Crystal Noir Versace - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 11:52   #61
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: Crystal Noir Versace

Uwielbiam CN. Obie wersje są bardzo podobne. Chyba bez jednoczesnych testów trudne do rozróżnienia . Może edt jest odrobinkę lżejsza i minimalnie słodsza (miałam odlewkę), ale zdecydowałam się na zakup flakonu edp, bo jest jednak troszkę trwalsza i więcej w niej kokosu (masła z kokosem). I jedna i druga wersja jest komplementogenna ...
__________________
Błagam, napraw mnie ....
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 11:53   #62
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Przypomina mi to rozkminki na temat Coco Mademoiselle miedzy wersja edt a edp. Kazdy czuje cos innego

Mialam kiedys odlewke CN edp i nie wiem czy to sila sugestii i wmawiania sobie, ze jest inne czy faktycznie edp jest bardziej takie osiadle, edt to kurz unoszacy sie nad ziemia, a edp to juz sam piasek.
O, kurz! Z kurzem CN tez mi się kojarzy, ale w takim pozytywnym sensie
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 09:29   #63
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
O, kurz! Z kurzem CN tez mi się kojarzy, ale w takim pozytywnym sensie
Ale ja mialam na mysli to, ze edt jest jakby trojwymiarowe, przestrzenne, a nie ze pachnie jak kurz
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:52   #64
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Crystal Noir Versace

Jestem już szczęśliwą posiadaczką obydwu wersji

I muszę przyznać, że, ku memu zdziwieniu, EDT jest faktycznie bardziej intensywne i ogoniaste.

EDP jest bardziej tłuste, trzymające się blisko skóry.

Na szczęście koper poszedł precz i już go wcale nie wyczuwam.


Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Mialam kiedys odlewke CN edp i nie wiem czy to sila sugestii i wmawiania sobie, ze jest inne czy faktycznie edp jest bardziej takie osiadle, edt to kurz unoszacy sie nad ziemia, a edp to juz sam piasek.
O to jest bardzo trafione porównanie
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 09:19   #65
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Crystal Noir Versace

Dla mnie EDP jest przestrzenne, racja, że bardziej "tłuste"
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 21:54   #66
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Crystal Noir Versace

Nawiązując do rozmowy z innego wątku oraz tego co przeczytałam zrobiłam testy. Mam swoje ukochane versace w wersji edp i miałam próbkę z sephory z wersji edt. Już kiedyś testowałam przed zakupem pierwszej flaszki i wtedy zdecydowałam sie na edp. Teraz test nadgarstkowy zrobiłam i... zdecydowanie edp:P On ma coś co przyciąga. Jest cięższy od edt i to mi w nim odpowiada Poza tym ja na trwalość nie narzekam bo trzyma się na mnie od rana do wieczora
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:26   #67
Roksia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 313
Dot.: Crystal Noir Versace

aż się przeraziłam czytając wasze posty, bo pędzi już do mnie moje edp a tu u was wynika, że jednak lepiej było zainwestować w edt! Trudno, zobaczymy czy będzie mi odpowiadało równie dobrze jak sephorowski tester (;
__________________
"Nie traktuj Siebie tak poważnie, nikt poza Tobą tego nie robi." Regina Brett
Roksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 12:52   #68
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez Roksia Pokaż wiadomość
aż się przeraziłam czytając wasze posty, bo pędzi już do mnie moje edp a tu u was wynika, że jednak lepiej było zainwestować w edt! Trudno, zobaczymy czy będzie mi odpowiadało równie dobrze jak sephorowski tester (;
jest już u Ciebie? Widzisz, na każdego działa inaczej, bo na mnie zdecydowanie dłużej i lepiej edp pachnie
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:44   #69
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Crystal Noir Versace

Ja bardzo lubię ten zapach, po prostu BARDZO. Może nawet uwielbiam. Fakt, edt są trwałe, ale edp... Jezu, ja tam piasku ani kurzu nie czuję, tylko coś czarnego, lepkiego, lekko spleśniałego w dobrym tego słowa znaczeniu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:10   #70
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię ten zapach, po prostu BARDZO. Może nawet uwielbiam. Fakt, edt są trwałe, ale edp... Jezu, ja tam piasku ani kurzu nie czuję, tylko coś czarnego, lepkiego, lekko spleśniałego w dobrym tego słowa znaczeniu
Zle to zinterpretowalas Nie chodzilo o sam zapach przypominajacy kurz, zapach kurzu, czy piasku, ale o rozprzestrzenianie sie jako tako samego zapachu, czasteczek zapachu. W takim sensie (juz lopatologicznie), ze dla mnie edt ma ogon, a edp trzyma sie blisko skory.
Kurz=ogon. Piasek=blisko skory
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:51   #71
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Crystal Noir Versace

Odswiezam watek, bo mam problem. Kombinuje, ze albo ktos gmeral przy Crystal Noir albo ktos gmeral przy mojej flaszce

CN kupuje non stop, konczy sie flaszka, robie zapasik. Zawsze edt. Ostatni nabytek niestety budzi moje watpliwosci. Wiadomo, ze to zapachowy killer. Przynajmniej dla mnie. Zapach z ogonem, dlugo sie utrzymujacy. A moja ostatnia flaszka jakas taka slabiutka jest. Starsza flaszke mam w domu, zapach super, z ogonem. W pracy nowa. Robie psik na nadgarstek, na kurtke i ogona nie ma, slabo wyczuwalny, bliskoskorny. Podroby nie podejrzewam, zreszta flakonik na taki nie wyglada, jedynie psikacz mi sika, a nie robi mgielki. Dopiero przy mocnym nacisnieciu atomizera robi mgielke. Zakup z listy polecanych perfumerii.
Kod ma 3 z przodu. Pozniej napisze, bo teraz nie mam dostepu. Oczywiscie jak wpisuje w kalkulator to wyskakuje blad.

Wie ktos, o co kaman z CN edt? Czy ktos ma podobne odczucia?

I nie, nos mi sie nie przyzwyczail
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 15:46   #72
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Crystal Noir Versace

śliczne są
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 07:35   #73
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
śliczne są
To mi pomoglas
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 08:29   #74
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
śliczne są
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
To mi pomoglas
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 09:09   #75
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość


Kod to 3102J, dekalkulator pokazuje blad, ale skoro przy starszych flaszkach najpierw jest litera to wpisuje J3102 i wyskakuje mi kwiecien 2013. No to sa w sumie swieze. Jesli tak maja pachniec nowe partie to ja dziekuje
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 10:39   #76
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Crystal Noir Versace

Zaniu Ja swoją pierwszą flaszkę kupiłam 3 lata temu, edp. Rok temu przy końcówce poprzedniej nosiłam się z zamiarem kupna i po waszych opiniach że edp przy edt nie ma porównania zdobyłam próbkę edt i szok Gdzie ten ogień i ogon po trzech godzinach mało co czuje gdzie edp czułam caluteńki dzień!
Nie miałam porównania wcześniej z wersją edt. Testowałam próbkę z 2013 roku, więc różnie mogło być.
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 14:12   #77
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Zaniu Ja swoją pierwszą flaszkę kupiłam 3 lata temu, edp. Rok temu przy końcówce poprzedniej nosiłam się z zamiarem kupna i po waszych opiniach że edp przy edt nie ma porównania zdobyłam próbkę edt i szok Gdzie ten ogień i ogon po trzech godzinach mało co czuje gdzie edp czułam caluteńki dzień!
Nie miałam porównania wcześniej z wersją edt. Testowałam próbkę z 2013 roku, więc różnie mogło być.
Wg dekalkulatora to moja nowa flaszka jest z '13, wiec potwierdzaloby to, ze zepsuli zapach, bo ty odczuwasz to samo
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 16:10   #78
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Wg dekalkulatora to moja nowa flaszka jest z '13, wiec potwierdzaloby to, ze zepsuli zapach, bo ty odczuwasz to samo
No, po tych testach stwierdziłam, że chyba to indywidualna sprawa i na mnie edt się nie sprawdza i zakupiłam znów edp. A tu może być coś nie tak ze składem
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 18:59   #79
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Crystal Noir Versace

Zamowilam kolejna flaszke, nadal edt. Zapach raczej bez zarzutu. Pisze raczej, bo na pierwszy niuch wszystko jest jak dawniej, ale to tylko psik na nadgarstek. Nie wiem jak wyjdzie w codziennym noszeniu.

Ale do czego zmierzam. Nie wiem czy ktos juz zwrocil na to uwage, ale zmienila sie lekko szata, uklad napisow na butelce. Nadal sa zlote, tyl sie zmienil. Czcionka jest grubsza, ja mam tester wiec nadal jest ten dopisek, ale dodali nowe: eau de toilette oraz Illegal sale

Jest dopisek co to za woda, w moim przypadku eau de toilette, poniewaz nie ma(m) na dole nalepki z calym opisem, czyli ta koncowka z tylnej scianki, jaka pojemnosc, ile trwalosci po otwarciu, gdzie wyprodukowane itp
Mam tylko przezroczysta nalepke z bialym kodem 529620.
A teraz najlepsze: napis na przodzie flakonu Versace Crystal Noit nie jest juz namalowany, tzn moze i jest, ale jest wypukly, gdy przejedzie sie palcem lub paznokciem czuc wypuklosc, a to oznacza, ze moze nie bedzie sie juz scierac
Szklana cyfra na dnie flakonu pozostala bez zmian, siedzi w rogu.

Flaszka jest z 23 pazdziernika 2015
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2016-08-09 o 19:00 Powód: dopisek
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-18, 12:23   #80
Narith
Raczkowanie
 
Avatar Narith
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 49
Dot.: Crystal Noire Versace

Witajcie dziewczyny
Czy oceniłybyście CN EDP jako zapach z ogonem, wyczuwalny dla innych? Czy taki bardziej "blisko skóry"?
Narith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 18:27   #81
Nikkula
Raczkowanie
 
Avatar Nikkula
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 39
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez Narith Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Czy oceniłybyście CN EDP jako zapach z ogonem, wyczuwalny dla innych? Czy taki bardziej "blisko skóry"?
Kochana, zdecydowanie z ogonem. Znajomi już z daleka wyczuwają, że idę korytarzem ;D
__________________
Express yourself.

Stop przeciętności

Edytowane przez Nikkula
Czas edycji: 2017-12-08 o 18:29
Nikkula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 08:48   #82
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez Nikkula Pokaż wiadomość
Kochana, zdecydowanie z ogonem. Znajomi już z daleka wyczuwają, że idę korytarzem ;D
Ale czuja zanim wejdziesz do pokoju? Znaczy zapach idzie przed toba? Myslalam, ze ogon ma sie z tylu
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 15:41   #83
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Crystal Noir Versace

Zania
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 13:39   #84
Nikkula
Raczkowanie
 
Avatar Nikkula
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 39
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ale czuja zanim wejdziesz do pokoju? Znaczy zapach idzie przed toba? Myslalam, ze ogon ma sie z tylu
Haha ;D zapach się roznosi, na przykład stoję na korytarzu i już słyszę ; ooo, chyba wróciła, bo ją czuć więc w tych perfumach ogon kręci się na 360 stopni
__________________
Express yourself.

Stop przeciętności
Nikkula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 17:58   #85
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Crystal Noir Versace

CN były reformułowane , nie są już takie zabójcze ale dalej z ogonem.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 18:49   #86
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Zania
Co tam Aska? Masz na mysli inny ogon, co sie brechtasz?

Cytat:
Napisane przez Nikkula Pokaż wiadomość
Haha ;D zapach się roznosi, na przykład stoję na korytarzu i już słyszę ; ooo, chyba wróciła, bo ją czuć więc w tych perfumach ogon kręci się na 360 stopni
Wiem, wiem, zapach znam

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
CN były reformułowane , nie są już takie zabójcze ale dalej z ogonem.
Kiedy? Mam nowa flaszke i nie czuje roznicy. Kiedys, kiedys cos mi sie wydawalo, ze kombinowali, ale potem kupilam nowa flaszke i zapach wrocil na swoje tory.
A ktore edt czy edp? Bo tu tez juz nie czuje roznicy ale testy z edp byly marne, bo mialam katar.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 20:28   #87
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 425
Dot.: Crystal Noir Versace

Jezu jaką ja mam rozkminę roku... Kocham ten zapach w wersji edt 😍Stosowałam go zawsze na wieczór, randki, jakieś szczególne wyjścia. Teraz nadchodzi jesień i nie wiem dlaczego ale żaden z zapachów które dotychczas stosowałam ‚na codzień’ nie leży mi 😂. Tyle lat miałam swoich ulubieńców jesiennych a teraz kicha. I zaczynam myśleć czy nie kupić większej flaszki Crystal Noir i zacząć ich używać do pracy, ale pracuje w biurze i boje się o swoich współpracowników (pokój mam sama, no ale i tak ciagle się gdzieś biega, są spotkania- a ja nie chce żeby ktoś miał po mnie traumę jak ja po lveb której koleżanka nadużywała &#128514. Kurczę flaszkę wykończyłam na wiosnę i z tego co pamietam to po 2 psikach na wieczór miałam mega dużo komplementów i miałam wrażenie ze ‚ma niezle pole rażenia’ 😂. O rozkminiam czy jeden psik w tej pracy to by był spoko. Weźcie proszę doradźcie i wesprzyjcie bo ja od kilku dni nie mogę przestać to przezywać 😂😂😂
atilaaav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 13:57   #88
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez atilaaav Pokaż wiadomość
Jezu jaką ja mam rozkminę roku... Kocham ten zapach w wersji edt 😍Stosowałam go zawsze na wieczór, randki, jakieś szczególne wyjścia. Teraz nadchodzi jesień i nie wiem dlaczego ale żaden z zapachów które dotychczas stosowałam ‚na codzień’ nie leży mi 😂. Tyle lat miałam swoich ulubieńców jesiennych a teraz kicha. I zaczynam myśleć czy nie kupić większej flaszki Crystal Noir i zacząć ich używać do pracy, ale pracuje w biurze i boje się o swoich współpracowników (pokój mam sama, no ale i tak ciagle się gdzieś biega, są spotkania- a ja nie chce żeby ktoś miał po mnie traumę jak ja po lveb której koleżanka nadużywała &#128514. Kurczę flaszkę wykończyłam na wiosnę i z tego co pamietam to po 2 psikach na wieczór miałam mega dużo komplementów i miałam wrażenie ze ‚ma niezle pole rażenia’ 😂. O rozkminiam czy jeden psik w tej pracy to by był spoko. Weźcie proszę doradźcie i wesprzyjcie bo ja od kilku dni nie mogę przestać to przezywać 😂😂😂
Kupuj ja takie rozkminy mam ostatnio nad Euphorią edp
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 20:08   #89
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 425
Dot.: Crystal Noir Versace

Jejuu chyba tak zrobię 😁

Euphoria ? Jeju tez miałam na jej punkcie hopla swego czasu 😁
atilaaav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 16:59   #90
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Crystal Noir Versace

Cytat:
Napisane przez atilaaav Pokaż wiadomość
Jejuu chyba tak zrobię

Euphoria ? Jeju tez miałam na jej punkcie hopla swego czasu
Zuzylam dwa flakony, 50 ml i 100 ml, ostatnio poczulam i milosc chyba wrocila, bo o wiele rzadziej czuje ja na ulicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 17:59:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.