Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-30, 19:49   #841
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez ewelinka14 Pokaż wiadomość
Od kilku miesiecy zagladam forum ale jakos tak nie mialam chwili zeby cos napisac. Nareszcie mi sie udalo Czytam o waszych najnowszych zdobyczach kosmetycznych No wiec moze doradzicie mi jakis fajny balsam do ciala. Ostatnio po kapieli zauwazylam ze mam strasznie sucha skore. Co polecacie??
Czesc Ewelinka!

Na sucha skore to maslo z BS - ostatnio mam z wit E. i pachnie tak rozanie

A jak lubisz balsamy, ktore sie dobrze wchlaniaja to polecam Elle Macpherson - miodowo-limonkowy zapach.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 09:32   #842
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Czesc Ewelinka!

Na sucha skore to maslo z BS - ostatnio mam z wit E. i pachnie tak rozanie

A jak lubisz balsamy, ktore sie dobrze wchlaniaja to polecam Elle Macpherson - miodowo-limonkowy zapach.
Aaliyah a ile taki balsamik Elle kosztuje?? gdzie mozna go dostac??
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 19:22   #843
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
Aaliyah a ile taki balsamik Elle kosztuje?? gdzie mozna go dostac??
AfroJazz Mozna kupic w Bootsie. Tu masz linka: http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1039088

A i jest teraz promocja 3 za 2 na Elle Macpherson. Hmmm, nie wiem ile kosztuje w Irlandii, u mnie 9 funtow
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 20:19   #844
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ale tu pusto. Widze, ze nieobecnosc Ani daje sie temu watkowi we znaki Ja niestety nie mam juz tyle czasu na wizazowanie bo dla odmiany pracuje calymi dniami

No ale - dostalam odpowiedz od Clinique a propos tonikow. Tak wiec kwas salicylowy znajduje sie jedynie w - Clarifying Lotion 3 i Clarifying Lotion 4.
Natomiast stezenie alkoholu takie oto: Clarifying Lotion 1 10 - 20%, Clarifying Lotion 2 40 - 50%, Clarifying Lotion 3 40 - 50%, Clarifying Lotion 4 40 - 50%. Czyli trojka to taki sam kiler jak i dwojka i czworka Ot sila sugestii.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 21:22   #845
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ale tu pusto. Widze, ze nieobecnosc Ani daje sie temu watkowi we znaki Ja niestety nie mam juz tyle czasu na wizazowanie bo dla odmiany pracuje calymi dniami

No ale - dostalam odpowiedz od Clinique a propos tonikow. Tak wiec kwas salicylowy znajduje sie jedynie w - Clarifying Lotion 3 i Clarifying Lotion 4.
Natomiast stezenie alkoholu takie oto: Clarifying Lotion 1 10 - 20%, Clarifying Lotion 2 40 - 50%, Clarifying Lotion 3 40 - 50%, Clarifying Lotion 4 40 - 50%. Czyli trojka to taki sam kiler jak i dwojka i czworka Ot sila sugestii.
oo super - w koncu jakies konkrety...
nawiazujac do ciszy-na watku- ja robie odwyk od zakupow aczkolwiek moj TZ jest w Pl wiec i tak codziennie podsylam mu liste badz choc jedna rzecz do kupienia
za duzo siedze na wizazowym KWC ot co.
Tymczasem- co do Vichy - moim zdaniem dziala, widze wyrazna popawe stanu skory jak i zauwazalm pewne objetosciowe zmiany - nie podam dokladnie bowiem nie mierzylam wczesniej ale widze po spodniach ze jest sympatyczniej
teraz szukam dobrego peelingu do ciala, mamnarazie tanaka i jest calkiem ok ale nie jest zbytnio wydajny i chcialabym chyba jednak cos z cukrem...nadal mam dylemat co do kremu na dzien, zastanawiam sie nad SVR 50...?

p.s aaliyah - gdzie ty pracujesz?
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 22:11   #846
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny pytanko mam: czy spotkałyście się w Anglii z płukanką do blond włosów (ta fioletowa) i jak to w ogóle się zwie po angielsku. Pilna sprawa. Pozdrowionka
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 22:16   #847
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
oo super - w koncu jakies konkrety...
nawiazujac do ciszy-na watku- ja robie odwyk od zakupow aczkolwiek moj TZ jest w Pl wiec i tak codziennie podsylam mu liste badz choc jedna rzecz do kupienia
za duzo siedze na wizazowym KWC ot co.
Tymczasem- co do Vichy - moim zdaniem dziala, widze wyrazna popawe stanu skory jak i zauwazalm pewne objetosciowe zmiany - nie podam dokladnie bowiem nie mierzylam wczesniej ale widze po spodniach ze jest sympatyczniej
teraz szukam dobrego peelingu do ciala, mamnarazie tanaka i jest calkiem ok ale nie jest zbytnio wydajny i chcialabym chyba jednak cos z cukrem...nadal mam dylemat co do kremu na dzien, zastanawiam sie nad SVR 50...?

p.s aaliyah - gdzie ty pracujesz?
Ech, na mnie KWC tak samo dziala. Choc chyba calkiem przerzucilam sie na Clinique (przynajmniej twarzowo ).
Jesli chodzi o Vichy to tez pamietam, ze byly efekty i az sie dziwilam, ze spadajace centymetry to nie tylko chwyt marketingowy. A teraz jeszcze cos nowszego wymyslili, wiec pewnie jeszcze lepszego
Afro, bede monotematyczna, ale ostatnio uzywam tez cukrowego pilingu Elle Macpherson i jestem bardzo na tak Wydaje mi sie, ze wydajniejszy od Sanctuary.
A jesli chodzi o krem na dzien to ja lamie sie:Superdefence czy Repairwear Ale na pewno jeden z tych dwoch. Ale mna sie nie sugeruj, bo ja juz calkiem na punkcie Clinique zwariowalam A widze, ze szukasz filterka dobrego, na tym polu nie mam doswiadczenia niestety. Podobno ten nowy Clarins jest przyjemny w uzywaniu bo nietlusty, co do skutecznosci - ochrony to nie mam pojecia...

A w temacie mojej pracy - pracuje w wielkiej spolce akcyjnej z branzy nieruchomosci. Praca odpowiedzialna, ale i ciekawa. No i wreszcie na cos sie studia przydaly - konczylam ekonomie i teraz siedze w nieruchomosciach i finansach jednoczesnie
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 01:43   #848
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witam dziewczyny, a ja wlasnie wróciłam z Włoch, z nad samego Adriatyku - praca + przyjemosc róznoczesnie, to lubię
Cytat:
Napisane przez ewelinka14 Pokaż wiadomość
No wiec moze doradzicie mi jakis fajny balsam do ciala. Ostatnio po kapieli zauwazylam ze mam strasznie sucha skore. Co polecacie??
A ja polecam zdecydowanie klasycznego Palmersa i nic, nic ponad to! Gwarantuję, że zadziała!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 09:09   #849
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ech, na mnie KWC tak samo dziala. Choc chyba calkiem przerzucilam sie na Clinique (przynajmniej twarzowo ).
Jesli chodzi o Vichy to tez pamietam, ze byly efekty i az sie dziwilam, ze spadajace centymetry to nie tylko chwyt marketingowy. A teraz jeszcze cos nowszego wymyslili, wiec pewnie jeszcze lepszego
Afro, bede monotematyczna, ale ostatnio uzywam tez cukrowego pilingu Elle Macpherson i jestem bardzo na tak Wydaje mi sie, ze wydajniejszy od Sanctuary.
A jesli chodzi o krem na dzien to ja lamie sie:Superdefence czy Repairwear Ale na pewno jeden z tych dwoch. Ale mna sie nie sugeruj, bo ja juz calkiem na punkcie Clinique zwariowalam A widze, ze szukasz filterka dobrego, na tym polu nie mam doswiadczenia niestety. Podobno ten nowy Clarins jest przyjemny w uzywaniu bo nietlusty, co do skutecznosci - ochrony to nie mam pojecia...

A w temacie mojej pracy - pracuje w wielkiej spolce akcyjnej z branzy nieruchomosci. Praca odpowiedzialna, ale i ciekawa. No i wreszcie na cos sie studia przydaly - konczylam ekonomie i teraz siedze w nieruchomosciach i finansach jednoczesnie
ooh well. Ja rowniez polubilam Clinique, zwlaszcza maseczke i repairwear, ale tonik u mnei tez sprawuje sie doskonale. Dlatego zastanawiams ie nad kreme na dzien i rozwazalam wlasnie superdefense i jemu podobne, ale jednak chcialabym jakis filterek i sama nie wiem
ot taka confused jestem.

dziekuje za rady co do peelingu - jutro lookne w bootsie...
wlasnie - widzialyscie jakies fajne nowosci???
szukam tez idei na prezent urodzinowy dla mojego boya... ktos ma pomysl?


wow, prace masz swietna, aaliyah!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 14:12   #850
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mam pytanie nie na ten wątek, ale tu tyle was sie kreci że zapytam

Wczoraj dostałam od TŻ smsa o rzekomym 40% podatku dla Polaków pracujących w Anglii. Zgłupłam, bo jeszcze niedawno słyszałam, że jednak nie będzie żadnego dodatkowego podatku (TŻ płaci podatki w Anglii, bo pracuje legalnie). co możecie mi o tym napisac? Czy to prawda? Czy moze coś mu sie w tym łysym łepku zrodziło?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 15:09   #851
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam pytanie nie na ten wątek, ale tu tyle was sie kreci że zapytam

Wczoraj dostałam od TŻ smsa o rzekomym 40% podatku dla Polaków pracujących w Anglii. Zgłupłam, bo jeszcze niedawno słyszałam, że jednak nie będzie żadnego dodatkowego podatku (TŻ płaci podatki w Anglii, bo pracuje legalnie). co możecie mi o tym napisac? Czy to prawda? Czy moze coś mu sie w tym łysym łepku zrodziło?
hm, malo prawdopodobne mi sie wydaje, po tych zniesieniach i zmianach w prawach nie powinno miec to miejsca...ale kto przewidzi dzialania naszych rzadow!!!???
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 18:43   #852
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
hm, malo prawdopodobne mi sie wydaje, po tych zniesieniach i zmianach w prawach nie powinno miec to miejsca...ale kto przewidzi dzialania naszych rzadow!!!???
no własnie. Przeciez pod koniec 2006 podpisano jakies "porozumienie" o zniesieniu podwójnego podatku (czyli płaconego i w np. anglii i w polsce). Są za to tzw "karbe podatki" które się płaci w PL jeśli fiskus udowodni że się pracowało za granicą nielegalnie.

Hmm
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 19:50   #853
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
no własnie. Przeciez pod koniec 2006 podpisano jakies "porozumienie" o zniesieniu podwójnego podatku (czyli płaconego i w np. anglii i w polsce). Są za to tzw "karbe podatki" które się płaci w PL jeśli fiskus udowodni że się pracowało za granicą nielegalnie.

Hmm
Hosenko, popsulas mi moj ulubiony watek . Sa juz watki o podatkach, wystarczy tylko poszukac. A pracowac w Anglii to sie tylko oplaca, kiedy sie tu przenosisz na stale. Wtedy cie juz zadne polskie podatki nie obchodza.

No i kupilam Superdefense na dzien. Ciesze sie
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 20:28   #854
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Hosenko, popsulas mi moj ulubiony watek . Sa juz watki o podatkach, wystarczy tylko poszukac. A pracowac w Anglii to sie tylko oplaca, kiedy sie tu przenosisz na stale. Wtedy cie juz zadne polskie podatki nie obchodza.

No i kupilam Superdefense na dzien. Ciesze sie
przepraszam aaliyah Ale tak nagle mi ta sprawa wyskoczyła Już wszystko wiem CHYBA i nie bede ci psuć watku. Edystować postu i kasować nei moge bo to grozi banem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 20:33   #855
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dubel. Prosze mnie nie banowac...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 20:33   #856
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
przepraszam aaliyah Ale tak nagle mi ta sprawa wyskoczyła Już wszystko wiem CHYBA i nie bede ci psuć watku. Edystować postu i kasować nei moge bo to grozi banem.
Spoko. Nie edytuj, nie chce miec Twego bana na sumieniu Poszukaj tych watkow podatkowych w 2 sie nawet szeroko wypowiadalam
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 22:36   #857
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziewczyny mam problem wyszlo pierwsze slonko ja jestem lekko opalona po solarium raz w tygodniu 6min. widze w bootsie w superdrugu pelno kosmetykow do podtrzymania,poglebienia opalenizny.czy macie cos sprawdzonego co moglybyscie polecic?do twarzy uzywam samoopalacz do twarzy lancoma bo wogole twarzy nie opalam ale z checia przyciemnilabym tez nogi ogolnie cale cialo bo nie nadaje sie do pokazania.no i chcialabym zeby to okropnie nie smierdzialo a moze jakis bronzer.no juz sama nie wiem.poradzcie cos.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 09:58   #858
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Co do balsamow brazujacych nie polecam Johnson&Johnson holiday skin kolor daje ale smierdzi nie milosiernie, jak zrobilo sie cieplo i nie chcialam swiecic bladoscia to go znowu uzylam i zasypiajac mialam nadzieje ze moj TŻ nie spyta sie co tak wali w pokoju.
Ponoć Dove jest fajny nadaje kolor i nie smierdzi, nie probowalam ale przymierzam sie do zakupu.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 11:02   #859
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja bede obstawac przy balsamie brazujacym L'Oreala. Ma zapaszek, ale nie taki wyrazny. I wyglada naturalnie, jak prawdziwa opalenizna.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 11:54   #860
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
A ja bede obstawac przy balsamie brazujacym L'Oreala. Ma zapaszek, ale nie taki wyrazny. I wyglada naturalnie, jak prawdziwa opalenizna.
ktory to??ja uzywam narazie Garniera i jest calkiem fajny -czasem tylko zapycha pory:[....
aaliyah Ty to zawsze mnie na cos naciagniesz teraz wlasnie wychodze do miasta i juz widze ze znowu zajrze do kosmetycznego!!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 12:04   #861
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
ktory to??ja uzywam narazie Garniera i jest calkiem fajny -czasem tylko zapycha pory:[....
aaliyah Ty to zawsze mnie na cos naciagniesz teraz wlasnie wychodze do miasta i juz widze ze znowu zajrze do kosmetycznego!!
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14657 to ten

Ja uzywam do sredniej skory choc mam jasna i efekt jest super. A teraz jeszcze wyszla nowa wersja ujedrniajaca, no i ostatnio w Bootsie byly za pol ceny Dzieki mnie zaoszczedzisz

Dla pocieszenia dodam, ze tez sie ciagle nakrecam na jakies nowe kosmetyki. No i tym Vichy mnie zaintrygowalas wiec pewnie tez kupie - to tylko kwestia czasu
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 12:16   #862
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

chyba bezpiecznij bylo bby dzis dla mnie nie wychodzic z domu
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 12:46   #863
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dove nie polecam wali okropnie i nie daje ladnych efektow.kupilam w promocji w bootsie dwa do jasnej i ciemnej karnacji.obydwa przywitaly sie z moim koszem na smieci.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 21:00   #864
izabela_
Przyczajenie
 
Avatar izabela_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: deszczowe miasto mody
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cześć
Za kilka tygodni wybieram się na dłuższy czas do Londynu (a raczej się przeprowadzam) i mam w związku z tym pytanie - czy można tam gdzieś kupić płyn micelarny (najlepiej Vichy albo Bioderma), bo po ostatnim pobycie tam skóra mi się od wody okropnie pogorszyła i teraz mam zamiar jej nie używać Więc nie wiem czy robić duży zapas czy się nie opłaca.

No i jeszcze jedno pytanie - o filtry tym razem. Słyszałam, że tam podobno jest bieda z dostaniem gdzieś blokerów. Właściwie nie wydaje mi się, żeby to była prawda, ale zawsze wolę spytać niż wydawać kupę kasy przed wyjazdem.

Jeśli już odpowiedzi na moje pytania były to nie bijcie, ale nie mogę teraz niestety szukać, bo mam bardzo ograniczony dostęp do neta
__________________
"Szczęście to życie, w którym, jeśli to możliwe, człowiek nie czuje się samotny" Yoshimoto Banana
izabela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 22:12   #865
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez izabela_ Pokaż wiadomość
Cześć
Za kilka tygodni wybieram się na dłuższy czas do Londynu (a raczej się przeprowadzam) i mam w związku z tym pytanie - czy można tam gdzieś kupić płyn micelarny (najlepiej Vichy albo Bioderma), bo po ostatnim pobycie tam skóra mi się od wody okropnie pogorszyła i teraz mam zamiar jej nie używać Więc nie wiem czy robić duży zapas czy się nie opłaca.

No i jeszcze jedno pytanie - o filtry tym razem. Słyszałam, że tam podobno jest bieda z dostaniem gdzieś blokerów. Właściwie nie wydaje mi się, żeby to była prawda, ale zawsze wolę spytać niż wydawać kupę kasy przed wyjazdem.

Jeśli już odpowiedzi na moje pytania były to nie bijcie, ale nie mogę teraz niestety szukać, bo mam bardzo ograniczony dostęp do neta
bieda jest, bo jedynie Vichy i Avene, no i jeszcze Soltan z Bootsa. Połowy tych co u nas to nie ma, wiec polecam obkupienie sie na zaś

a pytanie było, i to na samym początku wątku (zadane przeze mnie )
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 20:20   #866
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A'propos Bootsa... Jestem mile zaskoczona jakoscia linii Mediterranean. Polecam zwlaszcza Bergamot Body Wash oraz Mint Melon and Sugar Body Scrub.
Takze kosmetyki do pielegnacji ciala No 7 sa calkiem przyzwoite, co trudno powiedziec o kosmetykach do makijazu. Mialam te nieprzyjemnosc je przetestowac
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 20:28   #867
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez alinarda Pokaż wiadomość
A'propos Bootsa... Jestem mile zaskoczona jakoscia linii Mediterranean. Polecam zwlaszcza Bergamot Body Wash oraz Mint Melon and Sugar Body Scrub.
Takze kosmetyki do pielegnacji ciala No 7 sa calkiem przyzwoite, co trudno powiedziec o kosmetykach do makijazu. Mialam te nieprzyjemnosc je przetestowac
niezly syfek

ale na przyklad cienie z 17stki to ja lubie bo na mojej powiece przetrwale sa... tzn te cale 3 ktore posiadam Blyszczyk tez mam ale bez rewelacji.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 21:46   #868
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
niezly syfek

ale na przyklad cienie z 17stki to ja lubie bo na mojej powiece przetrwale sa... tzn te cale 3 ktore posiadam Blyszczyk tez mam ale bez rewelacji.
Hecate - wreszcie pojawilas sie na tym watku!

W temacie - 17 nie znam z praktyki, mialam tylko lakier do paznokci i byl spoko
Co do No7 to nie jestem az tak krytyczna - lubie kredki do oczu i brwi, no i fluid w piance - uzywam juz z pol roku i jest bardzo w porzadku

Alinardo - witaj na Emigrantkach!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 21:53   #869
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość

Alinardo - witaj na Emigrantkach!
Dziekuje!
Zamierzam sie mocno udzielac w najblizszych dniach, bo siedze w domu na zwolnieniu lekarskim
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 07:59   #870
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez izabela_ Pokaż wiadomość
Cześć
Za kilka tygodni wybieram się na dłuższy czas do Londynu (a raczej się przeprowadzam) i mam w związku z tym pytanie - czy można tam gdzieś kupić płyn micelarny (najlepiej Vichy albo Bioderma), bo po ostatnim pobycie tam skóra mi się od wody okropnie pogorszyła i teraz mam zamiar jej nie używać Więc nie wiem czy robić duży zapas czy się nie opłaca.

No i jeszcze jedno pytanie - o filtry tym razem. Słyszałam, że tam podobno jest bieda z dostaniem gdzieś blokerów. Właściwie nie wydaje mi się, żeby to była prawda, ale zawsze wolę spytać niż wydawać kupę kasy przed wyjazdem.

Jeśli już odpowiedzi na moje pytania były to nie bijcie, ale nie mogę teraz niestety szukać, bo mam bardzo ograniczony dostęp do neta
Plynow micelarnych to nie szukalam wiec nie wiem, ale zaprzeczam plotkom jakoby bieda byla z filtrami. Moze nie ma taniego iwostinu i LRP, ale jest Avene, Vichy, Clinique ma filtry, Clarins, Lancome, Roc (fajne filtry do cery tlustej) - No niech mi nikt nie mowi ze nie ma w czym wybierac
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.