Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 14:21   #61
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Gratulacje dla Miśka z okazji 3. miesiąca i z okazji śmiechu oczywiście. Zazdroszczę spaceru. A my z powodu choroby córki kisimy się cały tydzień w domu. Już nie wyrabiam.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



U nas 13 tyg 2 dz i na zmianę albo wisi na cycku i nie chce przestać albo się wije, szarpie i wścieka. I zrozum tu gościa. Nie strasz mnie, u nas dopiero co skończył się skok 12. tyg
To co ile są te skoki? Mój ma teraz 9 tyg i nie wiem czy mam się na coś szykować?
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 14:41   #62
basia-aparatka
Raczkowanie
 
Avatar basia-aparatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
No siema!
Dziewczyny jak wasze rozstepy? Moje nie chcą się wyjaśnic, ciągle sa takie bordowe. Czym smarować by zjaśniały??

Ja też mam bordowe. Smaruje kremem na rozstępy Sexy Mama
; )
__________________
Insanity
basia-aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 14:44   #63
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Owieczka- od kilku dni mam tak z Alą. Każde karmienie to przepychanka. Wierzga, złości się. Mam wrażenie że u nas to początek kolejnego skoku. Dziś skończyła 14 tygodni i czas na ten długi skok. Ehhh


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No u nas za 3 dni kończy 14 tygodni a biorąc pod uwagę że był urodzony 10 dni po tp to możliwe że to już faktycznie.
Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Owieczkaa
Może ma ostatnio gorsze dni? Za wolno mu leci, ale coś jesz co do mleka przechodzi? U nas dziś poszła od rana 1 butla mm i to tylko 30ml a tak to cyc. Je 2 minuty i śpi dalej... Poszalał trochę koło 12 potem znów cyc 5 minut i spać.
Raczej za szybko mu leci, mam cycki jak bańki bo nie dojada tyle ile zwykle. A jem różne rzeczy więc niemożliwe że przez 3 dni coś mu nie pasuje...
Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
To co ile są te skoki? Mój ma teraz 9 tyg i nie wiem czy mam się na coś szykować?
Koło 11-12 z tego co pamiętam jest skok. Także szykuj się jak najbardziej. Ja miałam kryzys laktacyjny też wtedy, przez 2 dni miałam wrażenie że nic mleka nie mam.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 14:58   #64
basia-aparatka
Raczkowanie
 
Avatar basia-aparatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Mam pytanie czy Wasze pociechy jedzą teraz krócej? Bo moja po szczepieniu tak się zmieniła. Jakby mi ktoś ją podmienil. Je po 10 minut i co 4 h plus nocna przerwa 9 lub 10 h. Zawsze jadła 20-30. Może jakiś skok rozwojowy i lepiej ssie. I zmiana w drzemkach. Spała po 30 minut a teraz po 2h

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Załącznik 6103354

Stawiam dzisiaj drinki bezalkoholowe z palemka i po kawałku torta
Kończę juz 27 lat! Stara dupa ze mnie hehe
Wszystkiego najlepszego 😊 spełnienia najskrytszych marzeń
__________________
Insanity
basia-aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 15:09   #65
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Owieczkaa
Może ma ostatnio gorsze dni? Za wolno mu leci, ale coś jesz co do mleka przechodzi? U nas dziś poszła od rana 1 butla mm i to tylko 30ml a tak to cyc. Je 2 minuty i śpi dalej... Poszalał trochę koło 12 potem znów cyc 5 minut i spać.
U mnie podobnie z tym ze młody jak nie jest glodny tak mi się wydaje na widok cycka dostaje palpitacji. Ryczy ile wlezie i jest go ciężki uspokoić
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 15:15   #66
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Zuzulka- w necie są tabelki tych skoków. 5,7,11-12 tydzień i teraz 14-19 jeden z dłuższych. Potem coś koło 6 miesiąca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 15:48   #67
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

U mnie jak nie sraczka to urok. Wysłałam syna po chleb do sklepu, siedzę sobie z maluchem i nagle słyszę jakieś krzyki na klatce. Oczywiście myślę sobie moi durni sąsiedzi (mam takich młodych sąsiadów piętro wyżej pisałam kiedyś ze kłócą się po nocach itp). Ale słyszę halo halo jest tam kto myślę sobie coś się stało otwieram drzwi a tam dym baba piętro wyżej wali w drzwi i wrzeszczy ze im się chałupa fajczy bo przez okno widać. Jezus Maria. Telefon w rękę klucze dziecko e kombinezon i jazda z domu patrze a przez okno u nich ogień bucha! a ja nic nie czulam!! Kobieta szła spacerem i widziała ze coś się fajczy przez okno. O Jezusie. Jestem tak roztrzesiona ze poprostu masakra. Na szczęście nikogo nie było w domu a debil wyszedł gdzieś i coś zostawił i się w kuchni podjaralo... ale siedzę w domu jak na szpilach czekam na męża napewno sama nie zasnę. Nie wiem czy mały przeze mnie się nie zaziebi bo ani czapki nie miał wiatr wiał.. jezuu
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 16:08   #68
mama_izka
Raczkowanie
 
Avatar mama_izka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 88
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

O masakra. Ja bym spanikowala. Ostatnio do tz mówiłam że musimy kupić gaśnice. Na punkcie pożarów mam strasznego pietra. Jakiś czas temu cofnął nam się dym z komina do domu. Do sypialni chłopców. Tzw poszedł do pieca A tam siwo, krzyczy żebym poszła do chłopaków spr czy do nich nie nalecialo (oni mają wentylację do komina obok dymowego) wpadam A tam dymu tyle że aż mi nogi zmiękły. Obudziłam ich i biegiem z pokoju. A zaciągnął wtedy jak zamknęłam im drzwi jak poszli spać, jakieś 15-20 min. Cała noc wierzyliśmy im pokój. Tz od razu zamontowal tam czujnik dymu i czadu. Jak sobie pomyślę że mogli się udusić. A ja w salonie też nic nie czułam, a co dopiero Ty piętro niżej
mama_izka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 16:08   #69
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Myśmy dzisiaj cały dzień w szpitalu spędzili. Dostaliśmy wczoraj skierowanie ze względu na to słabe przybieranie. I co? W szpitalu powiedzieli, że owszem przybiera mało, ale w siatkach się jeszcze mieści, więc nie jest źle. Zbadali krew, mocz i zrobili USG serduszka. Wszystko prawie dobrze Mamy skierowanie do alergologa (lekarz tak się nami przejął, że ma w poniedziałek się dowiadywać na kiedy mogą nam termin w poradni wyznaczyć). I przez kilka dni mam podawać moje mleko w butelce, żeby zobaczyć ile je. Mm mam odstawić.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 17:26   #70
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Widzę Iza, że się zgadzamy. Właśnie w wychowaniu trzeba być elastycznym. I właśnie ponieważ moja córka była nieśmiała i bez wiary w siebie, to ją chwalilismy i docenialismy i teraz to już inna dziewczynka. Jasne, że raczej nigdy nie będzie super przebojowa, ale nie o to tu chodzi.
Dokładnie. No to chyba się zgadzamy
Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
U mnie jak nie sraczka to urok. Wysłałam syna po chleb do sklepu, siedzę sobie z maluchem i nagle słyszę jakieś krzyki na klatce. Oczywiście myślę sobie moi durni sąsiedzi (mam takich młodych sąsiadów piętro wyżej pisałam kiedyś ze kłócą się po nocach itp). Ale słyszę halo halo jest tam kto myślę sobie coś się stało otwieram drzwi a tam dym baba piętro wyżej wali w drzwi i wrzeszczy ze im się chałupa fajczy bo przez okno widać. Jezus Maria. Telefon w rękę klucze dziecko e kombinezon i jazda z domu patrze a przez okno u nich ogień bucha! a ja nic nie czulam!! Kobieta szła spacerem i widziała ze coś się fajczy przez okno. O Jezusie. Jestem tak roztrzesiona ze poprostu masakra. Na szczęście nikogo nie było w domu a debil wyszedł gdzieś i coś zostawił i się w kuchni podjaralo... ale siedzę w domu jak na szpilach czekam na męża napewno sama nie zasnę. Nie wiem czy mały przeze mnie się nie zaziebi bo ani czapki nie miał wiatr wiał.. jezuu
O matko ja to bym się obsrała jak nie wiem i czapka to chyba ostatnie, o czym bym pamiętała chociaż w stresie to różne myśli przychodzą
Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Myśmy dzisiaj cały dzień w szpitalu spędzili. Dostaliśmy wczoraj skierowanie ze względu na to słabe przybieranie. I co? W szpitalu powiedzieli, że owszem przybiera mało, ale w siatkach się jeszcze mieści, więc nie jest źle. Zbadali krew, mocz i zrobili USG serduszka. Wszystko prawie dobrze Mamy skierowanie do alergologa (lekarz tak się nami przejął, że ma w poniedziałek się dowiadywać na kiedy mogą nam termin w poradni wyznaczyć). I przez kilka dni mam podawać moje mleko w butelce, żeby zobaczyć ile je. Mm mam odstawić.
Super!!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 17:28   #71
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Ciekawie napisalas. Z pierwsza czescia zupelnie sie nie zgadzam, ale odnosnie drugiej mam pytanie. Jakie relacje mial tz z rodzicami? Sam tz nie widzi swoich dokonan? Moje dziewczynki sa w specyficznej sytuacji i chce im pomoc, by nie byly zewnatrzsterowalne. Inaczej przepadna
Jakie miał relacje? Właśnie takie. Ojciec który nie chwalił tylko krytykował. Nie zachęcał. On widzi swoje dokonania i to bardzo ale szuka potwierdzenia. Można by powiedzieć ze się chwali. Jednak wynika to z potrzeby bycia docenionym po prostu.
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Wiecie co... jak tak czytam czasami jakies dyskusje...to sie czuje jak taki tępak i albo cos jest ze mna nie tak...albo inni podchodza do zycia zbyt serio szkoda by mi bylo na to czasu i energii

PS. Wczoraj nie moglam zasnac i czytalam sobie 1cz. poczekalni. Jeszcze mnie tam nie bylo ale do posikania mieliscie dyskusje i 'problemy'
Mnie też chyba nie było. Ja dopiero pod koniec stycznia się pojawilam.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 17:52   #72
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

hej melduję się i ja z Matyldulą na ręku

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Załącznik 6103354

Stawiam dzisiaj drinki bezalkoholowe z palemka i po kawałku torta
Kończę juz 27 lat! Stara dupa ze mnie hehe
najjjjlepszego dużo radości i przespanych nocy
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 18:14   #73
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość


Moje dziecko mnie martwi. Od dwóch dni mamy problem z karmieniem. Je dosłownie minute z jednej piersi i zaczyna protest. Z drugiej tyle samo i koniec. Odbity, wypoczęty a ja mam wrażenie ze nic nie je...
U nas tak się zaczęły problemy z jedzeniem i przybieraniem... Dwa tygodnie walczyłam z Julka zanim poszliśmy do pediatry. Oby Wam minęło szybko i nie będziecie przechodzić tego, co my.

My ostatnio walczymy ze snem - Julka zasypia pieknie okolo 19. A potem się budzi 21/22/23 i potrafi harcować do 1. Juz nie mam pomysłu, co robić - próbowałam robić 3 drzemki w ciągu dnia, 4 drzemki, ostatnie spanie do 17 i efekt zaden.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 18:45   #74
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Myśmy dzisiaj cały dzień w szpitalu spędzili. Dostaliśmy wczoraj skierowanie ze względu na to słabe przybieranie. I co? W szpitalu powiedzieli, że owszem przybiera mało, ale w siatkach się jeszcze mieści, więc nie jest źle. Zbadali krew, mocz i zrobili USG serduszka. Wszystko prawie dobrze Mamy skierowanie do alergologa (lekarz tak się nami przejął, że ma w poniedziałek się dowiadywać na kiedy mogą nam termin w poradni wyznaczyć). I przez kilka dni mam podawać moje mleko w butelce, żeby zobaczyć ile je. Mm mam odstawić.
W końcu jacyś mądrzy lekarze! Dobrze ze jesteście pod kontrolą.





Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
U nas tak się zaczęły problemy z jedzeniem i przybieraniem... Dwa tygodnie walczyłam z Julka zanim poszliśmy do pediatry. Oby Wam minęło szybko i nie będziecie przechodzić tego, co my.

My ostatnio walczymy ze snem - Julka zasypia pieknie okolo 19. A potem się budzi 21/22/23 i potrafi harcować do 1. Juz nie mam pomysłu, co robić - próbowałam robić 3 drzemki w ciągu dnia, 4 drzemki, ostatnie spanie do 17 i efekt zaden.
Pewnie to już skok o którym z czarownicą pisałyśmy. Jeszcze możesz spróbować wcześniej kłaść spać. Zobaczyć co to da. Ale jak to skok to po prostu musi przejść.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 18:56   #75
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Może komuś się przyda ten obrazek ze skokami rozwojowymi Ja mam na komórce i patrze czy jest słoneczko czy burza

Dziś mi przyszły zamówione książki jedna o tym jak rozmawiać z dzieckiem druga o blw jestem podekscytowana! tylko nie wiem kiedy znajdę czas żeby poczytać...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1449860160681.jpg (40,3 KB, 30 załadowań)
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2015-12-11 o 18:57
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:34   #76
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Bez kitu mam to samo. Nawet mi do głowy takie rzeczy nie przychodzą dopiero jak jest jakiś problem to się zaczynam zastanawiać.


Moje dziecko mnie martwi. Od dwóch dni mamy problem z karmieniem. Je dosłownie minute z jednej piersi i zaczyna protest. Z drugiej tyle samo i koniec. Odbity, wypoczęty a ja mam wrażenie ze nic nie je...
Moj tak mial przez 4 dni i po nocy cala piers zjadal dopiero kolo 15 a tak to 3 min i przepychanki.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:36   #77
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Helol może teraz uda mi siw częściej zaglądać:-D

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
No siema!
Dziewczyny jak wasze rozstepy? Moje nie chcą się wyjaśnic, ciągle sa takie bordowe. Czym smarować by zjaśniały??
Ja akurat czerwonych nie mam ale takie małe gęste pęknięcia naokoło pepka i to wszystko mam takie ciemne jakbym opalila ostro. Ciekawe kiedy pigmentacja wróci do normy. Bikini mi już jasnieje a brzuch nie specjalnie

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Przepraszam każda z nas jest inna ale naprawdę nie wyobrażam sobie nie powiedzieć mojemu synowi ze pięknie coś narysował zrobił .. uciekł ciasteczka tylko z nim o tym rozmawiać. Rozumiem ze to są twoje metody ale do mnie to nie przemawia. Ani trochę.
Ja tam już chwałę synka jak pięknie trzyma zabawkę czy inne jego małe-wielkie osiągnięcia i też nie wyobrażam sobie żeby nie chwalić go w przyszłości. Wydaje mi się że właśnie dziecko uczy się najpierw robić dobrze czy źle jak widzi reakcje swoich rodziców/ dziadków.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Moje tez są takie. Na razie odpuszczam solarium bo ponoc nie wolno ich opalać, ale jaśniejsze są tylko strasznie długi im to idzie.
Smaruje je bio oilem
No z opaleniem to peawda w końcu yo swojego rodzaju blizny. A słyszałam że po opalaniu w solarium mleko może zmienić smak

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Załącznik 6103354

Stawiam dzisiaj drinki bezalkoholowe z palemka i po kawałku torta
Kończę juz 27 lat! Stara dupa ze mnie hehe
Najlepszego ja już dawno mam za sobą 27 ur.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
A ja nie mam rozstepow po ciazy
Tylko gruba dupe

Ooo to wszystkiego najwspanialszego!! Jaka tam stara, jeszcze mloda laska jestes
Ja mam jeszcze na puersiach straszne, pewnie skarpetki mi zostaną po ciąży. Ale jestem z siebie dumna bo z 25 kg zostało mi 5:-D

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Pokaż wiadomość
Ja też mam bordowe. Smaruje kremem na rozstępy Sexy Mama
; )
Ja palmersem ujedrniajacym i na rozstępy ale efektów nue widze

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
U mnie jak nie sraczka to urok. Wysłałam syna po chleb do sklepu, siedzę sobie z maluchem i nagle słyszę jakieś krzyki na klatce. Oczywiście myślę sobie moi durni sąsiedzi (mam takich młodych sąsiadów piętro wyżej pisałam kiedyś ze kłócą się po nocach itp). Ale słyszę halo halo jest tam kto myślę sobie coś się stało otwieram drzwi a tam dym baba piętro wyżej wali w drzwi i wrzeszczy ze im się chałupa fajczy bo przez okno widać. Jezus Maria. Telefon w rękę klucze dziecko e kombinezon i jazda z domu patrze a przez okno u nich ogień bucha! a ja nic nie czulam!! Kobieta szła spacerem i widziała ze coś się fajczy przez okno. O Jezusie. Jestem tak roztrzesiona ze poprostu masakra. Na szczęście nikogo nie było w domu a debil wyszedł gdzieś i coś zostawił i się w kuchni podjaralo... ale siedzę w domu jak na szpilach czekam na męża napewno sama nie zasnę. Nie wiem czy mały przeze mnie się nie zaziebi bo ani czapki nie miał wiatr wiał.. jezuu
Oo matko!!!:-o

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Dziewczyny a zeszły wam się już mięśnie brzucha?
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:56   #78
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Mały ładnie zjadł na noc z dwóch cycków. Z nowości nauczył się DZISIAJ piszczeć i mówić agu i akh i powtarzał to przez pół dnia A i chciałam się pochwalić że moje dziecko "przespało noc" - obudził się o 23:30 na karmienie i obudził się dopiero o 5:30. Także technicznie rzecz biorąc poszedł spać prawie wieczorem i obudził się prawie rano
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 22:21   #79
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Mały ładnie zjadł na noc z dwóch cycków. Z nowości nauczył się DZISIAJ piszczeć i mówić agu i akh i powtarzał to przez pół dnia A i chciałam się pochwalić że moje dziecko "przespało noc" - obudził się o 23:30 na karmienie i obudził się dopiero o 5:30. Także technicznie rzecz biorąc poszedł spać prawie wieczorem i obudził się prawie rano
Noo Ewka juz od jakiegos czasu mowi te dzwieki co wymienilas i co lepsze jak sie wkreci to gadamy tymi dzwiekami nawet do 10 minut. Ona cos powie ja odpowiadam i sie chichra i dalej. I mielismy z TZ beke, ze mozemy sie chwalic, ze mamy super hiper zdolne dziecko bo nie mialo 3 miesiecy jak mowilo do mamy po imieniu AGU
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 22:22   #80
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Mały ładnie zjadł na noc z dwóch cycków. Z nowości nauczył się DZISIAJ piszczeć i mówić agu i akh i powtarzał to przez pół dnia A i chciałam się pochwalić że moje dziecko "przespało noc" - obudził się o 23:30 na karmienie i obudził się dopiero o 5:30. Także technicznie rzecz biorąc poszedł spać prawie wieczorem i obudził się prawie rano
Noo Ewka juz od jakiegos czasu mowi te dzwieki co wymienilas i co lepsze jak sie wkreci to gadamy tymi dzwiekami nawet do 10 minut. Ona cos powie ja odpowiadam i sie chichra i dalej. I mielismy z TZ beke, ze mozemy sie chwalic, ze mamy super hiper zdolne dziecko bo nie mialo 3 miesiecy jak mowilo do mamy po imieniu AGU
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 22:33   #81
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Noo Ewka juz od jakiegos czasu mowi te dzwieki co wymienilas i co lepsze jak sie wkreci to gadamy tymi dzwiekami nawet do 10 minut. Ona cos powie ja odpowiadam i sie chichra i dalej. I mielismy z TZ beke, ze mozemy sie chwalic, ze mamy super hiper zdolne dziecko bo nie mialo 3 miesiecy jak mowilo do mamy po imieniu AGU
U nas od jakiegos czasu to samo ja cos mu mówię a mlody odpowiada i to nie jednym gugiem tyko kilkoma roznymi w ciagu jak by zdaniami gadal smieje sie ze mi opowiada jak mu mija dzień

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 22:59   #82
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Agu zdolne to Twoje dziecko :-P
Ja uwielbiam te rozmowy z Julka Ostatnio TZa skrzyczalam, bo trzymałam Julke do odbicia o 23 a ta zaczęła gadać a ten z nią :-P
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 04:10   #83
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Wiecie co jest 5 a mój mały dopiero zjadł po wieczornym karmieniu które było przed 22:-o ale się wyspalam że aż nie mogę usnac :-D
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 04:14   #84
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Elcia to mój jadł o 20 i wstał przed chwilą zjeść na spiocha nawet nie było szans nakarmić
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 04:16   #85
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

To naprawdę sukces :-D

---------- Dopisano o 06:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:15 ----------

A zwłaszcza że dalej piękne śpi:-D
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 05:56   #86
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Mój też o 5 wstał na jedzenie. Teraz znów...

Boże co za akcja z tym pozarem loudres. Ja ostatnio też horror przeżyłam. Schodze na dol a tam całą skrzynka z bezpiecznikami buczala na maksa. Zwarcie było...
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 06:41   #87
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Może komuś się przyda ten obrazek ze skokami rozwojowymi Ja mam na komórce i patrze czy jest słoneczko czy burza

Dziś mi przyszły zamówione książki jedna o tym jak rozmawiać z dzieckiem druga o blw jestem podekscytowana! tylko nie wiem kiedy znajdę czas żeby poczytać...
Jaki tytuł tej o rozmawianiu?

Chyba też muszę tą grafikę gdzieś zapisać, najbardziej się boję tej burzy między 15 a 19 tygodniem chociaż moje dziecko póki co jakoś łagodnie to przechodzi.

Milena coś tam gada ale nie umiem w tym usłyszeć jakichś powtarzających się sylab. Ale niezmiernie mnie to bawi jak ona coś tak gada a ja ją o coś zapytam i odpowiada z takim nieśmiałym uśmiechem
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 07:34   #88
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Noo Ewka juz od jakiegos czasu mowi te dzwieki co wymienilas i co lepsze jak sie wkreci to gadamy tymi dzwiekami nawet do 10 minut. Ona cos powie ja odpowiadam i sie chichra i dalej. I mielismy z TZ beke, ze mozemy sie chwalic, ze mamy super hiper zdolne dziecko bo nie mialo 3 miesiecy jak mowilo do mamy po imieniu AGU
Haha no racja

U nas pobudka o 3, potem gadał godzinę i dopiero po 4 dał spokój. Od 5 śpi u mnie żeby tż się wyspał. Także średnio.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 08:01   #89
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Haha no racja

U nas pobudka o 3, potem gadał godzinę i dopiero po 4 dał spokój. Od 5 śpi u mnie żeby tż się wyspał. Także średnio.
U mnie pobudka o 3 i 6. Przy okazji o 6 zrobił kupę i rozbudził się na tyle, że zasnął o 7;30. A teraz znowu cycuś
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 08:15   #90
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Jaki tytuł tej o rozmawianiu?

Chyba też muszę tą grafikę gdzieś zapisać, najbardziej się boję tej burzy między 15 a 19 tygodniem chociaż moje dziecko póki co jakoś łagodnie to przechodzi.

Milena coś tam gada ale nie umiem w tym usłyszeć jakichś powtarzających się sylab. Ale niezmiernie mnie to bawi jak ona coś tak gada a ja ją o coś zapytam i odpowiada z takim nieśmiałym uśmiechem
No słodko u nas tez taki uśmieszek jakby wstydliwy

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
U mnie pobudka o 3 i 6. Przy okazji o 6 zrobił kupę i rozbudził się na tyle, że zasnął o 7;30. A teraz znowu cycuś
U mnie też pobudka o 3 o 4 ja ululalam i o 6:30 znów pobudka i teraz zasnęła . Pospi godzinkę pewnie. Michał w pracy heh a ja zabieram się za ćwiczenia.
Ostatnio Izabela przypomniała mi o 6 wadera wiec ściągnęłam sobie aplikacje i wieczorami bede to ćwiczyć bo to jednak trzeba codziennie a rano chodakowska.
Widzę że moje ciało się zmienia. Jestem twarda a nie sflaczala. Jednak ani centymetry ani waga nie idzie w dół. Można powiedzieć ze mam kilo na plusie. Wczoraj za to zrobiłam secret chodakowskiej było to pierwsze ćwiczenie od jakiego zaczęłam. Pamiętam jak wtedy się trzaslam cała hak galaretka a wczoraj się lekko spocilam i wykonałam wszystko od deski do deski .
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886

Edytowane przez aakkzzii
Czas edycji: 2015-12-12 o 08:38
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.