Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 ! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 23:27   #931
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez AsssiiA Pokaż wiadomość
Mi pani gin powiedziała że moja fasolka też jest mniejsza jak na 8 tydzień ale to przez to że też mam trochę dłuższe cykle niż 28 dniowe Tak poza tym to powiedziała że najważniejsze że wszystko się rozwija no i że już widać serduszko tylko niestety jeszcze nie słyszałam tylko widziałam ale i to jest niesamowite uczucie
Śpijcie dobrze
Ja też dziś tylko widziałam bijące serduszko Gdyby nie to to chyba bym dalej nie wierzyła że jestem w ciąży. A propo długości cyklu... ja miałam bardzo nieregularnie @ i dlatego miałam ten cykl wspomagany lekami więc właściwie też nie wiem kiedy była owulka.

A może bobasy się z zimna pokurczyły
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 23:39   #932
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Tak, tak dziewczyny przejęzyczyłam się.Dzięki Svinecka na sprostowanko i czujność majki versace

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tak glupio mi mowic jak ktos pyta ze jestem w 7 tygodniu ciazy skoro ja doskonale wiem jakiego dnia zaszlam i ze jestem w 5,5 tygodniu
Mam ten sam problem , ale wszędzie będzie figurował ten pierwszy> większy termin (mam na myśli karte ciąży itp) więc może i my posługujmy się tym wyższym terminem.
Duuużo moich znajomych, no i kobiet z rodziny było w ciąży i żadna mnie nie uświadomiła że tak rozróżniają te tygodnie. Zawsze miały jedna wersje. "Ten" tydzien i kropka.
Z drugiej strony jak bedziemy liczyć w miesiącach to nie będzie tego problemu.Przestaniemy sie rozdrabniać

Dobranoc
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 23:55   #933
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Po prostu ciążą trwa 40 tygodni...
Jak czytałam ciąża-tydzień po tygodniu to jest tam bardzo fajnie napisane, np: 1 tydzień - nic się nie dzieje, 2 tydzień, zagnieżdżenie, itp...
Tygodnie zapłodnieniowe bierze się pod uwagę chyba robiąc usg by sprawdzić czy fasolka dobrze się rozwija
U mnie już jutro będzie 8 tygodni, równiutko 2 miesiące

Svinecka, ja też mam tyle co Ty tyg, dokładnie 5,5,tak coś mi się wydaje:P
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 07:28   #934
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze w swoich ciuchach chodzę. Na ciążowe czekam, aż siorka mi odstąpi.Póki co sama ma mega misje do spełnienia...termin drugiego szkraba, a właściwie szkrabki ma na 20 grudnia, to ja w swoich tyle jeszcze przechodze. Awaryjnie poratuje sie dresem
Chociaż jak coś extra bym trafiła to chętnie kupie
ja też chodze w swoich ciuchach ... brzch mi jakos nie rośnie ... tylko cycki - i to jest straszne! Dziewczyny moze z którąś sie podzielić?

trzymam kciuki za Twoja siostrę ... oby miała lekki i szybki poród

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
A właśnie....nie ma się co sugerować tym co ma się na babystrology, bo to jest obliczane od dnia miesiączki w cyklu 28-dniowym. Ja np miałam cykle 31-dniowe, więc prawidłowo powinnam liczyć pełne tygodnie w poniedziałki a nie w piątki, ale zobaczymy co mi powiedzą po usg
Już z uwzględnieniem mojego cyklu mam termin na 13 a nie na 10 lipca:P
a ja cykle miałam 38 dniowe i też bardzo dobrze wiem kiedy było zapłodnienie ... ale tygodnie liczę wg tego co mi poweidziała pani gin - czyli wg usg teraz jestem w 7 tygodniu i 1 dniu

...............
a tak wogóle to dzień dobry
dzisiaj czuje się troche lepiej - nawet zjadłam śniadanie
wczoraj dostałam od babci ochrzan ze nic nie jem ... ale zrobiłam juz postępy: w ciagu tego tygodnia zjadłam zupe jarzynową, barszcz biały i gołąbka - to z takich grubszych rzeczy
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.

Edytowane przez Ania0104
Czas edycji: 2008-12-04 o 07:32
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 07:56   #935
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

moje kochane mamusie: ciążę liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a nie od dnia zapłodnienia!!!

termin porodu oblicza się dodając do wyżej wspomnianego dnia 7 dni i odejmując 3 miesiące następnego roku oczywiście

to tyle z matematyki ciążowej
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 08:58   #936
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez anusia_82 Pokaż wiadomość
Witajcie Ciężarówki

Wy tu już o ciuchach gadacie a ja nadal nie wierzę, że w ciąży jestem poza tym do lekarza idę dopiero 11 grudnia na razie powtarzam bete i przerażam się moim wykresem http://babymed.com/tools/pregnancy/hcg/Default.aspx
Może Któraś z WAs jest mądrzejsza i powie czemu jest ponad normę

Macie śliczne zdjęcia Fasolek ja muszę poczekać ale co tam dam radę
z taką piękną betą nadal nie wierzysz?
Otworzył mi się link ale Twojego wykresu nie było
Zrobiłam sobie swój i czewona kreska wyszła mi ponad tymi wszystkimi przerywanymi liniami ... dużo z tego nie zakumałam
Moze to bliźniaki anusiu
Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
Cześć laseczki, co tam u Was słychać... Dawno nie zaglądałam na wizaż, ale właśnie wpadłam żeby podglądnąć kto do Was dołączył

anusia 82 - Gratulacje!!!!
heloooo Małgosiu
Powiedz mi jak sie czujesz? Pociesz mnie ze mdłosci Ci już przeszły
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 09:48   #937
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

hehe to w taki razie ja dziś 11 tydz zaczynam , ile kosztja w takim razie te spodnie z h&m? ja za tez swoje z happymum płaciłam chyba 120 zł, to taka narmalna cena. Muszę się przejść za wekend może coś zakupię nowego, no i jakiś prezent dla TŻ na mikołajki, Wi już macie pomysły prezentowe?
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 10:16   #938
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Hej hej, to i ja sie do was dołączę, będę mamusią Narazie to początek jest, bo 7 tc. Pozdrawiam
Witaj wśród nas
Cytat:
Napisane przez beatka030500 Pokaż wiadomość
Też kupiłam sobie spodnie z H&M, ale spodobały mi się tylko jedne. Pozostałe jakieś takie dziwne, bo bardzo zwężajace się ku dołowi, a inne ciuchy takie właśnie szaro-bure. Poza tym ceny, mi akurat do gustu przypadły jedne z droższych.Mąż jak zerknął na cenę to zbladł, ale pocieszyłam go ,że w tym miesiącu zakupów ciążowych już nie planuje. Biedak nie wie ile wydatków i rund po sklepach jeszcze go czeka.
Moje sa zupełnie proste, ciemne i fakt, że były to jedyne spodnie, które mi sie tam podobały..
Cytat:
Napisane przez mountain Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja też juz jestem po USG i niby wszystko ok, ale lekarka pozwoliła mi się cieszyć tylko troszkę
Ostatnią @ miałam 17 października więc wg moich wyliczeń to już 6.5 tyg. a na badaniu wyszło, że pęcherzyk ciążowy ma 9 mm (z zarodkiem 2,4 mm) co wskazywałoby na ciążę młodszą o tydzień. Tego zarodka tak do końca nie była pewna i w rezultacie mam zrobić jeszcze jedno badanie za około 10 dni, żeby sprawdzić czy to była późniejsza owulacja czy też ciąża rozwija się nieprawidłowo
Kolejne 10 dni strachu...

No, ale wszystkim przebadanym już mamuśkom serdecznie gratuluję
Nic się nie denerwuj!! na pewno będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
ja też chodze w swoich ciuchach ... brzch mi jakos nie rośnie ... tylko cycki - i to jest straszne! Dziewczyny moze z którąś sie podzielić?

...............
a tak wogóle to dzień dobry
dzisiaj czuje się troche lepiej - nawet zjadłam śniadanie
wczoraj dostałam od babci ochrzan ze nic nie jem ... ale zrobiłam juz postępy: w ciagu tego tygodnia zjadłam zupe jarzynową, barszcz biały i gołąbka - to z takich grubszych rzeczy
Ja poproszę!
Dobrze, że ruszyłaś z jedzeniem,w końcu fasolka musi mieć z czego czerpać
Ja dostałam fazę na Nutellę. Wczoraj zjadłam na kolację dwa kawałki chleba z nutella właśnie i popiłam kubkiem ciepłego mleka-bajka normalnie!
Cytat:
Napisane przez aha9 Pokaż wiadomość
hehe to w taki razie ja dziś 11 tydz zaczynam , ile kosztja w takim razie te spodnie z h&m? ja za tez swoje z happymum płaciłam chyba 120 zł, to taka narmalna cena. Muszę się przejść za wekend może coś zakupię nowego, no i jakiś prezent dla TŻ na mikołajki, Wi już macie pomysły prezentowe?
To kupiłas taniej. W h&m moje kosztowały 150, a były jeszcze takie za 175 szkoda, że happy mum nie ma w Łodzi z internetu jakoś nie lubię ciuchów zamawiać..
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 10:38   #939
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
ja też chodze w swoich ciuchach ... brzch mi jakos nie rośnie ... tylko cycki - i to jest straszne! Dziewczyny moze z którąś sie podzielić?

trzymam kciuki za Twoja siostrę ... oby miała lekki i szybki poród
Hmmm u mnie w sprawie biustu nic
Zawsze mówiłam że w ciąży będę wydekoltowaną ciężarówką, ale i na to chwilowo się nie zapowiada Może za tydzień
A siorka spakowana, i gotowa.Zero paniki. Raz już to przeszła wiec wie co i jak i czego się spodziewać.
Mimo wszystko i ja trzymam za nia kciuki
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 10:49   #940
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Zazdroszczę Twojej siostrze tego spokoju ja pewnie będę panikować
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:05   #941
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Ja teraz marchewkę wcinam
Hm...to nie wiem już czy liczyć tak u siebie ciążę jak piszecie, od pierwszego dnia ostatniej @...by wychodziło mi, że jutro będzie 9 a nie 8 tc
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 11:07   #942
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

u mnie też biust sie powiększył i to sporo.. na co mój mąż łypie tak tymi swoimi oczętami... .. brzucha jeszcze nie mam i pewno długo nie będzie widoczny.. bo przy każdej ciąży tak miałam i nawet w pracy jak brałam wolne to sie szef dziwił czy aby napewno "zaciążyłam"... ....
na razie spokój odzykałam.. bo miałam 3 dni paniki ciążowej... nawet powróciłam do swoich zajęć i do pracy... z jedzeniem jest róznie.. na razie jeszcze nie mam zachcianek.... w nastepnym tygodniu idę do gina, pomierze sie pobadam i odzyskam całkowity spokoj..
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:08   #943
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez aha9 Pokaż wiadomość
hehe to w taki razie ja dziś 11 tydz zaczynam , ile kosztja w takim razie te spodnie z h&m? ja za tez swoje z happymum płaciłam chyba 120 zł, to taka narmalna cena. Muszę się przejść za wekend może coś zakupię nowego, no i jakiś prezent dla TŻ na mikołajki, Wi już macie pomysły prezentowe?
no właśnie prezent dla TŻ- ta na mikołajki zero pomysłów ... przecież drugi raz mu nie dam testu ciążowego
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja poproszę!
Dobrze, że ruszyłaś z jedzeniem,w końcu fasolka musi mieć z czego czerpać
Ja dostałam fazę na Nutellę. Wczoraj zjadłam na kolację dwa kawałki chleba z nutella właśnie i popiłam kubkiem ciepłego mleka-bajka normalnie!
no to proszę bardzo przesłać pocztą?
ooooohhhhh nutella i mleczko! ... a ja nie mogę ani czekoaldy ani mleka! Kurcze no! Od razu mi sie wysyp pryszczy robi na buzi

Ja wczoraj jadłam na kolację kanapkę z serkiem, jakiem i ogórkiem kiszonym
Zauważyłam ze wieczorem lepiej mi wchodzi jedzenie
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:12   #944
anusia_82
Zadomowienie
 
Avatar anusia_82
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 1 162
GG do anusia_82
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
z taką piękną betą nadal nie wierzysz?
Otworzył mi się link ale Twojego wykresu nie było
Zrobiłam sobie swój i czewona kreska wyszła mi ponad tymi wszystkimi przerywanymi liniami ... dużo z tego nie zakumałam
Moze to bliźniaki anusiu


heloooo Małgosiu
Powiedz mi jak sie czujesz? Pociesz mnie ze mdłosci Ci już przeszły
Rzeczywiście w linku otwiera się czysta karta do wpisania swoich wyników tak czy siak moja beta też szybuje nad linią "high" ale moja pani doktor powiedziała, że ważny jest przyrost a resztą się nie martwić bo to ciąża z IUI cykl stymulowany więc może być więcej niż jedna fasola ale może nie przezyć więc na razie tym sobie głowy nie zaprzątam co ma być to będzie. W każdym razie przyjmiemy Wszystko co los przyniesie

Co do mdłości to jakieś tak są, zgaga też ale szczerze mówiąc w ogóle nie czuję tej ciązy bardziej kontroluje siebie, żeby nie dźwigać i takie tam. Naprawdę ciężko mi się z tym oswoić bo tak właściwie czuję się dobrze, czasem gorzej czułam się po lekach do stymulacji więc teraz nie mamna co narzekać Ale przykro mi, że nie które z Was tak cierpią i mam nadzieję, że to szybko przejdzie a bynajmniej się nie nasili
__________________
Powiedziałam "TAK"

Serafinek przyszedł na świat 5 sierpnia 2009

Gabriel przyszedł na świat 11 stycznia 2011
anusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:15   #945
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

dziewczynki co Was tak mało na tym wątku??
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:17   #946
agagmm23
Raczkowanie
 
Avatar agagmm23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 302
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez aha9 Pokaż wiadomość
hehe to w taki razie ja dziś 11 tydz zaczynam , ile kosztja w takim razie te spodnie z h&m? ja za tez swoje z happymum płaciłam chyba 120 zł, to taka narmalna cena. Muszę się przejść za wekend może coś zakupię nowego, no i jakiś prezent dla TŻ na mikołajki, Wi już macie pomysły prezentowe?
Kurcze drogie te spodnie, a to przecież odzież tylko na kilka miesięcy


U mnie biust powiększył się ale tylko troszkę i jeszcze boli i jest taki niedotykalski.

Zapisała się do lekarza na 30.12. I znowu tyle czekania i myslenia czy wszystko jest dobrze.
__________________

agagmm23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:24   #947
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Tu znalazłam fajny kalkulator, wypełniony już przeze mnie ( mam nadzieję, że jest wypelniony:P)
Polecam:

http://dziecko.haczewski.pl/index.ph...ok=2008&bg=000
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:28   #948
AsssiiA
Raczkowanie
 
Avatar AsssiiA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kayhude (Niemcy)
Wiadomości: 83
GG do AsssiiA
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez anusia_82 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście w linku otwiera się czysta karta do wpisania swoich wyników tak czy siak moja beta też szybuje nad linią "high" ale moja pani doktor powiedziała, że ważny jest przyrost a resztą się nie martwić bo to ciąża z IUI cykl stymulowany więc może być więcej niż jedna fasola ale może nie przezyć więc na razie tym sobie głowy nie zaprzątam co ma być to będzie. W każdym razie przyjmiemy Wszystko co los przyniesie

Co do mdłości to jakieś tak są, zgaga też ale szczerze mówiąc w ogóle nie czuję tej ciązy bardziej kontroluje siebie, żeby nie dźwigać i takie tam. Naprawdę ciężko mi się z tym oswoić bo tak właściwie czuję się dobrze, czasem gorzej czułam się po lekach do stymulacji więc teraz nie mamna co narzekać Ale przykro mi, że nie które z Was tak cierpią i mam nadzieję, że to szybko przejdzie a bynajmniej się nie nasili
Ja też czuję sie bardzo dobrze, żadnych mdłości i innych nieprzyjemnych dolegliwości. Chciała bym już żeby brzusio trochę sie na Ciąże zaokrąglił ale to chyba jeszcze trochę za wcześnie
__________________
Moja Julcia

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-34124.png
AsssiiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:31   #949
anusia_82
Zadomowienie
 
Avatar anusia_82
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 1 162
GG do anusia_82
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez AsssiiA Pokaż wiadomość
Ja też czuję sie bardzo dobrze, żadnych mdłości i innych nieprzyjemnych dolegliwości. Chciała bym już żeby brzusio trochę sie na Ciąże zaokrąglił ale to chyba jeszcze trochę za wcześnie
Myślę, że na brzuszek przyjdzie jeszcze czas poza tym jestem pewna, że w wakacje będziemy marudzić na te wielkie brzuchy w upał
__________________
Powiedziałam "TAK"

Serafinek przyszedł na świat 5 sierpnia 2009

Gabriel przyszedł na świat 11 stycznia 2011
anusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 11:33   #950
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

jusali swietny kalkulator

jesli ktos ma regularne cykle to jest naprawde dobry

ja mam 30sto dniowe - owulacje mam 16go dnia cyklu

zaszlam w ciaze dokladne 26 pazdziernika

i ten kalkulator tak tez rzeczywiscie mi obliczyl czyli jest ok

http://dziecko.haczewski.pl/index.ph...ok=2008&bg=000
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:37   #951
AsssiiA
Raczkowanie
 
Avatar AsssiiA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kayhude (Niemcy)
Wiadomości: 83
GG do AsssiiA
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Tu znalazłam fajny kalkulator, wypełniony już przeze mnie ( mam nadzieję, że jest wypelniony:P)
Polecam:

http://dziecko.haczewski.pl/index.ph...ok=2008&bg=000
Bardzo fajny ten kalkulator
__________________
Moja Julcia

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-34124.png
AsssiiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:37   #952
anusia_82
Zadomowienie
 
Avatar anusia_82
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 1 162
GG do anusia_82
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
jusali swietny kalkulator

jesli ktos ma regularne cykle to jest naprawde dobry

ja mam 30sto dniowe - owulacje mam 16go dnia cyklu

zaszlam w ciaze dokladne 26 pazdziernika

i ten kalkulator tak tez rzeczywiscie mi obliczyl czyli jest ok

http://dziecko.haczewski.pl/index.ph...ok=2008&bg=000
kalkulator bardzo trafiony mi pokazał dzień zapłodnienia dokładnie w dniu IUI
__________________
Powiedziałam "TAK"

Serafinek przyszedł na świat 5 sierpnia 2009

Gabriel przyszedł na świat 11 stycznia 2011
anusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:45   #953
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Ja teraz marchewkę wcinam
Hm...to nie wiem już czy liczyć tak u siebie ciążę jak piszecie, od pierwszego dnia ostatniej @...by wychodziło mi, że jutro będzie 9 a nie 8 tc
Jusali, miałyśmy @ tego samego dnia i cykle tej samej długości, jak byłam we wtorek na usg to jak byk jest na wydruku 8w4d czyli jutro zaczynamy 9 tydzień
Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
no właśnie prezent dla TŻ- ta na mikołajki zero pomysłów ... przecież drugi raz mu nie dam testu ciążowego

no to proszę bardzo przesłać pocztą?
ooooohhhhh nutella i mleczko! ... a ja nie mogę ani czekoaldy ani mleka! Kurcze no! Od razu mi sie wysyp pryszczy robi na buzi

Ja wczoraj jadłam na kolację kanapkę z serkiem, jakiem i ogórkiem kiszonym
Zauważyłam ze wieczorem lepiej mi wchodzi jedzenie
Kurierem nawet może być a z serem i góraskiem kiszonym jadłam dziś na śniadanie
Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
dziewczynki co Was tak mało na tym wątku??
Jeszcze sierpień nie obstawiony
Cytat:
Napisane przez agagmm23 Pokaż wiadomość
Zapisała się do lekarza na 30.12. I znowu tyle czekania i myslenia czy wszystko jest dobrze.
Ja ma wizyte tego samego dnia
Cytat:
Napisane przez anusia_82 Pokaż wiadomość
kalkulator bardzo trafiony mi pokazał dzień zapłodnienia dokładnie w dniu IUI
Jaki mądry
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:51   #954
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Smile Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
mariolasl dziękujemy za wsparcie

A więc przyszła pora na to, aby się ujawnić . Z wielką przyjemnością chciałabym dołączyć do Was.

Możecie mnie wciągnąć na swoja listę? (Mariola, 34l, UK,tp ? 07.09, Alexandra/Antonio).
Z TP jeszcze się wstrzymam do USG, z uwagi na moje bardzo długie i nieregularne cykle (Z moich ustaleń wynika, że jestem w 7+ tc, a nie 9+ tc, co daje mi termin na ok 17-18.07, a nie 10.07). Zobaczę, czy się dostanę do mojego gina jeszcze przed Świętami, czy już po Nowym Roku.
Z badań prenatalnych planuje mieć Test Potrójny i USG genetyczne (mój gin jest świetnym specjalistą w tym zakresie).
Wdałam się chyba w matkę, więc dolegliwości ciążowych u mnie brak poza dwoma: brakiem miesiączki i mam nadzieję, że już wkrótce- rosnącym brzuchem .
Na początku lekko pobolewał mnie dół brzucha, a do teraz jeszcze pobolewają mnie piersi. Poza tym wszystko w normie: brak mdłości, nie mam żadnych ciągotek smakowych, czuję się świetnie.

Korzystając z wyprzedaży nie mogłam się opanować i zakupiłam już ciuszki ciążowe . Kosztowało mnie to wszystko ułamek regularnej ceny, więc naprawdę się opłacało. Tak więc jestem już zaopatrzona na maksa na 3/4 ciąży. Mam kilka par spodni, spódnice, topy z długim i krótkim rękawem...
Wszystko śliczne i wygodne.

Pozdrawiam Was serdecznie!
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:55   #955
anusia_82
Zadomowienie
 
Avatar anusia_82
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 1 162
GG do anusia_82
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

A więc przyszła pora na to, aby się ujawnić . Z wielką przyjemnością chciałabym dołączyć do Was.

Możecie mnie wciągnąć na swoja listę? (Mariola, 34l, UK,tp ? 07.09, Alexandra/Antonio).
Z TP jeszcze się wstrzymam do USG, z uwagi na moje bardzo długie i nieregularne cykle (Z moich ustaleń wynika, że jestem w 7+ tc, a nie 9+ tc, co daje mi termin na ok 17-18.07, a nie 10.07). Zobaczę, czy się dostanę do mojego gina jeszcze przed Świętami, czy już po Nowym Roku.
Z badań prenatalnych planuje mieć Test Potrójny i USG genetyczne (mój gin jest świetnym specjalistą w tym zakresie).
Wdałam się chyba w matkę, więc dolegliwości ciążowych u mnie brak poza dwoma: brakiem miesiączki i mam nadzieję, że już wkrótce- rosnącym brzuchem .
Na początku lekko pobolewał mnie dół brzucha, a do teraz jeszcze pobolewają mnie piersi. Poza tym wszystko w normie: brak mdłości, nie mam żadnych ciągotek smakowych, czuję się świetnie.

Korzystając z wyprzedaży nie mogłam się opanować i zakupiłam już ciuszki ciążowe . Kosztowało mnie to wszystko ułamek regularnej ceny, więc naprawdę się opłacało. Tak więc jestem już zaopatrzona na maksa na 3/4 ciąży. Mam kilka par spodni, spódnice, topy z długim i krótkim rękawem...
Wszystko śliczne i wygodne.



Pozdrawiam Was serdecznie!

Witam gorąco
Gratuluję Fasolki no i zakupów....grunt to być przygotowanym
__________________
Powiedziałam "TAK"

Serafinek przyszedł na świat 5 sierpnia 2009

Gabriel przyszedł na świat 11 stycznia 2011
anusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:19   #956
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

A więc przyszła pora na to, aby się ujawnić . Z wielką przyjemnością chciałabym dołączyć do Was.

Możecie mnie wciągnąć na swoja listę? (Mariola, 34l, UK,tp ? 07.09, Alexandra/Antonio).
Z TP jeszcze się wstrzymam do USG, z uwagi na moje bardzo długie i nieregularne cykle (Z moich ustaleń wynika, że jestem w 7+ tc, a nie 9+ tc, co daje mi termin na ok 17-18.07, a nie 10.07). Zobaczę, czy się dostanę do mojego gina jeszcze przed Świętami, czy już po Nowym Roku.
Z badań prenatalnych planuje mieć Test Potrójny i USG genetyczne (mój gin jest świetnym specjalistą w tym zakresie).
Wdałam się chyba w matkę, więc dolegliwości ciążowych u mnie brak poza dwoma: brakiem miesiączki i mam nadzieję, że już wkrótce- rosnącym brzuchem .
Na początku lekko pobolewał mnie dół brzucha, a do teraz jeszcze pobolewają mnie piersi. Poza tym wszystko w normie: brak mdłości, nie mam żadnych ciągotek smakowych, czuję się świetnie.

Korzystając z wyprzedaży nie mogłam się opanować i zakupiłam już ciuszki ciążowe . Kosztowało mnie to wszystko ułamek regularnej ceny, więc naprawdę się opłacało. Tak więc jestem już zaopatrzona na maksa na 3/4 ciąży. Mam kilka par spodni, spódnice, topy z długim i krótkim rękawem... Wszystko śliczne i wygodne.

Pozdrawiam Was serdecznie!
Witam truskawkomaniaczkę
Masz rację, skoro była wyprzedaż to żal nie skorzystać
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:30   #957
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Witaj mariolasl ... GRATULUJE fasolki

no i udanych zakupów ... ja jakoś nie mogę się wybrać na rundkę po sklepach ... no przynajmniej żeby poogladać

Wiem że zazdrość jest niedobra, ale strasznie Ci zazdroszczę dobrego samopoczucia


Jusali kalkulator fajny - też mi wyliczył prawie dokładnie dzień poczęcia /o 1 dzień się machnął/ ... tylko wg kalkulatora jestem w 8 tygodniu, a wg usg w 7
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:39   #958
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

FASOLOWE POLE LIPCOWO-SIERPNIOWE




FASOLOWE TYCZKI
28 sztuk mamy


megi b (Magda, 27l, świętokrzyskie) -------- t.p. 01.07.09 - ??? lub ???
aha9 (Aśka, 25l, lubuskie) ------------------- t.p. 01.07.09 - Maja lub Tymon/Michał
gooha3 (Gosia, 24l, podkarpacie) ----------- t.p. 01.07.09 - ??? lub ???
edyta1421 (Edyta, 28l, Kanada) ------------ t.p. 01.07.09 - ??? lub ???
p4w (Ola, 26l, Szczecin) ----------------------- t.p. 02.07.09 - ??? lub ???
Cassandra23 (Beata, 25l, lubelskie) ------ t.p. 03.07.09 - ??? lub Bartosz
agadom1 (Agnieszka, 31l, wielkop.) -------- t.p. 03.07.09 - ??? lub ???
skierka (Teresa, 27l, podlaskie) ------------- t.p. 09.07.09 - ??? lub ???
beatka030500 (Beatka, ?? l, ...) ---------- t.p. 09.07.09 - ??? lub ???
Truheart (Ola, 27l, Łódź) -------------------- t.p. 13.07.09 - ??? lub ???
jusali (???, 20l, warm.-mazurskie) ----------- t.p. 13.07.09 - ??? lub ???
AsssiiA (Asia, 21 l, Niemcy) ------------------ t.p. 14.07.09 - Julia lub Jakub
erysipelothrix (Martyna, 29 l, ...) --------- t.p. 15.07.09 - ??? lub ???
mariolasl (Mariola, 34l, UK) ---------------- t.p. 17.07.09 - Alexandra lub Antonio
Svinecka (Ania, 25l, Szczecin) -------------- t.p. 18.07.09 - Emilia lub Marcel
serafia11 (???, ?? l, ...) --------------------- t.p. 20.07.09 - ??? lub ???
Ania0104 (Ania, 25l, podkarpacie) --------- t.p. 21.07.09 - Emilia lub ???
katarzynka00(Kasia, ?? l, ...) ------------- t.p. 24.07.09 - Laura lub Emil
majka versace (Beata, 30l, Manchester) -- t.p. 25.07.09 - ??? lub ???
mountain (Karolina, 30l, mazowieckie) ---- t.p. 26.07.09 - Lena lub Tymon/Michał
Gizmiatko (Kasia, 25l, śląskie) ------------- t.p. 27.07.09 - Zosia lub Natan
agagmm23 (Agnieszka, 25l, mazowieckie) --- t.p. 27.07.09 - ??? lub ???
czekoladka21 (???, ?? l, ...) --------------- t.p. 01.08.09 - Weronika lub Robert
anusia_82 (Ania, 26l, z nad morza ) ------- t.p. 04.08.09 - ??? lub ???
musicman (???, ?? l, ...) ---------------- t.p. .07.09 - ??? lub ???
magi 77 (Marta, 31 l, mazowieckie) ----- t.p. .07.09 - ??? lub ???
BASIA3333 (Basia, ?? l, ...) ------------- t.p. .07.09 - ??? lub ???
Wojtusia (???, ?? l, ...) ------------------ t.p. .07.09 - ??? lub ???








*** dziewczynki czy któraś z Was chciałaby podać jakies dane do listy???
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.

Edytowane przez Ania0104
Czas edycji: 2008-12-04 o 12:40
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:49   #959
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Witaj mariolasl ... GRATULUJE fasolki

no i udanych zakupów ... ja jakoś nie mogę się wybrać na rundkę po sklepach ... no przynajmniej żeby poogladać
Szkoda, że nie mieszkamy blisko to bym Cię wyciągnęła
A jak tam Twoja przyjaciółka się czuje? jak leczenie?
U nas wyprzedaże zaczną się w styczniu i obiecałam sobie, że wtedy upoluję też pierwsze ciuszki dla fasolki
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:54   #960
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie mieszkamy blisko to bym Cię wyciągnęła
A jak tam Twoja przyjaciółka się czuje? jak leczenie?
U nas wyprzedaże zaczną się w styczniu i obiecałam sobie, że wtedy upoluję też pierwsze ciuszki dla fasolki
noooooo szkoda pobiegały byśmy po sklepach
Chyba muszę TŻ-ta wyciągnąć ... albo siostrę - tylko że ona studiuje i będzie dopiero przed świetami
a kolezanka po zabiegu ok ... dołaczyła do nas na wizaż (jest na liscie staraczek - Fiona ... no tylko ta endometrioza ... i pani gin proponuje IUI ... tylko jakaś dziwna sie zrobiła - tzn ginka taka oschła jakaś

Ale ja ciągle wierze ze im się uda!!! No np teraz w grudniu na gwiazdkę
Tylko ona powoli traci nadzieję - a ja nie wiem jak ją pocieszać
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.