Singielki - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 12:50   #811
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Singielki

Hej dziewczynki. ;* Wczoraj coś wspominałam o ognisku, ale plany się zmieniły i pojechałam z kupelami na kolegi na urodziny. (nie jakieś przyjęcie, tylko taka impreza w plenerze czyt. pijaństwo ;D ) wszystko zapowiadało się ok, wszyscy zadowoleni ale do czasu. Przyjechała pewna laska, narobiła wokół siebie szumu (jak zawsze) i próbowała odbić mojej koleżance faceta (niedoszłego jeszcze). Nie zrobiła tego dlatego, że jej sie on podoba itd. tylko ona chciała skłócić ich, rozbić ich związek. po czym zrobiła co zrobiła, udało się jej i pojechała do domu z bananem na ryju. Ona robi tak często, ale faceci na nią lecą. Już żadna laska nie chce mieć z nią nic wspólnego. Najlepsze jest to, że ona była kiedyś nasza prawie przyjaciółką. Dużo ludzie się na niej przejechało. A kiedy moja koleżanka do niej zadzwoniła po tym zdarzeniu to siksa odwraca kota ogonem i zgania na tego faceta, ze on jej coś powiedział, że do innych lasek się kleił (niby jak my już pojechałyśmy) ale to nie prawda. Ona robi z siebie niewiniątko i chwali się jak to faceci na nią lecą. Żalll ;/

A jeśli chodzi o włoski to ja ok dwa tygodnie temu byłam u fryzjera. drugi raz w życiu zafarbowałam włosy (na ciemną czekoladę) obcięłam włosy, wygoliłam bok (ale już odrosły i muszę iść znowu na golenie) i mowią, że jest mi za***iście w tej fryzurze. A była na wczorajszej imprezie pewna dziewczyna i zauważyłam, że też ma wygolony bok. ale beznadziejnie to wygląda, nie pasuje jej, ma kręcone włosy, jeszcze jakiś balejaż czy coś, "nasrane" ma bardzo na tej głowie, ale to nie tylko moja opinia.
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 13:53   #812
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Singielki

malaczarna885 jaki Twój podpis jest prawdziwy, taki tzn pasujący do tego co teraz myślę, czuję

majlenka co za ... tu powinno być wiele brzydkich słów ma satysfakcje z tego, że popsuje wszystko, po co w ogóle przyłaziła
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 15:50   #813
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Singielki

Kurna,a przede mną próba silnej woli Wreszcie mam film o jakim marzyłam,więc siłą rzeczy chciałabym go obejrzeć,a tu hydrologia czeka Z jednej strony może mały odpoczynek by mi nie zaszkodził,ale z drugiej strony to aż 3 godziny przebimbane więc chyba trza będzie wyłączyć komputer i zasiąść przed hydro
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 16:11   #814
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Singielki

a co to za kuszący film?

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

to ja uciekam szykować się na biesiadę, zajrzę jak wrócę
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 16:48   #815
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. ;* Wczoraj coś wspominałam o ognisku, ale plany się zmieniły i pojechałam z kupelami na kolegi na urodziny. (nie jakieś przyjęcie, tylko taka impreza w plenerze czyt. pijaństwo ;D ) wszystko zapowiadało się ok, wszyscy zadowoleni ale do czasu. Przyjechała pewna laska, narobiła wokół siebie szumu (jak zawsze) i próbowała odbić mojej koleżance faceta (niedoszłego jeszcze). Nie zrobiła tego dlatego, że jej sie on podoba itd. tylko ona chciała skłócić ich, rozbić ich związek. po czym zrobiła co zrobiła, udało się jej i pojechała do domu z bananem na ryju. Ona robi tak często, ale faceci na nią lecą. Już żadna laska nie chce mieć z nią nic wspólnego. Najlepsze jest to, że ona była kiedyś nasza prawie przyjaciółką. Dużo ludzie się na niej przejechało. A kiedy moja koleżanka do niej zadzwoniła po tym zdarzeniu to siksa odwraca kota ogonem i zgania na tego faceta, ze on jej coś powiedział, że do innych lasek się kleił (niby jak my już pojechałyśmy) ale to nie prawda. Ona robi z siebie niewiniątko i chwali się jak to faceci na nią lecą. Żalll ;/

A jeśli chodzi o włoski to ja ok dwa tygodnie temu byłam u fryzjera. drugi raz w życiu zafarbowałam włosy (na ciemną czekoladę) obcięłam włosy, wygoliłam bok (ale już odrosły i muszę iść znowu na golenie) i mowią, że jest mi za***iście w tej fryzurze. A była na wczorajszej imprezie pewna dziewczyna i zauważyłam, że też ma wygolony bok. ale beznadziejnie to wygląda, nie pasuje jej, ma kręcone włosy, jeszcze jakiś balejaż czy coś, "nasrane" ma bardzo na tej głowie, ale to nie tylko moja opinia.
jak można rozbić związek którego nie ma
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:13   #816
Klaudiusia17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 979
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
o kurcze hista= masakra xD nigdy jej nie lubiłam. Nawet się nie potrafiłam uczyć z historii
U mnie w klasie była podobna opinia, ale ja jakoś polubiłam historię i postanowiłam spróbować zdać na maturze. A jak zdałam to sie okaże za 3 dni

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Klaudusia- jeśli nick to prawdziwe imię to jesteśmy imienniczkami Mówię z własnego doświadczenia, też strasznie się bałam że będę sama jak palec w nowym mieście z dala od wszystkich, a jednak okazało się być ok i poznałam wspaniałych ludzi... niestety faceta nadal brak:P

weronika- też nie lubiłam zawsze historii, ale niestety na kierunek marzeń mój bez niej nie przyjmowali
Tak, mam na imię Klaudia Witam imienniczke

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
A ja z racji tego, że jestem nowa to chciałam was zapytać czy same jesteście z wybory czy kwestii, że jeszcze nie spotkałyście faceta dla was??
Cóż, chyba nie spotkałam jeszcze odpowiedniego faceta. Jest jeden kandydat, ale dam sobie z nim spokój bo on totalnie mnie olewa.
Klaudiusia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:18   #817
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Singielki

hej dziewczyny !
można ?
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 17:22   #818
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !
można ?
no jasne witaj
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:28   #819
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Singielki

nice 2 meet U

Widzę że wątek pasuje do mojego stanu ..
więc piszę

trochę wkurza mnie to że jestem sama i nie mam się do kogo przytulić i w ogóle ...
(bo pogadać to mam z kim)
a jak u was tez macie taką potrzebę ? ( haha ale to nazwałam )
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:31   #820
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
nice 2 meet U

Widzę że wątek pasuje do mojego stanu ..
więc piszę

trochę wkurza mnie to że jestem sama i nie mam się do kogo przytulić i w ogóle ...
(bo pogadać to mam z kim)
a jak u was tez macie taką potrzebę ? ( haha ale to nazwałam )
hah xD ja jako jedyna tutaj mam Tżta ale już niedługo....
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:32   #821
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Singielki

o i ja się obecnie załapię tu;/
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 17:37   #822
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
hah xD ja jako jedyna tutaj mam Tżta ale już niedługo....
i co ? - cieszysz się że będziesz wolna ( oczywiście popieram to bo po co masz się męczyć ....

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
o i ja się obecnie załapię tu;/
witamy singielkę
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:41   #823
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !
można ?
Witaj

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
hah xD ja jako jedyna tutaj mam Tżta ale już niedługo....
Przeskrobał coś czy ogólnie po prostu rozeszły się drogi??

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
o i ja się obecnie załapię tu;/
Witaj

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Douce24- o jak ja znam to co opisałaś....ale cóż na horyzoncie nie widać nikogo...
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:43   #824
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
i co ? - cieszysz się że będziesz wolna ( oczywiście popieram to bo po co masz się męczyć ....

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------



witamy singielkę
nie wiem czy się ciesze...nie męczyłam się z nim poprostu życie mnie do tego zmusiło... ja nawet jak jestem z kimś to żyje jak singielka...

ooo pusunia witaj

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Witaj


Przeskrobał coś czy ogólnie po prostu rozeszły się drogi??



Witaj

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Douce24- o jak ja znam to co opisałaś....ale cóż na horyzoncie nie widać nikogo...
rozchodzą się...
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:46   #825
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Singielki

nellady- czyli kompletna niezależność od faceta ?? Ja to ponoć potrafię sprawić że facet przy mnie czuje się niepotrzebny bo ja wszystko sama doskonale potrafię....
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:52   #826
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
8:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Douce24- o jak ja znam to co opisałaś....ale cóż na horyzoncie nie widać nikogo...

u mnie cuś tam jest ale jakoś ..no nie wiem

wakacje są to może się coś zmieni

nadzieja ..matka głupich

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
nie wiem czy się ciesze...nie męczyłam się z nim poprostu życie mnie do tego zmusiło... ja nawet jak jestem z kimś to żyje jak singielka...

ooo pusunia witaj
.
aa czytałam twojego wcześniejszego posta juz wiem

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
nellady- czyli kompletna niezależność od faceta ?? Ja to ponoć potrafię sprawić że facet przy mnie czuje się niepotrzebny bo ja wszystko sama doskonale potrafię....
czyli taka " Zosia Samosia "
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:55   #827
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Singielki

No u mnie niby też ktoś, ale powiem Ci że powoli tracę nadzieję. Kiedy byliśmy w jednym mieście to nabierałam pewności że może coś jednak, teraz gdy ja wyjechałam na wakacje na jeden koniec PL on na drugi to stwierdziłam, że nasze stosunki się oziębiły i że chyba będzie co raz gorzej, więc i nadzieja u mnie umarła. A jak tam u Ciebie??

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Niby taka Zosia- samosia, ale tak na zewnatrz tylko, tak na prawdę to taka mała wrażliwa istotka w środku która chciałaby żeby facet jednak był facetem, ale lęk przed zranieniem jest silniejszy i jakoś ukrywam to wewnętrzne ja.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 18:01   #828
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
No u mnie niby też ktoś, ale powiem Ci że powoli tracę nadzieję. Kiedy byliśmy w jednym mieście to nabierałam pewności że może coś jednak, teraz gdy ja wyjechałam na wakacje na jeden koniec PL on na drugi to stwierdziłam, że nasze stosunki się oziębiły i że chyba będzie co raz gorzej, więc i nadzieja u mnie umarła. A jak tam u Ciebie??

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Niby taka Zosia- samosia, ale tak na zewnatrz tylko, tak na prawdę to taka mała wrażliwa istotka w środku która chciałaby żeby facet jednak był facetem, ale lęk przed zranieniem jest silniejszy i jakoś ukrywam to wewnętrzne ja.
niom właśnie - zakochać sie jest fajne ale jak się skończy związek albo zdaje sobie sprawę że jednak nic z tego pomimo starań to jest straszne uczucie ( ja właśnie się tak czuję)...
No ale cóż trzeba się wziąć w garść i iść na jakieś łowy
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 18:13   #829
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Singielki

Douce24- no właśnie kompletnie nic........eh kiepskie uczucie. Ja jakoś teraz nie mam ochoty po tym wszystkim na nic.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 18:14   #830
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
nellady- czyli kompletna niezależność od faceta ?? Ja to ponoć potrafię sprawić że facet przy mnie czuje się niepotrzebny bo ja wszystko sama doskonale potrafię....
Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
No u mnie niby też ktoś, ale powiem Ci że powoli tracę nadzieję. Kiedy byliśmy w jednym mieście to nabierałam pewności że może coś jednak, teraz gdy ja wyjechałam na wakacje na jeden koniec PL on na drugi to stwierdziłam, że nasze stosunki się oziębiły i że chyba będzie co raz gorzej, więc i nadzieja u mnie umarła. A jak tam u Ciebie??

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Niby taka Zosia- samosia, ale tak na zewnatrz tylko, tak na prawdę to taka mała wrażliwa istotka w środku która chciałaby żeby facet jednak był facetem, ale lęk przed zranieniem jest silniejszy i jakoś ukrywam to wewnętrzne ja.
ja mam podobnie
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 18:23   #831
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Singielki

no a ja ostatnio zaczełam w takie miejsce chodzić gdzie jest duzo facetów w tym ten który mi sie podobał - (był flirt i nic więcej ale to było kiedyś) a teraz go widziałam (tylko nie za bardzo bo jak mnie widział to byłam trochę klapnięta i pewnie się ze mnie śmiał albo cos sobie o mnie pomyślał - juz nigdy tyle % ) moze jak dobrze pójdzie ...ale nie wiem juz mania na niego mi przeszła ..
teraz trzeba nawiązac nowe znajomości bo to tak nie może byc

mój cel - zdobyć chłopaka w 2 miesiace - aleee ja szyyybka jestem
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 18:43   #832
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Singielki


Mi się spodobał kolega ze studiów, od października chodziliśmy na zajęcia razem, ale ja miałam kogoś, no i po tym ja ja się rozstałam z panem X, on zaczął pisać itd. I wszystko szło dobrze, ale przez ostatnie kilka dni jest jakiś inny, po prostu taki dystans i chłód z jego strony, dlatego postanowiłam odpuścić.
Douce wiesz że stara miłość ponoć nie rdzewieje ??
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 18:50   #833
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość

Mi się spodobał kolega ze studiów, od października chodziliśmy na zajęcia razem, ale ja miałam kogoś, no i po tym ja ja się rozstałam z panem X, on zaczął pisać itd. I wszystko szło dobrze, ale przez ostatnie kilka dni jest jakiś inny, po prostu taki dystans i chłód z jego strony, dlatego postanowiłam odpuścić.
Douce wiesz że stara miłość ponoć nie rdzewieje ??
tez o tym słyszałam

A może ten chłopak ma tzw. - Trudne dni ?
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:01   #834
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Singielki

Nie mam zielonego pojęcia. Napisałam mu wprost, bo ryzyk fizyk, że czemu tak dziwnie teraz jest miedzy nami. A on napisał że nie zauważł, coż faceci, głuche to, ślepe to i do domu zawsze ma daleko......

Douce- to wypróbuj tę zasadę

Ja uciekam pobiegać, może mi cała ta złość minie:P Miłego wieczoru
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:04   #835
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Nie mam zielonego pojęcia. Napisałam mu wprost, bo ryzyk fizyk, że czemu tak dziwnie teraz jest miedzy nami. A on napisał że nie zauważł, coż faceci, głuche to, ślepe to i do domu zawsze ma daleko......

Douce- to wypróbuj tę zasadę

Ja uciekam pobiegać, może mi cała ta złość minie:P Miłego wieczoru
faceci to cioty i to przez wielkie C

spróbować zawsze można ....

Również życze miłego wieczoru
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:33   #836
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Singielki

dziękuje za miłe przyjęcie mnie do grona najlepszych
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:53   #837
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Singielki

dzi 5 i 4.5 z egzminu narazie super ale jeszcze 6 egzaminow w nastepny weekend
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:04   #838
malusienka
Raczkowanie
 
Avatar malusienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 299
Dot.: Singielki

omg dziewczyny tu powinny być limity dzienne pisania!! kiedy ja Was nadrobię... człowieka nie ma 2 dni a tutaj nastukane 10 stron :O

__________________
Aśka

szczęście polega na tym, całe szczęście, by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
...

Pidżama Porno
no risk - no fun

malusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:04   #839
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Singielki

agnes- Dasz radę i z tymi nastepnymi egzaminami
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:11   #840
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
to opowiadaj co sie działo
no więc opowiadam...
zacznę od początku
miałam się wczoraj spotkać z koleżankami, ale jak się dowiedziałam, że mają zamiar ciągnąć ze soba facetów, to napisałam do jednej (dalej nazywana J.), że coś mi wypadło i nie dam rady, że może się odnajdziemy na koncercie. to mi napisała, że umówiła się z tą drugą koleżanką (dalej nazywana D.) o 20, napisała mi gdzie... no i ja tam przyjechałam, byłam o tej 20. patrzę, idzie J. ze swoim poker face (tzn. z facetem, ale ochrzciłam go poker face ) i jego kolegą. koncert miał się zacząć o 20.30, więc J. dostała od faceta uwaga!!!!!!!!!!!!!!! [werble] 30min!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! słownie trzydzieści minut, na [cytuję] "ploty z koleżankami" no dobra, jak już miała te 30min to cóż zrobić.. zaczęłyśmy gadać i czekałyśmy na D., która napisała smsa, że się spóźnią... spóźnili się [D. z TŻtem] całe... 40 minut ;] i jak D. przyszła, to wrócił facet J.
to co zrobiła J. totalnie mnie zaskoczyło.. jak przyszedł jej poker face, pożegnała się z nami (!!) i powiedziała "no, to dziś się już nie zobaczymy)
dodam, że nie przeszkadzało jej, że jej facet był z kolegą, ale obecność dwóch koleżanek by jej przeszkadzała... szczerze mówiąc, takiego zachowania bym się po J. nie spodziewała, może bardziej po D. ale muszę posypać głowę popiołem i przyznać, że D. zachowała się wczoraj bardzo w porządku zresztą było widać, że była zażenowana zachowaniem J.
ja rozumiem, że J. chciała być ze swoim facetem, ale mogła to jakoś delikatniej powiedzieć.. dobitnie dała nam do zrozumienia, że jesteśmy jej zbędne... ale powiem szczerze, że ona już nie raz mnie irytowała swoim zachowaniem.
J. zawsze lubiła się bawić facetami... za swoim obecnym latała już jakiś czas.. są razem miesiąc. podczas gdy z nim kręciła, kręciła też z innym facetem (dalej będzie nazwany K.)
no i facet J. był ostatni tydzień w pracy i wrócił w piątek, i chciał się spotkać z J. ale ona.. poszła do kina z K., oczywiście jej facet nic o tym nie wiedział, ale podobno obraził się, że nie miała dla niego czasu. no i jak J. nam to powiedziała, to prosiła, żebyśmy tylko nie powiedziały jej facetowi, bo i tak jest na nią wkurzony.. gdyby K. był tylko kolegą, to na bank by tak tego nie ukrywała...
ona mnie momentami dobija... dziewczyna ewidentnie nie nadaje się do związków, a jak już uda się jej coś takiego stworzyć, to po rozstaniu ZAWSZE robi z siebie ofiarę, nawet jak nią nie jest... co za typ ;]


Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !
można ?
Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
o i ja się obecnie załapię tu;/

witam nowe singielki

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
dzi 5 i 4.5 z egzminu narazie super ale jeszcze 6 egzaminow w nastepny weekend
no i super
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.