Wszystko o Avonie - część 6 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 12:56   #871
dodzia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Aha i zniecierpliwością czekam na katalog 8/2009.
dodzia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 13:06   #872
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
a w nowej serii jest Moisture 24 w ogóle??
Bo Hydrofirming chyba mają zmienione składy?
no nie ma. dlatego właśnie się martwię, że przyślą mi całkiem coś innego...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 13:12   #873
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez konopska Pokaż wiadomość
Co myślicie o odświeżającej maseczce peel-off Greckie Morza?Warto się zaopatrzyć czy nie warto?
Już dużo było o tej maseczce, poszukaj. Moja osobista opinia - nie warto. Skóra taka sama jak przed nałożeniem, żadnego odświeżenia, żadnego efektu.
Dodam, że taką samą opinię mam o peel-off z białej herbaty.
A peel -off drzewo herbaciane naturals, już jakiś efekt jest.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 13:38   #874
Paola
Raczkowanie
 
Avatar Paola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Już dużo było o tej maseczce, poszukaj. Moja osobista opinia - nie warto. Skóra taka sama jak przed nałożeniem, żadnego odświeżenia, żadnego efektu.
Dodam, że taką samą opinię mam o peel-off z białej herbaty.
A peel -off drzewo herbaciane naturals, już jakiś efekt jest.
A sake i ryż?
Paola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 13:42   #875
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
U mnie też brak , nie wiem z jakiej przyczyny , bede wiedziała w czwartek
Jak będziesz już wiedziała , proszę daj znać.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 13:49   #876
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Paola Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam wszystkie dostępne próbki perfum w cenach promocyjnych. Wszystkie przyszły w blistrach oprócz 50's Glam. Dziwna sprawa, mogliby się w końcu na coś zdecydować...
Ja zamawialam 50 i 60 Glam i oba przyszły w blistrach
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 14:14   #877
konopska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Paola Pokaż wiadomość
A sake i ryż?
Mojej mamie nie pasuje ta maseczka Twierdzi że jest bardzo "agresywna", mocna, nawet podrażnia skórę mimo że tak pięknie pachnie.

A dla mnie jest super! Ale ja lubię takie "mocne" kosmetyki, wtedy czuję ich działanie. Mi skóry nie podrażnia, a fajnie oczyszcza
Dodam że obie mamy skórę mieszaną.
konopska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 15:21   #878
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dostałam dzisiaj paczkę kat 5 , termin pierwszy, mam sporo nowości , chciałam wkleić zdjęcia, lecz nie udaje mi się

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Jak na razie to z moich 5 konsultantek 'przygotowanych' już wcześniej jedna musiała zrezygnować, a druga nie daje znaków życia... Do piątku mam czas na znalezienie dwóch jeszcze ^^'
Wierzę , że Ci się uda, tym bardziej w tym katalogu w 5 tce nowe konsultantki przechodząc tzw TPS po czwartym zamówieniu dostają torbę Batyckiego, dla niektórych ciekawy, smakowity kąsek , który może dodatkowo zachęcić.
Poszukaj wśród koleżanek , rodziny, namawiając chociażby aby zamawiały na początek na własne potrzeby, a potem być moze połkną bakcyla i będą z nich świetne konsultantki.
Co jest ważne ,zawsze dziel sie z nimi swoimi wiadomosciami, doświadczeniem.
To zawsze owocuje , no , prawie zawsze
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 15:28   #879
kajdulka
Raczkowanie
 
Avatar kajdulka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 268
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dostałam zioloną torebkę firmy Batycki ;p
kajdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 15:33   #880
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Dostałam zioloną torebkę firmy Batycki ;p
Gratuluję.
A za co?
Jako nowa konsultantka?

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja zamawialam 50 i 60 Glam i oba przyszły w blistrach
Ja też takie dostałam.
Teraz ca jakiś czas wącham oba te zapachy na nadgarstkach , a na dłoni mam Heart...
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 15:34   #881
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Już dużo było o tej maseczce, poszukaj. Moja osobista opinia - nie warto. Skóra taka sama jak przed nałożeniem, żadnego odświeżenia, żadnego efektu.
Dodam, że taką samą opinię mam o peel-off z białej herbaty.
A peel -off drzewo herbaciane naturals, już jakiś efekt jest.
mam takie samo zdanie - nic w sumie ta maseczka nie robi póki co ta nowa seria Greckie Morza to lipa jakaś dla mnie maseczka dl twarzy któa nic nie daje, maseczka do włosów za to obciąża włosy i powoduje ze są sztywne i nieprzyjemne w dotyku

Cytat:
Napisane przez Paola Pokaż wiadomość
A sake i ryż?
to prawda że "jest agresywna" - mocno ściąga skórę z tym że ja mam skłonność do podrażnień i za pierwszym razem zostawiła mi czerwone ślady na lini żuchwy poza tym czuć z niej alkohol - w sumie nic dziwnego skoro znajduje się on bodajże na trzecim miejscu w składzie. Ale za każdym razemjak ją miałam sciągnąć po wyschnięciu to miałam wrażenie że odejdzie razem ze skórą napewno jej wiecej nie kupię.
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 15:47   #882
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Jak będziesz już wiedziała , proszę daj znać.
Dostałam dzisiaj paczuszkę i masę fajnych nowości, no , czy fajnych to sprawa troszkę może być poddana dyskusji.
Jeżeli chodzi o lusterko , to rzeczywiscie nie przyszło ,a szkoda ,mam adnotację ....Produkcja opóżniona.Przepraszamy. Doślemy w jednym z kolejnych zamówień

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
mam takie samo zdanie - nic w sumie ta maseczka nie robi póki co ta nowa seria Greckie Morza to lipa jakaś dla mnie maseczka dl twarzy któa nic nie daje, maseczka do włosów za to obciąża włosy i powoduje ze są sztywne i nieprzyjemne w dotyku



to prawda że "jest agresywna" - mocno ściąga skórę z tym że ja mam skłonność do podrażnień i za pierwszym razem zostawiła mi czerwone ślady na lini żuchwy poza tym czuć z niej alkohol - w sumie nic dziwnego skoro znajduje się on bodajże na trzecim miejscu w składzie. Ale za każdym razemjak ją miałam sciągnąć po wyschnięciu to miałam wrażenie że odejdzie razem ze skórą napewno jej wiecej nie kupię.
Moja opinia jest podobna , dzisiaj dostałam pozostałe części nowej serii Greckie Morza , pobudza wyobrażnie chyba tylko ta nazwa...
Jeżeli chodzi o maseczkę sake i ryż ,jest naprawdę agresywna , u mnie pozostawia po ściągnięciu czerwoną twarz , a pod noskiem wyrywa włoski..., po co depilować
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 15:53   #883
konopska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
to prawda że "jest agresywna" - mocno ściąga skórę z tym że ja mam skłonność do podrażnień i za pierwszym razem zostawiła mi czerwone ślady na lini żuchwy poza tym czuć z niej alkohol - w sumie nic dziwnego skoro znajduje się on bodajże na trzecim miejscu w składzie. Ale za każdym razemjak ją miałam sciągnąć po wyschnięciu to miałam wrażenie że odejdzie razem ze skórą napewno jej wiecej nie kupię.
Właśnie przez ten obecny we wszystkim alkohol czasem nawet wprost wyczuwalny nabrałam do kosmetyków z AVONu dużego dystansu.
Chyba najbardziej niemiłym zaskoczeniem była dla mnie maseczka Solutions, ta zielona w tubce, głęboko oczyszczająca.
Po nałożeniu czułam sie jakbym przebywała w oparach alkoholu a skóra piekła i szczypała okropnie Wogóle ta maseczka miała zapach taki... chemiczny
Kupiłam, wypróbowałam raz i wyrzuciłam...

Do AVONowych chemikaliów dorzucam też nawilżający olejek z serii skin so soft, w różowym opakowaniu. Miał nawilżać a wszechobecny alkohol tak wysuszył że z naskórka suche wióry się robiły.

Edytowane przez konopska
Czas edycji: 2009-04-02 o 16:00
konopska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 16:05   #884
Paola
Raczkowanie
 
Avatar Paola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

A ja przekonałam się do maseczki z sake i ryżem po 2-3 razach. Pierwsze wrażenie było okropne teraz już jest lepiej. Stosuję ją głównie na czoło. Do tej nowej może też z czasem się przekonam...

Myślałam, ze będę sprytna i zamówiłam sobie takie plastikowe "blistry" na próbki perfum i szminek w Oriflamie. Całe szczęście, że tylko za 5o gr., bo marnie na tym wyszłam. Chciałam mieć porządek, a tu perfumy ciut za małe (o tym wiedziałam), a szminki za duże (nie wpadłam do głowy, żeby wcześniej przymierzyć) Avon na tej płaszczyźnie "dał ciała" likwidując wszystkie pojemniki na próbki
Paola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 16:07   #885
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Ehh. z druiej strony troche mnie rozłośili jakością bizuterii...
Klientka zamówiła sobie ten komplet z fioletowymi kamyczkami (są bardzo ciemne), a w naszyjniku kamuk jest krzywo naklejony, grrr.. I teraz niewiem czy jej to dać odrazu, czy lepiej odrazu wymienić, ale wtedy muszę jechać do Katowic :/
Pisałam jakiś czas temu o tej biżuterii. Oglądałam ją w łódzkim COK-u i naszyjnik również miał krzywno przyklejony kamyk, dlatego wstrzymałam się z kupnem, ale po tym co piszesz chyba w ogóle sobie go daruję. Zawsze byłam bardzo zadowolona z jakości biżuterii Avonu ale ostatnio moim zdaniem znacznie sie pogorszyła. Wczoraj dostałam 2 bransoletki Edwina Air. Jedna wygląda znośnie, ale w drugiej kamyki są tak krzywo przyklejone jakby robił to ktoś pijany
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 17:18   #886
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dobra pewnie uznacie to za glupie pytanie ale czy w katalogu 05 jest zel z seri senses dla mezczyzn? a jezeli owszem to ktory to
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 17:22   #887
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Mam w domu dezodorant w kulce niebieski Blue Rush, moje pytanie jest to dla Pań czy Panów, bo nic na nim nie pisze, a ja nie pamiętam. Był jakiś czas temu w wysprzedaży w netto.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 17:30   #888
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość


Ehh. z druiej strony troche mnie rozłośili jakością bizuterii...
Klientka zamówiła sobie ten komplet z fioletowymi kamyczkami (są bardzo ciemne), a w naszyjniku kamuk jest krzywo naklejony, grrr.. I teraz niewiem czy jej to dać odrazu, czy lepiej odrazu wymienić, ale wtedy muszę jechać do Katowic :/
Ja dla siebie zamówiłam biżuterię ,kamyk w naszyjniku u mnie jest też krzywo przyklejony , a moze tak miało być
Kolor też odbiega od tego w katalogu, kamyki są prawie czarne , być moze w słońcu by miały jaśniejszy odcień, tak są czarne , właśnie mam go teraz na sobie
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 17:36   #889
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Ja dla siebie zamówiłam biżuterię ,kamyk w naszyjniku u mnie jest też krzywo przyklejony , a moze tak miało być
Kolor też odbiega od tego w katalogu, kamyki są prawie czarne , być moze w słońcu by miały jaśniejszy odcień, tak są czarne , właśnie mam go teraz na sobie

Teraz jestem ciekawa, czy klientka mi to zwróci czy nie
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 17:47   #890
kate634
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Ja też mam już fakturę i krem długotrwale nawilżający będzie w wersji alternatywnej. Też zastanawiam się co to znaczy, bo jak przyjdzie jakiś inny, to klientki mogą nie być zadowolone.. W brakach mam biżuterię April z oferty internetowej. Osiągnęłam ostatni poziom TPS i miałam dostać ten czerwony zegarek a na fakturze mam Nicky jeśli to nie pomyłka to lepiej bo bardziej mi się podoba Mogli tak zmienić prezent? Jak myślicie?
kate634 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 17:55   #891
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kate634 Pokaż wiadomość
Ja też mam już fakturę i krem długotrwale nawilżający będzie w wersji alternatywnej. Też zastanawiam się co to znaczy, bo jak przyjdzie jakiś inny, to klientki mogą nie być zadowolone.. W brakach mam biżuterię April z oferty internetowej. Osiągnęłam ostatni poziom TPS i miałam dostać ten czerwony zegarek a na fakturze mam Nicky jeśli to nie pomyłka to lepiej bo bardziej mi się podoba Mogli tak zmienić prezent? Jak myślicie?
Tak moga zmienić prezent
ja jestem na III poziomie TPS i chciałabym też dostać ten zegarek
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 17:56   #892
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
Dobra pewnie uznacie to za glupie pytanie ale czy w katalogu 05 jest zel z seri senses dla mezczyzn? a jezeli owszem to ktory to
jest jeden: amazon tak to jeszcze jest granatowy, tylko nie pamiętam nazwy i w 5 go brak

Cytat:
Napisane przez kate634 Pokaż wiadomość
Ja też mam już fakturę i krem długotrwale nawilżający będzie w wersji alternatywnej. Też zastanawiam się co to znaczy, bo jak przyjdzie jakiś inny, to klientki mogą nie być zadowolone.. W brakach mam biżuterię April z oferty internetowej. Osiągnęłam ostatni poziom TPS i miałam dostać ten czerwony zegarek a na fakturze mam Nicky jeśli to nie pomyłka to lepiej bo bardziej mi się podoba Mogli tak zmienić prezent? Jak myślicie?
prawda prawda, liderki dostały te info i miały przekazać wszystkim przechodzącym TPS

Zmienili zegarek i oczywiście krem z solutions na nowy ten pomarańczowy
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2009-04-02 o 17:58
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 17:57   #893
konopska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Mam w domu dezodorant w kulce niebieski Blue Rush, moje pytanie jest to dla Pań czy Panów, bo nic na nim nie pisze, a ja nie pamiętam. Był jakiś czas temu w wysprzedaży w netto.
Dezodorant w kulce Blue Rush dla Niej
konopska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 18:02   #894
bambiii699
Raczkowanie
 
Avatar bambiii699
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chrzanów/k.Krakowa
Wiadomości: 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Witam Mam pytanie, jestem nowa w myAVON i 1 raz doładowałam konto.
W histori zamówień mam doładowanie policzone jako osobną fakturę z dopiskiem wysłane, więc nie wiem czy "doładowanie" przyjdzie mi w najblizszej paczce czy listownie?
Dziekuję
bambiii699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 18:05   #895
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez konopska Pokaż wiadomość
Dezodorant w kulce Blue Rush dla Niej
Dzięki.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 18:09   #896
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Paola Pokaż wiadomość
Myślałam, ze będę sprytna i zamówiłam sobie takie plastikowe "blistry" na próbki perfum i szminek w Oriflamie. Całe szczęście, że tylko za 5o gr., bo marnie na tym wyszłam. Chciałam mieć porządek, a tu perfumy ciut za małe (o tym wiedziałam), a szminki za duże (nie wpadłam do głowy, żeby wcześniej przymierzyć) Avon na tej płaszczyźnie "dał ciała" likwidując wszystkie pojemniki na próbki

słuchajcie. Proponuje abyśmy wszystkie w tej sprawie zadzwoniły, albo napisały maila do AVONU.

Ja już wczoraj dzwoniąc do nich w jednej sprawie, zapytałam czy mają zamiar je wrócić do oferty, powiedziano mi, że ni niestety nie wiedzą, ale mogą wysłać taką dyspozycję do kogoś tam. Poprosiłam o to..może coś to da jeśli wszystkie napiszemy w tej sprawie maila!! jest nas dużo! spróbujmy

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
Witam Mam pytanie, jestem nowa w myAVON i 1 raz doładowałam konto.
W histori zamówień mam doładowanie policzone jako osobną fakturę z dopiskiem wysłane, więc nie wiem czy "doładowanie" przyjdzie mi w najblizszej paczce czy listownie?
Dziekuję
doładowanie masz już na telefonie a z tym "wysłane" chodzi o fakture bo ona dojdzie pocztą polską.
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 18:13   #897
bambiii699
Raczkowanie
 
Avatar bambiii699
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chrzanów/k.Krakowa
Wiadomości: 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Dostałam zioloną torebkę firmy Batycki ;p
A mogła byś się nią pochwalić i wkleić zdjęcie . Chyba nie tylko ja jestem strasznie ciekawa
bambiii699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 18:22   #898
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

kajdulka

jak to się stało, że masz już tą torebkę?
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 18:29   #899
Dark_Despair
Raczkowanie
 
Avatar Dark_Despair
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
GG do Dark_Despair
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez barbra88 Pokaż wiadomość
kajdulka

jak to się stało, że masz już tą torebkę?
Program na torebki trwał od katalogu 02 chociaż na ulotkach i w reklamach był od 03.
Dark_Despair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 18:52   #900
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
jest jeden: amazon tak to jeszcze jest granatowy, tylko nie pamiętam nazwy i w 5 go brak



prawda prawda, liderki dostały te info i miały przekazać wszystkim przechodzącym TPS

Zmienili zegarek i oczywiście krem z solutions na nowy ten pomarańczowy
Ja właśnie dostałam ten nowy krem zamiast w poprzednim opakowaniu.
Cytat:
Napisane przez barbra88 Pokaż wiadomość
słuchajcie. Proponuje abyśmy wszystkie w tej sprawie zadzwoniły, albo napisały maila do AVONU.

Ja już wczoraj dzwoniąc do nich w jednej sprawie, zapytałam czy mają zamiar je wrócić do oferty, powiedziano mi, że ni niestety nie wiedzą, ale mogą wysłać taką dyspozycję do kogoś tam. Poprosiłam o to..może coś to da jeśli wszystkie napiszemy w tej sprawie maila!! jest nas dużo! spróbujmy

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------



doładowanie masz już na telefonie a z tym "wysłane" chodzi o fakture bo ona dojdzie pocztą polską.
Fv będzie dołączona do kolejnej paczki z tego co pamiętam. W my avon byłam pół roku temu i tak własnie było
Cytat:
Napisane przez Dark_Despair Pokaż wiadomość
Program na torebki trwał od katalogu 02 chociaż na ulotkach i w reklamach był od 03.
Nawet jeśli trwał od 2 katalogu to w katalogu 5 osiągneła dopiero 4 poziom a od wczoraj jest 5 katalog więc jakim sposobem mogła juz odebrać paczke? Najwcześniej paczki będą w pon w cokach chyba
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.