Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-29, 20:51   #1021
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja u¿ywam dove do jasnej (naturalnie jestem tak blada, ¿e w nocy fosforyzujê)
najpierw peeling, pó¼niej balsam (do¶æ oszczêdnie), czekam, a¿ siê wch³onie, pó¼niej dove, nastêpnego dnia evelinka, nastêpnego dove, a pó¼niej w zale¿no¶ci od efektów (nie chcê przesadziæ)
dostrzeg³am, ¿e po dwukrotnym u¿yciu dove miêdzy piersiami (od fiszbin) zrobi³y mi siê plamy, ale po 2 dniach po aplikacji wszystko zesz³o, wiêc poprawi³am peelingiem i zaczê³am od nowa, na razie nie widzê plam, ale te¿ siê czasami zniechêcam, jednak my¶lê, ¿e solaryjki te¿ nie zawsze równo siê opal± i równo blakn± (nie mówiê ju¿ o fankach opalania na s³oñcu) wiêc siê nie przejmujê, na pocz±tku siê wkurza³am, ale jak sobie u¶wiadomi³am, to co wcze¶niej napisa³am, to sobie my¶lê, ¿e ta zmora doskona³o¶ci, to chyba jaka¶ przypad³o¶æ filtromaniaczek
sylwiani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 21:21   #1022
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Opalamy siê!!!!

Hej, dziekuje za wiecej wypowiedzi na ten temat, na pewno innym pannom tez sie przydadza

Tyllko chcialam tu wyjasnic, ze na ok. 8 razy na cale cialo starczal mi HS, bo dove jeszcze nie wiem, ale pojemnosc taka sama ich obu jest.

Ale wlasnie przed chwila posmarowalam sie dove do ciemniejszej (a jednak sie skusilam ) i musze powiedziec, ze jestem w szoku, bo wlasnie sobie pomyslalam, ze on strasznie wydajny jest w porownaniu do HS!!! I nie lepie sie tak! Kurcze, fajnie!

Ale po jednokrotnym uzyciu sprayu brazujacego musze powiedziec kropki straszne, nawet sie tz przestraszyl, zaczal mnie dokladniej ogladac... A wiecie, moj tz to normalnie akich rzeczy wcale nie zauwaza. I musialam mu cos nasciemniac, czemu tak mam, bo on nic nie wie, ze ja sie sztucznie opalam i to od ponad miesiaca... nic nie zorientowal sie, czemu nagle z bladziocha stalam sie przepieknie opalona, czemu mialam pomaranczowe dlonie i dziwne zacieki czasami, jak nie opanowalam jeszcze sztuki nakladania, nic... hahahahaaa
Sylwia*** jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 22:13   #1023
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Opalamy siê!!!!

marta_v jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 22:46   #1024
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwiani
ja u¿ywam dove do jasnej (naturalnie jestem tak blada, ¿e w nocy fosforyzujê)
najpierw peeling, pó¼niej balsam (do¶æ oszczêdnie), czekam, a¿ siê wch³onie, pó¼niej dove, nastêpnego dnia evelinka, nastêpnego dove, a pó¼niej w zale¿no¶ci od efektów (nie chcê przesadziæ)
dostrzeg³am, ¿e po dwukrotnym u¿yciu dove miêdzy piersiami (od fiszbin) zrobi³y mi siê plamy, ale po 2 dniach po aplikacji wszystko zesz³o, wiêc poprawi³am peelingiem i zaczê³am od nowa, na razie nie widzê plam, ale te¿ siê czasami zniechêcam, jednak my¶lê, ¿e solaryjki te¿ nie zawsze równo siê opal± i równo blakn± (nie mówiê ju¿ o fankach opalania na s³oñcu) wiêc siê nie przejmujê, na pocz±tku siê wkurza³am, ale jak sobie u¶wiadomi³am, to co wcze¶niej napisa³am, to sobie my¶lê, ¿e ta zmora doskona³o¶ci, to chyba jaka¶ przypad³o¶æ filtromaniaczek
jak ostatnio wróci³am od fryzjera (dla wyja¶nienia zrobi³ mi jasne pasemka na br±zowych w³osach), to mój T¯ spyta³, czy mam now± bluzkê (posiadam j± od roku i mam pe³no takich bia³ych, wiêc jakby by³a nowa, to by siê i tak nie domy¶li³)
sylwiani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-30, 07:59   #1025
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Opalamy siê!!!!

dziewczyny, Nutribronze L`oreala pojawi³ siê w Polsce. Jak na razie widzia³am go jedynie w Superpharmie w promocji - przy zakupie 2 produktów do pielêgnacji cia³a L'oreala dostaje siê gratis NutriBronze
madziarra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-30, 08:51   #1026
lulum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 108
GG do lulum
Dot.: Opalamy siê!!!!

Kobitki w³a¶nie wczoraj u¿y³am dove do jasnej karnacji. Rezultaty dzisiaj rano jak dla mnie dobre, nawet nie tak bardzo widoczne, ale pewnie po drugiej aplikacji trochê siê przyciemni.Nie mam nawet zacieków
Najpierw zrobi³am pilling cia³ka, potem na³o¿y³am dove ( dosyc oszczêdnie na wszelki wypadek, mo¿e i dlatego efekt nie jest tak b. widoczny ) a potem jeszcze na³o¿y³am zwyk³y balsam nievea.
Ale dzi¶ zrobiê jak wiêkszo¶æ radzi najpierw zwyk³y balsam a potem dove.
Obawiam siê tylko, ¿eby po myciu mi nie zszed³ dove ca³kowicie. no zobaczymy wieczorkiem
A co do zapachu... rzeczywi¶cie bezpo¶rednio po wyci¶niêciu z tubki nie ma przykrego zapachu. choc po kilku godzinach troche wyczuwa siê samoopalacz. Ale to normalne inaczej chyba byc nie mo¿e
Jak narazie 5 z minusem dla dove
lulum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-30, 13:09   #1027
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 341
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwiani
j
dostrzeg³am, ¿e po dwukrotnym u¿yciu dove miêdzy piersiami (od fiszbin) zrobi³y mi siê plamy, ale po 2 dniach po aplikacji wszystko zesz³o
My¶la³am,¿e tylko mnie siê w takim g³upim miejscu robi± zacieki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 13:50   #1028
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja miêdzy piersiami mam bia³y placek Najprawdopodobniej opalenizna po¶ciera³a siê przez stanik.
A fatalnie to wszystko wygl±da w zgiêciu rêki, naprzeciwko ³okcia, rozumiecie
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-30, 22:00   #1029
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja u¿ywam na zmianê dove z evelinka, dzisiaj zauwa¿y³am zacieki na kolanach i wpad³am na pomys³, ¿e rozja¶niê je effaclarem, ¿elem do mycia twarzy, umy³am kolana i co widzê???????????? bia³e placki na kolanach, dos³ownie ¶nie¿nobia³e, wiêc jakby kto¶ siê nie móg³ domyæ po samoopalaczu to polecam, na szczê¶cie posmarowa³am siê evelink± i ona jaka¶ taka ³agodniejsza i teraz wszystko ok
dodam, ¿e mam na sobie obecnie dwie warstwy dove i dwie evelinki
sylwiani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-30, 22:56   #1030
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwiani
jak ostatnio wróci³am od fryzjera (dla wyja¶nienia zrobi³ mi jasne pasemka na br±zowych w³osach), to mój T¯ spyta³, czy mam now± bluzkê
KLASYK
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 07:10   #1031
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
KLASYK
Pamiêtam tak± scenkê ze swoim T¯em. Fryzjer opitoli³ mnie jak zwykle za krótko, ró¿nica by³a w ka¿dym razie widoczna - tak mi siê zdawa³o wtedy, bo wszyscy zauwa¿yli . W koñcu godziny popo³udniowe, on nic . No to zaczynam naprowadzaæ, ¿e jakie¶ zmiany, ¿e co¶... spojrza³, hmm "mia³a¶ tê bluzkê"
szczêka mi opad³a
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 12:09   #1032
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Wiecie co, ja chyba zrezygnujê ze smarowania r±k balsamami br±zuj±cymi
Z nogami jest wszystko piêknie, nauczy³am siê ju¿ nawet omijaæ kostki, smarowac stopy bez zacieków i wogóle Plecy, brzuch - ok.
Ale rêce?! To jest tragedia. Plamiaste d³onie, kreski na nadgarstkach, bia³e kreski w zgêciu rêki - "naprzeciwko ³okcia"
Jak sobie radzicie z rêkami? Nawet, jak ju¿ mi siê uda równo zrobiæ d³onie... to nastêpnego dnia znowu s± bia³e, bo czêsto myjê rêce, i kolor siê zmywa.

A, i mogê jeszcze powiedzieæ, ¿e filtry na twarzy siê spisuj± - opalam siê mocno i szybko, a obecnie mimo czêstej ekspozycji tak¿e na ostre s³oñce - nie opali³am siê ani odrobinê, na twarzy jestem bielutka.
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 13:02   #1033
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

Posmarowa³am siê dwa dni pod rz±d Dove do skóry ciemniejszej i na razie jestem bardzo zadowolona. Opala wolniej ni¿ HS - czyli mam nadziejê, ¿e to dobra wró¿ba na przysz³o¶æ - plamom mówimy:nie!
Teraz mam ³adny kolorek, taki po kilku dniach pla¿owania, ale d±¿ê do czego¶ ciemniejszego jak mia³am wcze¶niej.
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 13:04   #1034
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny - dorad¼cie! Musze zainwestowac w puder sypki - ale chcê taki w pêdzlu. ArtDeco ma tylko br±zuj±cy, Chanel nie uraczysz ani w Sephorze, ani w Douglasie, Bourjois wycofa³o, na Allegro same b³yszcz±ce i jeden piêkny Lancome Color ID. U¿ywa³y¶cie go mo¿e?
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 14:00   #1035
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez beoneself
Wiecie co, ja chyba zrezygnujê ze smarowania r±k balsamami br±zuj±cymi
Z nogami jest wszystko piêknie, nauczy³am siê ju¿ nawet omijaæ kostki, smarowac stopy bez zacieków i wogóle Plecy, brzuch - ok.
Ale rêce?! To jest tragedia. Plamiaste d³onie, kreski na nadgarstkach, bia³e kreski w zgêciu rêki - "naprzeciwko ³okcia"
Jak sobie radzicie z rêkami? Nawet, jak ju¿ mi siê uda równo zrobiæ d³onie... to nastêpnego dnia znowu s± bia³e, bo czêsto myjê rêce, i kolor siê zmywa.

A, i mogê jeszcze powiedzieæ, ¿e filtry na twarzy siê spisuj± - opalam siê mocno i szybko, a obecnie mimo czêstej ekspozycji tak¿e na ostre s³oñce - nie opali³am siê ani odrobinê, na twarzy jestem bielutka.
hmm, a niektore dziewczyny pisaly, ze mimo wszystko da sie opalic z filtami. Ja chcê z³apaæ trochê s³oñca
Jesli siê da, to mo¿esz opisac, jak sobie radzisz z samoopalaniem nóg? ja kurcze, zawsze musze sobie jak±¶ krzywdê zrobic a to przy kostkach, a to na zgieciach z ty³u nad piêt± (to najczê¶ciej) ;p
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 14:19   #1036
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 2 907
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja w³asnie zauwazy³am, ze balsam z Kolastyny prawie c±³y mi na rêkach zszed³, zostawi³ roluj±ce siê plamy. Nie nak³ada³am go przez dwa dni i tu takie co¶ dobrze, ¿e dzisiaj z domu nie wychodzê
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 14:35   #1037
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomo¶ci: 6 827
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Dziewczyny - dorad¼cie! Musze zainwestowac w puder sypki - ale chcê taki w pêdzlu. ArtDeco ma tylko br±zuj±cy, Chanel nie uraczysz ani w Sephorze, ani w Douglasie, Bourjois wycofa³o, na Allegro same b³yszcz±ce i jeden piêkny Lancome Color ID. U¿ywa³y¶cie go mo¿e?
jeszcze Sephora ma swój puder w pêdzlu - ale, jak która¶ z wiza¿anek zuwa¿yla, ma³o to higieniczne
agnieska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 14:37   #1038
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ash
hmm, a niektore dziewczyny pisaly, ze mimo wszystko da sie opalic z filtami. Ja chcê z³apaæ trochê s³oñca
Jesli siê da, to mo¿esz opisac, jak sobie radzisz z samoopalaniem nóg? ja kurcze, zawsze musze sobie jak±¶ krzywdê zrobic a to przy kostkach, a to na zgieciach z ty³u nad piêt± (to najczê¶ciej) ;p
Nie ma sprawy
No wiêc - smarujê nogi normalnie, wcieram, wmasowywujê. Ale omijam kostki. Tzn je te¿ smarujê, ale cieniutko i bez wcierania. Potem biorê husteczkê higieniczn± i ¶cieram z kolan i kostek. Potem rozcieram balsam na kostki i kolana z ich okolic)
Rozumiesz cokolwiek? Brzmi skomplikowanie, ale takie kombinacje u mnie najlepiej skutkuj±, kolana i kostki mam w jednolitym kolorze
Co do stóp... odpowiednio cieñka wartwa, dok³adnie rozsmarowana. Nie zapomnij o palcach! (mi siê zdarzy³o)
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 14:39   #1039
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez agnieska
jeszcze Sephora ma swój puder w pêdzlu - ale, jak która¶ z wiza¿anek zuwa¿yla, ma³o to higieniczne
Chodzi o to, ¿e siê go nie umyje?
Je¶li tak, to do stosowania z filtrem puder w pêdzlu na pewno odpada. Mój pêdzel po tygodniu u¿ywania jest ca³y t³usty
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 14:41   #1040
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomo¶ci: 6 827
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez beoneself
Chodzi o to, ¿e siê go nie umyje?
Je¶li tak, to do stosowania z filtrem puder w pêdzlu na pewno odpada. Mój pêdzel po tygodniu u¿ywania jest ca³y t³usty
Tak, chodzi o mycie nie wiem czy w po³±czeniu z filtrami, ale tak czy siak wolê klasykê - pêdzelek myty co tydzieñ i puder wysypywany na rêkê
agnieska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 16:09   #1041
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Opalamy siê!!!!

beoneself ja tez mam problem z rekoma. Najgorsze jest to, ze robia mi sie takie trojkaty na zgieciach - wyglada to smiesznie. Poza tym mam takze problem dermatologiczny, a nie chce mi sie isc do lekarza :p i lecze sie na razie domowym sposobem. Tworza mi sie luszczace czerwone plamy, ktore zostawiaja biale, odbarwione slady - ramiona mam cale w bialych plamkach. Nie opalam sie i uzywam filtr 50+, wiec jestem blada i az tak bardzo nie rzuca sie to w oczy, ale widac ze cos jest nie tak. Samoopalacz schodzi szybciej z tych miejsc... Ech... Ja nie chce leczyc sterydami! Na razie myje ramiona Kerium LRP i szorstkimi peeligam, i widze, ze jest jakas poprawa, chociaz dzisiaj znowu zauwazylam czerwona plame...
Ivvonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 18:19   #1042
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez beoneself
Wiecie co, ja chyba zrezygnujê ze smarowania r±k balsamami br±zuj±cymi
Z nogami jest wszystko piêknie, nauczy³am siê ju¿ nawet omijaæ kostki, smarowac stopy bez zacieków i wogóle Plecy, brzuch - ok.
Ale rêce?! To jest tragedia. Plamiaste d³onie, kreski na nadgarstkach, bia³e kreski w zgêciu rêki - "naprzeciwko ³okcia"
Jak sobie radzicie z rêkami? Nawet, jak ju¿ mi siê uda równo zrobiæ d³onie... to nastêpnego dnia znowu s± bia³e, bo czêsto myjê rêce, i kolor siê zmywa.

A, i mogê jeszcze powiedzieæ, ¿e filtry na twarzy siê spisuj± - opalam siê mocno i szybko, a obecnie mimo czêstej ekspozycji tak¿e na ostre s³oñce - nie opali³am siê ani odrobinê, na twarzy jestem bielutka.
po prostu to olewam
, jak ju¿ pisa³am wcze¶niej na suonku te¿ siê nie opalasz równo, w solarium te¿ niezupe³nie (np zakrywaj± sobie sutki ), tylko te filtromaniaczki jakie¶ przesadnie doskona³e chc± byæ
czyli poradzi³am sobie tak, ¿e po prostu trzeba to olaæ
sylwiani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 18:55   #1043
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Opalamy siê!!!!

Tez sobie tak tlumacze
Ivvonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 20:39   #1044
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 1 693
Dot.: Opalamy siê!!!!

a ja mam bardzo g³upie pytanie... zaczê³am stosowaæ HS.. najpier by³a próba na nogach i po kilku dniach mia³am ³adn± opalenizne... teraz zaczê³am reszte cia³± opalac.. ale doradzcie dziewczyny co zrobic z twarza... jak jej nie posmaruje... to bedzie dalej bardzo blada... i bedzie to idiotycznie wygladac a jak zacznê j± smarowaæ to w po³±czeniu z zorackiem albo nic z tego nie wyjdzie.. albo bêde siê ³uszczuyc na br±zowo... ech... da sie to jakos pogodzic?
Nikita-v jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 21:07   #1045
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Nikita-v
a ja mam bardzo g³upie pytanie... zaczê³am stosowaæ HS.. najpier by³a próba na nogach i po kilku dniach mia³am ³adn± opalenizne... teraz zaczê³am reszte cia³± opalac.. ale doradzcie dziewczyny co zrobic z twarza... jak jej nie posmaruje... to bedzie dalej bardzo blada... i bedzie to idiotycznie wygladac a jak zacznê j± smarowaæ to w po³±czeniu z zorackiem albo nic z tego nie wyjdzie.. albo bêde siê ³uszczuyc na br±zowo... ech... da sie to jakos pogodzic?
W³a¶nie mam ten sam problem
Cia³o mam br±zowe - smarujê mleczkiem L'oreal Nutri Bronze Summer (KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=106658) a twarz ju¿ gorzej tzn. ja¶niutka
U¿ywa³am Garnier Skóra mu¶niêta s³oñcem ale zacz±³ mi wysuszaæ bu¼kê i zrobi³ mi "piegi" na nosie wiêc aktualnie mam przerwê a¿ kupiê co¶ innego. Natii4 podsunê³a mi ten w±tek (dziêkujê ) ale przebrn±æ przez 35 stron nie bêdzie ³atwo ).
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 21:56   #1046
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja stosuje L'oreal Sublime Bronze tonujacy na cialo i dwukomorowy do twarzy tejze firmy - od razu mam efekt opalenizny. Taki zestaw najbardziej mi odpowiada
Ivvonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 22:02   #1047
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Uff... przebrnê³am
Od razu zauwa¿y³am, ¿e po drodze by³ fragment o mleczku L'oreala którego aktualnie u¿ywam - link doda³am w poprzednim po¶cie
Spieszê z odpowiedzi±, ¿e znalaz³am go w Polsce - jest dostêpny zrówno w Rossmanie, jaki i w Dorgerii Natura. Co prawda nie wiem na jakich zasadach, poniewa¿ z ty³u jest wyra¼nie napisane "Produkt nie jest przeznaczony do sprzeda¿y" ale stoi i na pó³kach i kosztuje 19,90z³.
Ja robiê zapas, bo bojê siê ¿e go wupi± i ju¿ nie wróci a jestem zachwycona. B³yskawiczny efekt - ju¿ po jednym u¿yciu i ¶wietny kolor. Zreszt± odsy³am do KWC.

Teraz zastanawiam siê nad tym 2-komorowym do twarzy równie¿ z serii L'oreal, bo wygl±dam jakby mi skórê na twarzy przeszczepili Kto go u¿ywa³ i powie co¶ wiêcej o efekcie? Nie zapycha?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (6,8 KB, 24 za³adowañ)
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 22:04   #1048
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Ja stosuje L'oreal Sublime Bronze tonujacy na cialo i dwukomorowy do twarzy tejze firmy - od razu mam efekt opalenizny. Taki zestaw najbardziej mi odpowiada
Ooo Ivonka, odpowiedzia³a¶ na moje pytanie zanim pad³o W takim razie skuszê siê na ten 2 - komorowy tylko napisz jeszcze jak to jest z tym zapychaniem?
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 22:11   #1049
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 341
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jak ostatnio chcia³am kupiæ dwukomorowy samoopalacz to nie by³o Ale znalaz³am miejsce,gdzie sobie mo¿na z katalogów zamiawiaæ i zapolujê na ten barwiony z Ori

Fajnie,¿e ten balsam z L'Oreala ju¿ jest. Chyba w Super Pharm te¿ ju¿ go mo¿na nabyæ

Yedanna-nie ma za co
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-01, 23:23   #1050
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja wczoraj ogl±da³am sobie ten dwukomorowy L'Orela i rzeczywi¶cie nie ma zapychaczy, co¶tam wzbudzi³o moje podejrzenia je¿eli chodzi o stosowanie po d³u¿szym czasie, ale cenowo 40 z³ za 30 ml - to wolê sprawdzonego LRP 63 z³ za 100 ml i sprawdzony - nawet nawil¿a

A swoj± drog±, to te ceny na KWC to s± chyba z kosmosu - napiszcie mi proszê, gdzie istniejê taka cudna apteka, w której LRP kosztujê 44-55 z³ - u mnie w ka¿dej ponad sze¶æ dych!

a do cia³ka Dove i Ewelinka na razie rz±dz±, zobaczymy co dalej - po traumie z HS bojê siê zachwalaæ opaleniznê za wczasu.
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.