Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 16:02   #991
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

wróciłam

nie potrafię Wam opisać tego co przeżyłam, co czułam i co widziałam, to były nieprawdopodobne, wspaniałe i niesamowicie szczęśliwe dwa dni w moim życiu!

We wtorek nad ranem pojechaliśmy na lotnisko, wszyscy podekscytowani i nakręceni tym co zobaczymy, a niektórzy posikani ze strachu przed lotem W Dortmundzie przywitało nas cholerne zimno i brak słońca ale nikogo to nie obeszło Kawka na lotnisku, potem jazda U-Bahn do centrum i pierwszy rzut oka na ogromny plakat w barwach Borussii "WIR FAHREN NACH BERLIN!" To miasto żyje piłką! w prawie każdym barze, w każdym sklepie wisiały plakaty, zdjecia z autografami piłkarzy, nawet wystawy sklepowe z ciuchami w barwach Borussii, totalne szaleństwo! Wszędzie i z każdym możesz pogadać o zbliżającym się meczu Niestety wbrew naszym oczekiwaniom dzień przed meczem trening był zamknięty dla kibiców, ale mimo wszystko pojechaliśmy na Signal Iduna Park To co się czuje stojąc pod takim stadionem przechodzi ludzkie pojęcie Ide sobie, a przede mną wyjeżdża żółto-czarny autokar Borussi, stanęłam jak wryta niestety nie było widać czy siedzi ktoś w środku ale ale, ide kawałek dalej a tam stoi czarne Porshe Carrera, coś Wam to mówi? Oczywiście spenetrowałam cały fanshop pod stadionem, nacieszyłam oczy wszystkim od koszulek, szalików, po tostery i śpioszki dla dzieci z napisem "Born to play for Borussia", rozkosz i kupiłam sobie kubeczek
W dzień meczu, na każdy kroku ludzie na mieście w barwach BVB, czas leciał niesamowicie szybko i zanim się zorientowałam jechaliśmy na stadion, całe metro było żółto-czarne Pod stadionem zabawa, wszyscy śpiewają. 61 tysięcy ludzi na meczu, w samym młynie kilka tysięcy! Niesamowite uczucie! Siedzieliśmy dość wysoko, ale mimo wszystko od razu widziałam Kubusia to niesamowite ilu ludzi ma koszulki z jego numerem, nawet Ebi ma tam dalej swoich fanów Miałam łzy w oczach i serce łomotało mi jak szalone kiedy na murawie pojawiła się oprawa i piłkarze. Po bramce Freia totalny szał radości! okrzyki sześćdziecięciu tysięcy ludzi, czuło się, że wróciła im nadzieja na zwycięstwo. Niesamowite, że koło nas spokojnie siedziało sobie mnóstwo kibiców Hannoveru u nas takie coś byłoby nie do pomyślenia. Generalnie Byłam tak poruszona tym co widzę, że ostateczny wynik, nie zrobił na mnie wrażenia, przynajmniej widziałam cztery bramki Eh wiem, że nie uda mi się w żaden sposób przekazać Wam tego wszystkiego, ale chociaż tyle

A Dortmund , same miasto jest świetne, niby duże, ale bardzo kameralne, nie wiem jak to się dzieje wszędzie można dojechać metrem, tramwajem, albo autobusem i na wszystko czego się 3 min a w dzień meczu jeździ się na bilecie meczowym nasza komunikacja miejska w porównaniu z tamtą jest daleko za murzynami

co tu dużo mówić BYŁO BOSKO I CHCE JESZCZE RAZ!

EDIT:
zdjęcia są tutaj: http://picasaweb.google.com/tricomii...und1517042008r

Edytowane przez tricomi
Czas edycji: 2008-04-18 o 19:33
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 16:47   #992
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Ahh Triii! co tu dużo mówić - dziękujemy za relację, bardzo się cieszymy, że niesamowicie się bawiłaś i cholernie Ci zazdrościmy robiłaś może jakieś zdjęcia?
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:28   #993
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
jaaaa.. sikam chyba przerzuce się na Twojego boja
Nigdy go nie oddam!

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
A potem to się tłumaczysz, że nie byłaś na wątku, bo neta nie było, czasu nie było... a to wszystko to pic na wodę! Tak naprawdę to chodzi o Maciusia
Rozgryzła mnie

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
O jaaa... MACIUŚ Nie porzyczyłabys na kilka dni
Spoko, i tak ma miękkiego Wacka

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
wróciłam

nie potrafię Wam opisać tego co przeżyłam, co czułam i co widziałam, to były nieprawdopodobne, wspaniałe i niesamowicie szczęśliwe dwa dni w moim życiu!

We wtorek nad ranem pojechaliśmy na lotnisko, wszyscy podekscytowani i nakręceni tym co zobaczymy, a niektórzy posikani ze strachu przed lotem W Dortmundzie przywitało nas cholerne zimno i brak słońca ale nikogo to nie obeszło Kawka na lotnisku, potem jazda U-Bahn do centrum i pierwszy rzut oka na ogromny plakat w barwach Borussii "WIR FAHREN NACH BERLIN!" To miasto żyje piłką! w prawie każdym barze, w każdym sklepie wisiały plakaty, zdjecia z autografami piłkarzy, nawet wystawy sklepowe z ciuchami w barwach Borussii, totalne szaleństwo! Wszędzie i z każdym możesz pogadać o zbliżającym się meczu Niestety wbrew naszym oczekiwaniom dzień przed meczem trening był zamknięty dla kibiców, ale mimo wszystko pojechaliśmy na Signal Iduna Park To co się czuje stojąc pod takim stadionem przechodzi ludzkie pojęcie Ide sobie, a przede mną wyjeżdża żółto-czarny autokar Borussi, stanęłam jak wryta niestety nie było widać czy siedzi ktoś w środku ale ale, ide kawałek dalej a tam stoi czarne Porshe Carrera, coś Wam to mówi? Oczywiście spenetrowałam cały fanshop pod stadionem, nacieszyłam oczy wszystkim od koszulek, szalików, po tostery i śpioszki dla dzieci z napisem "Born to play for Borussia", rozkosz i kupiłam sobie kubeczek
W dzień meczu, na każdy kroku ludzie na mieście w barwach BVB, czas leciał niesamowicie szybko i zanim się zorientowałam jechaliśmy na stadion, całe metro było żółto-czarne Pod stadionem zabawa, wszyscy śpiewają. 61 tysięcy ludzi na meczu, w samym młynie kilka tysięcy! Niesamowite uczucie! Siedzieliśmy dość wysoko, ale mimo wszystko od razu widziałam Kubusia to niesamowite ilu ludzi ma koszulki z jego numerem, nawet Ebi ma tam dalej swoich fanów Miałam łzy w oczach i serce łomotało mi jak szalone kiedy na murawie pojawiła się oprawa i piłkarze. Po bramce Freia totalny szał radości! okrzyki sześćdziecięciu tysięcy ludzi, czuło się, że wróciła im nadzieja na zwycięstwo. Niesamowite, że koło nas spokojnie siedziało sobie mnóstwo kibiców Hannoveru u nas takie coś byłoby nie do pomyślenia. Generalnie Byłam tak poruszona tym co widzę, że ostateczny wynik, nie zrobił na mnie wrażenia, przynajmniej widziałam cztery bramki Eh wiem, że nie uda mi się w żaden sposób przekazać Wam tego wszystkiego, ale chociaż tyle

A Dortmund , same miasto jest świetne, niby duże, ale bardzo kameralne, nie wiem jak to się dzieje wszędzie można dojechać metrem, tramwajem, albo autobusem i na wszystko czego się 3 min a w dzień meczu jeździ się na bilecie meczowym nasza komunikacja miejska w porównaniu z tamtą jest daleko za murzynami

co tu dużo mówić BYŁO BOSKO I CHCE JESZCZE RAZ!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa umierator umierator umieratooorrr!!! Ja też chcę

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
Ahh Triii! co tu dużo mówić - dziękujemy za relację, bardzo się cieszymy, że niesamowicie się bawiłaś i cholernie Ci zazdrościmy robiłaś może jakieś zdjęcia?
Dziękujeeemy!! DAWAJ FOTY!!


A poza tym: http://www.borussia.com.pl/?id=1806
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:44   #994
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Hej, jakoś dawno tu nie wpadałam. Ot, wreszcie zaczęłam coś tam czasem myśleć o maturze, no, i jakoś próbuję się od czasu do czasu uczyć.

Tri, dziękujemy za relację. To musiało być super. Skoro na mnie robi wrażenie tłum na stadionie Legii, to co dopiero musi się dziać w Dortmundzie.

A ja jestem dziś mega szczęśliwa, bo doczekałam się wreszcie!!! 1 maja idę na mecz!!! Polska-Ukraina U19 na stadionie u mnie, w Legionowie Ha, będą grać chłopaki w moim wieku
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:56   #995
Magdela
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 534
GG do Magdela
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;7272395]Nigdy go nie oddam!

Rozgryzła mnie

Spoko, i tak ma miękkiego Wacka

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa umierator umierator umieratooorrr!!! Ja też chcę

Dziękujeeemy!! DAWAJ FOTY!!


A poza tym: http://www.borussia.com.pl/?id=1806 [/quote]
o Matko!!!!!!!!!!!!!: jupi:jak to przeczytałam to poczułam taki ucisk w klatce piersiowej oj jedziem jedziem (musim) niesamowite

Tri pokazuj foty jak maszto one tez nam przybliżą to co czułaś a w tym sklepie BVB można oczopląsu chyba dostaćto miałaś tak jak ja: zimno, mecz przegrany ale wrażenia niesamowite

jaaaa Magda ale wypas że u Ciebie zagrają
__________________
Są momenty, gdy wyobrażam sobie życia lepszego fragmenty ...
Magdela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 19:37   #996
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

edytowałam posta z relacją, można już obejrzeć zdjęcia

jejku, ale wiecie, okazało się, że dwie osoby, które miały z nami jechać zrezygnowało, gdybym wiedziała wcześniej, to może któraś z Was mogłaby pojechać, no trudno ale wiecie, 160 zł samolot, 12 euro stojące miejsce na stadionie, wylot w sobotę rano, mecz o 15 i wieczorem jesteśmy już z powrotem w Polsce, dla mnie bomba


aaaaaaa na mecz w BVB z Wisełką jadę na pewno!!!!!

widzę, że Legia-tragedia jest w finale Pucharu Polski no cóż nie można zawsze wygrywać, ale zastanawiam się dlaczego moje chłopaki w pełnym składzie nie poradzili sobie z takimi gówniarzami z Legii ehh oby w sobotę pokazali na co ich stać i wklupali Cracovii
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 19:52   #997
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;7272395]
A poza tym: http://www.borussia.com.pl/?id=1806 [/quote]

O JA PDOLĘ
będę błagać mamę żeby mnie puściła

Tri za kogo będziesz kibicować?

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
edytowałam posta z relacją, można już obejrzeć zdjęcia

jejku, ale wiecie, okazało się, że dwie osoby, które miały z nami jechać zrezygnowało, gdybym wiedziała wcześniej, to może któraś z Was mogłaby pojechać, no trudno ale wiecie, 160 zł samolot, 12 euro stojące miejsce na stadionie, wylot w sobotę rano, mecz o 15 i wieczorem jesteśmy już z powrotem w Polsce, dla mnie bomba


aaaaaaa na mecz w BVB z Wisełką jadę na pewno!!!!!
ale zayepiiiście
suuper zdjęcia
SIP prezentuje się fajowo
a w tym sklepie to bym chyba ocipiała i nie wiedziała co kupić
wzięłabym pewnie mini-szalik, kubek, naszywki, podkaldke pod myszke... uhh można tak wymieniać i chciałabym jakiś fajny t-shirt, ale ani na all nie ma fajnych, a jak są to ni ma rozmiarów, a jak znajde jakąs fajna, to cena też jest fajna

No ale Tri kurcze


Edit: a właśnie Tri, miałam się zapytać - jak ze spiewaniem niemieckich przyspiewek? znałaś? uczyłaś się wcześniej? jak to było?
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 20:06   #998
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Magdela Pokaż wiadomość
o Matko!!!!!!!!!!!!!: jupi:jak to przeczytałam to poczułam taki ucisk w klatce piersiowej oj jedziem jedziem (musim) niesamowite

Tri pokazuj foty jak maszto one tez nam przybliżą to co czułaś a w tym sklepie BVB można oczopląsu chyba dostaćto miałaś tak jak ja: zimno, mecz przegrany ale wrażenia niesamowite

jaaaa Magda ale wypas że u Ciebie zagrają
No, na moim stadionie Takim, co to w dzieciństwie się na nim często bawiłam i grywałam w piłkę z chłopakami Jasne, że wypas. I tak liczę, że będą grać Maciek Rybus z Legii i Grzegorz Krychowiak Szkoda tylko, że z młodzieżówki Fojut już jest za stary do repry U19. A on zaczynał grać w nogę właśnie u mnie w Legionovii, a nawet mieszkał na moim osiedlu (dziwię się, że go nie kojarzę. na pewno musiałam go kiedyś, lata temu spotkać na żywo, może nawet grać z nim kiedyś w piłkę, a go nie pamiętam ) I jeszcze tak się zastanawiałam ile Majewski ma lat. Ale już sprawdziłam. Niestety 22, więc też się już nie łapie

Ech, moje modlitwy zostały wysłuchane. Chciałam jechać na jakikolwiek mecz, a on przyszedł do mnie

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
edytowałam posta z relacją, można już obejrzeć zdjęcia

jejku, ale wiecie, okazało się, że dwie osoby, które miały z nami jechać zrezygnowało, gdybym wiedziała wcześniej, to może któraś z Was mogłaby pojechać, no trudno ale wiecie, 160 zł samolot, 12 euro stojące miejsce na stadionie, wylot w sobotę rano, mecz o 15 i wieczorem jesteśmy już z powrotem w Polsce, dla mnie bomba

aaaaaaa na mecz w BVB z Wisełką jadę na pewno!!!!!

widzę, że Legia-tragedia jest w finale Pucharu Polski no cóż nie można zawsze wygrywać, ale zastanawiam się dlaczego moje chłopaki w pełnym składzie nie poradzili sobie z takimi gówniarzami z Legii ehh oby w sobotę pokazali na co ich stać i wklupali Cracovii
No, to całkiem fajnie. Myślałam, że więcej trzeba zapłacić za samolot i w ogóle, że trzeba tam nocować, bo np. nie ma lotów powrotnych o odpowiedniej porze.

Może po prostu gówniarze z Legii są lepsi od chłopaków z Wisły Albo po prostu mieli lepszy dzień
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:08   #999
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
edytowałam posta z relacją, można już obejrzeć zdjęcia

jejku, ale wiecie, okazało się, że dwie osoby, które miały z nami jechać zrezygnowało, gdybym wiedziała wcześniej, to może któraś z Was mogłaby pojechać, no trudno ale wiecie, 160 zł samolot, 12 euro stojące miejsce na stadionie, wylot w sobotę rano, mecz o 15 i wieczorem jesteśmy już z powrotem w Polsce, dla mnie bomba


aaaaaaa na mecz w BVB z Wisełką jadę na pewno!!!!!

widzę, że Legia-tragedia jest w finale Pucharu Polski no cóż nie można zawsze wygrywać, ale zastanawiam się dlaczego moje chłopaki w pełnym składzie nie poradzili sobie z takimi gówniarzami z Legii ehh oby w sobotę pokazali na co ich stać i wklupali Cracovii
Zaj EBI sty wyjazd...

Ja też mam nadzieję, że mnie puszczą Ej, przydałaby się jakaś ściepa wizażankowa Nadarza się okazja

Cracovie mi w spokoju zostawić!!

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
O JA PDOLĘ
będę błagać mamę żeby mnie puściła

Tri za kogo będziesz kibicować?



ale zayepiiiście
suuper zdjęcia
SIP prezentuje się fajowo
a w tym sklepie to bym chyba ocipiała i nie wiedziała co kupić
wzięłabym pewnie mini-szalik, kubek, naszywki, podkaldke pod myszke... uhh można tak wymieniać i chciałabym jakiś fajny t-shirt, ale ani na all nie ma fajnych, a jak są to ni ma rozmiarów, a jak znajde jakąs fajna, to cena też jest fajna

No ale Tri kurcze


Edit: a właśnie Tri, miałam się zapytać - jak ze spiewaniem niemieckich przyspiewek? znałaś? uczyłaś się wcześniej? jak to było?
Ooo, tez mnie interesuje kwestia przyśpiewek
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:15   #1000
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;7274465]Zaj EBI sty wyjazd...

Ja też mam nadzieję, że mnie puszczą Ej, przydałaby się jakaś ściepa wizażankowa Nadarza się okazja

Cracovie mi w spokoju zostawić!!

Ooo, tez mnie interesuje kwestia przyśpiewek [/quote]

Ja bym wolała wizażankowe spotkanie na meczu repry. Nie to, że nie chcę jechać na mecz BVB-Wisła, bo i BVB i Wisłę trochę lubię. No, ale jednak mimo wszystko najbardziej kocham reprezentację, Milan i tą waszą znienawidzoną Legię No, więc mogłybyśmy sobie zrobić Kibicankowy Dzień Dziecka
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:17   #1001
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
O JA PDOLĘ
będę błagać mamę żeby mnie puściła

Tri za kogo będziesz kibicować?



ale zayepiiiście
suuper zdjęcia
SIP prezentuje się fajowo
a w tym sklepie to bym chyba ocipiała i nie wiedziała co kupić
wzięłabym pewnie mini-szalik, kubek, naszywki, podkaldke pod myszke... uhh można tak wymieniać i chciałabym jakiś fajny t-shirt, ale ani na all nie ma fajnych, a jak są to ni ma rozmiarów, a jak znajde jakąs fajna, to cena też jest fajna

No ale Tri kurcze


Edit: a właśnie Tri, miałam się zapytać - jak ze spiewaniem niemieckich przyspiewek? znałaś? uczyłaś się wcześniej? jak to było?
też pytanie, za Wisłą będę kibicować, nie ma innej opcji i Kubusiowi oczywiście bramki myślę, że nie strzeli, bo serduszko mu na to nie pozwoli

eeeeh brak słów, żeby wszystko opisać, to na prawdę trzeba przeżyć

ja też chciałam brać wszystko co mieli, ale ceny mnie powstrzymywały a niektórymi rzeczami byłam po prostu rozczarowana. Kojarzysz to serduszko-bryloczek z różowych kamyczków? na żywo wygląda jak plastikowe i jest zupełnie płaskie, a ja myślałam, że jest takie fajne wypukłe i się błyszczy koszulki co prawda były przecenione, ale za 50euro wolałabym kupić sobie oryginalną koszulkę wiślacką, a damskie z kolei są takie nieborussiowe, więc skończyłam z kolejnym kubkiem do kolekcji, który zresztą i tak zamierzałam kupić

poopa z tymi przyśpiewkami, potem się kapnęłam, że mogłam poszukać w internecie, a tak umiałam tylko "heja bvb, heja bvb, heja heja heja bvb!" a resztę trudno było zrozumieć

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;7274465]Zaj EBI sty wyjazd...

Ja też mam nadzieję, że mnie puszczą Ej, przydałaby się jakaś ściepa wizażankowa Nadarza się okazja

Cracovie mi w spokoju zostawić!!

Ooo, tez mnie interesuje kwestia przyśpiewek [/quote]
bardzo dobry pomysł mogę Was nawet z dworca w Krk odebrać i zaprowadzić na Reymonta

Cytat:
Napisane przez Magdallen
No, to całkiem fajnie. Myślałam, że więcej trzeba zapłacić za samolot i w ogóle, że trzeba tam nocować, bo np. nie ma lotów powrotnych o odpowiedniej porze.

Może po prostu gówniarze z Legii są lepsi od chłopaków z Wisły Albo po prostu mieli lepszy dzień
połączenia są na prawdę super

raczej mieli lepszy dzień, ale nie mogę nic więcej powiedzieć, bo meczu nie widziałam
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 20:25   #1002
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

No niby tak, ale ja chyba jednak wolę towarzyski BVB niż towarzyski Polski...
Raz, że taniej, dwa, na reprze już byłam, trzy repry towarzyskie wieją nudą, cztery- chciałabym tez się spotkać ze znajomymi z www.borussia.com.pl
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:50   #1003
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Hejka

Szczesliwa jestem Jestem umowiona z W. na kawusie u mnie w domku i na picie wina w parku

Trito w sumie ten wyjazd nie wyszedl drogo Jak bym nie odkladala na mecze kadry to bylabym chetna Fotki bomba a masz swoje jakies na stadionie?
Ooo jak fajnie ze BVB przyjedzie do Krakowa Kurcze jakby to bylo gdzies w sierpniu to bym na bank pojechala bo chyba w sierpniu bede w Zakopcu.

Magda super ze na meczyk sie wybierasz Polska Ukraina, ach skad ja to znam Dzisiaj mija rok od naszego dostania euro, jeju kiedy to zlecialo
O tak jesli chodzi o kibiciankowy dzien dziecka to jestem jak najbradziej za!!!! Jak tylko wszytsko pojdzie po dobrej mysli to bede tam I bede z moim tatuskiem raczej, nie bedzie wam przeszkadzal?
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:57   #1004
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Ja bym wolała wizażankowe spotkanie na meczu repry. Nie to, że nie chcę jechać na mecz BVB-Wisła, bo i BVB i Wisłę trochę lubię. No, ale jednak mimo wszystko najbardziej kocham reprezentację, Milan i tą waszą znienawidzoną Legię No, więc mogłybyśmy sobie zrobić Kibicankowy Dzień Dziecka
Maaaagdaaa kurcze.. jak możesz przecież poLegła ma kose z Wisłą a Ty mówisz że ją lubisz?

ja tam w serduchu mam tylko Lecha [ no i może jeszcze troche Tomka ]
Legła Poległa
Wisła Skisła

Tri wybacz

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
ja też chciałam brać wszystko co mieli, ale ceny mnie powstrzymywały a niektórymi rzeczami byłam po prostu rozczarowana. Kojarzysz to serduszko-bryloczek z różowych kamyczków? na żywo wygląda jak plastikowe i jest zupełnie płaskie, a ja myślałam, że jest takie fajne wypukłe i się błyszczy koszulki co prawda były przecenione, ale za 50euro wolałabym kupić sobie oryginalną koszulkę wiślacką, a damskie z kolei są takie nieborussiowe, więc skończyłam z kolejnym kubkiem do kolekcji, który zresztą i tak zamierzałam kupić

poopa z tymi przyśpiewkami, potem się kapnęłam, że mogłam poszukać w internecie, a tak umiałam tylko "heja bvb, heja bvb, heja heja heja bvb!" a resztę trudno było zrozumieć


bardzo dobry pomysł mogę Was nawet z dworca w Krk odebrać i zaprowadzić na Reymonta

e to szajse
a ja kiedyś chyba tu już mówiłam, zamówiłam przez sklep internetwy na oficjalne BvB tam pare rzeczy i nie dośc że sie oczekałam 2 miechy to przysłali nie to co trzeba [ jakas czapke] i musiał mi szwagier odsyłac [ bo to do Niemiec przyszły] i chyba zaponiał pprosic o zwrot dobrej paczki bo po moich rzeczach zamówionych ani widu ani słychu



[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;7274693]No niby tak, ale ja chyba jednak wolę towarzyski BVB niż towarzyski Polski...
Raz, że taniej, dwa, na reprze już byłam, trzy repry towarzyskie wieją nudą, cztery- chciałabym tez się spotkać ze znajomymi z www.borussia.com.pl [/quote]


ja tam jestem zarejestrowana ale boje się odezwac na forum bo wiem jak to sie traktuje świeżaków
dla mnie te same kryteria gdyby repra grała normalny mecz to jak najbardziej, ale towarzyskie odbadają bo nie ma tych emocji na ligowym niebezpiecznie no a taki Bvb Wisła to można obejrzec
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 21:19   #1005
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejka

Szczesliwa jestem Jestem umowiona z W. na kawusie u mnie w domku i na picie wina w parku

Trito w sumie ten wyjazd nie wyszedl drogo Jak bym nie odkladala na mecze kadry to bylabym chetna Fotki bomba a masz swoje jakies na stadionie?
Ooo jak fajnie ze BVB przyjedzie do Krakowa Kurcze jakby to bylo gdzies w sierpniu to bym na bank pojechala bo chyba w sierpniu bede w Zakopcu.

Magda super ze na meczyk sie wybierasz Polska Ukraina, ach skad ja to znam Dzisiaj mija rok od naszego dostania euro, jeju kiedy to zlecialo
O tak jesli chodzi o kibiciankowy dzien dziecka to jestem jak najbradziej za!!!! Jak tylko wszytsko pojdzie po dobrej mysli to bede tam I bede z moim tatuskiem raczej, nie bedzie wam przeszkadzal?
Łał, Ola, W. u Ciebie w domu? A rodzice przy tej kawce też będą?

No, właśnie też sobie tak pomyślałam, że dokładnie rok temu dostaliśmy Euro, a dzisiaj się dowiaduję o tym meczu Pol-Ukr, a w dodatku to jest U19, więc za 4 lata oni będą mieć po 23 lata i będą grać w pierwszych reprezentacjach organizatorów Euro Cóż za zbieg okoliczności
A co do twojego taty, to jasne, że mi nie przeszkadza. A nawet się przydaje do kręcenia wypaśnych filmów ("Jesteśmy przed meczem! Jesteśmy PODJARANE!" Mój ulubiony cytat uwieczniony został przecież właśnie przez twojego tatę )

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Maaaagdaaa kurcze.. jak możesz przecież poLegła ma kose z Wisłą a Ty mówisz że ją lubisz?

ja tam w serduchu mam tylko Lecha [ no i może jeszcze troche Tomka ]
Legła Poległa
Wisła Skisła

Tri wybacz

e to szajse
a ja kiedyś chyba tu już mówiłam, zamówiłam przez sklep internetwy na oficjalne BvB tam pare rzeczy i nie dośc że sie oczekałam 2 miechy to przysłali nie to co trzeba [ jakas czapke] i musiał mi szwagier odsyłac [ bo to do Niemiec przyszły] i chyba zaponiał pprosic o zwrot dobrej paczki bo po moich rzeczach zamówionych ani widu ani słychu



ja tam jestem zarejestrowana ale boje się odezwac na forum bo wiem jak to sie traktuje świeżaków
dla mnie te same kryteria gdyby repra grała normalny mecz to jak najbardziej, ale towarzyskie odbadają bo nie ma tych emocji na ligowym niebezpiecznie no a taki Bvb Wisła to można obejrzec
No, jak Wisła gra z Legią, to jasne, że jestem przeciwko niej. I w ogóle wolałabym, żeby to Legia była klubem nr 1 w Ekstraklasie. No, ale ze względu na Matusiaka, Kubę, który do niedawna grał w Białej Gwieździe i jeszcze parę innych powodów, ewentualnie mogę powiedzieć, że tak trochę lubię Wisłę. Ale tylko wtedy, gdy nie jest lepsza od Legii

Ebit: A słyszałyście o tym Brytyjskim serialu "Żony piłkarzy"? Czytałam dzisiaj opis w Gazecie Telewizyjnej. Będzie leciał na BBC Entertainment, ale chyba nie mam tego programu A chętnie bym zobaczyła jakiś odcinek.

Ebit2: O, znalazłam tu taki skrócony opis: http://www.filmweb.pl/f203041/Footballers'+Wives,(2002)
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 21:39   #1006
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Łał, Ola, W. u Ciebie w domu? A rodzice przy tej kawce też będą?

No, właśnie też sobie tak pomyślałam, że dokładnie rok temu dostaliśmy Euro, a dzisiaj się dowiaduję o tym meczu Pol-Ukr, a w dodatku to jest U19, więc za 4 lata oni będą mieć po 23 lata i będą grać w pierwszych reprezentacjach organizatorów Euro Cóż za zbieg okoliczności
A co do twojego taty, to jasne, że mi nie przeszkadza. A nawet się przydaje do kręcenia wypaśnych filmów ("Jesteśmy przed meczem! Jesteśmy PODJARANE!" Mój ulubiony cytat uwieczniony został przecież właśnie przez twojego tatę )



No, jak Wisła gra z Legią, to jasne, że jestem przeciwko niej. I w ogóle wolałabym, żeby to Legia była klubem nr 1 w Ekstraklasie. No, ale ze względu na Matusiaka, Kubę, który do niedawna grał w Białej Gwieździe i jeszcze parę innych powodów, ewentualnie mogę powiedzieć, że tak trochę lubię Wisłę. Ale tylko wtedy, gdy nie jest lepsza od Legii

Ebit: A słyszałyście o tym Brytyjskim serialu "Żony piłkarzy"? Czytałam dzisiaj opis w Gazecie Telewizyjnej. Będzie leciał na BBC Entertainment, ale chyba nie mam tego programu A chętnie bym zobaczyła jakiś odcinek.

Ebit2: O, znalazłam tu taki skrócony opis: http://www.filmweb.pl/f203041/Footballers'+Wives,(2002)
No mowil ze jak bedzie mial czas to wpadnie Pokaze mu zdjecia z kadre ktore i tak widzial
Nieee, a po co oni

Hehehe ciekawe jak to bedzie na euro 2012

On byl tylko operatorem kamery, ale ta kwestie wypowiedzialam ja Masz ta plytke z filmem co nie?

Kurde ja to chyba jestem dziwnym kibicem bo jakos nie palam nienawiscia do klubow ktore sie nawzajem nie lubia

Tez nie mam tego programu.

Ach goracao mi D:
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 21:59   #1007
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
No mowil ze jak bedzie mial czas to wpadnie Pokaze mu zdjecia z kadre ktore i tak widzial
Nieee, a po co oni

Hehehe ciekawe jak to bedzie na euro 2012

On byl tylko operatorem kamery, ale ta kwestie wypowiedzialam ja Masz ta plytke z filmem co nie?

Kurde ja to chyba jestem dziwnym kibicem bo jakos nie palam nienawiscia do klubow ktore sie nawzajem nie lubia

Tez nie mam tego programu.

Ach goracao mi D:
Mam płytkę. No, ale gdybyś nie wzięła ze sobą osobistego operatora kamery, to kto by nakręcił tę wspaniałą kwestię?

A ja też nie nienawidzę chyba żadnego klubu. Bo przecież najważniejsza jest piłka
Chociaż... No, niektórych klubów za bardzo nie lubię
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 22:45   #1008
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Mam płytkę. No, ale gdybyś nie wzięła ze sobą osobistego operatora kamery, to kto by nakręcił tę wspaniałą kwestię?

A ja też nie nienawidzę chyba żadnego klubu. Bo przecież najważniejsza jest piłka
Chociaż... No, niektórych klubów za bardzo nie lubię
No wlasnie, takie gwiazdy jak my musza miec wlasnych operatorow kamery

Dla mnie to samo, sa kluuby ktore bardzo lubie, ktore lubie, ktore sa mi obojetnie i ktorych nei lubie. Ale nie to zeby zaraz ich nie nawidzic czy nie nawidzic kibicow druzyny przeciwnej. Mam swoja druzyne wiec kibicuje jej, a reszta mnie nie obchodzi, chyba ze robia nam krzywde.

lece snic pa
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 10:41   #1009
Magdela
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 534
GG do Magdela
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

świetnie Tri naprawde jestem oczarowana tym sklepemwszystko mi sie podobało bo jakże by inaczej ale te spioszki najsweeta poza tym stadion... mmm



hehe a ja to nie wiem komu będę kibicowaćmam nadzieję że pseudokibice się schowająbo jakbym tak ubrała sobie tą koszulkę BVB (przeterminowaną zresztą bo SMOLAREK) to nie chce dostać w czape

a jesli chodzi o mecze repry to może i towarzyskie nie sa tak emocjonujące ale dla mnie jeśli chodzi o zobaczenie kadry to nie ma znaczenia czy takim czy siakim meczujak jest możliwość to jechać i już

Ebit: w niedziele na kanale CANAL+ SPORT2 o godz 18.55 będzie mecz Racing Santander:Real Madryt ja ide pewnie do baru oglądać
__________________
Są momenty, gdy wyobrażam sobie życia lepszego fragmenty ...
Magdela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 14:27   #1010
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
ja tam w serduchu mam tylko Lecha [ no i może jeszcze troche Tomka ]
Legła Poległa
Wisła Skisła

ja tam jestem zarejestrowana ale boje się odezwac na forum bo wiem jak to sie traktuje świeżaków
dla mnie te same kryteria gdyby repra grała normalny mecz to jak najbardziej, ale towarzyskie odbadają bo nie ma tych emocji na ligowym niebezpiecznie no a taki Bvb Wisła to można obejrzec
Ja mam Kolejorza i BVB ofc! Nie bój się odzywać! Ja na forum odezwałam się może ze 2 razy, częściej komentuję newsy, a znajomi to z czata BVB
Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Mam płytkę. No, ale gdybyś nie wzięła ze sobą osobistego operatora kamery, to kto by nakręcił tę wspaniałą kwestię?

A ja też nie nienawidzę chyba żadnego klubu. Bo przecież najważniejsza jest piłka
Chociaż... No, niektórych klubów za bardzo nie lubię
Ja nienawidzę. Legła, Scheisse, Frayern SUX!

Cytat:
Napisane przez Magdela Pokaż wiadomość
hehe a ja to nie wiem komu będę kibicowaćmam nadzieję że pseudokibice się schowająbo jakbym tak ubrała sobie tą koszulkę BVB (przeterminowaną zresztą bo SMOLAREK) to nie chce dostać w czape

a jesli chodzi o mecze repry to może i towarzyskie nie sa tak emocjonujące ale dla mnie jeśli chodzi o zobaczenie kadry to nie ma znaczenia czy takim czy siakim meczujak jest możliwość to jechać i już

Ebit: w niedziele na kanale CANAL+ SPORT2 o godz 18.55 będzie mecz Racing Santander:Real Madryt ja ide pewnie do baru oglądać
Ja też mam własnie nie dość, że przeterminowaną, to jeszcze chamska podróbkę
Ale tam, liczą się BARWY!
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 15:44   #1011
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;7281136]Ja mam Kolejorza i BVB ofc! Nie bój się odzywać! Ja na forum odezwałam się może ze 2 razy, częściej komentuję newsy, a znajomi to z czata BVB
Ja nienawidzę. Legła, Scheisse, Frayern SUX!

Ja też mam własnie nie dość, że przeterminowaną, to jeszcze chamska podróbkę
Ale tam, liczą się BARWY! [/quote]

oh, mamy podobny gust
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 16:02   #1012
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

No raczej

Kurde, ryczeć mi się chce przez piosenkę, jest taka pięęęknaaa!!
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 17:51   #1013
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;7282119]No raczej

Kurde, ryczeć mi się chce przez piosenkę, jest taka pięęęknaaa!! [/quote]

jaka piosenke?


ja uciekam
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:05   #1014
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Puchar Niemiec się zaczyna, a tutaj nikogo nie ma?

no dobra, w takim razie sama kibicuje
HEJA BVB! HEJA BVB! HEJA HEJA HEJA BVB!

jakie to śmieszne uczucie, dopiero oglądałam ich na żywo, a dzisiaj w tv


dobra, oglądam na dwa fronty Lech-Dyskobolia i DBF Pokal Finale
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:57   #1015
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

ja jestem! i kibicuję, ale tak duchowo, bo jak zwykle nie mam jak oglądać (tak wiem, jest sopcast, ale mi za cholerę nie działa ) a odpowiednich kanałów tv nie mam

HEJA BVB! HEJA BVB! HEJA BVB! dokopcie im!
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 20:15   #1016
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

nie wyrobie, Kuba Blazdzykoski rządzi! JEDZIESZ Z NIMI KUBA!
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 20:31   #1017
Gwiazdka20
Zadomowienie
 
Avatar Gwiazdka20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 168
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Ja trochę z opóznieniem, ale tri boska ta przygoda z Dortmundem, stadionem i wogole

Gdyby któras z Was w wolnej chwili napisała jak to się robi, zeby móc ogladac poszczególne mecze na komputerze to byłabym zobowiazana
Gwiazdka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 20:42   #1018
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka20 Pokaż wiadomość
Ja trochę z opóznieniem, ale tri boska ta przygoda z Dortmundem, stadionem i wogole

Gdyby któras z Was w wolnej chwili napisała jak to się robi, zeby móc ogladac poszczególne mecze na komputerze to byłabym zobowiazana
nie przeczę, było bosko


instalujesz program SopCast, do ściągnięcia na stronie http://www.soccer-live.pl/,
tam też znajdziesz rozpiskę meczów, fajna jest też TA stronka, są różne dyscypliny i czasem więcej meczów. Klikasz na interesujący Cię dzień, szukasz konkretnego meczu i klikasz napis PLAY znajdujący się w rubryce pod napisem SopCast. Program automatycznie zacznie się ładować i można oglądać
historyjkę w obrazkach wklejam dla ułatwienia


EDIT:
OMG! BVB remisuje z Bayernem 1:1 w 90 minucie meczu jest dogrywka! jazda chłopaki!!!!: jupi:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img1.jpg (151,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img2.jpg (115,7 KB, 5 załadowań)
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 21:08   #1019
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Lech- Dyskobolia 2:0
no to może zacznę się cieszyć już dzisiaj, że Wisełka jest mistrzem ale z oficjalnym obwieszczeniem poczekam do jutra


BVB przegrywa 2:1, a Kubuś dostał właśnie drugą żółtą kartkę

EDIT: no i koniec, Puchar Niemiec dla Bayernu

Edytowane przez tricomi
Czas edycji: 2008-04-19 o 21:34
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 21:44   #1020
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
Lech- Dyskobolia 2:0
no to może zacznę się cieszyć już dzisiaj, że Wisełka jest mistrzem ale z oficjalnym obwieszczeniem poczekam do jutra


BVB przegrywa 2:1, a Kubuś dostał właśnie drugą żółtą kartkę

EDIT: no i koniec, Puchar Niemiec dla Bayernu
Szkoda ze przegrali. Groclin na wicemistrza!

JEST JEST MISTRZEM BOOOSKO
A jakbys widziala to, leze na lozku, robie przeglad w tv patrze 22.22 na tvn24 na dole na tym pasku "Wisla Krakow pilkarskim mistrzem Polski" to ja dzida biegne do pokoju rodzicow, ci sobie siedza a ja wbiegam i krzycze "Wislaaaaa mistrzem Poooooolski" trzuuuu i pobieglam dalej
A jakbyscie widzieli ich mine Po prostu brechtalam sie chyba z 10minbut
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.