Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-13, 21:25   #871
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Kurcze, mogłabym mieć takiego TŻ Ja mam 21 i tez od małego byłam świątecznie zakręcona. Kiedyś pamiętam siadałam z kolekcja gazet z katalogami prezentów i nakreslalam co mi się podoba hahaha.

Moja rodzina chyba az tak bardzo nie czuje świat jak ja, śmieją się zawsze że oszalalam z tymi ozdobami, świeczkami i prezentami. Z mojego pokoju zazwyczaj znikaja wszystkie ozdoby poza świąteczne, a ustawiam mikołaje, choinki, bombki i inne

U mnie też dużo kasy idzie zawsze jesienią i zimą, bo nie dość, że kurtki i obuwie zimowe zazwyczaj jest bardzo drogie, to jeszcze nie opre się swetrom świątecznym i ozdobom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty byś chciała takiego TŻ, a takich jak mnie co niektórzy wysłaliby do gazu. Sorry not sorry.

Ja zawsze też czekałem na reklamy i katalogi, one zawsze mi się wydawały takie "bogate" tyle złota, te "lśniące" efekty i w ogóle cały anturaż były bardzo eye catching and walletdraining

Co jeszcze uwielbiam? Żele świąteczne. Wykupuję zawsze hurtem całe kolekcje. O ile nie są kwiatowe i stricte damskie, to bierę każdy. Yves Rocher, Stara Mydlarnia Chociaż któryś rok się czaję na The Body Shop i za cholerę nie mogę dojechać i kupić. :<

Oczywiście herbaty też.

Z prezentami przesadzam, kiedyś rozmawiałem z zaprzyjaźnioną Panią Dermatolog co komu kupiłem i tak popatrzyła na mnie, i powiedziała "Szkoda, że nie jesteśmy rodziną". Kiedyś zrobiłem tyle paczek, że siedziałem 4 godziny i pakowałem.

Chociaż jak na takiego christmas freaka, muszę się przyznać, iż NIE POSIADAM świątecznego swetra. :< Zawsze jak się biorę za zakup, to znajdę coś innego, a jak widzę te szmatowate z H&M to mi słabo. W ubiegłym roku widziałem jakieś na Asosie i chyba w F21 ale były w ch%$ drogie, więc...Może kupię jakiś z H&M, ale online. Za to mam dwa w takie nordyckie wzory z Mango, w których zamierzam śmigać, jak tylko się mocniej ochłodzi.


I jako pierwszy chłop na wątku, zarządzam dyskusję na temat MUZYKI. Jaka najbardziej? Dla mnie obowiązkowo co roku Sarah Connor i jej "Christmas in my heart", 'White christmas" i "A ride in the snow"! Plus Bryśka z "My only wish", Maryśka z "All I want for Christmas" i Shakin Stevens z "Merry Christmas Everyone", a także kilka innych, ale to muszę przypomnieć co i jak, te lecą co roku. Ostatnio też doszło "Santa tell me" Ariany .

Edytowane przez empee
Czas edycji: 2017-08-13 o 21:29
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 23:21   #872
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Ty byś chciała takiego TŻ, a takich jak mnie co niektórzy wysłaliby do gazu. Sorry not sorry.

Ja zawsze też czekałem na reklamy i katalogi, one zawsze mi się wydawały takie "bogate" tyle złota, te "lśniące" efekty i w ogóle cały anturaż były bardzo eye catching and walletdraining

Co jeszcze uwielbiam? Żele świąteczne. Wykupuję zawsze hurtem całe kolekcje. O ile nie są kwiatowe i stricte damskie, to bierę każdy. Yves Rocher, Stara Mydlarnia Chociaż któryś rok się czaję na The Body Shop i za cholerę nie mogę dojechać i kupić. :<

Oczywiście herbaty też.

Z prezentami przesadzam, kiedyś rozmawiałem z zaprzyjaźnioną Panią Dermatolog co komu kupiłem i tak popatrzyła na mnie, i powiedziała "Szkoda, że nie jesteśmy rodziną". Kiedyś zrobiłem tyle paczek, że siedziałem 4 godziny i pakowałem.

Chociaż jak na takiego christmas freaka, muszę się przyznać, iż NIE POSIADAM świątecznego swetra. :< Zawsze jak się biorę za zakup, to znajdę coś innego, a jak widzę te szmatowate z H&M to mi słabo. W ubiegłym roku widziałem jakieś na Asosie i chyba w F21 ale były w ch%$ drogie, więc...Może kupię jakiś z H&M, ale online. Za to mam dwa w takie nordyckie wzory z Mango, w których zamierzam śmigać, jak tylko się mocniej ochłodzi.


I jako pierwszy chłop na wątku, zarządzam dyskusję na temat MUZYKI. Jaka najbardziej? Dla mnie obowiązkowo co roku Sarah Connor i jej "Christmas in my heart", 'White christmas" i "A ride in the snow"! Plus Bryśka z "My only wish", Maryśka z "All I want for Christmas" i Shakin Stevens z "Merry Christmas Everyone", a także kilka innych, ale to muszę przypomnieć co i jak, te lecą co roku. Ostatnio też doszło "Santa tell me" Ariany .
Polecam Ci zajrzeć (oczywiście jak juz będzie bliżej świąt) na stronkę C&A, bo widziałam w tamtym roku super męskie swetry i bluzy świąteczne. Ja sama zamówiłam trzy i są super gatunkowo. Jedną z nich nosiłam cala zimę i nie zmecholiła się, napisy nie zeszły, dwie nowki sztuki z wyprzedaży juz czekają na zimową porę.

Ja nie dość, że mam uzależnienie od bombek to jeszcze od żeli pod prysznic co mógłby powiedzieć każdy kto mnie zna. Poważnie hahaha! Miałam okres w swoim życiu, że co zakupy to żel pod prysznic. Skończyło się tym, że zostałam z 50cioma opakowaniami żeli i nie miałam już miejsca do przechowywania. Od tamtej pory się uspokoiłam, choć zdarzy mi się delikatny wybryk, który w święta jest dozwolony. Szczególnie jak wpadnę w Berlinie do DM i zapatrze sie na kosmetyki których nie dostane w Polsce.
Co do muzyki to nie mam ulubionych, słucham radia które któraś dziewczyna kiedyś tutaj wrzuciła oraz standardowych znanych piosenek i kolęd. W tamtym roku bardzo polubiłam Margaret- Kolęda Warszawska choć generalnie chodzi o inny wymiar świat. Lubie wszystkie

Powiem Ci, że żałuję, że nie mam rodzeństwa, bo jakby mój brat był takim freakiem to byłabym Wniebowzięta i zazdrosna hahaha. Święta to cudowny czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 06:43   #873
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Co jeszcze uwielbiam? Żele świąteczne. Wykupuję zawsze hurtem całe kolekcje. O ile nie są kwiatowe i stricte damskie, to bierę każdy. Yves Rocher, Stara Mydlarnia Chociaż któryś rok się czaję na The Body Shop i za cholerę nie mogę dojechać i kupić. :<

Z prezentami przesadzam, kiedyś rozmawiałem z zaprzyjaźnioną Panią Dermatolog co komu kupiłem i tak popatrzyła na mnie, i powiedziała "Szkoda, że nie jesteśmy rodziną". Kiedyś zrobiłem tyle paczek, że siedziałem 4 godziny i pakowałem.

I jako pierwszy chłop na wątku, zarządzam dyskusję na temat MUZYKI. Jaka najbardziej? Dla mnie obowiązkowo co roku Sarah Connor i jej "Christmas in my heart", 'White christmas" i "A ride in the snow"! Plus Bryśka z "My only wish", Maryśka z "All I want for Christmas" i Shakin Stevens z "Merry Christmas Everyone", a także kilka innych, ale to muszę przypomnieć co i jak, te lecą co roku. Ostatnio też doszło "Santa tell me" Ariany .
Ja też szalenie lubię świąteczne żele i mydła, aczkolwiek zawsze w okresie zimowym dopada mnie tęsknota za wanną - pod prysznicem to jednak człowiek w porywach kilka minut się tymi świątecznymi cudeńkami nacieszy, a w wannie można leżeć i leżeć No i te wszystkie aromatyczne kule, muffinki i inne śliczności

Piona, mi też ciężko zachować umiar z prezentami W zeszłym roku przeszłam samą siebie i pakowałam je przez kilka dni, każdego po ok.3 godziny Dla samego męża miałam około 20 paczek. Gdy doszły do tego prezenty dla rodziców, dziadków, siostry i szwagra, nasza sypialnia wyglądała jak warsztat Mikołaja
W tym roku aż tak nie zaszaleję, bo jednak budżet będzie mniejszy, ale i tak staram się polować na okazje na bieżąco - mam już większą część prezentu dla wizażowej psiapsióły i 16 prezentów dla męża

Jeśli chodzi o muzykę to ciężko mi wymienić ulubieńców, bo jest ich sporo. Poza Wham i Mariah na pewno Chris Rea - Driving home for Christmas, Melanie Thornton - Wonderful dream, Dean Martin - Let it snow, Frank Sinatra - Have yourself a merry little Christmas, George Michael - December song. Nie znoszę za to "Z kopyta kulig rwie"

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
ja sie nastrajam vlogmasami na yt których nie oglądałam, a niedługo zacznę cisnac filmy świąteczne, musze uszykowac listę haha, codziennie do świąt jeden film

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz podrzucić linki do jakichś fajnych vlogmasów? Kiedyś oglądałam Kretkę i bardzo mi się podobało, a później ciężko było znaleźć coś równie przyjemnego.


Mamy niemal połowę sierpnia... Jeszcze chwila i zaczniemy wrzesień Nie mogę doczekać się porannych spacerów po parku i tego charakterystycznego zapachu powietrza
__________________
CBT

Wymiana zapachowa

Edytowane przez martyna_tina
Czas edycji: 2017-08-14 o 06:44
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 07:54   #874
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Wczoraj zrobiło się tak chłodno i pochmurno, że wyciągnęłam z zapasów woski i cieszyłam się blaskiem świeczulki myśląc o świętach będą zupełnie inne w tym roku u mnie
Ze sklepów to widziałam w English Home zestaw pojemników na pieprz i sól w kształcie choinek, ale nie moja kolorystyka.
Jeśli chodzi o muzykę na Święta to koniecznie Buble i Power of love FGTH

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:25   #875
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja też szalenie lubię świąteczne żele i mydła, aczkolwiek zawsze w okresie zimowym dopada mnie tęsknota za wanną - pod prysznicem to jednak człowiek w porywach kilka minut się tymi świątecznymi cudeńkami nacieszy, a w wannie można leżeć i leżeć No i te wszystkie aromatyczne kule, muffinki i inne śliczności

Piona, mi też ciężko zachować umiar z prezentami W zeszłym roku przeszłam samą siebie i pakowałam je przez kilka dni, każdego po ok.3 godziny Dla samego męża miałam około 20 paczek. Gdy doszły do tego prezenty dla rodziców, dziadków, siostry i szwagra, nasza sypialnia wyglądała jak warsztat Mikołaja
W tym roku aż tak nie zaszaleję, bo jednak budżet będzie mniejszy, ale i tak staram się polować na okazje na bieżąco - mam już większą część prezentu dla wizażowej psiapsióły i 16 prezentów dla męża

Jeśli chodzi o muzykę to ciężko mi wymienić ulubieńców, bo jest ich sporo. Poza Wham i Mariah na pewno Chris Rea - Driving home for Christmas, Melanie Thornton - Wonderful dream, Dean Martin - Let it snow, Frank Sinatra - Have yourself a merry little Christmas, George Michael - December song. Nie znoszę za to "Z kopyta kulig rwie"


Możesz podrzucić linki do jakichś fajnych vlogmasów? Kiedyś oglądałam Kretkę i bardzo mi się podobało, a później ciężko było znaleźć coś równie przyjemnego.


Mamy niemal połowę sierpnia... Jeszcze chwila i zaczniemy wrzesień Nie mogę doczekać się porannych spacerów po parku i tego charakterystycznego zapachu powietrza
16 prezentów?! :O zazdroszczę mu

z tego co sobie przypominam to na pewno Zoella, Karolina Baszak, Szusz miała trochę wyjazdowych vlogmasow, Alissvlogchannel, kretka, stylizacjetv, glampaula, ogólnie sporo tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:42   #876
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie obowiązkowo Shakin Stevens Merry Christmas i Czerwone Gitary. Ale uwielbiam wszystkie. Siedzę sobie w domu całkiem sama, małżonek w robocie Młoda na wakacjach w lapku leci sobie rmf święta. Wracam ja dzisiaj rano z zakupów, ludzie w piecach palą, powietrze pachnie dymem,a że uwielbiam aromat dymu bo kojarzy mi się z jesienią i przymrozkami zaciągłam się owym zapachem. Pech tylko że w tym samym czasie obok przejechała śmieciarka. Mało co z roweru nie spadłam....
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:46   #877
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Pala już w piecu? Naprawdę? Ja dopiero w październiku zaczynam przepalac w piecu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 08:50   #878
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
16 prezentów?! :O zazdroszczę mu

z tego co sobie przypominam to na pewno Zoella, Karolina Baszak, Szusz miała trochę wyjazdowych vlogmasow, Alissvlogchannel, kretka, stylizacjetv, glampaula, ogólnie sporo tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
16 to stan na dzisiaj - do Świąt jeszcze kilka rzeczy dojdzie Mężu rozpieszcza mnie przez okrągły rok, więc postanowiłam raz w roku zasypywać go prezentami Jego mina gdy w zeszłym roku wszedł do salonu i zobaczył stos pod choinką (miałam wszystko pochomikowane i gdy on smażył rybki na wigilijną kolację, ja śmigałam między sypialnią a salonem i wszystko układałam) była bezcenna
Dodatkowo 26 grudnia mamy rocznicę ślubu, więc to zawsze kolejny powód do zwiększenia liczby podarunków
W ogóle dawanie prezentów sprawia mi wielką przyjemność. Lubię ten cały rytuał - szukanie pomysłu, planowanie, zakupy, pakowanie, a później czekanie na reakcję

Dzięki za info Zoellę oglądałam i było bardzo pozytywnie. Fajna energia od niej bije

Muszę w tym roku nakupić sporo lampek choinkowych o ciepłym, białym świetle i na białym przewodzie. W zeszłym roku "stacjonarnie" znalazłam tylko kurtynę
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 09:03   #879
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Oj palą. Aż dym czarny z kominów leci....
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 09:06   #880
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Oj palą. Aż dym czarny z kominów leci....
Szok, w mojej okolicy nikt nic nie pali, chyba że grila wieczorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 09:18   #881
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mni dzisiaj pogoda pogoda pod zdechłym azorkiem. Pada i jest chłodno. Do świąt mamy jeszcze 132 dni!!!?
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 09:23   #882
kot_manipulator
Rozeznanie
 
Avatar kot_manipulator
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 799
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie od kilku dni już takie jesienne powietrze 💜
Jeszcze chwila i będzie wrzesień, parę imprez rodzinnych się szykuje i szybciutko mój wyczekiwany październik 😉😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kot_manipulator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 09:25   #883
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie od września do stycznia zawsze jest KUPA imprez co też szarpie kieszeń, większość mojej rodziny to jesienno zimowi ludzie, ze mną i mężem na czele, w grudniu poza świętami w każdym tygodniu mamy jakieś urodziny, albo imieniny- dosłownie w każdym tygodniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 09:34   #884
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Uwielbiam październik, długie wieczory, srebrny szron na trawie wcześnie rano. Ala najpierw urlop. Potem odliczam na całego.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

U mni tylko urodziny matuli mojej, ale za to na początek grudnia mam zaplanowane wielkie zakupy w Jurajskiej... Mąż mnie udusi.....
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 09:36   #885
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

A u mnie w grudniu 2osoby z najbliższej rodziny mają urodziny i 3 osoby z najbliższej rodziny mają imieniny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 10:25   #886
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
U mnie obowiązkowo Shakin Stevens Merry Christmas i Czerwone Gitary. Ale uwielbiam wszystkie. Siedzę sobie w domu całkiem sama, małżonek w robocie Młoda na wakacjach w lapku leci sobie rmf święta. Wracam ja dzisiaj rano z zakupów, ludzie w piecach palą, powietrze pachnie dymem,a że uwielbiam aromat dymu bo kojarzy mi się z jesienią i przymrozkami zaciągłam się owym zapachem. Pech tylko że w tym samym czasie obok przejechała śmieciarka. Mało co z roweru nie spadłam....
hahahahahahahaha padłam i ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
U mni dzisiaj pogoda pogoda pod zdechłym azorkiem. Pada i jest chłodno. Do świąt mamy jeszcze 132 dni!!!?
noo tak za jakies 4 miesiące planuje ubierać choinkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

U mnie wszyscy sierpniowi, zatem już po wydatkach. Na co będziecie polować w tym roku? Koce, pościele, firany, obrusy świąteczne? Czy też może macie przeprowadzkę i potrzebujecie ozdób choinkowych od zera? Ja w tym roku chyba skuszę się na drugą pościel, aby mieć ją już od listopada. Bombek mi już nie wolno, choć pewnie i tak się to nie sprawdzi hahaha. Być może też kupie światełka choinkowe z uwagi na to ze chce ubrać dwie choinki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 10:38   #887
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 025
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Ty byś chciała takiego TŻ, a takich jak mnie co niektórzy wysłaliby do gazu. Sorry not sorry.

Ja zawsze też czekałem na reklamy i katalogi, one zawsze mi się wydawały takie "bogate" tyle złota, te "lśniące" efekty i w ogóle cały anturaż były bardzo eye catching and walletdraining

Co jeszcze uwielbiam? Żele świąteczne. Wykupuję zawsze hurtem całe kolekcje. O ile nie są kwiatowe i stricte damskie, to bierę każdy. Yves Rocher, Stara Mydlarnia Chociaż któryś rok się czaję na The Body Shop i za cholerę nie mogę dojechać i kupić. :<

Oczywiście herbaty też.

Z prezentami przesadzam, kiedyś rozmawiałem z zaprzyjaźnioną Panią Dermatolog co komu kupiłem i tak popatrzyła na mnie, i powiedziała "Szkoda, że nie jesteśmy rodziną". Kiedyś zrobiłem tyle paczek, że siedziałem 4 godziny i pakowałem.

Chociaż jak na takiego christmas freaka, muszę się przyznać, iż NIE POSIADAM świątecznego swetra. :< Zawsze jak się biorę za zakup, to znajdę coś innego, a jak widzę te szmatowate z H&M to mi słabo. W ubiegłym roku widziałem jakieś na Asosie i chyba w F21 ale były w ch%$ drogie, więc...Może kupię jakiś z H&M, ale online. Za to mam dwa w takie nordyckie wzory z Mango, w których zamierzam śmigać, jak tylko się mocniej ochłodzi.


I jako pierwszy chłop na wątku, zarządzam dyskusję na temat MUZYKI. Jaka najbardziej? Dla mnie obowiązkowo co roku Sarah Connor i jej "Christmas in my heart", 'White christmas" i "A ride in the snow"! Plus Bryśka z "My only wish", Maryśka z "All I want for Christmas" i Shakin Stevens z "Merry Christmas Everyone", a także kilka innych, ale to muszę przypomnieć co i jak, te lecą co roku. Ostatnio też doszło "Santa tell me" Ariany .

Wiele piosenek swiatecznych uwielbiam , ale moje fave : Put a llitle love - Annie Lennox , Last Xmas, Baby, it`s cold outside, Driving home for Xmas, The Power of love, Mariah no i z polskich Gorniak i Desu


Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Polecam Ci zajrzeć (oczywiście jak juz będzie bliżej świąt) na stronkę C&A, bo widziałam w tamtym roku super męskie swetry i bluzy świąteczne. Ja sama zamówiłam trzy i są super gatunkowo. Jedną z nich nosiłam cala zimę i nie zmecholiła się, napisy nie zeszły, dwie nowki sztuki z wyprzedaży juz czekają na zimową porę.

Ja nie dość, że mam uzależnienie od bombek to jeszcze od żeli pod prysznic co mógłby powiedzieć każdy kto mnie zna. Poważnie hahaha! Miałam okres w swoim życiu, że co zakupy to żel pod prysznic. Skończyło się tym, że zostałam z 50cioma opakowaniami żeli i nie miałam już miejsca do przechowywania. Od tamtej pory się uspokoiłam, choć zdarzy mi się delikatny wybryk, który w święta jest dozwolony. Szczególnie jak wpadnę w Berlinie do DM i zapatrze sie na kosmetyki których nie dostane w Polsce.
Co do muzyki to nie mam ulubionych, słucham radia które któraś dziewczyna kiedyś tutaj wrzuciła oraz standardowych znanych piosenek i kolęd. W tamtym roku bardzo polubiłam Margaret- Kolęda Warszawska choć generalnie chodzi o inny wymiar świat. Lubie wszystkie

Powiem Ci, że żałuję, że nie mam rodzeństwa, bo jakby mój brat był takim freakiem to byłabym Wniebowzięta i zazdrosna hahaha. Święta to cudowny czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to zes zaszalała

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja też szalenie lubię świąteczne żele i mydła, aczkolwiek zawsze w okresie zimowym dopada mnie tęsknota za wanną - pod prysznicem to jednak człowiek w porywach kilka minut się tymi świątecznymi cudeńkami nacieszy, a w wannie można leżeć i leżeć No i te wszystkie aromatyczne kule, muffinki i inne śliczności

Piona, mi też ciężko zachować umiar z prezentami W zeszłym roku przeszłam samą siebie i pakowałam je przez kilka dni, każdego po ok.3 godziny Dla samego męża miałam około 20 paczek. Gdy doszły do tego prezenty dla rodziców, dziadków, siostry i szwagra, nasza sypialnia wyglądała jak warsztat Mikołaja
W tym roku aż tak nie zaszaleję, bo jednak budżet będzie mniejszy, ale i tak staram się polować na okazje na bieżąco - mam już większą część prezentu dla wizażowej psiapsióły i 16 prezentów dla męża

Jeśli chodzi o muzykę to ciężko mi wymienić ulubieńców, bo jest ich sporo. Poza Wham i Mariah na pewno Chris Rea - Driving home for Christmas, Melanie Thornton - Wonderful dream, Dean Martin - Let it snow, Frank Sinatra - Have yourself a merry little Christmas, George Michael - December song. Nie znoszę za to "Z kopyta kulig rwie"


Możesz podrzucić linki do jakichś fajnych vlogmasów? Kiedyś oglądałam Kretkę i bardzo mi się podobało, a później ciężko było znaleźć coś równie przyjemnego.


Mamy niemal połowę sierpnia... Jeszcze chwila i zaczniemy wrzesień Nie mogę doczekać się porannych spacerów po parku i tego charakterystycznego zapachu powietrza
Martinku, ja tez Wziac psiarę i po lesie pochodzic ,takim pięknym, jesiennym z promieniami słonca przebijającymi pomiędzy drzewami i tym specyficznym zapachem



Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
U mnie obowiązkowo Shakin Stevens Merry Christmas i Czerwone Gitary. Ale uwielbiam wszystkie. Siedzę sobie w domu całkiem sama, małżonek w robocie Młoda na wakacjach w lapku leci sobie rmf święta. Wracam ja dzisiaj rano z zakupów, ludzie w piecach palą, powietrze pachnie dymem,a że uwielbiam aromat dymu bo kojarzy mi się z jesienią i przymrozkami zaciągłam się owym zapachem. Pech tylko że w tym samym czasie obok przejechała śmieciarka. Mało co z roweru nie spadłam....
no to ładnie

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
U mnie od września do stycznia zawsze jest KUPA imprez co też szarpie kieszeń, większość mojej rodziny to jesienno zimowi ludzie, ze mną i mężem na czele, w grudniu poza świętami w każdym tygodniu mamy jakieś urodziny, albo imieniny- dosłownie w każdym tygodniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgryzota, a jak plany na Wigilię w tym roku ? Tesciowa juz się nauczyła, czy jeszcze nie ?
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 10:40   #888
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Wiele piosenek swiatecznych uwielbiam , ale moje fave : Put a llitle love - Annie Lennox , Last Xmas, Baby, it`s cold outside, Driving home for Xmas, The Power of love, Mariah no i z polskich Gorniak i Desu




to zes zaszalała



Martinku, ja tez Wziac psiarę i po lesie pochodzic ,takim pięknym, jesiennym z promieniami słonca przebijającymi pomiędzy drzewami i tym specyficznym zapachem





no to ładnie



Zgryzota, a jak plany na Wigilię w tym roku ? Tesciowa juz się nauczyła, czy jeszcze nie ?
W tym roku wigili u nas nie będzie w ogóle, z teściową też nie będę się widzieć 😎 żyje na luzie, nic jej mówić też nie zamierzam, jak przyjadą pocałuja klamkę i tyle, a my będziemy jakieś 600km dalej 😁
Nawet nie wiem czy choinka w tym roku będzie, bo długo nas ma nie być więc nie widzę na razie sensu jej ubierać.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _zgryzota_
Czas edycji: 2017-08-14 o 10:46
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 10:50   #889
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ale dziś fatalny dzień. Podczytuję sobie 6 część wątku, spać mi się chce strasznie, nawet kawa nie daje rady...

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Koniecznie żywa choinka, koc i poszewki z biedronki bo co roku sobie obiecuję, kosmetyki śeiąteczne. Niedawno w auchan kupiłam krem do rąk o zapachu piernika i czekolady..
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 10:53   #890
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość

Na co będziecie polować w tym roku? Koce, pościele, firany, obrusy świąteczne? Czy też może macie przeprowadzkę i potrzebujecie ozdób choinkowych od zera? Ja w tym roku chyba skuszę się na drugą pościel, aby mieć ją już od listopada. Bombek mi już nie wolno, choć pewnie i tak się to nie sprawdzi hahaha. Być może też kupie światełka choinkowe z uwagi na to ze chce ubrać dwie choinki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja teoretycznie nie powinnam polować na nic, bo nie mam już gdzie tego pomieścić , ale w praktyce wyjdzie zapewne tak, że kupię kolejną pościel, koc, firany, może zasłony Jeśli znajdę miejsce na choinkę, będzie musiała być mała, więc i drzewko i bombki mniejsze trza będzie upolować Do tego lampki, zapewne kubki, jakieś ozdoby i koniecznie wieniec
Niedawno zrobiliśmy generalne porządki w piwnicy i wnieśliśmy do niej starą meblościankę, aby różne graty nie walały się luzem, a były poukładane z sensem. Aktualnie ten plan lekko kuleje, bo wszystkie szafki zawaliłam ozdobami i bombkami

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Martinku, ja tez Wziac psiarę i po lesie pochodzic ,takim pięknym, jesiennym z promieniami słonca przebijającymi pomiędzy drzewami i tym specyficznym zapachem
O tak, dokładnie Normalnie nie przepadam za słońcem, ale to jesienne uwielbiam Lasu niestety nie mam w okolicy, ale park pod nosem - owszem - i też jest pięknie

Mąż cały czas mnie podpuszcza i pyta, czy uzbierałam już kilka tysięcy lampek, aby kilkumetrowy świerk w ogrodzie oświetlić
__________________
CBT

Wymiana zapachowa

Edytowane przez martyna_tina
Czas edycji: 2017-08-14 o 10:54
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 11:31   #891
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Właśnie! Chris Rea, Melanie Thornton i Desu - wiedziałem, że coś pominąłem. Też nienawidzę "Z kopyta kulig rwie" i "Last Christmas" w oryginale mnie nie przekonuje.


Nie mam pojęcia czy w tym roku będę cokolwiek kupować, na pewno świece z Yankee Natomiast dekoracji mam po kokardę, zobaczę jak te Ikeowskie będą wyglądać na żywo. W ostatnich dwóch latach poszalałem ostro, szkoda wymieniać wszystko na nowe. Tym bardziej, że póki co mieszkam w rodzinnym domu, a po Świętach remont pokoju, więc nie zapędzam się zbytnio. Z prezentami po raz drugi RACJONALNIE Dwa lata temu kupiłem chyba dla każdego po 10-15 paczek (jak Martyna_Tina) i wiele potem okazało się niewypałem, a czas na zwrot minął, bo leżały i czekały od letnich wyprzedaży. W ubiegłym roku kierowałem się już rozumem i mimo, że prezentów było mniej na głowę (po 5-8) to każdy był zadowolony. Jako "dzieciak" kupowałem często na siłę, byle coś kupić, niestety (stety może też dla mojego portfela) z biegiem czasu widzę, że nie ma co uszczęśliwiać do oporu, tylko kupić mniej, a konkretne
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 11:45   #892
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Taaaa, racjonalnie. Ja też tak sobie co roku mówię jeżeli chodzi o ozdoby, i uwierz mi co roku nic x tego nie nie wychodzi. Zdrowy rozsądek przegrywa...
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 12:01   #893
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia czy w tym roku będę cokolwiek kupować, na pewno świece z Yankee Natomiast dekoracji mam po kokardę, zobaczę jak te Ikeowskie będą wyglądać na żywo. W ostatnich dwóch latach poszalałem ostro, szkoda wymieniać wszystko na nowe. Tym bardziej, że póki co mieszkam w rodzinnym domu, a po Świętach remont pokoju, więc nie zapędzam się zbytnio. Z prezentami po raz drugi RACJONALNIE Dwa lata temu kupiłem chyba dla każdego po 10-15 paczek (jak Martyna_Tina) i wiele potem okazało się niewypałem, a czas na zwrot minął, bo leżały i czekały od letnich wyprzedaży. W ubiegłym roku kierowałem się już rozumem i mimo, że prezentów było mniej na głowę (po 5-8) to każdy był zadowolony. Jako "dzieciak" kupowałem często na siłę, byle coś kupić, niestety (stety może też dla mojego portfela) z biegiem czasu widzę, że nie ma co uszczęśliwiać do oporu, tylko kupić mniej, a konkretne
Można też kupić dużo, a konkretnie - kwestia znajomości gustu obdarowywanej osoby i finansów
Ja taką ilością prezentów zasypuję jedynie męża, bo dobrze znam jego gust, upodobania, wiem czego ewentualnie potrzebuje. Oboje jesteśmy perfumoholikami (chłop zaraził się ode mnie ), wiem w jakich zapachach się lubuje, więc mogę kupić kilka flaszek i będę pewna, że trafię. Podobnie z butami ulubionej marki itd.
Nietrafiony prezent zdarzyło mi się kupić siostrze mimo, że bardzo się starałam, dlatego w tym roku rozważam kartę podarunkową/kasę i tyle.

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Taaaa, racjonalnie. Ja też tak sobie co roku mówię jeżeli chodzi o ozdoby, i uwierz mi co roku nic x tego nie nie wychodzi. Zdrowy rozsądek przegrywa...
"Tylko wejdę zobaczyć te ozdoby, tylko popatrzę, minutkę i mnie nie ma." Kwadrans później zastanawiasz się gdzie Ty setną bombkę, świecznik i kubek schowasz
Szczególnie trudno jest zachować zdrowy rozsądek na wyprzedażach, bo na serio można upolować perełki za grosze. Weź się człowieku nie skuś na jakieś cudeńko z H&Y, gdy nie dość, że cenę obniżają, a do tego drugi produkt za 10zł
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 13:47   #894
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

A czy jest problem w wymianie ozdób? Stare ozdoby można wyrzucić, oddać sprzedać nawet tu na forum a sobie na wyprzedaży kupić coś nowego. Ja tak robię, jak zmieniam wystrój to zostawiam tylko to co jeszcze mi się podoba, to co jest super jakości, nie zniszczone a resztę rozdaje, sprzedaję i kurtkę nowe rzeczy które aktualnie mi się podobają. Na szczęście nie kupuję hurtowych ilości ozdób na choinkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 13:48   #895
kot_manipulator
Rozeznanie
 
Avatar kot_manipulator
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 799
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja w tym roku planuje girlandę świetlną do okna, pościel świąteczną, trochę bombek różowych bo się wyruszyły, lampiony jakieś nieduże i materiały na stroiki .
Pewnie coś jeszcze wyczaję jak co roku...

U nas we wrześniu urodziny mojej mamy i TŻ - ta, październik urodziny Młodej i imieniny mamy 😎
I w grudniu też dwie imprezy urodzinowo- imieninowe .
Chociaż ja mam plan na grudzień - połączę imieniny i urodziny , zrobimy 22 albo 23 grudnia imprezę w stylu CHRISTMAS PARTY 😀💞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kot_manipulator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 13:49   #896
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Ale dziś fatalny dzień. Podczytuję sobie 6 część wątku, spać mi się chce strasznie, nawet kawa nie daje rady...

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Koniecznie żywa choinka, koc i poszewki z biedronki bo co roku sobie obiecuję, kosmetyki śeiąteczne. Niedawno w auchan kupiłam krem do rąk o zapachu piernika i czekolady..
Z Ziaji z pompka? Tez go mialam

Ja dzisiaj tez jakaś śpiąca jestem, taka pogoda :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 14:01   #897
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
A czy jest problem w wymianie ozdób? Stare ozdoby można wyrzucić, oddać sprzedać nawet tu na forum a sobie na wyprzedaży kupić coś nowego. Ja tak robię, jak zmieniam wystrój to zostawiam tylko to co jeszcze mi się podoba, to co jest super jakości, nie zniszczone a resztę rozdaje, sprzedaję i kurtkę nowe rzeczy które aktualnie mi się podobają. Na szczęście nie kupuję hurtowych ilości ozdób na choinkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Część na pewno sprzedam, te które mają już więcej niż 3 lata albo wiem, że już się nie przydadzą. Pozostałe są tak super, że żal mi się ich pozbywać, a jest ich duużo i czasem na nowe może zabraknąć miejsca. Absolutnie nie chomikuję, bo wyznaję zasadę, że aby kupic nowe, trzeba wywalić trochę starych. Tak jak pisałem, najlepsze ozdoby mam z 2015 i 2016, bardzo efektowne i w cholerę drogie. Coś na pewno kupię, ale raczej jako uzupełnienie. Poszaleję za rok, jak będzie już nowy wystrój, wtedy część rozdam po reszcie domu i zrobię przesiew.

Generalnie szykuję się na jakąś fajną nordycką pościel z Home&You, takie choinki
i to chyba tyle. Jeszcze podkuszę rodzinę na zakupy do przedpokoju- jakieś girlandy i wieńce, bo tam już nowy wystrój hula, ale to już nie pójdzie z mojej kieszeni.

Medikate - dzięki za podsunięcie C&A, zerknę na pewno. Może nawet kupię stacjonarnie jak zajadę, bo online trochę mnie przeraża ten pułap, od którego realizują zamówienie. Niby niedużo, ale tam rzeczy raczej niedrogie niektóre, więc jak się chce kupić jedną tańszą rzecz, to trzeba dobierać, żeby w ogóle wysłali.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 14:10   #898
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Hejka
Dołączam jak co roku w okresie jesieni do was. Pewnie nie które z was mnie pamiętają
W ostatnich latach mało się udzielałam bo niestety praca mi nie pozwalała i ciężko było nadążyć za wami, ale obiecuję w tym roku być aż do świąt
Wczoraj na polsacie leciał świąteczny film i przypomniało mi się o wątku, ale widzę że rozmowa tu na całego się już toczy
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016

Edytowane przez wioleta20
Czas edycji: 2017-08-14 o 14:11
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 14:16   #899
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Z ziaji. Bardzo fajny. Smakowicie łapki po nim pachną.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 14:30   #900
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Taaaa, racjonalnie. Ja też tak sobie co roku mówię jeżeli chodzi o ozdoby, i uwierz mi co roku nic x tego nie nie wychodzi. Zdrowy rozsądek przegrywa...
ja mam tak z bombkami, a często jak na złość są w dobrej cenie, np w tamtym roku opakowanie przezroczystych bombek ze złoto srebrnymi brokatowymi ręcznymi zdobieniami, oczywiście szklane za 4zł! i miałabym przepuścić taka okazję?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.