Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staraniach V - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-04, 18:17   #1021
malinOla1
Wtajemniczenie
 
Avatar malinOla1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 258
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość

malinola - dołącz do nas. Już nie raz Cię przyłapuję na czytaniu naszego forum
Zostałam nakryta
a no podtrzymuję, z chęcią bym dołączyła,ale póki co żadna ze mnie ciężarówka ani mamusia Ale jak będę tylko mogła chętnie dołącze, a teraz nadal będę podczytywać potajemnie co u Was się dzieje Przez manie, Jagatkę i mako tak tu podglądam, a teraz to nawet reszta mnie "wciągnęła" i znam wasze rozterki i problemy z dzieciaczkami.
Życzę wszystkiego dobrego, zdrówka dla dzieciątek, a dla ciężaróweczek spokojnych ciąż i łatwych porodów.
Mam nadzieję, do szybkiego wizażowego zobaczenia
__________________
07.08.2007 15.07.2010 08.09.2012
Czekamy na Ciebie 10.03.2016

malinOla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 18:19   #1022
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Właśnie Herbi się obudził przed momentem z płaczem. Dałam cyca i zasnął ale wciąż się kręci

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez malinOla1 Pokaż wiadomość
Zostałam nakryta
a no podtrzymuję, z chęcią bym dołączyła,ale póki co żadna ze mnie ciężarówka ani mamusia Ale jak będę tylko mogła chętnie dołącze, a teraz nadal będę podczytywać potajemnie co u Was się dzieje Przez manie, Jagatkę i mako tak tu podglądam, a teraz to nawet reszta mnie "wciągnęła" i znam wasze rozterki i problemy z dzieciaczkami.
Życzę wszystkiego dobrego, zdrówka dla dzieciątek, a dla ciężaróweczek spokojnych ciąż i łatwych porodów.
Mam nadzieję, do szybkiego wizażowego zobaczenia
No to jak tylko dzidziunia zamieszka w Twoim brzuszku to zapraszamy do nas Im nas więcej tym lepiej
Powodzenia Kochane, trzymam za Was kciuki i aby szybko udało się Wam do nas dołączyć!!!


Dobra, lecę się kąpać...
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 18:37   #1023
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jul, czasami trzeba się wygadać
Jak mały się budzi, to mąż go przebiera, a ja szykuję laktator. Biorę małego do cyca na siedząco, bo na leżąco nie lubię (ciężko mi znaleźć wygodną pozycję, pierś zasłania mu nosek i muszę ją trzymać) no i zaraz mi by się przysnęło potem mąż bierze małego na odbicie, a ja dociągam mleko laktatorem. Czasami zaśnie u męża na rękach, ale przeważnie biorę małego i dostawiam jeszcze do cycusia, wtedy już mu albo nie leci, albo malutko i on zasypia, wkładam go do łóżeczka i idę lulu ostatnio lepiej sypia od kiedy uruchamiam oczyszczacz powietrza na max moc, on wtedy "suszy" i dziecię odlatuje

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Oczyszczacz oczywiście musi chodzić całą noc, bo po wyłączeniu mały budzi się w ciągu minuty no ale w sumie on powinien chodzić całą noc, zwłaszcza podczas choroby, tylko my go sobie zawsze na najniższy poziom ustawiliśmy, to go słychać nie było
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 18:53   #1024
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Jul, czasami trzeba się wygadać
Jak mały się budzi, to mąż go przebiera, a ja szykuję laktator. Biorę małego do cyca na siedząco, bo na leżąco nie lubię (ciężko mi znaleźć wygodną pozycję, pierś zasłania mu nosek i muszę ją trzymać) no i zaraz mi by się przysnęło potem mąż bierze małego na odbicie, a ja dociągam mleko laktatorem. Czasami zaśnie u męża na rękach, ale przeważnie biorę małego i dostawiam jeszcze do cycusia, wtedy już mu albo nie leci, albo malutko i on zasypia, wkładam go do łóżeczka i idę lulu ostatnio lepiej sypia od kiedy uruchamiam oczyszczacz powietrza na max moc, on wtedy "suszy" i dziecię odlatuje

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Oczyszczacz oczywiście musi chodzić całą noc, bo po wyłączeniu mały budzi się w ciągu minuty no ale w sumie on powinien chodzić całą noc, zwłaszcza podczas choroby, tylko my go sobie zawsze na najniższy poziom ustawiliśmy, to go słychać nie było
O, ale fajnie, że małż Ci pomaga. Kochany tatuś. A dlaczego ściągasz laktatorem jeszcze mleko? Co z nim później robisz? Mrozisz?
Ten oczyszczacz to w sensie nawilżacz tak? Podasz linka to sobie obczaję? Jak on działa? Nie bardzo rozumiem co taki sprzęcior robi
Za każdym razem przewijacie Małego kiedy się obudzi w nocy?
Dzięki za odpowiedź!
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 19:02   #1025
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Zalamana Pol Na Pol czyli jak To robisz?

Jull a tobie mąż nie pomaga? Mój podobnie jak u claud, identycznie robimy. Ja pieluche zmieniam jak tylko się budzi na jedzenie.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 19:12   #1026
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Zalamana Pol Na Pol czyli jak To robisz?

Jull a tobie mąż nie pomaga? Mój podobnie jak u claud, identycznie robimy. Ja pieluche zmieniam jak tylko się budzi na jedzenie.
W ciągu dnia pomaga. W nocy ja sama wszystko robię bo najzwyczajniej na świecie mąż nie ma cyca więc nie ma po co wstawać. Ja przewijam, karmię i tyle. Śpi ze mną, czasem odkładam do łóżeczka jak mam siłę wstać.
Poza tym mąż chodzi do pracy i wstaje na dniówkę o 4:00, na drugi dzień ma nockę, no a potem dwa dni wolnego więc daję mu się wyspać.
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 19:14   #1027
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Hej ją juz albo dopiero w domu heh.
Najpierw szybko ikea (szybko bo od kilku miesięcy nie mam sily po niej chodzić heh. Kupiliśmy kieliszki do wina dla koleżanki i pojemniki do pokiju Leosia) dumnie poszłam do kasy z pierwszenstwem i nawet nie pytałam nikogo o zgodę, mam pierwszeństwo i już
Później pojechaliśmy do Zabkowic do koleżanki i posiedzieismy ponad 2 godzi y. Na koniec znów na wro i do Magnolii. Mąż nic nie kupił oczywiście heh więc zadaliśmy tylko do smyka zobaczyć jeszcze raz wózki. Tym razem spodobał nam sie szary hehe.były tez w peomo misie z 39 na 19 więc wzięliśmy jednego a teraz na szczęście już w domu.

Mania super że u was Kicia lepsza

Zalamana dziś byl grzeczny hihi.

Could miecze kurujcie sie

Wik wejdę na pocztę później to zobaczę


Ola cudowne uczucie prawda?

Elfka bierze cię na wytrZymałość hehe

Zuken a jak było w brzuszku? Bo jesli to prawda że dziecko ma podobny rytm jak w brzuchu to Leo by spał od 23 do 5-6

Good

Kamel o kurcze, juz lepiej?

Zubi to pięknie spi i jak pościel? Doczytalam, w takim razie też zamawiam zaraz chyba szara w zygzaki, bo granatowa może być za ciemna dla takiego malucha co? A kiedyś tak kupię druga ta marynarska

Jul mocno cię am

Zielinka Malinola
Czekamy na was

Krusia oj to macir ciężki czas super zakupy


Chyba faktycznie cos dzis z pogoda nie tak. Malza bolała głowa we wro aż wziął tabletke, a teraz mnie boli zastanawiam sie csy wziąć apap czy pozwolić golowi sie rozkrecic
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 

Edytowane przez ma.ko
Czas edycji: 2014-12-05 o 07:52
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 19:59   #1028
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
W ciągu dnia pomaga. W nocy ja sama wszystko robię bo najzwyczajniej na świecie mąż nie ma cyca więc nie ma po co wstawać. Ja przewijam, karmię i tyle. Śpi ze mną, czasem odkładam do łóżeczka jak mam siłę wstać.
Poza tym mąż chodzi do pracy i wstaje na dniówkę o 4:00, na drugi dzień ma nockę, no a potem dwa dni wolnego więc daję mu się wyspać.
Mój też wstawał o 4 ale teraz w nowej pracy już wstaje po 5.

Moja córa rozkopuje się w nocy cała i nie wiem już jak ja opatulac. Koc w nogach a rożek cały rozwinięty...
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:01   #1029
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

God, karmie na przemian w dzien, na noc dostaje kaszke a gdy sie obudzi cycka

Co do odkrywania moj tez uwielbia spac nie przykryty, ale u nas jest tak cieplo, ze nic mu nie bedzie
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:35   #1030
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Zalamana_girl Pokaż wiadomość
God, karmie na przemian w dzien, na noc dostaje kaszke a gdy sie obudzi cycka

Co do odkrywania moj tez uwielbia spac nie przykryty, ale u nas jest tak cieplo, ze nic mu nie bedzie
A to czemu karmisz mieszanie? Nie wiem czy pisałaś kiedyś o tym czy nie-juz nie pamiętam wybacz. Jakie mleko podajesz?

No u nas w nocy robi się chłodno a jak leży jeszcze sama to tym bardziej. Dziś wsadzilam ja w śpiworek to się chociaż nie rozkopie.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:49   #1031
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
O, ale fajnie, że małż Ci pomaga. Kochany tatuś. A dlaczego ściągasz laktatorem jeszcze mleko? Co z nim później robisz? Mrozisz?
Ten oczyszczacz to w sensie nawilżacz tak? Podasz linka to sobie obczaję? Jak on działa? Nie bardzo rozumiem co taki sprzęcior robi
Za każdym razem przewijacie Małego kiedy się obudzi w nocy?
Dzięki za odpowiedź!
Musi pomagać hehehehe Mały przeważnie budzi się tak, że zostaje mu np. 30 minut do budzika i ani nie zaśnie ani nie będzie siedział bez celu, no ale co zrobić
Odciągam, bo wtedy mam więcej mleka to nie są jakieś wielkie ilości. Mrożę albo potem mąż w ciągu dnia daje z butelki. Wiem, że trochę to dziwne, ale nam się taki system sprawdza
Nie, to nie jest nawilżacz, tylko oczyszczacz powietrza z jonizatorem, filtrem węglowym itd. Usuwa też brzydkie zapachy i powietrze jest takie bardziej rześkie przy chorobach jest to super sprawa. w sklepach typu media expert, media markt czy euro agd dostaniesz.
http://www.euro.com.pl/oczyszczacze-powietrza.bhtml
Tak, za każdym razem przewijamy małego. Z tym, że on teraz raz w nocy się tylko budzi tfh tfu tfu
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 20:50   #1032
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
A to czemu karmisz mieszanie? Nie wiem czy pisałaś kiedyś o tym czy nie-juz nie pamiętam wybacz. Jakie mleko podajesz?

No u nas w nocy robi się chłodno a jak leży jeszcze sama to tym bardziej. Dziś wsadzilam ja w śpiworek to się chociaż nie rozkopie.
Bo od samego poczatku nie starczalo mu samo mleko i musialam go dokarmiac, jakos tak juz zostało. A co do mm to Bebiko

Moj by sie wsciekl jakbym go do spiworks wlozyla na noc
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:59   #1033
wik_and_ola
Zadomowienie
 
Avatar wik_and_ola
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 898
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Nie mam czasu normalnie Dopiero usiadłam po kąpieli. Jutro przychodzą do nas znajomi, więc dziś robiłam zakupy, sprzątają chatę, a jutro od rana szykowanie jedzonka.

Zalamana_girl, pięknie już Aluś siedzi, podziwiam

Kamel, przystojniak z Twojego synka

Jul, ja zwykle wcale nie przewijam w nocy, czasem tylko jak kupsko wyczuje, ale teraz to już raczej w nocy nie robi.
Co do karmienia w nocy, to ja biorę Anię do siebie do łóżka, karmię na lezaco i nie odkładam już jej do łóżeczka, spi z nami do rana, bo zawsze przesypiam przy karmieniu :-S
__________________
Wiktoria - 15.12.2008 r.
Anna - 21.06.2014 r.
wik_and_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 21:06   #1034
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Hej ją juz albo dopiero w domu heh.
Najpierw szybko ikea (szybko bo od kilku miesięcy nie mam sily po niej chodzić heh. Kupiliśmy kieliszki do wina dla koleżanki i pojemniki do pokiju Leosia) dumnie poszłam do kasy z pierwszenstwem i nawet nie pytałam nikogo o zgodę, mam pierwszeństwo i już
Później pojechaliśmy do Zabkowic do koleżanki i posiedzieismy ponad 2 godzi y. Na koniec znów na wro i do Magnolii. Mąż nic nie kupił oczywiście heh więc zadaliśmy tylko do smyka zobaczyć jeszcze raz wózki. Tym razem spodobał nam sie szary hehe.były tez w peomo misie z 39 na 19 więc wzięliśmy jednego a teraz na szczęście już w domu.

Mania super że u was Kicia lepsza

Zalamana dziś byl grzeczny hihi.

Could miecze kurujcie sie

Wik wejdę na pocztę później to zobaczę


Ola cudowne uczucie prawda?

Elfka bierze cię na wytrZymałość hehe

Zuken a jak było w brzuszku? Bo jesli to prawda że dziecko ma podobny rytm jak w brzuchu to Leo by spał od 23 do 5-6

Good

Kamel o kurcze, juz lepiej?

Zubi to pięknie spi i jak pościel? Doczytalam, w takim razie też zamawiam zaraz chyba szara w zygzaki, bo granatowa może być za ciemna dla takiego malucha co? A kiedyś tak kupię druga ta marynarska

Jul mocno cię am

Zielinka Malinola
Czekamy na was

Krusia oj to macir ciężki czas super zakupy


Chyba faktycznie cos dzis z pogoda nie tak. Malza bolała głowa we wro aż wziął tabletke, a teraz mnie boli zastanawiam sie csy wziąć apap czy pozwolić golowi sie rozkrecic
Kochana maleństwo po porodzie widzi nie wiele dlatego na początek trzeba pokazywać rzeczy 20 cm od budzi dziecka najlepiej pokazywać czarno białe rysunki także taka ciemna pościel nie jest zła !!
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 21:45   #1035
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Kochana maleństwo po porodzie widzi nie wiele dlatego na początek trzeba pokazywać rzeczy 20 cm od budzi dziecka najlepiej pokazywać czarno białe rysunki także taka ciemna pościel nie jest zła !!
No tak, tylko młody na początku będzie spał w kolysce a do kolyski myślałam żeby nie kupować pościeli. mam zamiar kłaść go w rozku albo spiworku jak nie będzie sprzeciwu heh.
Ta chce kupić do lozeczka już na później a jeszcze przemyśle sprawę koloru. w sumie literki są też w granatach, i kule będą też jasne i granatowe więc może do kompletu hmmm.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 04:16   #1036
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Dzieki Cloud za odp :-*

Wik - aha. Myslalam, ze ja odkladasz.

Co do zmiany pieluchy to ja musze przewijac. Dzis robilam to dwa razy. Bertus strasznie duzo siusia i ta pielucha jest wrecz mokra tak, ze czasem przecieka. Tylko on duzo pije no i w nocy sie czesto budzi. Dlatego tak :-(

Dzis 6 pobudek w nocy. No i ostatecznie juz od 5 nie spimy wiec zaraz wstajemy. Poki co Herbi maca mnie po twarzy w ciemnosci i uparcie chce mi wlozyc paluchy do ust
Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio

Edytowane przez Juliette25
Czas edycji: 2014-12-05 o 04:21
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 06:01   #1037
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Dzieki Cloud za odp :-*

Wik - aha. Myslalam, ze ja odkladasz.

Co do zmiany pieluchy to ja musze przewijac. Dzis robilam to dwa razy. Bertus strasznie duzo siusia i ta pielucha jest wrecz mokra tak, ze czasem przecieka. Tylko on duzo pije no i w nocy sie czesto budzi. Dlatego tak :-(

Dzis 6 pobudek w nocy. No i ostatecznie juz od 5 nie spimy wiec zaraz wstajemy. Poki co Herbi maca mnie po twarzy w ciemnosci i uparcie chce mi wlozyc paluchy do ust
Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Współczuję nocy i tego wstawania czemu az tyle? Plakal?

na szczescie (odpukac,) Alusiowi sie znowu unormowalo i nie budzi sie co 15/30 minut. Teraz sie przebudzil,bo szukal smoczka, ale dostal i spi dalej. Chyba tez sie jeszcze poloze
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 06:04   #1038
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Zalamana_girl Pokaż wiadomość
Współczuję nocy i tego wstawania czemu az tyle? Plakal?

na szczescie (odpukac,) Alusiowi sie znowu unormowalo i nie budzi sie co 15/30 minut. Teraz sie przebudzil,bo szukal smoczka, ale dostal i spi dalej. Chyba tez sie jeszcze poloze
Nie wiem czemu tak sie budzi. Kreci sie przy tym jak nie wiem. Nie placze. Smok do buzi wlozony nie pomaga, tylko cyc. No coz - zrobil sobie ze mnie smoczek

Fajnie Ci :-* jak masz okazje to sie przespij jeszcze. My od dwoch godzin buszujemy na macie. Juz jestesmy po kaszce. Za godzine drzemka (mam nadzieje)

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio

Edytowane przez Juliette25
Czas edycji: 2014-12-05 o 06:05
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 06:06   #1039
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu tak sie budzi. Kreci sie przy tym jak nie wiem. Smok do buzi wlozony nie pomaga, tylko cyc. No coz - zrobil sobie ze mnie smoczek

Fajnie Ci :-* jak masz okazje to sie przespij jeszcze. My od dwoch godzin buszujemy na macie. Juz jestesmy po kaszce. Za godzine drzemka (mam nadzieje)

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Po prostu chce byc blisko mamusi nie martw sie wiekszosc dzieci tak ma, Alus tez
Oby byla ta drzemka u was i Ty od razu korzystaj i tez sie przespij :-*
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 06:09   #1040
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Zalamana_girl Pokaż wiadomość
Po prostu chce byc blisko mamusi nie martw sie wiekszosc dzieci tak ma, Alus tez
Oby byla ta drzemka u was i Ty od razu korzystaj i tez sie przespij :-*
No nie bardzo bo moja mama wpadnie do nas. No trudno jakos dam rade.

Juz nawet nie odkladam Bertusia do lozka bo zakonczyloby sie to wstawaniem co chwile w nocy a ja nie mam na to sil.
Jest jak jest i musze to przezyc

Dzis cieplo bedzie - u nas juz sa 4 stopnie



Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:55   #1041
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jeju, Jul, współczuję ciężkich nocy Bertuś już duży chłopak, może niedługo zacznie przesypiać chociaż kilka godzin pod rząd

Mój dzisiaj pospał od 22 do 8 nie wiem co mu się ostatnio dzieje, że tyle śpi wstaje uśmiechnięty do tego

Dziewczyny mam prośbę, wypowiedzcie się proszę w temacie : czy 2 do 2,5 tys złotych miesięcznie na małżeństwo planujące pierwsze dziecko to dużo czy mało? Jest to kwota po opłaceniu wszystkich kredytów, rachunków za dom, telefonów, internetu, tv, paliwa, czyli wszelkich takich opłat stałych. Później Wam wyjaśnię o co chodzi
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:57   #1042
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jul no to pospaliście

załamana złote dziecko



U nas mgła od samego rana. Wsadziłam w końcu do prania moje koszule do szpitala i te koszulki w których śpie w domu. Jeszcze staniki wypiore w płynie dzieciowym i gra gitara

Mam dzis wizyte i zastanawiam się co z moją szyjką jest krótka od samego początku i ciekawi mnie czy dalej ejstem pozamykana
Wczoraj zaczęłam 37 tydzień, wiec nawet w razie W zaraz bedziemy bezpieczni
Ciągle mam przed oczami wizję Świąt w domu, we trójkę z Leo na rękach ale G mówi, ze przenosze, a on zwykle w 99% ma racje
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:21   #1043
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

My jeszcze od 7 pospalismy, a teraz juz sie bawimy


Ma.ko oby Twoje marzenie sie spelnilo i malutki Leo byl juz z wami na swieta
Kciuki tez za wizyte
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:24   #1044
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Jeju, Jul, współczuję ciężkich nocy Bertuś już duży chłopak, może niedługo zacznie przesypiać chociaż kilka godzin pod rząd

Mój dzisiaj pospał od 22 do 8 nie wiem co mu się ostatnio dzieje, że tyle śpi wstaje uśmiechnięty do tego

Dziewczyny mam prośbę, wypowiedzcie się proszę w temacie : czy 2 do 2,5 tys złotych miesięcznie na małżeństwo planujące pierwsze dziecko to dużo czy mało? Jest to kwota po opłaceniu wszystkich kredytów, rachunków za dom, telefonów, internetu, tv, paliwa, czyli wszelkich takich opłat stałych. Później Wam wyjaśnię o co chodzi
dzięki za okazane współczucie

Myślę, że spokojnie starczy, jak na dzisiejsze warunki to i tak jest dużo

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Jul no to pospaliście

załamana złote dziecko



U nas mgła od samego rana. Wsadziłam w końcu do prania moje koszule do szpitala i te koszulki w których śpie w domu. Jeszcze staniki wypiore w płynie dzieciowym i gra gitara

Mam dzis wizyte i zastanawiam się co z moją szyjką jest krótka od samego początku i ciekawi mnie czy dalej ejstem pozamykana
Wczoraj zaczęłam 37 tydzień, wiec nawet w razie W zaraz bedziemy bezpieczni
Ciągle mam przed oczami wizję Świąt w domu, we trójkę z Leo na rękach ale G mówi, ze przenosze, a on zwykle w 99% ma racje
za wizytę. Niech Leo jeszcze posiedzi w brzuszku. Oby postanowił urodzić się tuż przed świętami Ale byłoby super mieć już szkraba w domu na święta O której masz wizytę?


Młody zasnął. Posprzątałam, przygotowałam składniki na zupkę dla Bertusia i teraz chwilę odpoczywam. Zaraz wpadnie moja mama.
Niby ciepło na zewnątrz a tak jakoś szaro, buro i depresyjnie

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Zalamana_girl Pokaż wiadomość
My jeszcze od 7 pospalismy, a teraz juz sie bawimy


Ma.ko oby Twoje marzenie sie spelnilo i malutki Leo byl juz z wami na swieta
Kciuki tez za wizyte
A teraz o której będzie drzemka?
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:25   #1045
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
dzięki za okazane współczucie

Myślę, że spokojnie starczy, jak na dzisiejsze warunki to i tak jest dużo


za wizytę. Niech Leo jeszcze posiedzi w brzuszku. Oby postanowił urodzić się tuż przed świętami Ale byłoby super mieć już szkraba w domu na święta O której masz wizytę?


Młody zasnął. Posprzątałam, przygotowałam składniki na zupkę dla Bertusia i teraz chwilę odpoczywam. Zaraz wpadnie moja mama.
Niby ciepło na zewnątrz a tak jakoś szaro, buro i depresyjnie

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



A teraz o której będzie drzemka?
Ok 12 z godzinke i ok 13 spacer albo moze na spacer pojdziemy o 11, jeszcze nie wiem

Teraz trzyma butelke i pije
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3

Edytowane przez Zalamana_girl
Czas edycji: 2014-12-05 o 08:26
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:28   #1046
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jull współczuję. Chyba bym się wykończyła tyle razy wstawać i się budzić. Mi się nie chce raz wstać hehe.

Zalamana to nie wiedziałam. Dzielnie łączysz karmienie tyle czasu.

Claud moim zdaniem w sam raz. Jak to mówią nigdy nie ma odpowiedniego czasu na dziecko i zawsze jest coś nie tak.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:29   #1047
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Jull współczuję. Chyba bym się wykończyła tyle razy wstawać i się budzić. Mi się nie chce raz wstać hehe.

Zalamana to nie wiedziałam. Dzielnie łączysz karmienie tyle czasu.

Claud moim zdaniem w sam raz. Jak to mówią nigdy nie ma odpowiedniego czasu na dziecko i zawsze jest coś nie tak.
A jak u was nocka ?
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:29   #1048
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Załamana ja jestem niezdecydowana, bo z jednej str bym chciałą zeby urodził się już w nowym roku, a z drugiej już bym Go chciałą mieć przy sobie bedzie co ma byc heh

Jul nooo
Gin przyjmuje od 14, ale zazwyczaj schodzi z oddziału ok 14.30. Ide na 13 zebym była pierwsza w kolejce
Sporo już zrobiłaś od rana
ja sie lenie, ale wstaje już, bo mi w brzuchu burczy strasznie
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:35   #1049
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Mako na to ze jesteś pozamykana czy coś to nie patrz. Tak na prawdę nie znamy dnia ani godziny i nic tu nie jest wyznacznikiem.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Zalamana u nas jedna pobudka po 3 na jedzenie tylko zasnąć nie chciała a potem kolo 7 juz wstała i nie chciała spać. Zjadła o 8 i teraz śpi. W sumie wczoraj o 20 usnela więc trochę pospala.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:39   #1050
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Jull współczuję. Chyba bym się wykończyła tyle razy wstawać i się budzić. Mi się nie chce raz wstać hehe.
Hmm. Przywykłam
Cytat:
Napisane przez Zalamana_girl Pokaż wiadomość
Ok 12 z godzinke i ok 13 spacer albo moze na spacer pojdziemy o 11, jeszcze nie wiem

Teraz trzyma butelke i pije
Wow! po raz kolejny stwierdzam, że zdolny chłopiec z Twojego syncia
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 16:54:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.