Keratynowe prostowanie -część II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-05, 20:23   #841
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
a czy przy keratynowym prostowaniu można olejowac włosy np olejem kokosowym??
można
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 10:03   #842
ephelis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hej mam do was pytanie. Mam suche, kręcone włosy (w marcu zeszłam z brązu na blond) i bardzo się zniszczyły Kiedyś miałam ładne loki teraz bardzo się puszą. Z tego co czytałam dużo dobrych opinii ma encanto. Jednak proszę was jeszcze o radę jaki kosmetyk byłby dla mnie najlepszy

jeżeli ktoś by zamawiał jakieś specyfiki do keratynowego prostowania to jestem chętna
ephelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 10:08   #843
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez ephelis Pokaż wiadomość
hej mam do was pytanie. Mam suche, kręcone włosy (w marcu zeszłam z brązu na blond) i bardzo się zniszczyły Kiedyś miałam ładne loki teraz bardzo się puszą. Z tego co czytałam dużo dobrych opinii ma encanto. Jednak proszę was jeszcze o radę jaki kosmetyk byłby dla mnie najlepszy

jeżeli ktoś by zamawiał jakieś specyfiki do keratynowego prostowania to jestem chętna
Jeśli chcesz sie skupic na prostowaniu bez dwóch zdań Encanto, jesli sie skupić na regeneracji (60% regeneracji, 40% prostowania) wybierz QOD.

Ja też miała włosy zniszczone i to strasznie - 2 dekolory, 3 baleyage, kilka farb profesjonalnych + mycie, suszarka i prostownica max co drugi dzień. Robiłam Encanto i szczerze polecam. Co proawda uszkodzonych końcówek nie uratowało i trzeba je było podciąć, ale włosy są w dużo lepszym stanie
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 10:55   #844
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a MAX to przypadkiem nie ejst 60% prostowania 40% regeneracji?

Któraś w końcu robiła tego maxa? Jak piszecie,. że robiłyście qod, piszcie dokładnie jakim . sama marka nic nie mówi, tam jest kilka rodzajów. A ja się czaję na MAX.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 12:13   #845
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

tylko QOD GOLD jest 60% regeneracji, pozostałe mają 60% prostowania
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 13:22   #846
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny!!! czytalam, ze encanto jest rakotwórcze bo ma formaldehydy i to jest bardzo niebezpieczne...

dla mnie to szok jak mozna w ogole robic sobie cos po czymjak to ktoras z was wczesniej pisala chlopakowi leci krew z nosa....ja juz bym po czyms takim tego nie tkneła bo to znaczy ze to jest poprostu NIEBEZPIEZNE!!!
sa srodki delikatniejsze i zdrowsze moze i mniej dzialaja ale nie szkodza zdrowiu!!!!!!!!
mi np po global keratin leciutenko sie wywijaja, ale to mozna zawsze przeprostowac 10 sekund i już. podczas aplikacji w ogle nie smierdzalo
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 14:53   #847
kosmetykoholiczka
Przyczajenie
 
Avatar kosmetykoholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!! czytalam, ze encanto jest rakotwórcze bo ma formaldehydy i to jest bardzo niebezpieczne...

dla mnie to szok jak mozna w ogole robic sobie cos po czymjak to ktoras z was wczesniej pisala chlopakowi leci krew z nosa....ja juz bym po czyms takim tego nie tkneła bo to znaczy ze to jest poprostu NIEBEZPIEZNE!!!
sa srodki delikatniejsze i zdrowsze moze i mniej dzialaja ale nie szkodza zdrowiu!!!!!!!!
mi np po global keratin leciutenko sie wywijaja, ale to mozna zawsze przeprostowac 10 sekund i już. podczas aplikacji w ogle nie smierdzalo
temat z rakotwórczym działaniem formaldehydów zawartych w encanto moim zdaniem jest już dawno zamknięty. szkodliwość i zawartość tego składniku w tym produkcie jest już dawno obgadana. jeżeli ktoś uważnie śledzi ten wątek to dobrze o tym wie, więc nie rób z tego nie wiadomo jakiej nowości. i błagam Was, nie zaczynajcie znowu tego tematu bo on już męczy. każdy wie, że encanto nie jest do końca zdrowym zabiegiem, ale piszmy tu o efektach po prostowaniu nim włosów a nie o jego szkodliwości bo ten temat został już dawno wyjaśniony. encanto każdy stosuje na własne "ryzyko" a maseczki na twarz znacznie ułatwiają wykonywanie zabiegu bo nie czuć tego okropnego zapachu, więc i oczy nie pieką i krew z nosa nie leci. (oczywiście nie chodzi mi tu o kosmetyk maseczkę tylko o taką do kupienia w aptece, na gumkę że przez nią się oddycha)

Edytowane przez kosmetykoholiczka
Czas edycji: 2011-07-08 o 14:57
kosmetykoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-09, 05:42   #848
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a encanto w ile % prostuje?, na moje oko 90% xd
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 12:32   #849
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kosmetykoholiczka Pokaż wiadomość
temat z rakotwórczym działaniem formaldehydów zawartych w encanto moim zdaniem jest już dawno zamknięty. szkodliwość i zawartość tego składniku w tym produkcie jest już dawno obgadana. jeżeli ktoś uważnie śledzi ten wątek to dobrze o tym wie, więc nie rób z tego nie wiadomo jakiej nowości. i błagam Was, nie zaczynajcie znowu tego tematu bo on już męczy. każdy wie, że encanto nie jest do końca zdrowym zabiegiem, ale piszmy tu o efektach po prostowaniu nim włosów a nie o jego szkodliwości bo ten temat został już dawno wyjaśniony. encanto każdy stosuje na własne "ryzyko" a maseczki na twarz znacznie ułatwiają wykonywanie zabiegu bo nie czuć tego okropnego zapachu, więc i oczy nie pieką i krew z nosa nie leci. (oczywiście nie chodzi mi tu o kosmetyk maseczkę tylko o taką do kupienia w aptece, na gumkę że przez nią się oddycha)


sorki, nie moglam sie powstrzymac

I zgadzam sie, piszmy o efektach. Dla mnie encanto jest najlepsze i koniec. A robilam co nieco zabiegow, takich domowych, kasy wydalam caly worek i tylko encanto dziala u mnie, chociaz wlosy i tak nie sa bardzo proste, ale nic lepszego nie znalazlam.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 14:39   #850
gogoska
gogoska
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam dziewczyny czy któraś z Was ma ochotę na kupno QUD Max tak po połowie. Jeśli tak to czekam na zainteresowane.
gogoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 14:44   #851
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

uciekamy przed formaldehydem, a ile z nas pali? bądź paliło na dobrą sprawę więcej świństwa mamy w fajkach niż w tym zabiegu
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-09, 20:50   #852
kosmetykoholiczka
Przyczajenie
 
Avatar kosmetykoholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez martalady83 Pokaż wiadomość


sorki, nie moglam sie powstrzymac

I zgadzam sie, piszmy o efektach. Dla mnie encanto jest najlepsze i koniec. A robilam co nieco zabiegow, takich domowych, kasy wydalam caly worek i tylko encanto dziala u mnie, chociaz wlosy i tak nie sa bardzo proste, ale nic lepszego nie znalazlam.
wiem, że to dziwnie zabrzmiało, ale uwierz że są dziewczyny które nie załapały by o jakie maseczki chodzi, więc wolałam to dokładnie opisać .
kosmetykoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 10:54   #853
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

wpadłam wam powiedzieć, że parę dni temu zrobiłam prostowanie Encanto samą odżywką, tak na szybkiego, w sumie zajęło mi to godzinę a efekt jest taki sam no ale ja nie mam megakręconych włosów tylko takie wywijające się
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 11:15   #854
bbeataaa
Przyczajenie
 
Avatar bbeataaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej Dziewczyny! Od dawna śledzę wątek i już nie mogę doczekać się prostych włosów Zdecydowałam się na Encanto, tylko mam pytanie do Was -czy kupując cały zestaw zużywacie pół produktu i zostawiacie na kolejny raz (np. za 6 miesięcy) i czy nie traci ważności? Czy lepiej rzeczywiście wziąć na spółkę na 2/3 osoby- może któraś ma ochotę?
bbeataaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 13:55   #855
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez bbeataaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Od dawna śledzę wątek i już nie mogę doczekać się prostych włosów Zdecydowałam się na Encanto, tylko mam pytanie do Was -czy kupując cały zestaw zużywacie pół produktu i zostawiacie na kolejny raz (np. za 6 miesięcy) i czy nie traci ważności? Czy lepiej rzeczywiście wziąć na spółkę na 2/3 osoby- może któraś ma ochotę?
to ile zużyjesz zależy od gestości i długości włosów. Skoro śledzisz wątek powinnas o tym wiedzieć ja nie widzę sensu zakupu na kilka osób bo cena nie jest wygórowana, ale niektóre dziewczyny decydują się na podziały. Jeśli wiesz, że będziesz chciala powtarzać zabieg lepiej wziąć całe oppakowania. Co do daty ważności, zawsze możesz zapytac sprzedawcy. Ja robiłam 1,5 miesiąca temu i podejrzewam, że max za miesiąc będę robić ponownie:/
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 14:14   #856
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kosmetykoholiczka Pokaż wiadomość
wiem, że to dziwnie zabrzmiało, ale uwierz że są dziewczyny które nie załapały by o jakie maseczki chodzi, więc wolałam to dokładnie opisać .
Nie mialam nic zlego na mysli, po prostu usmialam sie. I masz racje lepiej wyjasnic od razu, niz potem odpowiadac na tego typu pytania.

A zeby nie zbaczac z watku to napisze ze czekam na moje encanto, juz 3 zestaw i bede robic zabieg w nastepny weekend. Bylam w Grecji przez tydzien, jezdzilam skuterem, wlosow nie moczylam w morzu, ale moze ta ich woda mi zaszkodzila, mam straszna strzeche, juz nie moge sie doczekac zabiegu.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 15:26   #857
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

też bym się zdecydowała na ten zabieg, gdyby nie ten formaldehyd

Edytowane przez _Sarenka_
Czas edycji: 2011-07-10 o 15:29
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 15:36   #858
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
też bym się zdecydowała na ten zabieg, gdyby nie ten formaldehyd
hmmm, czyli nie palisz i nigdy nie przebywasz w towarzystwie palaczy?
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 15:39   #859
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

nie pale, w moim domu też sie nie pali. W towarzystwie palaczy bardzo rzadko przebywam
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 15:42   #860
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
nie pale, w moim domu też sie nie pali. W towarzystwie palaczy bardzo rzadko przebywam
to nie ma się co dziwić, że nie robisz
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 15:47   #861
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez JustusLand Pokaż wiadomość
to nie ma się co dziwić, że nie robisz
czyli palaczki się moga jeszcze bardziej pogrążać formaldehydem?
kurde, no martwi mnie to, bo chciałabym mieć w końcu proste, gladkie włosy a nie siano a ten QOD Gold ma formaldehyd? bo ja już sie gubie co ma, a co nie ma ;]

edit:
juz sobie chyba odpowiedziałam. Informacje zamieszczone na tej stronie :
http://www.yu-ca.pl/keratyna_qod/
są sprzeczne z informacjami stąd : http://thebeautybrains.com/2009/12/2...ghtening-safe/

Edytowane przez _Sarenka_
Czas edycji: 2011-07-10 o 15:56
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 15:56   #862
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
czyli palaczki się moga jeszcze bardziej pogrążać formaldehydem?
kurde, no martwi mnie to, bo chciałabym mieć w końcu proste, gladkie włosy a nie siano a ten QOD Gold ma formaldehyd? bo ja już sie gubie co ma, a co nie ma ;]
wiesz co, nie chodzi o pogrążanie jednak część palaczek ucieka od encanto właście przez wzgląd na formaldehyd nie mając świadomości, że ta sama substancja znajduje się w fajkach
Ja jak robiłam Encanto bylam jeszcze palaczem, dzisiaj już nie jestem ale i tak wiem, że nie wymienię encanto na qod czy globala bo jestem z niego azdowolona mimo, że efekt zaczyna szlag trafiać po 2 miesiącach. Wiem, ze sama jestem sobie winna bo stosuję ampułki Radical, naftę kosmetyczną, oleje z zakazanymi składnikami, które przyczyniają się do wypłukiwania keratyny ( jestem na etapie zapuszczania włosów ). Choćbym miała robić encanto co 2,5 miesiąca to i tak robic będę bo dzięki niemu prostownica poszła w kąt
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 16:23   #863
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

taa.. ja kiedys prostowałam włosy codziennie, ale teraz już odstawiłam prostownice i chodze w falowanych.. Mimo, że dbam, oleje, maski, naturalne suszenie, to i tak włosy wyglądają na zniszczone ;/
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 16:37   #864
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
taa.. ja kiedys prostowałam włosy codziennie, ale teraz już odstawiłam prostownice i chodze w falowanych.. Mimo, że dbam, oleje, maski, naturalne suszenie, to i tak włosy wyglądają na zniszczone ;/
no mnie encanto troche podreparowalo włosy, powinnam się była ściąć na 6cm, a tak podcielam koncowki tylko
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 16:43   #865
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

podreperowało, czy to tylko złudzenie, że są zdrowsze, bo są proste?
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 16:47   #866
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
podreperowało, czy to tylko złudzenie, że są zdrowsze, bo są proste?
wyglądają o niebo lepiej wyglądają zdrowiej
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 18:51   #867
gogoska
gogoska
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
też bym się zdecydowała na ten zabieg, gdyby nie ten formaldehyd
Sarenka ja również szukam kogoś chętnego na QOD ten nie zawiera formaldehydu i jest prosty w obsłudze. Jeśli jesteś zainteresowana to daj znać, jeśli nie to nadal czekam na chętne. Pozdrawiam
gogoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 18:57   #868
gogoska
gogoska
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
też bym się zdecydowała na ten zabieg, gdyby nie ten formaldehyd
Sarenka ja również szukam kogoś chętnego na QOD ten nie zawiera formaldehydu i jest prosty w obsłudze. Jeśli jesteś zainteresowana to daj znać, jeśli nie to nadal czekam na chętne. Pozdrawiam
gogoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:13   #869
kosmetykoholiczka
Przyczajenie
 
Avatar kosmetykoholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez martalady83 Pokaż wiadomość
Nie mialam nic zlego na mysli, po prostu usmialam sie. I masz racje lepiej wyjasnic od razu, niz potem odpowiadac na tego typu pytania.

A zeby nie zbaczac z watku to napisze ze czekam na moje encanto, juz 3 zestaw i bede robic zabieg w nastepny weekend. Bylam w Grecji przez tydzien, jezdzilam skuterem, wlosow nie moczylam w morzu, ale moze ta ich woda mi zaszkodzila, mam straszna strzeche, juz nie moge sie doczekac zabiegu.
wiem, spoko.
Grecji Ci mega zazdroszczę... a kiedy ostatnio robiłaś zabieg, ile utrzymał Ci się efejt prostych włosów ?
kosmetykoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:43   #870
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Robilam jakos 3 miesiace temu treatmentem. I przez taki okres czasu mam w miare proste wlosy po encanto. Ale mila pani fryzjerka nie zrozumiala ze 2 cm wlosow to nie piec, czy szesc i obciela mi pol wlosow . Moje wlosy jak sa podciete zaczynaja znowu sie krecic, chyba chodzi o to, ze staja sie lzejsze. Potem probowalam robic odzywka z resztka treatmentu, cos tam dalo, ale slaby byl ten efekt. Potem ta Grecja i wygladam jak potwor.
Encanto nie daje mi calkowicie prostych wlosow, ale nie sa pierzaste jak zwykle i udaje mi sie podhodowac sie troche. Efekt u mnie utrzymuje sie 2-3 miesiace, idzie mi duzo encanto, ale uwazam, ze warto.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.