Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 22:20   #991
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Nie było mnie kilka dni, bo starałam się nadrobić te strony naszych myśli, które zapełniłyście bardzo szybko

Cytat:
Napisane przez bladopomaranczowa Pokaż wiadomość
Ja zawsze lubiłam (wolałam nawet) do teatru chodzić sama, a do kina już nie... Ale po rozstaniu nauczyłam się i tego Na spacer chodzę z mamą lub z... książką.
Nawet ostatnio się przełamałam i poszłam do restauracji tylko z książkowym towarzystwem. chciałam też wykorzystać fakt, że akurat na chwilę wrócił mi apetyt. I powiem Wam, że było trochę dziwnie, ale też całkiem przyjemnie. Zwłaszcza ze względu na myśl, że nie jestem od nikogo zależna. No ale oczywiście nie będę tego powtarzać zbyt często... I do pubu wieczorem też sama nie pójdę.
To Twój osobisty apetyt ostatnio Cię omija?

Ja nie lubię jeść sama. W mieszkaniu z serialem to co innego, ale jak jestem na mieście to samotne jedzenie obiadu jakoś mnie nie przekonuje.

Kiedyś za mną siedział jakiś starszy facet. Pomyślałam, że może też czuje się równie nieswojo to pożyczę mu smacznego, ale tak ochoczo zajadał swoje udko, że nawet nie podnosił zeń głowy.

Do pubów i innych tego typu imprezowni nie zamierzam chodzić sama. Jedno to względy pewnego bezpieczeństwa, a poza tym dużo bywa tam takich typów u których mózg źle toleruje alkohol

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
To chyba ta samotność tak na mnie depresyjnie działa, nawet nie mam koleżanek z którymi mogę porozmawiać
Masz nas przecież

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Oho, też sie zgłaszam. Muszę się ogarnąć zanim mój tyłek dorobi się własnej orbity


Cytat:
Napisane przez Mariola1991 Pokaż wiadomość
Nie mam chłopaka na razie i jest mi z tym dobrze Mniej zmartwień i mniej kłopotów. Aczkolwiek czasem bym się do kogoś przytuliła...
Brakuje czasem tego kompana na dobre i na złe. Żeby dzielić wspólnie troski i radości.

Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość
Mi w byciu samej najbardziej przeszkadza że nie mam kompana do sportu, typu tenis czy ping pong. Szukałam na portalach- porażka, oni chyba zamiast grać szukają laski z dziewczynami też średnio szła gra, bo przeważnie nie były na zaawansowanym poziomie.

ps. ja się zapisałam na portal randkowy. Chyba musze już spróbować
Dostałam ostatnio kartę multisport. Mam niedaleko siłownię, ale to nie dla mnie. Wolę jakieś grupowe akcje typu zumba. Fajna zabawa, trochę tańca i wycisk, że aż miło

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
A ja powoli zaczynam się obawiać tego sobotniego wesela
Spokojnie. Ja miałam w ten weekend. Poszłam sama, a również zaproszona koleżanka była z kolegą. Ludzie na parkiecie sami wymyślali jakieś wężyki, śmieszne tańce i było super!

Przede wszystkim wystrój się i oczekuj super zabawy. Tańce w kółeczkach i wężyki mile widziane i wskazane, bo zawsze się ktoś chętny znajdzie. Udanej zabawy

Edytowane przez Kirenne
Czas edycji: 2014-09-17 o 22:22
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 00:05   #992
bladopomaranczowa
Raczkowanie
 
Avatar bladopomaranczowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 73
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
cos na wyprawiala?

babeczki gafe popełniłysmy bo trzeba bylo sie zapisac do programu "KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA" tak to bysmy znalezli Facetow
Aż obejrzałam jeden odcinek i przeraziłam się jego głupotą. Wiem, że to nie pierwszy i nie ostatni idiotyczny program, ale i tak zrobiło mi się smutno

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość

To Twój osobisty apetyt ostatnio Cię omija?
A tak, prawie trzy miesiące temu rozstałam się z chłopakiem i od tego czasu mam problem z apetytem. Schudłam 3 kilo i ścisnął mi się trochę żołądek. Ogólnie czuję się już dobrze psychicznie, nie płaczę, jestem pogodzona itd., ale z apetytem wciąż średnio niestety... Chociaż dziś zjadłam prawie całą dużą paczkę chipsów żeberkowych i nawet nie miałam szczególnych wyrzutów sumienia.

90agnieszka90 - życzę, żeby wesele było udane mimo Twoich obaw.
bladopomaranczowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 06:08   #993
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Chociaż dziś zjadłam prawie całą dużą paczkę chipsów żeberkowych
Oho moje uluione

Ja dzis w podrozy, wracam z rodzinnego domu do miasta gdzie studiuje i pracuje. Moze w koncu w pociagu cos sie zdarzy (zartuje oczywiscie, jak znam siebie bede wkurzona nadmiaem klamotow ktore musze taszczyc i za dluga podroza)
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:17   #994
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Ciacha nie ciacha,maminsynkom mówię już zdecydowanie nie

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
Popieram !
Wczoraj oglądałam ten program i więcej tam śmiechu ...mamusie takie "dobre" same robią "osoby z niepełnosprawnościami" z własnych dzieci.Oczywiście bez ubliżania wobec osób z niepełnosprawnością, ale ile można ? Rozbawił mnie facet lat 24, a słuchający mamusi jak wyroczni

Mam nadzieję,że to wszystko jest reżyserowane ...
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 09:19   #995
luga
Raczkowanie
 
Avatar luga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 275
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Popieram !
Wczoraj oglądałam ten program i więcej tam śmiechu ...mamusie takie "dobre" same robią "osoby z niepełnosprawnościami" z własnych dzieci.Oczywiście bez ubliżania wobec osób z niepełnosprawnością, ale ile można ? Rozbawił mnie facet lat 24, a słuchający mamusi jak wyroczni

Mam nadzieję,że to wszystko jest reżyserowane ...
Reżyserowanie reżyserowaniem, ale historie z pewnością z życia wzięte.
Sama byłam 3 lata w związku z maminsynkiem ( chociaż to chyba nawet zbyt delikatne określenie ), ten program to pikuś przy tym co Jego mamusia potrafiła wyprawiać.
ex TŻ zakończył związek słowami : Kocham Cię i chciałbym spędzić z Tobą resztę życia, ale moja mama uważa, że nie będę z Tobą szczęśliwy, więc będzie lepiej jak się rozstaniemy, dla Ciebie i innych czyt. jego rodziny.
P.S TŻ lat 29
luga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 10:49   #996
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Miałam do nadrobienia pare stron . Co do tego genialnego programu to ja jestem chyba inna mnie się żaden z tych facetów nie podoba a ja już widziałam jak im te mamusie podawały jedzenie to miałam wrażenie że im będą drobić co by się delikatny organizm nie zadławił
W sumie nie powinno mnie to dziwić. Ja cały dzień pracuję z mężczyznami i się tak zastanawiam jak część z nich mogła przejść proces ewolucji bez jakiego kolwiek progresu. Mam na przykład taki przypadek chłop dobrze odżywiony i tak dalej przychodzi do mnie. Mówi że jest chory ale ja myślałam że jak ktoś jest chory i nie może pracować to ma rente.... Ale do meritum .... To jest największa menda jaką w życiu spotkałam. Przychodfzi czasami ze swoją partnerką życiową która najczęściej tacha za nim co najmniej dwie torby. I kładzie mu te torby przy krześle na którym on siedzi i mówi do niej żeby mo cos z tej torby podala a on ją ma na wyciągnięcie ręki..... Nie ogarniam dobrze że jestem sama
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 13:01   #997
bladopomaranczowa
Raczkowanie
 
Avatar bladopomaranczowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 73
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Oho moje uluione
Nie polubił tego natomiast mój żołądek...

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Popieram !
Wczoraj oglądałam ten program i więcej tam śmiechu ...mamusie takie "dobre" same robią "osoby z niepełnosprawnościami" z własnych dzieci.Oczywiście bez ubliżania wobec osób z niepełnosprawnością, ale ile można ? Rozbawił mnie facet lat 24, a słuchający mamusi jak wyroczni

Mam nadzieję,że to wszystko jest reżyserowane ...
Reżyserowane, że aż boli, zresztą jak wszystkie tego typu programy. Niemniej jednak, jak mówicie, różne patologie się rzeczywiście zdarzają.
bladopomaranczowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 13:57   #998
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Też oglądałam Kto poślubi, ci faceci to traga
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 15:23   #999
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja oglądałam tylko pierwszy odcinek jakie są dalsze kryteria odrzutu ?
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 15:36   #1000
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja na szczęście nie oglądam tych programów, niedawno podglądałam Chłopaki do wzięcia ale to dopiero masakra Skąd oni biorą tych mlonów to ja nie wiem
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”

Edytowane przez Margolcia23
Czas edycji: 2014-09-18 o 18:39
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 15:59   #1001
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Margolcia do mnie codziennie do pracy z 10 takich przychodzi :P
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 17:21   #1002
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja się skapnęłam, że to ściema w momencie kiedy zobaczyłam, że jedną z kandydatek widziałam w innym programie tvnu
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 19:49   #1003
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

hejka co tam u Was?
Ja dzis caly dzien bylam u kolezanki poza Miastem...ale super bylo:
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 19:51   #1004
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

A ja mam teraz trzy dni wolnego
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 20:02   #1005
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Mnie jutro czeka podróż do Krakowa pociągiem i autokarem
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 20:11   #1006
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Mnie jutro czeka podróż do Krakowa pociągiem i autokarem
a mnie w sobote, ale samym pociagiem ))
W ogole jest. Tu moze jakas wizazanka z Krk, ktora mialaby ochote na kawe i ploty w sobote?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:00   #1007
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778896

Dziwi mnie ten wątek. Dziwią mnie wypowiedzi facetów o księżniczkowatości i zbyt wysokim mniemaniu o sobie dziewczyn, które ich odrzuciły. Dziwi mnie to dlatego, że nigdy, przenigdy nikomu nie dałam do zrozumienia, że jestem jakąś ą ę śmę królewną wszechświata, bo mam super pracę i zawód, który wielu ludziom ciągle kojarzy się z ogromnym prestiżem, a mimo to 90% poznawanych facetów po usłyszeniu czym się zajmuję zawodowo, nagle postanawia się wycofać Jestem dosyć nieśmiała i raczej przekonana o własnej beznadziejności (wyolbrzymiam, po prostu, wbrew wielu opiniom, nie uważam, żebym osiągnęła coś znaczącego), więc zupełnie nie rozumiem skąd to się bierze.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:04   #1008
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Nouvella a co to za branża ?? Ja myśle ze niektórzy faceci po prostu nie mają sie gdzie poużalać, a większość histori o księżniczkach to nie prawda a facet chce powiedzieć jaki to był wspaniały że z nią wytrzymał
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:08   #1009
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Jestem prawnikiem.
Kurcze, ja najczęściej słyszę, że jestem właśnie skromna i nieśmiała, a nie jakaś mega przebojowa i patrząca na ludzi z góry, więc zupełnie nie umiem odnieść do siebie takich poglądów.

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2014-09-18 o 21:09
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 21:10   #1010
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

To ja nie wie, czemu to odstrasza. Moge stwierdzić jedno... Mężczyzna to najdziwniejsze stworzenie na ziemi
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:18   #1011
eN90
Raczkowanie
 
Avatar eN90
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 397
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

koralik, wiesz czemu? Bo mężczyzna słysząc- studiuję prawo- myśli: cholernie inteligentna, poważna, czas spędza tylko przed książką, wie czego chce, wygadana, w kaszę sobie nie da dmuchać i byle tekstem ją nie zbajerujesz, zarabia pieniądze, jest samowystarczalna, takich jak ja może mieć na pęczki i tacy faceci się wycofują tłumacząc przy kolegach, że dziewczyna trąci ksieżniczkowatością.
I pewnie niektóre kobiety faktycznie takie są, a niekiedy jest to powielany stereotyp.
eN90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:25   #1012
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ale ja na miejscu faceta chciałabym mieć dziewczyne na poziomie ..... Nie umiem myslec jak facet....
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:28   #1013
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Myślę, że żeby mieć dziewczynę "na poziomie", samemu też trzeba reprezentować jakiś tam poziom i odwrotnie - to samo tyczy się poszukiwania faceta. Chcę mieć faceta na poziomie, tylko dla mnie to wcale nie oznacza mercedesa w garażu i milionów na koncie, a wielu facetów chyba tak właśnie myśli
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:43   #1014
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja bym chciala faceta, ktory bylby mna w wersji meskiej. Byloby idealnie, dogadywalibysmy sie swietnie :-D
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 22:05   #1015
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez bladopomaranczowa Pokaż wiadomość
A tak, prawie trzy miesiące temu rozstałam się z chłopakiem i od tego czasu mam problem z apetytem. Schudłam 3 kilo i ścisnął mi się trochę żołądek. Ogólnie czuję się już dobrze psychicznie, nie płaczę, jestem pogodzona itd., ale z apetytem wciąż średnio niestety... Chociaż dziś zjadłam prawie całą dużą paczkę chipsów żeberkowych i nawet nie miałam szczególnych wyrzutów sumienia.
Hmm.... No to jak jest apetyt to trzeba korzystać Widać stresor usadowił się w okolicach żołądka.

Cytat:
Napisane przez koralik124 Pokaż wiadomość
Miałam do nadrobienia pare stron . Co do tego genialnego programu to ja jestem chyba inna mnie się żaden z tych facetów nie podoba a ja już widziałam jak im te mamusie podawały jedzenie to miałam wrażenie że im będą drobić co by się delikatny organizm nie zadławił
W sumie nie powinno mnie to dziwić. Ja cały dzień pracuję z mężczyznami i się tak zastanawiam jak część z nich mogła przejść proces ewolucji bez jakiego kolwiek progresu.
Może jeszcze pogryźć, żeby się nie przemęczał

Cytat:
Napisane przez bladopomaranczowa Pokaż wiadomość
Nie polubił tego natomiast mój żołądek...
Czyli w razie czego wiesz jakie meny trzeba zastosować następnym razem.

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
a mnie w sobote, ale samym pociagiem ))
W ogole jest. Tu moze jakas wizazanka z Krk, ktora mialaby ochote na kawe i ploty w sobote?
Kurcze, bo jeszcze wyjdzie na to, że się będziemy spotykać w realu. Ja nie jestem z Krk, ale dużo razy tam byłam. Ostatnio tylko przejazdem na trasie
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 22:08   #1016
eN90
Raczkowanie
 
Avatar eN90
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 397
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ja bym chciala faceta, ktory bylby mna w wersji meskiej. Byloby idealnie, dogadywalibysmy sie swietnie :-D
A ja bym z sobą nie wytrzymała! Facet, owszem niech ma priorytety podobne do mnie, ale na litość niech się różni, mnie ktoś musi raz, że utemperować, dwa, że zabezpieczyć, trzy uaktywnić
eN90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 05:30   #1017
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Layla ja zostaję w Krakowie do niedzieli wiec jak masz ochotę na kawkę to możemy się umówić
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 07:41   #1018
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 105
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778896

Dziwi mnie ten wątek. Dziwią mnie wypowiedzi facetów o księżniczkowatości i zbyt wysokim mniemaniu o sobie dziewczyn, które ich odrzuciły. Dziwi mnie to dlatego, że nigdy, przenigdy nikomu nie dałam do zrozumienia, że jestem jakąś ą ę śmę królewną wszechświata, bo mam super pracę i zawód, który wielu ludziom ciągle kojarzy się z ogromnym prestiżem, a mimo to 90% poznawanych facetów po usłyszeniu czym się zajmuję zawodowo, nagle postanawia się wycofać Jestem dosyć nieśmiała i raczej przekonana o własnej beznadziejności (wyolbrzymiam, po prostu, wbrew wielu opiniom, nie uważam, żebym osiągnęła coś znaczącego), więc zupełnie nie rozumiem skąd to się bierze.
Faceci boją się mądrych babeczek...i nie to nie tylko się tak mówi. Faceci zwłaszcza Ci kiepskawi boją się kobiety która odnosi sukces bo będą musieli ja gonić ,z przeciętną kobietą czują się bezpiecznie. Może w złą półkę facetów celujesz.
Głowa do góry
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:02   #1019
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

hejka

ja wczoraj plakalam do poduszki.....ze jestem sama;( ehh
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 13:29   #1020
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

U mnie jest taki problem ze zazdroszczę innym miłości, a ja ciągle sama porównuje swoje życie (nie tylko uczuciowe) do innych a nie powinno sie tak robić bo nigdy przecież czlowiek nie wie co drugi czlowiek przeszedl w życiu...
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.