Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-09, 16:35   #61
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

mozecie polecic jakas dobra silownie ale bardziej w centrum Krakowa?
jest ktos moze z Wieliczki?
buzka
stokrocia
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 20:14   #62
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Wścibiuszko i Lil'sexy, jako "stare Sporterki" poradźcie, bo dzieki Wam bardzo sie nakręciłam na ten klubik, czy na siłowni tam moge sobie ładnie wyszczupluc ciało i zarysować mięśnie? Czy musze pobiegać na jakieś spalanie tłuszczu aerobowe. Zależy mi na wyszczupleniu ud, a w zasadzie pozyciu się tłuszczyku i wydobyciu odrobinkę mięśni, i wymodelowaniu brzusia. Mam silne mięśnie brzucha ale nie bardzo je widać, a dolna partia tych mięśni ... no cóż pozostawia wiele do życzenia . NIe cierpię ćwiczeń w grupie, więc raczej żadne FatBurningi nie wchodzą w grę. No niecierpie swojego ciałka i w grupie źle się czuję.
Babeczki doradźcie czy w takim razie mam wykupić od pażdziernika karnecik, czy to czego oczekuje jest do zrobienia na siłowni.
Buziaki
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 21:05   #63
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Stokrocia ja chodziłam przez 2 lata do EXTREME na ul.Filipa (http://www.fitnessstudio.pl/). Bylam bardzo zadowolona, tzn. jak na fittnes klub byl bardzo sympatyczny. Moja ulubiona instruktorka("Mała Kasia" ) niestety wyjechała do Belgii do pracy (taka jest przynajmniej formalna wersja) a ja przestałam tam chodzić cześciowo z braku pieniędzy a częsciowo z chęci. Po prostu aerobik tam nie dawał mi juz tyle przyjemnosci niż wczesniej, ale moze to dlatego, ze odkryłam nowe sporty, nowe cwiczenia.
Ale z pewnoscia doswiadczenie, ktore sie zdobywa w takich klubach, pomaga przy cwiczeniach w domu (o ile nie zrazilismy się wcześniej )
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 21:33   #64
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez carla1010
Wścibiuszko i Lil'sexy, jako "stare Sporterki" poradźcie, bo dzieki Wam bardzo sie nakręciłam na ten klubik, czy na siłowni tam moge sobie ładnie wyszczupluc ciało i zarysować mięśnie? Czy musze pobiegać na jakieś spalanie tłuszczu aerobowe. Zależy mi na wyszczupleniu ud, a w zasadzie pozyciu się tłuszczyku i wydobyciu odrobinkę mięśni, i wymodelowaniu brzusia. Mam silne mięśnie brzucha ale nie bardzo je widać, a dolna partia tych mięśni ... no cóż pozostawia wiele do życzenia . NIe cierpię ćwiczeń w grupie, więc raczej żadne FatBurningi nie wchodzą w grę. No niecierpie swojego ciałka i w grupie źle się czuję.
Babeczki doradźcie czy w takim razie mam wykupić od pażdziernika karnecik, czy to czego oczekuje jest do zrobienia na siłowni.
Buziaki
Bez ćwiczeń aerobowych tłuszczyku nie spalisz Ale jeśli nie lubisz zajęć grupowych to zawsze pozostaje sekcja cardio - bieżnie, rowery, steppery i crosstrainery Na siłowni można zrobić wszystko.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 21:50   #65
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Carla na teście indywidualnym musisz powiedzieć instruktorowi jakie są twoje oczekiwania. Powiedz wszystko a rozpisze Ci calutki trening dopasowany do Twoich potrzeb. Wydaje mi się, że spokojnie możesz wykupić karnecik.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 08:50   #66
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

No dziewczyny dzisiaj na 18 idę pierwszy raz na fitness- moze to głupie, ale się stresuje
Nikogo tam nie bede znała- mam takie pocieszeni, że mój facet tam bedzie- a raczej bedzie gdzieś w Katowicach na mnie czekła
Tak naprawde nie wiem jak to wygląda i czy bede się nadawać.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 09:16   #67
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Ja chodziłam 2 miesiące do takiej małej siłowni, raczej nastawionej na facetów, ale i ja znalazłam coś dla siebie, rowerek, stepper, materace do brzuszków i takie coś co nie wiem jak się nazywa co się biegnie jak na nartach i macha rękami . Niedaleko jest jeszcze jedna ale koszt to 80zł miesięcznie a ja w mojej płaciłam tylko 35zł! za 3 treningi w tygodniu przez 5 tygodni. Teraz będę szukać czegoś w Krakowie w miarę niedrogiego (tak góra 60zł)
A skoro już przy ćwiczeniach jesteśmy - małe pytanko: Czy aerobic/fitness jest dużo lepszy od siłowni pod względem spalania tłuszczyku? Bo zastanawiam się czy nie porzucić siłowni na rzecz jakichś ćwiczeń grupowych...ale kompletnie się na tym nie znam
justyno_t: ja poszłam sama na siłownię, strrrasznie się bałam ale później się okazało że nie było czego
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 11:04   #68
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez nefretam
A wrocławianki nie chodza na fitness????
Czesc
właśnie przeczytałam Twój wątek i o to samo chciałam zapytać, a slyszałas o Lady Fitness Clubie tym przy pl. Solidarnosci? bo ja własnie sie tam wybieram i chciałam zasiegnac informacji Wizażanek , ale nikt sie nie zgłasza Moze Ty wiesz cos wiecej?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 11:43   #69
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

dziwczyny a macie może namiar na fajny klub w Raciborzu? hm...pewnie nie bo to małe miasteczko są takie małe siłownie ale żadna rewelacja, dziwczyny ale wam zazdroszczę tych fajnych fitnes klubów))Pozdrawiam!!!!
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 12:40   #70
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

No dziękuję wam Babeczki jak nie wiem co. Ale mnie naszło na tę Sportere. A wszystko dzięki Wam . W takim razie od października i ja dołączę do grona Sporterek . Macie rację pogadam z instruktorem a on na pewno mi wszystko wyjaśni i pomoże.
Wielki BUZIAK
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 16:00   #71
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 395
GG do nefretam
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Denise moze głupie pytanie ale gdzie jest plac Solidarności ???? Mieszkam na karłowicach i krzyki, gaj itd. odpadają nie moge tracić godzine na dojazd. Moja mama chodzi na aerobik na Zmigrodzkiej byłam juz z nia pare razy i nie jest źle ( cena z karnetem 7zł za godzine) ale to jest taki mały klubik malutka siłownia i sala do fitnessu na jakieś 8 osób. I chciałabym zobaczyc cos innego myslałam o morskim oku ale chciałam sie poradzić.
nefretam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 19:26   #72
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

justynko, jak wrócisz to pochwal się jak było
_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 11:28   #73
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez nefretam
Denise moze głupie pytanie ale gdzie jest plac Solidarności ???? Mieszkam na karłowicach i krzyki, gaj itd. odpadają nie moge tracić godzine na dojazd. Moja mama chodzi na aerobik na Zmigrodzkiej byłam juz z nia pare razy i nie jest źle ( cena z karnetem 7zł za godzine) ale to jest taki mały klubik malutka siłownia i sala do fitnessu na jakieś 8 osób. I chciałabym zobaczyc cos innego myslałam o morskim oku ale chciałam sie poradzić.

Witaj Nefretam Nie wiesz gdzie jest pl.Solidarności? Ok juz mowie... Na pewno wiesz gdzie jest Legnicka (ta dluuuuuuga wylotowa na Zielona Górę ), wiec pl.Solidarnosci to jest jakby rownolegla do niej, a ten Fitness Club to taki duuuzy budynek 1, 3, 5 to jest raczej w centrum, moze nie byloby Ci az taki hektar od domku... Morskie Oko? To na Chopina... a wiesz moze to i nie głupie teraz tych Centrow Rekreacji tyle sie porobiło... no mozna by sprobowac , a tak juz konkretnie jestes zdecydowana?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 08:20   #74
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_
justynko, jak wrócisz to pochwal się jak było
No niestety nie mogłam iść
Niespodziewanie- wypadł mi egzamin z prawa i neistety fitness trzeba było przełożyć.
Ale w następnym tygodniu napewno sie wybiorę
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 08:24   #75
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Smile Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

moge wam polecić swietna instruktorke aerobiku z Gliwic

Edytowane przez EVAgwiazdka
Czas edycji: 2005-11-03 o 15:04
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 21:57   #76
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Wścibiuszko i Lil'sexy jeszcze jedno pytanko do Was kochane babeczki, bo ja w zasadzie drugi raz w życiu będę w fitness clubie, jak z atmosferą w Sporterze? Strasznie chcę sie zapisać, ale bardzo się stresuje jak o tym myślę. Nie mam nikogo kto chodziłby ze mną, dlatego będę biegać sama. Dużo ludzi jest między 8:00 a 14:00? Bo ja wolałabym żeby było kameralnie, straszny wstydzioch ze mnie. Napiszcie jak Wy się tam czułyście na początku.
Buziaki
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 22:26   #77
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Atmosfera jest bardzo fajna - miło i sympatycznie Ja uważam, że nie powinnaś się niczego wstydzić, ale nie martw się do 14 jest niewiele osób. Ja tam poszłam sama i nawet nikogo się o sporterę nie wypytywałam i nikogo nie znałam. Po prostu stwierdziłam, że warto by coś robić poza graniem w tenisa, więc wstałam i poszłam się zapisać. Wcześniej obejrzałam tylko stronkę internetową. I od początku bardzo dobrze się tam czułam. Teraz to nawet czasami się śmieję, że w adresie zamieszkania powinnam mieć sportera fitness , bo spędzam dużo czasu i czuję się prawie jak w domu Więc o nic się nie martw Od kiedy się zapisujesz?
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 06:22   #78
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Tak jak napisała Lil- atmosfera jest w porządku i nie masz się czego obawać. Po prostu idż i się przekonaj Zobaczysz, że tam jest rewelacyjnie.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 09:10   #79
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Od pażdziernika mam zamiar ostro zawalczyć z moim ciałkiem , bo teraz nie dam rady czasowo, muszę chwilowo przyprowadzać dzieci znajomych z przedszkola ale tylko do konca wrzesnia.
Dziękuję Wam babeczki straszliwie, wielki buziak.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 19:46   #80
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Mam pytanko Zamierzam wykupić karnet do lokalnej siłowni, ALE nie mam pojęcia co się na czym ćwiczy Chciałabym mieć przynajmniej jakieś wstępne wiadomości na temat sprzętu Zatem... czy któraś z was zna może stronę, lub chciało by się jej opisać specjalnie dla mnie i innych zielonych w tym temacie wizażanek ćwiczenia na brzuszek, pośladki, uda i łydki ? (oczywiście ćwiczenia na siłowni) Pomijając rowerek, stepper i orbitrekopodobne sprawy, bo o tych co nieco wiem (nie chciałam zakładać nowego wątku choć może powinnam? )
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 20:03   #81
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

jak narazie znalazłam coś takiego http://www.kulturystyka.pl/atlas/ bardzo mi się podoba
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 08:52   #82
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Kobitki wiecie że dziś śniła mi się moja pierwsza wizyta na siłowni... No październik juz się zbliża, a ja na prawdę nie mogę się doczekać. A to czego jeszcze bardziej nie moge się doczekać to rezultaty... obym się nie obeszła smakiem .
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 11:24   #83
corney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 61
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Witajcie dziewczyny!!!Myśle że i mnie przydałoby się trochę ruchu-najlepiej jakiś aerobik-czy coś takiego(nie znam dokładnie wszystkich jego odmian), tak aby spalić tłuszczyk
Proszę doradźcie mi jakiś dobry fitnessclub w Krakowie (park wodny troche za daleko) bliżej rynku??????????????????
Od października czas wziąść się za siebie
Buziki
corney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 09:22   #84
ambrozja
Przyczajenie
 
Avatar ambrozja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 27
Question Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

witam wszystkie wizazanki od pazdziernika zaczynam studia w katowicach i tam chcialabym zaczac chodzic na silownie i aerobik tak sie sklada ze bede mieszkala niedaleko pro activu i ze względu na odleglosc(i przez wrodzone lenistwo ) ten klub najbardziej by mi odpowiadal .Czy ktoras z Was mogłaby mi cos więcej o nim napisac, chodzi mi zwlaszcza o ceny wiem ze jest jeszcze gymnasion ale tam ceny sa troche za wysokie a moze mozecia polecic jeszcze cos innego
ambrozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 17:14   #85
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez asikkk
Justyna_t...czyli jednak sie zdecydowalas ciesze sie..zobaczysz bedziesz zadowolona. Skoro bedziesz chodzic popoludniami bedziesz miala mozliwosc skorzystania z wiekszej ilosci zajec. Ja polecam Ci dance, step, spinning (jesli lubisz sie mocno spocic i czuc ze cos zrobilas!) no i standardowe TBC i BS. Ja mam karnet studencki, wiec raczej sie nie spotkamy..Dodam jeszcze ze z instruktorek najbardziej lubie Age Chudzik i Age Sobczak...zreszta wszystkie sa fajne..no i te sylwetki ))
Pytalas w co sie ubrac..koszulka i spodnie wygodne..najlepiej lekkie i przewiewne..wez sobie recznik no i picie obowiazkowo, bo na pewno bedziesz spragniona hehe. Jeśli po treningu chcesz wziac prysznic do dodatkowo recznik kapielowy i klapki to Ci wystarczy no to ruszaj do boju :P powodzenia!
asikkk witam, nareszcie ktoś z mojego miasta skąd dokładnie jesteś?
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 06:30   #86
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Fitness club który miałam pod nosem zamknęli , ale na basenie zrobili zajęcia z aqua aerobicu no i ide dziś na rekonesans .
Nie wiem czy to daje jakiekolwiek efekty ale ide zobaczyć
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 07:39   #87
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez ANKA20
asikkk witam, nareszcie ktoś z mojego miasta skąd dokładnie jesteś?
ANKA20...jestem z Siemianowic tak jak TY jaki świat mały dokładnie z Bytkowa...Zapisalas sie juz do Gymnasionu ?? pozdrawiam
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 08:47   #88
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Ja póki co siłownię mam w domu, efekty są (dałam zdjecie brzucha Mam hantle 2,5 oraz 1 kg. Tata zrobił mi step i sobie śmigam. Chodzę też do nas na pływalnię.
Ja jestem z Michałkowic
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 09:37   #89
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

a ja wlasnie dzisiaj ide do Ciebie na basen mialam isc rano, ale pewnie sa rezerwacje, szkola sie zaczela yyy jeszcze tak kontrolnie zapytam do jakiego liceum chodzilas?? Tata Ci zrobil step?? Jeju ja tez chce!! Zaraz bede szukac Twojego brzucha pozdrawiam
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 13:17   #90
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Chodziłam do ekonomika w Chorzowie, a teraz studiuje na AE. Zaniedługo koniec wakacji
Step tata zrobil mi z takiej płyty kupionej w OBI, wyniosło mnie to 20 zł, bez robocizny taty (średnio chciało mu się robić :P) No a prawdziwy step to pewnie z 200 zł kosztuje.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-13 21:35:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.