Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty 2011 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 13:51   #871
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Lilijko ja biore cienki rozowy szlafrok, w dodatku 10 letni , taki satynowy .
Tez mam gruby fajny, ale wlasnie ze wzgledu na miejsce, i to ze w szpitalu cieplo jest, nie biore.
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:54   #872
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
mam jawnego lenia
mam już wszystko po kupione tak więc o to się nie martwię..........
oczywiście dylemat szlafroka: mam taki ładny gruby, który zapełni reklamówkę i mam cienki (róż świński) mało elegancki w dobrym stanie i nie potrafię się zdecydować.
Ciekawe czy tak za tydzień będę tulić, zobaczymy jutro na KTG co lekarz mi powie, może mu się coś odwidzi......

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

przydałby się porządny kopniak w dupę na orzeźwienie
to na Twoja prosbe a merleen ma racje - niech sie tesciowa w koncu na cos przyda ja wczoraj idac do lekarza kawałek myslalam 2x ze sie popłacze z bólu a tu jeszcze gdzies daleko jechac...
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:55   #873
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

I zazdroszczę kwiatów, ja nie dostaję.........

ciekawe co jutro powie, mam na 12 ktg i to w drugim mieście, więc pewnie usłyszę "daj mi na paliwo to cię zawiozę"........... bezmóżdże....
więc pewnie też pojadę autobusem......

no właśnie ja też chyba go wezmę, bo jest w dobrym stanie, niezmechacony itp. A ja w szlafrokach nie chodzę i wiem, że będzie bardzo ciepło.
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:56   #874
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

a szlafrok to mam 20letni od mamy (nie uzywany) bo jest cienki a mój taki gruby ze cała torbe by wlasnie zajał ale uprany tez czeka gdybym tamten ubrudziła to TZ na wymiane przywiezie
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:58   #875
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
to na Twoja prosbe a merleen ma racje - niech sie tesciowa w koncu na cos przyda ja wczoraj idac do lekarza kawałek myslalam 2x ze sie popłacze z bólu a tu jeszcze gdzies daleko jechac...
dziękuję
no ja muszę się przemieścić z fancuskiej na kopernika....... a potem na kostuchnę, gdzie muszę przejść podobny kawałek do jego domku, w którym ma gabinet i na odwrót......... ostatnio już płakałam jak do niego szłam......... no a potem to już ze skurczami wracałam, po tym rewelacyjnym pytaniu......
teściowa mi jest obecnie po psinco........ skoro mąż jeździ tym autem, a ja mu powiedziałam, że ani grosza do paliw się więcej nie dołożę!!!!!!! Ja z tego auta nie korzystam......
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:58   #876
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
ja od miesiąca chodze z rozwarciem, bez szyjki i z młodym napierającym do wyjścia i nic

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------


to zobacz mój..."...powstała nowa istota" - tylko do choinki nie chce teraz wyjśc
Faktycznie juz finish a Julek uparty...ale zapewne bedziesz nastepna..juz wczoraj wszytskie myslałysmy ze jestes na porodówce
Ja bym sie z Tobą zamieniła...jak juz termin by był to mozna czekac, bo wiesz, że lada moment cos sie wydarzy..a TY bedziesz miała lekki poród jak rozwarcie jest, szyjki brak,,,szybko pojdzie więc głowa do góry..

Ale swoją droga niezły paradoks..jakie sensacje miałas..chyba około 35 tygodnia jak dobrze pamietam Julek cie postraszył, co w spzitalu byłas, że szybciej sie urodzi, nawet sterydy na płucka dostałas tak??Ale jaja..to Ci serwuje dzidzius akcje..jeszcze teraz taki klocuszek...musiał odsiedziec swoje by urosną tyle ile sobie postanowił..moja tez mnie nie oszczedza jesli chodzi o wage..oby usg sie troszke myliło i zawyzyło mi wage coreczki..
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:04   #877
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

lilijko mój brat ma rosłych kolegów mogliby dać do myslenia temu Twojemu TZ a kwiaty to ja dostane tylko jak moja mama będzie pamiętać żeby TZ cos takiego napomknąć, niestety sam na to nie wpadnie

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

dobra spadam zajac się łazienką bo chyba już woła o pomste do nieba
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 14:14   #878
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

A ja ad szlafroczka... to mam jeden moj ukochany w ktorym przemieszczam sie z lazienki do sypialni i to glowny powod dla ktorego moja torba nie spakowana :/ cos wspominalam mezowi ze przydal by sie do szpitala nowy, ale nie zalapal... ale wszystko mam na poleczce w szafie obok torby wystarczy wrzucic i dolozyc kilka rzeczy o ktorych pamietam wiec w razie cos zajmie to mniej czasu niz moja kapiel przed wyjazdem do szpitala

lilijko wspolczuje tej wycieczki chetnie bym Cie zawiozla, ale ja juz za kolko nie siadam, a maz w pracy do 18 ad meza to gorszy taryfikator ma niz taksowka, ja bym go kasowala za obiady, kolacje, sniadania, za korzystanie z tolaety ktora sprzatasz i za spanie w lozku w Twoim towarzystwie...

agape ty sie kuruj a nie sprzataj, ja mam takie zakwasy po wczoraj ze mam ochote oszalec, bo jak chodze to mnie wszystko boli...
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:14   #879
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

agape z przyjemnością przyjmę ofertę rosłych kolegów Twojego brata
ja też się zbieram na ten przymusowy spacer , normalnie jak w więzieniu
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:15   #880
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
mam jawnego lenia
mam już wszystko po kupione tak więc o to się nie martwię..........
oczywiście dylemat szlafroka: mam taki ładny gruby, który zapełni reklamówkę i mam cienki (róż świński) mało elegancki w dobrym stanie i nie potrafię się zdecydować.
Ciekawe czy tak za tydzień będę tulić, zobaczymy jutro na KTG co lekarz mi powie, może mu się coś odwidzi......

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

przydałby się porządny kopniak w dupę na orzeźwienie
Służe uprzejmie( kopniaka nie znalazłam ale mam nadzieję, że pomogło).

Ja proponuje ten gruby szlafrok, skoro piszesz, ze taki ładny...a i tak musisz miec duzą torbe do szpitala.Ja jak zobaczyłam moja to sie śmiałam, że za wielka, ze co ja tam spakuje..i sie okazało, ze wypchana po brzegia chciałam ta mała w biedronce kupowac..Samę reczniki i szlafro ile miejsca zajmuja a do tego te podkłady poporodowe wielkie 2 paczki..cała torba u mnie naprawde kazda kieszonka wypełniona. Ja juz jestem spakowana jakiś czas ze 2 tygodnie napewno. Nie lubie tak na ostatnia chwile..a Ty kochana nie wiem na co czekasz..chyba na tego kopniaka własnie...do 7 lutego został05 dni a to zawsze cos tam jeszcze dopakowac/dokupic trzeba bo sie nagle okarze. Ja tak miałam...dokupiłam koszulki dla małej bo mialam same body to trzeba było je wyprac, wyprasowac a na to czasu trzeba..cos tam zawsze do tego 7 lutego jeszcze ci sie znjdzie co by dopakowac...a ile ja pewnie jeszcze wymysle do tego 26 lutego...

Chociaz jest nadzieja, ze szybciej powitam moja córe. tak sobie myśłe, że skoro na tej wizycie 17 lutego mam przypomniec by pani doktor zwazyła "małą" i jeśli okaze sie za duza i tak jak mowila bedzie cesarka to chyba jest nadzieja ze od razu mi wystawi takie skierowanie czy zalecenie do cc( bo chyba gin wystawia_ jak miałas Lilijko???)i moze na drugi dzien juz pojde do szpitala???Jak myślicie jest taka szansa???Może faktycznie ten 18 luty ( ta pelnia bedzie moja) tylko z pomoca lekarzy porod...a nie pełni ksiezyca..


Ja szlafrok kupiłam na allegro ( z przesyłka mnie kosztował jakies 28 zł) zwykły ale nowy i fioletowy(a jakzeby inaczej) co by do kapciochów pasował
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png

Edytowane przez Justine1988
Czas edycji: 2011-02-02 o 14:17
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:17   #881
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
lilijko wspolczuje tej wycieczki chetnie bym Cie zawiozla, ale ja juz za kolko nie siadam, a maz w pracy do 18 ad meza to gorszy taryfikator ma niz taksowka, ja bym go kasowala za obiady, kolacje, sniadania, za korzystanie z tolaety ktora sprzatasz i za spanie w lozku w Twoim towarzystwie...
uśmiałam się.... już kiedyś dałam mu taryfikator przytulanek (ale wtedy to mnie wkurzył........) tak więc jedna noc 1000 zł
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 14:17   #882
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

w ostatnich dniach popędziło wszystkie na porodówke chyba to wysokie ciśnienie

Cytat:
Napisane przez marleen32 Pokaż wiadomość
Ja, zdaje sobie sprawe ze teraz moze isc szybko, tak zartuje z tymi godzinami, ale nie ukrywam, ze latwiej mi bedzie jechac rodzic, wiedzac, ze starsze dziewczynki sa pod pewna opieka, lub nawet, ze pojada z nami, a nie beda same pod szkola czekaly, bo tu jakos niebezpiecznie jest .
Dlatego sie wkurzam troche, na rodzine TZ, bo swojej tu nie mam, a oni pytaja tylko, czy urodzilam, a czy w jakis sposob nie trzeba pomoc dzieci odebrac, to nie zaproponuja.
Mam ta jedna znajoma, ale tez nie mam gwarancji, ze w tym czasie co pojade, ona w domu bedzie, stad moje marudzenie i stres.
Dzis moze sie rodzic o ktorej chce, TZ wlasnie wrocil do domu , wiec spoko


O i kwiaty mi przyniosl
doskonale Cię rozumiem , człowiek martwi się podwójnie a w Twoim przypadku potrójnie o dzieci
na samą myśl ,że może mnie chwycić w nocy oblewają mnie zimne poty ,ze strachu

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Faktycznie juz finish a Julek uparty...ale zapewne bedziesz nastepna..juz wczoraj wszytskie myslałysmy ze jestes na porodówce
Ja bym sie z Tobą zamieniła...jak juz termin by był to mozna czekac, bo wiesz, że lada moment cos sie wydarzy..a TY bedziesz miała lekki poród jak rozwarcie jest, szyjki brak,,,szybko pojdzie więc głowa do góry..

Ale swoją droga niezły paradoks..jakie sensacje miałas..chyba około 35 tygodnia jak dobrze pamietam Julek cie postraszył, co w spzitalu byłas, że szybciej sie urodzi, nawet sterydy na płucka dostałas tak??Ale jaja..to Ci serwuje dzidzius akcje..jeszcze teraz taki klocuszek...musiał odsiedziec swoje by urosną tyle ile sobie postanowił..moja tez mnie nie oszczedza jesli chodzi o wage..oby usg sie troszke myliło i zawyzyło mi wage coreczki..
he ,he o tym samym pomyślałam

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
lilijko mój brat ma rosłych kolegów mogliby dać do myslenia temu Twojemu TZ a kwiaty to ja dostane tylko jak moja mama będzie pamiętać żeby TZ cos takiego napomknąć, niestety sam na to nie wpadnie

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

dobra spadam zajac się łazienką bo chyba już woła o pomste do nieba
popieram takie teksty to niech On sobie do kumpli strzela ,a nie do żony .Lilijko gdzieś Ty go znalazła

jak w Waszych terminach porodu wypada 40 tydzień tzn. czy 40 tydzień to idealnie dzień porodu ?
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23

Edytowane przez Justyna M
Czas edycji: 2011-02-02 o 14:19
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:19   #883
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Lilijko szok, choc ja nie powinnam byc w szoku, bo moj ojciec jest dokladnie taki sam , jak mama chce gdzies jechac, to musi mu zatankowac .
Strasznie daleko musisz isc, kostuchna to okolice mojego TZ wiec kojarze, Kopernika tez kojarze .
Na Kostuchnie jest jakas restauracja, zapomnialam juz nazwe, tam TZ sie o pierwszej corce dowiedzial , tzn. dostal test
Ja, nie rozumiem takich ludzi i tym bardziej sie ciesze, ze moj TZ jest jaki jest.
Co do kwiatow, to moj tez nie jest wyrywny, dlatego spytalam co nabroil , a on na brzuch pokazal , dzis byl taki wystraszony, jak lekarka mu powiedziala, ze w kazdej chwili, ze pewno chcial mi jakos to oczekiwanie oslodzic .
Po porodzie na pewno do szpitala jakies przyniesie, chociaz ja nie chce, okazyjnie czasem kupuje, czasem nie, ale z zaskoczenia, bardzo rzadko, no ale lepiej jak wcale
Wlasnie dziewczynki po jednym zabraly, bo powiedzialy, ze pewno tata zapomnial im dac , TZ zrobilo sie glupio, mowi, ze musi teraz pamietac, ze one tez babska nature maja .
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:21   #884
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Justine po konsylium lekarskim (czyt. wpadła druga lekarka jak zwykle i się naradzali w pokoju obok) przyszedł lekarz, wyciągnął receptę i wypisał mi skierowanie z opisem do szpitala......... tak to wyglądało
a mi się już nic nie chce, uwierzcie mi........ zwariowałam już na samą końcówkę ciąży ale chyba mogę zwalić winę na męża i teściową prawda?? Bo atrakcji to dostarczają mi ponad miarę........
Ałaaaaa kuje mnie........... w pochwie??
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:21   #885
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Ad kwiatow to ja teraz wyjde na wiedzme... bo ja kocham roze i storczyki! Tylko roze czerwone bez przybrania!!! A moj mezus nie dosc ze zawsze przytarga jakies zolte to jeszcze jakis bukiet taki ze bleeee. Wiem wiem najwazniejsze ze daje (oczywiscie musi byc okazja!) ale czasem zastanawiam sie jak mu zasugerowac zeby kupil lepiej jedna roze niz te paskudztwa...
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:23   #886
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

teraz poważnie, uciekam już..... do zobaczenia wieczorkiem
może któraś się rozpakuje
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:32   #887
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez marleen32 Pokaż wiadomość
Lilijko a, tesciowa nie moglaby Cie podwiezc??
Nie wyobrazam sobie na ostatnich nogach i na przystanku tak dlugo stac, ja juz tak kiepsko znosze chodzenie, ze TZ wozi dziewczyny do szkoly, i je odbiera, to samo mnie na wizyty, ale on ma plus taki, ze nie musi sie szefowi z czasu tlumaczyc, tylko ze zrobionej roboty, a minus znowu taki, ze od tej zrobionej roboty mu placi, ale cos za cos, a zdrowotnie na inna i tak liczyc nie moze.
Ja, zdaje sobie sprawe ze teraz moze isc szybko, tak zartuje z tymi godzinami, ale nie ukrywam, ze latwiej mi bedzie jechac rodzic, wiedzac, ze starsze dziewczynki sa pod pewna opieka, lub nawet, ze pojada z nami, a nie beda same pod szkola czekaly, bo tu jakos niebezpiecznie jest .
Dlatego sie wkurzam troche, na rodzine TZ, bo swojej tu nie mam, a oni pytaja tylko, czy urodzilam, a czy w jakis sposob nie trzeba pomoc dzieci odebrac, to nie zaproponuja.
Mam ta jedna znajoma, ale tez nie mam gwarancji, ze w tym czasie co pojade, ona w domu bedzie, stad moje marudzenie i stres.
Dzis moze sie rodzic o ktorej chce, TZ wlasnie wrocil do domu , wiec spoko


O i kwiaty mi przyniosl
O jaka miła niespodzianka.
I skoro mówisz, że mąż juz jest to niech się to twoje dziecie rodzi dziś
To faktycznie rodzina męza się nie popisała, powinni zaproponowac pomoc. My juz mamy zaplanowane, że jak w nocy mnie złapie to moja babcia z dziadkiem maja taksówka do nas przyjechac ,wziac Nikoli ksiazki do szkoły i zabrac ja do nich zamknac mieszkanie..a jak w dzien to albo bedzie w szkole i sie jej powie, żepo skzole ma jechac do babcia albo po nia przyjada..jakoś to bedzie..

A co do wyjść samej to nie wyobrazam sobie gdziekolwiek sie ruszać. Ja nigdzie nie wychodze. Po pierwsze jakos przez to lezenie nie czuje sie na silach, nawet jak na wizyte jade to jakos mi tak słabo jak sie na tyle zwleke z łozka, w ogole kregosłup boli, nogi puchna, dretwieja, krocze ciagnie i pozatym slisko jest i niebezpiecznie. Na badania tylko chodze sama ale mam dosłownie prawie ze przychodnie w podwórku..a tak wszedzie maz mnie wozi, do lekarza, zakupy sam robi, wyniki tez odbierał z sanepidy itp..przerabane bo musi sie czesto przez to zwalniac z pracyno ale po godzinach wiele razy zostawął wiec racej wiekszego problemu nie ma..
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:35   #888
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Justyna M nocy tez sie boje, ale moje sa starsze, wytlumaczylam wiec, ze jak sie obudza i nas nie bedzie, to moga sobie patrzec TV., powlaczac swiatla, no i dzwonic na komorke do mnie lub TZ, najwyzej go posle do domu, to 10 minut od szpitala jest, normalnie one w nocy nie wstaja, wiec jest nadzieja, ze beda spaly, ale z drugiej strony, mysle ze wyczuja jednak i sie obudza, jak tylko wyjdziemy .
A, w nocy ich do szpitala nie wezme, bo nie wypada nawet...
Ehh, a sasiadow nie moge poprosic, bo pies by ich zagryzl , no i nie chce
Ale jakos to bedzie damy rade, starsza jest rozsadna, to moze jakas nad srednia zapanuje.
Samotny porod tez mi sie srednio usmiecha, bo jednak TZ cos poda zawsze, dopilnuje itd.., nawet jak bedzie pod porodowka, a nie w srodku, no ale jak bedzie trzeba, to tez przezyje , tylko pewno glupio sie bede czula .
Moj TZ z domu pracuje wlasnie, a ja sie lenie .
Fajnie ma, ze czesc pracy moze spokojnie w domu zrobic

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Ad kwiatow to ja teraz wyjde na wiedzme... bo ja kocham roze i storczyki! Tylko roze czerwone bez przybrania!!! A moj mezus nie dosc ze zawsze przytarga jakies zolte to jeszcze jakis bukiet taki ze bleeee. Wiem wiem najwazniejsze ze daje (oczywiscie musi byc okazja!) ale czasem zastanawiam sie jak mu zasugerowac zeby kupil lepiej jedna roze niz te paskudztwa...
najlepiej powiedziec prosto z mostu
Ja z kolei lubie tulipany, plus roze rozowe, a moj wlasnie czerwone przynosi, bo mowi, ze to kolor zarezerwowany dla zony i coreczek .
Dzis tez takowe przyniosl, szczescie ze nie jedna, bo by dziewczyny ja chyba na 3 czesci podzielily
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:37   #889
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
mąż ma jej auto, a on śpi
Poza tym usłyszałam tekst od niego: "podwiozę Cię, ale daj na paliwo 10 zł"
Wczoraj dałam mu 20, dołożyłam 10, i dodatkowo na obiad dla nas dwóch dałam 20 (kebab na obiad miał być) czyli 50 zł. Efekt: zatankował za 30 zł, 10 zł na kebaba dla mnie, a sobie kupił (a nie powinien) kartę do telefonu Ja już do niego siły nie mam.
A jak dzisiaj rzucił tym hasłem to powalił mnie na kolana dosłownie siadłam i beczałam jak bóbr, a ten się wściekał, że znowu płaczę.
No brak mi słów......:pa la:
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 14:49   #890
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Ale swoją droga niezły paradoks..jakie sensacje miałas..chyba około 35 tygodnia jak dobrze pamietam Julek cie postraszył, co w spzitalu byłas, że szybciej sie urodzi, nawet sterydy na płucka dostałas tak??Ale jaja..to Ci serwuje dzidzius akcje..jeszcze teraz taki klocuszek...musiał odsiedziec swoje by urosną tyle ile sobie postanowił..moja tez mnie nie oszczedza jesli chodzi o wage..oby usg sie troszke myliło i zawyzyło mi wage coreczki..
no śmiesznie wyszło - najpierw panika, że grozi mi przedwczesny poród, a teraz poród się opóźnia

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
uśmiałam się.... już kiedyś dałam mu taryfikator przytulanek (ale wtedy to mnie wkurzył........) tak więc jedna noc 1000 zł

ale poważnie, ja bym mu też nałożyła opłaty za posiłki, sprzątanie,...

Cytat:
Napisane przez Justyna M Pokaż wiadomość
jak w Waszych terminach porodu wypada 40 tydzień tzn. czy 40 tydzień to idealnie dzień porodu ?
tak, u mnie dziś 40 tc i termin porodu

Ale się wkurzam...od 10 sa u mnie panowie fachowcy i montują drzwi, kręcą się, myślą, jeszcze nie skończyli - dopiero zamontowali 4 opaski drzwiowe i kombinują z drzwiami przesuwnymi, zostało im zamontowanie 4 drzwi do tych opasek, ogarnięcie całości i spakowanie się...;pewnie zejdzie do 17, a ja siedzę od tej 10 w jednym miejscu, prawie skulona, bo mój pęcherz już nie wytrzymuje!!! Nie mam się gdzie wysiusiac, bo drzwi do wc jeszcze nie skończone
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:49   #891
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez marleen32 Pokaż wiadomość
Lilijko a, tesciowa nie moglaby Cie podwiezc??
Nie wyobrazam sobie na ostatnich nogach i na przystanku tak dlugo stac, ja juz tak kiepsko znosze chodzenie, ze TZ wozi dziewczyny do szkoly, i je odbiera, to samo mnie na wizyty, ale on ma plus taki, ze nie musi sie szefowi z czasu tlumaczyc, tylko ze zrobionej roboty, a minus znowu taki, ze od tej zrobionej roboty mu placi, ale cos za cos, a zdrowotnie na inna i tak liczyc nie moze.
Ja, zdaje sobie sprawe ze teraz moze isc szybko, tak zartuje z tymi godzinami, ale nie ukrywam, ze latwiej mi bedzie jechac rodzic, wiedzac, ze starsze dziewczynki sa pod pewna opieka, lub nawet, ze pojada z nami, a nie beda same pod szkola czekaly, bo tu jakos niebezpiecznie jest .
Dlatego sie wkurzam troche, na rodzine TZ, bo swojej tu nie mam, a oni pytaja tylko, czy urodzilam, a czy w jakis sposob nie trzeba pomoc dzieci odebrac, to nie zaproponuja.
Mam ta jedna znajoma, ale tez nie mam gwarancji, ze w tym czasie co pojade, ona w domu bedzie, stad moje marudzenie i stres.
Dzis moze sie rodzic o ktorej chce, TZ wlasnie wrocil do domu , wiec spoko


O i kwiaty mi przyniosl
jak ja ciebie rozumiem z tym strachem kto zajmie sie corkami ,tez tak zachodzilam w glowe ,jednak na cale szczescie moj problem sie rozwiazal bo tesciowa juz jest ale tez nie byla przekonana do przyjazdu .tak teraz najlepiej abym juz rodzic zaczela bo bedzie jak sie przeterminuje ,to niezle przeciagne dla tesciowej pobyt u nas

a maz kochany ,ze tak sam z siebie kwiatki przyniosł

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Ad kwiatow to ja teraz wyjde na wiedzme... bo ja kocham roze i storczyki! Tylko roze czerwone bez przybrania!!! A moj mezus nie dosc ze zawsze przytarga jakies zolte to jeszcze jakis bukiet taki ze bleeee. Wiem wiem najwazniejsze ze daje (oczywiscie musi byc okazja!) ale czasem zastanawiam sie jak mu zasugerowac zeby kupil lepiej jedna roze niz te paskudztwa...
ale mnie rozbawilas tymi paskudztwami

ciekawe czy moj mi da jak urodze za pierwszym razem nie pomyslal ale chyba byl zbyt przejety cala sytuacja wiec wybaczam

zaraz uciekam po mala do przedszkola ,wiecie co juz mi normalnie glupio chodzic tam ,pewnie mysla sobie ile ta dziewczyna juz chodzi z tym brzuchem
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 15:02   #892
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość

tak, u mnie dziś 40 tc i termin porodu

Ale się wkurzam...od 10 sa u mnie panowie fachowcy i montują drzwi, kręcą się, myślą, jeszcze nie skończyli - dopiero zamontowali 4 opaski drzwiowe i kombinują z drzwiami przesuwnymi, zostało im zamontowanie 4 drzwi do tych opasek, ogarnięcie całości i spakowanie się...;pewnie zejdzie do 17, a ja siedzę od tej 10 w jednym miejscu, prawie skulona, bo mój pęcherz już nie wytrzymuje!!! Nie mam się gdzie wysiusiac, bo drzwi do wc jeszcze nie skończone
u mnie 3 dni później , mówiłam ginowi ,że chyba mam źle obliczoną datę , ale On stwierdził ,że to nie ważne a dla mnie właśnie ważne bo mam mieć planowaną CC i nie chcę za szybko. We wszystkich kalkulatorach wychodzi mi między 12-14 lutego a w karcie wpisał mi 17 luty Cięcie mam mieć za tydzień w środę i boję się czy to nie za szybko
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 15:04   #893
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Karinaaa mi tak samo glupio pod szkole chodzic, i ciesze sie ze mlodsza w tym roku szkole zaczela, a przedszkole skonczone, bo tam dopiero by mi bylo glupio sie pokazywac , a do szkoly choc do srodka wchodzic nie musze, no a ten tydzien TZ je wozi i odbiera wiec duze uff, ale pewno kazdy go pyta czy to juz .
W kazdym badz razie jego szef co dzien .
Moj TZ juz sie martwi, jak polapie prace i opieke nad dziewczynami, ale planuje, ze tak jak teraz, bedzie pracowal jak one sa w szkole, pozniej je poodbiera, i chyba niech do mnie do szpitala podrzuca na 3-4 godziny, gorzej jak bede miala jednak pokoj z kims, i temu komus bedzie to przeszkadzalo, ale mam nadzieje, ze nie.
Ewentualnie mowie, zeby do tesciowej podrzucil, postawi przed faktem dokonanym, to nie bedzie miala wyjscia .
Choc ona w domu sie zaopiekuje, byle nie musi z nimi nigdzie wychodzic
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 15:49   #894
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

muron chyba też miała cc przed planowanym terminem porodu...

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

przyszedł mąż - wyprosił panów na korytarz i się wysikałam...jejku jaka ulga
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:01   #895
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
muron chyba też miała cc przed planowanym terminem porodu...

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

przyszedł mąż - wyprosił panów na korytarz i się wysikałam...jejku jaka ulga
O, rany wspolczuje tego trzymania, ja bym nie dala rady, nawet 2 godzinki .
Co do "straszenia" wczesnym porodem, ja mialam to samo w drugiej ciazy, ale dostalam lekarstwa na podtrzymanie i przetrzymalam do 41 tygodnia.
Nie mniej lepiej tak, niz urodzic za szybko i pozniej problemy miec , to znak, ze zalecenia lekarzy rzeczywiscie dzidzi sluza
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:05   #896
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

mi się wydaję, że młody nie chce teraz wyjśc przez te leki na podtrzymanie...
a co do wagi, no fakt przy porodzie się troszkę pomęczę, ale może za to w obsłudze noworodka będzie mi łatwiej np. z kąpielą, nie będę się tak bała, bo Julek kruszynką raczej nie będzie
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:18   #897
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
mi się wydaję, że młody nie chce teraz wyjśc przez te leki na podtrzymanie...
a co do wagi, no fakt przy porodzie się troszkę pomęczę, ale może za to w obsłudze noworodka będzie mi łatwiej np. z kąpielą, nie będę się tak bała, bo Julek kruszynką raczej nie będzie
Calkiem mozliwe.
Ja, tez lykalam leki na podtrzymanie i efekt byl jaki byl, ale fakt wieksze dzieci latwiej sie "obsluguje", tak z mojego doswiadczenia .
I wcale nie jest powiedziane, ze przy porodzie sie pomeczysz (oby nie), bo wazna jest nie tyle waga dziecka co obwod glowki, i rozstawienie miednicy.
Jak juz glowka sie urodzi, to reszta sie wyslizgnie .
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:19   #898
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
muron chyba też miała cc przed planowanym terminem porodu...

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

przyszedł mąż - wyprosił panów na korytarz i się wysikałam...jejku jaka ulga
tak miała;-)
bo robi się1-2 tyg przed terminem, ja miałam jeszcze przyspieszoną przez akcje, ktorej nie czulam i tętno młodej
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 17:05   #899
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez marleen32 Pokaż wiadomość
Calkiem mozliwe.
Ja, tez lykalam leki na podtrzymanie i efekt byl jaki byl, ale fakt wieksze dzieci latwiej sie "obsluguje", tak z mojego doswiadczenia .
I wcale nie jest powiedziane, ze przy porodzie sie pomeczysz (oby nie), bo wazna jest nie tyle waga dziecka co obwod glowki, i rozstawienie miednicy.
Jak juz glowka sie urodzi, to reszta sie wyslizgnie .
oj mój ma dużą główkę...już w 33 tc po główce twierdzili, że to 39 tc hehe, wczoraj gin tez twierdził, że głowa duża....

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
tak miała;-)
bo robi się1-2 tyg przed terminem, ja miałam jeszcze przyspieszoną przez akcje, ktorej nie czulam i tętno młodej
hmmm....a ja już w 40 tc i dopiero w poniedziałek będą decydowac czy mam miec cc

Kurdę, pomyliłam się 'fachowcy' jeszcze nie skończyli, nadal męczą się z przesuwnymi drzwiami, a jeszcze pozostałe skrzydła muszą zamontowac normalnie wykończę się z nimi...nie znoszę fachowców
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 17:38   #900
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

jestem podłamana...siedzimy nadal w szpitalu, pediatra się uczepiła że CRP jest w granicy normy i puści nas dopiero jak będzie IDEALNE :| ;
mam czasem wrażenie że na siłę nas tu trzymają bo im płacimy, ale jak jutro mnie nie wypiszą to idę na zwykłą bezpłatną salę...

wszystkie wyniki ma super, spadła mu waga tylko o 60g przez czas pobytu...a wczoraj WZROSŁA o 100g...
to dzisiaj dopiero się obudzili że jednak mało waży i na usg go wezmą co by sprawdzić czy nie trzeba nas trzymać jeszcze z kilka dni...
ale wyszlo ze jest wszystko super, ciekawa jestem co jutro powie na wizycie pani pediatra...

ja wiem ze zdrowko wazne ale skoro wszystko ma ok to nie wiem po co trzymac nas skoro mieli 2dni nas tu miec... to baba po CC na sali ogolnej bezplatnej zostala dzis wypuszczona po 3 dniach a miala jakies komplikacje...i co? wywalili ja


w ogole sie zezloscilam troche bo piersi mam mega...no i tuz po karmieniu chcialam by mi brodawki przeschly i nasmarowalam je potem lanoliną i chcialam by to wchlonelo sie no i wpadla pani pediatra ... (nigdy nie wiadomo na ktora godzine sie zjawia) i tekst do mnie ze to nie harlekin i zebym zaczela majtki nosic a nie z podkladem...i cycki sie chowa.
No super...przeciez nie paraduje przed nikim, jestem w pokoju sama z TZ i dzieckiem, wiec uwazam ze skoro mam mozliwosc wietrzenia sie to to robie tym bardziej ze wszystko mnie szczypie.


Wrrr ja chce do domu bo wscieku dostane!
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.