gotyk ;P - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-03, 13:42   #61
Tamara666
Raczkowanie
 
Avatar Tamara666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 74
Dot.: gotyk ;P

oj nawet mi nie mów o butach z Demonii, one sa po prostu boskie a co do farbowania to musze kupić szamponetke, zafarbowac i zobacze czy będa mi pasować
__________________
TAMARA666



UNICESTWIĆ EMO!!!
Tamara666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 15:21   #62
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: gotyk ;P

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
e, ile to razy widzialam metala prowadzacego za reke 'rozowa' dziewoje
Ale to już chyba był skrajny przypadek

Co do farbowania- niedługo będę ruda, bo mi czarny nie pasuje... (sprawdzałam na Photoshopie )
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 13:36   #63
Tamara666
Raczkowanie
 
Avatar Tamara666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 74
Dot.: gotyk ;P

ja spróbuje na sobie
__________________
TAMARA666



UNICESTWIĆ EMO!!!
Tamara666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 17:31   #64
Citynight
Raczkowanie
 
Avatar Citynight
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 99
Dot.: gotyk ;P

pushit- ja myslalam , ze Ty ja zamowilas XDD wybacz pomylke.

Na mnie szamponetki nie dzialaja, ale polecam henne ^^
Citynight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 12:56   #65
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: gotyk ;P

Ja jestem zadurzona w stylu gotyckim. Sama chciałam napisać stronę www.rockmetalshop.pl, ale mnie ktoś uprzedził. Słucham R+ (Rammstein) ostatnio spodobały mi się Killerpilze i chcę też coś kupić z Die Toten Hosen. Nie znoszę TH jak ktoś chce wiedzieć. Nie dla mnie stylizacje na jakieś tam lata, w mojej duszy gra ciężka muza.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 13:27   #66
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: gotyk ;P

ale rammstein jest przedstawicielem gatunku industrial metal, ktory lubi "stylizacje", a nie gotyku
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 14:51   #67
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: gotyk ;P

właśnie, zapomniałam napisać, że jestem ruda
A tak w ogóle to ja niby taka jestem nie teges z tym gotykiem, bo z zespołów takich mniej więcej w tym klimacie słucham Evanescence, Nightwish, Within Temptation, Tristania, Xandria, The Cure, Closterkeller, Lacuna Coil, Epica... Chociaż wiem, że w sprawie np. Ev bedziecie się ze mną kłócić, że to nie gotyk, to ja ich lubię, pierwszy w sumie zespół rockowy, który mnie aż tak zafascynował
Ale ostatnio i tak się w nich troche chyba odkochałam
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 17:04   #68
Citynight
Raczkowanie
 
Avatar Citynight
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 99
Dot.: gotyk ;P

Em, z tego co wymienilas to The Cure i Closterkeller mozna uznac za gotyk- reszte niestety nie ;P.
Na anglojezycznej wikipedii mozna znalezc duzo ciekawych zespolow i poczytac dokladnie o historii tej muzyki.

A w ogole to mial byc temat o ubraniach, a nie o muzyce, ale coz, na tym forum i tak jeden offtop obok drugiego wiec nie ma sie czym przejmowac XD
Citynight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 17:31   #69
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: gotyk ;P

ja tam sie przyznaje tylko do ojcow gotyku no i czasem najtfisza, jak nikt nie slyszy http://youtube.com/watch?v=gg5_mlQOsUQ hammster! a dentist!
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 17:35   #70
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: gotyk ;P

Ale każdy powie, że R+ to niemiecka klasyka rocka. Dodatkowo wiem co chłopcy grają - tam styl gotów bardzo pasuje - ciężka muza. Weźmy np. Du reich so gut czy słynny album Sehnsucht. Jestem wychowana na Re against the Maschine czy Led Zepplin czy Nirwanie więc wiem o co chodzi. A słodka nie jestem, bo diabełek ze mnie niezły. Rudzielec a jakże (farbowany, ale jednak).
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 17:46   #71
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: gotyk ;P

hmmm moze pod rammsteina moznaby podpiac electro gothow, ale to na siłę, dla mnie gotyk, to oh i ah, makijaze, gorsety, peruki, a nie facet w lateksowych kozakach za kolano, z brzuszkiem i w majtach smiejacy sie sam z siebie. Du riechst so gut jest gotyckie, ale to z ich pierwszej plyty, gotyk troche bardziej pieje, chociazby tiamat, czy raison d'etre, a na graicy gotyku, w strone elektroiki beda diary of dreams, ale ich image z tymi krwawymi lzami jest bardzo gotycki Natomiast sceniczny image rammsteina jest industrialowo mozna zaryzykowac cyberpunkowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mann-gegen-mann-1.jpg (13,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (8,4 KB, 17 załadowań)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 17:55   #72
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: gotyk ;P

Ja ich uwiebiam - grają ciężko, ale solidnie i niemiecki tam pasuje. A wiem ile tam gotów i punków na ich koncerty lata (mam Vörkelball). Styl gotów tam pasuje. A ich elektroniczny industrialny styl jest jedyny w swoim rodzaju.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 18:28   #73
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: gotyk ;P

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Ja ich uwiebiam - grają ciężko, ale solidnie i niemiecki tam pasuje. A wiem ile tam gotów i punków na ich koncerty lata (mam Vörkelball). Styl gotów tam pasuje. A ich elektroniczny industrialny styl jest jedyny w swoim rodzaju.
czepialabym sie
ale i tak ich badzo lubie
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 18:39   #74
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: gotyk ;P

Wiem, bo industriali jest sporo, ale zawsze robią show, co jest dobre, bo przynajmiej nie ma nudy. Nie jest to tehno czy trance ale dobra muza.
Zarazem dla mnie porównywanie ich do TH jest szczytem szczytów. Ja jestem odurzona w "Moskau" "We are living in Amerca" "Ohne dich (Chyba najbardziej qltowe)", "Tier", "Engel", "Du hast", Küss mich, Einfasucht, Sehnsucht, Du reich so gut, Te quero puta, Feuer und Wasser, Zerschtören, Stierb nicht von mir, Wo bist du, Mutter, Rein Raus, Spielhur, Sohne, Ich will, Wollt Ihr das Bett in Flamen sehen, Feuer Frei. To chyba najbardziej ulubione.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 18:47   #75
Citynight
Raczkowanie
 
Avatar Citynight
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 99
Dot.: gotyk ;P

Bardzo sie ciesze i raduje, ze lubisz Rammsteina, ale co to ma wspolnego z tematem? =.=
(tez lubie industrial)
Citynight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 18:49   #76
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: gotyk ;P

Ma wspólnego bo to dobra muza dla gotów Co muza to nie styl gotów? Hej no, ludzie czasem można pisać o czymś innym - trzeba odmrozić temat czyż nie. P.S przecież cały "American Girl" to istny wątek plotkowy się zrobił (jakby dziewczyny tylko w temacie gadały to by im się rozmówki skończyły szybko). A tam - hulaj dusza piekła nie ma - gadki szmatki o byle czym (zastanawiam się dlaczego nie mają grupy na społecznościach tylko śmiecą na modzie).

Edytowane przez noname12345TPa
Czas edycji: 2008-07-20 o 19:14
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 20:21   #77
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: gotyk ;P

hehe to może my też przestaniemy tutaj śmiecić i założymy sobie goth wątek w 'wizażowych społecznościach' ?
Cytat:
Rudzielec a jakże (farbowany, ale jednak).
ja też
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 20:30   #78
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: gotyk ;P

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Ma wspólnego bo to dobra muza dla gotów Co muza to nie styl gotów? Hej no, ludzie czasem można pisać o czymś innym - trzeba odmrozić temat czyż nie. P.S przecież cały "American Girl" to istny wątek plotkowy się zrobił (jakby dziewczyny tylko w temacie gadały to by im się rozmówki skończyły szybko). A tam - hulaj dusza piekła nie ma - gadki szmatki o byle czym (zastanawiam się dlaczego nie mają grupy na społecznościach tylko śmiecą na modzie).
bo nikomu to nie wadzi ?
i pewnie dlatego, ze spolecznosci sa od niedawna, a ag juz ma troche
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 20:32   #79
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: gotyk ;P

Bo się chyba nie chce, a mod nie zagląda. Zakładam wątek dla gotów na Społecznościach. - założone, meldować się goci.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 21:25   #80
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: gotyk ;P

Tyle się mówi o stylu gotyckim, ale większość to ubrania dla pań. A co z płcią brzydszą? Co sądzicie o gotach nie-metalach? Coś jak członkowie zespołów deathrockowych i gothic rockowych. Mnie coś takiego się podoba... załączam zdjęcia. (Tragic Black, Bauhaus,The 69 Eyes i przypadkowi goci na jednej fotce )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14363414.jpg (145,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16290987.jpg (15,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg allgonedead2006.jpg (71,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bauhaus.jpg (61,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg earlygoth3ms1.jpg (33,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tb07.jpg (79,2 KB, 23 załadowań)
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 22:02   #81
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: gotyk ;P

69 eyes mieli fajne ciuchy, szczegolie jussi i jyrki, reszta to tshirt i czarne dzinsy jak na metala przystalo
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 16:13   #82
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: gotyk ;P

Niezłe zdjęcia. Tylko robić takiego irokeza to straszna robota - żelu trzeba mieć chyba z 4 opakowania. Dodatkowo dowiedziałam, się z siostrzanego wątku, że na zimę/jesień 2008 modny jest styl właśnie gotycki - i dobrze, coś się dla nas znajdzie.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 17:54   #83
Citynight
Raczkowanie
 
Avatar Citynight
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 99
Dot.: gotyk ;P

Z tego co wiem irokezy robi sie na zelatyne badz jajko ( a konkretnie bialko)
Na zel to chyba fani techna robia...
A i tak z takich sklepowych produktow najlepsza jest guma do wlosow.

Hm, ciesze sie z nadchodzacej mody, moze faktycznie dostane cos fajnego ( na przyklad jakis gorsecik, o tak!).
Citynight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 19:01   #84
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: gotyk ;P

A ja się nie cieszę z tej mody, wręcz jak to przeczytałam to się wkurzyłam, bo pół miasta bedzie maszerować w gotyckich ubraniach- całe to imoł i te techno-zj*by też. Mniej oryginalności. Gotyk wtedy straci sens, bynajmniej dla mnie...
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:53   #85
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: gotyk ;P

Czyli to, co stało się z punkiem "punk goes to fashion"... ale na szczęście w naszym kraju moda trwa nie dłużej niż 3 lata, nawet emo powoli przemija, teraz wszędzie widać "skejcików" i "skejtówy", którzy deskę tylko z daleka widzieli... ciekawe, na co jeszcze przyjdzie czas...

Z drugiej strony łatwiej będzie znaleźć jakieś ciekawe ubrania w klimacie, teraz to ciężko coś takiego wyszukać...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:14   #86
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: gotyk ;P

no tak, ale na ulicy kiedy widzisz gotkę to ona jest jakby z zupełnie innego świata, prowokuje- strojem, wyglądem... a jeśli będzie moda na goth to to już nie będzie tej odrębności, indywidualizmu... w sumie tego, co moim zdaniem w gotyku najbardziej się liczy... Dlatego nie podoba mi się ten pomysł na taki trend
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 09:27   #87
Citynight
Raczkowanie
 
Avatar Citynight
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 99
Dot.: gotyk ;P

Szczerze?
Watpie zeby te ciuchy byly jakies typowo gotyckie.
Moga byc wstawki koronkowe, spodnice z falbanami i tiulem, moze nawet cos skorzanego/lateksowego, ale to bedzie bardziej takie...zmodernizowane?
Kolorystyka i wzornictwo moga nawiazywac do stylu gotyckiego, ale kroj ubran bedzie inny...tak mysle.
Poza tym watpie, zeby taka normalna, kolorowa dziewczyna zalozyla gorset i czarna spodnice tylko dlatego, ze jest to modne.
Citynight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:48   #88
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: gotyk ;P

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
no tak, ale na ulicy kiedy widzisz gotkę to ona jest jakby z zupełnie innego świata, prowokuje- strojem, wyglądem... a jeśli będzie moda na goth to to już nie będzie tej odrębności, indywidualizmu... w sumie tego, co moim zdaniem w gotyku najbardziej się liczy... Dlatego nie podoba mi się ten pomysł na taki trend
ja na ulicy widze gotke to niestety mam wrazenie, ze jej wzrok mowi "jestem mroczna,lepsza was, mam swoja depresje, jestem artystka, wampirem" i chce mi sie usiasc kolo niej, rozkraczyc i gloso beknac, zeby poczula sie faktycznie damą i zmienila laweczkę

znalam kilka i to co wygadywaly...
niby dorosle baby, 24, 26 lat, a w glowie pstro
- sport jest dla plebsu, ja jestem stworzona do wyzszych rzeczy
- wszyskie kolorowe laseczki sa zalosne
- sex smierdzi

itd..

Cytat:
Napisane przez Citynight Pokaż wiadomość
Szczerze?
Watpie zeby te ciuchy byly jakies typowo gotyckie.
Moga byc wstawki koronkowe, spodnice z falbanami i tiulem, moze nawet cos skorzanego/lateksowego, ale to bedzie bardziej takie...zmodernizowane?
Kolorystyka i wzornictwo moga nawiazywac do stylu gotyckiego, ale kroj ubran bedzie inny...tak mysle.
Poza tym watpie, zeby taka normalna, kolorowa dziewczyna zalozyla gorset i czarna spodnice tylko dlatego, ze jest to modne.
ja sie bardzo ciesze jesli to prawda, bo lubie perwersyjny goth, czyli cos bardziej w lagodnej wersje bdsm, choc to nie moda
widzialam fajne choc tandetne koturny w tym stylu - klamry plus czarny lakier
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 03:21   #89
Arwennaa
Raczkowanie
 
Avatar Arwennaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 62
Dot.: gotyk ;P

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
e, ile to razy widzialam metala prowadzacego za reke 'rozowa' dziewoje

heheh święte słowa no taka jest prawda, bo nie liczy się w co się ubieramy tylko jacy jesteśmy, widocznie dla niektórych kolesi <metali gotów> poprostu żadna klijentka nie przypasowała i zakochali się w takiej no co miłość nie wybiera subkultury :P
__________________
Nie bierz życia na poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy..::
Arwennaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 03:42   #90
Arwennaa
Raczkowanie
 
Avatar Arwennaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 62
Dot.: gotyk ;P

w ogóle niektóre osoby już tu nie będę rzucać kto, walą poprostu teksty w stylu rozjuszonych 16letnich surykatek co to nie one i czego one nie wiedzą bo się wykuły na pamięć utworow z płyty. Szufladkowanie ludzi... Albo wkurza mnie to,że kolesiówa ubrala skóre a słucha dody boshe jak chcę to niech się tak ubiera robi to wam...Już prawie wygląda to tak jakby wam coś zabierała z życia <wredna pipa przkopie ją moimi czarnymi bucikami bo czarny jest mój> pfffff idzcie się lepiej rzucić z mostu. Ta idzcie do Giertycha i krzyczcie zero tolerancji <w tej kwestii>
a jak ktoś chcę sobie pie*****ić o ramsztajnie to nich sobie założy sobie wątek a nie wali o dupie maryni <co czytać nie potrafisz?> ta kolesiówa chciała się czegoś dowiedzieć na temat ubrań a nie o pieprzonym zespole i o waszych żalach...
Na szczeście jest tu pare osób,które myślą logicznie a nie zawracają dupe pierdołami.
__________________
Nie bierz życia na poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy..::
Arwennaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.