Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 21:10   #961
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
I ogólnie muszę powiedzieć, że znalazłam motywację do angielskiego: a mianowicie stronę postcrossing gdzie się wysyła pocztówki w różnych językach. No i miałam nie lada wyzwanie by stworzyć pierwsze dwie pocztówki i stronę profilową
Popieram!
Pisałam nawet o tym tutaj. Zachęcam również do korzystania z polskiego, jak i oficjalnego postcrossingowego forum - można wymieniać się na ulubione kartki, posyłać w świat zeszyt, albo wymieniać się gadżetami
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 06:56   #962
Alexanderka91
Raczkowanie
 
Avatar Alexanderka91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Coś ostatnio nauka idzie mi jak krew z nosa ....
Na dodatek okazało się, że mam wadę wzroku i już dzisiaj odbieram okulary- mam nadzieję, że dzięki temu będę mogła trochę dłużej siedzieć nad językami bez zmęczenia .

Ostatnio postawiłam na czeski i rosyjski. Angielski gdzieś tam zawsze sam się ćwiczy, ale postanowiłam przyłożyć się do rosyjskiego, bo szkoda by było zapomnieć to, czego się nauczyłam rok temu. Poza tym posiadam mnóstwo materiałów, po co mają się kurzyć na półce.
Alexanderka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:01   #963
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez Alexanderka91 Pokaż wiadomość
Ostatnio postawiłam na czeski i rosyjski. Angielski gdzieś tam zawsze sam się ćwiczy, ale postanowiłam przyłożyć się do rosyjskiego, bo szkoda by było zapomnieć to, czego się nauczyłam rok temu. Poza tym posiadam mnóstwo materiałów, po co mają się kurzyć na półce.
Też za jakiś czas zamierzam tak zrobić - tzn. zmniejszyć intensywność angielskiego, a położyć nacisk na hiszpański i ew. japoński.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:36   #964
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Znacie jakąś stronkę gdzie można bezpłatnie posłuchać angielskich tekstów (podcastów), ale żeby mieć tekst?

Znalazłam: http://www.podcastsinenglish.com/index.shtml ale tu tylko słuchanie jest darmowe, do innych opcji trzeba już wykupić abonament
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:17   #965
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Popieram!
Pisałam nawet o tym tutaj. Zachęcam również do korzystania z polskiego, jak i oficjalnego postcrossingowego forum - można wymieniać się na ulubione kartki, posyłać w świat zeszyt, albo wymieniać się gadżetami
Na tym forum też już zagościłam, na dzień dobry przywitała się ze mną anglistka i coś czuję aż mi wstyd będzie jak nadziergam pierwszego posta po ang.
A stronkę oczywiście dzięki Twojemu blogowi odkryłam
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:31   #966
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Ja dzięki sharedtalk.com poznałam 3 osoby, z którymi codziennie piszę. Jeden Amerykanin, drugi to chłopak z Kolumbii, a trzeci to Niemiec uczący się polskiego (jak ona nawija Uczy się rok, a już mówi jak Polak ).

Fajna sprawa
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 21:27   #967
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Ja dzięki sharedtalk.com poznałam 3 osoby, z którymi codziennie piszę. Jeden Amerykanin, drugi to chłopak z Kolumbii, a trzeci to Niemiec uczący się polskiego (jak ona nawija Uczy się rok, a już mówi jak Polak ).

Fajna sprawa
Zainteresowalaś mnie
musze się zainteresowac tym tematem, chętnie z kimś popiszę musze szkolic jezyk pzred wyjazdem xD
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 21:38   #968
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Ja dzięki sharedtalk.com poznałam 3 osoby, z którymi codziennie piszę. Jeden Amerykanin, drugi to chłopak z Kolumbii, a trzeci to Niemiec uczący się polskiego (jak ona nawija Uczy się rok, a już mówi jak Polak ).

Fajna sprawa
Czyżby Alexander? Też go podziwiam Jak na rok nauki to naprawdę świetnie mu idzie. Robi jakieś drobne błędy, ale każdy temat się wypowie

Ja weszłam tam na chwilę a siedziałam chyba z godzinę i w sumie tak dłużej to z nim rozmawiałam Jeszcze jeden Kolumbijczyk i jeden Chilijczyk się odezwali ;P
Esency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 21:45   #969
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez Esency Pokaż wiadomość
Czyżby Alexander? Też go podziwiam Jak na rok nauki to naprawdę świetnie mu idzie. Robi jakieś drobne błędy, ale każdy temat się wypowie

Ja weszłam tam na chwilę a siedziałam chyba z godzinę i w sumie tak dłużej to z nim rozmawiałam Jeszcze jeden Kolumbijczyk i jeden Chilijczyk się odezwali ;P
w.laśnie sie zarejstrowałam
mam pytanie wybrałam dwa jezyki do anuki angielski i hiszpanski
a jak mam np znalesc osobe ktora chce uczyc sie polskiego ? da sie tak czy nie?

COFAM Pytanie już się wiem
a o czym piszenie z nimi bo ja dopiero sie zarestrowałam i jestem ciemna jeszcze

Edytowane przez t_89
Czas edycji: 2012-02-13 o 21:48
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 22:21   #970
Alexanderka91
Raczkowanie
 
Avatar Alexanderka91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Czytając wasze posty doszłam do pewnego wniosku, że nie przepadam za materiałami multimedialnymi np. programami do nauki języków, portalami czy platformami językowymi...
Nie wiem dlaczego tak jest , ale szybko mnie one nudzą, męczą i nie potrafię spędzić dłuższej chwili nad takim programem. Tyle razy próbowałam przerzucić się z fiszek na Anki, ale ja jednak wolę tę karteczkę w łapie czy stronę podręcznika do języka niż ćwiczenia na busuu itp. .

Wiem, że wiele tracę, ale chyba nigdy się nie przekonam
Alexanderka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 22:43   #971
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez Esency Pokaż wiadomość
Czyżby Alexander? Też go podziwiam Jak na rok nauki to naprawdę świetnie mu idzie. Robi jakieś drobne błędy, ale każdy temat się wypowie

Ja weszłam tam na chwilę a siedziałam chyba z godzinę i w sumie tak dłużej to z nim rozmawiałam Jeszcze jeden Kolumbijczyk i jeden Chilijczyk się odezwali ;P
Tak, właśnie on a Kolumbijczyk to Sebastian?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 09:12   #972
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Ja ostatnio nie zaglądałam do Profesorka i narobiło mi się 1400 powtórek :/ więc zabieram się do roboty
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:57   #973
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez Alexanderka91 Pokaż wiadomość
Czytając wasze posty doszłam do pewnego wniosku, że nie przepadam za materiałami multimedialnymi np. programami do nauki języków, portalami czy platformami językowymi...
Nie wiem dlaczego tak jest , ale szybko mnie one nudzą, męczą i nie potrafię spędzić dłuższej chwili nad takim programem. Tyle razy próbowałam przerzucić się z fiszek na Anki, ale ja jednak wolę tę karteczkę w łapie czy stronę podręcznika do języka niż ćwiczenia na busuu itp. .

Wiem, że wiele tracę, ale chyba nigdy się nie przekonam
Nie masz co się stukać w głowę, ważne, żeby wybrać najlepszą metodę dla siebie Też nie pałam miłością do programów multimedialnych, długo musiałam przekonywać się do Anki czy podcastów, ale nic więcej. Niektórzy dobrze odnajdują się w świecie kolorów i mogą się skupić na treści a nie tylko na formie, inni, jak my, wolą standardowe sposoby, książki, przepisywanie itd. Nie wiem czy jest czym się martwić, bo jak kiedyś widziałam na Lang8 post Polaka poprawiający wpis Japonki, to jeszcze raz musiałam sama go poprawić
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:16   #974
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
w.laśnie sie zarejstrowałam
mam pytanie wybrałam dwa jezyki do anuki angielski i hiszpanski
a jak mam np znalesc osobe ktora chce uczyc sie polskiego ? da sie tak czy nie?

COFAM Pytanie już się wiem
a o czym piszenie z nimi bo ja dopiero sie zarestrowałam i jestem ciemna jeszcze
A to zależy jak rozmowa popłynie. Samo jakoś wychodzi. Standardowo zaczyna się od jakiegoś cześć, jak się masz a potem już dowolność. Musisz wyczuć ile ta druga osoba chce zdradzić, albo może sama poprowadzi rozmowę

Cytat:
Napisane przez Alexanderka91 Pokaż wiadomość
Czytając wasze posty doszłam do pewnego wniosku, że nie przepadam za materiałami multimedialnymi np. programami do nauki języków, portalami czy platformami językowymi...
Nie wiem dlaczego tak jest , ale szybko mnie one nudzą, męczą i nie potrafię spędzić dłuższej chwili nad takim programem. Tyle razy próbowałam przerzucić się z fiszek na Anki, ale ja jednak wolę tę karteczkę w łapie czy stronę podręcznika do języka niż ćwiczenia na busuu itp. .

Wiem, że wiele tracę, ale chyba nigdy się nie przekonam
Grunt żeby znaleźć metodę dla siebie, jeżeli fiszki, podręczniki itp. wystarczają Ci do szczęścia to bardzo dobrze Dla mnie np. to jest nudne i staram się trochę uczyć z książek, trochę z internetu, trochę z fiszek i trochę z profesorków

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Tak, właśnie on a Kolumbijczyk to Sebastian?
Wiesz co, chyba nie. W sumie to nie wiem, bo długo nie rozmawialiśmy. Pisał mi tylko, że chciałby żonę polkę, ale wszystkie mu odmawiają xD W każdym razie rozmawialiśmy po angielsku, bo jeszcze polskiego za dużo się nie uczył
Esency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:33   #975
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

mam jeszze pytanko w sprawie tego chatu wysyłamy @ tak czy mozna rozmawiac jakoś w okienku jak na chacie bo tego nie widzę? mam tylko wyślij mejla proszę o odp
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:43   #976
Misia9529
Raczkowanie
 
Avatar Misia9529
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 214
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

zaprosił mnie do znajomych pewnien facet (na italki) i nie rozumiem co ma na myśli, pisząc: "please let me know about your activity"
mam mu napisać kiedy jestem dostępna czy co?
Misia9529 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:30   #977
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Dziwne pytanie, ja bym go zapytała 'what exactly do you want to know?'
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:49   #978
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
mam jeszze pytanko w sprawie tego chatu wysyłamy @ tak czy mozna rozmawiac jakoś w okienku jak na chacie bo tego nie widzę? mam tylko wyślij mejla proszę o odp
Po prawej stronie masz text chat i tam klikasz i Ci się otwiera tak jak normalny chat.
Esency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:50   #979
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Jakby ktoś był zainteresowany to jest promocja na eTutora
http://www.groupon.pl/deals/cala-pol..._0_0_46&a=1661
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 13:31   #980
Misia9529
Raczkowanie
 
Avatar Misia9529
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 214
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

hmm zainteresowała mnie ta promocja... wielokrotnie czytałam na forum, że dziewczyny robią jakieś powtórki z eTutora (cokolwiek to znaczy) i kiedyś odwiedziłam tą stronę, ale gdy zobaczyłam, że to płatne zrezygnowałam. Chociaż teraz ta zniżka jest duża i zastanawiam się nad tym kursem 12-miesięcznym za 90 zł, ale nie wiem, czy warto...
Misia9529 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:58   #981
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

O, ciekawie się zapowiada. Jaką macie opinię o eTutorze?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 15:12   #982
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Dla mnie był on dobry, jakbym się bardziej przykładała do niego, to w sumie duzo bym mogła wyciagnac. lekcje są dosyc ciekawe, i to, że ktos sprawdza twoja wymowe i pisanie.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 18:14   #983
netkia
Raczkowanie
 
Avatar netkia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Korzystam z eTutora już jakiś czas, ogólnie jestem zadowolona, lubię uczyć się w nim zdań, jest forum gdzie można powymieniać się spostrzeżeniami. Nie musze się matwić, ze strace postępy jakby komp mi padł Też zakupiłam w promocji, jak dla mnie opłacalna inwestycja Na przemian korzystam też z Henrego, eTutor jak dla mnie ciekawszy.
netkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:04   #984
anusia_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Witam. Jeśli można chciałam się dołączyć Przyznam się, że nie przeczytałam wszystkich 33 stron. Jednak przeglądając ten wątek nie znalazłam ani słowa o portalu http://www.livemocha.com który chciałam polecić. Trzeba trochę czasu tam spędzić żeby poznać kogoś sensownego, ale jeżeli szukacie towarzystwa do rozmowy to jak najbardziej warto. Osobiście szlifuje angielski na kursie. W domu wspieram się profesorkiem oraz tell me more i oczywiście znajomymi z livemocha.
anusia_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:12   #985
Misia9529
Raczkowanie
 
Avatar Misia9529
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 214
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

jeśli lubicie przeglądać komiksy internetowe, to znalazłam komiks (chyba) Polaka, ale po angielsku. Dla zabicia czasu i rozrywki w sam raz
http://www.loadingartist.com
Misia9529 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:22   #986
Alexanderka91
Raczkowanie
 
Avatar Alexanderka91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Do mnie dotarła dzisiaj już druga książka czeskiego pisarza Michala Viewegh'a w oryginale Nie wiem jakim cudem udało mi się ją upolować na allegro za grosze... Czasami mam wrażenie, że ktoś gdzieś czyta w moich myślach, bo o czym bym nie pomyślała to nagle pojawia się to na allegro w świetnej cenie . A książki po czesku raczej nie należą do najpopularniejszych i ogólnie dostępnych pozycji u nas ....
Alexanderka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 22:18   #987
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Futbolowa - czytałam na Twoim blogu o fiszkach, wykonywanych przez Ciebie samodzielnie. Akurat też od dłuższego czasu zastanawiam się nad robieniem swoich, bo Anki na telefonie czy laptopie w ogóle do mnie nie przemawiają, nie umiem się z nich uczyć. Nie boisz się, że kolekcja fiszek będzie tak gigantyczna, że nie będziesz wiedziała gdzie je trzymać? Np. jestem teraz w trakcie przyswajania 2tysięcy najczęściej używanych słów wg isel i jak pomyślę, że będę miała je w formie papierowej to ogarnia mnie przerażenie czy w ogóle to ma sens. No ale z drugiej strony taki sposób nauki jest dla mnie przyjemniejszy... i tak tkwię w tym jednym punkcie i nie wiem co ze sobą zrobić
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 23:38   #988
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
Futbolowa - czytałam na Twoim blogu o fiszkach, wykonywanych przez Ciebie samodzielnie. Akurat też od dłuższego czasu zastanawiam się nad robieniem swoich, bo Anki na telefonie czy laptopie w ogóle do mnie nie przemawiają, nie umiem się z nich uczyć. Nie boisz się, że kolekcja fiszek będzie tak gigantyczna, że nie będziesz wiedziała gdzie je trzymać? Np. jestem teraz w trakcie przyswajania 2tysięcy najczęściej używanych słów wg isel i jak pomyślę, że będę miała je w formie papierowej to ogarnia mnie przerażenie czy w ogóle to ma sens. No ale z drugiej strony taki sposób nauki jest dla mnie przyjemniejszy... i tak tkwię w tym jednym punkcie i nie wiem co ze sobą zrobić
Ty mnie nie strasz Nie zastanawiałam się jeszcze nad tym, ale chyba aż tylu fiszek w swoim życie nie naprodukuję

Cytat:
Napisane przez Alexanderka91 Pokaż wiadomość
Do mnie dotarła dzisiaj już druga książka czeskiego pisarza Michala Viewegh'a w oryginale Nie wiem jakim cudem udało mi się ją upolować na allegro za grosze... Czasami mam wrażenie, że ktoś gdzieś czyta w moich myślach, bo o czym bym nie pomyślała to nagle pojawia się to na allegro w świetnej cenie . A książki po czesku raczej nie należą do najpopularniejszych i ogólnie dostępnych pozycji u nas ....
Ależ fajnie! Ja właśnie licytuję na Allegro książki po angielsku, może się uda

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Jakby ktoś był zainteresowany to jest promocja na eTutora
http://www.groupon.pl/deals/cala-pol..._0_0_46&a=1661
Skusiłam się!
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:23   #989
Alexanderka91
Raczkowanie
 
Avatar Alexanderka91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
Futbolowa - czytałam na Twoim blogu o fiszkach, wykonywanych przez Ciebie samodzielnie. Akurat też od dłuższego czasu zastanawiam się nad robieniem swoich, bo Anki na telefonie czy laptopie w ogóle do mnie nie przemawiają, nie umiem się z nich uczyć. Nie boisz się, że kolekcja fiszek będzie tak gigantyczna, że nie będziesz wiedziała gdzie je trzymać? Np. jestem teraz w trakcie przyswajania 2tysięcy najczęściej używanych słów wg isel i jak pomyślę, że będę miała je w formie papierowej to ogarnia mnie przerażenie czy w ogóle to ma sens. No ale z drugiej strony taki sposób nauki jest dla mnie przyjemniejszy... i tak tkwię w tym jednym punkcie i nie wiem co ze sobą zrobić
Ja nie Futbolowa, ale temat fiszek jest szczególnie bliski mojemu sercu . Mam w swojej kolekcji dobre kilka tysięcy fiszek (i tych gotowych i robionych samodzielnie) i jak do tej pory wystarczy karton po butach czy metalowe pudełko po ciastach ze świąt i wszystko się ładnie mieści. Fiszki, które już daaawno przerobiłam mam spięte gumką, schowane głęboko i czasami sobie je ponownie przeglądam, co zajmuje mi chwilkę czasu. Reszta, która jest aktualnie w fazie nauki siedzi sobie w memoboxie i ma się dobrze. Problemem jest jedynie moja kicia, która kocha mi mieszać w fiszkach .... Miałam kilka podejść do programów komp. z fiszkami, wolę jednak tradycyjne kartoniki.
Także rób fiszki bez obawy, że Cię zasypią

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość


Ależ fajnie! Ja właśnie licytuję na Allegro książki po angielsku, może się uda

Ajjjj jak patrzę na te książki po angielsku na allegro taaaaaaki wybór, a z pozycji po czesku Hodowla kanarków, Twoje rośliny w ogrodzie, jakieś rośliny szklarniowe . Dlatego jak zobaczę coś bardziej przystępnego to
Alexanderka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:50   #990
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Języki obce same szlifujemy do perfekcji dość chcemy.

Cytat:
Napisane przez Alexanderka91 Pokaż wiadomość
Ja nie Futbolowa, ale temat fiszek jest szczególnie bliski mojemu sercu . Mam w swojej kolekcji dobre kilka tysięcy fiszek (i tych gotowych i robionych samodzielnie) i jak do tej pory wystarczy karton po butach czy metalowe pudełko po ciastach ze świąt i wszystko się ładnie mieści. Fiszki, które już daaawno przerobiłam mam spięte gumką, schowane głęboko i czasami sobie je ponownie przeglądam, co zajmuje mi chwilkę czasu. Reszta, która jest aktualnie w fazie nauki siedzi sobie w memoboxie i ma się dobrze. Problemem jest jedynie moja kicia, która kocha mi mieszać w fiszkach .... Miałam kilka podejść do programów komp. z fiszkami, wolę jednak tradycyjne kartoniki.
Także rób fiszki bez obawy, że Cię zasypią
właśnie doszłam do takiego samego wniosku dziękuję Ci za odpowiedź nie ma co szarpać się z Ankami skoro w moim/naszym wypadku w ogóle się nie sprawdzają i nie dają efektów
kupiłam już bloki, niedługo siadam do pisania
czy ten memobox można kupić gdzieś stacjonarnie?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.