Planowanie ciąży, cz. 7 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-06, 09:03   #781
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Asia gratulacje!!! Niech Wojtuś rośnie zdrowo, a Tobie życzę szybkiego powrotu do formy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 09:18   #782
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi 😀😍😍😍 cudownie!
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 09:22   #783
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
W ogole dziewczyny ogladalam wczoraj "Beasts of No Nation" i powiem wam ze malo co ogladam tego typu filmy i ten mną serio wstrząsnął😳

U mnie dzis18dc i temperatura pierwszy raz tak wysoko 🤔😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo czyli znaczy ze byla owu?


Ja chyba dzis po pracy znowu bede miec dzuen zula. Tylko obiad ogatne i male zakupy z tz.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Nada13 programowanie? Dla mnie to jakia kosmos. Na dodatek mam meza informatyka :-P Ale marzy mi sie spokojna praca. Moge miec duzo pracy bo lubie, nienawidze sie nudzic, ale niech to nie bedzie zwiazane z prawem i przepisami 😣
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 09:53   #784
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

a mnie już rwą łydki przed @, a ma głupia przyjsć 15.03
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 10:28   #785
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Oooo czyli znaczy ze byla owu?


Ja chyba dzis po pracy znowu bede miec dzuen zula. Tylko obiad ogatne i male zakupy z tz.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Nada13 programowanie? Dla mnie to jakia kosmos. Na dodatek mam meza informatyka :-P Ale marzy mi sie spokojna praca. Moge miec duzo pracy bo lubie, nienawidze sie nudzic, ale niech to nie bedzie zwiazane z prawem i przepisami
Też mam męża informatyka :d ja mam niby certyfikat z front endu ale g*wno umiem. Ostatnio nie chce mi się uczyć. Starzeje się
Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
a mnie już rwą łydki przed @, a ma głupia przyjsć 15.03
Niech idzie akysz. W ogóle masz ciekawy obiad @ z tymi łydkami.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 10:49   #786
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
a mnie już rwą łydki przed @, a ma głupia przyjsć 15.03
Tak jak pisze nada ciekawy masz ten objaw z lydkami 🤔

U mnie pewnie za 3-4dni zaczną sie wachania nastroju i bede znow ryczec z byle powodu a potem bede sie z tego smiac jak głupia 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 11:14   #787
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Też mam męża informatyka :d ja mam niby certyfikat z front endu ale g*wno umiem. Ostatnio nie chce mi się uczyć. Starzeje się Niech idzie akysz. W ogóle masz ciekawy obiad @ z tymi łydkami.

Mowisz ze to objaw starzenia sie? Bo mnie tez juz nie chce sie uczyc. Jak sobie pomysle ze wchodzi nowy KP to mnie mdli.
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 11:32   #788
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Jakieś dobre zmiany w tym kodeksie? Dla pracowników :d

U mnie objaw najważniejszy to zwiększona ochota na przytulanki, nie ogarniam tego. Przecież to właśnie totalnie nie płodny moment :|
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 11:55   #789
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 698
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Jakieś dobre zmiany w tym kodeksie? Dla pracowników :d

U mnie objaw najważniejszy to zwiększona ochota na przytulanki, nie ogarniam tego. Przecież to właśnie totalnie nie płodny moment :|
Prawie żadne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 12:14   #790
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Oooo czyli znaczy ze byla owu?


Ja chyba dzis po pracy znowu bede miec dzuen zula. Tylko obiad ogatne i male zakupy z tz.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Nada13 programowanie? Dla mnie to jakia kosmos. Na dodatek mam meza informatyka :-P Ale marzy mi sie spokojna praca. Moge miec duzo pracy bo lubie, nienawidze sie nudzic, ale niech to nie bedzie zwiazane z prawem i przepisami
Ja też mam męża informatyka , Franiczka nie lubisz pracy z przepisami i prawem, a ja z kolei właśnie to w swojej pracy lubię najbardziej kończę prawo i chcę iść na aplikację radcowską, ciekawe czy będę tak mówić za kilka lat

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 12:15   #791
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

nie wiem o co chodzi z tym bólem łydek przed @ bolą tak jakbym przeszła z 20 km kupiłam magnez, łykam i nic nie pomaga... nie bolą mnie na początku cyklu tylko z tydzień przed @ i tak będą bolały do dnia krawienia....potem cisza
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 12:20   #792
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
nie wiem o co chodzi z tym bólem łydek przed @ bolą tak jakbym przeszła z 20 km kupiłam magnez, łykam i nic nie pomaga... nie bolą mnie na początku cyklu tylko z tydzień przed @ i tak będą bolały do dnia krawienia....potem cisza
Alusiek a może jest to związane z układem krzepnięcia? Jak brałam yasmin to mnie tak łydki bolały i wyszło mi że mam słabe wyniki krzepnięcia, a podobno hormony są połączone jakoś z krzepnieciem krwi, stąd wyższe ryzyko zakrzepicy przy tabletkach anty. A wiadomio że przed @ hormony wariują. Badałaś sobie krew pod tym kątem?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 12:55   #793
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Pytalam juz na innym watku ale zapytam i was 😛 (wiem wiem jestem zielona w temacie i w goracej wodzie kąpana bo juz bym wszystko chciala wiedziec &#128539 zwlaszcza te co sie juz znaja na mierzeniu temperatury i wykresach 😛 moj wykres na dzien dzisiejszy wyglada tak 😛 kiedy mogla byc owu wedlug was ?😛

Screenshot_2018-03-06-13-28-53.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2018-03-06 o 12:57
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 13:01   #794
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

nie badałam układu krzepnięcia. Idę w czwartek do ginki, wypytam o te plamienia przed @, może da mi raz jeszcze skierowanie na hormony? poproszę.
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 13:46   #795
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Pytalam juz na innym watku ale zapytam i was (wiem wiem jestem zielona w temacie i w goracej wodzie kąpana bo juz bym wszystko chciala wiedziec ) zwlaszcza te co sie juz znaja na mierzeniu temperatury i wykresach moj wykres na dzien dzisiejszy wyglada tak kiedy mogla byc owu wedlug was ?

Załącznik 7461136

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się że spadek 13 dc i spory wzrost 14 dc może świadczyć o owulacji, ale pamiętaj że owulacja może być 2 dni przed i po skoku temperatury, warto też obserwować i notować śluz, dzięki temu możesz zawęzić okres okołoowulacyjny do kilku dni jeśli zauważyłaś u siebie 13 dc najbardziej płodny śluz (wodnisty lub rozciągliwy) to możesz stawiać na owulację 13dc no ale na 100 % będziesz wiedzieć tylko po monitoringu. Mam nadzieję że troszkę pomogłam

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 13:52   #796
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez moyeu Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że spadek 13 dc i spory wzrost 14 dc może świadczyć o owulacji, ale pamiętaj że owulacja może być 2 dni przed i po skoku temperatury, warto też obserwować i notować śluz, dzięki temu możesz zawęzić okres okołoowulacyjny do kilku dni jeśli zauważyłaś u siebie 13 dc najbardziej płodny śluz (wodnisty lub rozciągliwy) to możesz stawiać na owulację 13dc no ale na 100 % będziesz wiedzieć tylko po monitoringu. Mam nadzieję że troszkę pomogłam

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Tam tego 13dc to temp moze byc zaburzona bo pamiętam ze wstalam do młodego w nocy 🤔 a sluz z tego co pamiętam najbardziej plodny byl chyba w 10/11dc... takze wiem ze nic nie wiem haha 😁😁
No i czy byla ouw to na 100% bede wiedziala tylko jak bedzie z tego ciąża😁
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2018-03-06 o 13:54
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 14:04   #797
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Tam tego 13dc to temp moze byc zaburzona bo pamiętam ze wstalam do młodego w nocy a sluz z tego co pamiętam najbardziej plodny byl chyba w 10/11dc... takze wiem ze nic nie wiem haha
No i czy byla ouw to na 100% bede wiedziala tylko jak bedzie z tego ciąża
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli by była zaburzona przez wstawanie w nocy, to byś ją miała wyższą, ponieważ podczas snu ona sie obniża, kazde w stanie z łóżka podwyższa temperaturę. Owu może być nawet do 3 dni po dniu szczytu śluzu, tak czytałam, wiec mogło by się zgadzać. Po temperaturze ciężko czasem stwierdzić, ale juz od 14 dc masz trochę wyższe te temperatury i wygląda na to że rosną, czyli że jest wyższy progesteron co może świadczyć o pękniętym pęcherzyku, no ale jak pewnie wiesz, nie musi. To prawda, że tylko ciąża może świadczyć o owulacji ma 100%

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 14:05   #798
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Alusiek nie wiem o co chodzi z Twoimi łydkami.. Ciekawa sprawa. A my dzisiaj bylismy u notariusza. Tak mi bylo niedobrze i glowa mnie bolala ze myslalam ze będę dalej wymiotowac niż widziec.. Ale juz lepiej na szczęście.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 14:16   #799
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez moyeu Pokaż wiadomość
Jeśli by była zaburzona przez wstawanie w nocy, to byś ją miała wyższą, ponieważ podczas snu ona sie obniża, kazde w stanie z łóżka podwyższa temperaturę. Owu może być nawet do 3 dni po dniu szczytu śluzu, tak czytałam, wiec mogło by się zgadzać. Po temperaturze ciężko czasem stwierdzić, ale juz od 14 dc masz trochę wyższe te temperatury i wygląda na to że rosną, czyli że jest wyższy progesteron co może świadczyć o pękniętym pęcherzyku, no ale jak pewnie wiesz, nie musi. To prawda, że tylko ciąża może świadczyć o owulacji ma 100%

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Aaa to tego nie wiedziałam że była by wyższa przez wstawanie 🤔 no nic ucze sie dopiero wiec kazda podpowiedź jest dla mnie cenna 🙏 dziękuję za wyjaśnienia 😘
No zobaczymy co to z tego wyjdzie tak kolo 16-17tego 😏 ehh to czekanie jest tak męczące 😳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 14:23   #800
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Aaa to tego nie wiedziałam że była by wyższa przez wstawanie no nic ucze sie dopiero wiec kazda podpowiedź jest dla mnie cenna dziękuję za wyjaśnienia
No zobaczymy co to z tego wyjdzie tak kolo 16-17tego ehh to czekanie jest tak męczące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie, moja wiedza wynika z fanatycznego czytania i przeglądania wszysykich stron dedykowanych płodności, czytałam na ten temat od dawna, jeszcze zanim odstawiłam tabletki sama mierzę temperaturę dopiero 3 cykl, no ale serio dużo się naczytałam przy czym widzę i czuję te zmiany w moim ciele, np wiem ze jeśli bardzo bolą mnie piersi w drugiej fazie to następnego dnia rano mogę spodziewać się wzrostu temperatury - ból piersi może być efektem wyższego progesteronu, a prog podwyższa temperaturę bardzo się cieszę że się mogę tą wiedzą podzielić i pomóc

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 14:36   #801
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez moyeu Pokaż wiadomość
Spokojnie, moja wiedza wynika z fanatycznego czytania i przeglądania wszysykich stron dedykowanych płodności, czytałam na ten temat od dawna, jeszcze zanim odstawiłam tabletki sama mierzę temperaturę dopiero 3 cykl, no ale serio dużo się naczytałam przy czym widzę i czuję te zmiany w moim ciele, np wiem ze jeśli bardzo bolą mnie piersi w drugiej fazie to następnego dnia rano mogę spodziewać się wzrostu temperatury - ból piersi może być efektem wyższego progesteronu, a prog podwyższa temperaturę bardzo się cieszę że się mogę tą wiedzą podzielić i pomóc

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
W razie co bede jeszcze pytać 😛
Ja ostatnio zawsze jak mam zamiar wlasnie cos takiego czytac to młody zawsze ale to zawsze potrzebuje mnie teraz juz natychmiast 😂 ostatnio mowil ze nie chce miec dzidziusia w domu to chyba dlatego tak kombinuje ze odrywa mnie od takich tematów 😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 14:49   #802
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Jakieś dobre zmiany w tym kodeksie? Dla pracowników :d

U mnie objaw najważniejszy to zwiększona ochota na przytulanki, nie ogarniam tego. Przecież to właśnie totalnie nie płodny moment :|
Nie wiem. Co przeczytalam to juz nie pamietam :-/





Cytat:
Napisane przez moyeu Pokaż wiadomość
Ja też mam męża informatyka , Franiczka nie lubisz pracy z przepisami i prawem, a ja z kolei właśnie to w swojej pracy lubię najbardziej kończę prawo i chcę iść na aplikację radcowską, ciekawe czy będę tak mówić za kilka lat

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Jesli lubisz prawo to raczej nie bedziesz narzekac. Ja juz na studiach prawa nienawidzilam.



Kurcze ja myslalam ze jak jest skok temp to dzien wczesniej byla owu. A tu takie jaja To po co ja ta temp mierze
Ale przeciez nie tylko ciaza jest potwierdzeniem owu, bo owu mogla byc a do zaolodnienia moglo nie dojsc. 20% szans na zaplodnienie mamy w kazdym cyklu. Tak malo...
A u mnie 9 albo 10 dc i pokazal sie sluz rozciagliwy. Ale znowu jakos go mniej. Kurcze jak do staran bylo daleko to tonelam w sluzie a teraz takie skompstwo :-/
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 15:01   #803
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
W razie co bede jeszcze pytać
Ja ostatnio zawsze jak mam zamiar wlasnie cos takiego czytac to młody zawsze ale to zawsze potrzebuje mnie teraz juz natychmiast ostatnio mowil ze nie chce miec dzidziusia w domu to chyba dlatego tak kombinuje ze odrywa mnie od takich tematów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A proszę bardzo, jak będę wiedzieć to pomogę Młody wie co robi sabotaż

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Nie wiem. Co przeczytalam to juz nie pamietam :-/







Jesli lubisz prawo to raczej nie bedziesz narzekac. Ja juz na studiach prawa nienawidzilam.



Kurcze ja myslalam ze jak jest skok temp to dzien wczesniej byla owu. A tu takie jaja To po co ja ta temp mierze
Ale przeciez nie tylko ciaza jest potwierdzeniem owu, bo owu mogla byc a do zaolodnienia moglo nie dojsc. 20% szans na zaplodnienie mamy w kazdym cyklu. Tak malo...
A u mnie 9 albo 10 dc i pokazal sie sluz rozciagliwy. Ale znowu jakos go mniej. Kurcze jak do staran bylo daleko to tonelam w sluzie a teraz takie skompstwo :-/
Wiesz co, to nie jest tak do końca, że są sztywne ramy, dwa dni tam trzy dni tu, dobrze że mierzysz temperaturę, ale trzeba ją interpretować razem z innymi wyznacznikami płodności, wtedy masz najszerszy pogląd. Jeśli miałaś już szczyt śluzu to tak jak pisałam, owu może wystąpić później, nic straconego, plemniki w takim super plodnym sluzie mogą przetrwać kilka dni Co do wystąpienia owulacji, to tak na prawdę to tylko jajeczko wie jest taka strona 28dni, są tam też staraczki ale jest tam dużo dziewczyn które metodę objawowo-termiczną stosują od lat i tam się można naprawdę dużo dowiedzieć
Z tymi szansami u zdrowej pary w wieku reprodukcyjnym też słyszałam, ale o 25/30% niewielkie pocieszenie...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO

Edytowane przez moyeu
Czas edycji: 2018-03-06 o 15:06
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 15:31   #804
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez moyeu Pokaż wiadomość
A proszę bardzo, jak będę wiedzieć to pomogę Młody wie co robi sabotaż

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------


Wiesz co, to nie jest tak do końca, że są sztywne ramy, dwa dni tam trzy dni tu, dobrze że mierzysz temperaturę, ale trzeba ją interpretować razem z innymi wyznacznikami płodności, wtedy masz najszerszy pogląd. Jeśli miałaś już szczyt śluzu to tak jak pisałam, owu może wystąpić później, nic straconego, plemniki w takim super plodnym sluzie mogą przetrwać kilka dni Co do wystąpienia owulacji, to tak na prawdę to tylko jajeczko wie jest taka strona 28dni, są tam też staraczki ale jest tam dużo dziewczyn które metodę objawowo-termiczną stosują od lat i tam się można naprawdę dużo dowiedzieć
Z tymi szansami u zdrowej pary w wieku reprodukcyjnym też słyszałam, ale o 25/30% niewielkie pocieszenie...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja wczesniej tez slyszalam o 30% a u mamy ginekolog czytalam o tych 20%. No chyba ze cos myle.

Tzn u mnie sluz sie dopiero rozkreca tzn tak mysle z uwagi na wczesniejsze obserwacje. W sumie dosc dlugo juz sluz obserwuje tylko wczesniej na luzie bo sie nie staralismy :-D
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 17:41   #805
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez szadokus Pokaż wiadomość
Siva, super prezent dostalas regularnie by Ci sie przydal taki dzien kobiet, bo rzeczywiscie szkoda plecow. Kciuki mimo wszystko
I rowniez zgadzam sie co do alko, w czasie do miesiaczki nie ma wplywu. Mamaginekolog o tym pisala.
Postanowilam ze raz na jakis czas wybiore się na taki masaz
Mega! Polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Pytalam juz na innym watku ale zapytam i was (wiem wiem jestem zielona w temacie i w goracej wodzie kąpana bo juz bym wszystko chciala wiedziec ) zwlaszcza te co sie juz znaja na mierzeniu temperatury i wykresach moj wykres na dzien dzisiejszy wyglada tak kiedy mogla byc owu wedlug was ?

Załącznik 7461136

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musisz poczekac jeszcze kilka dni moim zdaniem mogla byc nawet 17dc, ale tak jak dziewczyny mówią, musi się zgadzać z innymi objawami.
teraz kolejne kilka pomiarow powinno byc wlasnie w tej gornej granicy,czyli liczac 6kolejnych (od skoku temp), choc to naprawdę trudne cokolwiek interpretować po jednym cyklu.
Ja po kilku miesiacach cokolwiek moglam porownac, z każdym miesiącem,rokiem człowiek się uczy.
Ten jeden to za malo

Chcialabym wam wstawuc wykres, ale tak jak mowilam,cos się nie da i dupa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016

Edytowane przez Siva5
Czas edycji: 2018-03-06 o 17:53
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:27   #806
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dobry wieczor

Ja mialam zalatane popoludnie, jak wyjechalismy po 15 tak przed 20 wrocilismy, byli w 2 szkolach jedna miala fajne podejscie dondzieci i rozne zajecia dla dzieci (spoza rejonu) druga nudny apel i puste sale do obejrzenia..(w rejonie) i mlodej spodobala sie ta spoza rejonu ale niewiadomo czy sie zalapie bo wiadomo pierwszenstwo maja ci z rejonu....mysle zeby jeszcze gdzies zlozyc bo bardzo niechce zeby dostala sie do tej w rejonie Frown nawet dzieci ktore oprowadzaly rodzicow gali ze wiekszosc nauczycieli jest niefajnych(wtf?!) wyniki bede 20 marca i juz sie stresuje



Na wieczor kupilam sobie szampan biedronkowy i popijam bo mialam mega smaka chociaz niepije w tygodniu....ojj raz nic mi sie niestanie tylko zebym wstala o 6 haha
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 04:48   #807
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Siva5 Pokaż wiadomość
Postanowilam ze raz na jakis czas wybiore się na taki masaz
Mega! Polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Musisz poczekac jeszcze kilka dni moim zdaniem mogla byc nawet 17dc, ale tak jak dziewczyny mówią, musi się zgadzać z innymi objawami.
teraz kolejne kilka pomiarow powinno byc wlasnie w tej gornej granicy,czyli liczac 6kolejnych (od skoku temp), choc to naprawdę trudne cokolwiek interpretować po jednym cyklu.
Ja po kilku miesiacach cokolwiek moglam porownac, z każdym miesiącem,rokiem człowiek się uczy.
Ten jeden to za malo

Chcialabym wam wstawuc wykres, ale tak jak mowilam,cos się nie da i dupa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja wiem ze jeden to za malo a tym bardziej nie caly jeden😛 no ale ja jestem taka niecierpliwa juz bym chciala cos wywnioskować, analizować😛 z czasem sie naucze co i jak a narazie jak czegos nie wiem to bede was tu męczyć 😛😀
Dziekuje za odpowiedź😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:48 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

Dzien dobry 🌹
Ja sie z rana dziwie co mi tak pod oknami jeździ a to odsniezarka 😱 śnieg😱 pierwszy raz tej zimy tyle ze odsniezaja ba! Pierwszy raz odkad tu mieszkam 😀😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 06:19   #808
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dzien dobry 😘 od wczoraj mam nowy telefon i trudno mi ogarnąć wizaz bo chyba zaktualizowali apke i jest całkiem inna niz poprzednia 😱😵

Dziewczyny czy u Was po stosunku tez praktycznie cala sperma wylatuje po wyjsciu tzta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 06:30   #809
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Dzien dobry 😘 od wczoraj mam nowy telefon i trudno mi ogarnąć wizaz bo chyba zaktualizowali apke i jest całkiem inna niz poprzednia 😱😵

Dziewczyny czy u Was po stosunku tez praktycznie cala sperma wylatuje po wyjsciu tzta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo jaki masz telefon ? 🙂
Ja zaktualizowalam apke wizażu wczoraj ale zadnej różnicy nie widac 😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 06:32   #810
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Oo jaki masz telefon ? 🙂
Ja zaktualizowalam apke wizażu wczoraj ale zadnej różnicy nie widac 😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Huawei p9

Kurcze u mnie jest calkiem inna teraz. Mam awers do takich zmian 😵😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 14:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.