Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 07:27   #811
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Same Ślązaczki tutaj ja wielkopolanka, w dodatku nie z Poznania, więc poznańskiej gwary nie znam
Wczoraj nie było biegania, dzisiaj będzie a wieczorem jadę na weekend nad jezioro, więc będzie piwsko i grill - totalnie niezdrowo ale może chociaż jakimś kajaczkiem popływam, zobaczymy jak będzie z pogodą.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 07:57   #812
handmadeearings
Raczkowanie
 
Avatar handmadeearings
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 370
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

velika tylko sie nie przekąp tam bo juz chlodno
dajcie spokoj, pol wątku ze śląska

zrobilam zakupki, wedle rad z portali na sniadanie bułka z dzemem... banany czekaja w kuchni na "po"
za godzinke bym poszla pobiegac, o ile nie lunie bo takoś coś nie bardzo jest
handmadeearings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:00   #813
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Dziołchy, nie umiecie godać po śląsku? Ja zawsze godom do mojego szaca, a łon się nerwuje bo nic nie rozumi czasem zadzwonia, godom Mu, żeby kupił jakiegoś dobrego krepla, albocoś, i że zostawioł syf, bo wczoraj nawet popiołu z aszynbechra nie wyciepnął do hasioka to ma mnie ochotę zabić


Haha pochodzę że śląskiej rodziny wiec tak to wygląda szkoda, ze coraz mniej ludzi godo


Ja jestem z miasta rodzinnego które jakiś czas należało do małopolski, więc ja mam krakowskie naleciałości czasem Gwary ani ani
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:03   #814
handmadeearings
Raczkowanie
 
Avatar handmadeearings
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 370
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

a wiecie ze RunLog zrobil aplikacje na androida? sciagnelam ale prosta taka strasznie.... nie wiem. moze wyprobuje dzisiaj. przynajmniej odrazu przesyla, chociaz ten sportstracker mi sie bardzo podoba, taki rozbudowany jest
handmadeearings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:13   #815
tyszka_
Rozeznanie
 
Avatar tyszka_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 967
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Sale El Sol Pokaż wiadomość
Pysia, haha, ależ Ty błoznujesz. W ogóla, co to za pierońsko pora na lotonie po placu? Niby wszystko rozumia, ino pojakiemu tak wczas?

Żołwik!

Jestem ciekawa, czy też tak macie, ale czasem przeliczam kalorie na przebiegane minuty. Ostatnio byłam w sklepie i kusiło mnie, żeby wziąć moje ukochane białe michałki, ale jak zobaczyłam, że 2 cukierki mają prawie 180 kcal (ponad 30 minut biegania), szczęka mi opadła i zdegustowana odeszłam od półki.
Jo tyż mało co godom po ślunsku, ale wiela rozumia.
Tak gwoli scisłości to jo żech jest krojcok

Co do przeliczania kalorii to nie mam tak, ale teraz już chyba będę miała. Dobry sposób na poradzenie sobie z napadami wątpliwości podczas diety!



Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Same Ślązaczki tutaj ja wielkopolanka, w dodatku nie z Poznania, więc poznańskiej gwary nie znam
Wczoraj nie było biegania, dzisiaj będzie a wieczorem jadę na weekend nad jezioro, więc będzie piwsko i grill - totalnie niezdrowo ale może chociaż jakimś kajaczkiem popływam, zobaczymy jak będzie z pogodą.
Lepsze piwsko niż słodkie drinki, a i grilowe jedzenie całkiem zdrowe. Kurczak z grilla
Raz na czas przecież trzeba poszaleć

Cytat:
Napisane przez handmadeearings Pokaż wiadomość
a wiecie ze RunLog zrobil aplikacje na androida? sciagnelam ale prosta taka strasznie.... nie wiem. moze wyprobuje dzisiaj. przynajmniej odrazu przesyla, chociaz ten sportstracker mi sie bardzo podoba, taki rozbudowany jest
Przetestuje sobie może jutro Chociaż w gruncie rzeczy RunKeeper i tak zawsze zostaje. Testuje testuje a jemu jestem ciągle wierna :P
__________________
No matter how slow you go, you are still lapping everybody on the couch.
tyszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:38   #816
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez handmadeearings Pokaż wiadomość
a wiecie ze RunLog zrobil aplikacje na androida? sciagnelam ale prosta taka strasznie.... nie wiem. moze wyprobuje dzisiaj. przynajmniej odrazu przesyla, chociaz ten sportstracker mi sie bardzo podoba, taki rozbudowany jest
Masz konto na run log?
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:47   #817
handmadeearings
Raczkowanie
 
Avatar handmadeearings
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 370
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

ofciorse
kuxa jestem, dziewczyny też mają, na RunLogi i na Endo
rozgrzewka zrobiona, lece trenować od zera do bohatera hahah
no i dzis 3 min biegu!!! + przebieżki, moz nie padne
handmadeearings jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 09:50   #818
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Sale El Sol Pokaż wiadomość
Dużo osób pyta mnie, dlaczego nie mówię po śląsku. Nie mam w rodzinie prawdziwych Ślązaków, także nigdy nie miałam okazji, żeby się nauczyć.
ja mam w rodzinie , ale ja nie umiem mówić po śląsku
Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Dziołchy, nie umiecie godać po śląsku? Ja zawsze godom do mojego szaca, a łon się nerwuje bo nic nie rozumi czasem zadzwonia, godom Mu, żeby kupił jakiegoś dobrego krepla, albocoś, i że zostawioł syf, bo wczoraj nawet popiołu z aszynbechra nie wyciepnął do hasioka to ma mnie ochotę zabić


Haha pochodzę że śląskiej rodziny wiec tak to wygląda szkoda, ze coraz mniej ludzi godo
Pysia wymiatasz, sens twojej wypowiedzi zrozumiałam ah tylko nie wiem co to krepl ?
Cytat:
Napisane przez Sale El Sol Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, czy też tak macie, ale czasem przeliczam kalorie na przebiegane minuty. Ostatnio byłam w sklepie i kusiło mnie, żeby wziąć moje ukochane białe michałki, ale jak zobaczyłam, że 2 cukierki mają prawie 180 kcal (ponad 30 minut biegania), szczęka mi opadła i zdegustowana odeszłam od półki.
nie liczę , ale orientuje się ,że sporo trzeba biegać aby potem to spalić
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:55   #819
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

To od razu spytam. Bo w zimie nie będę taka odważna by biegać, a i nie będę miała dobrych ciuchów. Chciałam kupić sobie karnet na siłownię i chodzić 2xtydzień na bieżnię ale widzę że karnety po 140 zł biorąc pod uwagę że chciałam tam chodzić jakieś 4 mies. zimowo-jesienne to zebrałoby mi się na orbitrek. Tylko co lepsze, wydać kasę na siłownię i móc ćwiczyć na wielu sprzętach rzadziej, czy codziennie na jednym??
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:59   #820
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez handmadeearings Pokaż wiadomość
ofciorse
kuxa jestem, dziewczyny też mają, na RunLogi i na Endo
rozgrzewka zrobiona, lece trenować od zera do bohatera hahah
no i dzis 3 min biegu!!! + przebieżki, moz nie padne
wysłałam Ci zaproszenie
Jest ktoś jeszcze?Ja jestem ewawka
Jako dziecko jeździłam na Śląsk do rodzinki na wakacje ,jak wracałam to się ze mnie śmiali że zaciągam
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:59   #821
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
To od razu spytam. Bo w zimie nie będę taka odważna by biegać, a i nie będę miała dobrych ciuchów. Chciałam kupić sobie karnet na siłownię i chodzić 2xtydzień na bieżnię ale widzę że karnety po 140 zł biorąc pod uwagę że chciałam tam chodzić jakieś 4 mies. zimowo-jesienne to zebrałoby mi się na orbitrek. Tylko co lepsze, wydać kasę na siłownię i móc ćwiczyć na wielu sprzętach rzadziej, czy codziennie na jednym??
no niestety karnety na siłownie drogie. wszystko zależy od tego czy będziesz w stanie mobilizować się w domu do ćwiczeń na orbitreku. ja , mam w domu rowerek i powiem , że bardzo mało go używam. bardziej służy jako wieszak
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 10:00   #822
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
no niestety karnety na siłownie drogie. wszystko zależy od tego czy będziesz w stanie mobilizować się w domu do ćwiczeń na orbitreku. ja , mam w domu rowerek i powiem , że bardzo mało go używam. bardziej służy jako wieszak
Ja mam rowerek w rodzinnym domu i ile razy jestem na weekend to 30 km codziennie zasuwamy na zmianę z mamą
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:03   #823
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Ja mam rowerek w rodzinnym domu i ile razy jestem na weekend to 30 km codziennie zasuwamy na zmianę z mamą
to wychodzi , że tylko ja takim leniem jestem tzn nudzi mnie taka jazda . wolę wyjść na dwór i pobiegać. albo iśc na siłownie i poćwiczyć tam
ja ogólnie za aerobami nie przepadam wole podnosić ciężary . jedynie bieganie mi podeszło
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:04   #824
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Ja mam wioślarza i też stoi
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:11   #825
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

o lubię jeszcze ergometr wioślarski(nawet trenuje na uczelni )
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:18   #826
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Mnie jakoś nudzi ale muszę się do niego przekonać może zimą się za niego wezmę.Annia zmotywuj mnie
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:24   #827
Sale El Sol
Raczkowanie
 
Avatar Sale El Sol
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 208
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
ah tylko nie wiem co to krepl ?
Kreple to pączki.

Ja też już boję się zimowych miesięcy. Chyba nie pozostanie nic innego, jak bieżnia na siłowni. Nigdy nie chodziłam na siłkę i nie wiem jeszcze, skąd wezmę na to pieniądze, ale... jeszcze mamy lato.
__________________
Soy una gitana, una gitana de ciudad.
Sale El Sol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:32   #828
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Mnie jakoś nudzi ale muszę się do niego przekonać może zimą się za niego wezmę.Annia zmotywuj mnie
wioślarz jest genialny. super wpływa na całe ciało w szczególności na plecy, ręce. bardzo polecam. przez zimę pomoże ci utrzymac a nawet poprawić kondycję i będziesz dobrze przygotowana na przyszły sezon biegowy.
Cytat:
Napisane przez Sale El Sol Pokaż wiadomość
Kreple to pączki.

Ja też już boję się zimowych miesięcy. Chyba nie pozostanie nic innego, jak bieżnia na siłowni. Nigdy nie chodziłam na siłkę i nie wiem jeszcze, skąd wezmę na to pieniądze, ale... jeszcze mamy lato.
o dzięki , w życiu bym na to nie wpadł bardziej rozmyślałam czy to przypadkiem nie jakiś alkohol
Powiem Ci ,ze bieganie na dworze a bieganie na bieżni na siłowni to 2 różne światy. niestety bieżnia na siłowni niszczy stawy. jak dla mnie lepiej przekonać się do biegania w zimę na dworze
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:34   #829
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Rozmawiałam z mamą. Z orbitreka też nici, mogę sobie zapomnieć. Mam "się gimnastykować" w zimie Czasem się zastanawiam z jakiej planety jest moja mama
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 10:35   #830
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
wioślarz jest genialny. super wpływa na całe ciało w szczególności na plecy, ręce. bardzo polecam. przez zimę pomoże ci utrzymac a nawet poprawić kondycję i będziesz dobrze przygotowana na przyszły sezon biegowy.

o dzięki , w życiu bym na to nie wpadł bardziej rozmyślałam czy to przypadkiem nie jakiś alkohol :lol
Powiem Ci ,ze bieganie na dworze a bieganie na bieżni na siłowni to 2 różne światy. niestety bieżnia na siłowni niszczy stawy. jak dla mnie lepiej przekonać się do biegania w zimę na dworze
No to mnie przekonałaś
Ja mam zamiar biegać zimą ,może nie tyle co teraz ale jednak,mam już nawet buty które będą odpowiednie .Kupiłam ostatnio pumki
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:36   #831
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
jak dla mnie lepiej przekonać się do biegania w zimę na dworze
Tylko że bieganie zimą = nowe buty na innej podeszwie, wyższe + parę warstw ubrań = wydatki na które studentki dziennej (która ma przyblokowaną możliwość pracy przez tą ^&@^#&@ uczelnię ) niestety ale nie stać... I tak już zamiast kolejnych czółenek kupuję ciuchy sportowe, coś kosztem czegoś
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:40   #832
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
No to mnie przekonałaś
Ja mam zamiar biegać zimą ,może nie tyle co teraz ale jednak,mam już nawet buty które będą odpowiednie .Kupiłam ostatnio pumki
oo pokaż buty
Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Tylko że bieganie zimą = nowe buty na innej podeszwie, wyższe + parę warstw ubrań = wydatki na które studentki dziennej (która ma przyblokowaną możliwość pracy przez tą ^&@^#&@ uczelnię ) niestety ale nie stać... I tak już zamiast kolejnych czółenek kupuję ciuchy sportowe, coś kosztem czegoś
no tak . czyli bardziej oplaca się siłownia bo będziesz mogła sobie poćwiczyć też trening siłowy
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:42   #833
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
no tak . czyli bardziej oplaca się siłownia bo będziesz mogła sobie poćwiczyć też trening siłowy
Siłownia też nie bardzo, mama mi tyle nie da, bo siora od roku na niej siedzi finansowo z weselem które teraz będzie. Z łaski na uciechę zaproponowała mi karnet na pływalnię.
Pływalnię w TYCHACH. Taaaaaa, będę z wilgotną głową w zimie kursować.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:47   #834
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Siłownia też nie bardzo, mama mi tyle nie da, bo siora od roku na niej siedzi finansowo z weselem które teraz będzie. Z łaski na uciechę zaproponowała mi karnet na pływalnię.
Pływalnię w TYCHACH. Taaaaaa, będę z wilgotną głową w zimie kursować.
ojej myślałam , że ty pisałaś o siłowni a to była Sale
a na uczelni nie macie siłowni ? może tam będzie jakiś sprzęt ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:47   #835
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Siłownia też nie bardzo, mama mi tyle nie da, bo siora od roku na niej siedzi finansowo z weselem które teraz będzie. Z łaski na uciechę zaproponowała mi karnet na pływalnię.
Pływalnię w TYCHACH. Taaaaaa, będę z wilgotną głową w zimie kursować.
Nie ma co się frustrować Jest mnóstwo świetnych zestawów ćwiczeń na dvd, które można robić bez przyrządów w domu - np Insanity, Rocking Body i wiele innych. Ćwiczysz w domu, nie wydajesz kasy i wszyscy są zadowoleni
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:50   #836
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
ojej myślałam , że ty pisałaś o siłowni a to była Sale
a na uczelni nie macie siłowni ? może tam będzie jakiś sprzęt ?
Ja też się zastanawiałam nad siłką ale to dalej jest kwestia kasy...


Mamy siłownię na uczelni. Dostępna na zajęciach z wf-u czyli dla pierwszoroczniaków i dla ... członków AZSu
witaj w świecie Uniwersytetu Ekonomicznego...

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Nie ma co się frustrować Jest mnóstwo świetnych zestawów ćwiczeń na dvd, które można robić bez przyrządów w domu - np Insanity, Rocking Body i wiele innych. Ćwiczysz w domu, nie wydajesz kasy i wszyscy są zadowoleni
Ale przecież ja wiem, wybacz, ale to nie podtrzyma mojej kondycji jeśli chodzi o bieganie, gdzie Rzym gdzie Krym. Ja miałam tygodniową przerwę a już umierałam. Jestem mniej wydolna ze względu na chorobę i muszę to jakoś kontynuować.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:51   #837
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiałam nad siłką ale to dalej jest kwestia kasy...

Mamy siłownię na uczelni. Dostępna na zajęciach z wf-u czyli dla pierwszoroczniaków i dla ... członków AZSu
witaj w świecie Uniwersytetu Ekonomicznego...
a członkiem AZSu nie wiem jak u Ciebie ale u mnie łatwo zostać , wystarczy , że ubezpieczysz się w azs-ie .
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:56   #838
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
a członkiem AZSu nie wiem jak u Ciebie ale u mnie łatwo zostać , wystarczy , że ubezpieczysz się w azs-ie .
U nas chyba nie, bo u nas można się tam ubezpieczać nie będąc nawet członkiem, więc to chyba nie takie proste.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 11:03   #839
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
U nas chyba nie, bo u nas można się tam ubezpieczać nie będąc nawet członkiem, więc to chyba nie takie proste.
ubezpieczasz się i mówisz , że chcesz wyrobić też kartę członka AZS . ja za kartę nic nie płaciłam , tylko za ubezpieczenie .

weszłam na str twojej uczelni , kartę może wyrobić sobie każda osoba która jest studentem i w ramach tego , że jesteś w azs jesteś ubezpieczona o
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2011-09-02 o 11:06
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 11:03   #840
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
ja w ogóle należę do osób bardzo strachliwych , jak nawet w dzień biegam to mam wrażenie , że zaraz ktoś mnie zaatakuje
też tak mam
tak w ogóle to wczoraj byłam w intersporcie i patrzałam po tych obciążeniach to ceny podobne jak w carrefourze

no jak widać dużo ślonskich dziołszek tu jes, zy mnom łoncznie
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.