Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 20:50   #871
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

milenka chodze od poniedzialku po 1.5-2h tak jak mi zalecil trener, a w weekend ide ze wzgledu na to, ze sa darmowe zajecia z fitnessu. Dzis wieczor sobie darowalam znalazlam sobie jakis zajecie

lufer cardio- rowery, orbitery, stepery, schody, bieznie, vibra, rower dla niespelnosprawnych czyli pedaluje sie rekoma

dorwalam centymetr następne mierzenie przed świętami
Data: 18stycznia 2011, 6luty 2012, 8marca 2012
Łydka:...... 41cm..... ......... 43cm............. 43cm 2
Udo:........... 63cm............... 67cm............ 66cm 3
Pas:.......... .103cm................. ?.............. 112cm 9
Biodra:...... 106cm............ 115cm......... 114cm 8
Biust:......... 104cm..............110cm. ........ 106cm 2
......................... ......................... .......................+2 4
__________________


Edytowane przez pysia1711
Czas edycji: 2012-03-08 o 20:53
pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 21:02   #872
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Pysia, to teraz w pasie czy w biodrach masz wiecej niz w styczniu?
Dopiero zobaczylam, ze to dane ze stycznia rok temu...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."

Edytowane przez czarownica2010
Czas edycji: 2012-03-08 o 21:08
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 22:16   #873
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

w tym miesiace to mam wiecej w pasie o 5-6cm ale nie pamietam o jakiej porze sie mierzylam, bo dzisiaj to przed napisaniem tego posta z wynikami

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

ide spac, po 8 musze wstac gora przed 9
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 07:13   #874
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Heja! Wstalam jem wlasnie sniadanko i nie wiem co bede dalej robic, musze sobie przeprac kilka rzeczy w rekach wieczorem mam tez spotkanie z kolezanka

Bole brzucha juz przeszly, ale wczoraj byla masakra!!!!

Co tam planujecie na dzis?
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 07:49   #875
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

witam i ja w porze sniadania

bylam juz z psem, sniadanie mi się robi i po 9 zmykam na autobus.

Co do planow to jade na 10 na spotkanie, po nim ide do biedronki, bo to akurat w jej okolicy, nastepnie ide znowu z psem, cos zjem i na 16-16.30 jade na silownie. Po silowni kapiel i szykowanie na jutro na zajecia.

Na wadze 75.5 ale wiem, ze tyle przez brak wc na noc i dzis rano.

na sniadanie mam kefir, zupa pomidorowa z platkami owsianymi.

Milego dnia
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 08:07   #876
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Hej.
Ja chyba stracilam motywacje do odchudzania, waga stoi w miejscu. Poza tym mam malo ruchu, tyle, ze wyjde do sklepu, czy posprzatam w domu, ale co to za ruch? Pozostaje rowerek... Jestem beznadziejna. Zazdroszcze Wam determinacji i tego, ze macie wszedzie blisko (w szczegolnosci na silownie). Chyba nie bede dzis miala dobrego dnia .
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 13:37   #877
czerwona15
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
GG do czerwona15
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
Czerwon milo Cie widziec, bo ciagle Cie widze na FB a do Nas wreszcie zajzalas Ciesze sie, ze w malzenstwie jest wszystko ok jaka diete stosujesz?
diete MZ to chyba najlepsza dla mnie
__________________
NIE REZYGNUJ Z CELU, TYLKO DLATEGO,ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU
- CZAS I TAK UPŁYNIE


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110716310513.html
czerwona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 16:31   #878
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

czarownica, której determinacji nam zazdrościsz? właśnie zjadłam pół czekolady, a wieczorem piję piwo chyba żadnej z nas nie idzie dobrze. Co prawda, chudość nie jest najważniejsza w życiu, odkryłam to dopiero niedawno
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 17:35   #879
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
czarownica, której determinacji nam zazdrościsz? właśnie zjadłam pół czekolady, a wieczorem piję piwo chyba żadnej z nas nie idzie dobrze. Co prawda, chudość nie jest najważniejsza w życiu, odkryłam to dopiero niedawno
Moze i chudosc nie jest najwazniejsza, ale przynajmniej jakos wyglada!!! A ja wygladam jak wieprz!!! Szkoda gadac... A tak wogole to 1-go marca bylo nasze swieto- Dzien Puszystych...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 18:08   #880
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

ciociu i do roboty sie bierzemy. Co do dnia puszystych pierwsze slysze

w skrocie powiem, ze mam te prace, a wiecej o dzisiejszym zalatanym dniu, ktory w koncu sie konczy powiem potem
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 19:04   #881
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Pysia, nieskromnie powiem, ze mam nadzieje, ze choc troche pomogly Ci trzymane przeze mnie kciuki . Od kiedy zaczynasz? Czekam na relacje...
Poleglam na calej linii, moze nie zjadlam zbyt wiele dzisiaj, ale wlasnie otworzylam sobie piwo...

Czemu tu dzis tak pusto?
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."

Edytowane przez czarownica2010
Czas edycji: 2012-03-09 o 20:24
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 21:11   #882
lufer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 348
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

i znowu grzeszę ciociu mam to samo czuje sie jak wieprz masakra i mam straszne kompleksy na punkcie brzucha mój mąż uważa ze przesadzam bo jestem wysoka i mój brzuch ginie na tle moich piersi ale ja wiem swoje czuje sie jak spasluch do tego żre bo jestem głodna a na twarożki już nie moge patrzeć co mam zjesc zeby sie najesc i nie przypakowac ?? ja potrzebuje kalorii grrrrrrrr
__________________
cel I powrót do 82
cel II 77 kg- pozbycie się nadwagi
cel III 70 kg
lufer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:14   #883
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

poniedzialek i wtorek szkolenie, a od srody normalnie juz pracuje.

padam normalnie popisze z wami jutro po zajeciach, bo dzis juz nie dam rady

obydwu wam
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:19   #884
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Lufer, a ile masz wzrostu? I ile masz w pasie? Ja rowniez nienawidze swojego brzucha. Jest ogroooooomny!!!!!!!!!!!!! !!!!
Lufer, jedz pomidory, maja duzo blonnika, po kilku dniach na Dukanie nie moge patrzec na serki...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:46   #885
lufer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 348
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

w najwęższym miejscu 84 w najszerszym 94 a mam 176 zwrostu.. w biuscie 115 biodra 105 masakra jaka ja jestem niewymiarowa
__________________
cel I powrót do 82
cel II 77 kg- pozbycie się nadwagi
cel III 70 kg
lufer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 06:40   #886
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Hej.
Dzis ja pierwsza . W nocy dostalam @, wiec juz wiem, czym tlumaczyc moje wczorajsze zalamanie "dietowe" .
Mam do Was pytanie, co sadzicie o dniu warzywno-owocowym? Moze nie zaszkodzilby raz na jakis czas? Moze jutro sobie zafunduje takie "mini-oczyszczanie", bo dzis juz wzielam ibuprom.

Lufer, ja mam ok 100 cm w pasie , wiec nie narzekaj Kochana.

Milenka, Ty rowniez zaliczylas wczoraj piwko na spotkaniu z kolezanka?

Jeszcze mam do Was pytanie. Zawsze wazycie sie na tej samej wadze? Bo ja 2 lata temu, kiedy sie odchudzalam, nie mialam wagi elektronicznej, tylko najzwyklejsza wskazowkowa. Wczoraj poszlam po cos do piwnicy, stanelam na niej a tam 2 kg mniej, niz na tej, ktora mam w lazience. I badz tu madry... Dodam, ze czasem, kiedy staje na wage w lazience, np 2 razy z rzedu za kazdym razem pokazuje inaczej, nie sa to duze wahania (o,3 kg-0,5 kg), ale zdarzaja sie...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 10:58   #887
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Witam Was moje Laseczki
Przepraszam, ze się nie odzywałam, ale miałam ciężki tydzień, mało czasu a przede wszystkim brak weny do pisania, bo myśli miałam zaprzątnięte czymś zupełnie innym.
Miałam małe zawirowania zdrowotne, poza tym siedziałam dłuzej w pracy, a jutro mam iść do szpitala Przyszłam do was, żeby napisać, że nadal z Wami jestem, dieta MŻ nadal funkcjonuje, ale nie ważyłam się ostatnio, zważę się na koniec miesiąca z Wami.
Pysiu, gratuluję pracy Jaka by nie była, to to, co do kieszeni wpadnie to Twoje
Czarownica, ja też mam 2 wagi i na tej elektronicznej zawsze jest więcej, czasem nawet do 2 kg, moja koleżanka teŻ ma 2 wagi i u niej też jest taka różnica, nie wiem na czym to polega
Co do ćwiczeń, to ja do tej pory pupy z tapczanu nie ruszyłam, nie mogę pokonać lenia, ale wiosna idzie i jestem dobrej myśli
Zajrzę do Was jeszcze wieczorem
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 11:49   #888
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Camila dzieki, no niezupelnie, bo z pierwszej musze mamie dac 500, a z nastepnych po 300 za to reszta dla mnie
Najgorzej tylko bedzie z pierwsza wyplata, bo tyle musze dac, a dalej to bedzie za☠☠☠iscie. Po 3miesiacach moge dostac umowe o prace ale to zalezy od wynikow sprzedazowych i szkolenia coachingowego
__________________


Edytowane przez pysia1711
Czas edycji: 2012-03-10 o 11:51
pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:20   #889
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

hej laski mam handre, jest mi smutno i nie wiem co myslec w sprawie spotkan towarzyskich. Zapowiadal mi sie od wczoraj fajny dzien na dzis i sie zepuslo. Wczoraj pisal do mnie kolega, ktorego znam ponad rok i sie umowilismy na dzisiaj, po zajeciach ze soba pisalismy, mialam piasac na jego drugi numer i tak tez zrobilam ale mi odpisal jakby mnie nie znal. Uznalam, ze nie zapisal na drugim tel numeru i napisalam na poprzedni z ktorego pisal wczoraj i po zajeciach i cisza. Dalam sobie spokoj z czekaniem na odpowiedz, a zaczelam sie zastanawiac czy ja moze nie jestem przekleta albo za kare dostalam pecha tylko w sumie za co. Jak ja mam zaczac ufac kto ma dopiero sie zblizyc do mnie skoro teraz moje zaufanie zostalo zerwane przez kogos kogo znam, komu ufalam i z kim mnie cos laczylo.

Z innej beczki na pocieszenie przynajmniej mam prace, znam juz grafik na szkolenie, mam przez najblizsze 3tygodnie jeszcze karner wiec nie bede narzekac. Uciekne od spraw towarzyskich w prace, silownie i dom. Zrzuce je na dalszy plan, a zajme sie tym co wazne jak pokazanie sie z dobrej strony w pracy, walka z kilogramami, zajecia w studium, sprawy domowe, a o relacjach z facetami bede starac sie myslec i je wspominac jak najrzadziej bedzie sie tylko dalo.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

ide z psem by sie troche oderwac od mysli, a po powrocie moze poczytam cos na jutrzejszy test i przygotuje jakas dobra kolacje. Gotowanie w takich sytuacjach jakos troche mnie odpreza i spr awia, ze nie mysle o rzeczach, ktore zaprzataja mi glowe zwlaszcza jesli gotuje cos trudniejszego i co wymaga duzo cierpliwosci. Chyba padnie na nalesniki albo jakies placki.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 19:57   #890
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Pysia, nic na sile. Jeszcze przyjdzie taki czas, ze to ten jedyny bedzie musial zabiegac o Ciebie, a nie Ty o niego... Wiem, ze dla Ciebie brzmi to jak banal, ale jestes jeszcze bardzo mloda i zycie przed Toba...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 21:01   #891
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

wlasnie chodzi o to, ze ja o nich nie zabiegam wcale tylko o kwestie zaufania. Co do dzisiejszej konkretnej sytuacji to mielismy sie zobaczyc tak po prostu jak kolega-kolezanka, a nie jak dwoje ludzi, ktorzy sie znaja i przykladowo jedno chce czegos wiecej niz tylko kolezenstwo.

Moze to i dziwne ale na razie nie chce by ktos o mnie zabiegal, poki co starczy mi tego po ostanim roku. Z reszta na nic im to zabieganie skoro ja po tym wszystkim co przeszlam nie potrafie im ufac, a tym bardziej dac szansy bez zaufania.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 09:23   #892
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Ooooo pierwsza jakie to dziwne

Padał u mnie deszcz w nocy i nad ranem, teraz wieje wiatr ale świeci słońce. Gdyby nie ten wiatr było by fajniej i przyjemniej ale grunt, że słońce pojawia się coraz wcześniej i częściej.

Wchodziłam na wagę ale jest kilogram więcej. Nie zamartwiam się tym, bo mięśnie mi się trochę rozrosły, są twardsze i niedługo jakoś mam termin "cioci"

Facet z ekonomii zapowiedział nam egzamin z dnia na dzień czyli na dziś i od wczoraj wieczorem dużo czytałam, za chwilę też coś jeszcze poczytam, a czasu mam sporo, bo idę dopiero po 14 na sam egzamin, a po nim jadę na godzinę fitnessu i wolna dalej będę.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 11:46   #893
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez lufer Pokaż wiadomość
i znowu grzeszę ciociu mam to samo czuje sie jak wieprz masakra i mam straszne kompleksy na punkcie brzucha mój mąż uważa ze przesadzam bo jestem wysoka i mój brzuch ginie na tle moich piersi ale ja wiem swoje czuje sie jak spasluch do tego żre bo jestem głodna a na twarożki już nie moge patrzeć co mam zjesc zeby sie najesc i nie przypakowac ?? ja potrzebuje kalorii grrrrrrrr
Ja jem wszystko, tylko w malych ilosciach, waze i przeliczam kalorie, ale oczywiscie o miesie smazonym, fast foodach czy sosach moge zapomniec musisz obmyslic strategie
Cytat:
Napisane przez czarownica2010 Pokaż wiadomość
Milenka, Ty rowniez zaliczylas wczoraj piwko na spotkaniu z kolezanka?

Jeszcze mam do Was pytanie. Zawsze wazycie sie na tej samej wadze? Bo ja 2 lata temu, kiedy sie odchudzalam, nie mialam wagi elektronicznej, tylko najzwyklejsza wskazowkowa. Wczoraj poszlam po cos do piwnicy, stanelam na niej a tam 2 kg mniej, niz na tej, ktora mam w lazience. I badz tu madry... Dodam, ze czasem, kiedy staje na wage w lazience, np 2 razy z rzedu za kazdym razem pokazuje inaczej, nie sa to duze wahania (o,3 kg-0,5 kg), ale zdarzaja sie...
Nie bylam wtedy na spotkaniu z kolezanka, bylam baaardzo zmeczona, a musialam jeszcze rozliczyc babci pit, spakowac sie i ogarnac ogolnie, bo wyjezdzalam skoro swit.
Co do wagi to zawsze waze sie na tej samej elektronicznej, ale bedac w rodzinnym domu zwazylam sie na wskazowkowej i wskazywala mniej wiecej tyle samo co moja elektroniczna, TZta mama tez ma wskazowkowa i tez wskazuje tyle samo
Cytat:
Napisane przez czarownica2010 Pokaż wiadomość
Pysia, nic na sile. Jeszcze przyjdzie taki czas, ze to ten jedyny bedzie musial zabiegac o Ciebie, a nie Ty o niego... Wiem, ze dla Ciebie brzmi to jak banal, ale jestes jeszcze bardzo mloda i zycie przed Toba...
Pys Czarownica ma racje, nic na sile, samo przyjdzie zobaczysz, nie przejmuj sie, ja tez dlugo bylam sama, poprzedni facet mnie zdradzil, bylam na wieeeelu randkach, az znalazlam TZta zobaczysz jak nie bedziesz chciala to sam sie napatoczy

Heja! Wczoraj nie mialam czasu zajrzec, wyjechalam z domu wczesnie rano, ok. 13 bylam juz w domu pozniej zakupy, chwile posiedzialam z chrzesna TZta, bo rodzice sobie imprezke zrobili, a pozniej my tez poszlismy imprezowac i wrocilismy ok 24 do domu. Zgrzeszylam 2 redsami, mielonym, schabowym i jajkiem w majonezie, trudno... od dzis znow dietka zaraz bede jadla obiadek, pozniej jakis filmik i tak zleci... Jak u Was mija niedziela?
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 12:18   #894
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

U mnie dobrze, do południa zrobiłam obiad na dziś i jutro, ugotowałam zupę za 3dni i zaraz jadę na egzamin z ekonomii, a po nim szybko na fitness i mam nadzieję, że zdążę. Może ktoś będzie jechał w tamtą stronę to mnie podrzuci kawałek W 40minut muszę napisać, bo inaczej nie zdążę na autobus, a dziś ten, którym jeżdżę na zajęcia jeździ strasznie rzadko więc trzymam kciuki bym zdążyła i bym napisała chociaż na 3

zajrzę po fitnesie. Miłego popołudnia
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:24   #895
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Hej Chudzinki ...
To i ja sie odezwe, choc nie bardzo bedzie dzis na temat diety...
Spotkalam sie dzis z moja bardzo bliska kolezanka (moze nawet przyjaciolka, choc nie lubie naduzywac tego slowa). Poskarzyla mi sie na swojego meza, ktory, jak sie okazuje, od jakiegos czasu spotyka sie z pewna kobieta. A moja kolezanka o tym wie i nic z tym nie robi... Bo boi sie, ze ja zostawi, bo maja dziecko, bo ona byc moze sama nie poradzi sobie finansowo, itp., itd.. I mimo, ze go baaardzo kocha to woli cierpiec i plakac po katach, niz mu powiedziec, ze zna prawde... Ja bym nie wytrzymala nawet chwili z moim mezem, gdybym sie dowiedziala, ze mnie zdradzil... Nie chcialam jej nic doradzac, bo uwazam, ze w takich sytuacjach nie ma dobrych rozwiazan, ale zal mi jej strasznie...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:27   #896
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

w takich sytuacjach nie da się nic doradzić, ponieważ druga osoba może potem nas obwiniać. Ja też bym od razu powiedziała, że wiem i rozmawiała na temat co dalej zwłaszcza gdyby było jeszcze dziecko.

Na fitness w końcu nie poszłam, bo mi się dłużej zeszło z pisaniem ale jutro po pracy obowiązkowy idę na cardio oraz dzisiaj coś poćwiczę, bo to już drugi dzień zastoju treningowego.

Muszę się trochę przygotować tak sama dla siebie na jutrzejsze szkolenie bym miała trochę pojęcie z dziedziny sprzedaży i komunikacji między ludzkiej. Choć nie muszę tego robić ale chce dobrze wypaść i rozumieć niektóre pojęcia. Także biorę się za szperanie po necie informacji ale tutaj na wątku zostaje gdyby ktoś wpadł na ploty,
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 17:02   #897
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Czarownico nie da sie doradzic w takiej sytuacji... poprostu mozesz jej tylko pomagac i wspierac w decyzjach. Ja tez bym sie nie zastanawiala chwili, spakowala sie, zabrala psa i wyjechala. Jak dla mnie facet, ktory ma w domu dziecko i zone, ktora go kocha, a chodzi do innych bab, to jest skreslony. I ani bym nie chciala byc jego kochanica, ani zona

My obejrzelismy film, a pozniej ja zasnelam TZ za mna i niedawno na podwieczorek sie obudzilam Jutro planuje rano wczes wstac i pocwiczyc na xboxie, albo cwiczenia na brzuch, bo moze zaczniemy juz jutro biegac jest cieplej z kazdym dniem

Wczoraj bdac na zakupach w biedro zakupilam perfum za 6 zl, wiem, ze o zadna rewelacja nie bedzie, ale psiknelam sie nim o 11 i czuje go nadal na sobie za 6 zl tego bym sie spodziewala hehe
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 17:58   #898
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

No to fajnie, że zaczniecie biegać. Ja na razie jeszcze nie mogę biegać nawet na bieżni ze względu na tętno ale w połowie tygodnia może zacznę tylko wpierw się z trenerem skonsultuje, a jak poprawi mi się wygląd to zacznę biegać po dworze.
Byłam dzisiaj dwa razy w toalecie więc jutro może będzie mnie na wadze. Mimo,że mam na 10 szkolenie to i tak wstaję o 7 albo i wcześniej żeby na spokojnie się wybudzić i coś trochę w domu zrobić, bo wrócę dopiero po siłowni gdzieś kolo 20-21.
Rozpisałam już sobie plan na jutro także wszystko powinno gładko pójść, a teraz się porozciągam trochę.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:13   #899
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Milenka, ja ostatnio w Biedronce zafundowalam sobie balsam do ciala Eveline waniliowy (500 ml) za 12 zl i kwiatka (nie wiem, jak sie nazywa) za 8 zl., ktory u mnie na wsi w kwiaciarni kosztuje ok.30 zl.
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:27   #900
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez czarownica2010 Pokaż wiadomość
Milenka, ja ostatnio w Biedronce zafundowalam sobie balsam do ciala Eveline waniliowy (500 ml) za 12 zl i kwiatka (nie wiem, jak sie nazywa) za 8 zl., ktory u mnie na wsi w kwiaciarni kosztuje ok.30 zl.
Ja kupilam ostatnio w biedro lakier do paznokci z eveline powiem, ze sie trzyma kolorek tez fajny Biedronka czasami ma fajne produkty, dzis testowalam mydlo glicerynowe bodyspa. Jest ok, pieni sie bardzo

Jak wieczor mija? Ciekawe jak tam Camila w szpitalu
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.