Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 08:06   #61
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Mam suknię na zamek. Zastanawiałam isę nad zapięciem wiązanym, bo jeśli chodzi właśnie o tą stabilność, to na pewno jest super... ale jakoś średnio mi się widziało w mojej sukni. Szczerze mówiąc, to ona jest tak dopasowana, że nie sądzę, aby się obracała (krawcowa mi ją dopasowała idealnie, więc jak coś zjem, to na brzuchu mi się będzie trzymała ).Właśnie bardziej się boję, że suknia będzie zlatywała mi z biustu Przedwczoraj kupiłam kolejny stanik i mam nadzieję, że będzie mi się trzymał na miejscu.

PS. zdjęcie szelki z ciut dalszej odległości
Jak dla mnie to na pewno ładnie będziesz wyglądała zarówno z tą szelką jak i bez niej Teraz tylko ty musisz wiedzieć jak lepiej się czujesz, bo jeżeli bez tej szelki będziesz cały czas myślała o tym czy suknia się nie obsunie to lepiej jak będziesz ją miała
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 08:06   #62
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

azzis jaka talia nonono cudnie Ciutkę skraca ta szelka, ale jesli ona ma byc optymalna i doczepiana, to super miec taka alternatywe
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 08:35   #63
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Witam w nowej części
Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie bo zaczynam wariować
Czy ta szelka dobrze wygląda? Czy jest za szeroka?
Im bliżej ślubu, tym bardziej przyglądam się zdjęciom z przymiarek i już sama nie wiem czy suknia dobrze wygląda czy nie?
Tu na zdjęciu jest jeszcze nie przyszyta koronka (ale jak jest przyszyta to też wystaje aplikacja w niektórych miejscach).
ślicznie wyglądasz - ważne żebyś się dobrze czuła z szelką. Jest ok tylko z lewej strony ta koronka się podnosi do góry ( chyba że to jest jeszcze zdjęcie nie przyszytej

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
azzis- pieknie wygladasz i aż zazdroszcze, bo ja sie załamałam jak przymierzyłam swoja sukienke, bo juz przyleciała do pl.... jest tak duza, ze nie wiem co z nia teraz zrobic.... w pasie da sie zwęzic ale co z miseczkami zrobic... bo z biustu tez mi niestety spadlo i teraz te miski prawie puste sa i to okropnie wyglada... jak wyszlam z salonu to normalnie płakałam w samochodzie...
Nie martw się - można włożyć do miseczek takie wkładki - moja szwagierka tak miała. A po zwężeniu też będzie się lepiej układała
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 08:36   #64
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to na pewno ładnie będziesz wyglądała zarówno z tą szelką jak i bez niej Teraz tylko ty musisz wiedzieć jak lepiej się czujesz, bo jeżeli bez tej szelki będziesz cały czas myślała o tym czy suknia się nie obsunie to lepiej jak będziesz ją miała
Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
azzis jaka talia nonono cudnie Ciutkę skraca ta szelka, ale jesli ona ma byc optymalna i doczepiana, to super miec taka alternatywe
Pewnie będzie tak, że dopnę szelkę zaraz po pierwszym tańcu, bo będę się stresowała, że mnie ktoś przegnie w tańcu i mi coś wyleci Wolałabym bez tej szelki... ale jeszcze się zobaczy Myślałam, że może jakby była troszkę cieńsza, to by trochę mniej skracała...
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 08:41   #65
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cześć
Jeszcze nie poczytałam co tam naskrobałyście.

Wczoraj bylismy spisać protokół. 1,5 godziny chyba ze sto pytań. TŻ zapomniał dowodu i myslelismy że nic nie załatwimy, ale ksiadz nie robił problemów, musimy donieść po zapowiedziach. Jednak tak jak myslałam... po spisaniu wszystkiego, dostalismy kartkę dla parafii TŻ na zapowiedzi. W mojej będą już w tą niedzielę czytane i wywieszone (pójdziemy zrobić zdjecie tablicy na pamiątkę i później wkleimy do księgi weselnej ). A po zapowiedziach mamy tylko wrócić z zaświadczeniem, kwitem z poradnictwa rodzinnego i dokumentami z USC i dostaniem licencję Nareszcie to załatwiłam.

P.S. Ksiadz mnie uświadowmił, że antykoncepcja sztuczna w małzeństwie to (UWAGA ) prostytucja zalegalizowana myślałam ze spadnę z krzesła
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 08:54   #66
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Cześć
Jeszcze nie poczytałam co tam naskrobałyście.

Wczoraj bylismy spisać protokół. 1,5 godziny chyba ze sto pytań. TŻ zapomniał dowodu i myslelismy że nic nie załatwimy, ale ksiadz nie robił problemów, musimy donieść po zapowiedziach. Jednak tak jak myslałam... po spisaniu wszystkiego, dostalismy kartkę dla parafii TŻ na zapowiedzi. W mojej będą już w tą niedzielę czytane i wywieszone (pójdziemy zrobić zdjecie tablicy na pamiątkę i później wkleimy do księgi weselnej ). A po zapowiedziach mamy tylko wrócić z zaświadczeniem, kwitem z poradnictwa rodzinnego i dokumentami z USC i dostaniem licencję Nareszcie to załatwiłam.

P.S. Ksiadz mnie uświadowmił, że antykoncepcja sztuczna w małzeństwie to (UWAGA ) prostytucja zalegalizowana myślałam ze spadnę z krzesła
O matko Oni jak czasami coś powiedzą to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać ......
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:01   #67
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Cześć
Jeszcze nie poczytałam co tam naskrobałyście.

Wczoraj bylismy spisać protokół. 1,5 godziny chyba ze sto pytań. TŻ zapomniał dowodu i myslelismy że nic nie załatwimy, ale ksiadz nie robił problemów, musimy donieść po zapowiedziach. Jednak tak jak myslałam... po spisaniu wszystkiego, dostalismy kartkę dla parafii TŻ na zapowiedzi. W mojej będą już w tą niedzielę czytane i wywieszone (pójdziemy zrobić zdjecie tablicy na pamiątkę i później wkleimy do księgi weselnej ). A po zapowiedziach mamy tylko wrócić z zaświadczeniem, kwitem z poradnictwa rodzinnego i dokumentami z USC i dostaniem licencję Nareszcie to załatwiłam.

P.S. Ksiadz mnie uświadowmił, że antykoncepcja sztuczna w małzeństwie to (UWAGA ) prostytucja zalegalizowana myślałam ze spadnę z krzesła
A my byliśmy w poniedziałek spisać protokół. Siedzieliśmy jakieś 20 min. Pytań było około 10 i szybko to załatwiliśmy, a przy okazji się pośmialiśmy, bo był bardzo fajny młody ksiądz i będziemy chcieli, żeby ten ksiądz udzielał nam ślubu
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 09:05   #68
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Witam Was kochane w nowej części
Starą część miałam zapisaną w zakładkach i wchodzę jak zwykle i chciałam którąś zacytować, patrzę a tu nie ma tych ikonek do cytowania myślę ki czort pewnie z wizażem znowu coś nie tak i dopiero po chwili zauważyłam kłódeczkę

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie bo zaczynam wariować
Czy ta szelka dobrze wygląda? Czy jest za szeroka?
Im bliżej ślubu, tym bardziej przyglądam się zdjęciom z przymiarek i już sama nie wiem czy suknia dobrze wygląda czy nie?
Tu na zdjęciu jest jeszcze nie przyszyta koronka (ale jak jest przyszyta to też wystaje aplikacja w niektórych miejscach).
Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź w sprawie mojej szelki
Już sama nie wiem czy ona będzie ok. Raz mi się podoba, a z innym razem myślę, że jakoś tak mi skraca dekolt, że za mało zostanie miejsca pomiędzy szyją, a suknią.

zlotko855 będę miała bolerko satynowe (niestety mam fotkę jak jeszcze nie jest gotowe; będzie maleńka stójeczka) i fryzurę i kolczyki takie:
Ślicznie to wszystko wygląda


Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny, welon przymierzalam metrem krewieckiem
70cm - tak do konca plecow
80cm - na poczatku tyłka

Jak lepiej myslicie ?
Jak ja miałabym wybierać to wzięłabym do końca pleców,a dobrze zmierzyłaś? Od tego miejsca w którym będzie upięty? Żeby później nie okazał się za krótki

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Cześć
Jeszcze nie poczytałam co tam naskrobałyście.
P.S. Ksiadz mnie uświadowmił, że antykoncepcja sztuczna w małzeństwie to (UWAGA ) prostytucja zalegalizowana myślałam ze spadnę z krzesła
no comment
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:06   #69
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
A my byliśmy w poniedziałek spisać protokół. Siedzieliśmy jakieś 20 min. Pytań było około 10 i szybko to załatwiliśmy, a przy okazji się pośmialiśmy, bo był bardzo fajny młody ksiądz i będziemy chcieli, żeby ten ksiądz udzielał nam ślubu
"Nasz" ksiądz też był w porządku. Siedzieliśmy 1,5 godziny ale nawet nie wiem kiedy to minęło. Wszystko nam wytłumaczył i nic nikomu nie wypominał, bo myśleliśmy że coś będzie mówił że mieszkamy razem. Byliśmy miło zaskoczeni
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:08   #70
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Ooooo, witajcie dziewczynki!!!
Ale dziś mamy w Krakowie pochmurną pogodę
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:13   #71
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
"Nasz" ksiądz też był w porządku. Siedzieliśmy 1,5 godziny ale nawet nie wiem kiedy to minęło. Wszystko nam wytłumaczył i nic nikomu nie wypominał, bo myśleliśmy że coś będzie mówił że mieszkamy razem. Byliśmy miło zaskoczeni
No to tez musiał być fajny. U nas nie miał się czego doczepić, bo nie mieszkamy razem, ale myślę, że nawet gdybyśmy mieszkali nic by nie powiedział

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Ooooo, witajcie dziewczynki!!!
Ale dziś mamy w Krakowie pochmurną pogodę
Nie tylko w Krakowie jest brzydko u mnie też bardzo pochmuro i wygląda jakby miało zaraz zacząć padać buu brzydka pogoda.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 09:22   #72
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
tak myśle ponieważ byłam u koleżanki która akurat była na etapie końcowym a po trzech godzinach od mojego wyjścia zawiozła córeczkę do szpitala, a jej szwagier następnego dnia się rozchorował, no i ogólnie cała rodzina się męczyła, a ja dosc długo się u niej zasiedziałam
teraz się męczę , nie dobrze mi cały czas , coś mi tam przechodzi ale na chwilę
Sprobuj wypic smecte z cola tak gdzies polowa szklanki,dieta lekkostrawna i jesli masz nifuroksazyd to zazyj ale to na recepte jest albo podobny sklad endiex (ma nifuroxazidum)dieta niemoze zawierac mleka i nabialu

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
nie wie przypadkiem któraś z Was jak to jest z dotacją z UP na otwarcie firmy? ile trzeba być bezrobotnym?
Z tego co sie moi znajomi orientowali to mozna byc nawet mc ale sa duze kolejki do oczekiwan potrzebny biznesplan dobry!!!Wiem jeszcze ze w wiekszych miastach mozna dostac okolo 20,000 a w mniejszych juz np 17,000.Dobrze jest jak juz sie bedzie mialo ta dotacje to wziasc sobie kogos z GUP do pracy (zatrudnic osobe bezrobotna) i na nia tez mozna uzyskac dotacje w podobnej kwocie

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie bo zaczynam wariować
Czy ta szelka dobrze wygląda? Czy jest za szeroka?
Im bliżej ślubu, tym bardziej przyglądam się zdjęciom z przymiarek i już sama nie wiem czy suknia dobrze wygląda czy nie?
Tu na zdjęciu jest jeszcze nie przyszyta koronka (ale jak jest przyszyta to też wystaje aplikacja w niektórych miejscach).
Kurcze tak szczerze to widac ta gruba szelke a musi ona byc?niemoze byc waska?Ja tez bede miala ale bardzo waziutka bo na wszelki wypadek co by mi niezleciala suknia
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:24   #73
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
"Nasz" ksiądz też był w porządku. Siedzieliśmy 1,5 godziny ale nawet nie wiem kiedy to minęło. Wszystko nam wytłumaczył i nic nikomu nie wypominał, bo myśleliśmy że coś będzie mówił że mieszkamy razem. Byliśmy miło zaskoczeni
Nasz też był nawet o.k. Miał śmieszną starą maszynę na której stukał i śmiać mi się chciało. Tylko ten jeden tekst o prostytucji był taki przesadzony. My tez podaliśmy wspólny adres i nawet pytał się od kiedy tam mieszkamy, ale tego nie skomentował I co najważnejsze...nic nie wspominał o pieniądzach. Przy wyjsciu uscisnął ręce, a ja wtedy dopiero podałam mu kopertę jako datek na moje zapowiedzi- to aż jakby się trochę zmieszał.
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015

Edytowane przez gold-fish
Czas edycji: 2009-04-23 o 09:26
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:35   #74
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
Riana ja jeszcze nie wiem dokladnie jak to bedzie z dzieciaczkami, mam mała siostrzyczke (ma 6 lat), wiec ona na pewno nam poda obraczki i jesli bede miec dlugi welon to moze go poniesie z jakas mala kuzyneczka. wiecej nie wiem. mnie sie podoba jak dzieci biora udzial w uroczystosci. zrob tak jak tobie sie podoba, zeby to byl najpiekniejszy dla ciebie w zyciu dzien
Mi sie wlasnie cos takiego podoba chcialabym aby moj chrzesnik czytal tez.Mam tylko wachania bo tesciowa mi mowi ze kwiatki i dzieci to procesja albo komunia ze kwiaty pod nogi sie sypie np papiezowi i juz mnie doluje zawsze musze cos dogadac!!!

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
będę miała bolerko satynowe (niestety mam fotkę jak jeszcze nie jest gotowe; będzie maleńka stójeczka) i fryzurę i kolczyki takie:
OOOOO z bolerkiem bardzo ladnie

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
P.S. Ksiadz mnie uświadowmił, że antykoncepcja sztuczna w małzeństwie to (UWAGA ) prostytucja zalegalizowana myślałam ze spadnę z krzesła
Nie no dziewczyny brak mi słow:haha ha::hahah a::hahaha :,a oni niby aniolki.........no coments
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:41   #75
katrinkie
Przyczajenie
 
Avatar katrinkie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 22
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Witam Panienki w nowej części

Od dziś zostało mi równo miesiąc, i chyba zaczynam wpadać w panikę!!! w poniedziałek i dziemy z TŻ załatwiać sprawy takie jak: buciki, ksiądz, USC. I mam pytanko do was w poniedziałek mamy dać na zapowiedzi, czy to nie zapóźno???? wszystko mnie denerwuje, panikara ze mnie
katrinkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:05   #76
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Dziewczyny tak wlasnie siedze i robie liste i szok
mamy już:
sala (Krzywaczka)
dekoracja sali (od szefowej wKrzywaczce my tylko wybieramy jakie)
kamerzysta (z Avision)
fotograf (z Wieliczki )
orkiestra (standard z Tych)
ustalony repertuar z orkiestrą
suknia (zamówiona w Bostonie, przymiarka w lipcu - szyta na miarę)
świadkowie,Druhna i Druzba- poinformowani
samochód (TZ siostra sie zaoferowala,choc zastanawiamy sie nad innym)
stół wiejski
owoce
makijaz-mam pania
pierwszy taniec (Paula -od Dziś)
kurs przedmałżeński (właśnie kończymy)
wiązanka ślubna(zamowione)
wiązanka dla świadkowej(zamowione)
butonierka(zamowione)
Kwiaty dla rodzicow
swiadectwo ostatniej katechezy
sopran,skrzypce i organy(ustalone piesni podczas mszy sw)
Tipsy-jak bede bez nerwow to zrobie sobie sama a jak nie to pojde do salonu
brak:
poradni
protokolu
papierkow z USC,bierzmowania,chrztu
zapowiedzi
fryzjera
opalenizny
alkohol (niewiemy jaki)
zaproszenia (jest kilka co sie nam podobaja)
obrączki (rozgladamy się)
zaproszenia do rozwiezienia
przybranie kościoła (rozglądamy się,musimy ustalic z innymi parami )
ubranie dla Młodego (rozglądamy się)
ciasta + tort
bielizna ślubna
podwiązka niebieska
układ taneczny
buty slubne
kieliszki na toast
winietki,naklejki
podziekowania dla rodzicow+prezent
Chyba wszystko chociaz wydaje mi sie że jeszcze wiecej tego bedzie
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:09   #77
aloy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 298
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

kliwia dziekuje

No dziewczynki zostaje nam 9 !!!! dni
Ja w sumie się nie bardzo denerwuje, już praktycznie wszystko załatwione sukienkę w czwartek za tydzień odbieram, kwiaty zamówione, fryzjer kozmetyczka. a tak w ogóle to taki mam plan:
11.00 fryzjer
13.00 makijaż
15.00 ubierać się załozyć biżu
16.00 błogosławieństwo, ewentualne targowanie się
16.30 do kościoła
17.00 ślub!!!
oczywiście w międzyczasie coś zjem i bedę odpoczywała

czyli wszystko spokojnieżebym tylko o czymś niezapomniała
a jak się wcześniej ubiorę to też sobie odpocznę
a jak wy macie zaplanowane?
__________________
02.05.2009 godz 17.00

Ola 19.10.2009
aloy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:12   #78
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
szósta
Zastanawiam się nad winietkami na stół. Chciałam żeby każdy przy talerzyku miał malutką karteczkę (na papierze jak zaproszenia, złożona będzie stać). Na wierzchu żeby było imię i nazwisko, a w środku po otwarciu parę śmiesznych słów o tej osobie, może jakis cytat. No własnie za bardzo nie mam pomysłu. O małym kuzynie chciałam coś że jest niejadkiem. O kuzynce że małą księżniczką. O rodzicach że najukochańsi.O dziadkach jakiś cytat. O grubym wujku że żarłokiem. Widziałyście gdzieś może coś takiego? Moja koleżanka była na weselu z takimi karteczkami, później goście wzieli na pamiatke. Niestety nie mam pomysłu co wpisać w środek żebby było krótkie, fajne i śmieszne
kasienko pomysł moze i fajny, ale na małe kameralne przyjecie Np. ja sobie nie wyobrazam pisac o każdej osobie (ponad 80) , w dodatku nie znając ich dobrze. No i żeby nie popełnić jakieś gafy, bo moze np. wujek sobie nie życzy być postrzeganym jako żarłok. Czasami ludzie tylko udają ze np. nie przejmują się swoi wyglądem ale tak naprawdę robia dobrą minę do złej gry. Trzeba dobrze znać swoich gości, żeby trafić z ,,oceną".


Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNKI A CO SADZICIE ZEBY PRZED WAMI DO KOSCIOLKA SZLI:CHLOPIEC-NIESIE OBRACZKI ZA DWIE PARY CHLOPIEC I DZIEWCZYNKA SYPIACE KWIATY A POTEM MY MLODZI
Cytat:
Napisane przez klikowa09 Pokaż wiadomość
mozna sie dopisac?Moj slub w lipcu!widze ze jest jednak miejsce gdzie mozna 11000 porad uzyskac.Ciesze sie!jest duzo osob z krakowa a z wroclawia ?
Witaj Którego slubujesz?
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:12   #79
katrinkie
Przyczajenie
 
Avatar katrinkie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 22
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aloy Pokaż wiadomość
kliwia dziekuje

No dziewczynki zostaje nam 9 !!!! dni
Ja w sumie się nie bardzo denerwuje, już praktycznie wszystko załatwione sukienkę w czwartek za tydzień odbieram, kwiaty zamówione, fryzjer kozmetyczka. a tak w ogóle to taki mam plan:
11.00 fryzjer
13.00 makijaż
15.00 ubierać się załozyć biżu
16.00 błogosławieństwo, ewentualne targowanie się
16.30 do kościoła
17.00 ślub!!!
oczywiście w międzyczasie coś zjem i bedę odpoczywała

czyli wszystko spokojnieżebym tylko o czymś niezapomniała
a jak się wcześniej ubiorę to też sobie odpocznę
a jak wy macie zaplanowane?

Ja mam identycznie, ponieważ ślub mam rówinież na 17.00. o 11.00 fryzjera, o 13.00 makijaż, a kolejny czas na spkojne ubranie się, a 0 16.00 błogosławieństwo. Myślę, ze spokojnie się wyrobimy
__________________
Nasz wielki dzień 23.05.2009
katrinkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 10:13   #80
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Jak ja miałabym wybierać to wzięłabym do końca pleców,a dobrze zmierzyłaś? Od tego miejsca w którym będzie upięty? Żeby później nie okazał się za krótki
Dziekuje za odpowiedz.
Tak mierzylam od miejsca gdzie ma byc przyczepiony, ale nie wiem jak on sie pozniej rozlozy, czy sie skroci..... ? To moze lepiej wziac ten 80 cm.

Dziewczyny ktore juz maja welony - jakie macie dlugosci tak zeby siegal do pupy przy wzroscie ok 167 ?? Pliss bo chce gpo niedlugo zamowic

Azzis - slicznbie wygladasz, a ta talia osy - bomba !

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2009-04-23 o 10:20
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:32   #81
klikowa09
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

azziz Mam pytanie gdzie ogranizujesz swoje wesele bo widze ze jestes z wroclawia!
klikowa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:32   #82
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź w sprawie mojej szelki
Już sama nie wiem czy ona będzie ok. Raz mi się podoba, a z innym razem myślę, że jakoś tak mi skraca dekolt, że za mało zostanie miejsca pomiędzy szyją, a suknią.

zlotko855 będę miała bolerko satynowe (niestety mam fotkę jak jeszcze nie jest gotowe; będzie maleńka stójeczka) i fryzurę i kolczyki takie:

ale masz ladna sukienke, z tego co widac na fotce i jak dla mnie wszytsko super wyglada i dalej sadze, ze to ramiaczko nie jest za szerokie.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:42   #83
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Dzięki dziewczyny W takim razie zostawię tą szelkę taką jaka jest i niech się dzieje co chce
Tak chciałabym paradować całą noc :

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez klikowa09 Pokaż wiadomość
azziz Mam pytanie gdzie ogranizujesz swoje wesele bo widze ze jestes z wroclawia!
Zmartwię Cię, bo wesele i slub mam w Nysie (rodzinnym mieście).
Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
ale masz ladna sukienke, z tego co widac na fotce i jak dla mnie wszytsko super wyglada i dalej sadze, ze to ramiaczko nie jest za szerokie.
Dziękuję

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz.
Tak mierzylam od miejsca gdzie ma byc przyczepiony, ale nie wiem jak on sie pozniej rozlozy, czy sie skroci..... ? To moze lepiej wziac ten 80 cm.

Dziewczyny ktore juz maja welony - jakie macie dlugosci tak zeby siegal do pupy przy wzroscie ok 167 ?? Pliss bo chce gpo niedlugo zamowic

Azzis - slicznbie wygladasz, a ta talia osy - bomba !
senx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg azz3.jpg (141,0 KB, 91 załadowań)
__________________


Edytowane przez azzis
Czas edycji: 2009-04-23 o 10:52
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:57   #84
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
Mi sie wlasnie cos takiego podoba chcialabym aby moj chrzesnik czytal tez.Mam tylko wachania bo tesciowa mi mowi ze kwiatki i dzieci to procesja albo komunia ze kwiaty pod nogi sie sypie np papiezowi i juz mnie doluje zawsze musze cos dogadac!!!
tesciowa sie nie przejmuj .... jak tobie sie podoba z tym rzucaniem kwiatuszkow to niech tak bedzie. jej sie to "nie widzie" wiec chciala, cie poprostu zniechecic takim komentarzem. widzialam takie sluby jak dzieciaczki rzucaly kwiatki. no albo, zeby nie robic problemu poprostu niech te dzieci ida "niezgrabnie" przed toba bez rzucania, to tez slodko wyglada
a co do zaangazowania chrzesniaka do czytania to jak najbardziej... pomysl jak za kilka lat bedziesz ogladac nagranie ze slubu... jakie super beda wspomnienia.


azzis cudnie cudnie piekna suknia, super bedziesz wygladac, ladnie podkresla twoja figurke. nic sie nie denerwuj. a ramiaczko tak jak piszesz, w razie W przypniesz
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "

Edytowane przez zlotko855
Czas edycji: 2009-04-23 o 11:00
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:01   #85
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Azzis a moim zdaniem bez szelki lepiej Z szelką ładnie ale bez szelki cudnie!!!!! yy mam nadzieje, ze sie nie obrazisz ale musiałam po prostu Zdjecie bez szelki mnie powaliło. po co ta szelka, ja tez mam uknie bez ramiaczek i wierze, ze mi nie opadnie, co tam
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:05   #86
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Azzis a ile płaciłaś za suknię?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:07   #87
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cześć dziewczyny!

Azzis - wyglądasz rewelacyjnie... super figura.
Mnie sie szelka podoba (nie jestem przekonana do tej odstającej koronki), ale opcja z odpięciem szelki jest super. Więc nic sie nie martw - wygląda naprawde fajnie .

Katunia - ja właśnie chce ten sam welon i jestem prawie tego samego wzrostu , ale jeszcze nie wiem jaką długość zamówić. A możesz pokazać suknie? Wybacz ale ja już nie pamiętam jaką która a ciekawa jestem do jakiej sukni zamawiasz ten welon. Jak zamówisz i przyjdzie to daj znać jaki jest .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:14   #88
katrinkie
Przyczajenie
 
Avatar katrinkie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 22
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Azzis śliiiiiiicznie, boisz się, że jak nie będzie szelki to Ci opadnie?? ja mam bardzo podobną sukienkę, ale one są tak obcisłe, ze nie powinny się zsuwać ona jest wiązana z tyłu?? to ściśniesz mocno i bedzie git
__________________
Nasz wielki dzień 23.05.2009
katrinkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:20   #89
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

katrinke suknia azzis jest na zamek
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:23   #90
katrinkie
Przyczajenie
 
Avatar katrinkie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 22
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Ups, to przepraszam, jeszcze nie przeczytałam dokładnie całego wątku, a jestem świeżo upieczoną wizażanką, pierwsza wpadka zaliczona
__________________
Nasz wielki dzień 23.05.2009
katrinkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.