Oszustwo na PayPal - uważajcie!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-30, 15:31   #61
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Oszustwo na PayPal - uważajcie!!!!

Kochane kobietki nie liczy sie email/ one sa jednorazowe. Liczy sie schemat.
Takze jezeli otrzymamy odpowiedz na ogloszenie w podobnym stylu to zawsze bedzie oszustwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 06:45   #62
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszustwo na PayPal - uważajcie!!!!

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Kochane kobietki nie liczy sie email/ one sa jednorazowe. Liczy sie schemat.
Takze jezeli otrzymamy odpowiedz na ogloszenie w podobnym stylu to zawsze bedzie oszustwo.
Dokładnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 17:24   #63
rainka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Oszustwo na PayPal - uważajcie!!!!

Cytat:
Napisane przez Cięciweczka Pokaż wiadomość
Świetnie, że się podzieliłyście swoimi mailami. Dziękuję! Oto moja Stefanie z Deutschland, offshore worker Co za paranoja. Ogłoszenie było na OLX już dłuższy czas, więc prawie mnie przekonała. Wpisywałam ją na google żeby sprawdzić i nic to nie dało, odpisałam jej więc. Coś mi nie paasowało w tym namawianiu na paypala, później wyszukałam hasła typu "paypal oszustwo", "paypal uwaga" i dopiero "stefanie wirtz paypal oszust" pomogło.
Podaję dane ku przestrodze: stefanie wirtz stefaniewirtztiny411@gmai l.com

"Alright ,well I think that is a fair price and I'm satisfied with the condition .I am an offshore worker and based in Ger many but I would arrange for the transportation to my home and i would be paying through PayPal as it is the fastest & easiest way to pay now. and do not worry about PayPal fees , i will take care of that directly from my account Okay? . So if you accept t,,he proposal, you should send me your info requested below if you have an account already:-
Name:
PayPal Email :
Phone number :
so that i can proceed with the transfer and then we can arrange for my transport agent to come for the pick up after you received your money.I will need your home address too for the pick up to be arranged.
thanks,
Stefanie."

"I hope you wont mind to get an account with PayPal.Its reliable and easy to use PayPal,all you need to do is visit www.paypal.com and register with them.When you are done with the registration send me the email used for the registration with PayPal so i can pay in."
mialam mail od niej jota w jote jak ten, jak poprosilam o wplate przelewem to zamilkla
rainka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 19:50   #64
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Oszustwo na PayPal - uważajcie!!!!

Hehe ja równiez otrzymalam dzis wiadomość od niejakiej Moniki (miala dwa polskie imiona), ktora to rzekomo mieszka w Turcji, chciala kupic predko moja suknie slubna, zamiast 400 zaproponowala ze zaplaci 600 juz razem z jakimis tam oplatami. W koncu "przelala" mi 1200 na PayPal ( falszywy mail), proszac o to, zebym wyslala 500 zl "agentowi" ktory sie okazalo ze jest z Nigerii.... Oszustwo grubymi nicmi pisane. Ale nabrac sie mozna. Ja sie nie nabralam. Postarszylam policją.
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:28   #65
Kaathley89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Oszustwo na PayPal - uważajcie!!!!

Witam w klubie! Ja dostawalam maila od marka aldina ktory chcial kupic komode. Wyslal mi na maila podrobione faktury,ze wplacic juz na moje konto 5 tys! Ze wystarczy ze pojde do najblizszej placowki western union ,oplace transport a wtedy reszta pieniędzy jakims cudem wplynie na moje konto. Cyrk na kółkach! Oszustwo w biały dzien
Kaathley89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 15:27   #66
GiveReason
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Oszustwo na PayPal - uważajcie!!!!

Założyłam konto (tzn. mam jakieś, ale niestety brak dostępu) bo dziś trafiłam na podobny problem. U mnie Irlandczyk Mark Desmond. Chętny zakupu obrazu, chętny do przelewu, ma swoją firmę logistyczną (sic!) no i co... Ponoć dokonał przelewu, ale dostałam meila od niby PayPall, że muszę wpłacić sama za pośrednictwem WesternUnion ponad 2 kafle. Cóż. Nie udało się Panu. Całe szczęście. Uważajcie. Ja staram się nagłośnić sprawę. Dziś rozmawiałam z Panią z PayPall, niestety mam problem z kontaktem z OLX. Który jest NARAŻONY ostatnio na tego typu akcję. Uważajcie!

P.S. Ja żadnych pieniążków na koncie PayPall nie znalazłam, za to odpowiedź na moją prośbę o wytłumaczenie na e-mail, bo "Pan" upierał się na konto Skype:
"There is nothing to explain to you anymore since you refused to follow PayPal procedure!
Tnx"

P.S 2. PayPall nie wysyła maili od Western Union !!!

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Oni nie "PANIMAJU" policja. To są sprawy niedostępne. Nie da się do nich dotrzeć niby ponieważ... transakcje cichociemne, że tak to nazwę. Nikt nie wie kto, co.

Edytowane przez GiveReason
Czas edycji: 2018-07-17 o 15:25 Powód: Dopisanie, pilne
GiveReason jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 00:43   #67
wolfik25
Rozeznanie
 
Avatar wolfik25
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 640
Dot.: Oszustwo na PayPal - uważajcie!!!!

Uważajcie teraz działa Richard Dunlop ten sam schemat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wolfik25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-27, 07:43   #68
Sylwiawia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Oszustwo na PayPal - uważajcie!!!!

Cześć,


miałam podobną sytuację z osobą Marlies Vella. Pisała "po polsku" tzn z translatorem, a ja odpisywałam na maila z ciekawości co dalej, nie mając zamiaru niczego wysyłać.


Ostatni mail brzmiał tak:


Jestem zadowolony z warunku ..... Nie będę mógł przyjść i zobaczyć ich sam, ponieważ jestem obecnie nieobecny w pracy. Ale jeśli możesz zagwarantować, że jest w dobrym stanie, spotkam się z twoja ostatnia cena. Wiem, że inni klienci już cię protekcjonalizują. To jest kolejny powód, dla którego chciałbym otrzymać to jak najszybciej. Zapłacę za pośrednictwem PayPal, ponieważ jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby dokonać płatności w tym momencie, nie martw się o opłaty PayPal, będę dbać tego. A jeśli chodzi o transport, zorganizuję agenta transportowego, który przyjdzie bezpośrednio po odbiór po dokonaniu wszystkich niezbędnych płatności, a także zajmie się konieczną rejestracją na moje nazwisko, jeśli takie będzie. Po potwierdzeniu płatności na koncie, zostanie ona przetransportowana na mój adres domowy w Republice Macedonii. Jeśli więc akceptujesz ten sposób płatności, prześlij mi swoje informacje, o które prosiłeś poniżej, jeśli masz już konto w PayPal: -
Imię :
Paypal email :
Numer telefonu komórkowego:
Ilość:
Oczekuję twojej odpowiedzi wkrótce.
Dziękuję Ci
Sylwiawia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-27 08:43:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.