Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-02, 06:15   #781
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Moszka, tak z pierwszego moczu, bo rano wstaje, szykuje się pół h i lecę do pracy, więc nie mam szans inaczej tego robić. No i u mnie to jedyny czas kiedy ten mocz jest ciemniejszy, w ciągu dnia sporo pije i jest ledwo co zabarwiony

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 06:21   #782
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzień dobry

My od 6 lat stosunek przerywany mieliśmy Jak tylko się poznaliśmy może na początku 3 razy prezerwatywa , chwile brałam anty ale przestałam i nic nie było .takze od 6 przerywany od ponad roku pełny , 3 mc strikte starań i nic . Wiec obawy mam ogromne . Dobrze ze niedługo ginekolog :/



Miłego dzionka 🌸
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 06:30   #783
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Moszka, tak z pierwszego moczu, bo rano wstaje, szykuje się pół h i lecę do pracy, więc nie mam szans inaczej tego robić. No i u mnie to jedyny czas kiedy ten mocz jest ciemniejszy, w ciągu dnia sporo pije i jest ledwo co zabarwiony

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Kurcze, u mnie też tylko rano mocz ciemniejszy bo później bardzo duzo wody pije . Teraz już za późno ale w kolejnym cyklu spróbuje tak jak Ty, może wtedy cos wyjdzie. I będę sprawdzała z testami z Rossmana

Trzymam kciuki za owu i owocne przytulanki
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My od 6 lat stosunek przerywany mieliśmy Jak tylko się poznaliśmy może na początku 3 razy prezerwatywa , chwile brałam anty ale przestałam i nic nie było .takze od 6 przerywany od ponad roku pełny , 3 mc strikte starań i nic . Wiec obawy mam ogromne . Dobrze ze niedługo ginekolog :/



Miłego dzionka
Kochana, na pewno będzie dobrze zapewne sugerujesz się też siostrą i jej historia, ale to że jesteście rodzeństwem, nie znaczy, że będziecie miały takie same problemy

Pogadaj z ginem, żeby Ci badania na hormony przepisał może tutaj coś wyjdzie Głowa do góry, za kilka dni masz ślub, nie ma co smutac .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 06:37   #784
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dziękuje Moszka 😘

No ogółem ta babka fajna wiec mam nadzieje ze jak jej wszYtako powiem to ogarnie )
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 06:39   #785
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dziewczyny a to teraz ta owulacja powinna być w ciągu ile max 48h? Czy ginekolog po USG też jest w stanie podpowiedzieć kiedy to się wydarzy?

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 06:48   #786
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Na usg zdecydowanie powinno być już widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 07:05   #787
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Dzień dobry, u mnie leje, ale popołudniu ma być już słoneczko. Ja na 17:30 wizyta u gina, możecie trzymać kciuki Nie znam tej kobiety, pierwszy raz do niej idę ale ma sporo dobrych opinii

PS z dzisiejszego porannego moczu już coś konkretniejszego wyszło, ale to wciąż nie pozytyw Załącznik 7726442

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
U mnie taka była najmocniejsza. Następnego dnia już bardzo jasna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-02, 07:41   #788
itsmeboo_93
Raczkowanie
 
Avatar itsmeboo_93
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 189
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cześć,


Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Dzień dobry, u mnie leje, ale popołudniu ma być już słoneczko. Ja na 17:30 wizyta u gina, możecie trzymać kciuki Nie znam tej kobiety, pierwszy raz do niej idę ale ma sporo dobrych opinii

PS z dzisiejszego porannego moczu już coś konkretniejszego wyszło, ale to wciąż nie pozytyw Załącznik 7726442

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Trzymamy kciuki 🤞

Ale chyba testów owu nie robi się z porannego moczu. Tak przynajmniej było napisane przy tych z Rossmanna 🤷
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My od 6 lat stosunek przerywany mieliśmy Jak tylko się poznaliśmy może na początku 3 razy prezerwatywa , chwile brałam anty ale przestałam i nic nie było .takze od 6 przerywany od ponad roku pełny , 3 mc strikte starań i nic . Wiec obawy mam ogromne . Dobrze ze niedługo ginekolog :/



Miłego dzionka
Nie ma co się martwić na zapas Wiem, że łatwo mówić, ale tak naprawdę 3 msc to nie jest długo. Tak jak któraś z dziewczyn tu pisała, niektórym dopiero po roku starań się udaje. Ale dobrze że idziesz do lekarza, zbada Cię j przynajmniej będziesz spokojniejsza, jak się dowiesz, że wszystko jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
itsmeboo_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 08:02   #789
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My od 6 lat stosunek przerywany mieliśmy Jak tylko się poznaliśmy może na początku 3 razy prezerwatywa , chwile brałam anty ale przestałam i nic nie było .takze od 6 przerywany od ponad roku pełny , 3 mc strikte starań i nic . Wiec obawy mam ogromne . Dobrze ze niedługo ginekolog :/



Miłego dzionka
My się nie zabezpieczamy od ponad roku. Fakt nie pilnowaliśmy dni płodnych a i częstotliwość słaba, bo przytulanki były tylko w weekendy. Dlatego od razu chce isc do specjalisty. Uważam, że ze mną jest coś nie tak. Oczywiście, jak to baba co tydzień ludzie się, że jednak coś zaskoczyło i będą 2 krechy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 08:12   #790
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Spadek na końcu cyklu jest dość typowy Jak coś to w pierwszym poście są podlinkowane wskazówki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, właśnie tak czytałam, więc to miało dla mnie sens Zobaczymy jak będzie dalej.



Dzień dobry!
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 08:29   #791
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
Cześć,




Trzymamy kciuki

Ale chyba testów owu nie robi się z porannego moczu. Tak przynajmniej było napisane przy tych z Rossmanna Nie ma co się martwić na zapas Wiem, że łatwo mówić, ale tak naprawdę 3 msc to nie jest długo. Tak jak któraś z dziewczyn tu pisała, niektórym dopiero po roku starań się udaje. Ale dobrze że idziesz do lekarza, zbada Cię j przynajmniej będziesz spokojniejsza, jak się dowiesz, że wszystko jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, wiem że się nie powinno robić z pierwszego moczu, też to mam w instrukcji. Ale nie mam innej możliwości bo pracuje od rana, w pracy nie mam zamiaru robić, no bez przesady A wieczorne mi nie wychodzily do tej pory, tzn mocz mam bardzo rozrzedzony. Chyba ten z dzisiaj z pierwszego moczu nie fałszuje wyniku, potwierdzę dzisiaj u lekarza

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Odnośnie zabezpieczenia się, no myśmy się zabezpieczali od zawsze, czasem zdarzył się przerywany ale tylko jak wiedziałam że mniej więcej można sobie na to pozwolić. 4 lata temu brałam piguły przez 2 lata a tak to cały czas prezerwatywy. Więc jak w końcu stwierdziliśmy że ok, spróbujemy to była ekscytacja mocno. Oczywiście chłop zdziwiony że jednak to nie jest takie proste

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-02, 08:31   #792
itsmeboo_93
Raczkowanie
 
Avatar itsmeboo_93
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 189
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Hej, wiem że się nie powinno robić z pierwszego moczu, też to mam w instrukcji. Ale nie mam innej możliwości bo pracuje od rana, w pracy nie mam zamiaru robić, no bez przesady A wieczorne mi nie wychodzily do tej pory, tzn mocz mam bardzo rozrzedzony. Chyba ten z dzisiaj z pierwszego moczu nie fałszuje wyniku, potwierdzę dzisiaj u lekarza

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Właśnie u mnie byka informacja, że może wychodzić sfałszowany wynik Może zależy od testu. Ja raczej też miałam rozrzedzony mocz, robiłam w okolicach 22 i dzień przed owu była wyraźniejsza ta kreska.

IMG_20200902_093056.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
itsmeboo_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 08:31   #793
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Hej, wiem że się nie powinno robić z pierwszego moczu, też to mam w instrukcji. Ale nie mam innej możliwości bo pracuje od rana, w pracy nie mam zamiaru robić, no bez przesady A wieczorne mi nie wychodzily do tej pory, tzn mocz mam bardzo rozrzedzony. Chyba ten z dzisiaj z pierwszego moczu nie fałszuje wyniku, potwierdzę dzisiaj u lekarza

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Odnośnie zabezpieczenia się, no myśmy się zabezpieczali od zawsze, czasem zdarzył się przerywany ale tylko jak wiedziałam że mniej więcej można sobie na to pozwolić. 4 lata temu brałam piguły przez 2 lata a tak to cały czas prezerwatywy. Więc jak w końcu stwierdziliśmy że ok, spróbujemy to była ekscytacja mocno. Oczywiście chłop zdziwiony że jednak to nie jest takie proste

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Hahahaha skąd to znam wielki zonk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 08:41   #794
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
Właśnie u mnie byka informacja, że może wychodzić sfałszowany wynik Może zależy od testu. Ja raczej też miałam rozrzedzony mocz, robiłam w okolicach 22 i dzień przed owu była wyraźniejsza ta kreska.

Załącznik 7726458

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde to na tych moich nic takiego nie jest napisane A uznałam dzisiaj że legitne te kreski bo robię już od kilku dni i ledwo cienie się pokazywały, a wg aplikacji mam mieć owu jutro. Potwierdzę dzisiaj jeszcze u gina tak czy siak

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 09:46   #795
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej dzień dobry w ten ponury wtorek dobrze że dziś wcześniej wypuścili z pracy. U mnie aktualnie 40dc i ani @ ani II kresek 🤬🤬 czuje się tak beznadziejnie że głowa mala ciekawe kiedy teraz menda przyjdzie.
Ostatnio mi się obilo o uszy że w życiu człowieka są skoki co pół roku. Tak jak u mnie w marcu było do bani bo bylo # to teraz we wrześniu powinno być dobrze więc liczę kurde na ten wrzesień. I jakoś to mnie podtrzymuje na duchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O o u mnie w marcu CB i też do bani, to może teraz się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
(( tak czytam i tak znów myśle o sobie i ehhh...

Boże daj zobaczyć te upragnione dwie kreski w ogóle jakoś tak dola dziś mam ... Hmm ale 2 dc. To tak normalką
Ja Cię podziwiam za taką cierpliwość :O
Mój gin np po pierwszym cs jak byłam na rutynowej kontroli powiedział że jak po pół roku nie zajdę to badanie drożności, w marcu CB wpadła, więc drożność wykluczył ale na kontroli w lipcu (albo w czerwcu ) gdy miałam kolejny cykl ponad 40 dni, zbadał mi wszystko co możliwe, i od razu wyszła wyższa prl która wariowała mi już kilka razy, od razu info że konieczna wizyta u endo i juz z endo działamy id tego czasu.
Nie wytrzymałabym tyle co Ty bez badań, ale faktem też jest że jestem 100% ekstrawertykiem, może tu jest powód

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 09:54   #796
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
Cześć,




Trzymamy kciuki 🤞

Ale chyba testów owu nie robi się z porannego moczu. Tak przynajmniej było napisane przy tych z Rossmanna 🤷Nie ma co się martwić na zapas Wiem, że łatwo mówić, ale tak naprawdę 3 msc to nie jest długo. Tak jak któraś z dziewczyn tu pisała, niektórym dopiero po roku starań się udaje. Ale dobrze że idziesz do lekarza, zbada Cię j przynajmniej będziesz spokojniejsza, jak się dowiesz, że wszystko jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

nie martwie sie 3 mc. bardziej martwi mnie że od roku jest pełne przytulanki i zapisaywałam sobie jak było przed owu albo w owu i były takie mc. i to sporo a 6 lat przerywany , i nic.
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 09:57   #797
itsmeboo_93
Raczkowanie
 
Avatar itsmeboo_93
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 189
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
nie martwie sie 3 mc. bardziej martwi mnie że od roku jest pełne przytulanki i zapisaywałam sobie jak było przed owu albo w owu i były takie mc. i to sporo a 6 lat przerywany , i nic.
Ale jesteś na 100% pewna, że wtedy było owu?

My też w sumie mieliśmy kilka takich sytuacji, że były pełne przytulanki niby nie w dni płodne, ale potem nagle okres przychodził tydzień albo dwa później i jak patrzyłam w kalendarzyk to wychodziło, że np w dzień owulacji były seksy, a tam nic nie pykło 🤷

Ja naprawdę nie wiem jak Ci ludzie zaliczają wpadki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
itsmeboo_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 10:00   #798
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
O o u mnie w marcu CB i też do bani, to może teraz się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Ja Cię podziwiam za taką cierpliwość :O
Mój gin np po pierwszym cs jak byłam na rutynowej kontroli powiedział że jak po pół roku nie zajdę to badanie drożności, w marcu CB wpadła, więc drożność wykluczył ale na kontroli w lipcu (albo w czerwcu ) gdy miałam kolejny cykl ponad 40 dni, zbadał mi wszystko co możliwe, i od razu wyszła wyższa prl która wariowała mi już kilka razy, od razu info że konieczna wizyta u endo i juz z endo działamy id tego czasu.
Nie wytrzymałabym tyle co Ty bez badań, ale faktem też jest że jestem 100% ekstrawertykiem, może tu jest powód

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie robiłam , bo myślałam ,że jednak się uda normalnie , po prostu... bez latania i badań jak nasze mamy i babki... cóż widać , że nie dlatego ciesze się na Gina i zaczniemy teraz działać coś z tym No i mocno Wierzę że będzie dobrze )

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
Ale jesteś na 100% pewna, że wtedy było owu?

My też w sumie mieliśmy kilka takich sytuacji, że były pełne przytulanki niby nie w dni płodne, ale potem nagle okres przychodził tydzień albo dwa później i jak patrzyłam w kalendarzyk to wychodziło, że np w dzień owulacji były seksy, a tam nic nie pykło 🤷

Ja naprawdę nie wiem jak Ci ludzie zaliczają wpadki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak teraz się obserwuje to wiem ,że tak . Wtedy były

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
Ale jesteś na 100% pewna, że wtedy było owu?

My też w sumie mieliśmy kilka takich sytuacji, że były pełne przytulanki niby nie w dni płodne, ale potem nagle okres przychodził tydzień albo dwa później i jak patrzyłam w kalendarzyk to wychodziło, że np w dzień owulacji były seksy, a tam nic nie pykło 🤷

Ja naprawdę nie wiem jak Ci ludzie zaliczają wpadki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak teraz się obserwuje to wiem ,że tak . Wtedy były. Też nie wiem jak można wpaść,
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 10:01   #799
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Nie robiłam , bo myślałam ,że jednak się uda normalnie , po prostu... bez latania i badań jak nasze mamy i babki... cóż widać , że nie dlatego ciesze się na Gina i zaczniemy teraz działać coś z tym No i mocno Wierzę że będzie dobrze )

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------



jak teraz się obserwuje to wiem ,że tak . Wtedy były

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------



jak teraz się obserwuje to wiem ,że tak . Wtedy były. Też nie wiem jak można wpaść,
Jasne że będzie

Dzień dobry dziewczyny, u mnie masakra z czasem ale podczytuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-02, 10:06   #800
itsmeboo_93
Raczkowanie
 
Avatar itsmeboo_93
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 189
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Nie robiłam , bo myślałam ,że jednak się uda normalnie , po prostu... bez latania i badań jak nasze mamy i babki... cóż widać , że nie dlatego ciesze się na Gina i zaczniemy teraz działać coś z tym No i mocno Wierzę że będzie dobrze )

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------



jak teraz się obserwuje to wiem ,że tak . Wtedy były

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------



jak teraz się obserwuje to wiem ,że tak . Wtedy były. Też nie wiem jak można wpaść,
Jak my zaczynaliśmy starania, to podpytywalam koleżanki czy robiły obserwacje temp, śluzu, czy przytulanki co dwa dni. Po prostu jaka miały "metodę"

Jedna z nich nigdy nie ukrywała, że fanka seksu nie jest i raczej go rzadko uprawia, tym bardziej się zdziwiłam jak zaszła w tą ciążę A ona na moje pytanie powiedziała, że RAZ w ciągu całego miesiąca były przytulanki w walentynki, bo jej facet jej zrobił taka niespodziankę, że aż ja naszło na amory i ten jeden jedyny raz wystarczył, żeby zaszła

No nie rozumiem jaki to jest algorytm, że niektórzy pilnują owu, często się kochają i nie wychodzi, a innym za pierwszym razem się udaje 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
itsmeboo_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 10:50   #801
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Moja koleżanka przez 9 lat stosowała przerywany. I po 9ciu wpadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 11:19   #802
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
Jak my zaczynaliśmy starania, to podpytywalam koleżanki czy robiły obserwacje temp, śluzu, czy przytulanki co dwa dni. Po prostu jaka miały "metodę"

Jedna z nich nigdy nie ukrywała, że fanka seksu nie jest i raczej go rzadko uprawia, tym bardziej się zdziwiłam jak zaszła w tą ciążę A ona na moje pytanie powiedziała, że RAZ w ciągu całego miesiąca były przytulanki w walentynki, bo jej facet jej zrobił taka niespodziankę, że aż ja naszło na amory i ten jeden jedyny raz wystarczył, żeby zaszła

No nie rozumiem jaki to jest algorytm, że niektórzy pilnują owu, często się kochają i nie wychodzi, a innym za pierwszym razem się udaje 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak można seksy raz w miesiacu, biedny ten jej facet już nawet nie chodzi o samą przyjemność samą w sobie ale fizjologicznie to chyba nie jest zbyt zdrowe dla mężczyzn.
Plemniki się doczekały odpowiedniego miejsca to zaraz do jajeczka poleciały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 11:28   #803
itsmeboo_93
Raczkowanie
 
Avatar itsmeboo_93
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 189
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Jak można seksy raz w miesiacu, biedny ten jej facet już nawet nie chodzi o samą przyjemność samą w sobie ale fizjologicznie to chyba nie jest zbyt zdrowe dla mężczyzn.
Plemniki się doczekały odpowiedniego miejsca to zaraz do jajeczka poleciały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, masakra

Chociaż odkąd urodziła kolejne dziecko, mówiła, że coś się jej chyba odmieniło i częściej działają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
itsmeboo_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 11:58   #804
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Jak można seksy raz w miesiacu, biedny ten jej facet już nawet nie chodzi o samą przyjemność samą w sobie ale fizjologicznie to chyba nie jest zbyt zdrowe dla mężczyzn.
Plemniki się doczekały odpowiedniego miejsca to zaraz do jajeczka poleciały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wooooww , dla mnie nie wyobrażalne hihi no jak przecież się kochacie i facet dla Ciebie samej wiadomo ,że jest najprzystojniejszy to jak możne się nie chcieć tym bardziej przed owu jak libido wzrasta :P:P i mi jeszcze mega wzrasta przed @ Ale wiadomo każdy jest inny
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 12:54   #805
safie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 268
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Oj tam - ludzie mają różne poziomy libido ważne, żeby się pod tym względem dopasować. O szkodliwości braku wytrysku to słyszałam tylko z ust nastolatków którzy namawiali dziewczyny do seksu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
safie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 12:54   #806
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hej U mnie dziś dzień na leniucha i gdyby nie pies to nawet nie wysunelabym nosa za drzwi
Oj tak miejmy nadzieję dziewczyny że ta teoria się sprawdzi i teraz we wrześniu będą II kreski. Ja dziś rano zrobilam test ale biało. Tyle że to był test i czulosci 25 i jeszcze z drugiego moczu. Ale od 2-3 dni tak mi się odbija jak nigdy, i wgl tak mi dziwnie na zoladku (zgaga?). A jeszcze rozmawiałam ostatnio z sąsiadka (którą sama jest w ciazy) i przylapala mnie jak mi się jezyk placze. Ona do mnie z tekstem "Ty aby napewno nie jesteś w ciąży?!" Narobila mi tylko nadzieji bo dziś biel. aktualnie mnie mdli.
@ gdzie jesteś ?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 12:57   #807
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
Oj tam - ludzie mają różne poziomy libido ważne, żeby się pod tym względem dopasować. O szkodliwości braku wytrysku to słyszałam tylko z ust nastolatków którzy namawiali dziewczyny do seksu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
jasne ale co do wytrysku , to ja własnie czytałam i okazuje się , że własnie rzadki seks wpływa źle na spermę i to przeprowadzono badania . i okazuje się że lepiej częściej niż rzadziej . :P

o dobroci seksu pisze nawet mamaginekolog hahah to tak na marginesie ����

Edytowane przez Shadoww90
Czas edycji: 2020-09-02 o 12:59
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 12:57   #808
safie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 268
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej U mnie dziś dzień na leniucha i gdyby nie pies to nawet nie wysunelabym nosa za drzwi
Oj tak miejmy nadzieję dziewczyny że ta teoria się sprawdzi i teraz we wrześniu będą II kreski. Ja dziś rano zrobilam test ale biało. Tyle że to był test i czulosci 25 i jeszcze z drugiego moczu. Ale od 2-3 dni tak mi się odbija jak nigdy, i wgl tak mi dziwnie na zoladku (zgaga?). A jeszcze rozmawiałam ostatnio z sąsiadka (którą sama jest w ciazy) i przylapala mnie jak mi się jezyk placze. Ona do mnie z tekstem "Ty aby napewno nie jesteś w ciąży?!" Narobila mi tylko nadzieji bo dziś biel. aktualnie mnie mdli.
@ gdzie jesteś ?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie też od kilku dni dziwnie na żołądku, ale to raczej stres w pracy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
safie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 12:59   #809
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej U mnie dziś dzień na leniucha i gdyby nie pies to nawet nie wysunelabym nosa za drzwi
Oj tak miejmy nadzieję dziewczyny że ta teoria się sprawdzi i teraz we wrześniu będą II kreski. Ja dziś rano zrobilam test ale biało. Tyle że to był test i czulosci 25 i jeszcze z drugiego moczu. Ale od 2-3 dni tak mi się odbija jak nigdy, i wgl tak mi dziwnie na zoladku (zgaga?). A jeszcze rozmawiałam ostatnio z sąsiadka (którą sama jest w ciazy) i przylapala mnie jak mi się jezyk placze. Ona do mnie z tekstem "Ty aby napewno nie jesteś w ciąży?!" Narobila mi tylko nadzieji bo dziś biel. aktualnie mnie mdli.
@ gdzie jesteś ?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej Dziewczyny! Dawno nic tu nie pisałam, ale codziennie Was czytam

Malinka, ja wiem, że może nie powinnam tego pisać, ale jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży i byłam z mamą na zumbie to mi się tak odbiło podczas picia wody jak nigdy wcześniej (dobrze że tylko ona to słyszała haha). Więc może coś w tym jest skoro normalnie też nie masz takich "problemów" trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-02, 12:59   #810
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
Oj tam - ludzie mają różne poziomy libido ważne, żeby się pod tym względem dopasować. O szkodliwości braku wytrysku to słyszałam tylko z ust nastolatków którzy namawiali dziewczyny do seksu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie. Za nic w świecie nie powinno się pisać/mówić "jak tak można", "ale rzadko", bo każdy jest inny i dopóki obie osoby w związku są zadowolone ze swojego układu, jest to w porządku. Wiele osób nie ma tak silnych potrzeb seksualnych, a potem niestety po czytaniu takich rzeczy, uważają, że coś z nimi jest nie tak
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.