Przekuwanie uszu-domowe - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-09, 14:52   #61
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

juz nie macie tych paru zlotych na kosmetyczke?
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 01:13   #62
martolud
Raczkowanie
 
Avatar martolud
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: falka city : )
Wiadomości: 286
GG do martolud
Talking Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

ja tam lubie sie sama kloc, w tym tkwi cala przyjemnosc. a poza tym jak pokazywalam kiedys kosmetyczce gdzie ma mi dziurke zrobic, to sie wycofala, bo powiedziala, ze nie wlozy tam pistoletu, a igla kloc nie bedzie ; P. ja sie kloje igla z velfronem, wtedy nie ma problemu z przlozeniem kolczyka po pzeklociiu : D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9794.JPG (51,7 KB, 189 załadowań)
__________________
www.swiat_martoluda.fotol og.pl
czekam na komentarze : )

niach niach
martolud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 12:10   #63
nikotynka
Raczkowanie
 
Avatar nikotynka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: biżulandia
Wiadomości: 230
GG do nikotynka
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

To Twoje ucho ??? Lubię taki klimacik
Cytat:
ja tam lubie sie sama kloc, w tym tkwi cala przyjemnosc
Amen.
__________________
nikotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 13:11   #64
martolud
Raczkowanie
 
Avatar martolud
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: falka city : )
Wiadomości: 286
GG do martolud
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

moje, moje : ) jeszcze w drugim mam tez dziurki, ale nie mam aparatu obecnie ; /
__________________
www.swiat_martoluda.fotol og.pl
czekam na komentarze : )

niach niach
martolud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 23:39   #65
Akara111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Przeczytałam cały wątek ale napiszę jeszcze o swoich doświadczeniach z uchem i pępkiem. Dla mnie ważne było aby coś z tyłu ucha przyłożyć przede wszystkim po to żeby dziurka wyszła prosta. Swietnie sie sprawdza w tej roli korek (np od wina) zamiast ziemniaka. A druga rzecz to zeby nie meczyc sie z przekladaniem kolczyka zrobilam dziurke gruba igla w koniec ktorej wszedl kolczyk (podstawa przy robieniu dziurki w pepku bo tam to dopiero jest niemozliwoscia przelozenie kolczyka po wyjeciu igly). A tak wogole to to nic nie boli Pozdrawiam
Akara111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 20:37   #66
Tima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Miałam już przebijane uszy metodą domową, przebijała mi je zaprzyjaźniona pielęgniarka... Problem w tym, że przebiłam sobie dziś ucho sama, igłą kupioną w pasmanterii, która została zdezynfekowana spirytusem, niestety tylko przez kilka minut Potem pomagałam sobie kolczykiem i tu jest mój największy błąd - jego nie zdezynfekowałam Ogólnie dziurka jest ok, troszkę krwi się pojawiło, po spdniej stronie ucha praktycznie już zakrzepnęła Jednak mam wielkiego stracha czy przez takie przebijanie nie nabawię się jakiejś infekcji Boję się jeszcze, czy istnieje taka możliwość, że infekcja pojawi się za kilka miesięcy, heh może lat... Niedobrze
Tima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 21:55   #67
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Cytat:
Napisane przez tootsie
brrrr aż mnie ciarki przechodzą gdzy czytam o przkuwaniu ucha kolczykiem
Dokładnie Masochistki

Ja pierwszą parę dziurek miałam przebijaną przez znajoma pielęgniarkę i ona zrobiła to igła jednorazową, pod spód płatka ucha podkładając korek. Oczywiście najpierw trzeba ucho zdezynfekować spirytusem. Kolejne 2 pary dziurek robiłam w ten sam sposób już sama
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 22:55   #68
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Cytat:
Napisane przez Tima
Miałam już przebijane uszy metodą domową, przebijała mi je zaprzyjaźniona pielęgniarka... Problem w tym, że przebiłam sobie dziś ucho sama, igłą kupioną w pasmanterii, która została zdezynfekowana spirytusem, niestety tylko przez kilka minut Potem pomagałam sobie kolczykiem i tu jest mój największy błąd - jego nie zdezynfekowałam Ogólnie dziurka jest ok, troszkę krwi się pojawiło, po spdniej stronie ucha praktycznie już zakrzepnęła Jednak mam wielkiego stracha czy przez takie przebijanie nie nabawię się jakiejś infekcji Boję się jeszcze, czy istnieje taka możliwość, że infekcja pojawi się za kilka miesięcy, heh może lat... Niedobrze
nie martw się, nic Ci nie będzie
ja też przebijałam wiele razy sama, igłą bez żadnych tam ceregieli przyjemność - dokładnie
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 00:54   #69
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

przebijałam sama sobie, bratu i znajomym - srebrny kolczyk zaostrzony, zdezynfekowany i tyle, ucho można zmrozić wcześniejm lodem i po kłopocie
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 04:28   #70
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Dokładnie
Ja też przebijałam zmrażając lodem. Ogólnie absolutnie nie polecam dezodorantów (a tym bardziej z bliska i przy otworach w ciele) - powoduje przebarwienia, czasem nawet martwicę tkanki i zostaje blizna (serio, mam taką na brzuszku.. niestety przekonałam się o bliznach po fakcie) - a jak wleci do ucha pod ciśnieniem to... zamilknę.
Kolczyk zaostrzony to dość stara metoda i skuteczna - po przebiciu igłą nie zawsze da radę włożyć kolczyk a tak... przebić, założyć "motylka" i po kłopocie ;-)

Co do niezdezynfekowania - prawdopodobieństwo infekcji jest ale nikłe, tu raczej krew wymyła wszystkie bakterie Jeśli tak strasznie się boisz to możesz zakupić w aptece maść z neomycyną - przyspieszy gojenie i jest ogólnie polecana (jako antybiotyk przeciwbakteryjny) do wszelkich zabiegów dot. kolczykowania.
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 11:17   #71
Tima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Dzięki Ja zawsze tak panikuje W necie, na niektórych forach, tak potrafią człowieka zastraszyć Stwierdziłam, że sobie z tym poradzę i jakoś się udało przebić hehe Jednak takim mniej doświdczonym osóbkom jak ja proponuję jednak kosmetyczkę Przynajmniej nie będzie potem tego stracha, że coś tam może być nietak a jeśli chodzi o tą przyjemność - coś tym w jest ja tam się cieszę, że pokonałam swój strach przed igłą Pozdrawiam
Tima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-10, 12:37   #72
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Witam sprobuj przebic veflonem (czy jakos tak sie to pisze) przekuwasz wyciagasz igle obcinasz plastiki przekladasz kolczyk wyciagasz kolczyc zpainasz i włala (czy jak sie to tam pisze)
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 15:53   #73
mysiulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

mam takie pytanko, bo chciałabym zrobić sobie drugą dziurkę w uchu i czy jak pójde do kosmetyczki sama (mam 15 lat) to mi zrobi czy bez zgody rodzica nie da rady? :[
mysiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 21:59   #74
Freszynka
Raczkowanie
 
Avatar Freszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 43
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Mi Jakis Tydzien temu kolezanka zrobiła ;D 2 dziurke w uchu Igłą od wenfolona ;D Takim najlepiej bo nie trzeba sie potem bawis w bolesne czasem wsadzanie kolczyka
Freszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 20:09   #75
KotQa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Ja mam 9 dziurek w uchu...tzn. wszystkich kolczyków nie nosze, ale robiłam nic mnie nie bolało...kupiłam po prostu igły...wziełam spirytus...ziemniaka, bo wtedy nie czuje się ucha i normlnie przebijałam
Koleżanki teraz często mnie proszą o przebicie...wszystko ładnie się goi i nie mażadnych problemów...teraz chciałabym przebić pępek, ale w mojej miejscowości średnio chcą się tego podejmować i zastanawiam się czy nie zrobić tego samemu... może to głupie...ale zobacze...
KotQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 22:02   #76
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

ja 3 dziurki przekuwalam kolczykiem 2 igla i 1 z pistoletu. pistoletem najlepiej chyba, najgorzej bylo z igly i potem nie chcilo sie zagoic jakos dlugo :/ jak robilaam kolczykiem ( wkretem zaostrzonym ) to najpierw zmrazalam ucho przez chwile a od spodu podkladalam kawalek mydla. Goilo sie szybko i nic nie bolalo
a jak juz raz sama sprobujesz to zobaczysz ze cie to wciagnie
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 22:06   #77
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

chcialabym sobie przebic sama ale sie boje.. i nie umiem :P
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 19:44   #78
orfelis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 40
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Identycznie przebijalam.
orfelis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 20:23   #79
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

nie przebiłabym sama ucha,nosa-niczego.uważam,że powinno się iść do kosmetyczki czy salonu.obawiałabym się zakażenia,bólu,nieumiejęt nie przeprowadzonego zabiegu,itp.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 00:34   #80
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Kwestia wyczucia - jedni czują się na siłach - inni nie wierzą we własne możliwości. Bezproblemowo przebiłam sobie 4 dziurki w uszach i 1 w nosie. Pępek 4 razy się paprał, za piątym (ostatnim) przebiłam w salonie tatuażu.. i ten ów salon "skopał" usłygę - przebił pod złym kątem i tak oto jestem zmuszona nosić kółeczko, bo wszystkie ozdoby się chowają...
Przy zachowaniu zasad higieny - ryzyko zakażenia jest takie samo jak przy przebijaniu u kosmetyczki czy w salonie tatuażu.
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 13:42   #81
MallaM
Przyczajenie
 
Avatar MallaM
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Ja mam przebite uszy kolczykiem, ale dzis ide przebic sobie do kosmetyczki tam na gorze ucha nie pamietam jak to sie nazywa fachowo Ciekawi mnie tylko ile to kosztuje.
MallaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 14:50   #82
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

chodzi ci o chrzastke ??? ja zplacilam 15zł z kolczykiem
ale sie zagoilo w 2 dni
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:20   #83
Absynthia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 152
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Cytat:
Napisane przez izusek
a ja przebijam uszy tak: pilniczkiem do paznokci (metalowym koniecznie) zaostrzam końcówkę kolczyka-wkretka (czyli tego zwykłego, nie kółeczka), psikam na ucho z bliska dezodorantem z alkochaloem (daje jakby uczucie zamrożonego ucha ) i przebijam zaostrzonym wczesniej kolczykiem. u mnie goi się zwykle tydzień - dwa.
Ja tak samo. W ten sam sposób przebijał mi chrząstkę mój kuzyn (sama bym się chyba wywinęła na lewą stronę), a potem ja przebijałam swojemu bratu i koleżance.

Poza tematem: podoba mi się pomysł wstawienia tego wątku tutaj W końcu forum "zrób to sama" Humor mi się poprawił
Absynthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 16:15   #84
daffodil
Raczkowanie
 
Avatar daffodil
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

najlepiej wziasc ziemniaka zamrozic go i jak jsu tak bardo, bardzo zamarznie to przeciac na pol i wzisoc tak dwie polowki przylozyc do ucha i pcozekac
potem wziosc igle wczesniej odkarzona spirytusem salicylowym, no ucho tes odbze jest odkazic w tym miejscu co sie chce przekuwac zostawic z jednej storny tego ziemniaka i stanowcyzm ruchem z calej sily wbic igle nic nie czuc!!!!!!!!
jak sama przebijalam peirwszy raz kolczykiem bez "znieczuleninia" strasznie sie nameczylam chyba pol godziny przebijalam najgorzej przez ta ostatnia warstwe bylo sie przebic, ze jak se przypomne to az mnie zaczyna ucho bolec hehehe;d;d;d
daffodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 16:38   #85
tequila8
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar tequila8
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 44
GG do tequila8
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

ja sobie sama zrobiłam 4 dziurki w uszach, normalnie przebiłam kolczykiem zaostrzonym, ale trzeba przyznać że boli okrutnie Najważniejsze to żeby zrobić to możliwie jak najszybciej.
tequila8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 18:44   #86
nietOOperek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z Częstochowy ;)
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Jak przeczytalam caly ten temat to chyba sie skusze na przebicie sobie samodzielnie 2 dziurki w uchu Heh ale czy mama sie zgodzi?
nietOOperek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 18:13   #87
MallaM
Przyczajenie
 
Avatar MallaM
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Byłam u kosmetyczki, jest za 15 zl, ale maja taki "pistolet" , że tam gdzie ja chce, tak wysoko nie moze mi przebic tylko tak nieco niżej i to chyba może trochę inaczej wygladac, a jak bylam w innym zakładzie to mi powiedzieli, że przebijają na chrząstce jakąś tam igłą i to kosztuje 40-50 zł wolę sobie sama przebić... Ale na chrząstce nie zrobiłabym chyba tego sama. Jutro przejdę się i może sobie przekłuje zwykłym pistoletem i będę naciągać jak najwyżej się da przekłuć I mam pytanko, czy na chrząstce muszę nosić kolczyka leczniczego co dają mi przy przebijaniu, czy mogę sobie zmienić na srebrnego? Wolę takie kółko jednak niż jakieś odstające kropki
MallaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 12:38   #88
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

moje 1,3 sama przebijalam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image0927.jpg (36,8 KB, 113 załadowań)
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 13:46   #89
anee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

w czasach licealnych mialam prawie obsesje przekluwania samemu uszu
najpierw po prostu mocno tzreba schlodzic uszko tak zeby naprawde bylo zimne,az takie lekko twardsze jakby pod palcami to wtedy nie boli wogole ( mi tam znieczulenia nie byly jakos potrzebne)
teraz az wstyd sie przyznac ze chrzastke sobie przekluwalam agrafka oczywiscie zawsze uzywalam wody utlenionej
anee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 18:24   #90
Meyaku
Raczkowanie
 
Avatar Meyaku
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Samodzielnie przebić ucho ??

Ja przebiłalam ucszy w wieku 3 lat ale u kosmetyczki mam zamiar sobie przebic jeszczcze 2 dziurki
Meyaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.