Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 2011 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 18:35   #961
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
francmal jestes ze Starogardu?????To blisko mniejakies 70km
Teoretyczne jo (raz do roku jak ojczyznę odwiedzam),a w praktyce mieszkam w Kilkenny a Ty gdzie mieszkasz?
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 18:40   #962
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Czarna super, że z dzidzią wszystko ok.
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 18:45   #963
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

francmal mnie wzięło na szpinak pochłaniam paczkę dzienne i jeszcze mi mało :P[/QUOTE]

Mam nadzieje, ze mnie nie weźmie na żadne zielsko bo ewentualnie tylko sałate ale w małych ilościach trawię Chociaż kto wie jak dzidzia będzie chcieć to nic nie pomorze
Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Cześć kobietki!

Wróciłam niedawno z polskiej kliniki w Londynie...pojechałam zobaczyć,co dzieje się z moją dzidzą,bo te plamienia nie dawały mi spokoju! Otóż...pani doktor powiedziała,że wszystko jest w porząku i krew pojawiała się z powodu współzycia z partnerem oraz grzebaniu w środku paluchem :P Pojawiło sie troszkę nadżerki,ale kiedy pytałam,stwierdziła,że teraz nie będziemy tego leczyć,a dziecku nic nie zagraża! Poza tym... widziałam mojego małego skrzacika na ekranie i słyszałam bijące serduszko! -naprawde niesamowite uczucie! Miałam łzy w oczach! Termin porodu wyliczyła na 12 marca 2011,a wiek ciąży na 7 tydzień i 2 dzień,z tym że dzidziuś jest mniejszy niż na 7 tygodni,więc mała około 6. Kamień spadl mi z serca i w końcu mogę się cieszyć odmiennym stanem..pal licho wszystkie mdłości i inne dolwgliwości-ważne,że maluszek jest zdrowiutki!

Ps.Jak to jest z pęcherzykiem żółtkowym,bo kiedy patrze na zdjęcie,to wcale go nie widać...jest tylko zaciemnienie-maica i w srodku,po lewej stronie fasolka!?

Buziaczki dla wszystkich

No i dobrze, że się wybrałaś teraz możesz być spokojna i wiesz, że w razie "w" masz gdzie się udać a nie czekać tylko na lot do Polski
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 18:59   #964
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

francmal no jak już piszesz że teoretycznie "JO" to wiem że to moje stronyja jestem z Karsina,14km za Czerskiem-może kojarzysz????

Ale obżarłam siegyrosa zaraz padnejutro musze do skarbówki jechać bo podatki są do płaceniai może polatam po sklepach

Będę dziś znowu sama spała tz na montaz do Poznania jedzie
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 19:10   #965
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Czersk kojarze Twojej miejscowości nie ale luknęłam na mapę i mieszkasz niedaleko Wiela, które coś mi mówi. No a jak ja wróce do PL to dokładnie będę z Rokocina jeśli czasami odwiedzasz stolice Kociewia to pewnie mijasz tę wiochę
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 19:25   #966
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
No ja tez wiemna szczescie juz mieszkamy dwa lata
Czasem nachodzą mnie wątpliwości czy my sobie damy radę ze wszystkim finansowo i czasowo. Rodzę w marcu a wykończeniówkę zaczynamy w lutym trochę sobie tego nie wyobrażam
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 19:58   #967
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

*kaalinaa* ja tez sie obawialamchyba kazdy tak ma,niepewnośc jak sie da radę itp.na szczescie nam udalo sie wybudowac bez kredytu bo tak jeszcze by doszlo jak splacac kredyt i czy w nastepnym miesiacu bedzie na ratepostawi surowy stan to wierzcholek góry lodowj,wykonczyc to juz jest wyzsza szkola jazdyale dalo sie i jest git
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 20:53   #968
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez wanilia83 Pokaż wiadomość
blackrose4u najbardziej przypadło mi do gustu Ciasto Cappuccino znikające w mig i Pycha Kokosowe Kasi, wsszytskigo najlepszego z okazji urodzin

co do kawy to teraz pije jedną dziennie a zanim się dowiedziałam o ciąży 4 i powiem wam że jakbym nie wiedziała o ciąży to pewnie dalej bym piła 4 bo w ogóle mnie nie odrzuca
alkohol też się zdarzył jak jeszcze nie wiedziałam o groszku ale tylko i wyłącznie Karmi takie miałam smaki :P teraz też bym wypiła ale wiem że mi nie wolno

iizabelaa źle się wyraziłam kot to nie problem też kocham mojego małego grubaska tylko boje się że będę wysłuchiwać znajomych i rodzinę żebym trzymała się od kota z daleka hmm.. tylko jak, a żeby od kuwety trzymać się z daleka to też nie lada wyczyn bo młody jak tylko rano wyjdzie z kuwety to przylatuje do naszego łózka przynosząc ze sobą pół jej zawartości na futrze
ja do tej pory parę razy w tyg ćwiczyłam na orbitreku ale teraz strasznie szybko się męczę i już po 20 min łapie mnie ból brzucha więc na razie nie ryzykuje i na spokojnie może po 10 min będę ćwiczyć co pól godz.

nerwowa nie jestem, mdłości nie mam i gdyby nie test to czułabym się jak przed okresem

witaj oleniolek w naszym coraz większym gronie

francmal mnie wzięło na szpinak pochłaniam paczkę dzienne i jeszcze mi mało :P

skąd to znam

ale wiesz żeby się zarazić to trzeba zjeść surowe mięcho zakażone, albo pokarm zanieczyszczony kałem, także nie masz się co martwić, a ludziska ignoruj
nie znają się i przesądy opowiadają
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 21:08   #969
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez mokra6 Pokaż wiadomość
Też na śniadanie zjadłam suchą bułkę i popiłam colą. Na szczęście teraz musiłam robić obiad, a że byłam wygłodzona to zjadłam i póki co mi dobrze

Ja pracuję w przedszkolu, także mam wakacje, tylko za tydz. pracuję 4 dni, bo moje przedszkole, ma dyżur. Mam nadzieję, że dam radę i nikt sie nie kapnie. Poza tym jesteśmy w trakcie budowy domu, kasa się rozchodzi, że szok, ale jakoś to będzie
zawsze chcialam pracoać z maluchami

Cytat:
Napisane przez Black_Angel86 Pokaż wiadomość
Ja nic nie mogę jeść, nadal mnie wszystko drażni, lodówki nie mogę otworzyć ze względu na zapachy, zmywarki zresztą też. Wymyśliłam dziś na obiad zupę pomidorową, tylko ona mi apetycznie pachnie. Ciekawe czy tak będzie jeszcze długo? A jak 7 miesięcy? Ojej...
ja bym zjadła kapuśniakaaaa

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Cześć kobietki!

Wróciłam niedawno z polskiej kliniki w Londynie...pojechałam zobaczyć,co dzieje się z moją dzidzą,bo te plamienia nie dawały mi spokoju! Otóż...pani doktor powiedziała,że wszystko jest w porząku i krew pojawiała się z powodu współzycia z partnerem oraz grzebaniu w środku paluchem :P Pojawiło sie troszkę nadżerki,ale kiedy pytałam,stwierdziła,że teraz nie będziemy tego leczyć,a dziecku nic nie zagraża! Poza tym... widziałam mojego małego skrzacika na ekranie i słyszałam bijące serduszko! -naprawde niesamowite uczucie! Miałam łzy w oczach! Termin porodu wyliczyła na 12 marca 2011,a wiek ciąży na 7 tydzień i 2 dzień,z tym że dzidziuś jest mniejszy niż na 7 tygodni,więc mała około 6. Kamień spadl mi z serca i w końcu mogę się cieszyć odmiennym stanem..pal licho wszystkie mdłości i inne dolwgliwości-ważne,że maluszek jest zdrowiutki!

Ps.Jak to jest z pęcherzykiem żółtkowym,bo kiedy patrze na zdjęcie,to wcale go nie widać...jest tylko zaciemnienie-maica i w srodku,po lewej stronie fasolka!?

Buziaczki dla wszystkich
super ja też miałam lekkie krwawienie a wlasciwie dosc delikatne po stosunki i gin mi powiedział ,że mam takiego ostrego seksu nie uprawiac az mi sie odechcialo



ja od rana na samych suchych bułkach
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 22:03   #970
agus235
Raczkowanie
 
Avatar agus235
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 472
GG do agus235
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

cześć dziewczyny dzisiaj byłam u mojego gina i potwierdził ciążę ale na usg jeszcze widział tylko pęcherzyk 19mm więc 5 sierpnia ide na drugie usg zeby zobaczyć serduszko.Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok pozdrawiam
agus235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 06:23   #971
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

witam dziewcczynki z rana

dzis ide na to usg mam nadzije ze kolejka nie bedzie za duza i zalapie sie na nie no i najwazniejsze zeby gin potwieridzl ze wszytko jest ok z moja ciaza :prosi :

milego dzionka zycze

a i witaj agus235
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 06:26   #972
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
Czasem nachodzą mnie wątpliwości czy my sobie damy radę ze wszystkim finansowo i czasowo. Rodzę w marcu a wykończeniówkę zaczynamy w lutym trochę sobie tego nie wyobrażam
My to samo. Tzn może wykończeniówkę uda się wcześniej, ale póki co idzie jak krew z nosa.

Cytat:
Napisane przez agus235 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny dzisiaj byłam u mojego gina i potwierdził ciążę ale na usg jeszcze widział tylko pęcherzyk 19mm więc 5 sierpnia ide na drugie usg zeby zobaczyć serduszko.Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok pozdrawiam
To super. Teraz tylko czekać na kolejne usg
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 06:31   #973
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

cześć dziewczyny,

ja w pracy siedzę i kawę popijam.

Dzisiaj od rana było mi niedobrze, tak jakby początek mdłości.
I tak sie zastanawiam co to będzie jak się to rozkręci na dobre, jak ja dam radę w pracy
Niektóre z was piszą, że od 5 rana je męczy.

Dzisiaj zadzwonię to gin umówić się na wizytę w przyszłym tygodniu
To będzie dopiero 6tc, ale nie moge wytrzymać.

A tak poza tym to do dentysty musze się jeszcze wybrać
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 07:49   #974
Black_Angel86
Zadomowienie
 
Avatar Black_Angel86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 810
GG do Black_Angel86 Send a message via Skype™ to Black_Angel86
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Hello
ja jeszcze siedzę w łóżeczku, tak mi tu dobrze. Dziś czuję się chyba lepiej niż wczoraj. Tak, wczoraj to myślałam, że ducha wyzionę. Nawet jak piekłam ciasto to mnie jego zapach drażnił. Jak wrócił małż to teściowie oraz siostra jego wraz z facetem swym przyszli na kawę. Szczerze, to średnio podobają mi się takie spędy, ale lepsze to niż to co było kiedyś. Np. rok temu tydzień przed naszym ślubem TŻ miał urodziny i zjechało się dwadzieścia osób żądnych frytek i bigosu. I tak tylko ciasto dostali. :p Ahhh. No to wczoraj powyliśmy do Singstar, pograliśmy w BUZZa i rozeszli się do swoich pokoi. Dziś chyba wpadnie do mnie moja koleżanka w odwiedziny, i super bo siedząc w domu człowiek na prawdę nie ma żadnych rozrywek poza netem i TV. Buu, a jak tam u Was?
__________________

blog

fotografia

Black_Angel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 08:52   #975
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

U mnie chyba kluska ostro z mięśniakiem walczy, bo przez ostatnie 3 dni bywało, że ból był prawie nie do zniesienia. Mam nadzieje, że moja zastępcza gine łaskawie odbierze tel i dziś do niej pójdę. i znowu zaczynają sie upały.
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 08:52   #976
mokra6
Zadomowienie
 
Avatar mokra6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 439
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
witam dziewcczynki z rana

dzis ide na to usg mam nadzije ze kolejka nie bedzie za duza i zalapie sie na nie no i najwazniejsze zeby gin potwieridzl ze wszytko jest ok z moja ciaza :prosi :
Daj nam szybko znać co i jak.
mokra6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 08:56   #977
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

dam znac na pewno - eh zeby juz bylo p wszystkim i zeby bylo wszysyko ok :pro si:: prosi::pros i::p rosi::prosi ::pr osi: :pro si:: prosi::pros i::p rosi::prosi ::pr osi:
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 09:04   #978
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

hej
a my chyba zaczelismy działania w kierunku dzidzi.
no zobaczymy za 10 dni
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 09:29   #979
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

a ja mam dziś mnóstwo energii

obudziłam się dziś wczesniej, wstalam o 6, poszłam na 40 minutowy spacerek, kupiłam jedzonko na śniadanie, zrobiłam śniadanie (jajecznica na pomidorach i pumpernikiel z żółtym serkiem)
TŻ był w szoku
a do pracy przyjechałam na rowerze
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 09:36   #980
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Ja od wczoraj mam mega katar i dziś jeszcze chrypka doszła.

Edytowane przez Jok3r
Czas edycji: 2010-07-20 o 09:46
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 09:54   #981
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

heheh oleniolek jak masz tyle energii to moze i mi cos smacznego podrzucisz - ja si etak martwie ze nei mam pomyslow na jedzenie

Joke ja tez mam katar i gardlo mnei tak ciut boli tzn tak sucho mam jak przelykam - nie wiem czy mozna jakeis strepsilsy teraz ssac? zapytam dizs gina jak nie zapomne...
niech juz bedize 15
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 09:59   #982
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
heheh oleniolek jak masz tyle energii to moze i mi cos smacznego podrzucisz - ja si etak martwie ze nei mam pomyslow na jedzenie
kasiapruszkow
a co sobie życzysz do jedzonka? coś na słodko, coś na słono?

nie martw się, na pewno będzie wszystko dobrze!
poza tym pamietaj, dzidzia w brzuchu, odczuwa Twój nastrój, czuje Twoje emocje.
Napewno jak będziesz uśmiechnięta i pełna nadzieji to fasolka będzie rosła zdrowa jak na drożdzach
Głowa do góry! Do 15 zostało bardzo mało czasu
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:00   #983
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Ja na gardło dostałam Angin-Heel jedyne według mojej lekarki tbl do ssania dla ciężarnych. Kosztowały trochę, bo ponad 20zł, ale faktycznie skuteczne. Tylko, że ofc zostawiłam je w Sosnowcu, bo przecież po co mi tu.
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:03   #984
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

drogie Panie mam pytanie
jestem w 45 dniu cyklu (najdluzszy trwal 42 dni), temperatura 37,2 stopnie, brak @. Poza tym objawow ciazy brak. Czy jest mozliwe, zebym byla w ciazy? test ciazowy wyszedl ujemny. Moja gin jest na urlopie, a chcialabym do niej pojsc a nie do kogos innego. Co radzicie? pozdrawiam
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:19   #985
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Test Beta, lub usg, ale zależy w którym tyg jesteś.
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:28   #986
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez agus235 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny dzisiaj byłam u mojego gina i potwierdził ciążę ale na usg jeszcze widział tylko pęcherzyk 19mm więc 5 sierpnia ide na drugie usg zeby zobaczyć serduszko.Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok pozdrawiam
gratulacje

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
witam dziewcczynki z rana

dzis ide na to usg mam nadzije ze kolejka nie bedzie za duza i zalapie sie na nie no i najwazniejsze zeby gin potwieridzl ze wszytko jest ok z moja ciaza :prosi :

milego dzionka zycze

a i witaj agus235
nie stresuj sie tak! no co Ty....dlaczego ma byc cos nie tak? jasne ze jest ok ...

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,

ja w pracy siedzę i kawę popijam.

Dzisiaj od rana było mi niedobrze, tak jakby początek mdłości.
I tak sie zastanawiam co to będzie jak się to rozkręci na dobre, jak ja dam radę w pracy
Niektóre z was piszą, że od 5 rana je męczy.

Dzisiaj zadzwonię to gin umówić się na wizytę w przyszłym tygodniu
To będzie dopiero 6tc, ale nie moge wytrzymać.

A tak poza tym to do dentysty musze się jeszcze wybrać
a u mnie lepiej juz mysla;lam,ze to bedzie rtrwać i trwać

Cytat:
Napisane przez Black_Angel86 Pokaż wiadomość
Hello
ja jeszcze siedzę w łóżeczku, tak mi tu dobrze. Dziś czuję się chyba lepiej niż wczoraj. Tak, wczoraj to myślałam, że ducha wyzionę. Nawet jak piekłam ciasto to mnie jego zapach drażnił. Jak wrócił małż to teściowie oraz siostra jego wraz z facetem swym przyszli na kawę. Szczerze, to średnio podobają mi się takie spędy, ale lepsze to niż to co było kiedyś. Np. rok temu tydzień przed naszym ślubem TŻ miał urodziny i zjechało się dwadzieścia osób żądnych frytek i bigosu. I tak tylko ciasto dostali. :p Ahhh. No to wczoraj powyliśmy do Singstar, pograliśmy w BUZZa i rozeszli się do swoich pokoi. Dziś chyba wpadnie do mnie moja koleżanka w odwiedziny, i super bo siedząc w domu człowiek na prawdę nie ma żadnych rozrywek poza netem i TV. Buu, a jak tam u Was?
ja ogolnie nie lubie gosci chodzić koło nich i dogadzać, ew rodzice bo oni są lajtowi


Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
hej
a my chyba zaczelismy działania w kierunku dzidzi.
no zobaczymy za 10 dni
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
a ja mam dziś mnóstwo energii

obudziłam się dziś wczesniej, wstalam o 6, poszłam na 40 minutowy spacerek, kupiłam jedzonko na śniadanie, zrobiłam śniadanie (jajecznica na pomidorach i pumpernikiel z żółtym serkiem)
TŻ był w szoku
a do pracy przyjechałam na rowerze
daj troche energi

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
drogie Panie mam pytanie
jestem w 45 dniu cyklu (najdluzszy trwal 42 dni), temperatura 37,2 stopnie, brak @. Poza tym objawow ciazy brak. Czy jest mozliwe, zebym byla w ciazy? test ciazowy wyszedl ujemny. Moja gin jest na urlopie, a chcialabym do niej pojsc a nie do kogos innego. Co radzicie? pozdrawiam
idź na bete, bo na usg zobaczysz najwyżej malenki pęcherzyk a to nie musi swiadczyć o ciąży on może byc pusty, i dalej bedziesz trwać w niewiedzy tez mialam testy ujemne a dopiero potem malenka kreseczkę, zrobilam bete i ona rozwiala moje wątpliosci

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

ło, teraz widzę jak długie masz cykle, to może i na usg coś zobaczysz
ale ja wolałabym zrobić betę, daj potem znać
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:37   #987
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Zależy, bo szwagierka była 4-5tydz i już było wszystko czarno na białym. Ja byłam w 6tym i tez elegancko się do mnie pęcherzyk uśmiechał
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:41   #988
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

oleniolek ja wlasnei nie wiem na co mam ochote nawet

J0ke dzieki zobacze co mi przepisze dizs gin... no chyba ze jest tylko jeden i to samo mi zaleci

JanuszAgnieszka tylko beta HCG ci prawde powie zrobisz w kazdym labie a ksozt to ok 20-30zl

Monti no wlasnie jakeis leki mam i obawy tyle sie naczytalam ze sa rozne ciaze i do 3 mies to duzo nie daje rady, mialam plamienia, troche uspokoily sie objawy ciazowe wiec sie martwie :-(

eh no i jeszce w pracy problem z wyjsicem wczesnije na to badanie:mu r: jak nie urok to s.. przemarsz wojsk - wsytko staje na drodze zeby tylko nei poszla na to usg

Edytowane przez kasiapruszkow
Czas edycji: 2010-07-20 o 10:44
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:41   #989
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

no ale jej się okres spóźnia 2-3 dni to może nic nie widać, ale nie wiadomo kiedy miała owulację bo moje cykle to 28 dni i nie wiem jak to się liczy przy takich długich cyklach...

ja poszłam na betę, potem powtórka i ładny przyrost i byłam spokojna ufff

daj potem znać czy zrobilas usg czy betę
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:50   #990
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

No to też fakt, bo nie spotkałam się nigdy z takimi długimi cyklami. Ja zrobiłam test 26, a 25 miałam mieć @ i test wyszedł pozytywny. Później się okazało, że jak poszłam 1 czerwca na usg to już byłam w 6-tym tyg.
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.