Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-26, 19:20   #841
magiczna9000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Unhappy Sekss

Witam , Mam pewien problem jestem z chłopakiem 5 lat układa nam sie dobrze lecz nie w łóżku...Kiedy uprawiamy go jest cudnie tylko jeden jest problem kiedy zawsze mam dojśc do końca nigdy nie moge...od jakiegoś dłuższego czasu mam z tym problem ...nie wiem co mam robic. Doradźcie coś. Nie wiem czy to z mojej winy czy z jego. Cały seks jest cudny tak jak powinno byc i przyjemny lecz ja nigdy nie moge skończyc
magiczna9000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 20:56   #842
asiax8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiax8989 Pokaż wiadomość
Hej! To jak to właściwie jest z tą masturbacją jest wskazana czy nie?

Ja potrafię dojść tylko masturbując się -zawsze w tym samym rytmie, nacisku itp. Chyba dotyczy mnie tzw zespól zakodowanych reakcji seksualnych ;( Co robić? Odstawić masturbację i małymi kroczkami próbować z partnerem czy robić to nadal, spróbować przy nim, pieścić się podczas penetracji?

Dodam jeszcze że próbowałam raz robić to gdy on był obok i nic z tego nie wyszło, byłam jakaś zablokowana. Gdy on pieści mnie oralnie też nigdy nie dochodzę.
Czy któraś z Was wie jak mi pomóc? Straciłam już wszelką nadzieję na to by było lepiej...

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez 201703221005 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie jest podobnie, tyle że trwa to już ponad rok, to mój pierwszy partner.
asiax8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 22:18   #843
abc0999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Question Masturbacja

Kiedy stymuluje łechtaczkę po ok 20 sek. czuje takie przyjemne coś piszą,żeby nie przestawac wtedy ale ręką sama odmawia mi posłuszeństwa.Chcę mieć orgazm ale nie daje rady..
abc0999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 22:46   #844
abc0999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Sekss

Umk niech pod koniec wsadzi ci palce do pochwy a potem niech kręci mocne kółka na twojej łechtaczce dopóki nie dojdziesz. odpowiedź na moje?
abc0999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 23:08   #845
zmieszany_facet
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 588
Dot.: Masturbacja

kup sobie wibrator... albo znajdz sobie chłopaka
zmieszany_facet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 23:12   #846
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: Masturbacja

Jeszcze 16 lat nie masz a juz sie masturbujesz
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 08:26   #847
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Masturbacja

Cytat:
Napisane przez slodka0018 Pokaż wiadomość
Jeszcze 16 lat nie masz a juz sie masturbujesz
16 lat to wcale nie jest wcześnie na masturbację.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 08:46   #848
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Masturbacja

Cytat:
Napisane przez slodka0018 Pokaż wiadomość
Jeszcze 16 lat nie masz a juz sie masturbujesz
A co ma wiek do tego? przedszkolaki tez się masturbuja.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 08:59   #849
abc0999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Masturbacja

Boję się kupić wibrator.Wiecie wścibska rodzinka.A co do wieku kiedy wy zaczynałyście?
abc0999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 09:34   #850
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Sekss

Cytat:
Napisane przez magiczna9000 Pokaż wiadomość
Witam , Mam pewien problem jestem z chłopakiem 5 lat układa nam sie dobrze lecz nie w łóżku...Kiedy uprawiamy go jest cudnie tylko jeden jest problem kiedy zawsze mam dojśc do końca nigdy nie moge...od jakiegoś dłuższego czasu mam z tym problem ...nie wiem co mam robic. Doradźcie coś. Nie wiem czy to z mojej winy czy z jego. Cały seks jest cudny tak jak powinno byc i przyjemny lecz ja nigdy nie moge skończyc
a wczesniej miałaś orgazmy?

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez abc0999 Pokaż wiadomość
Umk niech pod koniec wsadzi ci palce do pochwy a potem niech kręci mocne kółka na twojej łechtaczce dopóki nie dojdziesz. odpowiedź na moje?
wyjaśnij mi jakim cudem udzielasz rad w tym wątku, skoro sama siebie nie potrafisz doprowadzić do orgazmu?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 09:39   #851
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Sekss

Ferie się zaczęły, do zamknięcia.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 11:28   #852
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: Masturbacja

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A co ma wiek do tego? przedszkolaki tez się masturbuja.
A duzo wiek ma do tego , zamiast do nauki to myslą o seksie ...
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 11:30   #853
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: Sekss

[/COLOR]

wyjaśnij mi jakim cudem udzielasz rad w tym wątku, skoro sama siebie nie potrafisz doprowadzić do orgazmu?[/QUOTE]


__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 12:49   #854
LittleD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Sekss

Na początku miałam podobnie. Zawsze prawie, prawie, ale nigdy do końca.
Któregoś dnia, gdy się kochaliśmy i już byłam blisko, partner nagle zaczął pieścić mi okolice "tej drugiej" dziurki i nie zdążyłam nawet zaprotestować, a już orgazm się pojawił. A później umiałam już i bez tego. Orgazm powstaje w mózgu, więc jak raz to przeżyjesz, później jest łatwiej.
Ale niestety, to nie metoda dla każdego, bo wiele osób odrzucają tamte okolice.
LittleD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 15:58   #855
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Masturbacja

Cytat:
Napisane przez slodka0018 Pokaż wiadomość
A duzo wiek ma do tego , zamiast do nauki to myslą o seksie ...
Masturbacja to nie tylko seks, ale poznawanie siebie.
A ty o seksie nie myślałaś? Poza tym może ma ferie?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 20:55   #856
magiczna9000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

hmm...ale to jest duży problem bo to jest straszne już uczucie meczy mnie to ...nie wiem jak z tym sobie poradzic..a nie chce zmieniac faceta tylko dlatego że nie moge miec orgazmu z nim macie jakieś sposoby na to dziewczyny ?
magiczna9000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 20:15   #857
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Znacie dobrą literaturę, która pomogłaby mi w osiągnięciu orgazmu? Ktoś w tym wątku podał książkę:
Slow Sex: The Art and Craft of the Female Orgasm
Jest jednak ona tylko w wersji angielskiej. Mogłabym nawet coś kupić z książek, ale nie chce kupować w ciemno i potem rzucać po mieszkaniu tą książką w złości że nic mi nie pomaga.
Na pewno nie chodzi mi o książkę z samymi pozycjami i ich opisem, bo to w moim przypadku bezcelowe. Wolę coś co bardziej pomogłoby inaczej podejść do problemu.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 21:38   #858
Angeela12
Raczkowanie
 
Avatar Angeela12
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 114
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Mam identyczny problem. Kocham sie ze swoim chlopakiem od roku, jest mi z nim dobrze i czuje przyjemnosc w trakcie strosunku ale orgazmu nie mam. Jedyne co mnie pociesza to to, ze mam chociaz łachteczkowy. Czasami wydaje mi sie ze to przez przyzwyczajenie do lacheczkowego, czy to mozliwe?
Angeela12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 21:51   #859
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Angeela12 Pokaż wiadomość
Mam identyczny problem. Kocham sie ze swoim chlopakiem od roku, jest mi z nim dobrze i czuje przyjemnosc w trakcie strosunku ale orgazmu nie mam. Jedyne co mnie pociesza to to, ze mam chociaz łachteczkowy. Czasami wydaje mi sie ze to przez przyzwyczajenie do lacheczkowego, czy to mozliwe?
Ale łechtaczkowy to też orgazm, więc masz orgazm. Ja nie mam nic od zawsze. A pochwowy rzadkim przypadkiem i podobno często też jest związany z pobudzaniem łechtaczki i jednocześnie pochwy.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 21:55   #860
Angeela12
Raczkowanie
 
Avatar Angeela12
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 114
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

No tak rozumiem i ciesze sie z tego co mam, ale marzy mi sie pochwowy, chcialabym zobaczyc jak to jest. A jak na razie nie mam o nim pojecia ...
Angeela12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:33   #861
bonasforza13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Ja nie mam orgazmu pochwowego. To normalne? Bo piszecie, że jest ciężej go mieć.
__________________
Porównanie lokat to najlepszy sposób na znalezienie dobrej oferty.
bonasforza13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 23:07   #862
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Przepraszam czy któraś mogłaby mi zobrazować czym się różni orgazm łechtaczkowy od pochwowego?
Naprawdę nie odróżniam,nie mam problemu z dochodzeniem ale nigdy nie wiem jaki to był.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 11:05   #863
lordeiii
Przyczajenie
 
Avatar lordeiii
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

przyjemnosci trzeba sie nauczyc

Edytowane przez lordeiii
Czas edycji: 2014-02-06 o 21:32 Powód: napisalam odpowiedz na wlasnym przykladzie i w afekcie zostalam wysmiana przez znajomych
lordeiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:15   #864
micha22pn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Witam ! Wspólżyje od kilku lat, miałam orgazmy, ale kilka miesięcy temu pojawił sie u mnie problem. Otóż mam wielką ochote na sex, podczas jest mi przyjemnie, ale zupełnie nie moge dojsc, albo w momencie jak juz dochodze to cale napięcie opada ;/ Myslałam, że moze to wina mojego chłopaka, ale jednak nie, bo sama też nie potrafie. Czym moze to być spowodowane ? Czy pooowodem moze byc jakas infekcja?

Edytowane przez micha22pn
Czas edycji: 2014-02-09 o 21:15
micha22pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 20:17   #865
Ankhi
Rozeznanie
 
Avatar Ankhi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 503
Nie dochodzę z chłopakiem, proszę o poradę!

Witajcie z moim chłopakiem współżyję od 3 miesięcy. Jest nam ze sobą cudownie, jesteśmy nie tylko parą, ale też najlepszymi przyjaciółmi i kumplami. Oboje się sobie bardzo podobamy fizycznie, mamy wysokie libido, uwielbiamy się całować i dotykać. Przeważnie zaspokajamy się oralnie i palcami. Mój chłopak dochodzi po dłuższym czasie, ale osiąga wielką przyjemność. Problem jest ze mną. Wcześniej z nikim nie współżyłam, wyżywałam się sama, co zajmowało mi ok. godziny, więc długo. Mojemu chłopakowi bardzo zależy, żeby było mi jak najlepiej. Dogadza mi na każdy sposób, ogromnie się stara, często ponad godzinę. Mam cudowne doznania, czuję że już prawie prawie dochodzę, ale ten moment nie następuje. Jest mi na prawdę niesamowicie, ale nie mam orgazmu. Mówiłam mu, że dochodzę, bo dla niego to bardzo ważne, a mi wystarcza sama przyjemność w trakcie. Ale w końcu się domyślił, załamał się, że jest beznadziejny,bo mnie nie zadowala. Powiedziałam mu, jak to wygląda u mnie, jako u kobiety, że potrzebuję czasu, że jest mi niesamowicie i to z czasem coraz bardziej i lepiej mi z nim, niż z samą sobą. No ale jego to nie przekonuje, bo tego nie rozumie. Postawił sobie za punkt honoru, że ma być orgazm. Boję się kolejnych razów, bo nie chodzę podchodzić do tego od technicznej strony i skupiać się na dojściu. Boli mnie, że jego męska duma cierpi. Pomóżcie proszę!
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi!
Ankhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 22:22   #866
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Nie dochodzę z chłopakiem, proszę o poradę!

Cytat:
Napisane przez Ankhi Pokaż wiadomość
Witajcie z moim chłopakiem współżyję od 3 miesięcy. Jest nam ze sobą cudownie, jesteśmy nie tylko parą, ale też najlepszymi przyjaciółmi i kumplami. Oboje się sobie bardzo podobamy fizycznie, mamy wysokie libido, uwielbiamy się całować i dotykać. Przeważnie zaspokajamy się oralnie i palcami. Mój chłopak dochodzi po dłuższym czasie, ale osiąga wielką przyjemność. Problem jest ze mną. Wcześniej z nikim nie współżyłam, wyżywałam się sama, co zajmowało mi ok. godziny, więc długo. Mojemu chłopakowi bardzo zależy, żeby było mi jak najlepiej. Dogadza mi na każdy sposób, ogromnie się stara, często ponad godzinę. Mam cudowne doznania, czuję że już prawie prawie dochodzę, ale ten moment nie następuje. Jest mi na prawdę niesamowicie, ale nie mam orgazmu. Mówiłam mu, że dochodzę, bo dla niego to bardzo ważne, a mi wystarcza sama przyjemność w trakcie. Ale w końcu się domyślił, załamał się, że jest beznadziejny,bo mnie nie zadowala. Powiedziałam mu, jak to wygląda u mnie, jako u kobiety, że potrzebuję czasu, że jest mi niesamowicie i to z czasem coraz bardziej i lepiej mi z nim, niż z samą sobą. No ale jego to nie przekonuje, bo tego nie rozumie. Postawił sobie za punkt honoru, że ma być orgazm. Boję się kolejnych razów, bo nie chodzę podchodzić do tego od technicznej strony i skupiać się na dojściu. Boli mnie, że jego męska duma cierpi. Pomóżcie proszę!
Dłuższa gra wstępna i rozmowa, zabawa, zmiana pozycji. Próby i błędy, a nie test umiejętności. Seks nie może być polem bitwy.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 00:20   #867
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Nie dochodzę z chłopakiem, proszę o poradę!

Cytat:
Napisane przez Ankhi Pokaż wiadomość
Witajcie z moim chłopakiem współżyję od 3 miesięcy. Jest nam ze sobą cudownie, jesteśmy nie tylko parą, ale też najlepszymi przyjaciółmi i kumplami. Oboje się sobie bardzo podobamy fizycznie, mamy wysokie libido, uwielbiamy się całować i dotykać. Przeważnie zaspokajamy się oralnie i palcami. Mój chłopak dochodzi po dłuższym czasie, ale osiąga wielką przyjemność. Problem jest ze mną. Wcześniej z nikim nie współżyłam, wyżywałam się sama, co zajmowało mi ok. godziny, więc długo. Mojemu chłopakowi bardzo zależy, żeby było mi jak najlepiej. Dogadza mi na każdy sposób, ogromnie się stara, często ponad godzinę. Mam cudowne doznania, czuję że już prawie prawie dochodzę, ale ten moment nie następuje. Jest mi na prawdę niesamowicie, ale nie mam orgazmu. Mówiłam mu, że dochodzę, bo dla niego to bardzo ważne, a mi wystarcza sama przyjemność w trakcie. Ale w końcu się domyślił, załamał się, że jest beznadziejny,bo mnie nie zadowala. Powiedziałam mu, jak to wygląda u mnie, jako u kobiety, że potrzebuję czasu, że jest mi niesamowicie i to z czasem coraz bardziej i lepiej mi z nim, niż z samą sobą. No ale jego to nie przekonuje, bo tego nie rozumie. Postawił sobie za punkt honoru, że ma być orgazm. Boję się kolejnych razów, bo nie chodzę podchodzić do tego od technicznej strony i skupiać się na dojściu. Boli mnie, że jego męska duma cierpi. Pomóżcie proszę!
Z podkreślonego to na moje nie jesteś w 100% gotowa na współżycie, niby chcesz dla siebie a zaraz piszesz że stękasz żeby jemu było przyjemnie a to nie tędy droga raczej.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 01:15   #868
Ankhi
Rozeznanie
 
Avatar Ankhi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 503
Dot.: Nie dochodzę z chłopakiem, proszę o poradę!

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Z podkreślonego to na moje nie jesteś w 100% gotowa na współżycie, niby chcesz dla siebie a zaraz piszesz że stękasz żeby jemu było przyjemnie a to nie tędy droga raczej.
nic nie pisałam o stękaniu właśnie jest mi mega przyjemnie, ale po prostu nie dochodzę, nie ma tego momentu wyładowania, tylko stopniowa czuję się wyżyta. Nie mówiłam mu, że dochodzę dlatego, żeby mu było przyjemnie, ale po prostu czułam się zaspokojona mimo braku orgazmu. Jako mężczyzna nie może tego przyjąć, bo u niego to jest proste.
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi!
Ankhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 21:57   #869
Girl_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 13
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Witam, ja również mam mały problem. W sumie to mój partner trochę się niepokoi, a ja chcę się tylko upewnić, że mam rację. Współżyję z chłopakiem od niedawna, mamy za sobą już te paręnaście razy, wcześniej byłam dziewicą. Odczuwałam przyjemność w trakcie każdego ze stosunków, ale jeszcze ani razu nie miałam orgazmu. W momentach gdy chłopak zabawia mnie językiem/palcami czuję ogromną radość, kilka razy "zatracałam się" lekko w tym odczuciu, kręciło mi się w głowie, czułam jak drętwieją mi dłonie, ale i tu chyba nigdy nie było tej ostatecznej ekstazy. Zazwyczaj, gdy jest już tuż, tuż, ja nagle staje się nieczuła i koniec. Chłopak czuje się winny, bo on dochodzi za każdym razem, a mi nie może dać tej samej radości. Chyba też obawia się tego, że nie będę chciała próbować kolejny raz i kolejny, bez orgazmu, choć i bez tego seks jest dla mnie przyjemny i mam na niego ochotę. Moim zdaniem, problem leży w tym, że jeszcze niedawno byłam dziewicą i moje ciało po prostu nie rozumie co to orgazm, muszę się tego nauczyć. Spytał się też, co może zrobić, żeby mi w tym pomóc, ale ja nawet nie wiem, co mogę mu doradzić... No właśnie, jak mogę osiągnąć orgazm? Jak on może mi w tym pomóc? Jakieś rady?
Girl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 08:14   #870
szary posrod tlumu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 167
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

rady? nie naciskaj na siebie i niech on też nie naciska. Ciszcie się seksem i sobą, nie myśl o orgazmie, on sam przyjdzie, niespodziewanie. Nie wiadomo czy za miesiąc, rok czy 5, po prostu ciesz się seksem z nim i tyle. Nauczysz się z czasem.
szary posrod tlumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.