Ludzie są podli :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-07, 19:18   #61
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Ludzie są podli :(

Spray bardzo mi przykro Boże,nawet sobie nie wyobrażam być na miejscu twojego TŻ-ta-skoro ja się tak denerwowałam o żakiet to co by było gdyby mi samochód ukradli :| Ja w ogóle tego świata nie rozumiem. Ktoś ciężko pracuje, tyra jak wół żeby cokolwiek mieć a ktoś mu to tak po prostu zabiera nóż w kieszeni się otwiera
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 19:20   #62
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: Ludzie są podli :(

LUDZIE SĄ PODLI !! ! !! ! !! ! !!
Ja po ostatnich wydarzeniach mam swoje zdanie o ludziach. Wiecie jak mnie moi praktycznie najbliżsi ranią i denerwują ;/
Chodzi mi konkretnie o moje koleżanki i kolegów. Problem tkwi w tym , że wakacje jak wakacje ok. wiadomo każdy w pewnym momencie wyjechał w innym kierunku. I tak się zdarzyło że ja jako jedna jak narazie byłam za granicą w Turcji. I ostatnio gadaliśmy na gg i mieliśmy rzekomo wymienić się wspomnieniami ,ale wyszło na to ze kazdy pochwalił się gdzie był i co robił a ja nie !! Jest mi smutno a za razem przykro, bo oni sie wypowiedzieli a ja nie mogłam bo własnie w tym momencie wymyślili sobie ze muszą iść. Myslałam ze mnie trafi ! Jest to trochę nie fer ja lubię gadać to po pierwsze a po drugie w turcji jest inna kultura niż u nas i można by się choć trochę zastanowić ze tam jest inaczej i warto posłuchać !
No cóż teraz wiem ze jestem sama na świecie, bo zazdrość włada ! wydaje mi sie ze właśnie wszystko przez zazdrość ze miałam możlwość być w tak pięknym kraju. Pozdrwiam i mam nadzieje ze mnie rozumiecie
pa
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 20:37   #63
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: Ludzie są podli :(

no cóż takie jest życie trzeba się z tym pogodzić
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 22:40   #64
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Ludzie są podli :(

Rok temu moi znajomi pojechali na wakacje do Chorwacji . Mieli mieszkać w namiocie na kempingu lecz już pierwszej nocy złodzieje ukradli im wszystkie pieniądze pozostawiając tylko list ( po niemiecku napisany ) że w kopercie znajdą pieniądze na powrót do Polski .

Jak juz ktoś tu napisał "złodzieje z klasą " .
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 06:00   #65
krzysztof25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 236
Dot.: Ludzie są podli :(

Dlatego nie należy nigdy ufać ludziom!
krzysztof25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 07:59   #66
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: Ludzie są podli :(

Ja znałam taki przypadek, że pewnje pani włamali się do domu i ukradli lodówkę, telwizor i komputer. No i pewnego dnia czeka w kolejce do spożywczaka i słyszy jak rozmawiaja dwie panie :
- .. to naprawde ładna, nowa lodówka i bardzo niedrogo..
-.. co prawda ja mam nową lodówkę ale sie syna zapytam bo oni taką małą mają może by kupił jak jest okazja..
i ( okradziona) pani wtrąciła się do rozmowy:
- ja bym była zainteresowana(....)
poszła do jej domu a tu stoją jej rzeczy TELEWIZOR, LODÓWKA I KOMPUTER.. tak jak się domyślała..
__________________
PatrycjaaP

powracam!
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 13:35   #67
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Ludzie są podli :(

moja kumpela byla ze swoja kolezanka w swoim domu. kolezanka se poszla, a komorki mojej kumpeli juz nie bylo...:/
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-23, 16:54   #68
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ludzie są podli :(

Do mnie do domu przyszedł "kolega" (sąsiad ), tzn do brata przyszedł, jak wyszedł zegarka już nie było Innym razem ukradł nam trójkąt taki do samochodu
A wczoraj włamali mi się do samochodu (podczas gdy ja byłam na zajęciach) i kupę rzeczy mi ukradli, radio, ubrania, kosmetyki, i perfumy ulubione amor amor , ciastka, nutelle (wartość ok 1000zł) (wracać miałam do domu, a spałam u koleżanki dlatego miałam rzeczy w samochodzie). Żeby tak pryszczy dostali na rękach, żeby ich choroba weneryczna dopadła. Mam nadzięję że jakiejś pi***** od moich kosmetyków pryszcze się porobią, niech tych złodziei w ogóle szlak trafi!! Nawet drzwi po sobie nie zamknęli, ide do samochodu a tu drzwi otwarte :| To już drugi raz jak mnie okradli, kiedyś rower mi gwizdnęli
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 17:42   #69
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Ludzie są podli :(

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Do mnie do domu przyszedł "kolega" (sąsiad ), tzn do brata przyszedł, jak wyszedł zegarka już nie było Innym razem ukradł nam trójkąt taki do samochodu
A wczoraj włamali mi się do samochodu (podczas gdy ja byłam na zajęciach) i kupę rzeczy mi ukradli, radio, ubrania, kosmetyki, i perfumy ulubione amor amor , ciastka, nutelle (wartość ok 1000zł) (wracać miałam do domu, a spałam u koleżanki dlatego miałam rzeczy w samochodzie). Żeby tak pryszczy dostali na rękach, żeby ich choroba weneryczna dopadła. Mam nadzięję że jakiejś pi***** od moich kosmetyków pryszcze się porobią, niech tych złodziei w ogóle szlak trafi!! Nawet drzwi po sobie nie zamknęli, ide do samochodu a tu drzwi otwarte :| To już drugi raz jak mnie okradli, kiedyś rower mi gwizdnęli
ojej, bardzo wspólczuję. Cholerne s****ysyny! Niech im matki wyzdychają!
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 20:17   #70
201710291909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: Ludzie są podli :(

Współczuję bardzo, ale ludzie bywają bezwzgledni, kradną co popadnie. Mieszkam na parterze i mam bezprzewodowy internet, czyli taką mała antenkę na zewnątrz. Ostatnio ktos przeciąl mi kabel i próbowal ja wyrwać, ale "antenka" się nie dała
Sąsiadowi ukradli psa bo rasowy. Czasem jak nie mogą czegoś ukraśc to chca chociaż zniszczyć, porysować lakier samochodu, popsuć.

Mojej kumpeli ukradli rower z balkonu, a najlepsze ze było to 2 piętro!! Polak potrafi...
201710291909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 21:38   #71
Fafix
Rozeznanie
 
Avatar Fafix
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: piękne okolice Wrocławia
Wiadomości: 630
Dot.: Ludzie są podli :(

Mojemu mężowi kilka lat temu, ukradli saszetkę, zostawił na półce przy kasie w sklepie, na chwilę się odwrócił i tyle ją widział. Ale jaki traf, dzień wcześniej dostaliśmy pożyczkę (3 000) i te pieniądze zastawił w domu, całe szczęście. Ale dokumenty wszystkie musiał wyrabiać, a to wiadomo, chodzenie, załatwianie i ta szaszetka była odemnie, wrrrr .
__________________
"więcej rób, albo mniej chciej"
Fafix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.