Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 19:53   #1051
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45246111]Szukam od kilku dni niebieskich balsamow do ust. Nie szminek, nie blyszczykow, ale balsamow. Chce ochlodzic kolor swoich ust, nie wygladac jak Smerfetka. Znacie jakies dostepne w Polsce?[/QUOTE]

Cos takiego znalazłam: http://www.organicsoap.pl/balsamy_do...ust_z_kawiorem
http://1.bp.blogspot.com/-I2JGUeR8ey...0/DSC_0567.JPG
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:22   #1052
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, a znacie sklep cultish? Trafiłam na niego dzięki jednemu z blogów... Chcę tam bazę pod cienie z UD zamówić... Ale jakoś nigdy się z nim nie spotkałam... Znacie?
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:32   #1053
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
i ja też dołączam do klubu
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 21:02   #1054
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dzięki za kody i kuszenie
Do usług.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45245636]
Na Chubby Sticka kod BEAUTY wchodzi. Na Prep+Prime nie. Logika .[/QUOTE]

Fakt, mają burdel. Marki też mylą.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczyny po zapisaniu sie do newslettera tołpy -30 zł na pierwsze zakupy Uwielbiam ich balsam do biustu i orzeźwiający peeling, więc się skusiłam
Do tego dostawa za 5zł, a przy zakupie kremu do twarzy dowolne serum do twarzy za 1 gr. Serum wrzucić do koszyka, sami odejmą odpowiednią kwotę.
Jeśli serum za 1 gr jest w koszyku, to nie wchodzą z kolei kody z newslettera na -30zł (każdy indywidualny), na darmowy pełnowymiarowy żel pod prysznic Czarna róża (kod ten sam dla wszystkich: 23j7xk2d) oraz na darmowy micel poj. 200 ml (kod: physioprezent). Jeśli komuś zależy można złożyć zamówienie z kodem z newslettera i przedzwonić do sklepu, żeby dołożyli któryś z gratisów, tak przynajmniej informowała mnie pani z BOK, mieli problemy z ogarnięciem kodów od początku promocji.

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a znacie sklep cultish? Trafiłam na niego dzięki jednemu z blogów... Chcę tam bazę pod cienie z UD zamówić... Ale jakoś nigdy się z nim nie spotkałam... Znacie?
ni znam, ale też chętnie poznam opinie. też czaję się na bazę i ewentualnie Naked 3. możesz podesłać link do bloga, na którym czytałaś o sklepie?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 21:09   #1055
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A ja nie zamówiłam w Douglasie nic, choc 2x prawie sie złamałam i mialam parę rzeczy w koszyku. Jednak dałam sobie spokoj, bo tak naprawde nie były mi potrzebne i mam inne tego typu rzeczy do zuzycia, a pomyslalam, ze nie bede skladac zbędnego zamówienia tylko po to, zeby kilka gratisów dostac

Ach, jestem z siebie dumna
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 21:14   #1056
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Do usług.



Fakt, mają burdel. Marki też mylą.



Do tego dostawa za 5zł, a przy zakupie kremu do twarzy dowolne serum do twarzy za 1 gr. Serum wrzucić do koszyka, sami odejmą odpowiednią kwotę.
Jeśli serum za 1 gr jest w koszyku, to nie wchodzą z kolei kody z newslettera na -30zł (każdy indywidualny), na darmowy pełnowymiarowy żel pod prysznic Czarna róża (kod ten sam dla wszystkich: 23j7xk2d) oraz na darmowy micel poj. 200 ml (kod: physioprezent). Jeśli komuś zależy można złożyć zamówienie z kodem z newslettera i przedzwonić do sklepu, żeby dołożyli któryś z gratisów, tak przynajmniej informowała mnie pani z BOK, mieli problemy z ogarnięciem kodów od początku promocji.



ni znam, ale też chętnie poznam opinie. też czaję się na bazę i ewentualnie Naked 3. możesz podesłać link do bloga, na którym czytałaś o sklepie?
http://megiandi.blogspot.com/2014/02...l#comment-form
Proszę... Kurczę, chybą ją kupię... Biorę ślub w sierpniu, będę sie sama malować... I chcę miec "pewne" kosmetyki...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 21:33   #1057
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a znacie sklep cultish? Trafiłam na niego dzięki jednemu z blogów... Chcę tam bazę pod cienie z UD zamówić... Ale jakoś nigdy się z nim nie spotkałam... Znacie?
Ja zamawiałam z tego sklepu naked basics i wszystko ok, jedynym minusem jest brak komunikacji ze sprzedawcą (chciałam anulować pierwsze zamówienie, bo znalazłam poszukiwany przeze mnie produkt gdzie indziej taniej i nie można było się dodzwonić do sprzedawcy.)
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 21:38   #1058
Ttinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a znacie sklep cultish? Trafiłam na niego dzięki jednemu z blogów... Chcę tam bazę pod cienie z UD zamówić... Ale jakoś nigdy się z nim nie spotkałam... Znacie?

Zamówiłam jakiś czas temu na tej stronie bronzer NARS laguna i do tej pory mam wątpliwości czy jest to oryginalny produkt... Gdzieś na wizażu wyczytałam ze napis NARS powinien mieć zaokrąglone litery a u mnie ma prosto zakończone - nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam
Ttinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 21:49   #1059
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam z tego sklepu naked basics i wszystko ok, jedynym minusem jest brak komunikacji ze sprzedawcą (chciałam anulować pierwsze zamówienie, bo znalazłam poszukiwany przeze mnie produkt gdzie indziej taniej i nie można było się dodzwonić do sprzedawcy.)
Mmm, ja nie mam pojecia gdzie moge baze UD dorwac, wiec sklep okazal sie wybawieniem... Na All boje sie zamowic...

Cytat:
Napisane przez Ttinaaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam jakiś czas temu na tej stronie bronzer NARS laguna i do tej pory mam wątpliwości czy jest to oryginalny produkt... Gdzieś na wizażu wyczytałam ze napis NARS powinien mieć zaokrąglone litery a u mnie ma prosto zakończone - nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam
To mnie zatkalo... Ja niestety produktu tego nie mam wiec sie nie wypowiem... Zaraz sobie zobacze co z tymi napisami.
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 22:14   #1060
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Wiem o jaki efekt Ci chodzi. Sama szukałam takiego mazidła. Balsamu nie polecę żadnego, ale wypróbuj http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000064867.html - koloru nie daje, a bardzo dobrze ochładza kolor ust. Efekt jest super.

Mogłabyś napisać o nich coś więcej? Mają drobinki? Mocno się kleją? Mają jakiś smak?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 22:45   #1061
MZZZ2
Raczkowanie
 
Avatar MZZZ2
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 177
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Na lookfantastic.com mają na pewno oryginalną bazę UD, wysyłają za darmo. Ja się załapałam na jakąś promocję i jeszcze dostałam kredkę UD gratis
MZZZ2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 23:55   #1062
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A ja nie zamówiłam w Douglasie nic, choc 2x prawie sie złamałam i mialam parę rzeczy w koszyku. Jednak dałam sobie spokoj, bo tak naprawde nie były mi potrzebne i mam inne tego typu rzeczy do zuzycia, a pomyslalam, ze nie bede skladac zbędnego zamówienia tylko po to, zeby kilka gratisów dostac

Ach, jestem z siebie dumna
Brawo, też mniej więcej tak zrobiłam...(jakby gratisy mi się dodały, to bym kliknęła, ale ciii)
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 01:49   #1063
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać o nich coś więcej? Mają drobinki? Mocno się kleją? Mają jakiś smak?
Nie ma drobinek, klei się średnio i ma przyjemny zapach. Zostawia delikatną taflę z takim błyskiem. Nie wiem, czy dobrze opisuję. Zerknij na blogi http://agatamanosa.blogspot.com/2013...atic-look.html, http://www.siouxie.pl/2013/09/byszcz...d-douglas.html.

__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 07:03   #1064
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Chyba dougi już się pokapował, że miniatury wskakiwały do koszyka przy zakupach choć jednego produktu clarins i dopełnieniu byle czym do 199 zł - teraz miniatury wskakują po dodaniu samych produktów clarins za 199 zł...
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Właśnie miałam o tym pisać
Nic mi nie było potrzebne, ale w takiej atrakcyjnej sytuacji bym coś kliknęła. Teraz to
to mnie się udało....chybazobaczymy czy wyślą co mają wysłać -złożyłam dwa zamówienia po 200 zł, w każdym po jednym produkcie Clarins i do każdego mi dodało kosmetyczkę z miniaturkami
dziś pewnie zaksięgują wpłatę i być może wyślą (zazwyczaj od razu wysyłali) to zobaczę co to ma przyjść do mnie
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 07:24   #1065
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a znacie sklep cultish? Trafiłam na niego dzięki jednemu z blogów... Chcę tam bazę pod cienie z UD zamówić... Ale jakoś nigdy się z nim nie spotkałam... Znacie?
Dotąd w tym sklepie nic nie kupowałam, nawet nie wiedziałam, że takowy w ogóle istnieje, ale jak sprawdziłam dane dziewczyny prowadzącej sklep to ustaliłam, że zamawiałam u niej przez Allegro dwukrotnie bazę UD i była na pewno oryginalna.
Ceny w tym sklepie wysokie, ale znalazłam tam coś, co chyba kliknę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 07:29   #1066
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

fajne produkty są do kupienia w tym sklepie cultish - ale czy to oryginały widze NARS Laguna i z chęcią bym go kupiła...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 08:27   #1067
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dotąd w tym sklepie nic nie kupowałam, nawet nie wiedziałam, że takowy w ogóle istnieje, ale jak sprawdziłam dane dziewczyny prowadzącej sklep to ustaliłam, że zamawiałam u niej przez Allegro dwukrotnie bazę UD i była na pewno oryginalna.
Ceny w tym sklepie wysokie, ale znalazłam tam coś, co chyba kliknę .
To ja też klikne...heh.
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 09:01   #1068
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
fajne produkty są do kupienia w tym sklepie cultish - ale czy to oryginały widze NARS Laguna i z chęcią bym go kupiła...
Ceny sugerują, że tak , aczkolwiek pewności nigdy nie ma, bo są i takie bezczelne ludziska, co sprzedają podróby w cenie oryginałów.
Ja chyba zaryzykuję zakup w tym sklepie, bo to, co mi tam wpadło w oko, pozostaje poza granicami moich możliwości, choć jeszcze mimo wszystko najpierw posprawdzam gdzie indziej .

Edit - chyba tam jednak nie kliknę . To, czego szukam, znalazłam właśnie trochę taniej na Allegro u sprzedawcy, u którego kupowałam parę rzeczy z Narsa.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-02-21 o 09:06
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 09:50   #1069
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Muszę wyrazić swoje uwielbienie do internetowego Dougiego dawno nic tam nie zamawiałam bo w sumie pod nosem mam stacjonarnego a i tak wiekszość zakupów generalnie robię w Sephorze. Wczorajsze zamówienie złożone po godz 13 dziś już będzie w moich łapkach
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 09:56   #1070
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ceny sugerują, że tak , aczkolwiek pewności nigdy nie ma, bo są i takie bezczelne ludziska, co sprzedają podróby w cenie oryginałów.
Ja chyba zaryzykuję zakup w tym sklepie, bo to, co mi tam wpadło w oko, pozostaje poza granicami moich możliwości, choć jeszcze mimo wszystko najpierw posprawdzam gdzie indziej .

Edit - chyba tam jednak nie kliknę . To, czego szukam, znalazłam właśnie trochę taniej na Allegro u sprzedawcy, u którego kupowałam parę rzeczy z Narsa.
A ma ten sprzedawca bazy z UD?
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 10:04   #1071
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
A ma ten sprzedawca bazy z UD?
Teraz akurat nie ma, ale zdaje mi się, że generalnie widziałam je w jego ofercie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 10:12   #1072
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ceny sugerują, że tak , aczkolwiek pewności nigdy nie ma, bo są i takie bezczelne ludziska, co sprzedają podróby w cenie oryginałów.
Ja chyba zaryzykuję zakup w tym sklepie, bo to, co mi tam wpadło w oko, pozostaje poza granicami moich możliwości, choć jeszcze mimo wszystko najpierw posprawdzam gdzie indziej .

Edit - chyba tam jednak nie kliknę . To, czego szukam, znalazłam właśnie trochę taniej na Allegro u sprzedawcy, u którego kupowałam parę rzeczy z Narsa.
no właśnie...ceny wyglądają na oryginalne
czy mogę prosić na prv nazwę tego użytkownika na allegro?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 10:15   #1073
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Teraz akurat nie ma, ale zdaje mi się, że generalnie widziałam je w jego ofercie.
Podasz mi nick do niego? Boje sie w ciemno kupowac, a skoto tobilas juz u niego zakupy, to jestem pewniejsza.
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 10:44   #1074
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziekuje Kochana. Szukam jednak czegos ze smerfetkowa poswiata. To mazidlo jest bezbarwne.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
dziewczyny dostałam kartkę z S. dni Vip od 21lutego do 2 marca -20% na cały asortyment.Stacjonarnie i online.Kod:PLVIPGU2
Oferta dla "złotych "
Przypominam . Wlasnie z ciekawosci wrzucilam cos do koszyka i kod dziala.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 11:08   #1075
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45259682]Dziekuje Kochana. Szukam jednak czegos ze smerfetkowa poswiata. To mazidlo jest bezbarwne.

.[/QUOTE]

W zeszłym roku chyba byl jeszcze niebieski błyszczol z Guerlain w letniej limitce. Nie wiem tylko czy gdzies jeszcze jest do dostania..
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2014-02-21 o 11:09
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 11:25   #1076
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45259682]
Przypominam . Wlasnie z ciekawosci wrzucilam cos do koszyka i kod dziala.[/QUOTE]

i kliknęłabym aqua brow, to nie ma tego koloru, który chcę! :[
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 11:36   #1077
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jako, że rabat -20% w sephorze online okazał się nie tylko dla 'złotych', kliknęłam właśnie szczotę MIA2 Chorowałam na nią od paru miesięcy i klops. Wyszło 511 zł i gratisowa wysyłka.
Wzięłam za pobraniem żeby nie mieć problemów z płatnością o których tu była mowa.
Zabijcie mnie
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 11:41   #1078
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45251079]I to Twoj blad. Potwierdzenia zakupu nalezy trzymac przez 26 miesiecy, poniewaz 26 miesiecy to maksymalny termin na zlozenie reklamacji.
Przeszukaj konto bankowe i sprobuj namierzyc, ktory konkretnie zakup z D. moze odpowiadac temu tuszowi. Jak nie znajdziesz to przypomnij sobie czy minely 24 miesiace od zakupu czy nie. Jesli nie minely to wyslij im tusz, oswiadczenie (Ja, Diana X. oswiadczam, ze tusz marki Y. zakupilam w sklepie Z. Wspomniany zakup poswiadczam niniejszym oswiadczeniem) i pismo reklamacyjne.


btw: naleza sie pierniki . Koncze juz z moim nadmiarem szlachetnosci i udzielaniem porad prawnych narodowi na lewo i prawo za darmo. Teraz klientow selekcjonuje i za oplate oczekuje piernikow lub Dr Peppera . Nie lamie regulaminu forum, bo barter jest dozwolony .

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------



Na Feelu nie ma?[/QUOTE]
Kurcze tyle zachodu
Nie chce mi się użerać z tym wszystkim.24m-ce z pewnością nie minęły.dziękuję i ciesze sie,iż załapalam się na poradę za free,bo u mnie pierników niet

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Też bym to reklamowała.
Miałam kiedyś podobną sytuacje z tuszem tylko mnie rzęsy po prostu WYPADŁY miałam dziury na lini rzęs...okropność , co prawda nie wysoko półkowy, nie miałam żadnego paragonu [ kto by to wszystko trzymał ] Napisałam maila do firmy produkującej mascare, w moim wypadku był to L'oreal.
Maila zwrotnego dostałam bardzo szybko, tusz wymienili, przeprosili pisemnie do tego skontaktowali mnie z ich lekarzem.
Tak więc ja na Twoim miejscu bym napisała do Lancome.
Współczuję,ale wypadły od tego,że był stary/podeschły?Czy moze jakiś składnik Cię uczulał?Tylko co Lancome ma do tego,że Douglas przysłał nieświeży() tusz do rzęs?

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Też bym to reklamowała.
Miałam kiedyś podobną sytuacje z tuszem tylko mnie rzęsy po prostu WYPADŁY miałam dziury na lini rzęs...okropność , co prawda nie wysoko półkowy, nie miałam żadnego paragonu [ kto by to wszystko trzymał ] Napisałam maila do firmy produkującej mascare, w moim wypadku był to L'oreal.
Maila zwrotnego dostałam bardzo szybko, tusz wymienili, przeprosili pisemnie do tego skontaktowali mnie z ich lekarzem.
Tak więc ja na Twoim miejscu bym napisała do Lancome.
Współczuję,ale wypadły od tego,że był stary/podeschły?Czy moze jakiś składnik Cię uczulał?Tylko co Lancome ma do tego,że Douglas przysłał nieświeży() tusz do rzęs?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 11:41   #1079
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Kurcze tyle zachodu
Nie chce mi się użerać z tym wszystkim.24m-ce z pewnością nie minęły.dziękuję i ciesze sie,iż załapalam się na poradę za free,bo u mnie pierników niet
Dodam tylko, że ten tusz jak jest świeży, to jest rzadki
Nie lubiłam kupować w Douglasie kiedy wysyłka była z Niemiec, bo zawsze docierały do mnie otwierane kosmetyki. Było to widać po pudełku i odciskach palców na opakowaniach kosmetyków. Napisałam nawet kiedyś do nich w tej sprawie, to nie raczyli odpisać. Obsługa też była wtedy fatalna. Także bardzo możliwe, że ktoś w tym tuszu grzebał przed wysyłką. Jak już zostało doń wpuszczone powietrze i bakterie, to sobie tak podsychał.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 11:57   #1080
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
to mnie się udało....chybazobaczymy czy wyślą co mają wysłać -złożyłam dwa zamówienia po 200 zł, w każdym po jednym produkcie Clarins i do każdego mi dodało kosmetyczkę z miniaturkami
dziś pewnie zaksięgują wpłatę i być może wyślą (zazwyczaj od razu wysyłali) to zobaczę co to ma przyjść do mnie
Ja otrzymałam już paczuszkę i kurier dzwonił wcześnie,że za niecałą godzinkę przyjedzie z paczką,wszystkie gratisy dostałam
klask i:dla Douglasa za ekspresową wysyłkę i gratisy

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4526078 8]Jako, że rabat -20% w sephorze online okazał się nie tylko dla 'złotych', kliknęłam właśnie szczotę MIA2 Chorowałam na nią od paru miesięcy i klops. Wyszło 511 zł i gratisowa wysyłka.
Wzięłam za pobraniem żeby nie mieć problemów z płatnością o których tu była mowa.
Zabijcie mnie [/QUOTE]
Ja Ci gratuluję zakupu
Z pewnością będziesz zadowolona,ja kupiłam po opinii Alime05 i jestem mega zadowolona i wdzięczna,bo naprawdę skuteczna ta szczotka i co zauważyłam,że cera mi się jaśniejsza zrobiła.Nalżę do osób na których ta szczoteczka działa

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4526088 9]Dodam tylko, że ten tusz jak jest świeży, to jest rzadki
Nie lubiłam kupować w Douglasie kiedy wysyłka była z Niemiec, bo zawsze docierały do mnie otwierane kosmetyki. Było to widać po pudełku i odciskach palców na opakowaniach kosmetyków. Napisałam nawet kiedyś do nich w tej sprawie, to nie raczyli odpisać. Obsługa też była wtedy fatalna. Także bardzo możliwe, że ktoś w tym tuszu grzebał przed wysyłką. Jak już zostało doń wpuszczone powietrze i bakterie, to sobie tak podsychał.[/QUOTE]

ja się jeszcze nie spotkałam,ale dziewczyny w tym wątku pisały,że w stacjonarnych perfumeriach często panie pracujące otwierały w celu pokazania kolory,itp. klientkom.
To teraz mam pewność,że coś nie halo,bo jest gęsty i podeschły.Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem,zaraz Wam oddam na wymiankę jako nowy
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.