suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 21:17   #61
Janis0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

wg mnie żadno bolerko nie pasuje, więc postanowiłam mieć długi 2 warstwowy welon, którym przykryję ramiona!

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Laski załączam buty Mario Bolucci na które się już prawie zdecydowałam! Jedyne co mnie zastanawia to obcas 9 cm! Nie wiem czy dam radę przetańczyć całą noc! Któraś już może miała okazje przetestować??

http://shoes.bolucci.com.pl/index.ph..._kolor123=1441
Janis0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 22:17   #62
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

Witam, ja co prawda mam ślub w 2011r., ale tez się zastanawiam nad ta sukienką, jest przepiękna, jeszcze nie mierzyłam ale myślicie czy by dobrze wyglądala do wzrostu 164cm + obcas max 9cm? Aha i jaka jest cena tej sukni? Dzieki bardzo za odpowiedź. A jeśli chodzi o welon to ja bym widziala ją w długiej mgiełce w czasie ceremonii a w trakcie zabawy welon może do zakonczenia marszczenia sukienki albo z kwiatem we wlosach.
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 07:18   #63
zamrarzara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

Cena w Warszawie z tego roku wynosi 4.390zl
zamrarzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 08:00   #64
YFONKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

Janiso! Ja mam 11 cm obcas i dam radę Więc ty tym bardziej
Tak serio to zależy czy nosisz obcasy na co dzień.
A co do kantadeski we włosy fryzjerzy odradzają, bo jest sztywna i trudno się z nią pracuje. A eustoma jet nietrwała i co jak zwiędnie w połowie wesela?
YFONKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 20:47   #65
charma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

W Łodzi cena 3900
charma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 19:05   #66
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

łooojjjjjj no 4 000zł za sukienke nie dam :/ a wy kupiłyście w salonie czy szyjecie u krawcowej na wzór oryginału?
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 07:46   #67
YFONKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

Niestety cena to jej jedyna wada
Ale zawsze możesz kupić używaną jeśli bardzo ci się podoba
YFONKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 08:02   #68
zamrarzara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

no ja w salonie, moja mama jest krawcowa, powiedziala ze ciezko bedzie ja uszyc i ze nie bedzie takiego efektu, ale moim zdanie suknia jest chyba warta swojej ceny w koncu to podobno raz w zyciu sie ja zaklada
zamrarzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:41   #69
Janis0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

ja również kupiłam w salonie chociaż zastanawiałam się, czy jej nie uszyć-niestety nie ma jeszcze takiego materiału na rynku!
Dziewczyny! Jedna PM, która jest właścicielką tej sukni a jest już po swoim ślubie odradzała podpinany tren (mówiła, że nad ranem ramiona są czerwone z bólu tak jest ciężki). Mówiła mi też o tym krawcowa, ale nie chciałam wierzyć. Teraz idę z suknią do niej w sobotę błagać by zrobiła mi odpinany tren
ps. Macie już bieliznę do tej sukni?? Jaką jeśli można?? Odradzono mi wszywanie miseczek do sukienki..pozdrawiam
Janis0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 07:50   #70
YFONKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

I dlatego ja obcięłam tren)) Co nie było łatwe, bo to zmiana konstrukcji sukni
Janiso! Obawiam się, że odpinany tren nie wchodzi w grę.
A co do bielizny to ja zakładam bezszwowe ciałowe stringi żeby się nie przeświecały. Ja mam wszyte po bokach sukni pushupy żeby zebrać biust. Jak to wyjdzie w praktyce napiszę po 29.05.;-)
YFONKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 19:35   #71
Janis0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

Dziewczyny słyszałyście kiedyś o farbowaniu butów, które po zewnętrznej stronie wykonane są z satyny? Kupiłam buty jaśniejsze od sukni i chcę je teraz pomalować!
Janis0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 15:01   #72
baska0108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

Ja też wybrałam Galante na swoją suknie ślubna, a ślub mam w sierpniu. Nie wiem jakie kolczyki założyc - srebrne , zlote czy kryształki...suknia jest perlowa / zlamna biel
baska0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 14:40   #73
YFONKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

baska0108 ja miałam taką suknię. wybrałam kryształki. w komplecie z bransoletką. załączam fotkę. może ci się przyda

Edytowane przez YFONKA
Czas edycji: 2010-07-19 o 14:52
YFONKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:47   #74
kasia77783
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

[QUOTE=Janis0;19202191]wg mnie żadno bolerko nie pasuje, więc postanowiłam mieć długi 2 warstwowy welon, którym przykryję ramiona!

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Janisio jestes już po ślubie??Jesli tak moglabys zamiescic fotke, jak skomponowalas suknie Galante z welonikiem?Ja mam bardzo podobna sukienke - Ensayo-San Partickhttp://www.duosheng.cn/shangweb/xihun/Ensayo.html i mam tez nie lada problem z dodatkami-szczegolnie z welonem i jego upięciem.Także bylabym wdzięczna za jakieś rady.Dodam,ze mam ciemne krecone wlosy,chcialabym miec na glowie kontrolowany nielad-tzn wloski na bok z wypuszczonymi kosmykami.
Jak macie jakies pomysly badz fotki z Waszych slubów w sukni Galante badz Ensayo,piszcie!!
kasia77783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:08   #75
zamrarzara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

Dzieweczyny a jakie buty? Podeślijcie jakieś propozycje
zamrarzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:30   #76
baska0108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

ja kupiłam czółenka z zaokrąglonym noskiem kremowe.

Miałam pierwsza przymiarkę sukni w madonnie i się trochę załamałam suknia przyszła kompletnie za duża, mają poprawiać, ale wydaje mi się jakaś inna niż ta którą przymierzałam podczas szukania tej wymarzonej. Kwiatek jest dziwie nisko, a dekolt jest bardzo szeroko rozstawiony i prawie wcale nie ma falbanek na biuście...no i w ogóle mi biustu nie zbierała:/ maja wstawić miseczki. W innych salonach nie płaci się za doszycie misek, a w Madonnie policzyli sobie 60 zł:/ Czy wy też miałyście mieszane uczucia po pierwszej przymiarce???
baska0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:44   #77
barrbarak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

do baska0108
u mnie przyszła lekko za mała i nie dopinała mi się w biuście wiec ją poprawiaja, ale nie sądzę żeby to był jakiś problem bo znam wiele dziewczyn które u nich kupowały suknie i zawsze szły do poprawki, a potem nie było nic widać. Kolor też jest trochę ciemniejszy ale czemu sie dziwic skoro tą z salonu pewnie już z 10 razy prali.
co do miseczek - też mi bedą wszywać a 60 zł to lekka przesada. Zamierzam to przy odbiorze wytknąć im bo płacąc 4400 za sukienkę to mogą się już rzucić 20 zł (bo pewnie taki jest koszt tych kawałeczków gąbki) dla klienta i nie zostawiać takiego niesmaku.
U mnie suknia w sumie przyszła piękniejsza niz ta co ją przymierzałam bo materiał nowy nie prany to i sztywność falban inna. wiec ja ufam ze wszystko bedzie ok.

Ja na Twoim miejscu przyspieszyłabym drugą miarę, nie zostawiaj jej na ostatnią chwilę. Jesli natomiast okaże sie że jest coś nie tak to walcz. Jesli nie wyjdzie niech przyslą drugą jesli jest czas ( u mnie suknia przyszła w ciagu 6 tygodni a pewnie da sie i w 2-3 jak się uprą) - w koncu to Twój dzień i płacisz za nią kupe kasy.
jesli to nie możliwe to walcz o rabat - wiem ze to moment w którym nie liczy sie kasy tylko ważne jest zeby suknia była ale oni na tym bazują wiec nie można dać się wkręcić.
ale nie martw się - to profesjonaliści i nie słyszałam żeby jakaś obsuwa im się trafiła
powodzenia
barrbarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 10:11   #78
baska0108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

..... jestem już parę miesięcy po ślubie Suknia zachwyciła wszystkich lepiej wybrać nie mogłam!
Mam zastrzeżenia jednak do salonu Madonna.... Podpięcie na tren puściło mi chyba po 15 minutach - pętelki i guziki poodpadały być może pod wpływem ruchu lub ciężaru trenu. Miałam skracane ramiączka w sukience i najwyraźniej źle jedno przyszyli, bo jak usiadłam w samochodzie to ramiączko pękło na szczęście był tam jakiś guziczek ale w tej dłuższej wersji wiec jedno mi ciągle opadało. Za wszycie miseczek trzeba było dopłacać !! ( w innych salonach takie poprawki są gratis).
Uważam że za tak duże pieniądze suknia powinna byc poprawiona idealnie i nie robić niemiłych niespodzianek w tak ważnym dniu!
A i jeszcze jesli chodzi o negocjacje ceny - przy zamawianiu sukni slubnej zapytałam czy jest mozliwy jakis rabat - Pani zasugerowała ze dopieo przy odbiorze i zapłacie bedzimy o tym rozmawiac - a przy odbiorze sukni stwierdziła ze cena została już uzgodniona przy zamawianiu sukni i muszę zapłacić taką jaka jest na umowie:/

Podsumowując suknia przepiękna ale salon w moim odczuciu trochę nieprofesjonalny mimo że słynie z renomy. Byc może macie inne zdanie, ja się trochę zawiodłam. Zwłaszcza że koleżanki w innych "tańszych" salonach nic z w/w rzeczy nie spotkało.
baska0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 16:18   #79
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

Cytat:
Napisane przez zamrarzara Pokaż wiadomość
no ja w salonie, moja mama jest krawcowa, powiedziala ze ciezko bedzie ja uszyc i ze nie bedzie takiego efektu, ale moim zdanie suknia jest chyba warta swojej ceny w koncu to podobno raz w zyciu sie ja zaklada
zamrarzara moja ciocia też jest krawcową i powiedziała , ze nie chce jej się bawić w szycie sukni ślubnej bo do tego trzeba mieć warunki ;/ Niewiem dziwne to dla mnie no ale wierze jej pozatym sądzę , że tez treba mięc w tym temacie jakieś doświadczenie domową krawcową którą umie uszyc bluzkę czy spódnicę nie uszyje czegoś takiego sądze ze to wymaga długiego doświadczenia w tym temacie

co do salonu madonna dziwie się ale już nie jedno słyszałam. Co do wszycia poduszek to akurat rozumiem no bo nie każdy to chce ale nie rozumiem tej ceny! 60zł! matko boska! powariowali? Moja koleżanka płaciła 30zł za takie push up'y bo były jeszcze jakies dziwne gąbki za 10zł ale fakt gdzieś indziej kupowała.
niewiem kurcze masakra jakas z ta madonną słyszałam , ze strasznie też mają marże na dodatkach za gładki krótki welon potrafią policzyć ponad 100 jak nie koło 200zł
Co kumpela opowiadała , że za komplet zapłąciła 150zł długi+ krótki.

Dziwne... a co do rabatu to w ogóle jakaś dziwna kobieta mogla ci powiedziec odrazu bo niestety tak chyba jest ze jak sie podpisuje umowe to juz sie nie da nic zaniżyć. koleżanka opisana wyżej dostała gratis szal ale to też przy podpisywaniu umowy. Ale babka jaks malo profesjonalna.

Wniosek kombinujcie i szukajcie tańszych dodatków

Edytowane przez Dżagódka
Czas edycji: 2010-12-03 o 16:20
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 21:22   #80
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

Dziewczyny,
zakochałam się w tej sukience
Chyba będzie moja, dziś przymierzałam
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:29   #81
karolcia6p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

ja również zakochałam się w tej sukience biorę ślub w sierpniu i już zamówiłam
karolcia6p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 21:17   #82
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

Tak, suknia jest cudna- mimo, że do tanich nie należy-zupełnie nie żałuję zakupu
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:14   #83
karolcia6p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: suknia ślubna Galante z kolekcji Pronovias

a jakie planujesz dodatki..?? ja ogólnie myślę nad długim welonie mgiełką (na ślub) i krótkim na wesele, do tego delikatny kwiat we włosy tylko zastanawiam się nad żywym (z bukietu) lub sztucznym (coś podobnego do tego przy biuście) i długie delikatne kolczyki z kryształków i bransoletka. a Ty masz już jakąś wizję na TEN DZIEŃ?
karolcia6p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.