makijaż dla faceta - co myślicie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 07:20   #61
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Jestem na tak dla: pomadki ochronnej bezbarwnej (mojemu kupilam na te jego usta spierzchniete i uzywa od wielkiego dzwonu a w ilosci takiej ze mu do konca zycia starczy), oraz korektora na wypryski (ale to tylko na jakies wyjscia wielkie-i to my powinnismy mu to zapudrowac, bo jakos nie chcialabym zeby moj TZ latal po drogeriach za korektorem dla siebie juz bez przesady, co innego apteka i jakis leczniczy korektor- ale to przy duzych problemach skornych). Na codzien facet ma wygladac jak facet, toleruje niedoskonalosci bo nie wyobrazam sobie warstwy pudru u chlopa(!). Regulacja brwi.... eeee mysle ze nie jest to potrzebne, chyba ze sa baaardzo zrosniete to mozna cos podzialac (ja bym wolala zostawic jak jest). Mezczyzna powinien byc ogolony, czysty i pachnacy, czyste rece i paznokcie, schludnie ubrany i tyle.
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 09:16   #62
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Apropos regulowania brwi. Co myślicie o wyrywaniu brwi z nad nosa (tzw. zrastające brwi)?
Myślę sobie, że nie chciałabym, żeby mój facet wyglądał jak Bert z Ulicy Sezamkowej
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 09:24   #63
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Wczoraj spędziłam dzień w towarzystwie wielu umalowanych facetów. I nie było to miłe... W 2ch przypadkach płeć określiliśmy ze 100proc. pewnością, jak zdjęli koszulki
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:06   #64
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Mój by się prędzej dał pokroić niż by się zgodził na takie eksperymenty


Edit: Zresztą, nawet nie chciałabym próbować
mój na początku też nie chciał, ale namówiłam go że będzie fajna zabawa- i byłą tylko on w tym wszystkim strasznie śmieszny

teraz biedny ma uraz
a ja swojemu też brwi raz wyrywałam, sam do mnie z tym przyszedł bo powiedział ze mu się nie długo zaczną łączyć, nie widzę w tym nic dziwnego
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:19   #65
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
a ja swojemu też brwi raz wyrywałam, sam do mnie z tym przyszedł bo powiedział ze mu się nie długo zaczną łączyć, nie widzę w tym nic dziwnego
Ja wyrywam regularnie, chociaż niezbyt często - raz na miesiąc albo trochę więcej Nie widzę w tym nic strasznego, przecież wiadomo, że nie będę mu robiła cienkich kreseczek, tylko wyrwę te włoski które rosną sobie jakoś dziwnie, poza granicami normalnych brwi Dalej są szerokie i "męskie", nie mają nic wspólnego z wyskubanymi brwiami kobiet, ale są ładniejsze, równiejsze.
Poza tym tyle się mówi, że ładne brwi to jeden z ważniejszych elementów twarzy bo wpływają na cały jej wyraz... Ale oczywiście mówi się to kobietom, a jak facet wyrówna brwi to jest wielkie halo.
A ta zasada sprawdza się też u faceta, słowo daję że jak się "uporządkuje" brwi to cała męska twarz zaczyna wyglądać lepiej.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:29   #66
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja wyrywam regularnie, chociaż niezbyt często - raz na miesiąc albo trochę więcej Nie widzę w tym nic strasznego, przecież wiadomo, że nie będę mu robiła cienkich kreseczek, tylko wyrwę te włoski które rosną sobie jakoś dziwnie, poza granicami normalnych brwi Dalej są szerokie i "męskie", nie mają nic wspólnego z wyskubanymi brwiami kobiet, ale są ładniejsze, równiejsze.
Poza tym tyle się mówi, że ładne brwi to jeden z ważniejszych elementów twarzy bo wpływają na cały jej wyraz... Ale oczywiście mówi się to kobietom, a jak facet wyrówna brwi to jest wielkie halo.
A ta zasada sprawdza się też u faceta, słowo daję że jak się "uporządkuje" brwi to cała męska twarz zaczyna wyglądać lepiej.

__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:30   #67
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Te zrośnięte brwi bym rozdzielała Aczkolwiek znam chłopaka z takimi brwiami i przystojny, to za mało powiedziane...
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 12:42   #68
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Suzi_Sun Pokaż wiadomość
Jestem na tak dla: pomadki ochronnej bezbarwnej (mojemu kupilam na te jego usta spierzchniete i uzywa od wielkiego dzwonu a w ilosci takiej ze mu do konca zycia starczy), oraz korektora na wypryski (ale to tylko na jakies wyjscia wielkie-i to my powinnismy mu to zapudrowac, bo jakos nie chcialabym zeby moj TZ latal po drogeriach za korektorem dla siebie juz bez przesady, co innego apteka i jakis leczniczy korektor- ale to przy duzych problemach skornych). Na codzien facet ma wygladac jak facet, toleruje niedoskonalosci bo nie wyobrazam sobie warstwy pudru u chlopa(!). Regulacja brwi.... eeee mysle ze nie jest to potrzebne, chyba ze sa baaardzo zrosniete to mozna cos podzialac (ja bym wolala zostawic jak jest). Mezczyzna powinien byc ogolony, czysty i pachnacy, czyste rece i paznokcie, schludnie ubrany i tyle.
Zgadzam się niemal w 100 % Co do brwi - tak jak piszesz,jesli się zrastają i nie wygląda to dobrze (bo jak wspomniała agniesikk niektórym to pasuje) jestem za tym żeby LEKKO je wyregulować,ale tylko nad nosem:P

Niedoskonałości też mi szczególnie nie przeszkadzają,chyba,że facet ma z tym ogromny problem,to wysłałabym go do dermatologa bo antybiotyk (przyjaciółka bierze i pomaga),a na szczególne wyjścia można trochę zatuszować. Mój TŻ na szczęście nie ma wypryskowego problemu

A i co do golenia się to mi się zazwyczaj podoba zarost byle nie super długa broda albo wąsy :P Jestem też w stanie przeżyć,jak facet goli pachy,ale np nogi czy klatę to już nie bardzo mi się to podoba. Jeśli jest zbyt owłosiony może włoski przycinać. Ale tu już trochę odbiegłam od tematu.

Podsumowując, absolutnie nie jestem za makijażem u mężczyzn (pomijając wyżej wymienione punkty),ale co kto lubi

Edytowane przez _Blacky_
Czas edycji: 2009-07-09 o 12:44
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:58   #69
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A brwi mu reguluję, a jakże Ale słowo daję, że nikt by nie powiedział, że to regulowane Chyba bez tego by mu zarosły pół twarzy i złączyły się nad nosem

I co, to regulowanie takie straszne niby...? Nie różni się dla mnie niczym od pomadki ochronnej, na przykład
Lexie, ale Ty mowisz o regulacji, a ja mowie o regulacji - gosciu mial wyregulowane brwi jak u panienki, a nie ze sobie wyrwal co nieco, zeby unibrow nie miec

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Apropos regulowania brwi. Co myślicie o wyrywaniu brwi z nad nosa (tzw. zrastające brwi)?
Ja mysle to, ze brwi powinny byc dwie a nie jedna, wiec nic w tym zlego nie ma, wrecz przeciwnie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:53   #70
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

o boze
dla mnie facet zero kolorowki oczywiscie
minimum pielegnacji [nie, nie znioslabym faceta robiacego sobie peeling albo maseczke]
nieogolony nigdzie

to jest mężczyzna w moim mniemaniu.[ale oczywiscie pachnacy i wykapany] :P
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 18:18   #71
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Jeśli ktoś chce albo naprawdę tego potrzebuje - niech się maluje, proszę bardzo, nie mój interes. Make-up sceniczny u artystów w pełni rozumiem. Nawet polityków pudrują przed wejściem na antenę, żeby się nie świecili

Dla mnie osobiście taki mężczyzna nie jest pociągający. Mój mężczyzna nie maluje się i niczego nie zakrywa.

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
W takim wypadku czlowiek sie leczy a nie zakrywa podkladem.
Ale przecież podkład mineralny też można zaliczyć jako pewną formę leczenia cery trądzikowej. Taki tlenek cynku na przykład - zawarty w tym podkładzie tylko pomaga tej skórze.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

PS. Co ma uzywanie makijazu do dbania o siebie? Bo nie miesci sie to w mojej definicji dbania o siebie
Podkłady w zależności od rodzaju mogą nawilżać albo chronić przed słońcem. Podobnie SPF posiada na przykład szminka, baza czy korektor.

Niektóre tusze mają witaminy i pielęgnują rzęsy, nie mówiąc już o wszelkiej maści kosmetykach mineralnych (podkłady, korektory, cienie, brązy, róże, eyelinery, szminki etc.), których leczniczych właściwości nie trzeba chyba tłumaczyć.

To są oczywiście pierwsze z brzegu przykłady.

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Apropos regulowania brwi. Co myślicie o wyrywaniu brwi z nad nosa (tzw. zrastające brwi)?
Jak wyżej - to każdego interes, co ze sobą robi. Osobiście nie widzę nic dziwnego w tym, że mężczyźni usuwają włoski między brwiami.
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 18:48   #72
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Lexie, ale Ty mowisz o regulacji, a ja mowie o regulacji - gosciu mial wyregulowane brwi jak u panienki, a nie ze sobie wyrwal co nieco, zeby unibrow nie miec
No mówię Nie zaznaczałeś wcześniej JAK miał te brwi wyregulowane, bo w końcu jedno i drugie to regulacja, tylko, hm... różne jakościowo są

Zastanawiam się co jest nie do zniesienia w facecie, który zrobi sobie peeling i maseczkę albo ogoli pachy zamiast chodzić z krzaczorami wystającymi spod koszulki bez rękawów
Oni jakoś znoszą dziewczynę wykonującą wokół siebie sto różnych zabiegów
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:01   #73
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No mówię Nie zaznaczałeś wcześniej JAK miał te brwi wyregulowane, bo w końcu jedno i drugie to regulacja, tylko, hm... różne jakościowo są

Zastanawiam się co jest nie do zniesienia w facecie, który zrobi sobie peeling i maseczkę albo ogoli pachy zamiast chodzić z krzaczorami wystającymi spod koszulki bez rękawów
Oni jakoś znoszą dziewczynę wykonującą wokół siebie sto różnych zabiegów
IMHO faceci powinni się golić na zero pod pachami. Włosy w tym miejscu są niehigieniczne, szybciej się pocą i brzydko to wygląda. Mój się nie daje namówić na 100% golenie, bo twierdzi, że to pedalskie
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:13   #74
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Mój goli pachy. Nie dla upiększenia tylko dla wygody. To zależy czy chłopak się dobrze tak czuje czy łyso mu. Niektóre moje koleżanki nie uznają kiedy facet usuwa owłosienie a mnie owłosione pachy brzydzą.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:50   #75
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
IMHO faceci powinni się golić na zero pod pachami. Włosy w tym miejscu są niehigieniczne, szybciej się pocą i brzydko to wygląda. Mój się nie daje namówić na 100% golenie, bo twierdzi, że to pedalskie
no bo prawda na zero to pedalskie :
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:56   #76
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Nie, nie, nie... ja sama maluję się w ilości mini mini i gdyby mój TŻ zaczął malować się także to miałabym wątpliwości czy aby na pewno jesteśmy parą heteroseksualną (mój TŻ ma włosy do pasa). Rozumiem zadbany: umyty, gdzie trzeba podgolony , z wypielęgnowanymi włosami, gdy trzeba pokremowany, wypachniony itd. Ale wymalowany zdecydowanie NIE, nawet gdyby miał mieć pryszcza giganta na po środku nosa. Zresztą mój TŻ nie lubi zbędnych jego zdaniem zabiegów pielęgnacyjnych i mnie się taki właśnie podoba jaki jest.

Faceta z makiajżem widziałam 3 razy w życiu. Raz miałam klienta (geja) który miał wymalowane oczy i usta. Raz widziałąm znajomego posła, który miał mieć sesję do plakatów wyborczych i był do niej umalowany (i mega gejowsko wyglądał, ale zdjęcia mu wyszły ładne) i mój braciak zgodził się na make-up do sesji zdjęciowej ślubnej. Za każdym razem z bliska, "na żywo" wyglądało to kiepsko (szczególnie podkład i róż) ale na zdjęciach wychodzi okej. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie faceta malującego się na codzień.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:02   #77
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez teofano86 Pokaż wiadomość
no bo prawda na zero to pedalskie :
Też tak uważam Ale to kwestia gustu. Ja w ogóle nie toleruję u facetów usuwania owłosienia poza twarzą, bo jednak nie chciałabym całować Rumcajsa

Włosy u facetów pod pachami są takie miziane Jak byłam mała, to często dotykałam mojego taty włosów, bo one są takie mięciutkie
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:09   #78
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez teofano86 Pokaż wiadomość
no bo prawda na zero to pedalskie :
Moim zdaniem estetyczne. Kobieta z krzakiem pod pachą wygląda okropnie a mężczyzna niby jak?
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:14   #79
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Moim zdaniem estetyczne. Kobieta z krzakiem pod pachą wygląda okropnie a mężczyzna niby jak?
To rzecz gustu. Mnie kobieta z włochatymi pachami obrzydza, ale u faceta włoski mi się podobają. Im bardziej kudłaty okaz tym fajniejszy Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku (nie mówię o jakichś chorobach powodujących że człowiek zamienia się w dywan...).
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:24   #80
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

E tam, jeszcze całkiem niedawno faceci się pudrowali, malowali sobie pieprze na policzkach i biegali w perukach i butach wywiązanych na kokardkę.

JPG wydał jakiś czas temu całą serię kosmetyków dla panów. Ponoć był [jest] to hit.

Często przechodzę obok fryzjerów gdzie tną Ciapasy, przeważnie swoich kolegów i często widać jak regulują im brwi. Nic zdrożnego, mają bujne owłosione łuki, więc je systematycznie regulują. Oczywiście nie jest to typowo damska regulacja, a li i jedynie usunięcie zrostów nad nosem i i tuż pod łukiem, przy powiekach.

Makijaż dla faceta-nie wiem. NIech się ogoli, umyje porządnie, wypachni, pójdzie systematycznie do fryzjera itp. rzeczy i powinno być ok. Pudrować się nie musi, wystarczy, że ja to robię.
Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
To rzecz gustu. Mnie kobieta z włochatymi pachami obrzydza, ale u faceta włoski mi się podobają. Im bardziej kudłaty okaz tym fajniejszy Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku (nie mówię o jakichś chorobach powodujących że człowiek zamienia się w dywan...).
O jej, ale masz fajnie. Ja nie za bardzo lubię włochatych facetów, wolę jak mają [naturalnie] mniej włosów, niż więcej. A jak już mi taki gobelin wyrzuci na wierzch, to mam dość.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2009-07-09 o 20:26
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:42   #81
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
IMHO faceci powinni się golić na zero pod pachami. Włosy w tym miejscu są niehigieniczne, szybciej się pocą i brzydko to wygląda. Mój się nie daje namówić na 100% golenie, bo twierdzi, że to pedalskie
zgadzam się - higiena to podstawa.
wcale nie jest to "pedalskie"

nie lubię owłosionych facetów (plecy, klata) i cieszę się że mój jest łysy jak kolano.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:43   #82
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez teofano86 Pokaż wiadomość
no bo prawda na zero to pedalskie :
A co ma dlugosc wlosow gdziekolwiek do tego z kim sie sypia?

Idac tym tropem myslenia, to niektorzy sportowcy, ktorzy gola sobie nogi (np. plywacy, kolarze), to musza sobie homoseksualne orgie urzadzac, co?

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Faceta z makiajżem widziałam 3 razy w życiu. Raz miałam klienta (geja) który miał wymalowane oczy i usta. Raz widziałąm znajomego posła, który miał mieć sesję do plakatów wyborczych i był do niej umalowany (i mega gejowsko wyglądał, ale zdjęcia mu wyszły ładne) i mój braciak zgodził się na make-up do sesji zdjęciowej ślubnej. Za każdym razem z bliska, "na żywo" wyglądało to kiepsko (szczególnie podkład i róż) ale na zdjęciach wychodzi okej. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie faceta malującego się na codzień.
Ano wlasnie - prezenterzy telewizyjni, aktorzy, osoby pozujace z roznych okazji do zdjecia - to troche inna sprawa

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
To rzecz gustu. Mnie kobieta z włochatymi pachami obrzydza, ale u faceta włoski mi się podobają. Im bardziej kudłaty okaz tym fajniejszy Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku (nie mówię o jakichś chorobach powodujących że człowiek zamienia się w dywan...).
No spoko, ale to w okolicach paszczy, a nie pod skrzydlem
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:53   #83
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co ma dlugosc wlosow gdziekolwiek do tego z kim sie sypia?

Idac tym tropem myslenia, to niektorzy sportowcy, ktorzy gola sobie nogi (np. plywacy, kolarze), to musza sobie homoseksualne orgie urzadzac, co?



Ano wlasnie - prezenterzy telewizyjni, aktorzy, osoby pozujace z roznych okazji do zdjecia - to troche inna sprawa



No spoko, ale to w okolicach paszczy, a nie pod skrzydlem
Eee, Wyrak, co innego sportowcy a zwyczajni faceci Sportowcy usuwają owłosienie m.in. po to, żeby w razie kontuzji nic ich nie ciągnęło przy rehabilitacji/masażu. Może "pedalskie" to niezbyt dobre określenie... ale ja nie lubię wygolonych facetów i już Nie każę wszystkim się zapuszczać, ale wolałabym włochatego faceta... oczywiście bez przesady, bo takiego z Planety Małp też nie chcę widzieć- miałam z takim styczność, nieciekawy...
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:59   #84
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No spoko, ale to w okolicach paszczy, a nie pod skrzydlem
Bynajmniej nie chodzi mi o paszczę jak to nazwałeś. Akurat brodatych/wąsatych nie lubię, ale za to kudłata klata i tam inne części ciała mrrrrr...

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Eee, Wyrak, co innego sportowcy a zwyczajni faceci Sportowcy usuwają owłosienie m.in. po to, żeby w razie kontuzji nic ich nie ciągnęło przy rehabilitacji/masażu. Może "pedalskie" to niezbyt dobre określenie... ale ja nie lubię wygolonych facetów i już Nie każę wszystkim się zapuszczać, ale wolałabym włochatego faceta... oczywiście bez przesady, bo takiego z Planety Małp też nie chcę widzieć- miałam z takim styczność, nieciekawy...
Właśnie, właśnie! Ja się z tobą w pełni zgadzam.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:00   #85
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
A jak już mi taki gobelin wyrzuci na wierzch, to mam dość.

Mam tak samo .
Maczo maczo men nie dla mnie .

Moj kumpel w szkole sredniej uzywal podlkadu zeby zatuszowac tradzik. Niestety z podkladem wygladal gorzej niz bez.

Malowac sie to trza umic .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:58   #86
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Moim zdaniem estetyczne. Kobieta z krzakiem pod pachą wygląda okropnie a mężczyzna niby jak?
No jak dla mnie równie obrzydliwie
Ale pewnie dla niektórych wygląda tak męsko...

Dla mnie to kwestia przede wszystkim higieny, te włosy są niehigieniczne (siedlisko bakterii, fuj) i wręcz nie sposób utrzymać takie owłosione pachy w świeżości latem. W ciągu innych pór roku też ciężko
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:05   #87
Vampirria
Raczkowanie
 
Avatar Vampirria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Festung Breslau
Wiadomości: 479
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Mocne veto dla czegokolwiek z mojej kosmetyczki na ryju faceta- sztyft ochronny jeszcze zdzierże ale solarium czy depilacja okolic roznistych to inna para glanowFacet to facet, ma byc brzydszy ode mnie, jedyny element kobiecy jaki toleruje a wrecz pozadam to dlugi konkretny i zadbany wlos
Vampirria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:26   #88
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Eee, Wyrak, co innego sportowcy a zwyczajni faceci Sportowcy usuwają owłosienie m.in. po to, żeby w razie kontuzji nic ich nie ciągnęło przy rehabilitacji/masażu. Może "pedalskie" to niezbyt dobre określenie... ale ja nie lubię wygolonych facetów i już Nie każę wszystkim się zapuszczać, ale wolałabym włochatego faceta... oczywiście bez przesady, bo takiego z Planety Małp też nie chcę widzieć- miałam z takim styczność, nieciekawy...
Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Bynajmniej nie chodzi mi o paszczę jak to nazwałeś. Akurat brodatych/wąsatych nie lubię, ale za to kudłata klata i tam inne części ciała mrrrrr...

Właśnie, właśnie! Ja się z tobą w pełni zgadzam.
Nie, kolarze i plywacy akurat je usuwaja, by byc szybszymi...

Wchodzimy na bardzo subiektywne kwestie, wiec odpuszczam
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 08:02   #89
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

Ja też myślę, że roztrząsanie czy fajniejszy jest mężczyzna kudłaty czy też wygolony jest bez sensu - tak jak rozstrzyganie czy lepsza pani z dużym biustem czy może z małym... Różni ludzie różne rzeczy lubią .
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 16:11   #90
KantDupy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż dla faceta - co myślicie?

A co powiecie na ten filmik ?:
http://facet.interia.pl/ciekawostki/...n,1331277,2528
KantDupy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-12 10:23:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.