Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-16, 14:51   #901
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Botox

Zdecydowałam się! Robię botoks na zmarszczki poprzeczne na czole. Tylko nie mam pojęcia gdzie się wybrać. Przeglądam te gabinety i kliniki i nie wiem.. Możecie polecić kogoś w Poznaniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 09:40   #902
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Miałam delikatny botox. Pan doktor do którego chodzę ma filozofię, żeby kobieta nie wyglądała na zrobioną ale wyglądala bosko Zrobił mi czoło w taki sposób, że nie mam zmarszczek ale czoło mam dalej ruchome, z pełna mimiką. Najgorsze co mozna zrobic to mieć twarz nieruchomą jak maska...
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 10:44   #903
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Czy ktos moze polecic jakas dobra klinike w Lodzi? Interesuje mnie wstrzykniecie botoksu w miesnie zwaczy, poniewaz z wiekiem, twarz na dole mi sie poszerzyla i nabrala bardziej kwadratowego ksztaltu i mam wrazenie, ze robi sie taka jakby 'cięższa' i mniej delikatna.

Czy ktos ma z tym zabiegiem jakies doswiadczenia? Warto?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2017-11-19 o 10:48
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 11:46   #904
Gersons
Raczkowanie
 
Avatar Gersons
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 41
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Grzeela Pokaż wiadomość
A co myślicie o prezencie np.na gwizdkę w postaci vouchera do instytutu medycyny estetycznej ? myślałam siostrze kupić bo szczerze przydałby jej się botoks ale nie do końca jestem przekonana jak to odbierze, chociaż mówi że zrobiła by sobie gdyby miała kasę więc chyba to będzie dobry pomysł jak myślicie wizażynki? Siostra ma 42 lata i ewidentnie widać jej zmarchy na czole i koło oczu. Ile to może kosztować 800zł - 1000zł tak coś myślałam ? dzięki śliczne za odp
fajny pomysł tylko musisz wybrać dobre miejsce sprawdzonego lekarza żeby w razie powikłań siostra nie miała do Ciebie pretensji że wysłałaś ją nie wiadomo gdzie i do kogo....na wizażu jest kilka klinik które wybitnie się wyróżniają w opiniach + inne strony www z lekarzami i opiniami na ich temat powinnaś znaleźć coś sensownego powodzenia
Gersons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 09:25   #905
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Stettin_Lady Pokaż wiadomość
Miałam delikatny botox. Pan doktor do którego chodzę ma filozofię, żeby kobieta nie wyglądała na zrobioną ale wyglądala bosko Zrobił mi czoło w taki sposób, że nie mam zmarszczek ale czoło mam dalej ruchome, z pełna mimiką. Najgorsze co mozna zrobic to mieć twarz nieruchomą jak maska...
Oj tak! zgadzam się z tobą w 100% nie ma nic gorszego niż twarz pozbawiona wyrazu i mimiki obłęd!!
najlepiej jak mięśnie dalej pracują ale nie tak mocno żeby marszczyła się skóra taki właśnie efekt uzyskuje za każdym razem i nikt nawet nie podejrzewa że mam wstrzyknięty botox chyba że sama powiem hehe

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Grzeela Pokaż wiadomość
A co myślicie o prezencie np.na gwizdkę w postaci vouchera do instytutu medycyny estetycznej ?
bardzo fajny pomysł, ja bym się ucieszyła i to meeeega!
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 12:18   #906
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Stettin_Lady Pokaż wiadomość
Miałam delikatny botox. Pan doktor do którego chodzę ma filozofię, żeby kobieta nie wyglądała na zrobioną ale wyglądala bosko Zrobił mi czoło w taki sposób, że nie mam zmarszczek ale czoło mam dalej ruchome, z pełna mimiką. Najgorsze co mozna zrobic to mieć twarz nieruchomą jak maska...
To zależy czego oczekujesz od zabiegu. Ja wolę mieć czoło bardzo mocno unieruchomione ze względu chociażby na to, że krzywię/robię minę złej nie wiedząc o tym (taki wyraz twarzy) . Botox podany w taki sposób o którym piszesz mijałby się w moim przypadku z celem. Dalej marszczyłabym twarz. A najgorzej jak zaświeci słońce....
__________________
Sussi
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 18:29   #907
Satynowa_Ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Byłam jedną z osób, które bardzo chciały mieć zabieg botoxowy. Po tym jak zobaczyłam efekt 4 miesiące po zabiegu odmyśliłam się równie szybko jak napaliłam. Potem liczyłam na inne wypełniacze szukając opinii. Do momentu aż dowiedziałam się że są jeszcze inne pośrednie rozwiązania po które cyklicznie nie trzeba biegać do gabinetu lekarskiego. Rozwiązanie jak na tacy podsunęła mi jedna blogerka. Ona stosuje kosmetyki z neuropeptydami. Potem zaczęłam myszkować po naszym polskim rynku i jak się okazuje u nas też są takie kosmetyki. Fakt, na efekty musiałam akurat czekać około 2 miesięcy, ale faktycznie stan moich lwich zmarszczek się znacznie poprawił i oby tak dalej
Mam jeszcze problem z cieniami pod oczami, ale to już inna para kaloszy
Satynowa_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 12:13   #908
Grzeela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Gersons Pokaż wiadomość
fajny pomysł tylko musisz wybrać dobre miejsce sprawdzonego lekarza żeby w razie powikłań siostra nie miała do Ciebie pretensji że wysłałaś ją nie wiadomo gdzie i do kogo....na wizażu jest kilka klinik które wybitnie się wyróżniają w opiniach + inne strony www z lekarzami i opiniami na ich temat powinnaś znaleźć coś sensownego powodzenia
Oczywiście że masz rację! W życiu nie chciałabym mieć siostry na sumieniu tylko i wyłącznie sprawdzone miejsce wchodzi w grę! Odpowiedzi na forum potwierdziły że to fajny pomysł i dodatkowo mnie to przekonało no i wykupiłam voucher do Medestetis jesteśmy z Warszawy więc pewnie tutaj siostra go zrealizuje. Osobiście chciałabym żeby trafiła do dr Anety Bembenek bardzo dobry specjalista ze sporym doświadczaniem, no zobaczymy. Napiszę jeszcze
Grzeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 09:42   #909
Gersons
Raczkowanie
 
Avatar Gersons
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 41
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

też planuje sobie fundnąć botoks na gwizdkę....ot taki prezencik!
Gersons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 13:45   #910
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Stettin_Lady Pokaż wiadomość
Miałam delikatny botox. Pan doktor do którego chodzę ma filozofię, żeby kobieta nie wyglądała na zrobioną ale wyglądala bosko Zrobił mi czoło w taki sposób, że nie mam zmarszczek ale czoło mam dalej ruchome, z pełna mimiką. Najgorsze co mozna zrobic to mieć twarz nieruchomą jak maska...
Wszystko zależy od preferencji. Ja np. nie lubię jak marszczy mi się czoło, szczególnie tzw. lwia zmarszczka. Dlatego wolę mieć tę okolicę prawie nieruchomą. To samo z bródką. I nie uważam żebym miała twarz jak maskę...

Im bardziej ruchoma część pozostaje po ostrzyknięciu tym szybciej będziecie musiały udać się na następne ostrzyknięcie
Daj znać ile ten botox Ci trzymał?
__________________
Sussi
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 06:55   #911
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Sussi Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od preferencji. Ja np. nie lubię jak marszczy mi się czoło, szczególnie tzw. lwia zmarszczka. Dlatego wolę mieć tę okolicę prawie nieruchomą. To samo z bródką. I nie uważam żebym miała twarz jak maskę...

Im bardziej ruchoma część pozostaje po ostrzyknięciu tym szybciej będziecie musiały udać się na następne ostrzyknięcie
Daj znać ile ten botox Ci trzymał?
Każdy ma inne preferencje a dobry lekarz wysłucha życzeń pacjenta i zrobi tak żeby było dobrze Mi przeszkadza nieruchoma twarz, lubie mieć mimikę, najwyżej się znowu dam ostrzyknąć Dam znać ile mi sie trzymał botox jak zaczne widzieć że już "schodzi" efekt. Na razie jest super
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 13:41   #912
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Satynowa_Ola Pokaż wiadomość
Byłam jedną z osób, które bardzo chciały mieć zabieg botoxowy. Po tym jak zobaczyłam efekt 4 miesiące po zabiegu odmyśliłam się równie szybko jak napaliłam. Potem liczyłam na inne wypełniacze szukając opinii. Do momentu aż dowiedziałam się że są jeszcze inne pośrednie rozwiązania po które cyklicznie nie trzeba biegać do gabinetu lekarskiego. Rozwiązanie jak na tacy podsunęła mi jedna blogerka. Ona stosuje kosmetyki z neuropeptydami. Potem zaczęłam myszkować po naszym polskim rynku i jak się okazuje u nas też są takie kosmetyki. Fakt, na efekty musiałam akurat czekać około 2 miesięcy, ale faktycznie stan moich lwich zmarszczek się znacznie poprawił i oby tak dalej
Mam jeszcze problem z cieniami pod oczami, ale to już inna para kaloszy
Podpowiesz jakie dokładnie są to kosmetyki?
__________________
Sussi
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 14:05   #913
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Sussi Pokaż wiadomość
Podpowiesz jakie dokładnie są to kosmetyki?
Mnie też to ciekawi.
Swoją drogą ja po 3 miesiącach od zabiegu, nie miałam już żadnego efektu(ale i tak byłam zadowolona, bo nauczyłam się nie marszczyć brwi )

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 07:09   #914
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Czy botoks ma szansę zniwelować marszczenie brody będące wynikiem wady zgryzu?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 08:37   #915
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Czy botoks ma szansę zniwelować marszczenie brody będące wynikiem wady zgryzu?
Na pewno na trochę może pomóc, a jaka to wada tyłozgryz?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 08:42   #916
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Na pewno na trochę może pomóc, a jaka to wada tyłozgryz?
Żuchwa jest mniejsza i cofnięta względem górnej szczęki i przy zamkniętych ustach broda się marszczy. Jest trochę lepiej niż przed aparatem na zęby ale defekt jest widoczny, najbardziej na zdjęciach.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 08:48   #917
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Żuchwa jest mniejsza i cofnięta względem górnej szczęki i przy zamkniętych ustach broda się marszczy. Jest trochę lepiej niż przed aparatem na zęby ale defekt jest widoczny, najbardziej na zdjęciach.
To chyba tyłozgryz jak wynika z opisu, to niestety botoks tutaj raczej nie za bardzo pomoże, takie wady czasem są leczone operacyjnie, bo sam aparat to niewiele pomoże.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 08:51   #918
Maaybee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 28
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Corab Pokaż wiadomość
Hejka! tak się składa że mogę coś dodać od siebie w tym temacie!
pierwszy raz miałem podany btx w 2014 r.- w żwacze poszło 50 j. czyli po 25 j. na stronę
powtarzam co 8 m-c na razie jest okej. Nie ma potrzeby podawania btx bo byłem 5 m-c temu na zabiegu a poza tym mięśnie już tak mocno nie pracują, teraz mam podawane 40j. i dobrze działa, ogólnie wygląd twarzy mi się zmienił, nie jest już taka kanciasta. Co do powikłań nigdy ich nie miałem ale zawdzięczam to doświadczonemu lekarzowi. Sam zabieg polecam ale fakt trzeba trochę kapusty za niego wyłożyć, ale przekłada się to na moje zdrowie i komfort. Pozdro
A masz może jakieś zdjęcia przed i po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maaybee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 19:02   #919
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja nie mam ale chciałam kiedyś,ale koleżanka robiła i ma problem z mimika twarzy przez to
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-06, 09:26   #920
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Ja nie mam ale chciałam kiedyś,ale koleżanka robiła i ma problem z mimika twarzy przez to
Bo botox został jej podany nieumiejętnie i prawdopodobnie za dużo. Jezeli zabieg jest dobrze wykonany mimika zostaje.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 12:57   #921
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Stettin_Lady Pokaż wiadomość
Bo botox został jej podany nieumiejętnie i prawdopodobnie za dużo. Jezeli zabieg jest dobrze wykonany mimika zostaje.
Zgadzam sie. Musi byc to zrobione przez doswiadczonego i wykwalifikowanego lekarza. Rowniez, odpowiednia dawka - dla kobiet wystarczy pomiedzy 15-20ml. W ciezkich przypadkach mozna podac 25ml na kazda ze stron. Mezczyzni do 50ml. A co po niektorzy laduja kobietom po 40ml i efekty czesto sa wlasnie takie jak u tej kolezanki.

Plus calej sytuacji jest taki, ze wszystko w koncu wraca do normalnego stanu (maks 4 miesiace).

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2017-12-06 o 12:58
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 09:45   #922
Gersons
Raczkowanie
 
Avatar Gersons
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 41
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

nie wiem czy zrobić sobie botox przed świętami mam wizytę jutro i zastanawiam się.....boję się powikłań a tu czas świąteczny przed nami no sama nie wiem co zrobić ....
Gersons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 15:01   #923
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Gersons Pokaż wiadomość
nie wiem czy zrobić sobie botox przed świętami mam wizytę jutro i zastanawiam się.....boję się powikłań a tu czas świąteczny przed nami no sama nie wiem co zrobić ....
ja bym polecala robic po - po co dokladac sobie stres po botoksie.
Mi po botoksie podanym pierwszy raz pzrez tydzien bolala glowa, ale podobnie to jest normalne.
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 09:48   #924
RoLaa
Przyczajenie
 
Avatar RoLaa
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 9
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Grzeela Pokaż wiadomość
Oczywiście że masz rację! W życiu nie chciałabym mieć siostry na sumieniu tylko i wyłącznie sprawdzone miejsce wchodzi w grę! Odpowiedzi na forum potwierdziły że to fajny pomysł i dodatkowo mnie to przekonało no i wykupiłam voucher do Medestetis jesteśmy z Warszawy więc pewnie tutaj siostra go zrealizuje. Osobiście chciałabym żeby trafiła do dr Anety Bembenek bardzo dobry specjalista ze sporym doświadczaniem, no zobaczymy. Napiszę jeszcze
Witam serdecznie pomysł z voucherm sprawdził się? gwiazdka była kilka dni temu więc zapewne już go dostała... sama rozważałam ten pomysł, ale za długo zwlekałam.
RoLaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 19:36   #925
Grzeela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez RoLaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie pomysł z voucherm sprawdził się? gwiazdka była kilka dni temu więc zapewne już go dostała... sama rozważałam ten pomysł, ale za długo zwlekałam.
No witam, pomysł z voucherem to był strzał w dziesiątkę! Siostra była zachwycona i od razu zapisała się na zabieg. Zgodnie z moimi sugestiami dostała się do dr Bembenek i uzyskała bardzo fajny naturalny efekt po botoxie, nie marszczy się - ale nie wygląda sztucznie, dziwnie uzyskała zamierzony efekt! pozdrawiam i polecam następnym razem, myślę że taki prezent w postaci voucheru wcale nie musi byś tylko na gwiazdkę
Grzeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 05:18   #926
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Zastanawiam się nad botoxem - bardziej prewencyjnie i mam zamiar się skusić.
Co prawda w połączeniu z kwasem hialuronowym - w okolicy fałd nosowo-wargowych - zmarszczek jako takich nie mam. Aczkolwiek powoli zauważam, że coś zaczyna się dziać.
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 14:18   #927
Gersons
Raczkowanie
 
Avatar Gersons
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 41
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Odpuściłam sobie botox przed Świętami i wybrałam się dwa tygodnie temu...i dobrze zrobiłam bo jedna strona czoła chwyciła mi szybciej i wiecie co to oznacza przez 2 dni chodziłam z nierównym czołem ;/ ale później wszystko się poprawiło i jestem mega zadowolona z efektu! Zrobiłam sobie czoło i lwią zmarszczkę
Gersons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 18:55   #928
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Botox

Botoks mozna przyrownac do porazenia miesni.Efelt mozna to przyrownac do porazenia miesni osoby na wozku, u ktorej nastepuje zanik miesni.Miesnie obumieraja.Na logike-lepiej wyglada cialo osoby cwiczacej miesnie, czy lezacej na kanapie?Miesnie podtrzymuje skore twarzy, ich zanik nic dobrego dlugofalowo nie przyniesie.Wyjatkiem mysle jest chec zlikwidowania miesni jak w przypadku leczenia bruksizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 19:11   #929
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Botoks mozna przyrownac do porazenia miesni.Efelt mozna to przyrownac do porazenia miesni osoby na wozku, u ktorej nastepuje zanik miesni.Miesnie obumieraja.Na logike-lepiej wyglada cialo osoby cwiczacej miesnie, czy lezacej na kanapie?Miesnie podtrzymuje skore twarzy, ich zanik nic dobrego dlugofalowo nie przyniesie.Wyjatkiem mysle jest chec zlikwidowania miesni jak w przypadku leczenia bruksizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic nie obumiera. Efekt jest zupełnie odwracalny - zazwyczaj już po kilku miesiącach. Mięśnie się relaksują, nic nie zanika, spokojnie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 19:16   #930
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Botox

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;80868491]Nic nie obumiera. Efekt jest zupełnie odwracalny - zazwyczaj już po kilku miesiącach. Mięśnie się relaksują, nic nie zanika, spokojnie.[/QUOTE]Poczytaj sobie lepiej.Tworza sie nowe zakonczenia nerwowe, stare obumieraja,w koncu botoks to jad kielbasiany.Na logike-nie chodzisz przez 3 msce, to masz miesnie zrelaksowane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Supernova_
Czas edycji: 2018-01-26 o 19:21
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.