Mamusie wrześniowe 2017 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-01, 11:53   #781
ajakasia
Raczkowanie
 
Avatar ajakasia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Witam się

Wstałam o 10 i o 11 znowu się położyłam

Ja jeszcze nic nie kupuję ani sobie ani dzidzi. Jedynie kupiłam nowe staniki większe bo szybko piersi poszły w górę i tamte mnie dusiły i odciskały. Dla siebie będę kupować w miarę potrzeby a dla dzidzi jak poznam płeć
Ja mam dużo ciuchów po starszym, jeśli będzie chłopiec. Oczywiście kupię też trochę nowych rzeczy, ale dopiero, jak poznam płeć.
Jeśli będzie dziewczynka, to męża siostra właśnie urodziła córkę w sierpniu, a że jej druga córka pracuje w HM to ma po prostu górę ciuchów.
ajakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 12:41   #782
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Ja płeć poznałam w 14t i 5t. I zaczęło się zakupowe szaleństwo
Więc jeszcze przynajmniej 8 tygodni niewiadomej
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd

Edytowane przez rudaska
Czas edycji: 2017-02-01 o 12:43
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 12:42   #783
_kornelia
Rozeznanie
 
Avatar _kornelia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 519
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez ajakasia Pokaż wiadomość
Owulacja była 31.12-02.01, a termin OM to 19 grudnia.
Sprawdziłabym poziom bety i progesteronu. Dla własnego spokoju. Czasem w 6tc według om jest już serduszko, a czasem dopiero w 8tc widać zarodek.

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Witam się

Wstałam o 10 i o 11 znowu się położyłam

Ja jeszcze nic nie kupuję ani sobie ani dzidzi. Jedynie kupiłam nowe staniki większe bo szybko piersi poszły w górę i tamte mnie dusiły i odciskały. Dla siebie będę kupować w miarę potrzeby a dla dzidzi jak poznam płeć
Ja też jeszcze nic nie kupuję. Jakoś nawet mnie nie ciągnie na takie zakupy
Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
U nas teściowa i rodzice,z resztą wszyscy chcą dziewczynkę. Tż obojętnie A ja już mam imię dla chłopca😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie, jakie? 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_kornelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 12:45   #784
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

KORNELIA Olgierd 😊. a Jeśli dziewczynka to pewnie Olga albo Jagna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:01   #785
89Otojestkasia
Rozeznanie
 
Avatar 89Otojestkasia
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 505
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

U mnie mdlosci ciąg dalszy ... od 00:45 nie śpię ... czuje sie fatalnie , gorzej niż wczoraj bo niestety doszly wymioty. Nie moge spać ani w nocy ani w dzień - przez ostatnie 48 h spałam 7.Próbowałam juz chyba wszystkiego. Jeszcze tylko ostatnia nadzieja w migdałach. Po moim cudownym samopoczuciu i niebywale pięknym wyglądzie śmiem twierdzić ze to bedzie dziewczynka Syn by tego matce nie zrobił Mdli mnie nawet jak przewijak forum żeby was poczytać Co do zakupów to o jak tylko sie spionizuje to musze jakies spodnie kupić bo w żadne sie nie dopinam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
89Otojestkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:07   #786
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Co do płci to ja najpierw chciałabym chłopca i nie wiem czy to mój mózg sobie wmawia czy co... ale czuję że jest Adaś
A mąż mówi że dziewczynka

Z zabobonów to nie mam ochoty na słodkie ale znowu mam wysyp na twarzy i plecach

No cóż zawsze jest 50% szans
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:17   #787
strawberry_orange
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 61
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

[QUOTE=89Otojestkasia;7042 3616]U mnie mdlosci ciąg dalszy ... od 00:45 nie śpię ... czuje sie fatalnie , gorzej niż wczoraj bo niestety doszly wymioty. Nie moge spać ani w nocy ani w dzień - przez ostatnie 48 h spałam 7.Próbowałam juz chyba wszystkiego. Jeszcze tylko ostatnia nadzieja w migdałach. Po moim cudownym samopoczuciu i niebywale pięknym wyglądzie śmiem twierdzić ze to bedzie dziewczynka Syn by tego matce nie zrobił Mdli mnie nawet jak przewijak forum żeby was poczytać Co do zakupów to o jak tylko sie spionizuje to musze jakies spodnie kupić bo w żadne sie nie dopinam


Współczuję Ci bardzo... kurcze ciekawe od czego to zależy. Ja patrząc na siebie, mogę głosić poglądy, że ciąża to nie choroba i o co chodzi a Ty ledwo żyjesz. Trzymaj się cieplutko - spróbuj imbiru, dziewczyny pisały, że pomaga
strawberry_orange jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 13:18   #788
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

No to jesli patrząc na zabobony to u mnie cora jak nic.Chce mi się słodkiego gdzie przed ciaza nie jadłam wcale.Mdlosci mam tylko rano.I wyglądam jak szogun.Wszyscy mi mówią ze na bank dziewczynka.Na szczęście nie mówią ze wyglądam strasznie.Skora schodzi mi platami.W zyciu nie miałam tak suchej.Podkladu nie nakladam bo wygląda to gorzej niż bez niej.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:45   #789
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez ajakasia Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na wizycie - jest pęcherzyk, nie widać zarodka Minęły 4 tygodnie od zapłodnienia, lekarz twierdzi, że nie ma się czym martwić. A ja się martwię oczywiście.
Mam ta sama sytuację. 42dc. Ale mnie uspokaja trochę to że w poprzedniej ciąży w 41dc też tylko pecherzyk był. Więc trzymam kciuki za serducho na nast wizycie. Czego i sobie życzę

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Ja mam przeczucie na córkę.Dzisiaj tez mi troche lepiej bo zjadłam i o dziwo nie wymiotowalam.Ja tez caly dzień z serialami.Mam takiego lenia ze totalnie nic nie robię i leze całymi dniami.Troche mnie to przeraza.Wizyta coraz bliżej i zaczynam się denerwować.Co do samopoczucia to mnie puszcza tak ok 15.Internetow tez sie naczytalam juz dawno.Maz na mnie krzyczy ze na czas ciąży mi zabierze neta.
heheh.. Też czytałam i czytam i się nakręcam. Gin jak przychodziłam z obawami stwierdził, że mąż powinien mi blokadę rodzicielską na neta założyć

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
Witam się
Ja po wizycie, serduszko bije dzidziuś ma 7mm i wszystko jest ok. Nie mam plamien od niedzieli, ale do końca tyg leżący tryb życia mode on, kolejny tydzień powoli wracać do normalnego funkcjonowania.
l]


---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Co do płci jakbym miała wybierać to chciałabym drugą dziewczynkę Ale mam przeczucie, że będzie chłopak. Chociaz czuję sie podobnie jak w poprzedniej ciąży. Zero objawów zero mdłości... wiec dziewczynka
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:46   #790
ajakasia
Raczkowanie
 
Avatar ajakasia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Mam ta sama sytuację. 42dc. Ale mnie uspokaja trochę to że w poprzedniej ciąży w 41dc też tylko pecherzyk był. Więc trzymam kciuki za serducho na nast wizycie. Czego i sobie życzę
W poprzedniej ciąży byłam na pierwszej wizycie ok. 5 tygodnia po zapłodnieniu, też był tylko pęcherzyk. Później wylądowałam na IP z krwiakiem i to był ok. 8 tydzień i było serduszko. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, nie będę się zamartwiać, bo to i tak nic nie da.
Wizytę mam 24 lutego. Ty masz chyba szybciej, więc już trzymam kciuki za nas dwie
ajakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:47   #791
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Oooo tak to jest to.Nie czytalabym to byłabym duzo spokojniejsza.A tak zle się czuje to narzekam ze jest zle.Dzisiaj czuje sie dobrze i juz durne myśli przychodzą czy wszystko ok.Mam nadzieje ze wizytya mnie uspokoi.Ale chyba lekarzowi nie wspomnę o moich rozkminach bo bedzie krzyczał ze mam nie czytać heh
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 14:07   #792
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez ajakasia Pokaż wiadomość
W poprzedniej ciąży byłam na pierwszej wizycie ok. 5 tygodnia po zapłodnieniu, też był tylko pęcherzyk. Później wylądowałam na IP z krwiakiem i to był ok. 8 tydzień i było serduszko. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, nie będę się zamartwiać, bo to i tak nic nie da.
Wizytę mam 24 lutego. Ty masz chyba szybciej, więc już trzymam kciuki za nas dwie
JA wizyta 10 lutego. No i faktycznie co ma być to będzie powtarzam to sobie ale.. i tak ten wewnętrzny niepokój i strach silniejsze niestety.
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 16:42   #793
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

czbasia ja tez mam kolejna wizytę 10 lutego

Z tym ze nie widać na usg jeszcze serduszka to zwykle wina samego aparatu. Na ip jak byłam to koszmar, sam śnieg widać na usg, a u mojej gin co ma jeden z najlepsZych aparatów widać zarodek i słuchać serduszko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 17:06   #794
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
czbasia ja tez mam kolejna wizytę 10 lutego

Z tym ze nie widać na usg jeszcze serduszka to zwykle wina samego aparatu. Na ip jak byłam to koszmar, sam śnieg widać na usg, a u mojej gin co ma jeden z najlepsZych aparatów widać zarodek i słuchać serduszko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze masz racje. Byłam na NFZ i faktycznie zdezelowany sprzet tam jest. Teraz 10 jeszcze na NFZ a nast wizyta prywatnie. Ten sam gin ale prywatnie wiecej czasu ma i wszystko pokaze i wytłumaczy. Poprzrdnio tez tak robilam. Ciaza prowadzona w przychodni a usg wazniejsze prywatnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 17:30   #795
MartaSz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Hej dziewczyny. Przyszłam ponarzekać.... nie umiem sobie znaleźć zajęcia w domu. Na niczym się nie umiem skupić a jak się już za coś wezmę to mi nie wychodzi.

Mąż poszedł dzisiaj do pracy pierwszy raz po L4 i jakoś tak pusto bez niego.

Córka wróciła z zajęć zuchowych ze stanem podgoraczkowm. Nocka pewnie będzie cudowna...

Niech ta zima sie juz kończy...
MartaSz86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 19:27   #796
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Jest serduszko ❤❤❤ i 7mm szczęścia idę Was teraz poczytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 19:39   #797
89Otojestkasia
Rozeznanie
 
Avatar 89Otojestkasia
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 505
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Jest serduszko i 7mm szczęścia idę Was teraz poczytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cudownie Gratuluje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
89Otojestkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 19:43   #798
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

MartaSz86 jutro będzie lepszy dzień. zdrówka dla córy
Myk super wieści 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 07:44   #799
Dzia_Ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 11
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Ja mam wizytę po 3 tygodniach w ten poniedziałek a i tak mi się tak ciągnie ten czas że szok. Najpierw było oczekiwnie na serduszko a teraz czy tam nadal jest i czy bije :/ i tak siedzę jak na szpilkach. Ja poszłam do gina pierwszy raz 2 stycznia zaraz po terminie planowanej @ i wtedy zapisał mi duphaston 2x1 i 2 opakowania ale potem zmieniłam gina bo ten miał kiepskie opinie jeżeli chodzi o opiekę nad ciążą i ten nowy kazał mi zjeść do końca te 2 opakowania i przestać bo nie widzi wskazań do brania a lekarze u nas zapisują podobno wszystkim na wszelki wypadek. Niby nie mam i nie miałam żadnych plamień ale stresik jest. Jakoś tak pewniej się czułam chyba z tym " wsparciem" duphastonu no i faktycznie internet powinni kobietom w ciąży odgórnie blokować bo co się naczytałam o przerwaniu stosowania duphastonu to moje

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

zgłoś zły post napisz wiadomość

myk 2017-02-01 20:27:50

Jest serduszko ❤❤❤ i 7mm szczęścia idę Was teraz poczytać

Gratulacje myk który tydzień?
Dzia_Ja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 08:01   #800
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Jest serduszko ❤❤❤ i 7mm szczęścia idę Was teraz poczytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję
Cytat:
Napisane przez Dzia_Ja Pokaż wiadomość
Ja mam wizytę po 3 tygodniach w ten poniedziałek a i tak mi się tak ciągnie ten czas że szok. Najpierw było oczekiwnie na serduszko a teraz czy tam nadal jest i czy bije :/ i tak siedzę jak na szpilkach. Ja poszłam do gina pierwszy raz 2 stycznia zaraz po terminie planowanej @ i wtedy zapisał mi duphaston 2x1 i 2 opakowania ale potem zmieniłam gina bo ten miał kiepskie opinie jeżeli chodzi o opiekę nad ciążą i ten nowy kazał mi zjeść do końca te 2 opakowania i przestać bo nie widzi wskazań do brania a lekarze u nas zapisują podobno wszystkim na wszelki wypadek. Niby nie mam i nie miałam żadnych plamień ale stresik jest. Jakoś tak pewniej się czułam chyba z tym " wsparciem" duphastonu no i faktycznie internet powinni kobietom w ciąży odgórnie blokować bo co się naczytałam o przerwaniu stosowania duphastonu to moje

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

zgłoś zły post napisz wiadomość

myk 2017-02-01 20:27:50

Jest serduszko ❤❤❤ i 7mm szczęścia idę Was teraz poczytać

Gratulacje myk który tydzień?
ja poszłam pierwszy raz chyba 3 stycznia
Wizyta dopiero za 2 tygodnie i też mi się strasznie dłuży. Chciałabym wiedzieć czy wszystko z dzidzią w porządku
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 08:02   #801
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja już 2 tydzień na l4. Ale mam taką pracę, że bezsensu byłoby tam siedzieć i to po 12 h dziennie
Zasypiałam w połowie dnia, a zarobki będę miała takie same więc mogę się polenić

Mój też twierdzi, że syn ale ja z kolei wcale nie mam mdłości

Dobrze, że już dzisiaj lepiej się czujesz, oby tak już zostało
Czyli to są chyba "informacje życzeniowe" z tą płcią No ale to fakt, mój mąż bardzo chce syna, a ja generalnie nie mam życzeń - oprócz zdrowej dzidzi

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Ja mam przeczucie na córkę.Dzisiaj tez mi troche lepiej bo zjadłam i o dziwo nie wymiotowalam.Ja tez caly dzień z serialami.Mam takiego lenia ze totalnie nic nie robię i leze całymi dniami.Troche mnie to przeraza.Wizyta coraz bliżej i zaczynam się denerwować.Co do samopoczucia to mnie puszcza tak ok 15.Internetow tez sie naczytalam juz dawno.Maz na mnie krzyczy ze na czas ciąży mi zabierze neta.
Ja nie mam żadnych przeczuć Nic, a nic... zobaczymy, może później

Z tym Internetem to prawda niestety - ja też czytałam na początku sporo, teraz już nie - od razu jestem spokojniejsza :0

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Ja niestety od dzisiaj jestem na zwolnieniu, bo dostałam mocnego plamienia ostatnie dni siedziałam w domu z chorymi dziećmi, więc nie miałam szans się przemęczyć
Ojej Zdrówka dużo! Odpoczywaj!

Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
Witam się
Ja po wizycie, serduszko bije dzidziuś ma 7mm i wszystko jest ok. Nie mam plamien od niedzieli, ale do końca tyg leżący tryb życia mode on, kolejny tydzień powoli wracać do normalnego funkcjonowania. 10 lutego wizyta. Chce zwolnienie dalej, w pierwszej ciąży byłam cały czas na l4.
Zgadzam się, bielizna z alles jest super, tym razem kupię sobie ze 3 staniki do karmienia, bo ostatnim razem miałam 2 i było mało a jeśli szykuje się kolejny cyckoholik to się przydadzą, Stasia karmiłam ponad 15 miesięcy. No i ciuszki do karmienia, najfajniejsze są w hm.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! U mnie też 7 mm

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Witam się

Wstałam o 10 i o 11 znowu się położyłam

Ja jeszcze nic nie kupuję ani sobie ani dzidzi. Jedynie kupiłam nowe staniki większe bo szybko piersi poszły w górę i tamte mnie dusiły i odciskały. Dla siebie będę kupować w miarę potrzeby a dla dzidzi jak poznam płeć
Ja też raczej tak, chyba że coś mnie opęta Ale nie planuję aktualnie żadnych zakupów dzieciaczkowych przed poznaniem płci Zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu

Cytat:
Napisane przez MartaSz86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Przyszłam ponarzekać.... nie umiem sobie znaleźć zajęcia w domu. Na niczym się nie umiem skupić a jak się już za coś wezmę to mi nie wychodzi.

Mąż poszedł dzisiaj do pracy pierwszy raz po L4 i jakoś tak pusto bez niego.

Córka wróciła z zajęć zuchowych ze stanem podgoraczkowm. Nocka pewnie będzie cudowna...

Niech ta zima sie juz kończy...
Jeszcze troszkę... Może za miesiąc będzie już pięknie na zewnątrz (oby!)

Cytat:
Napisane przez 89Otojestkasia Pokaż wiadomość
Cudownie Gratuluje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
MartaSz86 jutro będzie lepszy dzień. zdrówka dla córy
Myk super wieści 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Dzia_Ja Pokaż wiadomość


zgłoś zły post napisz wiadomość

myk 2017-02-01 20:27:50

Jest serduszko ❤❤❤ i 7mm szczęścia idę Was teraz poczytać

Gratulacje myk który tydzień?
Dziękuję Wg USG 6 tydzień 4 dzień był wczoraj


Teraz czas na serię badań
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 08:32   #802
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Jest serduszko ❤❤❤ i 7mm szczęścia idę Was teraz poczytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje


U mnie 7 dni do wizyty
I muszę zrobić badania na tą wizytę. Jakie badania Wam dr kazał zrobić?
Ja mam:
-grupę krwi
-Poc
-VDRL
-HIV
-HCV
-HBS
-Toksoplazmoza
-IGG
-IGM
-Różyczka
-Glukoza
-TSH
-Morfologia
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 08:42   #803
Dzia_Ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 11
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Ja miałam te same badania robione. Chociaż większość koleżanek się dziwiła że POC mi kazał zrobić bo one nie miały. Mało tego jeszcze mi w tym badaniu wyszły alloprzeciwciała, które niby pojawiają się we krwi matki albo po poronieniu ale takiej zaawansowanej ciąży albo po transfuzji więc wszyscy nawet w laboratorium szok że nic takiego nie miałam. Szybkie powtarzanie badania, prawie 2 tygodnie czekania i okazało się ze to był błąd labo. :O ale 200zł i 2 tygodnie nerwów nie moje :/ tamte badania mam już wszystkie, teraz mam powtórzyć toksoplazmozę tylko i doktor mi się kazał zastanowić czy chcę badania prenatalne robić po 12 tygodniu- te wykrywające niektóre wady wrodzone :/ ale pewnie się zdecyduję bo taka niepewność najgorsza.
Dzia_Ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 09:00   #804
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Gratuluję


ja poszłam pierwszy raz chyba 3 stycznia
Wizyta dopiero za 2 tygodnie i też mi się strasznie dłuży. Chciałabym wiedzieć czy wszystko z dzidzią w porządku
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Gratulacje


U mnie 7 dni do wizyty
I muszę zrobić badania na tą wizytę. Jakie badania Wam dr kazał zrobić?
Ja mam:
-grupę krwi
-Poc
-VDRL
-HIV
-HCV
-HBS
-Toksoplazmoza
-IGG
-IGM
-Różyczka
-Glukoza
-TSH
-Morfologia
Dziękuję

Ja mam trochę mniej:
- Morfologia
- Badanie ogólne moczu
- Glukoza na czczo
- Toksoplazmoza IgM
- Toksoplazmoza IgG
- HIV
- HCV
- VDRL
- TSH
- Grupa krwi
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 09:50   #805
_kornelia
Rozeznanie
 
Avatar _kornelia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 519
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Dziwi mnie, że nie ma stałej listy badań tylko co lekarz, to więcej lub mniej zleca.

Ja poprzednio miałam taką listę jak Schmetterling. Tzn prawie, bo nie miałam Poc, a miałam obie klasy przeciwciał cytomegalii.
Teraz byłam u innego lekarza (w sumie tylko potwierdzić ciążę i wziąć receptę na luteine, bo nie będę u tej pani doktor prowadzić ciąży, bo ona sama jest w ciąży ). Oczywiście nie mówiłam jej tego. I ona kazała mi zrobić jedynie grupę krwi, morfologię, ogólny mocz, tsh, glukozę i toksoplazmozę.
Dzisiaj idę już do lekarza u którego chcę zostać do końca i pewnie jeszcze inną listę badań dostanę.

Tych dwóch pierwszych lekarzy mimo, że przyjmują prywatnie, to dają skierowanie na usg genetyczne na nfz. Nie wiem, jak ten lekarz do którego dziś idę, bo sam w swoim gabinecie robi genetyczne, więc raczej nie opłaca mu się kierować gdzie indziej na nfz 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_kornelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 09:53   #806
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Witam się
Ja sobie leżę, bo młodego tata zawiózł do babci także odpoczywam. Dalej mam mdłości. Nic mi się nie chce. Oby ten pierwszy trymestr jakoś już przeleciał...
badania krwi mam już porobione, wszystko ok.
A słuchajcie macie konto na belly best friend? Możemy się dodać i obserwować swoje kalendarze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 10:10   #807
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cześć

Ja dziś się czuję paskudnie - mdłości + początki przeziębienia zaraz do dzieci przychodzi babcia, to się z córą chwilę prześpię i może będzie lepiej

Co do badań, to ja nie pamiętam jakie miałam ale bez grupy (bo robiłam przy pierwszej ciąży) było tego powyżej 10, aż się Pani laborantka zdziwiła ilością i wyszły 3 fiolki.
Ale te badania z rpku na rok się zmieniają. Przy synku nawet tsh nie miałam robione
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 10:22   #808
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Wlasnie jak to jest z cytomegalia?W mojej rodzinie i znajomych zadna nie robiła.Kolezanka ktora urodzila nawet o tym badaniu nie słyszała.Wiem ze jesli jest zarazenie w pierwszym trymestrze to prawie na pewno sie poroni.Potem im większa ciaza tym większe ryzyko wad.Ale tak z drugiej str tak naprawde na zarazenie większego wpływu sie nie ma.Pozostaje mycie rak i nic wiecej.A i tak to może nie uchronić.Moj lekarz pewnie tego badania nie zleci bo on się bardzo skupia na toxoplazmozie i mi jeszcze przed ciąża kazał zrobić.Cytomegali i tak się nie leczy.Wiec w razie pozytywnego wyniku pozostaje tylko czekać i zyc w strachu czy będzie ok.Jakie jest Wasze zdanie?Mam koleżankę ktora jest aktualnie zarazona.Nie wiedząc o ciazy spotkałam sie z nią.Wiadomo ze nie miałam z nią jakiegoś bliskiego kontaktu.Ale tez mam w rodzinie sporo maltch dzieci.A przeciez nie urwę kontaktu na czas ciazy.I tak sama nie wiem.Co myślicie na ten temat?Bo widzę ze nie dostałyście tego badania.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 11:03   #809
_kornelia
Rozeznanie
 
Avatar _kornelia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 519
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Wlasnie jak to jest z cytomegalia?W mojej rodzinie i znajomych zadna nie robiła.Kolezanka ktora urodzila nawet o tym badaniu nie słyszała.Wiem ze jesli jest zarazenie w pierwszym trymestrze to prawie na pewno sie poroni.Potem im większa ciaza tym większe ryzyko wad.Ale tak z drugiej str tak naprawde na zarazenie większego wpływu sie nie ma.Pozostaje mycie rak i nic wiecej.A i tak to może nie uchronić.Moj lekarz pewnie tego badania nie zleci bo on się bardzo skupia na toxoplazmozie i mi jeszcze przed ciąża kazał zrobić.Cytomegali i tak się nie leczy.Wiec w razie pozytywnego wyniku pozostaje tylko czekać i zyc w strachu czy będzie ok.Jakie jest Wasze zdanie?Mam koleżankę ktora jest aktualnie zarazona.Nie wiedząc o ciazy spotkałam sie z nią.Wiadomo ze nie miałam z nią jakiegoś bliskiego kontaktu.Ale tez mam w rodzinie sporo maltch dzieci.A przeciez nie urwę kontaktu na czas ciazy.I tak sama nie wiem.Co myślicie na ten temat?Bo widzę ze nie dostałyście tego badania.
Ja miałam zlecone, ale nie zdążyłam zrobić. Zrobiłam po poronieniu. W obu klasach wyszedł mi ujemny wynik. Jeśli Ty miałaś kontakt z chorą osobą, to na pewno bym zrobiła badanie. Ten wirus może wady u dziecka powodować, więc ja wolałabym wiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_kornelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 11:07   #810
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Myk - gratuluję serduszka
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 11:04:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.