Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-07, 15:36   #61
Mahtalie
Raczkowanie
 
Avatar Mahtalie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 72
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Maaril ciuchów w Promodzie nie kupowałam, ale jesli chodzi o sklep Mango to jest on w Silesia City Center
Mahtalie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 15:41   #62
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Atmosphere - ma dobrej jakosci dodatki: torebki, buty. Wytrzymale. Stosunek jakosci do ceny (wyjatkowo niskiej) jest bardzo korzystny I biorac pod uwage, ze ich buty sa wykonane (najczesciej) ze skory ekologicznej, tak jak Deichmanna, to miedzy jakoscia jednych i drugich jest przepasc ogromna.

co do skladu materialow to ja sie za bardzo nie znam, nie kupuje tylko swetrow 100% akryl i to na tyle.
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 20:43   #63
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

napiszę magiczne słowo up ,które winduje w góre zapomniane wątki


a tak serio to licze ,że może ktos cos jeszcze dopisze o jakości szmatek
bo przecież zbliża sie duzymi krokami ..przecena
i znów będe latać po mieście z obłędem w oczach
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 20:59   #64
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

terranova-jesli tam kupuje to ubrania o rozmiar mniejsze, bo i tak po jakims czasie robią sie rozmiar wieksze. jest tak przynajmniej w przypadku topów i spódnic materiałowych [tzn takich nie z dżinsu, ani sztruksu, bo mam jedna sztruksową i nic sie z nią nie dzieje].
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 21:15   #65
ilovecarrotcake
Rozeznanie
 
Avatar ilovecarrotcake
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: las vegas
Wiadomości: 687
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

napewno polecam ciuszki z zary od spodni po koszulki swetry bluzy
tak samo nigdy nie skonociły mi sie ubrania z benettonu , aeropostale, abercrombie, atmosphere, new look, tally, cubusa, c&a
natomiast nie cierpie ubrac z trolla , reserved, croppa, aggi, terranowy,new yorkera, housa
a ostatnio moj ukochany swetr z h&m rozciagnął sie tak ze słon by wszedł:/
a 2 koszulki z bershki po 1 praniu straciły napis taka samo z stradivariusa
__________________

What is love?The need to escape from oneself.
Life's simple. You make choices and don't look back.
Don't cry because it's over, smile because it happened

ilovecarrotcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 21:21   #66
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Polecam
  • Solar za świetną jakość i niezniszczalne ubrania od bluzek do kurtek puchowych
  • Zarę wszystko oprócz wspomnianej już ichniej dzianiny bo ta jest poza jakimikolwiek normami,
  • Levi's spodnie nie do zdarcia, ale ceny odpowiednio wysokie
  • Promod to jeśli chodzi o dodatki,
  • House jak dla mnie jest w 100% najlepszy, nic nie odpada przy praniu (bluza z prawdziwymi muszelkami ), nie rozciąga się, nie farbuje - pełne zadowolenia
  • Natomiast mimo, ze mam naprawdę dużo rzeczy z Reserved to nie wszystkie są dobre jakościowo jedynie bielizna jest świetna, podoba mi się wzornictwo i jakość - niezniszczalna

Jakiś ewidentnych pomyłek zakupowych i złej jakości nie przypominam sobie na szczęście nic, jakoś tak nie trafiłam jak na razie na większość badziewnych rzeczy z jednej firmy
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 21:38   #67
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Odradzam Deep,House i Troll...tragedia..bluzki spierają sie albo dzinsy rozchodza i wisza jak wory...
Polecam natomiast Orsay,Wranglera,Big Star i Lee.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 12:27   #68
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Troll odpada, zawiodłam się nie raz, także Cropp jest do niczego, natomiast jestem zadowolona z Reportera, H&M, Therapy, ostatnio też z Pretty Girl.
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:19   #69
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

hmmm........najbardziej lubię i jestem zadowolona z ubrań z United Colors of Benetton, Roxy, Bench, Animal lubię też Top Shop, Per Una, Next, McKenzie, Diesel, Mango, New Look, Orsay, Reserved, Diverse............nie polecam Marks & Spencer, Bhs, New Yorker, Troll............
sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 14:33   #70
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Polecam H&M pomimo tego, że zdarzyło mi się kilka razy zawieść (jedna koszulka szybko się "zmechaciła", spódnica nieco straciła kształt; ale to też może być wina tego w jaki sposób piorę rzeczy - czasami wrzucam wszystko jak leci i nastawiam na 40 stopni C). Większość rzeczy wygląda bardzo OK nawet po wielu praniach. Dobrej jakości dodatki - kolczyki, okulary. Japonki bambusowe i gąbkowe jak na razie nie rozwaliły się ale bambusowe już nieco schodziły - sporo w nich chodzę. Świetna jakość bielizny (super wygodne staniki - wysoki komfort noszenia).

Dosyć OK jest New Yorker ale kiedyś była lepsza jakość, teraz sporo się obniżyła (ostatnio kilka razy się zawiodłam a koszulki były drogie - 59 zł). Kilka koszulek mam już od paru ładnych lat. Słabej jakości dodatki.

Vero Moda - starannie wybieram tam rzeczy (bo mają sporo "szmatek") i nie zawodzę się - mam bluzeczki od kilku lat, nadal noszę je nie tylko po domu. Dobrej jakości materiały. Mam stamtąd też spodnie, siostra ma kurtkę - wszystko dobrze się trzyma.

Terranova - jakość średnia do niskiej. Wszystko zależy od szczęścia. Ale jedna bluzka, sweter i spódnica przetrwały próbę czasu. Plusem jest to, że można trafić na coś fajnego dosłownie "za grosze".

Reserved - mam dobre doświadczenia, szczególnie jeśli chodzi o męskie bluzeczki i torby. Poza tym mają fajne wyprzedaże - można się tam wtedy nieźle "obkupić".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 15:04   #71
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Deichman - to wprawdzie buty ale tez napiszę, jak dla mnie to tylko sezonówki, wszytsko się szybko ściera a dbam o rzeczy, dodatkow bardzo mi się w nich noga poci
O taaak Te buty są po prostu TEKTUROWE w środku. Każde buty które miałam z Deichmanna wytrzymywały góra 3 miesiące. A reklamację uznali tylko jeden jedyny raz.
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 17:37   #72
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

zapomnialam jeszcze...Reportera odradzam.Dwie bluzeczki po praniu zrobily si jak szmata Polecam jesdzcze Pretty Girl o tak!
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 22:25   #73
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

jak juz wczesniej wspomniano: swetry z ZARY niet. Kupiłam jeden to po pierwszym praniu (30 stopni) sięga mi do pępka.... a i buty bo buty ale napisze: nie polecam butów firmy Kappa - po troche ponad pół roku użytkowania skóra jest pozadzierana tak że nawet po wyczyszczeniu wyglądaja jak stare, wynoszone buty (mam białe).... Ostrzegam przed butami z deichmanna - choć można tam złapać prawdziwe perełki (trzeba tylko cierpliwie szukać) za naprawde niskie ceny (zwykle 80zł) to mają bardzo niską przednią część buta.... Myślałam że się rozciągną a tu lipa - strrrasznie uwierały mnie w palce. Dopiero rozbijanie u szewca pomogło. Buty DC - rewelacja są po prostu niezniszczalne. Nike - zależy jaki model się trafi ale główna wada to odklejanie się podeszwy, to samo trampki converse.
__________________
!!!Manchester United!!!

Edytowane przez kapsel
Czas edycji: 2007-06-17 o 22:34 Powód: .
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 09:13   #74
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Hm... Pretty Girl- zalezy.
Mam stamtad mnostwo ciuchow, najwiecej bluzek.
Tylko 3 bluzki po wielokrotnych praniach maja taki sam kolorek(czarna i czerwona,zolta) a reszta albo już lekko sprana, albo porozciagana(w niekotrych mozna chodzic bez niczego,np po domu czy na wf).Niekotre staly sie istnymi szmatami, w ktorych po prostu wstyd chodzic po domu.
Spodniczki mam 2, jedna ubowstwiam,po wielokrotnym praniu ejst taka jak na poczatku, druga jednak po 2 praniach poszla do kosza;(
zamek puscil rdze(?) ktorej nie da sie sprac(a byla to bezowa spodniczka, wiec bylo bardzo widac;/) Bolerko na razie w stanie nienaruszonym, ale nie wiem co to ebdzie po rpaniu, material srednio fajny.W spodniach postrzepil sie od razu haft, ale wyglada to o niebo lepiej, totez z tej usterki jestem zadowolona.Co do koszul-super, super i ejszcze raz super wygodne, nie trzeba meczycc sie z prasowaniem,kolory pozostaja ideolo.Tak wiec w tym sklepie, zmienia sie jak w kalejdoskopie, ale ogolnie oceniam na 4+.

reserved-widze ze oceniacie go negatywnie. Ja jednak trafilam na 'dobre' ciuszki.
Moje polowki nie stracily koloru, nie porozciagaly sie i w ogole, a piore je czesto.
Fakt sa bardzo duze, ale wlasnie zalezalomi zeby byly szerokie xD
Widac wiec ze tu tez trzeba liczyc na szczescie.
UPS polecam. Bluzeczki sa tanie, wytrzymale, nadruki nie 'puszczaja'.
Mialam tylko jedno 'ale' co do jednej bluzki.
Dekold bardziej sie powiekszyl(a byla to naprawde duza lodeczka_. Niebiesli kolorpusc na rozowy i na rekawkach probily sie plamki. No ale nic, nosze ja po domu.
Z UPSA, mam tez bluzy, jedna jest moja ulubiona, caly czas w stanie idealnym, chociaz np mojejm kol. w kazdej UPSOWEJ bluzie zepsul sie na dobre zamek.Nie polecam stamtad paskow-gdzie indziej kupi sie tansze, ladniejsze i bardziej wytrzymale. Ja trafilam akurat na takie ktory po zalozerniu lamie sie w kilku miejscach. Portfeliki sa zas super wytrzymale.
Reporter
Mam stamtad kilka rzeczy i sklep oceniam dosc pozytywnie.
Torba na ksiazki jest bardzo wytrzymala, zero oznakow uzytkowania.
Mini jeansowa i rybaczki z 'folklorowym' pasem. tez trzymaja sie jak nowe.
Jedna bluzka 'farmerska' mimo duzej ilsoci prania jest w dobrym stanie, chociaz maly nadruk na piersi lekko sie spral.
Co do innych bluzeczke, tuzaczynaja sie schody.
Rozchodza sie, traca swoje kolory, narazie w stanie w miare dobrym zostala mi bokserka.Minusem jest jakas dzika rozmiarowka. trzeba miec szczescie zeby trafic na swoj rozmiar
Big Star
Rewelka.
Bluzki po praniu zostaja takie jak byly na pcozatku, koszule rowniez.
Spodnie rybaczki,bez zazutu, chociaz musialam przyszywac guziki(nie dosc ze slabo przyszyte, to krzywo na dodatek)
Bluzy,jedne z moich ulubionych, nie do zdarcia xD
Orsay i TRL
opisuje razem, bo mam takie samo odczucie.
Z obydwu firm mam bluzeczki i koszule.
Fajny material, na razie bez zadnych zgrzytow, chociaz materialy ów bluzeczek wydaja sie nieciekawe, swietnie sie piora i nic sie z nimi nie dzieje
Smith
Bluzy dobrej jakosci, nie do zdarcia, bluzki szybko sie spieraja, gadzety typu paski sa w miare wytrzymale, chociaz z czasem odpadaja nity,a brokat zsypuje sie przy pierwszym nsozeniu(dla mnie to plus)
Carry
w sklepie wszystko wyglada tam fajnie, ale gorzej z jakoscia.
Bluzki szybko staja sie szmatami, w ktorych wstyd chodzic. Z duzej ilosci bluzek ktore stamtad mialam przetrwala tylko bluzka na ramiaczkach.
Deep
uwielbiam ich czapeczki
ziomowe sa super. Bardzo wytrzymale,cieplutkie i caly czas miekkie(nie mechaca sie ani nic w tym stylu.)
Ciuchy wytrzymale, bez zastrzezen.
Butik
Bluzki jak za taka niska cene sa okay, jedna torebka na ksiazki nadal trzyma sie, chociaz sciera sie z niej nadruk, druga zas lekko żółknie, ale moze byc.
Cross
Spodnie do bani, bluzka ktora stamdtam mam, kupiona dawno mimo czestego noszenia i prania w stanie bardzo dobrym, chociaz wymaga stalego czyszczenia z meszkow-bardzo sie mechaci.

To na razie tyle. wiem ze napisane z ogromna iloscia literowek i innych bledow, ale spiesze sie i nie mam czasu na przeczytanie i korekte.
Pozdrawiam.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 10:04   #75
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

reporter- szmira, materiały są beznadziejne jakościowo, nie należy ich prać
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 10:07   #76
tanCerka_Ana
Raczkowanie
 
Avatar tanCerka_Ana
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z mieSzkania xP
Wiadomości: 97
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Reserved czasem bluzki staja sie takie szmatkowate po praniu. Ale co wy mówicxie przeciez firma H&M jest bardzo dobra ,mam wiele rzeczy z tej firmy i jestem zadowolona Np. bluzeczka już mama ja chyba z 2lata często ją nosze i piorę w pralce ,a wygląda jakby była nowiutka
Aha jescze nie lubie reportera materiał najgorsz ajakośc ,miałam kiedys plecak za stówe i po meisiącu całe paski sie spruły ;/
tanCerka_Ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 11:42   #77
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Jeśli chodzi o H&M to w naszym polskim jeszcze nic nie kupiłam i chyba nie kupię po waszych opiniach ale mam sporo rzeczy z niemieckiego H&M i są świetnej jakości. nie spierają się koloray, nie rozciągają, nie prują na szwach ani nic takieho. podobnie z C&A- z polskiego mam tylko bieliznę i nie narzekam- bardzo dobrze się trzyma, natomiast z niemieckiego mam kilka rzeczy i też sąbardzo dobrej jakości mimo wielokrotnego prania.
z Bennettona mam tylko torebkę i też jest ok.
jeśli chodzi o House to wszystkie moje ubranka są w porządku, jedne rybaczki mi się lekko rozjaśniły ale po takiej ilości prań jakie przeszły to mają prawo. natwomiast nie polecam jeansow z house'a- moja koleżanka tam pracuje i dostaje utam ubrania do pracy i już kilka par jeansów jej się przetarło bardzo tak że się nie nadawały do noszenia dosłownie po miesiącu. dziwią mnie natomiast wasze opinie na temat reserved- mam stamtąd 80% ubrań i prawie wszystkie torebki i są świetnej jakości. nic się z nimi nie dzieje a torby są wręcz niezniszczalne mimo, że katuję je bardzo ;d.
moim zdaniem dobrej jakości sątakże rzeczy Orsay'a- po kilku sezonach koszulki wyglądają świetnie. tak samo dobre są moje doświadczenia jeśli chodzi o Diverse- szczególnie kurtki zimowe. mam też jedną torbę diversa gdzieś od pół roku i trzyma się świetnie.
nie polecam butów Street- w letnich sandałkach szybko wytarła się skórka w środku i pękły paski. nie polecam także Promoda -sweterki po prani robią się jak szmaty....
na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:34   #78
mmmartha
Rozeznanie
 
Avatar mmmartha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 831
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

ja uwielbiam kupowac z ZARA chocia czasami maja bardzo drogie ciuszki, polecam również PROMOD, LEVI'S, TROLL
mmmartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:59   #79
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Troll ma fajnie rzeczy ale tandetne ;/ czamsi po pierwszym praniu bluzka wyglada jak by byla noszlona przez rok.
Lee polecam , spodnie i bluzy ;] ja w swoich juz długo chodze.
Butik tu niedosc ze tanio to i bl;uzki po wielu praniach sa takie same;]
A i diverse tez moze byc co do trwałości, chociaż jedna para butów mi sie rozpadła po nie cąłym roku używania, ale jedna mam co chodze juz 2 rok;]
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 13:19   #80
Fashionlover
Raczkowanie
 
Avatar Fashionlover
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z odległej galaktyki
Wiadomości: 263
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Świetny wątek!

Ja rozczarowałam się jeansami - rurkami z Vero Modyrozciągnęły mi się, a po praniu kolor zupełnie zbledł i wyglądają strsznie staro - porażka!

Zgadzam się z
stellios że ubranka z Reeserved się rozciągają kupiłam 2 w rozmiarze XS a obecnie oba są co najmniej M w tym jeden po praniu wygląda okropnie (zmechacony choć prałam ręcznie)

Niektóre rzeczy z Galerii Centrum są bardzo słabej jakości a cena wygurowana

Gorące polecenia są: Wrangler - nie do zdarcia!!!
Orsay- wszystkie ich rzeczy(a mam kilka par spodni w tym jeansy i szorty oraz bluzki)noszą się świetnie i nic złego (również po praniu) się z nimi nie dzieje
Mango- bez zarzutów
Często kupuję coś w TallyWejl co do jakości to różnie bywa z kilku topów jestem naprawdę bardzo zadowolona (ale tych za które więcej zapłaciłam) - świetnie się noszą, po praniu też wszystko ok - nic złego się z nim nie dzieje, swetry, żakiety też ok, ale jedno bolerko - totalna porażka(co prawda kosztowało tylko 32 zl) więc może jeśli coś jest tak tanie to nie może służyć długo - w każdym razie zrobiła się z niego po prostu szmata!!! Ale generalnie ich rzeczy są ok!
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
- Audrey Hepburn
Fashionlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 14:15   #81
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Moje wrażenia:
Reservd- niskie ceny szczególnie na przecenach
niezłza jakość - tylko niktóre rzeczy które z tamtąd mam się lekko
sprały i zmechaciły

H&M- różnie to bywa ale raczej oceniam og pozytywnie choć niektóre ciuszki ( np. leginsy z działu dziecięcego) nie wytrzymały nawet jednego prania

Kappahl- po przecenach to bardzo tanie ale jakość to różnie jedną bluzkę mam już od 2 lat!!! i nic jej nie jest ale bluza mi się odrazu z S zrobiła L

Zara- Jeansy są super a reszta to raczej fajna

Terranowa- Już nigdy więcej!!!!!! Wszystko z tamtąd się rozciągneło i bluzki za 12,90 i za 59,90!!!

Cropp- pozytywne wrażenia choc jakość mogła by byc lepsza

GAP- genialna firma szkoda tylko że w polsce jej nie ma

Diverse- nudne ubrania ciekawe dodatki ( torby okulary buty portfele i czapki) chociaż jeansy jeszcze ujdą w tłumie

Orsay- Fajnie, Nie za drogo

Camaniu- Ladne ubranka ceny srednie jakosc tez

Troll- srednia jakosc, tanio, fajne ciuszki

Butik- jakość odpowiednia do ceny

C&A- bardzo słaba jokość choc nie zawsze-zdarzają się wyjątki srednio lubiane dosc nudne kolekcje

Cubus bywa różnie srednio lubiany nudne kolekcje

CCC- tanie buty jakosc nie najlepsza

BAta- Jakosc taka sobie ceny umiarkowane

Rossman- tanie kosmetyki jakosc srednia

House- fajne młodzieżowe ubranka nie drogo ani nie tanio jakosc niezła

Reporter- popobny do Hous-a ale raczej jakosc gorsza i nudniejsze kolekcje
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 14:31   #82
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Odradzam ubrania z Trolla, New Yorkera- no i z Reserved bluzki jak szmatki.
Mam złe doświadczenia z tymi markami- nie dało się w ubraniach od tych firm poochodzić nawet 1 sezonu a i jeszcze jakość jest przeciętna w Greenpoint
W Reserved kupuje tylko torebki natomiast w Trollu dodatki- ubran nie!!
Czasem w H&M niektóre ubrania takie szmatkowate są i kiepskie jakościowo ale bardzo mało jest takich przypadków a zresztą wybaczam bo uwielbiam tam zaopatrzać się w ubrania i dodatki. Moimi faworytam są: Orsay i Pretty Girl no i wspomniane H&M
__________________



Bloguję

Edytowane przez joanna453
Czas edycji: 2007-06-21 o 14:53
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 07:16   #83
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Nie ma u nas jako takiego sklepu firmowego a tylko szczątkowy asortyment w jednym sklepie a szkoda bo jest to mój trzeci zakup sweterka tej firmy i jestem zadowolona .AGGI
http://www.aggi.pl/main.htm

Co do Taranko -jak sie trafi .Trzeba 'wyczuć 'na dotyk co sie szybko zmechaci a co dłużej posłuży .Jakoś mam słabość do tej firmy /aż 3 rzeczy ..ale zawsze zerkam co tam mają /
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 15:58   #84
Pacjent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Czołem!

Temat już jakiś czas nie był poruszany, ale może znowu "ożyje". Czytam Wasze opinie - bardzo ciekawe - i jedna myśl mi się nasuwa. Mianowicie, znaczna większość wymienianych przez Was marek plasuje się w niskim lub bardzo średnim segmencie odzieżowym. Co z takimi markami, jak Lacoste, Joop!, Marlboro, Tommy Hilfiger, Marc O'Polo, More&More, CKJ, Miss Sixty? Część z nich może się kojarzyć bardziej z męskimi kolekcjami, ale damskie są niemniej ciekawe. Zdaję sobie sprawę, że są to ubrania dość drogie, ale czy naprawdę jesteśmy tak ubogim społeczeństwem? A jeśli tak, to nie lepiej czasem odmówić sobie kupienia 2-3 ciuchów gorszego gatunku na rzecz 1 egzemplarza czegoś z wyższej półki? Chyba, że chęć częstego robienia zakupów - przy niskich dochodach - jest tak silna, że pozwala nam jedynie na ciuchy gorszej jakości, niż zaciśnięcie czasem zębów, przeczekanie, odłożenie i kupienie czegoś lepszego jakościowo..
Pacjent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 17:07   #85
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Cytat:
Napisane przez Pacjent Pokaż wiadomość
Czołem!
Co z takimi markami, jak Lacoste, Joop!, Marlboro, Tommy Hilfiger, Marc O'Polo, More&More, CKJ, Miss Sixty? Część z nich może się kojarzyć bardziej z męskimi kolekcjami, ale damskie są niemniej ciekawe. Zdaję sobie sprawę, że są to ubrania dość drogie, ale czy naprawdę jesteśmy tak ubogim społeczeństwem? A jeśli tak, to nie lepiej czasem odmówić sobie kupienia 2-3 ciuchów gorszego gatunku na rzecz 1 egzemplarza czegoś z wyższej półki? Chyba, że chęć częstego robienia zakupów - przy niskich dochodach - jest tak silna, że pozwala nam jedynie na ciuchy gorszej jakości, niż zaciśnięcie czasem zębów, przeczekanie, odłożenie i kupienie czegoś lepszego jakościowo..
Zgadzam się z Tobą, też wolę tak kupować, wtedy mam pewność, że moje ubrania są dobrej jakości i mogę mieć je przez długi czas. Jednak patrząc po Wizażu, wiele osób woli kupować więcej, a taniej, ja do nich nie należę

W temacie:

Polecam:
- wszelkie ubrania, poczynając od dżinsów, na bluzkach kończąc marek typu Levi's, Wrangler, Lee
- koszulki polo Lacoste, nie do zdarcia
- ubrania Miss Sixty, w płaszczu chodziłam już 2gi sezon i nadal wygląda jak nowy
- Zarę
- Bennetona
- Esprita
- Morgan de Toi

Odradzam:
- wszelkie sklepy skierowane głównie do nastolatków, typu Cropp, House, Troll itd.
- H&M i C&A
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:36   #86
RedLoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Cheroke (chyba tak to się pisze)
Mam od nich szary sweterek. JUŻ 4 LATA SIĘ TRZYMA
Wiec chyba ich ciuchy są dobrej jakości
RedLoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:46   #87
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Cytat:
Napisane przez RedLoli Pokaż wiadomość
Cheroke (chyba tak to się pisze)
Mam od nich szary sweterek. JUŻ 4 LATA SIĘ TRZYMA
Wiec chyba ich ciuchy są dobrej jakości
O dźizys.. Jesli ktoś Ci powiedział, że wizażanki niedowidzą to kłamał..
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:52   #88
TheCure
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 35
GG do TheCure
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

-River Island - Next - Top Shop - Zara
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
TheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 19:06   #89
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

h&m - bluzki, tuniki.. niestety po praniu nie wyglądają już tak dobrze.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 10:26   #90
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

reserved- tragedia.. bluzka mi się zmechaciła po jednym dniu noszenia, parę lat temu kupiłam tam taki luźny sweter i po praniu nie nadawał sie do noszenia bo się skurczył o min. 2 rozmiary.

solar - jesli chodzi o ten sklep to polecić mogę wszystko tylko nie swetry. Moje 3 swetry jak jeden mąż zbiegły się po praniu. Prałam je ręcznie, w letniej wodzie i mimo to w tej chwili wyglądają jak obcisłe bluzki ;/

vero moda - mam kilka par letnich spodni i 2 tuniki. Po 4 latach noszenia spokojnie mogę je założyć, bo są nie do zdarcia. Wydaje mi się jednak, że w ostatnim czasie jakość ich produktów w sklepach trochę spadła.
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 11:24:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.