Sklepowe lustra - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 17:34   #61
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Sklepowe lustra

Cytat:
Napisane przez fresia Pokaż wiadomość
Ja nie cierpie przymierzalni w Tally Weijl w Lublinie zero oświetlenia. W obu ich sklepach przymierzalnie są ciemnymi klitkami. Jeśli chcesz coś zobaczyć musisz wyjść na zewnatrz, gdzie jest większe lustro. A ja nie lubie wychodzić poza przymierzalnie gdzie mogą mnie obejrzeć sprzedające i czekające klientki, zwłaszcza, gdy nie wiem do końca jak ciuch leży, rzadko tam coś przymierzam, nie moge się przemóc

W Reserved i Orsayu widać bardzo wady takie jak cellulit itp Lubię czasem wejść z chłopakiem do przymierzalni. Kiedyś miałam taką sytuację, że wchodze rozbieram się aby przymiezyć spodnie i on z takim przerażeniem co Ty masz na tyłku takie dziwne, dosłownie wyglądałam jak pomarańcza z siniakami. Nie muszę dodawać, że zakupy nieudane. Co najlepsze ja naprawde nie mam złego tyłka

Nie lubię też Stradivariusa w Lbn, źle dobrane oświetlenie, robi mi z cery masakre

Miło zaskoczyłam się przymierzalniami w Tesco, przestronne, świetne światło, we wszystkich ubraniach wygladałam dobrze

W H&Mie bardzo w porządku, w Cubusie też ok
Też mi się podobała przymierzalnia w Tesco i podobnie jak większości z was w h&m.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 19:11   #62
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Sklepowe lustra

W Tally Weijl czuję się jak w potrzasku- zawsze wychodzę do tych większych luster, bo przymierzalnie są za ciasne i za ciemne.
W NY czuję się jak lump, mam okropne włosy, grube nogi itp. Dobrze, że już nie kupuję w tym sklepie.

W C&A i w H&M czuję się jak królowa Całkiem realny efekt dają też przymierzalnie Camaieu.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 20:16   #63
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: Sklepowe lustra

O mamo, czy tylko ja nie wiedziałam, ze lustra w H&M są wyszczuplające??!!
Ostatnio, jak mierzyłam ubrania to zrobiłam zdjęcie, żeby się jeszcze ponamyślać i jak na nie patrzyłam to uznałam "Nie jest z tobą tak źle, dziewczyno, aż taka gruba nie jesteś, jak ci się ciągle wydaje". No i kicha
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 22:02   #64
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Sklepowe lustra

W takim razie lustra w Tally Weijl są tragiczne chyba w każdym mieście . Ja nie znoszę sklepowych luster, kupujesz coś, bo zdaje Ci się, że wygladasz świetnie, przychodzisz do domu, przeglądasz się w swoim lustrze... i tragedia.
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 23:37   #65
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Sklepowe lustra

We wroc najlepsze przymierzalnie są jednak w h&m, w zarze, w stradivariusie też nie najgorsze. Ale już w taily weily(źle piszę) z dwóch powodów masakra 1. ciemno jak w d. nic nie widzę to jak mam kupić jakiś ciuch 2. zasłonki się nie 'dociągają' i z zewnątrz ktoś nawet się nie wysilając może mnie całą obejrzeć zeby dociągnąć do końca musiałabym mieć chyba mega wysoką drabinę.

Ogólnie pocieszyłyście mnie, bo ja zawsze wychodziłam z tych paru przymierzalni załamana totalnie. Stanem cery i jakimś takim ogólnym niekorzystnym wyglądem.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 00:35   #66
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Sklepowe lustra

Teraz już wiem, dlaczego po każdych zakupach w H&M uważam się za superlaskę z długimi nogami
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 13:19   #67
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Sklepowe lustra

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 13:45   #68
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Sklepowe lustra

new yorker, stradivarius - kompletnie się nie rozpoznaję w ich lustrach! jestem blada, zmęczona i wogóle tragicznie tam sie mierzy ciuchy ;/

H&M- wyglądam jak zagłodzone dziecko z Kambodży. Dosłownie jak źbło trawy na wietrze, w spodenkach i spódniczkach wyglądam jak nie z tego świata ; / dopiero w domu okazuje sie ze moje nogi są kształtne i nie tak chude jak sądziłam.

Zara - oświetlennie to masakra;/ nie podobam sie sobie gdy tam cos przymierzam, staram sie wyjsc na sklep i zobaczyc swoja sylwetke z odleglosci .
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 14:25   #69
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Sklepowe lustra

Lubię jedynie przymierzalnie w Kappahlu - dużo miejsca, wieszak, haczyki i taka a`la ławeczka, na której można przycupnąć jak się mierzy buty. Lustra ok, dobre światło.
U Triumpha ładnie pachnie, jest klimatyzacja i są chusteczki (szkoda, że rozmiarówka staników dla nikogo).

W innych sklepach coś mają nie tak. Wyszczuplające lustra, małe kabiny (Stradivarius. I Promod, ale tu lustra i światło ok), brak wieszaczków (gdzie powiesić ubranie? Rzucić na podłogę??!) , brak jakiegoś stołka, czy innego siedziska, klimy (New Look, Zara i Carry!!), oświetlenie (NY, Tally i Reserved- niczym gnijąca panna młoda).
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.