8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 20:38   #901
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Różnica była, bo się dziewczyny wciągnęły.
Dlatego tak nie lubię autorki. Tzn. jeden z powodów, obok gnojenia Jerzego i wszystkich, którzy nie są prawnikami ani lekarzami (ciekawe, kto jeszcze na wizażu wyznaje taką filozofię , kto, ach kto?)
Dziewczyny się tak strasznie wczuły, emocjonowały, broniły jej, martwiły jakimiś głupotkami, a ona sobie z nich jaja robiła i bawiła się nimi.
No i ja tego emocjonowania się kompletnie nie rozumiem. Dla mnie to osobiście kompletna dziecinada zarówno ze strony autorki, że takie kity cisnęła, i ze strony słuchaczy, że tak długo te kity łykali

Ale fakt, ciekawe, że to tylko pisanie na forum a od razu widać jak ktoś traktuje siebie i innego człowieka.

Najbardziej roz.je.bało mnie łażenie wszędzie w makijażu niezależnie od sytuacji.
Autorka myślała, że to świadczy o jej byciu seksi i zadbanym, a tak naprawdę tylko pokazuje próżność i zakompleksienie
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 20:46   #902
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
No i ja tego emocjonowania się kompletnie nie rozumiem. Dla mnie to osobiście kompletna dziecinada zarówno ze strony autorki, że takie kity cisnęła, i ze strony słuchaczy, że tak długo te kity łykali

Ale fakt, ciekawe, że to tylko pisanie na forum a od razu widać jak ktoś traktuje siebie i innego człowieka.

Najbardziej roz.je.bało mnie łażenie wszędzie w makijażu niezależnie od sytuacji.
Autorka myślała, że to świadczy o jej byciu seksi i zadbanym, a tak naprawdę tylko pokazuje próżność i zakompleksienie
Było chodzenie w makijażu nawet w chorobie, w spódniczkach i balerinkach - takie to sexi Ciągłe pisanie, że ma umięśniony tyłek który on podziwia z każdej strony, że ma duży biust, duże usta, piękne włosy ciemne, jasną karnację itd... że udziela się wszędzie, czego to nie było jazda konna, koła naukowe, prace różne itd...
Czytałam (a wcześniej nawet krytykowałam) ten wątek bo to był dobry troll. Ale, że ktoś to łyknął na serio to osobny temat. Wierzyłam w to do 3-4 strony puki nie zaczęła opisywać więcej szczegółów.
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 12:31   #903
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: 8 lat starszy mężczyzna - nasz pierwszy wspólny seks

Z wielką przykrością () wątek zamykam.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-06 13:31:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.