Panny Młode 2009 cz. III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 12:34   #61
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Wpisuje sie :p
hehe jakie wejscie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 12:53   #62
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez emilkaqq Pokaż wiadomość
Witam wszystkie jeszcze panienki
Ja niestety jestem w nie komfortowej sytuacji,gdyz przebywam poza granicami kraju i juz sie boje jak to wszystko ogarniemy...W czerwcu bede w Polsce wiec mamy zamiar zalatwic sale i Kosciol...jejjj sama nie wiem
witaj z nami

Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki wiec ja z PM2008 przenosze sie do was.Moja data niestety sie zmienila.Mial byz listopad tego roku a bedzie marzec kwiecien 2009.niestety wiec.Troche u was zabawie...
witaj jako PM2009


witam wszystkie moje kochane w 3 czesci

po komuni umieram rodzina tż mnie spiła...wszystkie dzieci mnie pokochaly kazdy tylko mi mowil ze super ze bede w rodzinie i tylko mnie calowali i przytulali
a dzis mega bol glowy hehehe

a to zdjecia kosciola mojego
stronka

http://www.kolbe.lubin.pl/news.php

galeria zdjec kosciola


http://www.kolbe.lubin.pl/galeria/ga...&album=&fraza=


i jak podoba sie?? tylko jak udekorowac taki gmach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizytacja 139.JPG (205,8 KB, 21 załadowań)
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 13:03   #63
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

strippi, np wielki jest, musiałabyś popatrzeć o fotografów ze swojej okoicy czy w swoich internetowych galeriach nie mają fotek ze ślubów z tego kościoła. zazwyczaj na śluby mniej więcej tak smao się dekoruje, zwłaszcza jak ślub bierze więcej niż jedna para - robi się zrzutę i gotowe kwiaty wjeżdzają na kościół. ewentulanie można kościelnemu lub zakkonicy pomóc z tiulami na krzesłach i pierwszych łąwkach - ale to by też wszytskie pary najlepiej jakby się zadeklarowały, żeby nie było że się coś komuś nie podoba

chyba idzie zrozumieć co napisałąm
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 13:21   #64
annakacka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: http://terazmy.p2a.pl/portal.php
Wiadomości: 171
Wyślij wiadomość przez ICQ do annakacka GG do annakacka Send a message via Skype™ to annakacka
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

strippi Dzieki za przywitanie.I jesli moge wtracic swoje 3 grosze.Wiesz powiem ci taka moja fantazje.Ja ten kosciol widze w z dwoma jakimis stroikami.Zamieszcze fotki i swiece niemusza byc zapalone.Chyba ze slub wieczorkiem.Takie duze miejsca traca swoj urok gdy je zabardzo przystroisz,oczywiscie obowiaskowo miejsca dla pary mlodej.z bialymi krzeslami i klenikiem czy jak to sie nazywa.Zycze powodzenia.
annakacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 13:28   #65
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość

U mnie kryzys na całego. Prawie zerwaliśmy w sobotę. Wczoraj poszliśmy na długi spacer, taką samą trasą jak na pierwszej randce, dużo rozmawialiśmy, doszliśmy do wniosku, że pogubiliśmy gdzieś to wszystko. Zależy mi na nim. Jemu na mnie też (tak mówił) - zobaczymy co będzie dalej. Mam nadzieje, że jakoś to przetrwamy. Dużo wczoraj mówiłam o moich uczuciach, potrzebach itd. tylko boję się czy on cokolwiek zrozumiał.
Najważniejsze, że długo rozmawialiście i na pewno przetrwacie

Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki wiec ja z PM2008 przenosze sie do was.Moja data niestety sie zmienila.Mial byz listopad tego roku a bedzie marzec kwiecien 2009.niestety wiec.Troche u was zabawie...
Witaj, nie martw się, czas szybko leci i niedługo będzie 2009rok

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
po komuni umieram rodzina tż mnie spiła...wszystkie dzieci mnie pokochaly kazdy tylko mi mowil ze super ze bede w rodzinie i tylko mnie calowali i przytulali
a dzis mega bol glowy hehehe
galeria zdjec kosciola


http://www.kolbe.lubin.pl/galeria/ga...&album=&fraza=


i jak podoba sie?? tylko jak udekorowac taki gmach?
Wow jakie masz powodzenie w rodzinie TŻta, że cię całują:P fajny kościółek
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:51   #66
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
strippi, np wielki jest, musiałabyś popatrzeć o fotografów ze swojej okoicy czy w swoich internetowych galeriach nie mają fotek ze ślubów z tego kościoła. zazwyczaj na śluby mniej więcej tak smao się dekoruje, zwłaszcza jak ślub bierze więcej niż jedna para - robi się zrzutę i gotowe kwiaty wjeżdzają na kościół. ewentulanie można kościelnemu lub zakkonicy pomóc z tiulami na krzesłach i pierwszych łąwkach - ale to by też wszytskie pary najlepiej jakby się zadeklarowały, żeby nie było że się coś komuś nie podoba

chyba idzie zrozumieć co napisałąm
rozumiem rozumiem
wlasnie szukalam i cos nie moge znalezc
wiec sama bede sie zastanawiac jak to ma byc

Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość
strippi Dzieki za przywitanie.I jesli moge wtracic swoje 3 grosze.Wiesz powiem ci taka moja fantazje.Ja ten kosciol widze w z dwoma jakimis stroikami.Zamieszcze fotki i swiece niemusza byc zapalone.Chyba ze slub wieczorkiem.Takie duze miejsca traca swoj urok gdy je zabardzo przystroisz,oczywiscie obowiaskowo miejsca dla pary mlodej.z bialymi krzeslami i klenikiem czy jak to sie nazywa.Zycze powodzenia.
no tez tak mysle i jeszcze brama wejsciowa a co z lawkami?? jakies kokardki tiulowee?

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Wow jakie masz powodzenie w rodzinie TŻta, że cię całują:P fajny kościółek
no masakra hehe sama bylam zdziwiona i do teraz jestem ze tak wszystkim przypadlam do gustu
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 15:18   #67
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez emilkaqq Pokaż wiadomość
Witam wszystkie jeszcze panienki
Ja niestety jestem w nie komfortowej sytuacji,gdyz przebywam poza granicami kraju i juz sie boje jak to wszystko ogarniemy...W czerwcu bede w Polsce wiec mamy zamiar zalatwic sale i Kosciol...jejjj sama nie wiem
witaj

Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki wiec ja z PM2008 przenosze sie do was.Moja data niestety sie zmienila.Mial byz listopad tego roku a bedzie marzec kwiecien 2009.niestety wiec.Troche u was zabawie...
hej mam nadzieje ze ci sie u nas spodoba

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Witajcie w cześći III! Ja wiedziałam, że tak bedzie - jak mnie przez weekend nie bedzie to w poniedziałek III część zobaczę. Ale opisałyście sie przez ten weekend - prawie 1,5 godziny czytałam.
Nie wiem czy pamiętacie nie było mnie przez weekend na wizażu bo byłam na weselu. Od razu powiem, ze było super i wyszliśmy jako jedni z ostatnich! Ale w związku z tym że nasz ślub też już nie długo zwracaliśmy uwagę to wszystko. Teraz moje wnioski (uwaga może być dużo):
1. Ubranie świadkowej - minus. Dziewczyna ubrała sie w krótkie spodenki!!!!!!!!!!!!!!!!: eek:. Niby to taki garniturek był spodenki przed kolanko, kamizelka i marynarka do tego biała bluzka i krawat. To jeszcze nie wyglądało by najgorzej gdyby nie to, że ubrała do tego białe podkolanówki (a nogi - nie dość ze nie za zgrabne i nie za szczupłe - delikatnie to ujmując to jeszcze kolana wyobijane) i srebrna buciki na płaskim z szerokim zapięciem koło kostki - jeszcze bardziej podkreślające to od czego uwagę powinny odwracać.
2. Pierwszy toast - raczej minus. Goście (oczywiście nie wszyscy)- rzucili sie na zajmowanie miejsc i Para Młoda chwile czekała. Rozważamy winetki - choc padł pomysł, że moze zrobić tylko takie: tu rodzina Pani Młodej, tu Pana Młodego, tu stolik dla młodzież - to jeszcze do przemyślenia.(?)
3. Czekoladowa fontanna - plus. Wzbudziła duże zainteresowanie, miła atrakcja, ale my chyba nie będziemy mieć -kasa.
4. Dekoracja sali - raczej plus. Wszystko było bardzo elegancko i ładnie. Tylko my mamy "alergie" na gołąbki - a były przed MP i za MP.
5. Klimatyzacja sali - raczej minus. Chyba chcieli trochę zaoszczędzić (lokal) bo niby chodziła, ale gorąco było, tak że goście wychodzili na zewnątrz by sie ochłodzić.
6. Zespół - neutral. Grał fajnie, ale robił kosmiczne długie przerwy i o trzeciej powiedział ze kończy. Dopiero jak młodzi dopłacili to grali jeszcze godzinkę. I teraz moje pytanie: czy przy podpisywaniu umowy ustala sie do której godziny i jak długie i częste maja być przerwy? Jak Wy to macie?
7. Oczepiny -raczej minus. Byłam w szoku bo młodzi nie wiedzieli jakie będą zabawy. dla mnie żenadą była zabawa pod tytułem - taniec erotyczny - koszmar.
8. Obsługa - raczej plus. Wszytko niby oki, nawet białe rękawiczki mieli. Tylko 2 małe ale. Kawę podali tylko do tortu - poza tym był stolik kawowy i każdy robił sobie kiedy chciał - czyli oni mieli mniej roboty,a z drugiej strony każdy chciał tak mocna kawę jak lubi. I jeszcze - fajnie że często zmieniali talerz, ale po ostatnim ciepły posiłku - barszczyk czerwony z krokietem ok 1.30 - 2 godzina - jak wzięli talerze to już nie przynieśli - to trochę sugerowało już nic nie jedzcie i idźcie do domu.

To tyle ogólnie o weselu. Jeszcze kilka wniosków dla mnie. Chyba konieczny będzie kurs tańca - mój przyszły teściu strasznie sie namęczył tańcząc ze mną. No i nad kondycją popracować muszę.

Ale sie rozpisałam. Jak mi się jeszcze coś przypomni to napisze
ciekawe uwagi.. rozwalila mnie swiadkowa ale to nic..

ja po przedszkolu.. bylo super.. dzieci mnie pamietaly ptytala czemu mnie tyle niebylo.. wogole bardzo przyjemnie.. mam 26 trzylatkow, ale do 20 czerwca mam tez 2 mlode dziewczyny do pomocy wiec jest naprawde super.. one powiedzialy ze sie zjama sprzataniem posilkami i zabawami dowolnymi a ja tylko zajecia dydaktyczno wychowawcze.. wiec naprawde jest super i dotego 1.5 godziny snu dzieci
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 15:38   #68
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ja po przedszkolu.. bylo super.. dzieci mnie pamietaly ptytala czemu mnie tyle niebylo.. wogole bardzo przyjemnie.. mam 26 trzylatkow, ale do 20 czerwca mam tez 2 mlode dziewczyny do pomocy wiec jest naprawde super.. one powiedzialy ze sie zjama sprzataniem posilkami i zabawami dowolnymi a ja tylko zajecia dydaktyczno wychowawcze.. wiec naprawde jest super i dotego 1.5 godziny snu dzieci
No to super, ze jestes zadowolona

ja wlasnie wstalam ale taka rozwalona jestem ze szok a zas musze sie brac do roboty bo jutro ide do promotorki i dostanie 2 rozdzialy w rozsypce No ale nie zdaze tego do jutra posklecac wiec niech se czyta

skoro tak sie chwalicie swoimi kosciolami to ja tez pochwale sie swoim, aczkolwiek nie moglam w necie znalezc zadnych zdjec co by oddawaly jego urok Kosciolek jest na wysokiej gorce, jedzie sie do niego taka waska kreta droga i jak juz sie wyjedzie to sa piekne widoki naokolo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szczyrk 1.jpg (94,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szczyrk 2.jpg (106,7 KB, 22 załadowań)
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 16:18   #69
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

jak się nazywa dokłądnie ten kościół? i że tak powiem dokłądny adres
Ale za to jest w nim super ekstra podłoga na wysoki połysk. Bardzo mi się podoba

marta esktra, ale 26 rozbieganych trzylatków mnie by przeraziło

A ja włąśnie wylazłam z ogródka jaki mamy pod oknem w jadalni i kuchni. Taki spółdzielczy kawałek ziemi ogrodzony zdezelowanym płotkiem przypominającym płotek
Walczyłam z zielskiem łądną godzinkę - sam mlecz prawie
Ale za to teraz widać piękne konwalie i trzykolorowe niezapominajki -niebieskie, białe i różowe
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 16:32   #70
annakacka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: http://terazmy.p2a.pl/portal.php
Wiadomości: 171
Wyślij wiadomość przez ICQ do annakacka GG do annakacka Send a message via Skype™ to annakacka
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

martucha84 witaj a czemu mi by mialo sie u was niepodobac hihi :d
annakacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 16:36   #71
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
jak się nazywa dokłądnie ten kościół? i że tak powiem dokłądny adres
Ale za to jest w nim super ekstra podłoga na wysoki połysk. Bardzo mi się podoba

marta esktra, ale 26 rozbieganych trzylatków mnie by przeraziło

A ja włąśnie wylazłam z ogródka jaki mamy pod oknem w jadalni i kuchni. Taki spółdzielczy kawałek ziemi ogrodzony zdezelowanym płotkiem przypominającym płotek
Walczyłam z zielskiem łądną godzinkę - sam mlecz prawie
Ale za to teraz widać piękne konwalie i trzykolorowe niezapominajki -niebieskie, białe i różowe
To do mnie to pytanie?? To jest Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Szczyrku Podobno ukazywala się tam Matka Boska

tu masz linka jakbyś chciała poczytac
http://www.szczyrk.salezjanie.pl/tek...anktuarium.htm

heheh nioo mam nadzieje ze se nie wybije zebow na tej ekstra wyblyszczonej podlodze A dlaczego pytasz jaki to kosciol??

To pewnie się też troszke opalilas przy tym odchwaszczaniu ogrodka, bo dzis taka piekna pogoda Ja pol dnia przespalam bo cala noc prawie nad praca mgr spedzilam i dzisiejsza noc nie bedzie bardziej udana
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 16:39   #72
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 16:47   #73
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
heheh to moja kolezanka tam sie boi żab A akurat tak sie sklada, ze wiosna, szczegolnie jak pada deszczyk to tych żabek kolo mojej uczelni jest calkiem sporo Także kolezanke slychac z kilometra tak sie drze A kiedys szlysmy na przystanek i akurat bylo po burzy i żabki sobie lazily cala szerokoscia drogi to tak podskakwiala, ze nie wiedzialam czy mam ja wziac na rece i zaniesc na ten przystanek czy jak
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 17:45   #74
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Strippi ja bym tego kosciola nie dekorowała, jest dostojny sam w sobie i dekoracja mu może zaszkodzić, ewentualnie jkiś tiul przy krzesłach i wzdłuż kościoła jak będziecie szli też tiul i tealighty gdzies w tym tiulu porozstawiane...

Dzisiaj byliśmy załatwiać kredyt i powiem wam, że pani nas bardzo pocieszyła bo jak weźmiemy rodziców jako współkredytobiorców to mamy dużo większą zdolność niż jest nam potrzebna, no i hipoteka będzie prawdopodobnie pod dom rodziców a nie pod nasze mieszkanie, tak się bardziej opłaca. Z tych ofert co nam pami przedstawiła nalepiej dla nas wychodzi Kredyt Bank, a poza tym Open Finance ma teraz u nich promocję. Jutro będę dzwoniła do dewelopera dowiedzieć się jakie są u nich warunki zakupu mieszkania no i tylko trzebabędzie uruchomić cała procedurę kredytową
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 17:47   #75
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

no no dziewczyny ... szalejemy juz III cz.
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 17:53   #76
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 18:12   #77
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

po komuni umieram rodzina tż mnie spiła...wszystkie dzieci mnie pokochaly kazdy tylko mi mowil ze super ze bede w rodzinie i tylko mnie calowali i przytulali
a dzis mega bol glowy hehehe
No świetnie Cię nowa rodzina przyjęła Nic tylko się cieszyć
Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

ja po przedszkolu.. bylo super.. dzieci mnie pamietaly ptytala czemu mnie tyle niebylo.. wogole bardzo przyjemnie.. mam 26 trzylatkow, ale do 20 czerwca mam tez 2 mlode dziewczyny do pomocy wiec jest naprawde super.. one powiedzialy ze sie zjama sprzataniem posilkami i zabawami dowolnymi a ja tylko zajecia dydaktyczno wychowawcze.. wiec naprawde jest super i dotego 1.5 godziny snu dzieci
No to pierwszy dzień pracy udany fajne to uczucie gdy dzieci przychodzą i mówią, że pamiętają Oj jak masz fajnie z tą pracą

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość

Dzisiaj byliśmy załatwiać kredyt i powiem wam, że pani nas bardzo pocieszyła bo jak weźmiemy rodziców jako współkredytobiorców to mamy dużo większą zdolność niż jest nam potrzebna, no i hipoteka będzie prawdopodobnie pod dom rodziców a nie pod nasze mieszkanie, tak się bardziej opłaca. Z tych ofert co nam pami przedstawiła nalepiej dla nas wychodzi Kredyt Bank, a poza tym Open Finance ma teraz u nich promocję. Jutro będę dzwoniła do dewelopera dowiedzieć się jakie są u nich warunki zakupu mieszkania no i tylko trzebabędzie uruchomić cała procedurę kredytową
ooo dobre wieści życzę pomyślności w spełnianiu marzenia o własnym kącie


Pokazujecie swoje kościoły, ja też pokaże, to mój parafialny, szkoda tylko, że nie mam zdjęć wnętrza, bo jest piękne, czego nie można zbytnio powiedzieć o zewn. wyglądzie ale to jest bardzo stary, zabytkowy kościół
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosciol.jpg (29,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kościół 2.JPG (58,4 KB, 10 załadowań)
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 18:38   #78
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Rosette

Samba, żeby fotek poszukać, znalazłam jedną. niewiele widać ech.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40_839564_1_d_8341.jpg (22,0 KB, 10 załadowań)
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 18:45   #79
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Wpisuje sie :p
mmmhhh czyżby Tż się oświadczył?
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 18:46   #80
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

annfas jesli chodzi o kredyt, to moi rodzice zawsze biora w KB i polecają
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 19:06   #81
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
Strippi ja bym tego kosciola nie dekorowała, jest dostojny sam w sobie i dekoracja mu może zaszkodzić, ewentualnie jkiś tiul przy krzesłach i wzdłuż kościoła jak będziecie szli też tiul i tealighty gdzies w tym tiulu porozstawiane...

Dzisiaj byliśmy załatwiać kredyt i powiem wam, że pani nas bardzo pocieszyła bo jak weźmiemy rodziców jako współkredytobiorców to mamy dużo większą zdolność niż jest nam potrzebna, no i hipoteka będzie prawdopodobnie pod dom rodziców a nie pod nasze mieszkanie, tak się bardziej opłaca. Z tych ofert co nam pami przedstawiła nalepiej dla nas wychodzi Kredyt Bank, a poza tym Open Finance ma teraz u nich promocję. Jutro będę dzwoniła do dewelopera dowiedzieć się jakie są u nich warunki zakupu mieszkania no i tylko trzebabędzie uruchomić cała procedurę kredytową
no wlasnie tez tak myslalam i jeszcze 2 wazony na oltarzu z kwiatow

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
No świetnie Cię nowa rodzina przyjęła Nic tylko się cieszyć
no ciesze sie ciesze i to bardzo
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 19:26   #82
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cześć dziewczyny!
No i nie załapałam się na 5000 post... Witam wszystkich w nowym wątku. Witam też nowe Panny Młode 2009: Witch86, Marianna 54, ~Gosienka~, Sławka2, annakacka .

Jaguś, spóźnione, ale jak najbardziej szczere życzenia urodzinowe! Zdrówka, radości, spełnienia marzeń, uśmiechu i wielu wspaniałych chwil.

Martuś, gratuluję dostania pracy. Cieszę się, że Ci sie podoba wśród 3-latków

My dziś zaklepaliśmy datę i godzinę w Kościele. Na razie chyba jako pierwsza 01.08. będę żoną, bo ślub zacznie się o 12.00 .

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
nauki naukami, ale czy wizytę w poradni małżeńskiej można załatwić już w tym roku?
My juz mamy skończone i nauki i wizyty w poradni. Są ważne bezterminowo.
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:08   #83
Zottel
Raczkowanie
 
Avatar Zottel
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bochum, Niemcy
Wiadomości: 138
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Normalnie nie mozna za wami nadazyc Witam w czesci 3. Ja w ta piekna pogode normalnie prawie caly czas jestem poza domem: w sobote robilismy z TZ wycieczke, wczoraj spotykalam sie z kolezanka z liceum ktorej juz ze 3 lata nie widzialam a dzis z inna kolezanka. Postaram sie szybko nadrobic zaleglosci w czytaniu
Zottel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:25   #84
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
przede wszystkim witam nowe PM!!!


Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ten nasz wątek to chyba będzie miał rekordową liczbę części

U mnie kryzys na całego. Prawie zerwaliśmy w sobotę. Wczoraj poszliśmy na długi spacer, taką samą trasą jak na pierwszej randce, dużo rozmawialiśmy, doszliśmy do wniosku, że pogubiliśmy gdzieś to wszystko. Zależy mi na nim. Jemu na mnie też (tak mówił) - zobaczymy co będzie dalej. Mam nadzieje, że jakoś to przetrwamy. Dużo wczoraj mówiłam o moich uczuciach, potrzebach itd. tylko boję się czy on cokolwiek zrozumiał.
dobrze ze chociaz potraficie ze soba rozmawiac tylko pozazdroscic

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
hihi wiejski w sensie że jest na wsi nie to że lipny bo ogólnie to mi się bardzo podoba i nie chcę ślubu w żadnym inny,
wiem wiem zartowalam ale jest piekny

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Konkurs był tańca erotycznego - ale my chcemy sie zapisać na konkurs tańca towarzyskiego!
a mozesz opisac ten konkurs bo jestem ciekawa jak to moze wygladac

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
nie przepraszaj, literówka ot co


ja chcę dziecko


nie jestes sama ja tez bym chciala dzidziusia ale najpierw mieszkanko i wesele
Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
po komuni umieram rodzina tż mnie spiła...wszystkie dzieci mnie pokochaly kazdy tylko mi mowil ze super ze bede w rodzinie i tylko mnie calowali i przytulali
a dzis mega bol glowy hehe
trzeba bylo tyle nie pic a i nie za dobrze ci z ta rodzinka:d

martucha gratuluje pierwszego dnia w pracy


a to jest moj kosciol ale to kuzynki wesele a ja w tym samym bede brac slub
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8180028.jpg (274,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8180071.jpg (322,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8180094.jpg (343,0 KB, 50 załadowań)
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:35   #85
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

ładne przystojenie, tylko te kwiaty przy młodych bym zkliwkwidowała, żeby fotografowi nie zasłaniały
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:36   #86
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Hej Dziewczyny ! Witam w trzeciej części. Troche sie nie odzywałam, ale juz nadrabiam. Moje przygotowania staneły niestety w miejscu, nadal mam tylko sale zaklepaną. Od jakiegos czasu nic mi sie nie chce, ale mam nadzieje ze niedługo wrocą mi siły, jak sie wszystko wyklaruje. Otóz 1 maja Moje Szczescie miało wypadek i było tydzien w szpitalu i od tamtej pory przygotowania zeszły na trzeci plan. Naszczescie juz jest lepiej i mysle ze niedługo znów sie wezmiemy pełną parą do pracy, bo trzeba zespół wybrac. A druga sprawa to bronie sie 24 czerwca, a moja praca jeszcze nie napisana i badania nie skonczone, ale damy radę musze sie bronic i za wesele sie brac. Dobrze ze jest forum, mozna sie troche wyżalic
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:48   #87
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ładne przystojenie, tylko te kwiaty przy młodych bym zkliwkwidowała, żeby fotografowi nie zasłaniały
wiesz to kuzynki wesele ja inne przystrojenie bede miala

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ! Witam w trzeciej części. Troche sie nie odzywałam, ale juz nadrabiam. Moje przygotowania staneły niestety w miejscu, nadal mam tylko sale zaklepaną. Od jakiegos czasu nic mi sie nie chce, ale mam nadzieje ze niedługo wrocą mi siły, jak sie wszystko wyklaruje. Otóz 1 maja Moje Szczescie miało wypadek i było tydzien w szpitalu i od tamtej pory przygotowania zeszły na trzeci plan. Naszczescie juz jest lepiej i mysle ze niedługo znów sie wezmiemy pełną parą do pracy, bo trzeba zespół wybrac. A druga sprawa to bronie sie 24 czerwca, a moja praca jeszcze nie napisana i badania nie skonczone, ale damy radę musze sie bronic i za wesele sie brac. Dobrze ze jest forum, mozna sie troche wyżalic
oj a co mu sie stalo ze tydzien w szpitalu lezal?? nie boj sie szybko dojdzie do siebie i bedziecie razem robic napady n fotografow i wogole nie martw sie bedzie dobrze
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:53   #88
alizot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 40
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Dziewczyny? Nie tak dawno debatowałyście i9le będzie części wątku!!! Nie było mnie raptem dwa tygodnie a tu trzecia część. Straszne tempo. nawet nie wiem kiedy ja to nadrobię!!! Witam wszystkie nowe twarze i serdecznie pozdrawiam. Mam ograniczony dostęp do neta teraz ale jestem z wami. Do mojego slubu już mniej niż rok <radocha> Buźki kochane!!!
alizot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:55   #89
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Martucha - gratuluje pierwszego dnia w pracy wśród 3-latków. I bardzo podziwiam. ja tez pracuje z dziećmi - ale na szczęście ze starszymi choć przekrój ogromny - cała podstawówka i całe gimnazjum - i na szczęście to ja więcej z tymi starszymi, bo ja do takich maluchów to cierpliwości nie mam.

Strippi - no to już jesteś ciocia pełną parą! gratuluje!

Mała-ta zabawa to polega na tym, że wybiera się 5-6 par i najpierw na krzesełkach siadają faceci i dziewczyny mają zatańczyć dla nich erotyczny taniec, potem jest zmiana. W nagrodę wódeczka. może ja jakaś dziwna jestem, ale mi się to nie podobało.
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:59   #90
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
oj a co mu sie stalo ze tydzien w szpitalu lezal?? nie boj sie szybko dojdzie do siebie i bedziecie razem robic napady n fotografow i wogole nie martw sie bedzie dobrze

Trzy dyski mu sie wysuneły, naszczęście nie trzeba było operacji robic, tylko musi uwazac bardzo na siebie i przez próg mnie nie przeniesie, bede musiała uwazac zeby sie nie potknąć. Wazne ze juz jest lepiej.
Dzięki Mała za słowa otuchy . Jak tak Was czytam to mi siły i checi wracaja do przygotowań
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.