Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł X części wątku:
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 2 4,35%
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 2 4,35%
Okrąglutkie mamy brzuszki, jeszcze nie czas na maluszki 1 2,17%
Czas leci, słonko świeci a my czekamy na nasze kochane dzieci 0 0%
Czy dziewczynka czy chłopaczek mamie daje słodki kopniaczek 1 2,17%
Coraz cieplej, słonko świeci, kopią w brzuszki nasze dzieci 12 26,09%
Pokopane wszystkie flaczki, rosną w siłę nam dzieciaczki 28 60,87%
Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-08, 13:29   #841
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Matal nie czaję!
Masz termin tydzień po mnie, a ty tydzień zaczynasz w sobotę, a ja w poniedziałek?dziwi mnie już to wszystko Bo podobno zaczynają się tygodnie tak,że jak w niedziele miałam om no to w poniedziałek mi się zaczyna:confuse d:

Wracam na leżaczek czytać A.Christie. Mąż kosi trawę...za godzinę muszę się zabrać z obiadek
kochana jak w niedziele miałaś OM to tygodnie Ci się zaczynają w niedzielę, bo w innym wypadku pierwszy tydzień ciąży musiałby trwać 8 dni

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

zjadłam dziś pierwszy posiłek - 2 jajka sadzone...
nie chce mi się wogóle jeść ostatnio
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:39   #842
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
kochana jak w niedziele miałaś OM to tygodnie Ci się zaczynają w niedzielę, bo w innym wypadku pierwszy tydzień ciąży musiałby trwać 8 dni

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

zjadłam dziś pierwszy posiłek - 2 jajka sadzone...
nie chce mi się wogóle jeść ostatnio
No ale któraś z dziewczyn ostatnio pisała po wizycie u gina,że jak np. w niedzielę miała OM to liczy się od poniedziałku

No ale nawet jeśli tak i mi się zaczyna w niedzielę, to czemu Matal zaczyna się w sobotę-oto sekret
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:40   #843
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, współczuję teściowych z genialnymi pomysłami... my mamy dzisiaj jechac do teściów ale się chyba wykręcę, nie mam na to sił (psychicznie...)



Nikt się nie odniósł do tych moich zbiorów i nie wiem - przesadziłam czy jednak czegoś mi brakuje?
zbiory masz zacne i wystarczające

co do teściowych to wysłałam męża samego, stwierdziłam, że pierdziele nie chce mi się na nich patrzec i chyba walne ze smiechu jak wróci i bedzie coś mówił ze rozmawiali o wózku (ktory oni maja kupic ) albo o wyprawce bo przy mnie tematu nie ma, a jak jedzie sam to niby go o to pytaja i coś tam kupili kocyk czy coś i mimo że tam byłam później to nawet nie pokazali go zero tematu...

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość


dobra, spadam zamelduję się po wizycie
kciukasy

Cytat:
Napisane przez Asiek84 Pokaż wiadomość
moje dziecko jednak pojechało nad morze... opuchlizna mu zeszła wczoraj wieczorem, miałam wszystko poprane i poprasowane i babcia go wzięła, wcześniej w środę moja sis wraca to jakby było coś nie tak to go przywiezie...

chce mi się ciasta z truskawkami... co prawda miałam na żadne zakupy nie jechać, ale to jest silniejsze ode mnie... już czuję ten zapach rozchodzący się po domu...
ale mu zazdroszczę tego morza, tym bardziej że pogoda jest

a ciasto mama mi piecze

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
w zasadzie to wrażenia z mojej ostatniej wizyty przeszły wczoraj bez echa ale i tak Wam pokaże moją bejbe jak sobie dłubie w nosie
sweet

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Mega kiepsko się czuję
Kręci mi się w głowie, spać mi się chce, nie mam siły ruszyć ręką ani nogą I jeszcze mi niedobrze
ja też od rana słabo, gorąco mi było, niedobrze, mroczki przed oczami, marudna jakaś i leze już dzis nic nierobie... mam nadzieje że Ci przejdzie

a ja robie sobie listę wyprawkowa własną i chce porówać ceny Auchan np Tesco i allegro czy faktycznie się opłaca przez internet u jednego sprzedawcy zamówić




marisia
kciukasy

Izunia i Shure - czy Wasi TŻowie są oszczędni??
__________________
F I L I P 22-08-2013

Edytowane przez karolson
Czas edycji: 2013-06-08 o 13:44
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:41   #844
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
kochana jak w niedziele miałaś OM to tygodnie Ci się zaczynają w niedzielę, bo w innym wypadku pierwszy tydzień ciąży musiałby trwać 8 dni
Pytałam wczoraj gina o to. U mnie pierwszy dzień miesiączki był w piątek, a gin mój mówi, że każdy tydzień ciąży zaczynam w sobotę. Piątek jest ostatnim dniem tygodnia ciąży
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:47   #845
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Pytałam wczoraj gina o to. U mnie pierwszy dzień miesiączki był w piątek, a gin mój mówi, że każdy tydzień ciąży zaczynam w sobotę. Piątek jest ostatnim dniem tygodnia ciąży
piątek - 1 dzień ciąży
sobota - 2 dzień ciąży
niedziela - 3 dzień ciąży
poniedziałek - 4 dzień ciąży
wtorek - 5 dzień ciąży
środa - 6 dzień ciąży
czwartek - 7 dzień ciąży

piątek - 8 dzień ciąży (i tu nam leci kolejny tydzień)
sobota - 9 dzień ciąży
itd. ...

hm, to pierwszy tydzień ciąży musiałby trwać 8 dni żeby tak liczyć
ale to tylko tak na "moją logikę", nic nie narzucam, każdy przecież liczy jak chce
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:48   #846
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

słuchajcie mam takie pytanie, jak ktoś w tym momencie idzie do szpitala, to w czym tam sie leży? chodzi o ubranie, koszula nocna nie? nic z takich rzeczy? to dopiero po porodzie, a teraz nie wiem jakieś dresy, t-shirty normalne?
byłam jako dziecko 4-5 letnie więc nie wiem;p a i nikt z rodziny/znajomych nie leży i nie leżał w ostatnich latach to nie widziałam.
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:48   #847
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

jestem
Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
Kasiu trzymam kciuki i daj znać jak tam po wizycie
Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
za wizytę
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Kciukam!
Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
kciukasy
dziękuję

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
w zasadzie to wrażenia z mojej ostatniej wizyty przeszły wczoraj bez echa ale i tak Wam pokaże moją bejbe jak sobie dłubie w nosie
super bobo

mariasia za wizytę




Cytat:
Napisane przez Snow_White1 Pokaż wiadomość
A tak ogolnie to sie witam w III trymestrze


Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Witajcie!
A ja znowu nie mam humoru
Nie wiem, co mi jest. Chyba to ciążowe nastroje zmienne Byłam dziś w dwóch hurtowniach dla dzieci, pooglądać foteliki, łóżeczka itp. Boże, tyle rzeczy trzeba kupić - nie mówiąc już o pierdółkach jak laktator, butelki, pampersy itp. - a ceny powalają
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 13:49   #848
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
piątek - 1 dzień ciąży
sobota - 2 dzień ciąży
niedziela - 3 dzień ciąży
poniedziałek - 4 dzień ciąży
wtorek - 5 dzień ciąży
środa - 6 dzień ciąży
czwartek - 7 dzień ciąży

piątek - 8 dzień ciąży (i tu nam leci kolejny tydzień)
sobota - 9 dzień ciąży
itd. ...

hm, to pierwszy tydzień ciąży musiałby trwać 8 dni żeby tak liczyć
ale to tylko tak na "moją logikę", nic nie narzucam, każdy przecież liczy jak chce
Ja tam liczę od soboty, jak do tej pory
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:50   #849
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
słuchajcie mam takie pytanie, jak ktoś w tym momencie idzie do szpitala, to w czym tam sie leży? chodzi o ubranie, koszula nocna nie? nic z takich rzeczy? to dopiero po porodzie, a teraz nie wiem jakieś dresy, t-shirty normalne?
byłam jako dziecko 4-5 letnie więc nie wiem;p a i nikt z rodziny/znajomych nie leży i nie leżał w ostatnich latach to nie widziałam.
kochana ja byłam w normalnej piżamce (misiowe spodnie dresowe i duży t-shirt), myślę, że koszula jest obowiązkowa po porodzie
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:51   #850
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
słuchajcie mam takie pytanie, jak ktoś w tym momencie idzie do szpitala, to w czym tam sie leży? chodzi o ubranie, koszula nocna nie? nic z takich rzeczy? to dopiero po porodzie, a teraz nie wiem jakieś dresy, t-shirty normalne?
byłam jako dziecko 4-5 letnie więc nie wiem;p a i nikt z rodziny/znajomych nie leży i nie leżał w ostatnich latach to nie widziałam.
Dobre pytanie!
Mój teść leżał w tamtym roku po operacji kręgosłupa i z tego co pamiętam to miał ciemne spodnie chyba od piżamy i t-shirt.
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:52   #851
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Kasiu i jak tam po wizycie?
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 13:54   #852
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

aha, no bo właśnie tak się zastanawiałam dziękuję
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:54   #853
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

a teraz relacja z wizyty
pierwsze co to malutki jest główką w dół, a nie jak myślałam w poprzek
lekarz sprawdził przepływy, brzuszek, główkę wszystko dobrze no i mój syncio waży już uwaga! 950g buzię ma pucusiowatą- po mamuni tylko pępowinka blisko główki, ale lekarz powiedział, że spokojnie, że mały się nie owinął nią więc ok ufff mam filmik- co prawda wstydniś nie chciał zbytnio buzi pokazać, ale może coś się uda wstawić
aha i mnie zważył i jednak mam 2kg na plus dokładnie tyle samo co wizytę temu ale mam to gdzieś bo malutki ma już więcej miejsca, macica ma szczęście franca! już nie siedział ściśnięty jak krewetka
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:57   #854
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a teraz relacja z wizyty
pierwsze co to malutki jest główką w dół, a nie jak myślałam w poprzek
lekarz sprawdził przepływy, brzuszek, główkę wszystko dobrze no i mój syncio waży już uwaga! 950g buzię ma pucusiowatą- po mamuni tylko pępowinka blisko główki, ale lekarz powiedział, że spokojnie, że mały się nie owinął nią więc ok ufff mam filmik- co prawda wstydniś nie chciał zbytnio buzi pokazać, ale może coś się uda wstawić
aha i mnie zważył i jednak mam 2kg na plus dokładnie tyle samo co wizytę temu ale mam to gdzieś bo malutki ma już więcej miejsca, macica ma szczęście franca! już nie siedział ściśnięty jak krewetka
no to super!
duży chłopczyk już
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 14:06   #855
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Kasiu gratuluje wspanialych wiesci, wstaw cos , ja tak lubie ogladac te nasze male szkraby

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość

Izunia i Shure - czy Wasi TŻowie są oszczędni??
Wiesz co wlasnie u mnie nie ma ogolnie przesady co do oszczednosci. Teraz ogolnie mamy malo pieniazkow i z jednej strony go rozumiem ale z drugiej ja naprawde nie kupuje nadprogramowych rzeczy a to co potrzebne to potrzebne, przeciez nie wychowam malego Tarzanka, musi miec ubranka,kosmetyki,lozeczk o

Aaaa dziewczyny, teraz jestem u rodzicow bo TZ dzis w pracy i u rodzicow sa 2 psiaki. Ten mniejszy Marian jest strasznie halasliwy. Uslyszy cos na klatce schodowej i zaczyna przerazliwie szczekac. I tak sobie siedze, Marian obok i nagle cos uslyszal i odrazu szczek, na to Zosia odpowiedziala mi kopniakami. Ona to dobrze slyszy?
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 14:07   #856
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Kaśka ale już duży ten Twój Mikołajek Ciekawe ile mój waży, ale pewnie się nie dowiem bo mój gin na tym sprzęcie w szpitalu nie waży.
A 2 kilo na plus to niedużo
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 14:08   #857
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
Kasiu gratuluje wspanialych wiesci, wstaw cos , ja tak lubie ogladac te nasze male szkraby



Wiesz co wlasnie u mnie nie ma ogolnie przesady co do oszczednosci. Teraz ogolnie mamy malo pieniazkow i z jednej strony go rozumiem ale z drugiej ja naprawde nie kupuje nadprogramowych rzeczy a to co potrzebne to potrzebne, przeciez nie wychowam malego Tarzanka, musi miec ubranka,kosmetyki,lozeczk o

Aaaa dziewczyny, teraz jestem u rodzicow bo TZ dzis w pracy i u rodzicow sa 2 psiaki. Ten mniejszy Marian jest strasznie halasliwy. Uslyszy cos na klatce schodowej i zaczyna przerazliwie szczekac. I tak sobie siedze, Marian obok i nagle cos uslyszal i odrazu szczek, na to Zosia odpowiedziala mi kopniakami. Ona to dobrze slyszy?
możliwe
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 14:12   #858
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
no to super!
duży chłopczyk już
Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
Kasiu gratuluje wspanialych wiesci, wstaw cos , ja tak lubie ogladac te nasze male szkraby
Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Kaśka ale już duży ten Twój Mikołajek Ciekawe ile mój waży, ale pewnie się nie dowiem bo mój gin na tym sprzęcie w szpitalu nie waży.
A 2 kilo na plus to niedużo
postaram się coś wstawić, ale widoczków super nie będzie to wiercipięta się ukrywała
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 14:15   #859
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Red face Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

No mi się wydaje,że powinno się liczyć od następnego dnia. Jak spłodziłam dziecię np w niedzielę o 23 to czemu miałby to być 1 dzień ciąży?no tak mi się wydaje,że liczy się pełen dzień po zapłodnieniu

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a teraz relacja z wizyty
pierwsze co to malutki jest główką w dół, a nie jak myślałam w poprzek
lekarz sprawdził przepływy, brzuszek, główkę wszystko dobrze no i mój syncio waży już uwaga! 950g buzię ma pucusiowatą- po mamuni tylko pępowinka blisko główki, ale lekarz powiedział, że spokojnie, że mały się nie owinął nią więc ok ufff mam filmik- co prawda wstydniś nie chciał zbytnio buzi pokazać, ale może coś się uda wstawić
aha i mnie zważył i jednak mam 2kg na plus dokładnie tyle samo co wizytę temu ale mam to gdzieś bo malutki ma już więcej miejsca, macica ma szczęście franca! już nie siedział ściśnięty jak krewetka
no widzisz jaki kluseczek już

Dobrze,że wszystko ok
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 14:29   #860
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a teraz relacja z wizyty
pierwsze co to malutki jest główką w dół, a nie jak myślałam w poprzek
lekarz sprawdził przepływy, brzuszek, główkę wszystko dobrze no i mój syncio waży już uwaga! 950g buzię ma pucusiowatą- po mamuni tylko pępowinka blisko główki, ale lekarz powiedział, że spokojnie, że mały się nie owinął nią więc ok ufff mam filmik- co prawda wstydniś nie chciał zbytnio buzi pokazać, ale może coś się uda wstawić
aha i mnie zważył i jednak mam 2kg na plus dokładnie tyle samo co wizytę temu ale mam to gdzieś bo malutki ma już więcej miejsca, macica ma szczęście franca! już nie siedział ściśnięty jak krewetka
Gratki

Robię się na bóstwo i lecimy na grillajak co sobotę ostatnio z resztą
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 14:45   #861
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 201

Witam.Dogadaliśmy sie wreszcie co do imienia i będzie Jan.Na drugie jeszcze dyskutujemy.Może być Benjamin albo Otto.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 14:49   #862
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Odp: Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 201

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Witam.Dogadaliśmy sie wreszcie co do imienia i będzie Jan.Na drugie jeszcze dyskutujemy.Może być Benjamin albo Otto.
Bardzo ladnie. My tez dla chlopaca myslelismy najpierw Krzysztof, ale odkad Tz ma szefa Krzysztofa to doszlismy do wniosku, ze jak bedzie kolejny dzidzius i bedzie chlopiec, to bedzie Jan.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 14:59   #863
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
No mi się wydaje,że powinno się liczyć od następnego dnia. Jak spłodziłam dziecię np w niedzielę o 23 to czemu miałby to być 1 dzień ciąży?no tak mi się wydaje,że liczy się pełen dzień po zapłodnieniu
Jeżeli TP liczymy od dnia OM to ten dzień, w którym dostałyśmy @ też się liczy, bo jest pierwszym dniem rozpoczętego cyklu. Chyba, że ktoś wie dokładnie (przez pomiary itp) kiedy była owulka i zapłodnienie, to wtedy też może liczyć od tego dnia ale wtedy nie liczy się już 40 tygodni

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Witam.Dogadaliśmy sie wreszcie co do imienia i będzie Jan.Na drugie jeszcze dyskutujemy.Może być Benjamin albo Otto.
bardzo mi się podoba to imię! no i gratuluję porozumienia
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 15:00   #864
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

małż do pracy poszedł, a ja siedzę i się nudzę
na obiadek były naleśniki z serem, truskawkami i nutellą teraz z Mikim odpoczywamy

Maharet super, że imie dla synka wybrane
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 15:02   #865
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Kasiu, gratuluję udanej wizyty

Ladan, a ile Twoja mała panienka ważyła podczas ostatniej wizyty?

Ja już zaczynam się bać, że może przekarmiłam moje dziecko, skoro na przełomie 25 i 26 tc. waży 913 g, a Kasi - ponad dwa tygodnie starszy - 950 g.

Najpierw się martwiłam, że malutki, teraz, że za dużutki Chyba trzeba mnie do Choroszczy wieźć [Choroszcz - miejscowość pod Białymstokiem, w której mieści się szpital psychiatryczny - przyp.red.]
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 15:03   #866
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
małż do pracy poszedł, a ja siedzę i się nudzę
na obiadek były naleśniki z serem, truskawkami i nutellą teraz z Mikim odpoczywamy

Maharet super, że imie dla synka wybrane
mmm, pychotka
mi D. wiezie żurek od teściów
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 15:04   #867
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

hej
Za mną wyprawa do Ikei
Mieliśmy pecha z Mężem. Ikea jest czynna od 10 i tak też pojechaliśmy, okazało się że mają jakąś awarię (włączał się alarm przeciwpożarowy) i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle ją rozwiążą. Dla nas Ikea to ok. 40 min jazdy autem, więc postanowiliśmy zaczekać. Pokręciliśmy się po Leroy Merlin i sklepach z ciuchami (trafiłam na jakieś kiepskie 5-10-15 i praktycznie nic z wyprzedaży dla chłopców nie było) i o 12 otworzyli Ikeę
Nakupiliśmy mnóstwo pudeł i półek i będziemy powoli reorganizować sypialnię żeby wygospodarować miejsce dla małego Dla synka kupiłam 2 ręczniki kąpielowe
W sumie zeszło nam prawie 4h, a ja myślałam że nie dam rady już chodzić - tak bolały mnie plecy i brzuch - jednak szybko się męczę.


Ale wyszła epopeja

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Hejka, ależ miałam wczoraj dobry dzień
Znajoma znajomej chce wynająć mieszkanie 72m2 3 pokoje. Byłam tam, to jest identyczne mieszkanie jak mojej mamy, blok obok i za wynajem chce mniej o 50 zł niż płacę teraz za 50 m2 i 2 pokoje. Także pod koniec lipca się przeprowadzam
Wczoraj jak tam byłam to akurat trwał remont. Nowe meble w kuchni, nowa kuchenka, zmywarka. Meblościanka z BRW do salonu jeszcze w pudełkach, tak jak ława do kompletu. Nowy wypoczynek skórzany w salonie...
A co jest najlepsze to ona ma dwóch synów bliźniaków w moim wieku i kumplowałam się z nimi jakieś 18 lat temu nawet z jednym przez jakiś czas "chodziłam"
Super Będziecie mieli dużo większą przestrzeń do zagospodarowania

Cytat:
Napisane przez Snow_White1 Pokaż wiadomość
U nas tez temat przeprowadzki i urzadzenia w nowym lokum drugi na tapecie, zaraz po dzidziusiu. Niby nie ma tak duzo do roboty, ale jednak. No i przeprowadzka-fakt, zadnych mebli nie zabieramy, ale i tak trzeba reszte spakowac i rozpakowac.
Wczoraj pol dnia mielismy wizyty potencjalnych najemcow. Ja juz swoj typ mam, komu wynajac, ale maz mowi, zeby poczekac do wtorku, jak sie spotkamy ze wszystkimi umowionymi osobami.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

A tak ogolnie to sie witam w III trymestrze
I po kolejnych zajeciach w SR. Ogladalismy m.in. sale porodowa. Jakos mnie nic nie wystraszylo. Przecwiczylam odrazu taboret porodowy, bo akurat na nim siedzialam.
za III trymestr

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a teraz relacja z wizyty
pierwsze co to malutki jest główką w dół, a nie jak myślałam w poprzek
lekarz sprawdził przepływy, brzuszek, główkę wszystko dobrze no i mój syncio waży już uwaga! 950g buzię ma pucusiowatą- po mamuni tylko pępowinka blisko główki, ale lekarz powiedział, że spokojnie, że mały się nie owinął nią więc ok ufff mam filmik- co prawda wstydniś nie chciał zbytnio buzi pokazać, ale może coś się uda wstawić
aha i mnie zważył i jednak mam 2kg na plus dokładnie tyle samo co wizytę temu ale mam to gdzieś bo malutki ma już więcej miejsca, macica ma szczęście franca! już nie siedział ściśnięty jak krewetka

Jaki Miki duży To dobrze że nie jest mu ciasno, już nie musisz się martwić. A nie będziesz miała praktycznie czego zrzucać w takim razie
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 15:04   #868
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Kasiu, gratuluję udanej wizyty

Ladan, a ile Twoja mała panienka ważyła podczas ostatniej wizyty?

Ja już zaczynam się bać, że może przekarmiłam moje dziecko, skoro na przełomie 25 i 26 tc. waży 913 g, a Kasi - ponad dwa tygodnie starszy - 950 g.

Najpierw się martwiłam, że malutki, teraz, że za dużutki Chyba trzeba mnie do Choroszczy wieźć [Choroszcz - miejscowość pod Białymstokiem, w której mieści się szpital psychiatryczny - przyp.red.]
760g, był to początek 26 tc
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 15:07   #869
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Kasiu, gratuluję udanej wizyty Ja już zaczynam się bać, że może przekarmiłam moje dziecko, skoro na przełomie 25 i 26 tc. waży 913 g, a Kasi - ponad dwa tygodnie starszy - 950 g.

nie martw się, to nie jest duża różnica
Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
mmm, pychotka
mi D. wiezie żurek od teściów
my mieliśmy wczoraj
Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Jaki Miki duży To dobrze że nie jest mu ciasno, już nie musisz się martwić. A nie będziesz miała praktycznie czego zrzucać w takim razie
spoko, mam jeszcze 3 miechy żeby przytyć

ale super zakupy uwielbiam ikee
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 15:10   #870
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
spoko, mam jeszcze 3 miechy żeby przytyć
Kochana ale my nie życzymy Ci dodatkowych kilogramów Ja Ci życzę, by Miki rósł zdrowo tak jak do tej pory i miał miejsce (tak jak ma teraz)

idzie burza

chyba takie drzwi (trzeba usunąć 2 spacje w linku, bo inaczej czaszkuje)
http://www.le royme rlin.pl/files/media/image/975/1206975/product/skrzydlo-drzwiowe-monachium,main.jpg
__________________
30. 08. 2013 - Julia

Edytowane przez ladanseuse14
Czas edycji: 2013-06-08 o 15:14
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.