Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-11, 14:07   #781
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
przychodzą mi e-mail'e "dokończ zakupy" bez żadnego kodu zachęcającego ani nic
Tu akurat niewiele tracisz, bo ten kod do mnie z uporem maniaka przychodzi na darmową dostawę Bo przecież oni nie mają zapisanego w systemie że mam golda
A z kodami ostatnio straszna bieda, jak już coś jest, to nie łączy się z niczym innym, nie działa, skończył się zapas. A jeszcze jesienią był tusz za dowolny zakup i 200 pkt, to były czasy, wrzuciło się kremik za 6 zł do koszyka i grażyńskie zamówienie gotowe
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-11, 14:21   #782
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Rosiek spełnia najskrytsze marzenia wizażanek (pozdrawiamy i zróbcie jeszcze jakieś fajny kod��)
W ofertach specjalnych płukanka za pół ceny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20210111_151752_org.mozilla.firefox.jpg (50,3 KB, 118 załadowań)

Edytowane przez amy93
Czas edycji: 2021-01-11 o 14:24
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-11, 14:26   #783
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Rosiek spełnia najskrytsze marzenia wizażanek (pozdrawiamy i zróbcie jeszcze jakieś fajny kod��)
W ofertach specjalnych płukanka za pół ceny
Jak juz nas tak podczytuja to mogliby wyprzedac taniej limitki
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 13:22   #784
rinah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Tu akurat niewiele tracisz, bo ten kod do mnie z uporem maniaka przychodzi na darmową dostawę Bo przecież oni nie mają zapisanego w systemie że mam golda
A z kodami ostatnio straszna bieda, jak już coś jest, to nie łączy się z niczym innym, nie działa, skończył się zapas. A jeszcze jesienią był tusz za dowolny zakup i 200 pkt, to były czasy, wrzuciło się kremik za 6 zł do koszyka i grażyńskie zamówienie gotowe
Dokładnie to samo napisałam kilka stron wcześniej i zostałam posądzona o narzekanie, więc uważaj

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

"Drugi Zielony punkt -50%! Odbierz 2 PREZENTY za zakup & orientalny zestaw GRATIS za zakup od 69zl. -50% na 2 kosmetyki. Do 30.01 z SMS. Szczegoly w sklepie."

Oferta SMS, sprzed chwili
rinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 13:58   #785
Ifinick
Zadomowienie
 
Avatar Ifinick
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Cena drugiego, tańszego produktu zmieni się w koszyku. Oferta ważna do 31.01.
https://www.yves-rocher.pl/zielone_p..._2020_nlt_vpm+
Cytat:
161 produktów 50% taniej
https://www.yves-rocher.pl/sales_202..._2020_nlt_vpm+

Edytowane przez Ifinick
Czas edycji: 2021-01-12 o 14:00
Ifinick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 14:15   #786
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez rinah Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo napisałam kilka stron wcześniej i zostałam posądzona o narzekanie, więc uważaj
Chyba nawet przeze mnie No dobra, będę już grzeczna i nie będę narzekać, tylko zrób nam rosiaczku słodki jakiś fajny kod na luty


Przeszedł ten zestaw arganowy, kosmetyczka całkiem fajna. Niezbyt duża, ale w sam raz żeby wrzucić pędzelek i podkład albo paszporty na wakacje.



Ja tam na wyprzedaż limitek szybko nie liczę, pewnie do końca stycznia nie wrzucą, w końcu jest -50% na drugi ZP, jeszcze system nie ogarnie i pójdą z torbami
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 16:25   #787
rinah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Co do pierwszej promki: niestety nie obejmuje wszystkich zielonych punktów - jedynie wybrane, te najtańsze. Najdroższy produkt z listy kosztuje 79zł.
A jeśli chodzi o tą drugą, to takie ceny są już od 2 tygodni. I też nie wszystkie produkty są -50%, tylko do -50%.

Nie neguję samej wrzutki z informacją, ktoś na pewno z tego skorzysta, tylko po raz kolejny rosiek robi takie promki, że bez golda z darmową przesyłką i "nabitych" punktów na koncie nie opłaca się kupować po prostu.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Przeszedł ten zestaw arganowy, kosmetyczka całkiem fajna. Niezbyt duża, ale w sam raz żeby wrzucić pędzelek i podkład albo paszporty na wakacje.

Ja tam na wyprzedaż limitek szybko nie liczę, pewnie do końca stycznia nie wrzucą, w końcu jest -50% na drugi ZP, jeszcze system nie ogarnie i pójdą z torbami
Namówiłaś mnie na tą kosmetyczkę przy okazji zamówiłam na próbę produkty do włosów, może mi nie wypadną
rinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-13, 07:14   #788
anicaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 487
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Chyba nawet przeze mnie No dobra, będę już grzeczna i nie będę narzekać, tylko zrób nam rosiaczku słodki jakiś fajny kod na luty


Przeszedł ten zestaw arganowy, kosmetyczka całkiem fajna. Niezbyt duża, ale w sam raz żeby wrzucić pędzelek i podkład albo paszporty na wakacje.



Ja tam na wyprzedaż limitek szybko nie liczę, pewnie do końca stycznia nie wrzucą, w końcu jest -50% na drugi ZP, jeszcze system nie ogarnie i pójdą z torbami
Co jest prezentem niespodzianka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
------------------------------------------------------------
anicaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 07:39   #789
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez anicaf Pokaż wiadomość
Co jest prezentem niespodzianka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lusterko, parę stron wcześniej wrzuciłam zdjęcie

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez rinah Pokaż wiadomość
Co do pierwszej promki: niestety nie obejmuje wszystkich zielonych punktów - jedynie wybrane, te najtańsze. Najdroższy produkt z listy kosztuje 79zł.
Czego na przykład nie obejmuje? Poza zestawami i małymi żelami, bo te wyjątki są zaznaczone na banerze
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 08:10   #790
anicaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 487
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dzięki. Myślałam, że może różne są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
------------------------------------------------------------
anicaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 08:21   #791
rinah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Lusterko, parę stron wcześniej wrzuciłam zdjęcie

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------


Czego na przykład nie obejmuje? Poza zestawami i małymi żelami, bo te wyjątki są zaznaczone na banerze
Ręki nie dam sobie uciąć ale z tego co pamiętam to większość zapachów, kremów i serum też miały zielony punkt. Widocznie pozmieniali ustawienia na czas tej promocji i faktycznie najdroższym produktem łapiącym się został ten za 79zł.
rinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-13, 20:06   #792
amorito
Amorito
 
Avatar amorito
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość



Ja tam na wyprzedaż limitek szybko nie liczę, pewnie do końca stycznia nie wrzucą, w końcu jest -50% na drugi ZP, jeszcze system nie ogarnie i pójdą z torbami

powiem szczerze, ze w tym miesiacu pauzuje, lustereczko mnie nie kusi, zakupy popelnilam u konkurencji, no chyba ze Rosiek postanowi zrobic nam niespodzianke i wysle jakas fajoska pokuse
amorito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 10:16   #793
rinah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
powiem szczerze, ze w tym miesiacu pauzuje, lustereczko mnie nie kusi, zakupy popelnilam u konkurencji, no chyba ze Rosiek postanowi zrobic nam niespodzianke i wysle jakas fajoska pokuse
Ooj tak, ja podobnie. Pauzuję w tym roku. Posprzątałam wczoraj w moich zapasach YR i wyszło mi 6 tych najmniejszych pudełek kosmetyków Sama nie wiem skąd tyle się nabrało

Edytowane przez rinah
Czas edycji: 2021-01-14 o 10:18
rinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 10:54   #794
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez rinah Pokaż wiadomość
Ooj tak, ja podobnie. Pauzuję w tym roku. Posprzątałam wczoraj w moich zapasach YR i wyszło mi 6 tych najmniejszych pudełek kosmetyków Sama nie wiem skąd tyle się nabrało
wow! (tzn. ja te 5-8 lat temu tez mialam wiecej rosiowych kosmetyków . teraz mam okolo jedno to male kremów (4), serów (3 szt.), zeli do twarzy,odzywek do wlosów, 1 krem do stóp), drugie pudlo zeli PN (chyba latem byla taka super promka, to kupilam wtedy 16 zelów ) i trzecie z pefumami- w tym połowę 'unikatów'


tek że wczoraj sobie pozowlilam na zamówionko, zgarnelam gratis zel Róza , zestaw lesne jagody i perfumy CuE, a na resztę -20% z kodu



Cytat:
Ręki nie dam sobie uciąć ale z tego co pamiętam to większość zapachów, kremów i serum też miały zielony punkt.
nie, te rzeczy nie miały zielonego punktu
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 12:53   #795
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dzień dobry

Jak to w końcu jest ze zwrotem punktów ( wykorzystałam 200 pkt - 20zł ) za anulowane zamówienie ?? Kiedy mi anulowali, babka powiedziała że po 40 dniach punkty wracają same. Czas minął a punktów brak Się zgubiły po drodze
Miałyście może podobną sytuację ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 13:07   #796
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jak to w końcu jest ze zwrotem punktów ( wykorzystałam 200 pkt - 20zł ) za anulowane zamówienie ?? Kiedy mi anulowali, babka powiedziała że po 40 dniach punkty wracają same. Czas minął a punktów brak Się zgubiły po drodze
Miałyście może podobną sytuację ??
Najlepiej pisać do BOK lub dzwonić na infolinię i zawracać im głowę do skutku.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 13:26   #797
KikiEs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 162
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dzwoniłam w poniedziałek na infolinię w sprawie niezgodności kodu z ulotki z tym, co na niej napisane, dostałam odpowiedź, że przekażą, gdzie trzeba i w ciągu jednego-dwóch dni dostanę odpowiedź. Oczywiście maila brak, dziś zadzwoniłam ponownie, poinformowano mnie, że zgłoszenie jest, ale sobie czeka, bo podobno zajmują się według kolejności zgłoszeń. Pani nie umiała mi nawet odpowiedzieć, czy wyrobią się do końca stycznia, powtarzała, że mają masę zgłoszeń, ale jak zapytałam, która jestem w kolejce to nagle już nie wiedziała ile tych zgłoszeń jest... Coś czuję, że zrobię sobie odwyk od yr...
KikiEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 13:53   #798
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Wydaje mi się, że przez pandemię zwolnili sporo osób i przez to mają tam niezły bałagan.
Kiedyś reklamacje były szybciej ogarniane.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 17:25   #799
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez KikiEs Pokaż wiadomość
Dzwoniłam w poniedziałek na infolinię w sprawie niezgodności kodu z ulotki z tym, co na niej napisane, dostałam odpowiedź, że przekażą, gdzie trzeba i w ciągu jednego-dwóch dni dostanę odpowiedź. Oczywiście maila brak, dziś zadzwoniłam ponownie, poinformowano mnie, że zgłoszenie jest, ale sobie czeka, bo podobno zajmują się według kolejności zgłoszeń. Pani nie umiała mi nawet odpowiedzieć, czy wyrobią się do końca stycznia, powtarzała, że mają masę zgłoszeń, ale jak zapytałam, która jestem w kolejce to nagle już nie wiedziała ile tych zgłoszeń jest... Coś czuję, że zrobię sobie odwyk od yr...
ja też odwykam, no chyba że wrzucą jakiś super truper extra kod to może wtedy coś przytule... a tak to odpuszczam. Niech rosiek za mną tęskni
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-14, 18:24   #800
barwpaleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Może ma ktoś kod na "DWA PREZENTY: Niespodzianka & składana parasolka" do oddania?



Ja mam kod na 20% ważny do 28.02.2021 i chętnie komuś oddam.
barwpaleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 18:24   #801
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
powiem szczerze, ze w tym miesiacu pauzuje, lustereczko mnie nie kusi, zakupy popelnilam u konkurencji, no chyba ze Rosiek postanowi zrobic nam niespodzianke i wysle jakas fajoska pokuse
Mam przeczucie że w przyszłym tygodniu znajdą jakąś miła dziurę
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 19:07   #802
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Miałam podobną sytuację kilka miesięcy temu. Pomimo zapewnień bok, że punkty wrócą "w ramach wyjątku" (normalnie przepadają bezpowrotnie, bo to wina klienta, że zapomniał opłacić) nigdy nie wróciły

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez barwpaleta Pokaż wiadomość
Może ma ktoś kod na "DWA PREZENTY: Niespodzianka & składana parasolka" do oddania?



Ja mam kod na 20% ważny do 28.02.2021 i chętnie komuś oddam.

A skąd te kody na parasolkę?
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 19:08   #803
barwpaleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Giwejra Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację kilka miesięcy temu. Pomimo zapewnień bok, że punkty wrócą "w ramach wyjątku" (normalnie przepadają bezpowrotnie, bo to wina klienta, że zapomniał opłacić) nigdy nie wróciły

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------




A skąd te kody na parasolkę?
Kod na niespodziankę i parasolkę jest z oferty MAILOWEJ. ;-)
barwpaleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 19:43   #804
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Wiadomo, co jest niespodzianką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 19:52   #805
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
Wiadomo, co jest niespodzianką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maseczka nawilżająca HV - kod P45294
https://www.yves-rocher.pl/maseczka_nawilzajaca

Warunki kodu z prezentem niespodzianką i parasolką
(1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 prezent niespodziankę lub wymiennie 50 pkt. przy zakupie od 14,90 zł. (2) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 składaną parasolkę lub wymiennie 80 pkt. przy zakupie od 69 zł. (3) Rabat 50% na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnej sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem). (4) Rabat 50% na 2. dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnie sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem). (5) Rabat 40% na 3. dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnie sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem). (6) Klient może otrzymać 200 punktów gratis przy zakupie min. 3 kosmetyków. (7) Klient może kupić odbudowujące mleczko do skóry bardzo suchej w promocyjnej cenie 29,90 zł. (8) Klient może kupić lakier do paznokci Go Green w promocyjnej cenie 17,90 zł (do wyboru spośród lakierów do paznokci Go Green w cenie regularnej 29,90 zł). (9) Klient może kupić 3 dowolne żele pod prysznic w cenie 32 zł (do wyboru spośród żeli pod prysznic Plaisirs Nature 200 ml w cenie regularnej 14,90 zł). Kod ważny do 28.02.2021 lub do wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się. Darmowa dostawa od 139 zł.
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 19:54   #806
ania2517
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
Wiadomo, co jest niespodzianką?
Maseczka nawilżająca do twarzy (linia Hydra Vegetal).
ania2517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 20:01   #807
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dodam, że kod z parasolką usuwa prezenty za progi nawet goldy nie mogą wybrać prezentu za II próg (choć baner z taką info wyskakuje)
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 20:09   #808
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Dodam, że kod z parasolką usuwa prezenty za progi nawet goldy nie mogą wybrać prezentu za II próg (choć baner z taką info wyskakuje)
Kasuje prezenty za progi, bo tą ofertę można zrealizować stscjonarnie, telefonicznie lub internetowo.
To chyba jest już mailing na luty, bo oferta ważna do 28.02.
O dziwo dostałam tym razem meila
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2021-01-14 o 20:11
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 20:12   #809
barwpaleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Chętnie oddam kod na 20% (ważny do 28.02.)
w zamian za kod na parasolkę.
barwpaleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 20:17   #810
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez barwpaleta Pokaż wiadomość
Kod na niespodziankę i parasolkę jest z oferty MAILOWEJ. ;-)
a kiedy niedurny to rozsyłał? u mnie pusto... mam tylko kod ( do oddania) na dokonczenie zakupow w koszyku darmowa dostawa...
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.