Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-07, 11:56   #781
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ojeju... nie znam tu wielu osób, naprawdę Cię nie kojarzę na tyle, żeby pamiętać o tym, ze wczoraj czy przedwczoraj odniosłaś się negatywnie do biura.

Nie rozumiesz, że smuci mnie poziom nienawiści na świecie? I o tym napisałam? Nie musisz wszystkiego odnosić do siebie
Myślę, że przesadzasz z tą nienawiścią. A Polacy, no cóż często lubią sobie szukać wydumanych wrogów: Żydzi, masoni, islamiści...
Po wizycie w RPA nieco zmieniłam zdanie na temat czarnoskórych. Nie ma to nic wspólnego z nienawiścią, ale histeryczne komentarze się pojawiły.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 11:56   #782
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ojeju... nie znam tu wielu osób, naprawdę Cię nie kojarzę na tyle, żeby pamiętać o tym, ze wczoraj czy przedwczoraj odniosłaś się negatywnie do biura.

Nie rozumiesz, że smuci mnie poziom nienawiści na świecie? I o tym napisałam? Nie musisz wszystkiego odnosić do siebie

Ale czemu od razu nienawiści? Ok, są ludzie, którzy przeginają i to nie podlega dyskusji, ale są ludzie, którzy normalnie komentują. Na fb jest 40 tys. i co z tego? A my jesteśmy tu, więc jesteśmy tacy sami jak tamci ludzie. Tym bardziej, że wiele osób stąd jest też tam. To, że dziwi mnie zachowanie Markusa, czy rezydenta nie oznacza od razu, że ich nienawidzę czy że twierdzę, że to na bank ich wina. To, że ludzie negatywnie wypowiadają się o Egipcjanach nie oznacza, że to tylko hejt i że nie mają ku temu powodów, to że uważają wyjazd do Egiptu za głupotę nie oznacza, że uważają, że Magda na to zasłużyła.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 11:57   #783
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Myślę, że przesadzasz z tą nienawiścią. A Polacy, no cóż często lubią sobie szukać wydumanych wrogów: Żydzi, masoni, islamiści...
Po wizycie w RPA nieco zmieniłam zdanie na temat czarnoskórych. Nie ma to nic wspólnego z nienawiścią, ale histeryczne komentarze się pojawiły.
Może masz rację.
Ja też, mimo tego, że kocham Egipt to przestałam tam latać.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 11:58   #784
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Co do tej nienawiści to ja się zgadzam w stu procentach. Też jestem w szoku jak wielu ludzi używa tej tragedii żeby wylać swoją żółć, pobluzgać i potrollowac. Nawet zmarłej się dostaje - gdzieś chyba na wykopie przeczytałam, że jej się należało, bo na zdjęciach nosiła tzw "choker" i tańczyła na rurze, czyli była panną lekkich obyczajów, a jak powszechnie wiadomo takie panny zasługują na śmierć. Pomijam już grupowe nawoływanie do samosądów, bicia Arabów czy insynuowanie, że jak ktoś lata do Egiptu to jest antypatriotyczym lewakiem, który nie chce dać zarobić bałtyckim kurortom...


Sama sprawa pewnie się wyjaśni, gdy się skończy dochodzenie. Lub się niczego wcale nie dowiemy jeśli tego nie upublicznią..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 11:59   #785
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Pani w artykule o Smoleńsku trochę popłynęła.

Również zwrócilam uwagę, że już zadając pytania, powiedzieli rodzicom "jeszcze nie nagrywany".

Ojciec chyba już z góry założył, kto skrzywdził dziewczynę.

Być może ma rację, być może nie ma.
Ja się nie dziwię, że tak się za zachowuje.
W Polsce Muzułmanie nie mają zbyt dobrej opinii wśród społeczeństwa.
Gdyby w taki sposób zginęła bliska mi osoba i byłabym w strasznej rozpaczy, to też pewnie bym mówiła różne rzeczy i nie myślała o poprawności politycznej :-(


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:06   #786
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ale czemu od razu nienawiści? Ok, są ludzie, którzy przeginają i to nie podlega dyskusji, ale są ludzie, którzy normalnie komentują. Na fb jest 40 tys. i co z tego? A my jesteśmy tu, więc jesteśmy tacy sami jak tamci ludzie. Tym bardziej, że wiele osób stąd jest też tam. To, że dziwi mnie zachowanie Markusa, czy rezydenta nie oznacza od razu, że ich nienawidzę czy że twierdzę, że to na bank ich wina. To, że ludzie negatywnie wypowiadają się o Egipcjanach nie oznacza, że to tylko hejt i że nie mają ku temu powodów, to że uważają wyjazd do Egiptu za głupotę nie oznacza, że uważają, że Magda na to zasłużyła.
No właśnie. To, że ja najbardziej krytykuję biuro i rezydenta nie oznacza, że będę to biuro bojkotować.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Może masz rację.
Ja też, mimo tego, że kocham Egipt to przestałam tam latać.
Żałuję,że nie udało mi się zwiedzić Egiptu. Byłam tam przejazdem kiedy zwiedzałam Jordanię. No i żal Syrii. Przepiękna jest Turcja wschodnia, całe szczęście,że pojechałam tam w porę.
Gdybym lubiła wczasowanie nad hotelowymi basenami nie wahałabym się nawet teraz przed wyjazdem.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:06   #787
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Red_Sonja Pokaż wiadomość
Ktoś przemyca narkotyki do Egiptu? Po co? To opłacalne w tę stronę? Jakie to narkotyki z Polski się niby transportuje? Ktoś może przybliżyć temat, bo wydaje się to jakimś absurdem.
Nie jestem ekspertem w tym temacie, ale z tego co poguglowałam, to opłaca się (były przypadki obcokrajowców się tym trudniących, na tej podstawie wnioskuję). Zresztą skoro panuje tam tak restrykcyjne prawo odnośnie do narkotyków, że nie wiem, czy wielu by się odważyło to produkować na miejscu (choć z drugiej strony skoro wszystko jest tam połączone tj. policja kryje operatorów i hotele na niekorzyść turysty, to może jednak przymyka się oko na egipską produkcję. Wszak business is business).

Bogatynia ma też wiele do czynienia z narkotykami.
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 12:08   #788
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez malypeszek Pokaż wiadomość
Nie jestem ekspertem w tym temacie, ale z tego co poguglowałam, to opłaca się (były przypadki obcokrajowców się tym trudniących, na tej podstawie wnioskuję). Zresztą skoro panuje tam tak restrykcyjne prawo odnośnie do narkotyków, że nie wiem, czy wielu by się odważyło to produkować na miejscu (choć z drugiej strony skoro wszystko jest tam połączone tj. policja kryje operatorów i hotele na niekorzyść turysty, to może jednak przymyka się oko na egipską produkcję. Wszak business is business).



Bogatynia ma też wiele do czynienia z narkotykami.

Ale ona chyba nie mieszkala w Bogatynii i z tego co mowila jej mama jakos mega czesto tam nie przyjezdzala?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:10   #789
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
A tu nie jesteśmy w internecie?
To,że u wielu pojawiła się okazja wyrażenia nienawiści do "obcych" nie oznacza,że nienawidzą wszyscy wszystkich jak to uogólniłaś, uprościłaś.
Zabawne dla mnie jest robienie z tego Markusa Araba, skoro ma typowo nordycki typ urody. No i imię niemieckie, zresztą chyba "pseudonim artystyczny", a tak naprawdę to Marek.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------



A już początek filmu, kiedy mówią tym ludziom: "jeszcze nie nagrywamy" to jest podłość.


No ten Marek to z arabem nie ma nic wspólnego
Ktos chyba wyszukał nie tego marcusa co powinien.


A końcówka filmu? "Nie chcemy aby sie pan powtarzał"...

Mnie dziwi to, ze jak mozna nie powiedzieć rodzicom tak ważnej informacji jak "kiedy lecę i kiedy wracam" juz nie mowie o tym gdzie lecę. Bo tak jak rozumiem nie mowić o dokładnym miejscu, hotelu, miasteczku. Ale o kraju?

Pożyczyć tyle kasy nie dowiedzieć sie dokładnie na co? No niespodzianka, wakacje za granica to nie informacje
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:12   #790
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Roznie bywa, jeden rodzicom powie wszystko drugi nic. Czlowiek madry po fakcie, teraz by sie pewnie zapytali i pozostale dzieci na pewno beda pytac...
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:19   #791
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

O co chodzi z tym "nie chcemy żeby się pan powtarzał" :-?
Chyba coś przegapiłem.

Ojciec mówił, że jakby wiedział, że jedzie do Arabów, to by jej nie pozwolił - nawet z facetem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 12:22   #792
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

w sumie ja to sie zastanawiam czemu ten Marcus nie nawiazal kontaktu z Rutkowskim. Ale moze z prokuraturą na razie jest w kontakcie?

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym "nie chcemy żeby się pan powtarzał" :-?
Chyba coś przegapiłem.

Ojciec mówił, że jakby wiedział, że jedzie do Arabów, to by jej nie pozwolił - nawet z facetem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ojciec na koncu nagrania zaczyna opowiadac wspomnienia o Magdzie i dziennikarz mu chamsko przerywa zeby sie nie powtarzal (matka jux wspominala o corce jak byla dzieckiem itp)
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:23   #793
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
w sumie ja to sie zastanawiam czemu ten Marcus nie nawiazal kontaktu z Rutkowskim. Ale moze z prokuraturą na razie jest w kontakcie?
Ja tam też nie chciałabym z kwadratem nawiązywać jakiegokolwiek kontaktu
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:23   #794
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;73584141]


A końcówka filmu? "Nie chcemy aby sie pan powtarzał"...

Mnie dziwi to, ze jak mozna nie powiedzieć rodzicom tak ważnej informacji jak "kiedy lecę i kiedy wracam" juz nie mowie o tym gdzie lecę. Bo tak jak rozumiem nie mowić o dokładnym miejscu, hotelu, miasteczku. Ale o kraju?

Pożyczyć tyle kasy nie dowiedzieć sie dokładnie na co? No niespodzianka, wakacje za granica to nie informacje[/QUOTE]

Tak, koszmarna wypowiedz, pozbawiona elementów humanitaryzmu wręcz. Tym bardziej,że jest to nagrywane podobnie jak początek z innej kamery/kamerki raczej.
A z opowiadań o Kenii też wynikało,że dowiedzieli się dopiero przy oglądaniu zdjęć. O ile nie jest to dziwne,że 27 letnia dziewczyna mieszkająca w innym mieście, prowadząca samodzielne życie nie mówi co robi i gdzie jedzie, bo ma bardzo powierzchowne kontakty z rodziną tak pożyczanie od nich pieniędzy w tym kontekście brzmi dziwnie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:24   #795
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja tam też nie chciałabym z kwadratem nawiązywać jakiegokolwiek kontaktu
now sumie....a Rutkowski na tym gra 😆
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:26   #796
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja tam też nie chciałabym z kwadratem nawiązywać jakiegokolwiek kontaktu

Ja również. Na ten czas jest to kompletnie nieuzasadnione. Prokuratura pracuje.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:30   #797
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
w sumie ja to sie zastanawiam czemu ten Marcus nie nawiazal kontaktu z Rutkowskim.
A dlaczego ma nawiązywać? Rutkowski to jest obcy człowiek, pozbawiony nawet licencji detektywa. Równie dobrze możesz spytać, dlaczego nie nawiązał kontaktu z Tobą albo ze mną.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:32   #798
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
A dlaczego ma nawiązywać? Rutkowski to jest obcy człowiek, pozbawiony nawet licencji detektywa. Równie dobrze możesz spytać, dlaczego nie nawiązał kontaktu z Tobą albo ze mną.
No nie moge zapytac w ten sposob bo calosc dotyczy jej rodziny przyjaciol i osob ktore byly w egipcie w tym czasie wiec ani ja ani Ty sie do tego nijak nie mamy. Ale nie bede sie czepiala 🙂
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:37   #799
BlackMonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Moje Drogie, sprawa też mocno mną wstrząsnęła, od kilku dni czytam regularnie Wasze forum i właściwie jest to jedno z niewielu miejsc, w którym da się czytać to, co na temat tej sprawy się wypisuje.

Natomiast w czasie lektury nasuwa mi się kilka wątpliwości - właściwie cała sprawa to zbiór niejasności, ale krótko:

Po 1) Markus W. urodziny obchodzi dopiero 10 czerwca (źródło NK), przez to w wątpliwość podaje się, czy aby na pewno wycieczka miała by być prezentem urodzinowym

Po 2) Zastanawia przerażający fakt po obejrzeniu zdjęć z hotelu skulonej Magdy - znany jest w tej kulturze rytuał "taharrush jamai" - o tym nie będę już więcej pisała, ale przyjęta pozycja embrionalna może nasuwać i takie podejrzenie.

Po 3) Brak żadnej informacji o tym, czy ktoś z RODZINY Magdy jest już w Egipcie. Niestety nie jest to Europa i warunki, jakie tam panują zarówno w szpitalach są niekiedy tragiczne (wystarczy wpisać w Google Grafika hasło: Hospital in Egypt).

Poza tym co dzieje się z kolegą Maciejem S., który PODOBNO był w Egipcie (jest?). Skoro nie znał Magdy (lub widział ją raptem kilka razy) - jak miał stwierdzić ze 100% pewnością, czy widział (o ile w ogóle widział - w co wątpię) - właśnie Magdę?

Po 4) - co z monitoringiem z lotniska w Katowicach? Przypuszczam, że zabezpieczono nagrania z dnia wylotu - kiedy przyjechała Magda, z kim, jak się zachowywała itp. Podobnie z monitoringiem w Marsa Alam.

Po 5) - to był termin majówkowy, więc turystów było zapewne więcej. Do tej pory brak jakiegokolwiek "sensacyjnego" newsa z osobą, która w tym terminie przebywała w tym hotelu. Na pewno Magda nie była jedyną Polką - dziwne, że nikt jeszcze nie dotarł do żadnego z turystów z tego turnusu?

Edytowane przez BlackMonia
Czas edycji: 2017-05-07 o 12:45 Powód: Dodanie tekstu
BlackMonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 12:43   #800
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Ciekawe jest w tych materiałach Rutkowskiego (konferencja, wywiad z rodzicami) pomijanie kwestii roli biura.
Rutkowski skarży się na obecne konsulaty, ambasady. Rodzice również, a także na współuczestników wyjazdu- Polaków.
Rutkowski nie robi śledztwa tylko show.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:44   #801
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Mnie jakos szczegolnie nie zastanawia, ze ojciec nie dopytywal na co dokladnie te pieniadze. Niektorzy rodzice wychodza z zalozenia, ze skoro dziecko chce pozyczyc to widocznie potrzebuje i tyle. Co innego gdyby miala 18 lat i chciala pozyczyc tyle pieniedzy.

To ze Markus i ten drugi chlopak nie kontaktuja sie z rutkowskim tez mnie nie dziwi- moze mysla logicznie i wiedza, ze to showman ktory zaraz moze ich oskarżyc, zeby sie dzialo i wszyscy mowili jak to szybko rozwiazuje sprawy.

Natomiast dziwi mnie ogromnie, ze ojciec dał jakiemus kolesiowi pieniadze na wylot do egiptu i rodzice nie dostali od tej osoby jakiejkokwiek informacji zwrotnej nie miesci mi sie to w glowie. Ktos sie godzi pomoc, a potem zostawia rodzicow bez słowa o tym czy co sie tam dzialo i czy w ogole byl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:45   #802
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Z tym Maciejem to w ogóle dziwna sytuacja, nie wiadomo czy polecial, nic kompletnie zero informacji. To tez mnie dziwi zwłaszcza, że jej ojciec dal mu na to pieniądze wiec powinien byc na bieżąco informowany. Ja bym postawila takie wymagania jako rodzic
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:47   #803
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
No nie moge zapytac w ten sposob bo calosc dotyczy jej rodziny przyjaciol i osob ktore byly w egipcie w tym czasie wiec ani ja ani Ty sie do tego nijak nie mamy. Ale nie bede sie czepiala 🙂
On tez nijak ma się do tej sprawy. To, że wierzysz w jego działania-do tej pory jego ludzie nie pojechali do Egiptu, wiedzą tyle co my z internetu, nagrywają dla wyświetleń wywiad z rodzicami zmarłej nie oznacza,że większość ludzi potraktuje go poważnie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:48   #804
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
No nie moge zapytac w ten sposob bo calosc dotyczy jej rodziny przyjaciol i osob ktore byly w egipcie w tym czasie wiec ani ja ani Ty sie do tego nijak nie mamy. Ale nie bede sie czepiala 🙂
No i Rutkowski też nijak się do tego ma. Ten człowiek nie może prowadzić żadnych śledztw i w ogóle robić czegokolwiek więcej niż każdy inny człowiek - nie ma licencji detektywistycznej.

Krzysztof Rutkowski to były milicjant, karany prawomocnym wyrokiem sądu.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:49   #805
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
On tez nijak ma się do tej sprawy. To, że wierzysz w jego działania-do tej pory jego ludzie nie pojechali do Egiptu, wiedzą tyle co my z internetu, nagrywają dla wyświetleń wywiad z rodzicami zmarłej nie oznacza,że większość ludzi potraktuje go poważnie.
stop. niech ktos mi pokaze gdzie ja napisalam ze wierze w jego dzialania? to, ze dziwi mnie faktnze sie z nim nie skontaktowal ani Marcus ani Maciek nie znaczy ze jestem za Rutkowskim i wierze w to ze pn cos wyjasni 😭😂😅
dla mnie Rutkowski jest niczym jako detektyw tak dla waszej jasnosci
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:49   #806
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
Z tym Maciejem to w ogóle dziwna sytuacja, nie wiadomo czy polecial, nic kompletnie zero informacji. To tez mnie dziwi zwłaszcza, że jej ojciec dal mu na to pieniądze wiec powinien byc na bieżąco informowany. Ja bym postawila takie wymagania jako rodzic
Nie licz na to,że prokuratura będzie robiła takie przedstawienia jak Rutkowski. To jest prawdziwe śledztwo, a nie to co robi ten błazen R.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:52   #807
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nie licz na to,że prokuratura będzie robiła takie przedstawienia jak Rutkowski. To jest prawdziwe śledztwo, a nie to co robi ten błazen R.
Nie licze, i zapytam ponownie gdzie napisalam, ze na to licze? pytam tu tak jak kazdy z was, a mam wrazenie ze do moich wypowiedzi i pytań dopowiadane sa teorie na temat moich "wymagan"
__________________
klask i:

Edytowane przez MegMagdalena
Czas edycji: 2017-05-07 o 12:53
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:54   #808
BlackMonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
Z tym Maciejem to w ogóle dziwna sytuacja, nie wiadomo czy polecial, nic kompletnie zero informacji.
W dodatku 3-go maja już wrzucał na swój fanpage nowego posta (źródło: https://webcache.googleusercontent.c...&ct=clnk&gl=pl )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fcb.jpg (79,1 KB, 255 załadowań)

Edytowane przez BlackMonia
Czas edycji: 2017-05-07 o 13:00
BlackMonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:55   #809
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez BlackMonia Pokaż wiadomość
W dodatku 3-go maja już wrzucał na swój fanpage nowego posta (źródło: https://webcache.googleusercontent.c...&ct=clnk&gl=pl )
Nie otwiera mi sie ten link
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 12:56   #810
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;73584141]No ten Marek to z arabem nie ma nic wspólnego
Ktos chyba wyszukał nie tego marcusa co powinien.


A końcówka filmu? "Nie chcemy aby sie pan powtarzał"...

Mnie dziwi to, ze jak mozna nie powiedzieć rodzicom tak ważnej informacji jak "kiedy lecę i kiedy wracam" juz nie mowie o tym gdzie lecę. Bo tak jak rozumiem nie mowić o dokładnym miejscu, hotelu, miasteczku. Ale o kraju?

Pożyczyć tyle kasy nie dowiedzieć sie dokładnie na co? No niespodzianka, wakacje za granica to nie informacje[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Tak, koszmarna wypowiedz, pozbawiona elementów humanitaryzmu wręcz. Tym bardziej,że jest to nagrywane podobnie jak początek z innej kamery/kamerki raczej.
A z opowiadań o Kenii też wynikało,że dowiedzieli się dopiero przy oglądaniu zdjęć. O ile nie jest to dziwne,że 27 letnia dziewczyna mieszkająca w innym mieście, prowadząca samodzielne życie nie mówi co robi i gdzie jedzie, bo ma bardzo powierzchowne kontakty z rodziną tak pożyczanie od nich pieniędzy w tym kontekście brzmi dziwnie.
Ja to zrozumiałam jak wyraz troski. "Jest to dla pana ciężkie, nie chcemy, żeby musiał to pan mówić drugi raz".
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.