M jak miłość - Część II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-25, 09:54   #781
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: M jak miłość - Część II

Kuba zabiera Olgę z Krzysiem na romantyczny piknik. Wyznaje dziewczynie miłość i prosi ją o rękę. Tymczasem matka Olgi namawia córkę, żeby pieniądze na leczenie Krzysia wzięła do Irka. Dziewczyna jednak zdecydowanie odmawia. Nie chce korzystać z pomocy człowieka, który siedział w więzieniu. Młodzi Zduńscy są coraz bliżsi decyzji o przeprowadzeniu się do własnego mieszkania. Problemów jednak nie brakuje. Piotrek odkrywa, że Paweł od kilku dni nie przychodzi do pracy. W dodatku nie odbiera też telefonów? Renia znowu dokucza Celinie. W efekcie laborantka chce złożyć wymówienie. Dorota interweniuje: przekonuje Renię, by zmieniła swoje zachowanie. Radosz nachodzi Marię w domu. Zduńska od razu wzywa na pomoc Rogowskiego, ale zanim ten dojeżdża, Radosz znika. Julka zjawia się w kancelarii. Sprawia wrażenie grzecznej, pochłoniętej nauką dziewczyny. Bez trudu wyłudza od ojca kolejne pieniądze. Później zdradza Kindze ? która musi dochować lekarskiej tajemnicy ? jak naprawdę wygląda jej przemiana w idealną córkę. Zduńska, po wysłuchaniu jej zwierzeń, jest załamana: jako psycholog poniosła klęskę.

prosze warszawianko
aa i dzisiaj też jest MjM myślałam że w święta nie puszczają a tu O :p
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 10:08   #782
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: M jak miłość - Część II

Wczorajszy odcinek był według mnie żenujący... Popis beznadziejnej gry aktorskiej. Tej matki Olgi to wręcz nie mogłam słuchać... Miała pierwsza poważniejszą kwestię do zagrania i trochę za bardzo się w to wczuła . Płacz tej calej Celiny też był żenujący... Podobnie zresztą jak rozmowa Julii z mecenasem

Krótko mówiąc - dawno nie widziałam tak irytujacego odcinka i nie macie czego żałowac jeśli nie obejrzałyście .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 10:14   #783
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: M jak miłość - Część II

Masz racje Ines, odcinek do kitu i załuje ze obejrzałam.
Ogladalismy z mezem Epoke Lodowcowa i ja sie uparłam ze chce mjm
co prawda co chwile przełączałam z MjM na Epoke, ale ani tu ani tu nie obejrzalam w całości
jakbym wiedziała ze taka bryndza będzie w MjM, to nie dotykalabym pilota wcale
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 12:49   #784
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: M jak miłość - Część II

Uff,to dobrze w takim razie
A Sylwia nie powiedziała jeszcze Pawłowi o ciąży?
Mam nadzieję,że nie,bo chciałam to zobaczyć.
A dziś też mam dylemat,bo o 20 na TVN jest "pada Shrek"
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 12:53   #785
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Uff,to dobrze w takim razie
A Sylwia nie powiedziała jeszcze Pawłowi o ciąży?
Mam nadzieję,że nie,bo chciałam to zobaczyć.
A dziś też mam dylemat,bo o 20 na TVN jest "pada Shrek"
Paweł dowie się o ciąży od Sylwii ojca w odcinku 8 stycznia
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 13:12   #786
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: M jak miłość - Część II

Ooo to do tego czasu można spokojnie nie oglądać i chyba się wiele nie straci patrząc na ostatnie odcinki.

Ines co do mamy Olgi masz zupełną rację - jej gra była żenująca i irytująca.
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 13:15   #787
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: M jak miłość - Część II

następne streszczenia
miłego czytania

odc. 549
Filarski odwiedza Kingę i Piotrka. W tym samym czasie do dzieci zagląda też Filarska. Oboje są zbulwersowani zachowaniem Asi, która z nowymi koleżankami urządza kolejną imprezę. W efekcie Piotrek robi dziewczynie ostre wymówki. Kuba mówi Zduńskim, że przeprowadza się do Olgi, ale pokój na Deszczowej, na wszelki wypadek, chce zatrzymać. Piotrek pisze do Madzi maila prosząc, by skontaktowała się z Pawłem. Alicja, za namową Grażyny, chce przekazać Markowi spadek po Peterze. Mówi jednak o tym Hance, a Mostowiakowa odmawia. Marta oprowadza po mieszkaniu potencjalnych kupców. Pomaga jej w tym Henio. Bardzo sie stara, ale tylko odstrasza nabywców. Tymczasem Rafał pomaga jej załatwić kupno nowego mieszkania.

odc. 550
Piotrek z Kingą próbują przekonać Pawła, że powinien zapomnieć w końcu o Madzi. Zduński jest załamany. Chce nawet zrezygnować ze studiów. Niespodziewanie do Oazy zagląda ojciec Sylwii. Mówi braciom, że jego córka jest w ciąży. Maria proponuje, by Michał z nią zamieszkał. Razem jadą na cmentarz, na grób ojca. Michał wyznaje, że Maria jest dla niego jedyną bliską osobą. Opowiada też o tym, jak dorobił się w USA majątku. Kuba wyprowadza się do Olgi. Boguś robi Asi ostre wymówki. Uważa, że ta zbyt dużo czasu spędza na zabawach. Mimo sprzeczki, dziewczyna okazuje się dobrą przyjaciółką. Pomaga Bogusiowi, gdy dowiaduje się, że jego babcia jest ciężko chora i właśnie trafiła do szpitala...

odc. 551
Gdy Sylwia odkrywa, że ojciec zdradził jej sekret Zduńskiemu, wyjeżdża z domu. Paweł szuka dziewczyny, ale nigdzie nie może jej znaleźć. W końcu Sylwia, zapłakana, sama staje przed jego drzwiami. Mostowiakowie martwią się, czy uda im się sprzedać łąkę i zapłacić w terminie podatek. A Kwaśniakowa donosi Lucjanowi o powrocie Michała Łagody. Michał mówi Marii, że ktoś zdemolował jego samochód. Później Zduńską kolejny raz nachodzi Radosz. Mężczyzna wygląda na załamanego i wściekłego. Maria boi się, że to on zniszczył auto jej brata. Krzyś ma urodziny. Irek daje mu drogi prezent, ale chłopiec i tak wybiera ten od Kuby. Olga, widząc starania Irka, stawia sprawę jasno: niech nie liczy na powrót dawnych uczuć, bo teraz ona zaczyna nowe życie właśnie z Kubą! Kuba spotyka przypadkiem Marzenę. Okazuje się, że wyprowadziła się z Łowickiej i zamieszkała niedaleko Olgi. Filarska odwiedza Kingę i Pawła. Prosi, by pozwolili jej się na kilka dni u nich zatrzymać.

odc. 552
Paweł zapewnia Sylwię, że bardzo mu na niej zależy. Dla rodziny postanawia pójść w końcu na studia. Ale dziewczyna i tak jest pewna, że Zduński jest z nią tylko z litości. Boi się, jak Paweł zareaguje, jeśli odkryje, że to właśnie przez nią utracił Madzię. Piotrek dowiaduje się, że Leszczyński nie da mu podwyżki, bo zdecydował się zatrudnić w kancelarii Julkę. Adam proponuje Kindze pracę w firmie konsultingowej. Opowiada też o swoim wyjeździe z ojcem i siostrą na Mazury. Od razu się zorientował, że Julki wcale nie obchodzi rodzina, tylko pieniądze, które wyciąga od Leszczyńskiego. Filarska zadomawia się na Deszczowej – Zduńscy proponują nawet, by wynajęła pokój po Madzi. Henio razem z Matyldą oraz Małgosią pomagają Marcie w przeprowadzce.
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 13:19   #788
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: M jak miłość - Część II

Nie zapowiada się nic ciekawego w najbliższym czasie
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 14:09   #789
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: M jak miłość - Część II

nuda ale dzieki za streszczenia
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 14:10   #790
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez Kattie7 Pokaż wiadomość
Kuba spotyka przypadkiem Marzenę. Okazuje się, że wyprowadziła się z Łowickiej i zamieszkała niedaleko Olgi.
moja pierwsza myśl - o, to pewnie niedaleko mnie bo Olga "mieszka" na moim osiedlu jak to się człowiekowi czasem może pomieszac życie z serialem

Podoba mi się, jak Olga potrafi twardo spławić tego Irka... I swoją mamuśkę .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 14:18   #791
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
moja pierwsza myśl - o, to pewnie niedaleko mnie bo Olga "mieszka" na moim osiedlu jak to się człowiekowi czasem może pomieszac życie z serialem

Podoba mi się, jak Olga potrafi twardo spławić tego Irka... I swoją mamuśkę .
twarda dziewczyna ^^
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 14:07   #792
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: M jak miłość - Część II

553
Małgosia sprzecza się z Izą. Przyjaciółka mówi jej, że wszystkich od siebie odstrasza. W efekcie Małgosia wyrzuca ją z pracy i z domu. Szuka pocieszenia w ramionach Tomka. Sylwia okłamuje rodzinę, mówiąc, że Paweł poprosił ją o rękę. Nie wie, że ojciec zadzwonił do Zduńskiego, dziękując chłopakowi, że się oświadczył. Zduńska i Rogowski spotykają się z Elżbietą, przyjaciółką Radosza, która informuje ich, że Aleksander zgodził się na leczenie. Maria zabiera Rogowskiego na rodzinną kolację. Paweł oznajmia matce, że zostanie babcią.

554
Michał odwiedza Małgosię. Tomek, niedługo po poznaniu jej byłego męża, mówi, że musi pilnie wyjechać, lecz nie chce podać bliższych szczegółów. Wcześniej, po wspólnie spędzonej nocy, proponuje Małgosi związek bez zobowiązań. Dziewczyna zgadza się, choć marzy o czymś więcej. Marta ma nowego sąsiada, Szymona. Henio uważa, że to wyjątkowo niemiły typ. Hanka przyjeżdża do Grabiny. Okazuje się, że wie o problemach finansowych Marka. Młoda Mostowiakowa, w tajemnicy przed rodziną, przyjmuje pieniądze od Alicji i Grażyny.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 14:19   #793
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: M jak miłość - Część II

w dzisiejszym sś jest artykuł o tym, że Gośka i Tomek "będą mieli dziecko". Tomek zajmie się przez jakiś czas córką, swego nieżyjącego już przyjaciela, ponieważ jej matka będzie miała jakieś problemy zdrowotne, w związku z czym pójdzie do szpitala. Małą Zosię bedzie grała Julia Wróblewska, znana z Magdy M. i Tylko Mnie Kochaj.
Poza tym Tomek wyzna Gośce miłość.

__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 17:15   #794
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: M jak miłość - Część II

.....ooo,tylko pewnie kiedy to będzie...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 07:22   #795
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: M jak miłość - Część II

Wczoraj Henio dał niezłego czadu
te serwetki i figurki... i te sztuczne żonkile
usmiałam się jak nie wiem co
poza tym jednym momentem odcinek był taki sobie
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 07:49   #796
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez Kattie7 Pokaż wiadomość
Wczoraj Henio dał niezłego czadu
te serwetki i figurki... i te sztuczne żonkile
usmiałam się jak nie wiem co
poza tym jednym momentem odcinek był taki sobie
też się wczoraj uśmiałam z Henia

warszawianko, mała Zosia pojawi się w 556 odcinku, czyli [chyba] 29.01.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 09:12   #797
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: M jak miłość - Część II

Henio jest cudny
Ubarwia MjM
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 09:15   #798
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: M jak miłość - Część II

a tak poza heniem to wczorajszy odcinek był nudny...


oglądacie barwy szczęścia???
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 10:16   #799
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: M jak miłość - Część II

Jak patrzę na Henia to od razu chce mi się śmiać. On nic nie musi mówić, żeby wzbudzać śmiech. Ale taki słodziutki jest....
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 13:57   #800
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość

warszawianko, mała Zosia pojawi się w 556 odcinku, czyli [chyba] 29.01.
O,to fajnie
Lubię tę dziewczynkę
Oglądałam z nią kiedyś wywiad,jest naprawdę milutka i bystra

Henio rzeczywiście świetny
Ale ja nie wiem co bym zrobiła na miejscu Marty.Jak mu powiedzieć,że nie chcę tych porcelanowych figurek,sztucznych kwiatów i serwetek żeby go nie urazić?
O rrrany...

Wkurza mnie matka Kingi.
Rany,od kiedy nawet jak są otwarte drzwi to się nie puka?
Chyba najpierw się i tak puka a potem łapie za klamkę-nawet,kiedy są uchylone.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:06   #801
crazy_kitty
Zadomowienie
 
Avatar crazy_kitty
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 142
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość
a tak poza heniem to wczorajszy odcinek był nudny...


oglądacie barwy szczęścia???
ja oglądam czasami
__________________

Nie każdy może być wielkim artystą, ale w każdym może zrodzić się dusza artysty




Życie jest piękne i dlatego warto żyć!
Życie jest piękne, za nadzieją tylko iść...

Niech nie będzie Ci żal że ziemia Twoje miejsce
Niech podniesie Cię tak skrzydlate twe serce!

crazy_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:23   #802
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez crazy_kitty Pokaż wiadomość
ja oglądam czasami
nawet spoko ale ten wątek trudnej miłosci kojarzy mi się z wątkiem kingi i piotrka...
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:33   #803
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: M jak miłość - Część II

kojarzycie może piosenkę która leciała w dzisiejszym odcinku, jak Piotrek rozmawiał z Pawłem w Oazie (przzyniósł mu wtedy odp od Magdy) ???
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 21:16   #804
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez aga.vip022 Pokaż wiadomość
kojarzycie może piosenkę która leciała w dzisiejszym odcinku, jak Piotrek rozmawiał z Pawłem w Oazie (przzyniósł mu wtedy odp od Magdy) ???
ja wlasnie zwrócilam uwage ze jakas inna muzyka bo zawsze leciala ta sama ;> jak była scena w Oazie chyba ze mi sie wydaje hehe ale nie wiem co to za piosenka ;]
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 13:54   #805
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: M jak miłość - Część II

Odc. 555
Piotrek i Filarska przekonują Kingę do zmiany pracy. Tymczasem Adam przekazuje Zduńskiemu, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej jego żona wypadła najlepiej ze wszystkich. Do Sylwii dzwoni jej kuzynka, Dominika. Dziewczyna dowiaduje się od niej o wcześniejszej rozmowie swojego ojca z Pawłem na temat ślubu. Sylwia obawia się, że Zduński jest na nią wściekły za kolejne kłamstwo. Paweł zachowuje jednak spokój. Razem z Sylwią idzie do ginekologa, gdzie… spotyka Piotrka z Kingą. Zduński, widząc swoje dziecko po raz pierwszy, jest szczerze poruszony, ale później mówi Sylwii, że ślubu jednak nie będzie. Celina dostaje wyrok w zawieszeniu. Maria z Dorotą martwią się, czy Renia znowu nie zacznie robić laborantce przykrości. Asia czeka na Bogusia przed szpitalem. Chce pomóc i jemu, i jego babci. Chłopak jest tym wzruszony. Później Asia wyznaje Filarskiej, że bardzo jej na Bogusiu zależy.

Odc. 556

Rafał odwiedza Martę. Okazuje się, że dostała propozycję awansu na prezesa sądu, ale waha się, czy stanowisko przyjąć. Tymczasem Henio, w tajemnicy przed bratową, namawia Rafała, by na nowo związał się z Martą. Rafał jednak taktownie odmawia. Tego samego dnia dochodzi do wypadku: Ania połyka tabletki upuszczone przez Martę i zaczyna się dusić. Życie dziecka ratuje Szymon – sąsiad, którego Henio wzywa na pomoc. Małgosia godzi się z Izą. Przyjaciółka decyduje się jednak wyprowadzić do Darka. Kuba organizuje imprezę z okazji awansu na starszego sierżanta. Zaprasza Marzenę, Zduńskich i kolegów z pracy – Daniela oraz Roberta. Daniel od razu zaczyna interesować się Marzeną. Za to Robert rozpoznaje w Irku, który też pojawia się na imprezie, poszukiwanego kryminalistę. Kuba zarzuca Oldze, że znowu go okłamała - tym razem w sprawie Irka. Michał opowiada Małgosi o swoim życiu w USA. Poznał kobietę, miał dziecko, aż odkrył, że dziewczyna go zdradza, a dziecko nie jest jego. Teraz Michał chce odkupić ojcowiznę i zamieszkać na nowo w Lipnicy.

Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 14:36   #806
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: M jak miłość - Część II

Słuchajcie,co było we wtorek?
Nie zdązyłam obejrzeć
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 14:41   #807
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Słuchajcie,co było we wtorek?
Nie zdązyłam obejrzeć
we wtorek było to:

odc. 550
Piotrek z Kingą próbują przekonać Pawła, że powinien zapomnieć w końcu o Madzi. Zduński jest załamany. Chce nawet zrezygnować ze studiów. Niespodziewanie do Oazy zagląda ojciec Sylwii. Mówi braciom, że jego córka jest w ciąży. Maria proponuje, by Michał z nią zamieszkał. Razem jadą na cmentarz, na grób ojca. Michał wyznaje, że Maria jest dla niego jedyną bliską osobą. Opowiada też o tym, jak dorobił się w USA majątku. Kuba wyprowadza się do Olgi. Boguś robi Asi ostre wymówki. Uważa, że ta zbyt dużo czasu spędza na zabawach. Mimo sprzeczki, dziewczyna okazuje się dobrą przyjaciółką. Pomaga Bogusiowi, gdy dowiaduje się, że jego babcia jest ciężko chora i właśnie trafiła do szpitala...
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 14:51   #808
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: M jak miłość - Część II

Kattie,wiem,wiem,ale chciałam się dowiedzieć od Was jakie wrażenia-jak Paweł zareagował na wieść,że Sylwia jest w ciąży?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 15:07   #809
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Kattie,wiem,wiem,ale chciałam się dowiedzieć od Was jakie wrażenia-jak Paweł zareagował na wieść,że Sylwia jest w ciąży?
aha

chyba go troche zamurowało
ale szczerze Ci powiem że.... niepamiętam dokładnie jego reakcji

bylo tak: najpierw ojciec Sylwi pomylił bliźniaków i powiedział o tym Piotrkowi, że zostanie ojcem...w obecności Kingi
potem przyszedł Paweł, ojcu Sylwii szczena opadła i powtórzył Pawłowi to samo.... a potem chyba skończyła się ta scena bo nie pamietam dokładnie czy Paweł coś mówił, napewno była pokazana jego przerażona mina
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 16:10   #810
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: M jak miłość - Część II

Kattie,bardzo dziękuję

O rany,szkoda,że przegapiłam,chyba było ciekawie
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.