Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-08, 11:15   #61
klaudia23451
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 24
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;58618416]

Skąd masz te informacje, że akurat to było przyczyną?[/QUOTE]

Na rozmowie kwalifikacyjnej to był jedyny komentarz który odebrałam jako negatywny. Istotnie nie było to zawarte w liście do mnie że nie dostałam pracy.
klaudia23451 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:32   #62
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Ja mam wrazenie ze autorka jest troche jak moja znajoma. Szuka pracy od 3lat, majac super wyksztalcenie i erasmusa. Dlugo wierzylismy ze ona taka biedna, pracodawcy jej nie doceniaja. Az kumpel sie zlitowal i zalatwil jej rozmowe u siebie w firmie. I mowi ze tragedia. Jak tylko temat zszedl na erasmusa, zaczela wyraznie dawac odczucic iz czuje sie za lepsza od innych (teksty autorki o kiepskich polskich uczelniach), od wejscia wykazywala postawe rozczeniowa "bo jej sie nalezy, napewno jest najlepsza" i wykazywala sie sporym ignoranctwem ( w przypadku autorki padlabym jakby mi kandydat oznajmil ze nie wie co po polsku studiowal).
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:37   #63
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Czyli powodów może być 50 innych - na przykład, że wybrali kandydata z gorszym niemieckim, ale większym doświadczeniem albo kogoś, kto chciał mniej kasy niż Ty, albo kogoś kto znał świetnie czysty niemiecki i miał dobre programistyczne skille. Nie ma co nadinterpretować.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Przyznam, że większość moich znajomych z biegłymi dwoma językami (kombinacja: angielski, niemiecki albo angielski/skandynawski) (bez skilli w programowaniu) ma robotę - albo w korpo, czy innej odsłudze klienta, w księgowości, jako specjaliści - serio nie znam osoby z 2 biegłymi językami bez pracy. Nie zarabiają tyle co programiści, ale umowa o pracę, w miarę przyzwoita pensja + dodatki (multisport, prywatne ubezpieczenie) są.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:50   #64
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Czyli powodów może być 50 innych - na przykład, że wybrali kandydata z gorszym niemieckim, ale większym doświadczeniem albo kogoś, kto chciał mniej kasy niż Ty, albo kogoś kto znał świetnie czysty niemiecki i miał dobre programistyczne skille. Nie ma co nadinterpretować.
No właśnie. Może warto by było porozmawiać z rekruterem i zapytać np. czy gdybys poprawiła ten dialekt szwajcarski to faktycznie taki problem? W ogóle warto podpytać rekruterów jak Ci poszło i co zwróciło ich największą uwagę podczas rozmowy, pracy możęsz nie dostać, ale przynajmniej dowiesz się co mogłabyś poprawić.

Z drugiej strony dalej coś ciężko mi uwierzyć, że mówiąc po niemiecku, angielsku i komunikując się po francusku + znając jakiś język programowania jest tak ciężko. Tak jak napisała nimueg, znam kilka osób, które znały podobne języki co Ty, i zaczynały np. od helpdesku (zarabiając te Twoje 3k na rękę jak nie więcej)/stażów/posad juniorskich i powoli z tych stanowisk rozeszli się dalej do ich docelowych działów.

Nie wiem jak dużo wysyłasz CV i na jakie stanowiska, ale albo źle wybierasz stanowiska, albo źle się prezentujesz na rozmowach.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 12:44   #65
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

U mnie 90% znajomych (językowych), zaczynała w korpo za jakieś 2000 rękę + dodatki. Potem awansowali i po jakimś roku, znajdywali inne roboty (inne korpo, księgowość, wydawnictwa) albo zakładali własną działalność, albo wyjeżdżali za granicę. Chodziło im głównie o to, żeby rok spędzić w korpo dla CV i doświadczenia.

Znajomi informatyczni - na 90% znajdywali robotę w trakcie studiów - paru miało farta i dostawali się na przydkład do bardzo dużych fir informatycznych, gdzie zostawali po studiach i szybko dorabiali się godziwych zarobków, jednak wielu zaczynałop od małych firm - pracowali na pół etatu albo na etat, zostawali na pół roku, żeby doświadczenie zdobyć i szybko zwijali się do kolejnej.

Większość moich informatycznych znajomych ze stażem pracy 4 lata - pracowało min. w trzech firmach i swoją pierwszą (a czasami nawet i drugą) pracę opisuą jako "No słabo płatna, ale doświadczenie zdobyłem".

Może więc autorko też rozejrzyj się za czymś tego typu , przemęcz się parę miesięcy, żeby mieć coś w CV i szukaj dalej. Mam wrażenie, że jesteś mocno wybredna i celujesz w stanowiska albo zupełnie nie pasujące albo zbyt ambitne - brak doświadczenia Cię być może wyklucza.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 13:15   #66
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Ja nie wierzę w ten wątek. Nie wierzę, że osoba ze znajomością kilku języków obcych, wiedzą programistyczną i świetnym wykształceniem nie może znaleźć pracy w stolicy. Nie i koniec.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 13:52   #67
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w ten wątek. Nie wierzę, że osoba ze znajomością kilku języków obcych, wiedzą programistyczną i świetnym wykształceniem nie może znaleźć pracy w stolicy. Nie i koniec.
Plus jeszcze to:
Cytat:
pewnie podejmę studia doktoranckie, mam znajomego profesora na politechnice, powinien mi bez problemu załatwić przyjęcie, stypendium i być może coś jeszcze z grantu.
Nagle z marszu da się załatwić stypendia, granty i co jeszcze?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 14:27   #68
Ellsa
Raczkowanie
 
Avatar Ellsa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 237
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez klaudia23451 Pokaż wiadomość
Właśnie odrzucono moją kolejną ofertę, tym razem jako programistka z niemieckim. Bardziej ważne było z niemieckim niż☠programistka, ale odrzucono mnie za to, że mówię ostrym swiss german a nie literackim niemieckim....

Depresja i smutki się pogłębiają, niestety Nie wiem już co robić, nikt mnie w Polsce nie chce docenić. Przecież kokosów nie oczekuję tylko tyle samo co ludzie po polskich uczelniach w najlepszym razie z 4 setki rankingu światowego. Da się jakoś załatwić psychologa na kasę chorych?

Dałam sobie czas do czerwca na znalezienie czegoś. Jak nie, to pewnie podejmę studia doktoranckie, mam znajomego profesora na politechnice, powinien mi bez problemu załatwić przyjęcie, stypendium i być może coś jeszcze z grantu. Wiadomo że z doktoratem moja pozycja na rynku pracy będzie jeszcze gorsza, ale chociaż na parę lat coś będe miała. Dużo osób chyba tak właśnie ucieka na dr przed brakiem pracy... Ewentualnie jak do czerwca nie znajdę to pomyślę☠o powrocie do Szwajcarii bo jednak zaorbki kuszą, ale nie bardzo jest mi to na rękę.

Z natywnym niemieckim Cię nie chcieli?! Autorko jesteś trollem?
Ellsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 14:48   #69
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez klaudia23451 Pokaż wiadomość
Dałam sobie czas do czerwca na znalezienie czegoś. Jak nie, to pewnie podejmę studia doktoranckie, mam znajomego profesora na politechnice, powinien mi bez problemu załatwić przyjęcie, stypendium i być może coś jeszcze z grantu. Wiadomo że z doktoratem moja pozycja na rynku pracy będzie jeszcze gorsza, ale chociaż na parę lat coś będe miała. Dużo osób chyba tak właśnie ucieka na dr przed brakiem pracy... Ewentualnie jak do czerwca nie znajdę to pomyślę☠o powrocie do Szwajcarii bo jednak zaorbki kuszą, ale nie bardzo jest mi to na rękę.
Doczytałam to i trochę szlak mnie trafił. Pewnie, wszystko sobie po znajomości pozałatwiaj, niech ci za darmo dadzą stypendium i grant, nie miej skrupułow że zabierasz miejsce komuś, komu by się bardziej należało. I to jeszcze doktorat, gdzie jest często jedno miejsce na wydział. Jeśli do szukania pracy masz takie samo podejście to krzyżyk na drogę.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 15:00   #70
klaudia23451
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 24
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Studia doktoranckie nie z marszu, tylko w paźnierniku w normalnym trybie, nigdzie nie pisałam że teraz. Praktycznie każdy kto idzie ma kogoś znajomego czyli swojego przyszłego promotora, w ciemno raczej nikt nie idzie. Nie widzę nic złego, każdy orze jak może skoro pracy nie ma no to studia doktoranckie to zawsze jakaś alternatywa... Stypendium doktoranckie to też normalna sprawa, a grant to chodzi o niewielkie wypłaty z grantu promotora
klaudia23451 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 15:16   #71
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w ten wątek. Nie wierzę, że osoba ze znajomością kilku języków obcych, wiedzą programistyczną i świetnym wykształceniem nie może znaleźć pracy w stolicy. Nie i koniec.
wiesz, a ja wierzę. bo z takim nastawieniem to nikt jej nie będzie chciał. wiem z własnego doświadczenia, bo też to przerabiałam. pretensjonalność, brak szacunku, takie napuszone szpanowanie. nie chodzi o to, że ma nie być dumna ze swoich osiągów, wręcz przeciwnie. chodzi o to, że w niej nie ma grama pozytywnej energii i myślę, że pracodawcy to czują, dlatego wolą kogoś ze słabszym niemieckim, ale bardziej 'ludzkiego'.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 15:27   #72
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

No ale przepraszam z jakim nastawieniem? Bo ja nie widzę jakoś szczególnie negatywnego.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 15:33   #73
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
No ale przepraszam z jakim nastawieniem? Bo ja nie widzę jakoś szczególnie negatywnego.
z jakiegoś powodu nie dostaje tej pracy, mimo wykształcenia. ja napisałam, co podejrzewam.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 17:17   #74
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Autorko jak naprawde szukasz pracy dkontaktuj si3 ze mna na priv. Jest robota w c++ w krk w fajnej firmie
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 17:22   #75
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Autorko jak naprawde szukasz pracy dkontaktuj si3 ze mna na priv. Jest robota w c++ w krk w fajnej firmie
Cholerni informatycy. Pojęczy taki na losowo wybranym forum i już dostaje propozycje pracy! *patrzy z wyrzutem na swój humanistyczny dyplom*
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 17:23   #76
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

:')
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 18:24   #77
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w ten wątek. Nie wierzę, że osoba ze znajomością kilku języków obcych, wiedzą programistyczną i świetnym wykształceniem nie może znaleźć pracy w stolicy. Nie i koniec.
Ja również mieszkam i pracuję w Warszawie, pracowałam w trzech różnych korporacjach.

Ale uwierzę, że są takie osoby. Z tym, że ich problemem nie są za wysokie kwalifikacje. Ani studia ukończone za granicą czy biegła znajomość dwóch lub więcej języków obcych. Ba, nie są tym problemem także "niepolskie" wymagania finansowe.

Problem leży w osobowości i sposobie bycia autorki. Tak, w korporacjach, w procesie rekrutacyjnych bardzo zwraca się na to uwagę. I prędzej przyjmą osobę z gorszym wykształceniem czy doświadczeniem w danej branży, ale z tzw. potencjałem, charakterem, przebojowością, tym czymś, co sprawia, że człowiek dobrze się zintegruje z innymi osobami, wpasuje się w korporacyjny klimat, da sobie radę.

Byłam świadkiem sytuacji, gdy koleżanka z sąsiedniego działu rekrutowała pracowników na stanowisko asystentki. Była tam laska z super kwalifikacjami, dwa języki biegle, staż za granicą, wykształcenie jak w wymaganiach, staż w branży również. Tylko, że była strasznie wyniosła, traktująca ludzi z góry, niesympatyczna (a przynajmniej takie wrażenie robiła na kolejnych etapach spotkań rekrutacyjnych) i zamiast niej zatrudniono osobę z gorszymi kwalifikacjami, ale o zupełnie innym sposobie bycia, nastawionym na ludzi, kontakt i współpracę.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 18:25   #78
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Jak można z dobrym technicznym wykształceniem i znajomością języków siedzieć w Polsce na bezrobociu mogąc pracować za duże pieniądze za granica w bogatym kraju? Chyba, ze z ta praca w Szwajcarii to jakaś ściema i autorka wcale ofertami zasypywana nie była...
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 13:31   #79
klaudia23451
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 24
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Autorko jak naprawde szukasz pracy dkontaktuj si3 ze mna na priv. Jest robota w c++ w krk w fajnej firmie
Dzięki za propozycję☠ Naprawdę nie spodziewałam się na tym forum podsunięcia ogłoszeń o pracy. Problem jedynie jest w tym, że pomyślałam logicznie i nie opłaca mi się przeprowadzka do Krakowa - pociąg do Krakowa jedzie mniej więcej tyle, ile leci samolot do Zurychu - wobec tego bardziej by mi się opłacało jeśli w ogóle to z Warszawy przenieść do Zurychu a nie Krakowa, ten sam poziom rozłąki z bliskimi...


Co do tych ofert w Szwajcarii to nigdzie nie napisałam, że byłam nimi zasypywana. Dostałam po prostu kilka ofert od renomowanych firm i tyle. Jednak wolałam wrócić do Polski, bo nie spodziewałam się, że tu jest aż tak beznadziejnie z rynkiem pracy i nawet za 1/10 szwajcarskiego wynagrodzenia nie idzie nic znaleźć :/
klaudia23451 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 13:48   #80
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez klaudia23451 Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycję☠ Naprawdę nie spodziewałam się na tym forum podsunięcia ogłoszeń o pracy. Problem jedynie jest w tym, że pomyślałam logicznie i nie opłaca mi się przeprowadzka do Krakowa - pociąg do Krakowa jedzie mniej więcej tyle, ile leci samolot do Zurychu - wobec tego bardziej by mi się opłacało jeśli w ogóle to z Warszawy przenieść do Zurychu a nie Krakowa, ten sam poziom rozłąki z bliskimi...


Co do tych ofert w Szwajcarii to nigdzie nie napisałam, że byłam nimi zasypywana. Dostałam po prostu kilka ofert od renomowanych firm i tyle. Jednak wolałam wrócić do Polski, bo nie spodziewałam się, że tu jest aż tak beznadziejnie z rynkiem pracy i nawet za 1/10 szwajcarskiego wynagrodzenia nie idzie nic znaleźć :/
Dziewczyno co ty bierzesz? Z krk do wawy pendolino 2.20 godziny
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 14:03   #81
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez klaudia23451 Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycję☠ Naprawdę nie spodziewałam się na tym forum podsunięcia ogłoszeń o pracy. Problem jedynie jest w tym, że pomyślałam logicznie i nie opłaca mi się przeprowadzka do Krakowa - pociąg do Krakowa jedzie mniej więcej tyle, ile leci samolot do Zurychu - wobec tego bardziej by mi się opłacało jeśli w ogóle to z Warszawy przenieść do Zurychu a nie Krakowa, ten sam poziom rozłąki z bliskimi...


Co do tych ofert w Szwajcarii to nigdzie nie napisałam, że byłam nimi zasypywana. Dostałam po prostu kilka ofert od renomowanych firm i tyle. Jednak wolałam wrócić do Polski, bo nie spodziewałam się, że tu jest aż tak beznadziejnie z rynkiem pracy i nawet za 1/10 szwajcarskiego wynagrodzenia nie idzie nic znaleźć :/
Nie wiem czy tak beznadzieje. Już nawet tu dostałaś jedną ofertę
Coraz bardziej odnoszę wrażenie, że problem jest w Tobie a nie w rynku pracy.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 14:03   #82
klaudia23451
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 24
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Dziewczyno co ty bierzesz? Z krk do wawy pendolino 2.20 godziny
ZRH-WAW Lot lub Swiss 2.00

Cytat:
Napisane przez Pigeons
Już nawet tu dostałaś jedną ofertę
Ja przez ofertę rozumiem dopiero jak jestem po rekrutacji i jest propozycja podpisania umowy, ale fakt że dostałam propozycję udziału w rekrutacji, czego się nie spodziewałam i co jest pozytywnym znakiem

Edytowane przez klaudia23451
Czas edycji: 2016-04-09 o 14:05
klaudia23451 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 14:10   #83
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez klaudia23451 Pokaż wiadomość
ZRH-WAW Lot lub Swiss 2.00


Ja przez ofertę rozumiem dopiero jak jestem po rekrutacji i jest propozycja podpisania umowy, ale fakt że dostałam propozycję udziału w rekrutacji, czego się nie spodziewałam i co jest pozytywnym znakiem
A na lotnisku ile spedzasz?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 14:40   #84
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Cytat:
Napisane przez klaudia23451 Pokaż wiadomość
Ja przez ofertę rozumiem dopiero jak jestem po rekrutacji i jest propozycja podpisania umowy, ale fakt że dostałam propozycję udziału w rekrutacji, czego się nie spodziewałam i co jest pozytywnym znakiem
To Ty piszesz tylko o zaproszeniu na rekrutację?
Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
A na lotnisku ile spedzasz?
Daj spokój, ona nie chce pracować.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 14:58   #85
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Możesz i mi podesłać cv na lexie@o2.pl. TŻ pracuje w informatycznej firmie, może będą zainteresowani.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 16:25   #86
d3cf6193653186a4c77432cb2a71eec9d8d01e8d_63b3705ea84bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 169
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Dziewczyny niepotrzebnie sie wysilacie. Autorka chce prace konkretnie taką, jaką sobie wymarzyła, za stawkę idealnie taką, jaką wymyśliła i najlepiej dwa kroki od domu. I jeszcze trzeba jej dziękować codzień za trud przyjścia do pracy i wypełnienia obowiązków, sypnąć jakąś podwyżką, bo przecież "zagranico miałabym taaaak dobrze a Polska be". A jak nie, to pójdzie na doktorat po znajomości i grant dostanie i stypendium bo przecież ona taka biedna, true story.
d3cf6193653186a4c77432cb2a71eec9d8d01e8d_63b3705ea84bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 17:11   #87
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

a doktorat to przypadkiem nie jest jeszcze podnoszenie kwalifikacji?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 18:16   #88
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Rozumiem, że do tej Szwajcarii jako dziecko wyjechałaś, że zdążyłaś nabyć "ostry swiss german"?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 21:00   #89
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

3 koła dla programisty nawet początkującego w wawie to chyba też nie jest takie nie do przeskoczenia ? dziwne.
jak i to, że można znać 3 języki, programować, ogólnie nie być planktonem tylko kims więcej i nie umiec znaleźć roboty. Dziwi mnie że wolisz siedzieć na garnuszku faceta a za pół roku jak nie wyjdzie planować kolejną przeczekalnię czyli doktorat (nie chodzi mi o sam doktorat, zacny pomysł, ale nie wypowiadam się pochlebnie bo Ty nie przedstawiasz tu siebie jako pasjonatki nauki , z pomysłem, tylko takie z braku laku dobry kit ), która do pracy marzeń Cię nie zbliża, no ale jak wolisz.
Ludzie z Twoimi umiejętnościami jak ich nie chcą to otwierają własne firmy i pozyskują start upy
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 21:51   #90
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Brak szacunku do zagranicznego wykształcenia, początki depresji

Z takim wybrzydzaniem to pracy do śmierci nie znajdziesz.

Zejdź na ziemię albo wracaj do Zurychu.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-07 10:50:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.