Rossmann cz. XIX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 11:32   #61
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Rossmann cz. XIX

Witam i ja
Nie wiem o co chodzi z tym pudrem Synergen ale mam i 01, 02, 03 i nie widzę żadnej różnicy pomiędzy nimi Jak się dowiedziałam, że o3 najjaśniejszy to kupiłam ale później znalazłam 01, stary, leżał w torbie, kupiony za czasów gdy nie znałam wizażu Po użyciu zobaczyłam, że też jest dobry
Ja jakoś nie czekam na -40%, nic nie potrzebuję. Do czasu
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 11:32   #62
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 580
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A jestem zbyt leniwa na codzienne smarowanie
Olej kokosowy jest dla mnie najlepszy - zapach, działanie, efekt na skórze Do jedzenia/gotowania nota bene też najlepszy
tak jak ja
a olej rozgrzewasz w dłoniach do smarowania ciała czy jak?
bo w słoiczku ma stałą konsystencję


Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
mam takie zapasy, że boję się kolejnych "wielkich promocji"

mogliby zrobić tak jak było rok temu w czerwcu: codziennie coś innego i nawet -50% wtedy byly pędzle Ecotools <3 a ja głupia nie kupiłam, bo się jeszcze nie znałam ;c
ja też, narobiłam za dużo zapasów, ale rossa mam oddalonego kilkanaście kilometrów od aktualnego miejsca zamieszkania, więc odległość mnie powstrzyma skutecznie

tych pędzli też nie mogę przeboleć
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 11:34   #63
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
nawet -50% wtedy byly pędzle Ecotools <3 a ja głupia nie kupiłam, bo się jeszcze nie znałam ;c
Rany julek Czemu nic o tym nie wiedziałam? Kupiłabym z pewnością co najmniej dwa.

Kupiłam wczoraj w Pepco ten pędzelek do blendowania i w dodatku za 5 zeta
Jeszcze nie używałam, ale włosie mnie nie drapie, to juz sprawdziłam. Jest większy i mniej zbity niż ten z Essence, więc liczę, że będzie dobry.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-08-25 o 11:39
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 11:40   #64
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
tak jak ja
a olej rozgrzewasz w dłoniach do smarowania ciała czy jak?
bo w słoiczku ma stałą konsystencję

Latem ma konsystencję mazistą, bo kokos topnieje w temperaturze ok. 25 stopni, także jest łatwo nabrać i posmarować. Wielki słój z olejem trzymam w lodówce, a tylko trochę mam odłożone w mniejszym słoiczku, który trzymam w szafce, do używania na bieżąco w kuchni czy w łazience. Jak jest zimniej i nawet w temperaturze pokojowej jest twardy to wkładam słoiczek do gorącej wody i smaruję tym, co się roztopiło.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 11:46   #65
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 580
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Jeszcze nie używałam, ale włosie mnie nie drapie, to juz sprawdziłam. Jest większy i mniej zbity niż ten z Essence, więc liczę, że będzie dobry.
mogłabyś wstawić fotkę i napisać gdzie ich szukać? będę jutro w pepco to obadam teren

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Latem ma konsystencję mazistą, bo kokos topnieje w temperaturze ok. 25 stopni, także jest łatwo nabrać i posmarować. Wielki słój z olejem trzymam w lodówce, a tylko trochę mam odłożone w mniejszym słoiczku, który trzymam w szafce, do używania na bieżąco w kuchni czy w łazience. Jak jest zimniej i nawet w temperaturze pokojowej jest twardy to wkładam słoiczek do gorącej wody i smaruję tym, co się roztopiło.

dzięki za patent, zastosuję


tak się napalamy na jakieś wielkie zniżki procentowe, żebyśmy się nie rozczarowały tylko
z tych przecieków wynika jednoznacznie, że promocja nie obejmie np. całej pielęgnacji włosów albo samej kolorówki, myślę, że można się spodziewać dużych przecen z całego asortymentu, tak żeby każdy był zadowolony-przynajmniej taką mam teorię
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:05   #66
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
mogłabyś wstawić fotkę i napisać gdzie ich szukać? będę jutro w pepco to obadam teren
Mówisz masz Fotki robione telefonem komórkowym, także jakość nie powala. Pędzelki wiszą obok innych kosmetyków typu - cienie itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pędzelek.jpg (38,2 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pedzelek2.jpg (22,9 KB, 68 załadowań)
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:56   #67
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Mówisz masz Fotki robione telefonem komórkowym, także jakość nie powala. Pędzelki wiszą obok innych kosmetyków typu - cienie itd.
W moim były wyprzedawane i nie został już żaden.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 13:14   #68
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Mówisz masz Fotki robione telefonem komórkowym, także jakość nie powala. Pędzelki wiszą obok innych kosmetyków typu - cienie itd.
bo to jest taki płasko ścięty, ale też jest kuleczka do blendowania. Przynajmniej w moim Pepco. A nie wiedziałam do czego jest ten ścięty, który Ty masz ;p
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:26   #69
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
bo to jest taki płasko ścięty, ale też jest kuleczka do blendowania. Przynajmniej w moim Pepco. A nie wiedziałam do czego jest ten ścięty, który Ty masz ;p
Ale ten też jest do blendowania Napisane jest z tyłu, że jest przeznaczony do aplikacji cieni i blendowania, chociaż trzeba przyznać, że jest sporawy. Do nakładania korektora i rozświetlacza też może być dobry.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:44   #70
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
nie rozumiem, czemu producenci nie zaklejają tuszy? i ogólnie większości kosmetyków...
chyba tylko dlatego, że jak sprzedają wcześniej otwarte to taki trzeba wyrzucić i kupić następny, nie mogę sobie tego inaczej wytłumaczyć
Masz rację, ale myślę, że trochę takich stukniętych osób na punkcie tuszy jak ja też się znajdzie, które przez to, że nie zaklejają tuszy nie kupowało u nich, tylko ja np. na all sobie kliknęłam przy okazji innych zakupów, więc tracili na tym A tak teraz będę po tusze chodzić tylko do Hebe

Cytat:
Napisane przez cedrowa Pokaż wiadomość
I właśnie dlatego cieszę się, że jest wizaż i kwc!
Ja np. w ogóle zaprzestałam czytania kwc, bo jak parę razy przeczytałam recenzję pisaną przez osobę, która opisuje farbę do włosów stosowaną przez siostrę i to nie na podstawie jej opinii tylko, że np. "zauważyłam, że jej ładnie pokryło włosy, że nie śmierdziała"... albo ktoś recenzował odżywkę po 2 dniach używania czy szampon po 1 razie to mało nie padłam. Wolę teraz poczytać kilka blogów, kwc nie ufam- mam wrażenie, że moderatorzy śpią, ono żyje swoim własnym życiem, a kodeks recenzentki to już dawno fikcja
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:46   #71
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ale ten też jest do blendowania Napisane jest z tyłu, że jest przeznaczony do aplikacji cieni i blendowania, chociaż trzeba przyznać, że jest sporawy. Do nakładania korektora i rozświetlacza też może być dobry.
ja na swoim tym kuleczkowym miałam naklejkę że do ust, także podejrzewam że naklejki są pomylone na tych pędzelkach.


Ja po radę też.
Jaki krem będzie pasował do raczej suchej skóry, ale takiej mega dziwnej w dotyku, nie elastycznej, wręcz twardej?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 14:03   #72
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
ja na swoim tym kuleczkowym miałam naklejkę że do ust, także podejrzewam że naklejki są pomylone na tych pędzelkach.


Ja po radę też.
Jaki krem będzie pasował do raczej suchej skóry, ale takiej mega dziwnej w dotyku, nie elastycznej, wręcz twardej?
Na naklejce było tylko napisane, że do aplikacji cieni, a na tym opakowaniu po angielsku,że do nakładania cieni i blendowania. Szkoda, że kuleczki nie znalazłam. :/

A co do suchej skóry, to u mnie się sprawdza Physiogel bardzo dobrze.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-08-25 o 14:04
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:05   #73
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Na naklejce było tylko napisane, że do aplikacji cieni, a na tym opakowaniu po angielsku,że do nakładania cieni i blendowania.

A co do suchej skóry, to u mnie się sprawdza Physiogel bardzo dobrze.
Physiogel odpada.
Tak z ta skóra to dokłądnie nie wiem jak jest bo to nie moja, a koleżanki i tak jak pisałam raczej sucha w ostateczności normalna, ale właśnie taka dziwna, ostra, twarda.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:12   #74
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Physiogel odpada.
Tak z ta skóra to dokłądnie nie wiem jak jest bo to nie moja, a koleżanki i tak jak pisałam raczej sucha w ostateczności normalna, ale właśnie taka dziwna, ostra, twarda.
Hmm, szczerze mówiąc różnych kremów używałam i z niższej i z wyższej półki, ale tylko Physiogel mi pomaga. Ewentualnie Ziaja, krem ceramidowy (co prawda 50+), ale dla młodych cer też ok, wszystko w składzie jest takie normalne, że tak powiem i młode dziewczyny nawet mogą używać. Wyjatek jak dla mnie jeśli chodzi o Ziaję, bo Ziaja mi nie służy ogólnie. Ten krem można kupić jedynie w aptekach z tego co wiem. Podobno dobre są kremy z Sylveco, ale nie kupiłam jeszcze.

Ostra, twarda sucha skóra Może dermatolog powinien ją zobaczyć?

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-08-25 o 14:14
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:16   #75
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Physiogel odpada.
Tak z ta skóra to dokłądnie nie wiem jak jest bo to nie moja, a koleżanki i tak jak pisałam raczej sucha w ostateczności normalna, ale właśnie taka dziwna, ostra, twarda.
Co prawda mam te 2 kremy, ale nie używałam ich jeszcze, tylko polecono mi je na wątku właśnie rossmannowym dla suchej i wrażliwej skóry- Alterra Sensitiv (10 zł- cena regularna) i z Melisa Uroda silnie nawilżający dla skóry delikatnej (ok. 6 zł, ale to nie w R. tylko w Naturze). Zbierają przeważnie dobre opinie, a w takiej cenie można spróbować
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:20   #76
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Co prawda mam te 2 kremy, ale nie używałam ich jeszcze, tylko polecono mi je na wątku właśnie rossmannowym dla suchej i wrażliwej skóry- Alterra Sensitiv (10 zł- cena regularna) i z Melisa Uroda silnie nawilżający dla skóry delikatnej (ok. 6 zł, ale to nie w R. tylko w Naturze). Zbierają przeważnie dobre opinie, a w takiej cenie można spróbować
Miałam dwa kremy z Alterry do cery suchej i jakiś z różą chyba. Wyrzuciłam Są okropne, ale mam dość mocno suchą skórę, więc może dlatego się nie sprawdziły. Ściągały mi skórę i miałam wrażenie jakbym miała jakaś dziwną powłokę na twarzy. Śmierdziały też alkoholem.:/
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:22   #77
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Rossmann cz. XIX

kiedy pojawi się ten wrześniowy Skarb? 29 sierpnia wraz z nową gazetką, 1 września? czy jeszcze jakaś inna data jest?
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:45   #78
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
kiedy pojawi się ten wrześniowy Skarb? 29 sierpnia wraz z nową gazetką, 1 września? czy jeszcze jakaś inna data jest?
Chyba koło 20 września? Ale poprawcie mnie, bo w końcu się pogubiłam
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 15:16   #79
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 580
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Mówisz masz Fotki robione telefonem komórkowym, także jakość nie powala. Pędzelki wiszą obok innych kosmetyków typu - cienie itd.
dzięki, jakość wystarczająca
rozejrzę się jutro
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 16:20   #80
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
kiedy pojawi się ten wrześniowy Skarb? 29 sierpnia wraz z nową gazetką, 1 września? czy jeszcze jakaś inna data jest?
Skarb w sklepach pojawia się zawsze w 2 piątek miesiąca, czyli we wrześniu będzie to piątek 13-go.
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 16:22   #81
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Zuzanka3 Pokaż wiadomość
Skarb w sklepach pojawia się zawsze w 2 piątek miesiąca, czyli we wrześniu będzie to piątek 13-go.
super dziekuje
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 16:26   #82
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
mogliby zrobić tak jak było rok temu w czerwcu: codziennie coś innego i nawet -50% wtedy byly pędzle Ecotools <3 a ja głupia nie kupiłam, bo się jeszcze nie znałam ;c
Oj ja bym czegoś takiego nie chciała Dzikie tłumy przed wejściem bo przeceniony był tusz MF 2000, jedna osoba miała w koszyku 5, druga żadnego i wielka kłótnia na cały sklep. Poza tym jakbym miała naginać codziennie z samego rana taki kawał drogi to bym pomyślała żeby mnie pocałowali w . Już wolę pospać 2h dłużej
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 16:43   #83
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Odp: Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Zuzanka3 Pokaż wiadomość
Skarb w sklepach pojawia się zawsze w 2 piątek miesiąca, czyli we wrześniu będzie to piątek 13-go.
To mocno się pomyliłam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 16:48   #84
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Zuzanka3 Pokaż wiadomość
Skarb w sklepach pojawia się zawsze w 2 piątek miesiąca, czyli we wrześniu będzie to piątek 13-go.
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 16:50   #85
alinson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 257
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
ja na swoim tym kuleczkowym miałam naklejkę że do ust, także podejrzewam że naklejki są pomylone na tych pędzelkach.


Ja po radę też.
Jaki krem będzie pasował do raczej suchej skóry, ale takiej mega dziwnej w dotyku, nie elastycznej, wręcz twardej?
Nie z Rossmanna, raczej z apteki, ale ja szczerze polecam Cetaphil, mnie bardzo pomógł
alinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 17:00   #86
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
dzięki, jakość wystarczająca
rozejrzę się jutro
Nie ma sprawy

Dziewczyny, wiem, że przeginam, ale...szukam lakieru w konkretnym kolorze:P Tak patrzę na te moje dwa jasne i one już się nie nadają do niczego. Nadziałam się kiedyś na lakier z Miss Sporty jasny,mleczny różowy,a prawie go nie widać, jest pół transparentny.

Chodzi mi o taki efekt jak na fotce-mniej więcej.





---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez alinson Pokaż wiadomość
Nie z Rossmanna, raczej z apteki, ale ja szczerze polecam Cetaphil, mnie bardzo pomógł
A jaki konkretnie masz? Słyszałam, że są świetne.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 17:09   #87
alinson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 257
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
[/COLOR]
A jaki konkretnie masz? Słyszałam, że są świetne.
Cetaphil, krem intensywnie nawilżający, mi bardzo pomógł Ogólnie mam delikatną, przesuszoną, atopową skórę, dość problematyczną i strasznie piekącą, gdy nie używam tego kremu, więc naprawdę, uratował mnie, bo w końcu znalazłam ukojenie. Z tego co wiem, Kretka też używa Cetaphliu gdyby były dziewczyny z podobnymi problemami skórnymi to możecie napisać jakich produktów używacie
alinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 17:14   #88
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Rossmann cz. XIX

Atenya paese ma bardzo dobre jasne lakiery ja mam 300 i kryje super jedną warstwą. Koleżanka miała coś bardzo bardzo podobnego do tego Twojego odcienia. W rossie jakoś nie mogę trafić na dobry jasny lakier. Wszystko jak do frencha
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 17:27   #89
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

[/COLOR]
A jaki konkretnie masz? Słyszałam, że są świetne.
ja mam zarówno DA ultra jak i PS lipoaktywny i oba swietne, pierwszy używam latem, drugi zimą i gdy mam jakieś ekstremalne podrażnienia twarzy. Poluj na okazje i przede wszystkim sprawdzaj ceny w aptekach zanim kupisz, bo ja znalazłam nawet za 42 zł a kupuje za 27zł, ponadto w grudniu trafiłam na okazje na jakimś sklepie internetowym gdzie dwa dowolne produkty cetaphilu mozna było za 33 zł dostać
jak dla mnie najlepszy krem i mega wydajny, osobiscie boje sie czegokolwiek innego na twarz nakładać, czasem emolium, ale on jest duzo tresciwszy i nie do konca sie pod makijaż nadaje
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 17:40   #90
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 446
Odp: Rossmann cz. XIX

Atenya, myślę, że podobny jest Essie go ginza, ale nie do dostania w szafach w Hebe czy SP.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.