Związek z Turkiem - ALANYA 2022 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-01-12, 20:06   #61
woven_by_wind
Zakorzenienie
 
Avatar woven_by_wind
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Everywhere
Wiadomości: 9 180
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;89464908]Ile masz lat, autorko?
[/QUOTE]

Też mnie to zastanawia. Wygląda na to, że to bardzo młoda osoba, bez większego doświadczenia życiowego, skoro władowała się w tego typu historię. Aczkolwiek dojrzałe kobiety też potrafią wierzyć w szczęśliwe zakończenia znajomości z księciem tysiąca i jednej nocy.
woven_by_wind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-13, 07:46   #62
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Cytat:
Napisane przez woven_by_wind Pokaż wiadomość
Też mnie to zastanawia. Wygląda na to, że to bardzo młoda osoba, bez większego doświadczenia życiowego, skoro władowała się w tego typu historię. Aczkolwiek dojrzałe kobiety też potrafią wierzyć w szczęśliwe zakończenia znajomości z księciem tysiąca i jednej nocy.

Dokładnie, jednak błędy tego typu w młodym wieku są chyba powszechniejsze i łatwiej się z nich wychodzi - w starszym wieku to już jakieś przekonania, które bardzo trudno zmienić i wiele osób nigdy ich nie zmienia i już zawsze wybierają złe dla siebie związki


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-13, 22:31   #63
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Wysłuchaj ona tez była zauroczona

https://youtu.be/C-d9CkMvY6I
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-14, 00:38   #64
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 901
Dot.: Związek z Tukiem - ALANYA 2022

Cytat:
Napisane przez MelekAlexandre Pokaż wiadomość
- Masz rację, widziałam go kilka razy podczas wyjazdu ale codziennie rozmawiamy na kamerce. Poznajemy się, śmiejemy, dobrze spędzamy czas i generalnie oprócz tych w/w sytuacji nie ma się do czego przyczepić. Ale ile jest prawdy w tym co on mówi ? Staram się brać poprawkę na pewne kwestie.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------


Dużo racji w tym co napisałaś ale będąc singielką nic nie ryzykuje. Czasami warto zaryzykować, bo kto nie ryzykuje nie pije szampana.
Ale czy te "toksyczne" zachowania nie wynikają przypadkiem z tego, że faktycznie mu może zależeć ? Już sama nie wiem....

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------



- Owszem znam kilka dni na żywo "face to face" ale uważam, że po 4 miesiącach częstych rozmów w jakiś sposób można poznać drugiego człowieka. Mamy wiele wspólnych tematów, podobnie myślimy w wielu kwestiach. Młodsze pokolenia inaczej podchodzą do tematu kultury i religii, nie są tak ortodoksyjni. Tylko faktycznie martwią mnie te jego zachowania...
4 miesiące, aż dziw że jeszcze nie prosi o pieniądze bo ktoś nagle zachorował. Szansę na co ? bo parę razy się kelner uśmiechną na wakacjach, znasz język, przeprowadzisz się do niego?




Przecież to takie schematyczne, że aż zabawne, Ci kelnerzy/masażyści/boye hotelowi, zbajerować wyposzczoną singielkę, a co 2 tyg nowy turnus i można się bawić.


Nic złego w wakacyjnych przygodach, ale rozkminiać to na poważnie to inna sprawa


Oczywiście przez ten rok zanim przylecisz ptaka będzie trzymał w pasie cnoty.


Jeżeli już go drażnią Twoje sukienki i dekolty to kup sobie burkę do wideo rozmów.
On się ucieszy, a Ty przyzwyczaisz do noszenia xD

Edytowane przez DrDoom
Czas edycji: 2023-01-14 o 00:51
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-14, 08:47   #65
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Związek z Tukiem - ALANYA 2022

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość



Przecież to takie schematyczne, że aż zabawne,
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-14, 10:40   #66
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 278
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Ten wątek to chyba krypto reklama hotelu
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-14, 10:53   #67
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 901
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Ten wątek to chyba krypto reklama hotelu
Coś w te gusta,
hotel powinien wprowadzić do oferty pakiet "zdesperowana singielka +".
Jedziesz sama, ale płacisz za pokój 2osobowy bo na urlopie wśród pracowników znajdą Ci męża


Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ja nie usłyszałam od żadnego Polaka czegoś takiego i byłby to dla mnie koniec znajomości, gdyby facet się tak zachowywał. Jak u ciebie to norma to się zastanów czemu cię ciągnie do takich kontrolujacych ćwoków zazdrośników
Widać autorce brakowało atencji i czuje się "podłechtana" że ktoś jest o nią zazdrosny, jednocześnie nie mając świadomości do jakich "jazd" to potem by doprowadziło w związku czy codziennych sytuacjach.


Cytat:
Napisane przez MelekAlexandre Pokaż wiadomość
- Może nie koniecznie liczę na magiczny traf ale na rozwinięcie znajomości. Z mojej strony nie wdarły się emocje, nie czekam z utęsknieniem na to aż napisze/odpisze/zadzwoni. Po prostu chcę zobaczyć jak to się dalej potoczy.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



- Adem, bo o nim mowa faktycznie kilka razy zachował się dziwnie, ale czy tak samo nie jest dziwnie to, że w związkach z naszymi rodakami pewnie nie raz usłyszałyśmy, że tak nie wyjdziemy bo jesteśmy źle ubrane, zbyt duży dekolt, za krótka spódniczka itp. ? Wydaje mi się, że te jego zachowania trochę wynikają z tego, że mieszkamy bardzo daleko od siebie i jest po prostu zazdrosny. Albo dobrze udaje albo to źle odbieram ale wydaje mi się, że chłopak wkręcił się bardziej niż ja. Serio staram się podchodzić do tego na chłodno.
Każdy ma swój typ, ja tam znowu partnerkę sam zachęcam, żeby czasami idąc na miasto czy imprezę się "wylaszczyła". A niech tam inni patrzą, niech czuje się atrakcyjna, to podnosi poczucie własnej atrakcyjności i pewności siebie, a zadowolona z siebie i bez kompleksów partnerka ma spokojną głowę i potem nie marudzi Ale jak wolisz śmigać w burce bo Pan jest zazdrosny to why not, co kto lubi.

Edytowane przez DrDoom
Czas edycji: 2023-01-14 o 11:42
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-14, 11:19   #68
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 860
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ja nie usłyszałam od żadnego Polaka czegoś takiego i byłby to dla mnie koniec znajomości, gdyby facet się tak zachowywał. Jak u ciebie to norma to się zastanów czemu cię ciągnie do takich kontrolujacych ćwoków zazdrośników
Ja kiedyś jak byłam nastolatka i miałam chłopaka to usłyszałam ale bardzo się wkurzyłam i stanowczo powiedziałam że ma nie być takich tekstów. Teraz z kimś takim nie chciałabym być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-14, 13:08   #69
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Ten wątek to chyba krypto reklama hotelu
To samo pomyślałam.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-14, 21:34   #70
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Już abstrahując od tego jakiego on jest wyznania i narodowości.. Autorko, widzieliście się kilka razy, prowadzisz z facetem gadki szmatki przez internet, a ty już kminisz wkręcenie go do rodzinnej firmy i ściągnięcie go na polskie ziemie? Nawet jakby to był polak to jest to totalna abstrakcja. A niby luźno traktujesz tą znajomość
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-15, 09:46   #71
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Już Ci to każdy napisał 10 razy, ale powtórzę:

- koleś daje red flagi - chorobliwa zazdrość,
- koleś jest z innej kultury - laski jak ty to dla nich "dziwki", które łatwo [złe słowo], albo wykorzystać żeby zamieszkać w Europie/uciec z Turcji,
- ich się uczy od małego żeby pleść takie bzdury do kobiet "jesteś najpiękniejszą kobietą jaką w życiu widziałem" - jeśli koleś â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠i takie farmazony to od razu wiadomo, że nie jest grosza wart, mówi tak każdej i chodzi tylko o zdobycie celu,
- w tamtejszej kulturze kobieta ma być osobą aseksualną, oddającą się tylko mężowi, nie może spojrzeć na innego faceta bo od razu dostaje plakietkę dziwki,
- skoro już pod początku Cię nie szanuje, zmienia Cię na siłę, próbuje wymusić skoncentrowanie 100% tylko na jego osobie to wyobraź sobie co będzie dalej?

I żeby nie było - mam kilku Turków w rodzinie/znajomych. Zupełnie normalni faceci i udane małżeństwa z Polkami, ale te Polki to takie typowe kościelne cnotki-niewydymki (w teorii, bo w praktyce swoje za uszami mają). I wtedy to ma szanse funkcjonować - jeśli jesteś typem osoby, która ma osobowość zależną - wiecznie ktoś mówi Ci co masz robić, jak masz żyć, jak masz się zachowywać itd. to ma to szansę funkcjonować.
Chociaż z tego co napisałaś to ten twój kolo to typowy hotelowy fuck boy, będzie się bawił z każdą kolejną turystką, aż w końcu jakąś zbajeruje na tyle, że go zabierze do siebie.

Ochłoń trochę ;-) Albo czeka Cię wyjątkowo ujowy związek z narcyzem przemocowcem. Że Cię w ogóle do takiego człowieka ciągnie to poszłabym od razu na psychoterapię i wyjaśniała dlaczego tak jest. Obiektywnie nic nie wiesz o tym czlowieku, jakie ma zainteresowania, podejscie do ludzi, jak dba o bliskich, jaką ma sytuacje materialną itd., ale już postawiłaś go na piedestale i dałaś mu atencję niewspółmierną do tego co od niego dostałaś. Twoje zainteresowanie tą osobą jest na ten moment czysto fizyczne.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-01-18 o 19:09 Powód: Słownictwo.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-28, 15:08   #72
turystkaAlanyaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 1
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Cytat:
Napisane przez MelekAlexandre Pokaż wiadomość
Okej, dużo się dowiedziałam.

Dziękuje, toksyk z niego, nic więcej. Ale pomijając tą kwestię, chcę dowiedzieć się, czy faktycznie interesuje się mną czy "takich ja ma na pęczki".

MOŻE KTOŚ BYŁ/BĘDZIE NA WAKACJACH W KRIZANTEM HOTEL W ALANYA ?

Może też na niego trafiłyście ? Albo na innego amanta z tego hotelu ?

Z góry dziękuję

Też byłam latem w hotelu Krizantem. Trafiłam na tego samego Adema, o którym mowa i widzę, że niestety jesteśmy w tej samej sytuacji.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Ten wątek to chyba krypto reklama hotelu
Niestety nie. Znalazłam się w tej samej sytuacji co autorka wpisu.

Edytowane przez turystkaAlanyaa
Czas edycji: 2023-01-28 o 14:32
turystkaAlanyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-28, 15:37   #73
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Cytat:
Napisane przez turystkaAlanyaa Pokaż wiadomość
Też byłam latem w hotelu Krizantem. Trafiłam na tego samego Adema, o którym mowa i widzę, że niestety jesteśmy w tej samej sytuacji.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------



Niestety nie. Znalazłam się w tej samej sytuacji co autorka wpisu.
Ale jaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-28, 18:00   #74
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Trololollo odsłona 2.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-28, 20:13   #75
MelekAlexandre
Przyczajenie
 
Avatar MelekAlexandre
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 10
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Odezwij się na priv kochana, bo czuję że TYLKO TY MNIE ZROZUMIESZ ����
MelekAlexandre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-28, 20:34   #76
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Trololollo odsłona 2.
Jakiś skuteczny ten troll, bo nagle oto autorka odżyła
Osobowość wielokrotna czy jaki diabeł?
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-28, 20:41   #77
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Związek z Turkiem - ALANYA 2022

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-28 21:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.