Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 357 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-15, 22:03   #10681
majka.bzzz
Raczkowanie
 
Avatar majka.bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 468
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

majka.bzzz yslalam zaproszenie
oj nic nie mialam, wyslalam rowniez

Czy jest jakas "regula" z której piersi powinna szybciej schodzic opuchlizna?? bo cos czytalam ze jak sie jest praworecznym to z prawej pozniej itd....Tylko u mnie ta teoria sie nie sprawdza;//

LEwa mam duzo wyzej i twarda jak kamień, prawa niżej i juz bardziej miekka.W ogole od poczatku operacji lewa strona ciagnela mnie mocniej, lewa reka nadal nie jest w pelni sprawna,a robione było więcej w prawej piersi... HMmmmmmmmmmmmmmmmmm

tez mialyscie na poczatku taka roźnice czy ładnie rowno wam schodzilo |?
majka.bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 22:03   #10682
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
Kicia nh tez kiedys mowila,ze implant sie jej troche marszczy ale swiadomie chciala duzy i wiedziala, ze moze sie tego spodziewac. Z tego co pamietam marszczenie bylo widac gdy sie pochylila

Dziuby kochane.
Marszczenie implantu nie zalezy od tego czy implanty sa duze czy male ( kazdy implant trzymany na zewnatrz w dwoch palcach sie zmarszczy ) .
Marszczenie implantu jest widoczne golym okiem i wyczuwalne palcami ( zwlaszcza przy pochylaniu z wyciagnietymi do przodu rekoma ) jesli ilosc tkanki gruczolowej w piersi jest zbyt mala zeby to zatuszowac, zwlaszcza u szczuplych osob. nieraz implanty umieszczone tylko pod gruczolem nie sa wyczuwalne . wystepuje to u kobiet , ktorych tkanka gruczolowa ma przynajmniej 2 cm srednicy. implanty calkowicie pokryte miesniem nie maja mozliwosci marszczenia sie przy pochylaniu. ( bo sa mocno schowane i docisniete miesniem ).

Tak , teraz to wiem a minely prawie 4 lata od kiedy je mam. I od kiedy sie marszcza.



Szczesliwa, skarbie ,
widzialam teraz foty w albumie . no szok.Niezla zmiana.
Teraz sie nie dziwie ze nazwalas swoj nick " szczesliwa ".
Z calego serca zycze ci niewielkiego marszczenia. I pociechy z cycusiow.

Edytowane przez Happy_hour
Czas edycji: 2013-08-15 o 22:19
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 22:10   #10683
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Olivko pewnie masz racje , w koncu ty jako pierwsza powiedzialas ze dla mnie 325 jeszcze przed doktorem hehe

Ja igly lubie ale nienawidze pobierania krwi z zyly lokciowej bleeee no ale coz trzeba
O włąsnie i tego sie trzymaj choc mozez z doktorem porozmawic na temat wiekszych ale mysle ze nawet mejsca na klatce piersiowej bedzie za malo na wieksze

a z zyly lokciowej moge dawac tam mala igielka kilka razy mialam choc w sume milo tego nie wspominam to jednak wole z lokciowejmialas kiedys z nadgarstka? to jest koszmar ja ogolnie zawsze mam ochote mldec wiec po pobraniu krwi poprosilam pania zebym poiedziala chilke otworzyla mi pani okno i pozwolila posiedziec po 10 minutach odzyskalam kolory w oczach i poszlam o domku

majka to nie wiem czemu nie doszlo ale mam juz od Ciebie lece do albumiku
Jezeli chodzi o dochodzenie piersi do siebie to nie ma to reguly ja ostatnio przegladalam moj album i zobaczylam ze tez mialam pewniem problem bo kawalka piersi mi brakowalo i wyladalo to dziwacznie
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 22:22   #10684
_Justynaaa_
Rozeznanie
 
Avatar _Justynaaa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 604
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

hej dziewczynki
Star GRATULUJE nowego terminu...bardzo sie ciesze;D
Czytam Was i tez sie boje narkozy....tylko tego,ze sie nie obudze...ze po tym bedzie zle(wlosy,skóra idp;/) i zastawiam sie czy nie bede miec ROZSTEPÓW na piersiach...(ja nie mam nic i martwie sie ze bede rozstepy-mam mega kompleks dlatego nie wstawilam wyjsciówki)...ide na druga przymiarkę do DR. J.S jak zrobie badania (poczatek wrzesnia) bo mam przewlekla chorobe i trzeba unormowac wszystkie wyniki przed op....ehhh
BUZIAKI DLA SZCZESLIWYCH POSIADACZEK NOWYCH SKARBÓW ;D
_Justynaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 22:32   #10685
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Odp: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Majka normalne jest, że opuchlizna schodzi nierównomiernie. Jedna pierś z reguły jest bardziej opuchnieta, w moim przypadku większą byla strona nie dominujaca.
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 22:33   #10686
_Justynaaa_
Rozeznanie
 
Avatar _Justynaaa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 604
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Buziaki ide spac dobrej nocki
_Justynaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 23:02   #10687
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Odp: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Star, moim zdaniem nie ma co już brać większych. Ty masz sporo swojego gruczołu, więc efekt będzie bardzo ładny i widoczny. A żebyś też karykaturalnie nie wygladala

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Szczęśliwa, masz piękne cycuchy. Jeśli Cie to pocieszy, ja jak się pochyle, to też czuje z boku marszczenie

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:40 ----------

Dobranoc kobietki
__________________
M.W. Wrocław

Edytowane przez Saba08
Czas edycji: 2013-08-15 o 23:01
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 06:59   #10688
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dzień dobry dziewczynki

Witam z poranną kawką, już nadrobilam co napisałyście, byłam już w kilku albumikach.
Star ja tez bardzo boję się narkozy, choć jedna już miałam i było wszystko ok.
Muszę wam powiedzieć ze moja szwagierka jest po konsultacji u mojego lekarza , to jej trzeci lekarz i każdy zaproponował jej co innego. Pierwszy plastyke i implant anatomiczny pod gruczoł, drugi zmniejszenie piersi a mój plastyke , zmniejszenie otoczek i implant okrągły pod mięsień . I jako jedyny powiedział ze musi schudnąć bo efektu ładnego nie bedzie . Dziewczyna zglupiała ale zdecydowała się na operacje u niego . Termin ma na kwiecień pod warunkiem ze schudnie. I jako jedyny nie ukrywał ze jej operacja jest skomplikowana i dwa tygodnie bedzie bardzo ograniczona. Może polecicie dobra dietę to jej przekaże Dziewczyna po drugiej ciąży walczy z nadwagą bezskutecznie od trzech lat
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa

Edytowane przez Kachuula
Czas edycji: 2013-08-16 o 07:01
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 07:27   #10689
majka.bzzz
Raczkowanie
 
Avatar majka.bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 468
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

witam z rana)

dziewczyny wstawiam nowe foto w białej bluzce. Tu znaczaco widać "problem". Myslicie, ze one troche sie zejdą?? i nie beda tak wychodzic na boki ??
majka.bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 08:12   #10690
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

witam dziewczynki i ja z kawka teraz bede chyba czesciej zagladac zostalam zupelnie sama TZta nie ma rodzinki mojej nie ma no koszmar a musze uczyc sie do poprawki cos czuje ze i poprawke obleje

majka bylam w albumie nie wiem dlaczego tak czepiasz sie ze one sa na boki? one nie ida na boki tylko tak wygladaja sztuczne piersi, szcztuczne nigdy nie zastapi nam swoich ktore mozna ulozyc w staniczku jak sie chce tutaj to juz inna bajka. Ja tez wygladam tak w bluzce takiej bo taki urok zelek ciesz sie kobieto nimi i dbaj o nie narazie nie mysl o tym jak wygladaja tylko nos stanior smaruj kremami. Masz piekne dorodne piersi
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 08:18   #10691
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Odp: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Olivko głowa do góry. Musisz się teraz skupić na nauce, żeby wszystko zdać. A tz kiedy wraca? Wykorzystaj ten czas bez niego na nadrobienie zaległości.

Kachula jedyne co, to niech nie stosuje diety proteinowej, bo dużo złego o niej słyszałam. Celina miała fajna dietę, napisz do niej
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 08:23   #10692
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Odp: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Olivko głowa do góry. Musisz się teraz skupić na nauce, żeby wszystko zdać. A tz kiedy wraca? Wykorzystaj ten czas bez niego na nadrobienie zaległości.
Wiem Saba ze teraz musze skupic sie na nauce porawka 7 wrzesnia ma zamiar zasiasc do nauki od poniedzialku bo teraz nawet glowy nie mam do tego cala noc nie spalam glowa mi peka jutro moje urodziki i mam zamiar troche ten moj smutek zakryc imprezka a w niedziele odpoczynek i nauka od poniedzialku. A TZ ma wrocic w grudniu ale ten powrot pod wielkim znakiem zapytania a tak to go zobacze dopiero w nstepne wakacje. Nigdy na tak dlugo sie nie rozstawalismy nie wiem jak to bedzie tak na odleglosc
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 08:51   #10693
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Odp: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Rozumiem Cie Olivko, ja czasami też się bardzo długo z tz nie widziałam. Jeśli się kochacie, to przetrwacie wszystko. Musisz tylko wiedzieć, czy warto czekać. Żeby kiedyś nie uznać tego czasu za stracony. Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo nie znam Waszej sytuacji.
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 09:22   #10694
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Odp: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Rozumiem Cie Olivko, ja czasami też się bardzo długo z tz nie widziałam. Jeśli się kochacie, to przetrwacie wszystko. Musisz tylko wiedzieć, czy warto czekać. Żeby kiedyś nie uznać tego czasu za stracony. Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo nie znam Waszej sytuacji.
Na dzisiejsza chwile mysle ze bedzie dobrze ze ten czas gdzie bede na niego czekala nie bedzie stracony w koncu jestem z nim 6 lat juz ale nie wiem jak wplynie na to wszystko ta rozlaka. Ja jestem typem osoby ktorej "geba" sie nie zamyka zle znosze samotnosc i nie wiem jak to bedzie
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 09:25   #10695
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
O włąsnie i tego sie trzymaj choc mozez z doktorem porozmawic na temat wiekszych ale mysle ze nawet mejsca na klatce piersiowej bedzie za malo na wieksze

a z zyly lokciowej moge dawac tam mala igielka kilka razy mialam choc w sume milo tego nie wspominam to jednak wole z lokciowejmialas kiedys z nadgarstka? to jest koszmar ja ogolnie zawsze mam ochote mldec wiec po pobraniu krwi poprosilam pania zebym poiedziala chilke otworzyla mi pani okno i pozwolila posiedziec po 10 minutach odzyskalam kolory w oczach i poszlam o domku

majka to nie wiem czemu nie doszlo ale mam juz od Ciebie lece do albumiku
Jezeli chodzi o dochodzenie piersi do siebie to nie ma to reguly ja ostatnio przegladalam moj album i zobaczylam ze tez mialam pewniem problem bo kawalka piersi mi brakowalo i wyladalo to dziwacznie
Porozmawiam zobacze jak on to widzi i oczywiscie powiem,że na siłę nie chce większych nie będe się upierać bo nie ma potrzeby i tak mi się wydaje że dość duże mi zaproponował, pamiętam jak szłam na konsultację to myślałam,że zaproponuje mi z 250 najwazniejsza jest z tego co widze szerokosc implantu a miedzy 325 a 350 jest chyba 11,5-11,7 , no nic spytam doktorka.

Jest tu dziewczyna co ma okragłe mentory 350 cc?

Cytat:
Napisane przez _Justynaaa_ Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
Star GRATULUJE nowego terminu...bardzo sie ciesze;D
Czytam Was i tez sie boje narkozy....tylko tego,ze sie nie obudze...ze po tym bedzie zle(wlosy,skóra idp;/) i zastawiam sie czy nie bede miec ROZSTEPÓW na piersiach...(ja nie mam nic i martwie sie ze bede rozstepy-mam mega kompleks dlatego nie wstawilam wyjsciówki)...ide na druga przymiarkę do DR. J.S jak zrobie badania (poczatek wrzesnia) bo mam przewlekla chorobe i trzeba unormowac wszystkie wyniki przed op....ehhh
BUZIAKI DLA SZCZESLIWYCH POSIADACZEK NOWYCH SKARBÓW ;D
dziekuję , Ty masz 15 dni po mnie

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Star, moim zdaniem nie ma co już brać większych. Ty masz sporo swojego gruczołu, więc efekt będzie bardzo ładny i widoczny. A żebyś też karykaturalnie nie wygladala


---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Szczęśliwa, masz piękne cycuchy. Jeśli Cie to pocieszy, ja jak się pochyle, to też czuje z boku marszczenie

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:40 ----------

Dobranoc kobietki
Sabuś wiem ale chcę być 100 % pewna że będę zadowolona wiesz jak już się na to decyduje, zresztą widzę ,że każda miała rozterki dotyczące implantu.. czy nie za mały czy nie za duży.. przedyskutuje z dr za 2 tygodnie

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki

Witam z poranną kawką, już nadrobilam co napisałyście, byłam już w kilku albumikach.
Star ja tez bardzo boję się narkozy, choć jedna już miałam i było wszystko ok.
Muszę wam powiedzieć ze moja szwagierka jest po konsultacji u mojego lekarza , to jej trzeci lekarz i każdy zaproponował jej co innego. Pierwszy plastyke i implant anatomiczny pod gruczoł, drugi zmniejszenie piersi a mój plastyke , zmniejszenie otoczek i implant okrągły pod mięsień . I jako jedyny powiedział ze musi schudnąć bo efektu ładnego nie bedzie . Dziewczyna zglupiała ale zdecydowała się na operacje u niego . Termin ma na kwiecień pod warunkiem ze schudnie. I jako jedyny nie ukrywał ze jej operacja jest skomplikowana i dwa tygodnie bedzie bardzo ograniczona. Może polecicie dobra dietę to jej przekaże Dziewczyna po drugiej ciąży walczy z nadwagą bezskutecznie od trzech lat

Ty już jedną miałaś to co innego, możesz napisać jak to wyglądało? ja strasznie się boję, tego że się nie obudzę

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
witam dziewczynki i ja z kawka teraz bede chyba czesciej zagladac zostalam zupelnie sama TZta nie ma rodzinki mojej nie ma no koszmar a musze uczyc sie do poprawki cos czuje ze i poprawke obleje

majka bylam w albumie nie wiem dlaczego tak czepiasz sie ze one sa na boki? one nie ida na boki tylko tak wygladaja sztuczne piersi, szcztuczne nigdy nie zastapi nam swoich ktore mozna ulozyc w staniczku jak sie chce tutaj to juz inna bajka. Ja tez wygladam tak w bluzce takiej bo taki urok zelek ciesz sie kobieto nimi i dbaj o nie narazie nie mysl o tym jak wygladaja tylko nos stanior smaruj kremami. Masz piekne dorodne piersi
Olivko powodzonka na poprawce
Mi majki piersi też się podobają nie ma się co czepiać one są świeże

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Na dzisiejsza chwile mysle ze bedzie dobrze ze ten czas gdzie bede na niego czekala nie bedzie stracony w koncu jestem z nim 6 lat juz ale nie wiem jak wplynie na to wszystko ta rozlaka. Ja jestem typem osoby ktorej "geba" sie nie zamyka zle znosze samotnosc i nie wiem jak to bedzie
Ja też źle znoszę rozłąki, nie widziałam teraz mojego tż tydzień czasu a czułam się jakbym go nie widziała z miesiąc jak wrócił w środę to cieszyłam się jak wariatka..
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 09:34   #10696
_szczesliwa_
Raczkowanie
 
Avatar _szczesliwa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 451
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Star, moim zdaniem nie ma co już brać większych. Ty masz sporo swojego gruczołu, więc efekt będzie bardzo ładny i widoczny. A żebyś też karykaturalnie nie wygladala

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Szczęśliwa, masz piękne cycuchy. Jeśli Cie to pocieszy, ja jak się pochyle, to też czuje z boku marszczenie

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:40 ----------

Dobranoc kobietki
Dzięki kochana U mnie nie czuć ale widać baaardzo ale ja mam to w 4 literach. Wszystkiego mieć nie można

Jadę kochane zaraz do Term w Mszczonowie się plumkać. Będę wieczorem, pa i miłego dnia!
__________________
18.06.2013
Dr J.J Cudowne miasto - Wrocław!
_szczesliwa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 10:45   #10697
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dzień dobry.
Przeczytałam 50 ostatnich stron wątku, pooglądałam zdjęcia w avatarkach. Piękne macie bimbałki.
No i widzę, że spora wiedzę macie o doktorkach, więc proszę o poradę.

Na brak biustu nigdy nie narzekałam, wręcz przeciwnie. Aktualny rozmiar 75G. Znacząca dysproporcja w wielkości piersi, oceniam ją na 2 rozmiary.
Zawsze miałam piersi typu naleśniki. W ciąży nabrały pełności i takie zostały (nie karmiłam).
Piersi są nisko osadzone, brodawki patrzą w dół. W efekcie piersi wiszą mi do pasa. Ubieram je w modelujące staniki i podciągam do góry ramiączkami. Niestety grawitacja robi swoje i co kilka godzin muszę je na nowo układać i podciągać.
Chcę coś z tym zrobić. Dobrze doczytałam, że to się nazywa lifting (podniesienie, przeniesienie brodawek)?
Zależy mi tez na wyrównaniu wielkości obu piersi. Czytałam, że operacja zmniejszenia jest trudniejsza niż powiększenia. Z drugiej strony nie uśmiecha mi się wkładanie implantu w mniejszą pierś, bo na chwile obecną mój biust jest i tak za dużym obciążeniem dla mojego kręgosłupa (mam z nim problemy).
Kolejny problem to blizny.
bardzo boję się tych wokół brodawek. Miałam wycinany "guz" z piersi, dokładniej to w przerwie miedzy piersiami wyrosła mi trzecia, tyle że mniejsza. Pierwszej blizny nie widziałam (mąż zmieniał opatrunki). Lekarz stwierdził, że jest fatalna. Zrobił poprawkę (długo to trwało, robił szwy i je usuwał, aż otrzymał efekt swoim zdaniem idealny). Sam przyznał, że ta druga też nie wygląda dobrze. Ma duże doświadczenie, świetne opinie i przyznaje że pierwszy raz taka kiepska blizna mu wyszła. Mówi, że u mnie to też kwestia grawitacji.

Podsumowując: czy mogłybyście mi polecić lekarza, który ma doświadczenie z tego typu przypadkami? (najchętniej w Wawie)
Znacie kogoś kto miał podobny problem (dysproporcja dużych piersi)? Jak został rozwiązany?

mam nadzieję, że dobrnęłyście do końca mojej przydługiej wypowiedzi
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 11:46   #10698
majka.bzzz
Raczkowanie
 
Avatar majka.bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 468
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

star90 ja mam 350cc okragle i ninka też. Ja mysle ze u Ciebie spokojnie 325 styknie )
majka.bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 11:48   #10699
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
A ja caly czas mysle nad tym rozmiarem , 325.. Czy moze wiekszy?
I cos czytalam ze po narkozie wypadaja wlosy? Narkozy chyba boje sie najbardziej !
Star to jakieś brednie na temat narkozy wyczytałaś nic takiego się nie dzieje, to raczej ze stresu Ci prędzej włosy wypadną... także przestań się tak zamartwiać tą narkozą to nic takiego
Jeśli chodzi o rozmiarek to ja myślę, że finalny efekt będziesz miała taki jak u Scheherezade, ona miała totalnie zerową wyjściówkę, i ma implant Nagor 360cc (11,2x5,3) i jest Twoich wymiarów, a Ty jak będziesz miała 325cc + Twoja wyjściówka to zrobi Ci się jak zero +360 także luknij u niej, myślę że te 325cc będą idealne dla Ciebie, większe będą karytaturalne, zwłaszcza że masz wąskie bioderka

Cytat:
Napisane przez majka.bzzz Pokaż wiadomość
dziewczyny czy Wy tez na poczatku mialyscie wrazenie jakby ten biust wchodzil pod pachy ?? Wydaje mi sie ze opuchlizny juz tak duzo nie ma. a Jak stoje na wprost to jakies takie rozlazle te piersi ;//
moze mam źle dobrany implant??
dr mi wsaadzil okrale 350uhp 10.3 i 5.3< srednio sie znam na tych wymiarach>
Dodam, ze pod biustem mam 73cm , a piersi byly dosc szerokie przed op. Dodatkowo mam wrazenie ze sutki sa za nisko
WSTAWIAM NOWE ZDJECIA( prosze o szczere opinie)
Jeśli masz implant o szerokości 10,3 to Twoje piersi nie mogły być szerokie przed, raczej należą do tych jednych z węższych... szerokie to jeśli miały powyżej 13cm. Chyba że mówisz o rozstawie piersi to co innego...a sutki jeszcze wyskoczą do góry, zajrzyj do Tysiaczka, ona wie najlepiej jak to się zmienia z godziny na godzinę także głowa do góry, idealne od razu nie będą, trzeba cierpliwości Kochana
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 11:49   #10700
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Wyliczanka na dziś:
Kejterin 19.08 - 3
Tiiinka 28.08 - 12
Kapetki 10.09 - 25
Aniaania1992 17.09 - 32
Amorcio 23.09 - 38
Madlen666 01.10 - 46
Gosiek78 10.10 - 55
Star90 10.10 - 55
Elminio 14.10 - 59
_Justynaaa_25.10 - 70
Selena06 29.10 - 74
Kachuula 28.11 - 104
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 11:50   #10701
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Star ja najpierw lekkie nasenne specyfiki dostałam przez wenflon a reszty nie pamietam. W mojej klinice dają po przyjściu proszek oglupiajacy i nie myślisz ze idziesz na stół. Moj maz mowil ze jak taki proszeczek dostal to chcial jeszcze i pomomo ze cykor jeszcze gorszy niz ja , chcial sam isc na stol tylko nogi mu sie platały nie wiem czy miałam te rurke do gardła a teraz napewno bedzie


Sabciu ona już tyle diet stosowała , włącznie z tym szajsem w proszku . Jest załamana
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa

Edytowane przez Kachuula
Czas edycji: 2013-08-16 o 11:52
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 12:00   #10702
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez majka.bzzz Pokaż wiadomość
star90 ja mam 350cc okragle i ninka też. Ja mysle ze u Ciebie spokojnie 325 styknie )
a jakie masz wymiary? wybacz,jak już pytałam

Cytat:
Napisane przez selena06 Pokaż wiadomość
Star to jakieś brednie na temat narkozy wyczytałaś nic takiego się nie dzieje, to raczej ze stresu Ci prędzej włosy wypadną... także przestań się tak zamartwiać tą narkozą to nic takiego
Jeśli chodzi o rozmiarek to ja myślę, że finalny efekt będziesz miała taki jak u Scheherezade, ona miała totalnie zerową wyjściówkę, i ma implant Nagor 360cc (11,2x5,3) i jest Twoich wymiarów, a Ty jak będziesz miała 325cc + Twoja wyjściówka to zrobi Ci się jak zero +360 także luknij u niej, myślę że te 325cc będą idealne dla Ciebie, większe będą karytaturalne, zwłaszcza że masz wąskie bioderka

Mam nadzieję,że brednie bo kocham moje włosy No za 2 tygodnie pogaram z dr i podejmę ostateczną decyzję ale chyba zostanę przy 325 - chociaż te 25 ml różnicy to też nie jest tak dużo?

Jeśli masz implant o szerokości 10,3 to Twoje piersi nie mogły być szerokie przed, raczej należą do tych jednych z węższych... szerokie to jeśli miały powyżej 13cm. Chyba że mówisz o rozstawie piersi to co innego...a sutki jeszcze wyskoczą do góry, zajrzyj do Tysiaczka, ona wie najlepiej jak to się zmienia z godziny na godzinę także głowa do góry, idealne od razu nie będą, trzeba cierpliwości Kochana
Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Star ja najpierw lekkie nasenne specyfiki dostałam przez wenflon a reszty nie pamietam. W mojej klinice dają po przyjściu proszek oglupiajacy i nie myślisz ze idziesz na stół. Moj maz mowil ze jak taki proszeczek dostal to chcial jeszcze i pomomo ze cykor jeszcze gorszy niz ja , chcial sam isc na stol tylko nogi mu sie platały nie wiem czy miałam te rurke do gardła a teraz napewno bedzie


Sabciu ona już tyle diet stosowała , włącznie z tym szajsem w proszku . Jest załamana
Też bym chciała dostać jakiegoś głupiego jasia żeby się wyluzować
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 12:17   #10703
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Star to zapytaj na konsultacji może takie proszeczki dostaniesz. Ja powiem Ci ze przed ta pierwsza narkozą stresowalam się ale to nie był długi czas bo i dowiedziałam się o samym zabiegu wieczorem i jeszcze na dodatek sama szukałam szpitala w którym mi go zrobią. Dowiedziałam się ze noszę martwa ciążę a ze chciałam jeszcze mieć dziecko to nie chciałam metody klasycznej , żeby nie było zrostow. Tutaj mamy wiecej czasu na rozmyslania i dlatego głupoty nam do głowy przychodzą
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 13:29   #10704
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Odp: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Star chyba zawsze daja jakis zastrzyk rozluzniajacy. Przynajmniej przy takich operacjach. Strach jest normalny
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 13:40   #10705
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Zapytam na konsultacji co tam daja patrzalam na moje wyniki krwi i mam zazwyczaj malo erytrocytow przy dolnej granicy normy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 16:27   #10706
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

witam panienki

Star to wszysko bedzie sie tak szybko dzialo ze nie zdazysz sie zesterowac. Ja zadnego glupiego jasia nie dostalam i tak wystarczajaco majaczylam po wybudzeniu ale zapytaj doktora moze oni daja tego jasia wtedy napewno stresu nie bedzie

ZamyslonaRoztargniona witamy serdecznie na forum przed moje 3 lata urzedowania na forum rozne przypadki byly jezeli chodzi o duze piersi. Byla nawet jedna ziewczyna ktora w jedna piers wlozyla implant a druga podciagnela ale jak jej losy sie potoczyly nie wiem nie zagladala na forum od bardzo dawna. Nasza Celinka jest po plastyce piersi jej piersi wyszly slicznie napisz do niej pw odpisze i moze cos podpowie. Jezseli chcesz wstaw do albumu wyjsciowke bo rozmiar 75G z naturalnych piersi jest bardzo duzy. Moim zdaniem implanty odpadaja ja bym robila plastyke po wlozeniu imlantu w tak duze piersi po gora kilku miesiacach bedzie taki sam efekt tylko z jeszcze wiekszymi piersiami
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 16:57   #10707
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Olivko spytam doktorka, tez musialyscie brac rutinoscorbin i arnike w kulkach pod jezyk?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 17:03   #10708
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Olivko spytam doktorka, tez musialyscie brac rutinoscorbin i arnike w kulkach pod jezyk?
Rutinoscorbin bralam bo mialm tak w zaleceniach ale o tym drugim pierwszo slysze
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 17:30   #10709
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Ja mam tak: 2 tyg przed op 3 razy dziennie po 1 tabl rytinoscorbin + 5 kulek dziennie arniki pod jezyk
Arnika poprawia krazenie krwi i uszczelnia naczynia wiec moze dlatego


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 18:18   #10710
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dziękuję za odzew i w wątku i na priv.

Zdjęcie postaram się jutro wstawić, tylko napiszcie proszę gdzie są te albumy. Czytam, że też macie swoje, ale nie mogę do nich trafić.

Moim marzeniem jest uzyskanie efektu takiego, jaki widzę u Olivkaa200 w avatarze. Nie wiem czy to w moim przypadku wykonalne. Poproszę o opinie, jak wstawię zdjęcia.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.