Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapraszają ( - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 18:04   #991
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja słyszałam raz rozmowe:
- I co Kasia urodziła?
- córeczkę
- ee, córka to nie dziecko
dobrze, że kończy się na głupich odzywkach, nie usuwaniu ciąż jak w kilku innych miejscach na świecie
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 18:24   #992
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7517656 1]Jak można w ogóle nie planować zakupu mieszkania. Kij, że mobilność, kij że nie wiesz na 100% czy chcesz mieszkać w tym miejscu (czy w ogóle kraju), wynajmujesz = jesteś przegrywem i biedakiem.[/QUOTE]

druga strona medalu jest równie denerwująca. po co Ci własne mieszkanie? po co pchasz się w kredyt? ale w ogóle co za fanaberie masz, że chciałabyś sobie urządzić od A do Z po swojemu, nie możesz jak normalny człowiek wynajmować? ja to bym w życiu nie uwiązała się na 30 lat.

planujemy zakup mieszkania i słyszymy takie komentarze przy każdej okazji ze strony siostry TŻa. co najlepsze... sama mieszka we własnym mieszkaniu które zafundowali jej TŻowi rodzice (ona z jakiś niewiadomych powodów ma współwłasność). i słuchamy jacy to głupi jesteśmy że chcemy kupić mieszkanie siedząc w jej nowo kupionym mieszkaniu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 18:40   #993
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
i słuchamy jacy to głupi jesteśmy że chcemy kupić mieszkanie siedząc w jej nowo kupionym mieszkaniu
Bo Wam się nie należy, tylko jej Proste?
Mam taką "koleżankę" (córka przyjaciółki mojej mamy, z którą w dzieciństwie przez to spędzałam trochę czasu). Miesza z dwójką dzieci i mężem w mieszkaniu 35 metrów kw. Moje ma prawie dwa razy tyle, dostałam od mamy "w spadku" (w cudzysłowiu, bo mama jeszcze żyje, ma drugie i mieszka sama). Jak "koleżanka" to usłyszała, to stwierdziła, że to nie fair, bo ona ma znacznie mniejsze dla czterech osób, a ja mieszkam sama z psem Nie wiem, może miałam zaproponować zamianę, albo coś?
Zresztą, ta sama koleżanka, kiedy zdawałyśmy na studia i miałam więcej punktów od niej, więc znalazłam się nad kreską, a ona pod, stwierdziła, że jej zabrałam miejsce
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 18:42   #994
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 486
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Wyklęta i na pewno nie kocha męża, a jej mąż to pantofel i mięczak
Mój mąż został zapytany przez kolegę "ej, ale czemu ona cię nie kocha?" po tym jak kolega dowiedział się, że po ślubie zostałam przy swoim nazwisku. Nasze dziecko będzie miało nazwisko podwójne, ale chyba nikt tej deklaracji nie traktuje poważnie, więc póki co nie ma komentarzy.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 18:44   #995
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Bo Wam się nie należy, tylko jej Proste?
Mam taką "koleżankę" (córka przyjaciółki mojej mamy, z którą w dzieciństwie przez to spędzałam trochę czasu). Miesza z dwójką dzieci i mężem w mieszkaniu 35 metrów kw. Moje ma prawie dwa razy tyle, dostałam od mamy "w spadku" (w cudzysłowiu, bo mama jeszcze żyje, ma drugie i mieszka sama). Jak "koleżanka" to usłyszała, to stwierdziła, że to nie fair, bo ona ma znacznie mniejsze dla czterech osób, a ja mieszkam sama z psem Nie wiem, może miałam zaproponować zamianę, albo coś?
Zresztą, ta sama koleżanka, kiedy zdawałyśmy na studia i miałam więcej punktów od niej, więc znalazłam się nad kreską, a ona pod, stwierdziła, że jej zabrałam miejsce
Jesteś bezczelna!
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 18:48   #996
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
dobrze, że kończy się na głupich odzywkach, nie usuwaniu ciąż jak w kilku innych miejscach na świecie
Mam nadzieję, ze serio w Polsce nie ma aborcji z powodu płci...
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 18:57   #997
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Mój mąż został zapytany przez kolegę "ej, ale czemu ona cię nie kocha?" po tym jak kolega dowiedział się, że po ślubie zostałam przy swoim nazwisku. Nasze dziecko będzie miało nazwisko podwójne, ale chyba nikt tej deklaracji nie traktuje poważnie, więc póki co nie ma komentarzy.
Mam znajomą z identyczną sytuacją, ona zostaje przy swoim, on przy swoim, dzieci wspólne. Dla mnie trochę zaskakujące (bo nie powszechne), ale powiedziałam "aha, fajnie, że się dogadaliście". Nic szokującego.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 19:05   #998
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Bo Wam się nie należy, tylko jej Proste?
Mam taką "koleżankę" (córka przyjaciółki mojej mamy, z którą w dzieciństwie przez to spędzałam trochę czasu). Miesza z dwójką dzieci i mężem w mieszkaniu 35 metrów kw. Moje ma prawie dwa razy tyle, dostałam od mamy "w spadku" (w cudzysłowiu, bo mama jeszcze żyje, ma drugie i mieszka sama). Jak "koleżanka" to usłyszała, to stwierdziła, że to nie fair, bo ona ma znacznie mniejsze dla czterech osób, a ja mieszkam sama z psem Nie wiem, może miałam zaproponować zamianę, albo coś?
Zresztą, ta sama koleżanka, kiedy zdawałyśmy na studia i miałam więcej punktów od niej, więc znalazłam się nad kreską, a ona pod, stwierdziła, że jej zabrałam miejsce
z tymi studiami miałam podobnie tylko że owa koleżanka była prawie 100pkt pod kreską i przed nią było jeszcze kilkadziesiąt osób ale foch był i tak, bo ona "wymarzyła sobie te studia, a mi nawet zbytnio na nich nie zależało"
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 19:05   #999
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze serio w Polsce nie ma aborcji z powodu płci...
Mysle, ze wszedzie jest, tylko w Polsce i ogolnie w Europie nie narasta presja przez takie problemy jak ''ojezu posag tyle kosztuje''. W Europie raczej wynika to z ''chcialbys chlopca czy dziewczynke?'', sa ludzie, ktorzy strasznie sa zafiksowani na konkretna plec.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 19:49   #1000
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Załamałam się przy tym wątku.
Zawsze myślałam, że czasy wyczekiwania dziedzica korony minęły juz jakiś czas temu, że owszem, ludzie czasem mówią, że woleliby syna czy córkę, ale tak naprawdę chcą, żeby dziecko było zdrowe i jak już płeć jest znana, to się cieszą.
Sama nie chciałam bardzo długo dzieci, mówiłam o tym otwarcie i nigdy nie usłyszałam chamskiego komentarza. Zwykle kończyło się na "kiedyś ci się odmieni" albo, gyd mówiłam, że nie lubię dzieci: "z własnym jest inaczej".
Przyznam, że mnie to trochę złościło, ale okazało się prawdą
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 19:55   #1001
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja się spotkalam znowu z januszostwem w stosunku do osób które mają 3 dzieci lub spodziewają się 3 dziecka. Zaraz są komentarze, że się "rozmnażają", że produkcja, że 500+ itp. Czyli jedno dziecko to nie dziecko, 3 to już patologia, liczą się tylko parki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale to musi być parka mieszana- bo dwaj chłopcy/ dwie dziewczynki to wiadomo, bez sensu.

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Chciałam to napisać Mam taką osobę w rodzinie. Sama ma dwoje dzieci. Jeden syn ma jedno dziecko. No to oczywiście za mało, powinni mieć drugie. Drugi syn ma trójkę i olaboga, jak można mieć aż trójkę, przecież to patologiczna rodzina wielodzietna...
No nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

Ale tak całkiem poważnie to czytałam niedawno artykuł napisany przez matkę czterech dziewczynek z USA. Jak to ludzie non stop komentują, nawet nie w złej wierze, jak powyżej, tylko w większości przypadków w żartach. Na zasadzie, do ojca: pewnie się nie możesz dopchać do łazienki, pewnie nie możesz oglądać meczu, jak się kłócą, to pewnie masz dość etc. I oczywiście do tego pytania o to, czy nie chcieli chłopca, że szkoda, że nie mają syna, czy będą jeszcze próbować. Praktycznie nie ma dnia, żeby ktoś tak nie komentował. I bardzo to negatywnie wpływa na poczucie wartości tych dziewczynek, bo ciągle pytają czy rodzice woleliby mieć syna i czy to źle, że one są cztery. A żeby było "śmieszniej" siostra tej kobiety ma czterech synów i słyszy analogiczne komentarze

Ale średnio mają "prawilną" liczbę dzieci, jest sukces


Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
I jeszcze "nie wyprowadzę się z toksycznego domu bo nie wyobrażam sobie wynajmować i nabijać komuś kabzę". Zawsze zastanawiała mnie logika takiego rozumowania.

No tak, bo to mieszkanie znalezione zostało w chrupkach i za ten miesięczny czynsz to mam już jedną milionową własnego mieszkania?!???one!!1111!


Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Bo Wam się nie należy, tylko jej Proste?
Mam taką "koleżankę" (córka przyjaciółki mojej mamy, z którą w dzieciństwie przez to spędzałam trochę czasu). Miesza z dwójką dzieci i mężem w mieszkaniu 35 metrów kw. Moje ma prawie dwa razy tyle, dostałam od mamy "w spadku" (w cudzysłowiu, bo mama jeszcze żyje, ma drugie i mieszka sama). Jak "koleżanka" to usłyszała, to stwierdziła, że to nie fair, bo ona ma znacznie mniejsze dla czterech osób, a ja mieszkam sama z psem Nie wiem, może miałam zaproponować zamianę, albo coś?
Zresztą, ta sama koleżanka, kiedy zdawałyśmy na studia i miałam więcej punktów od niej, więc znalazłam się nad kreską, a ona pod, stwierdziła, że jej zabrałam miejsce

Pewnie jeszcze za dużo zarabiasz, za fajne masz wakacje i to też nie fair


Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
z tymi studiami miałam podobnie tylko że owa koleżanka była prawie 100pkt pod kreską i przed nią było jeszcze kilkadziesiąt osób ale foch był i tak, bo ona "wymarzyła sobie te studia, a mi nawet zbytnio na nich nie zależało"

I odpowiedz tu coś mądrego...
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 20:13   #1002
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Załamałam się przy tym wątku.
Zawsze myślałam, że czasy wyczekiwania dziedzica korony minęły juz jakiś czas temu, że owszem, ludzie czasem mówią, że woleliby syna czy córkę, ale tak naprawdę chcą, żeby dziecko było zdrowe i jak już płeć jest znana, to się cieszą.
Sama nie chciałam bardzo długo dzieci, mówiłam o tym otwarcie i nigdy nie usłyszałam chamskiego komentarza. Zwykle kończyło się na "kiedyś ci się odmieni" albo, gyd mówiłam, że nie lubię dzieci: "z własnym jest inaczej".
Przyznam, że mnie to trochę złościło, ale okazało się prawdą
Moim zdaniem to jest chamski komentarz. Bo wielu osobom sie nie odmienia. Malo to niekochanych dzieci na swiecie? malo to ludzi nie ma dzieci?
Nie wspominajac ze takimi tekstami rozmowca daje zrozumienia ze wie lepiej niz ty co ty czujesz i myslisz.

Noo wiadomo, ze najlepiej to miec parke blizniakow.
A to osobiscie moj najwiekszy koszmar. W sensie blizniaki. Jakby mi ktos powiedzial ze lepiej byc nie moze, to by wylecial z 10 pietra.

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2017-07-03 o 20:14
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 20:22   #1003
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Moja siostra cioteczna właśnie urodziła synka. Przez całą ciążę nikomu nie powiedziała czy chłopak czy dziewczynka. Nawet własnemu mężowi
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 20:32   #1004
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;75182966]Moja siostra cioteczna właśnie urodziła synka. Przez całą ciążę nikomu nie powiedziała czy chłopak czy dziewczynka. Nawet własnemu mężowi [/QUOTE]
A miala jakis powod? Nie wierzę, że maz nie byl ciekaw. Ciekawe co mu odpowiadala na pytania o płeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 20:52   #1005
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A miala jakis powod? Nie wierzę, że maz nie byl ciekaw. Ciekawe co mu odpowiadala na pytania o płeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Założyła się z nim, że nikomu nie powie a on powiedział, że nie wytrzyma i powie
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 21:02   #1006
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Niby mamy 21 wiek, nauka rozwinięta, kultura też (przynajmniej powinna) a naprawdę można mocno się zdziwić jakie zacofanie (za przeproszeniem) czasami się maluje w tym kraju.
Ja np. usłyszałam całkiem niedawno od znajomego mamy, że dziewczyna jego syna "szuka jelenia", bo to porządny chłopak, a ona go namówiła do wspólnego mieszkania, zapewne tylko po to żeby się koszty mieszkania rozłożyły na dwoje A poza tym to człowiek, który myśli że ślub to obowiązek i dziecko też, bo co to za życie.

I jak ukazuje ten wątek mase z tu obecnych z czymś takim czy podobnym się spotkało w życiu. Tak więc nie jest dobrze.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 21:33   #1007
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;75182696]
Noo wiadomo, ze najlepiej to miec parke blizniakow.
A to osobiscie moj najwiekszy koszmar. W sensie blizniaki. Jakby mi ktos powiedzial ze lepiej byc nie moze, to by wylecial z 10 pietra. [/QUOTE]



O matko! Mogę się tylko domyślać, jak ciężki jest pierwszy rok. I drugi pewnie niewiele lżejszy.
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 21:35   #1008
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;75176171]Ja kocham komentarze na temat kupna mieszkania. Jak pracujesz i masz jakies tam pieniadze to nieprawdopodobne ze nie kupujesz mieszkania. No bo jak mozna wyrzucac pieniadze w bloto wynajmujac. I jak mozna planowac wynajem jeszcze dobrych pare lat.

Kij ze teraz ceny mieszkac sa absurdalnie wysokie. Trzeba kupowac. Nawet jesli stac cie tylko na kawalerke

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Ja z kolei patrząc od drugiej strony - opowiadałam komuś, że będę brała kredyt i usłyszałam, że muszę być bogata skoro mnie na to stać. Zdziwiło mnie to, bo nigdy nie pomyślałabym, że zaciągniecie kredytu może się komuś tak skojarzyć, a nie odwrotnie.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 23:00   #1009
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez jag_na Pokaż wiadomość
O matko! Mogę się tylko domyślać, jak ciężki jest pierwszy rok. I drugi pewnie niewiele lżejszy.
Ja chciałabym mieć 3 córki. W tym bliźniaczki.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 23:14   #1010
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Ja chciałabym mieć 3 córki. W tym bliźniaczki.
W życiu nie chciałabym być "tym trzecim" dzieckiem w przypadku bliźnią. Czułabym się mocno wykluczona.

To oczywiście moje domysły, bo jestem jedynaczką z krwi i kości.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 07:11   #1011
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;75182696]Moim zdaniem to jest chamski komentarz. Bo wielu osobom sie nie odmienia. Malo to niekochanych dzieci na swiecie? malo to ludzi nie ma dzieci?
Nie wspominajac ze takimi tekstami rozmowca daje zrozumienia ze wie lepiej niz ty co ty czujesz i myslisz.

Noo wiadomo, ze najlepiej to miec parke blizniakow.
A to osobiscie moj najwiekszy koszmar. W sensie blizniaki. Jakby mi ktos powiedzial ze lepiej byc nie moze, to by wylecial z 10 pietra. [/QUOTE]
Jak bliźniaki to koniecznie jednojajowe, ale jednocześnie parka

Nie ogarniam tapatalka.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 07:26   #1012
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
To nic


Znajomy usłyszał od swoich teściów, "chyba masz piach w jajach"
Padłam
O matko.. mam nadzieję, ze w tej rodzinie jest to tylko objaw wypaczonego poczucia humoru i to był żart.
Cytat:
Napisane przez jag_na Pokaż wiadomość
O matko! Mogę się tylko domyślać, jak ciężki jest pierwszy rok. I drugi pewnie niewiele lżejszy.
A potem wpadka mam taką sasiadkę. I sami chłopcy jej się urodzili.

Ja teraz jestem w ciąży z drugim synem i bardzo się z tego cieszę, czego obcy ludzie nie rozumieją (lekarze, znajomi). Bo jak mogę nie marzyć o córce, przecież parka to błogosławienstwo..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 07:27   #1013
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

To ja jestem graża w takim razie niesamowita, bo jak już się za parę lat zaczniemy starać, to chciałabym właśnie bliźnięta, szanse jakieś tam są, w rodzinie bliskiej były przypadki. Dwójka dzieci, a rodzi się tylko raz

Wpadłam wczoraj do tża do pracy - sklep komputerowy prywaciarza w malutkim CH. Przychodzi Grażka i pokrętnie komunikuje, co chciałaby zakupić - przejściówkę z wejścia jack na usb do radia. Na hasło, że takie rzeczy nie istnieją, usłyszeliśmy, że "Marek ma w samochodzie, więc jest!". 5 minut powolnego tłumaczenia, że w ten sposób to sobie co najwyżej coś podładuje, bo sygnały są zupełnie różne. - "No niech pan zamówi i ja kupie, może u mnie w ten sposób zadziała".

Kisnę z tego do dzisiaj, co idę do niego to jest zawsze lepiej wiedząca Graża, której coś zadziała w kompletnie inny sposób, bo ona tak chce/widziała. Wszelakie tłumaczenia spływają jak po kaczcze
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 07:55   #1014
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Ciaza bliźniacza z założenia jest ciaza wysokiego ryzyka, wiec jednak nie jest to takie hop siup i fajnie, bo dwójka za jednym razem.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 07:58   #1015
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ja z kolei patrząc od drugiej strony - opowiadałam komuś, że będę brała kredyt i usłyszałam, że muszę być bogata skoro mnie na to stać. Zdziwiło mnie to, bo nigdy nie pomyślałabym, że zaciągniecie kredytu może się komuś tak skojarzyć, a nie odwrotnie.
W sumie nie ukrywajmy, że wielu ludzi nie stać na kredyt hipoteczny. Mnie nie dziwi, że ktoś mógł tak pomyśleć, chociaż lekko przesadził.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ciaza bliźniacza z założenia jest ciaza wysokiego ryzyka, wiec jednak nie jest to takie hop siup i fajnie, bo dwójka za jednym razem.
Kiedyś sobie myślałam, że mogłabym mieć bliźniaki. Zmieniłam poglądy, gdy szwagierka urodziła dziecko i zobaczyłam ile przy nim jest roboty. Potem kuzynka TZta urodziła bliźniaki i też widziałam co się dzieje i ile czasu trzeba im poświęcać + bardzo ciężko jest zostać na dłużej w pojedynkę z dwójką dzieci, zawsze musi być ktoś drugi do pomocy. Więc to jednak nie dla mnie a w rodzinie też mam bliźniaki, więc jakaś tam szansa jest
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 08:08   #1016
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ciaza bliźniacza z założenia jest ciaza wysokiego ryzyka, wiec jednak nie jest to takie hop siup i fajnie, bo dwójka za jednym razem.
Zdaję sobie sprawę, ale pojedyncza ciąża też może być wysokiego ryzyka, więc tu nigdy nie wiadomo. No i zachodząc w ciążę naturalnie wpływ na mnogość ciąży mam raczej niewielki, chyba, że znacie jakieś magiczne metody
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 08:24   #1017
NatkaOgrodniczka
Raczkowanie
 
Avatar NatkaOgrodniczka
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 224
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Dla mnie największym januszostwem jest w tykanie nosa w nie swoje sprawy w temacie planowania rodziny. Ciągłe pytania "a kiedy wy?", "staracie się?". A już szczyt szczytów to teksty " coś wam nie wychodzi, to może trzeba was douczyć" albo " ja chętnie pokaże X jak to się robi"

Mina takich debili bezcenna, zwłaszcza jak słyszą odpowiedź "że bardzo chętnie spotkamy się w celach demonstracyjnych, tylko musimy się umówić i wstrzelić w termin owulacji twojej małżonki. U was czy u nas?"
NatkaOgrodniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 08:36   #1018
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
To ja jestem graża w takim razie niesamowita, bo jak już się za parę lat zaczniemy starać, to chciałabym właśnie bliźnięta, szanse jakieś tam są, w rodzinie bliskiej były przypadki. Dwójka dzieci, a rodzi się tylko raz
W pokoleniu dziadków były bliźniaki? Jeśli tak to masz spore szanse, to idzie co dwa pokolenia.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 08:48   #1019
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7519216 6]W pokoleniu dziadków były bliźniaki? Jeśli tak to masz spore szanse, to idzie co dwa pokolenia.[/QUOTE]

u mnie w linii mojej mamy co pokolenie jakies bliźniaki.
Mój brat był pos...ny przy obu usg, żeby czasem na niego nie padło
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 08:49   #1020
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7519216 6]W pokoleniu dziadków były bliźniaki? Jeśli tak to masz spore szanse, to idzie co dwa pokolenia.[/QUOTE]


co dwa

Dla mnie bliźniaki to fajna sprawa, namęczysz się strasznie ale raz. Ale ja to piszę jako niedzieciata więc co ja tam wiem.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-25 21:08:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.