Wszystko o Avonie - cz. 9 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 11:57   #1051
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez drotek Pokaż wiadomość
jak to liderka moze sobie zrobić zakupy na Twój koszt?? znaczy dobrze rozumiem ona bierze Ty płacisz??BEZCZELNOŚĆ!!!!! (cenzura)
dokladnie tak, na szczescie wycofalam to w miare szybko i nie poszlo zamowienie dalej. chociaz dzis caly czas mam ze niby kartonow zero wiec niewiem w koncu co z tym zamowieniem, ale 3 termin nie wchodzi w gre ;/

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
A podpisywałaś u niej jakąś listę?
Zapewne bierze udział w kolejnym konkursie, wystraszyła sie, ze może będziesz w tym katalogu nieaktywna i zaczęła sama coś tam szybko działać.
Jednak tak sie nie robi.
Przekroczyła granice
Podpisywalam w sumie jakas liste w grudniu.
no to teraz juz w ogole nie bede aktywna. Ale bede raz na rok cos zamawiala to się wkurzy Naprawde nie wiedzialam ze Lideerzy maja prawo do zamawiania na moje konto. Myslalam ze to tylko taka plotka... ^^
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię


Edytowane przez wadercia
Czas edycji: 2010-01-12 o 11:59 Powód: literówka
wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 11:58   #1052
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez drotek Pokaż wiadomość
jak to liderka moze sobie zrobić zakupy na Twój koszt?? znaczy dobrze rozumiem ona bierze Ty płacisz??BEZCZELNOŚĆ!!!!! (cenzura)
Jeżeli zrobi zakupy na konto personalne kk, to powinna pokryć koszty, inaczej nie można
Powinna paczkę liderka od razu przekierowac na swój adres, no i wiadomo, opłacić.

Pózniej, wieczorkiem, moze nawet jutro napiszę Ci na PW jaką ok. sumke powinnaś otrzymać jak złożysz pełne zamowienie po podpisaniu umowy na Lidera, po przeszkoleniu, no i jak wiadomo, spełnisz warunki, tj. m.in aktywne 5 kk, sprzedaż zespołu 2 tyś zł, własna sprzedaż 250 zł.
Chyba warto troche w tym kierunku podziałac.
Już teraz szukaj osoby, które by chciały być u Ciebie, składać swoje zamówienia, no i rozwijać sie.
To wszystko wciaga, a i kaska też się przydaje
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:00   #1053
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
niestety ale za połączenie z Dziełem Obsługi Konsultantek pod numerem 22 878 28 00 płaci się i koszt jest taki jak za normalne połączenie

Wiem ze sie płaci tylko chodziło mi ze brakuje zeby wprowadzili opłate za połączenie jak za te wszystkie 0700 zreszta wczoraj byłam strasznie zła i pominełam to i wsumie tak to bezsensownie wyszło a wiecie czy ta pianka na zime juz jest dostępna bo mam zamówienie na 3 ;/
__________________

ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:04   #1054
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Thumbs down Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
dokladnie tak, na szczescie wycofalam to w miare szybko i nie poszlo zamowienie dalej. chociaz dzis caly czas mam ze niby kartonow zero wiec niewiem w koncu co z tym zamowieniem, ale 3 termin nie wchodzi w gre
Przeciez to SKANDAL az musze się napić bo się zagotowałam
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:04   #1055
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
Podpisywalam w sumie jakas liste w grudniu.
no to teraz juz w ogole nie bede aktywna. Ale bede raz na rok cos zamawiala to się wkurzy Naprawde nie wiedzialam ze Lideerzy maja prawo do zamawiania na moje konto. Myslalam ze to tylko taka plotka... ^^
Właśnie, podpisywanie listy.
Wprawdzie moje kk też u mnie podpisywały, jednak ja na pewno na nikogo bym, nie robiła żadnych zamowień, mimo, że mam ich podpisy.
Nawet w ostatecznosci, gdyby już zaistniała taka konieczność ,to ja bym musiała mieć jeszcze zgode potwierdzoną mailem, nigdy nie robie nic bez zgody moich kk. To dewiza, zawsze jestem uczciwa i porządna
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:08   #1056
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Jeżeli zrobi zakupy na konto personalne kk, to powinna pokryć koszty, inaczej nie można
Powinna paczkę liderka od razu przekierowac na swój adres, no i wiadomo, opłacić.

Pózniej, wieczorkiem, moze nawet jutro napiszę Ci na PW jaką ok. sumke powinnaś otrzymać jak złożysz pełne zamowienie po podpisaniu umowy na Lidera, po przeszkoleniu, no i jak wiadomo, spełnisz warunki, tj. m.in aktywne 5 kk, sprzedaż zespołu 2 tyś zł, własna sprzedaż 250 zł.
Chyba warto troche w tym kierunku podziałac.
Już teraz szukaj osoby, które by chciały być u Ciebie, składać swoje zamówienia, no i rozwijać sie.
To wszystko wciaga, a i kaska też się przydaje
Dziekuje Ci Bardzoja to lubie tylko u mnie avon jest co krok ale zamówie troche więcej katalogów i pojeżdze po sąsiednich wioskach

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Właśnie, podpisywanie listy.
Wprawdzie moje kk też u mnie podpisywały, jednak ja na pewno na nikogo bym, nie robiła żadnych zamowień, mimo, że mam ich podpisy.
Nawet w ostatecznosci, gdyby już zaistniała taka konieczność ,to ja bym musiała mieć jeszcze zgode potwierdzoną mailem, nigdy nie robie nic bez zgody moich kk. To dewiza, zawsze jestem uczciwa i porządna

dokładnie wydaje mi się że właśnie tak powinno być ale jak widać nie każdy wyznaje zasadę zdrowej konkurencji i uczciwości
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:10   #1057
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez drotek Pokaż wiadomość
Przeciez to SKANDAL az musze się napić bo się zagotowałam
Dokładnie, SKANDAL
Liderki mogą dużo, lecz nigdy nie można robic wbrew komuś.
Liderka powinna wspomagać, pomagać, motywować, radzić , być zawsze ze swoim zespołem, zawsze działac na korzyść zespołu a nie odwrotnie.
Nigdy nie można palić za soba mostów
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 12:14   #1058
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Dokładnie, SKANDAL
Liderki mogą dużo, lecz nigdy nie można robic wbrew komuś.
Liderka powinna wspomagać, pomagać, motywować, radzić , być zawsze ze swoim zespołem, zawsze działac na korzyść zespołu a nie odwrotnie.
Nigdy nie można palić za soba mostów
ale właśnie tak to sobie wyobrażam jedną wielka grupa a nie działanie tylko na własna korzyść
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:18   #1059
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez drotek Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci Bardzoja to lubie tylko u mnie avon jest co krok ale zamówie troche więcej katalogów i pojeżdze po sąsiednich wioskach
i
Zawiadom swoją liderkę, na pewno ucieszy się, że też chcesz zostać liderem, np. już teraz zamów wiecej katalogów a od k.02 podpiszesz umowę, przejdziesz kilkugodzinne przeszkolenie i w ciągu max 2 katalogów powinnaś wystartować już samodzielnie. Nawet liderka powinna dać Ci za darmo katalogi, na poczatek.
Jak będziesz miała zespół 5 kk aktywnych zaczniesz działać
Jeżeli nie bedziesz spełniała warunkow, jak też nie bedziesz miała tych 5 konsultantek, to nie dostajesz ani pieniażkow, ani też nie bedziesz mogła zamówić pakietu nowości, ani też zamówić minidysplaya...

Edytowane przez LadyBird6
Czas edycji: 2010-01-12 o 12:28
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:22   #1060
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Aha...jak dla mnie ważny jest wygląd zewnętrzny konsultantki. Powinny to być kobiety zadbane, pachnące, umalowane itd. Bo co jakaś niezadbana, nieumalowana i nieuczesana "baba" może wiedzieć na temat kosmetyków, które chce mi sprzedać?
No właśnie, ja pamiętam taką historię z czasów studenckich. Pewna konsultantka ori umówiła się z nami, ze przyjdzie i zrobi prezentację kosmetyków, chciała pozyskać klientki. Patrzymy, a tu wchodzi szara kobieta, bez makijażu, szare włosy, czerwony nos, pękające naczynka,różowe policzki... no tak nieatrakcyjnej kobiety jeszcze nie widziałam. Byłam w szoku! Nie pasowało mi do niej słowo konsultatka. Nie chciałąm u niej zamawiać.
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Mnie takie dziewczyny najbardziej śmieszą.Ostatnio poznałam taką "liderkę" z oriflame...ma z każdego katalogu ori duuuże zamówienie...na 500zł i więcej, całe mnóstwo klientek i.....W życiu nie powiedziałabym że używa jakichkolwiek kosmetyków
Nieumalowana..nawet podkładu nie miała,ręce jakieś takie czerwone (kremu nie widziały) ,żadnego lakieru na paznokciach a włosy przyklapnięte i strąki...To tego zero biżuterii i chyba nie używa perfum bo niczym nie pachnie....A jednak na tym zarabia..Biera grono swoich konsultantek
.
O, może to ta sama
Tylko tamtą spotkałam 15 lat temu.

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
zapytalam pani z infolinii i powiedziala ze Lider ma pelne prawo do tego by zamowic cos na moj koszt.
Serio???? Jest takie prawo? Aż mi się wierzyć nie chce.
Liderki wiecie coś o tym? Moim zdaniem to bezprawne, jak można zamówić na czyjś koszt, zmusić go żeby zapłacił za coś niechcianego.
To się o prawo ociera (jest taka ustawa a propos tych firm wysyłkowych, cco wciskają niechciane towary), więc myślę, że Avon bzdury pitoli, a jakby sprawa miała iść do sadu to by inaczej gadali.

Wiecie po 10 latach w Avonie, jestem coraz bardziej zniesmaczona ich działaniami.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:31   #1061
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Zawiadom swoją liderkę, na pewno ucieszy się, że też chcesz zostać liderem, np. już teraz zamów wiecej katalogów a od k.02 podpiszesz umowę, przejdziesz kilkugodzinne przeszkolenie i w ciągu max 2 katalogów powinnaś wystartować już samodzielnie. Nawet liderka powinna dać Ci za darmo katalogi, na poczatek.
Jak będziesz miała zespół 5 kk aktywnych zaczniesz działać
acha czyli nie muszę w momencie podpisania umowy koniecznie miec tych 5 kk tylko w ciągu dwóch katalogów??spróbować zawsze mozna

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
No właśnie, ja pamiętam taką historię z czasów studenckich. Pewna konsultantka ori umówiła się z nami, ze przyjdzie i zrobi prezentację kosmetyków, chciała pozyskać klientki. Patrzymy, a tu wchodzi szara kobieta, bez makijażu, szare włosy, czerwony nos, pękające naczynka,różowe policzki... no tak nieatrakcyjnej kobiety jeszcze nie widziałam. Byłam w szoku! Nie pasowało mi do niej słowo konsultatka. Nie chciałąm u niej zamawiać.

O, może to ta sama
Tylko tamtą spotkałam 15 lat temu.
dla mnie konsultantka tez powinna ładnie wygladać nie mówie ze jak roznosi katalogi chodząc np po miescie (robię tak w wolnych chwilach jak Synek śpi i z dziadkiem zostaje) ale jesli miałabym spotkanie np w kawiarni to obowiązkowo jakiś ładny strój delikatny makijarz wszystko schludnie i ładnie
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!

Edytowane przez drotek
Czas edycji: 2010-01-12 o 12:32
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 12:40   #1062
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
No właśnie, ja pamiętam taką historię z czasów studenckich. Pewna konsultantka ori umówiła się z nami, ze przyjdzie i zrobi prezentację kosmetyków, chciała pozyskać klientki. Patrzymy, a tu wchodzi szara kobieta, bez makijażu, szare włosy, czerwony nos, pękające naczynka,różowe policzki... no tak nieatrakcyjnej kobiety jeszcze nie widziałam. Byłam w szoku! Nie pasowało mi do niej słowo konsultatka. Nie chciałąm u niej zamawiać.

O, może to ta sama
Tylko tamtą spotkałam 15 lat temu.

Serio???? Jest takie prawo? Aż mi się wierzyć nie chce.
Liderki wiecie coś o tym? Moim zdaniem to bezprawne, jak można zamówić na czyjś koszt, zmusić go żeby zapłacił za coś niechcianego.
To się o prawo ociera (jest taka ustawa a propos tych firm wysyłkowych, cco wciskają niechciane towary), więc myślę, że Avon bzdury pitoli, a jakby sprawa miała iść do sadu to by inaczej gadali.

Wiecie po 10 latach w Avonie, jestem coraz bardziej zniesmaczona ich działaniami.

O tak, kiedyś było przyjemnie być konsultantką. Ale jak od jakiegoś czasu zaczął się we firmie liczyc tylko pieniądz, a nie człowiek jest coraz gorzej.

Co robić jak na maile nie odpowiadają, przez telefon gadają od rzeczy i nie na temat. Lidreka i oms nie odpowiadają, a nieprawidlowości się mnożą. Gdzie interweniować?

Koleżanka,której braku bez światełka nie zaliczyli do wartości zamowienia( przez co obniżył jej się upust) nie zamierza odebrac takiej paczki. I ma rację, ja też tak będę robić. Jak obniżą mi upust nie z mojej winy, nie będę przyjmować takich paczek. Na szczęście mam w pilnych sprawach COK.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:43   #1063
meakeangel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sulmierzyce
Wiadomości: 512
GG do meakeangel
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

piszesz o tym sprayu zielonym? czy fioletowym SOLUTIONS? bo chyba nie zorientowana jestem a oceniasz go bardzo bardzo...

pisze o fioletowym SOLUTIONS
__________________
W prezencie urodzinowym dostałam Jego,
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200802183338.html
meakeangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:47   #1064
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez drotek Pokaż wiadomość
acha czyli nie muszę w momencie podpisania umowy koniecznie miec tych 5 kk tylko w ciągu dwóch katalogów??spróbować zawsze

Tak, przecież my swoja osobą reprezentujemy firme i nasz wygląd świadczy o nas.

Tak, nie od razu musisz miec 5 kk. Podpisujesz umowę, w międzyczasie przechodzisz przeszkolenie, jednak w ciągu 2 katalogów powinnaś mieć te 5 kk, żeby zebrać bonusy, no i spełnić inne wazne kryteria o których pisałam wczesniej. Dostajesz inną stronę personalną, trochę inną...
Wchodzisz normalnie, tylko jest trochę inny układ strony, wiecej informacji.
I dopiero jak złożysz zamówienie już jako lider mający fajny zespół, zaczyna się ciekawsza zabawa.
Tylko pamiętaj, powinnaś co katalog dawać min. 1 konsultantkę
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:56   #1065
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
pisze o fioletowym SOLUTIONS
Aha, dzięki. Używałam go kiedyś tylko mnie wkurzało, że on taki lepki był i klejący Może przez to nie widziałam efektów, że nie używałam regularnie
Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:07   #1066
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
No właśnie, ja pamiętam taką historię z czasów studenckich. Pewna konsultantka ori umówiła się z nami, ze przyjdzie i zrobi prezentację kosmetyków, chciała pozyskać klientki. Patrzymy, a tu wchodzi szara kobieta, bez makijażu, szare włosy, czerwony nos, pękające naczynka,różowe policzki... no tak nieatrakcyjnej kobiety jeszcze nie widziałam. Byłam w szoku! Nie pasowało mi do niej słowo konsultatka. Nie chciałąm u niej zamawiać.

O, może to ta sama
Tylko tamtą spotkałam 15 lat temu.

Serio???? Jest takie prawo? Aż mi się wierzyć nie chce.
Liderki wiecie coś o tym? Moim zdaniem to bezprawne, jak można zamówić na czyjś koszt, zmusić go żeby zapłacił za coś niechcianego.
To się o prawo ociera (jest taka ustawa a propos tych firm wysyłkowych, cco wciskają niechciane towary), więc myślę, że Avon bzdury pitoli, a jakby sprawa miała iść do sadu to by inaczej gadali.

Wiecie po 10 latach w Avonie, jestem coraz bardziej zniesmaczona ich działaniami.
Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Tak, przecież my swoja osobą reprezentujemy firme i nasz wygląd świadczy o nas.

Tak, nie od razu musisz miec 5 kk. Podpisujesz umowę, w międzyczasie przechodzisz przeszkolenie, jednak w ciągu 2 katalogów powinnaś mieć te 5 kk, żeby zebrać bonusy, no i spełnić inne wazne kryteria o których pisałam wczesniej. Dostajesz inną stronę personalną, trochę inną...
Wchodzisz normalnie, tylko jest trochę inny układ strony, wiecej informacji.
I dopiero jak złożysz zamówienie już jako lider mający fajny zespół, zaczyna się ciekawsza zabawa.
Tylko pamiętaj, powinnaś co katalog dawać min. 1 konsultantkę
i tu zaczynaja się schody bo o ile z trudem nazbieram te 5 to potem co katalog 1 u mnie w mieście to konsultantka na konsultantce ake kubie wyzwania
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:14   #1067
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Tak, przecież my swoja osobą reprezentujemy firme i nasz wygląd świadczy o nas.

Tak, nie od razu musisz miec 5 kk. Podpisujesz umowę, w międzyczasie przechodzisz przeszkolenie, jednak w ciągu 2 katalogów powinnaś mieć te 5 kk, żeby zebrać bonusy, no i spełnić inne wazne kryteria o których pisałam wczesniej. Dostajesz inną stronę personalną, trochę inną...
Wchodzisz normalnie, tylko jest trochę inny układ strony, wiecej informacji.
I dopiero jak złożysz zamówienie już jako lider mający fajny zespół, zaczyna się ciekawsza zabawa.
Tylko pamiętaj, powinnaś co katalog dawać min. 1 konsultantkę
Widzę LadyBird że opisujesz prace liderki w samych superltywach, wnioskuje po twoich wypowiedziach że nawiązujesz do swojego przykładu bardzo fajnie, że wszytko Ci się układa...

Ja też nie moge narzekac, byłam liderką poł roku, ale to nie ważne... mi sie nie udało

w każdym razie trzymam kciuki za wszystkie kandydatki na liderki
__________________
MIŁEK
12.10.2014
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:15   #1068
Bla_watek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 263
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Znowu mam zaległości z czytaniem :P Mam pytanie, czy tusz Super FULL z reguły jest taki lekki? bo nie wiem czy mam takiego pecha...czy on po prostu jest taki. Rok temu jedna z klientek zareklamowała go argumentując tym, że jest pusty. Wczoraj dałam innej klientce też ten tusz i dziś mi go oddała... Nie wiem czy akurat z tuszami Super Full tak się zdarza, czy on przez lekką szczoteczkę sprawia wrażenie lekkości. Pamiętam jak wchodził ten tusz, miałam go i byłam z niego bardzo zadowolona, ale jego ciężkości nie pamiętam ;-) Chyba jednak będzie musiał iść do zwrotu (w końcu zadowolenie klienta najważniejsze ), szkoda tylko kasy na polecony...
Bla_watek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:31   #1069
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
Widzę LadyBird że opisujesz prace liderki w samych superltywach, wnioskuje po twoich wypowiedziach że nawiązujesz do swojego przykładu bardzo fajnie, że wszytko Ci się układa...

Ja też nie moge narzekac, byłam liderką poł roku, ale to nie ważne... mi sie nie udało

w każdym razie trzymam kciuki za wszystkie kandydatki na liderki
Dzięki za miłe słowa.
Lubię te zajęcie, lubię kontakt z ludżmi, nowe wyzwania.
A nowe wyzwania sa częste.
A to, że często tracę masę czasu, energii, no i wiadomo kasy, nie mówię o motywowaniu moich kk, bo to przyjemnosć.
Udział w prospectingach, często sama szukam miejsca i możliwości do stoisk promocyjnych, fajne rozmowy z ludzmi ze Straży Miejskiej, to też jest fajne, serio
Człowiek poznaje siebie, swoje możliwosci.
Człowiek rozwija się
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 13:46   #1070
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Tym bardziej! Jak masz umowe o prace to to jest normalna umowa i musisz placic zus ale zus powinien w tym wypadku płacić pracodawca. jak założysz działalność gosp. to już ty opłacasz składki zus-zdrowotną etc.
no właśnie o to pytam - czy w sytuacji, gdzie mój pracowadca wszystko mi opłaca, bo mam umowe u prace, to czy dodatkowo zakładając działalnośc gosp. musze po raz drugi ten zus opłacac? bo zdaję sobie sprawę, ze to są zupełnie różne stawki i stąd to pytanie
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:47   #1071
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Bla_watek Pokaż wiadomość
Znowu mam zaległości z czytaniem :P Mam pytanie, czy tusz Super FULL z reguły jest taki lekki? bo nie wiem czy mam takiego pecha...czy on po prostu jest taki. Rok temu jedna z klientek zareklamowała go argumentując tym, że jest pusty. Wczoraj dałam innej klientce też ten tusz i dziś mi go oddała... Nie wiem czy akurat z tuszami Super Full tak się zdarza, czy on przez lekką szczoteczkę sprawia wrażenie lekkości. Pamiętam jak wchodził ten tusz, miałam go i byłam z niego bardzo zadowolona, ale jego ciężkości nie pamiętam ;-) Chyba jednak będzie musiał iść do zwrotu (w końcu zadowolenie klienta najważniejsze ), szkoda tylko kasy na polecony...
hmm.. ja go uzywam dlugi czas i jestem zadowolona, jest chyba taki lekki (trzymam go wlasnie w raczce), ale maluje dobrze. a klientka wogle go uzywala? dziewczyny ide na zaliczenie z farmakologii (kolejne zaliczenie dzisiaj ehh) trzymajcie kciuki
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:54   #1072
Bla_watek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 263
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Powodzenia!!! wg mnie też jest taki lekki ale nie będę się z nią sprzeczać bo to taka krzykliwa starsza kobieta po prostu zamówie jej inny, może Super Shock jest większy więc nie powinna narzekać
Bla_watek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:56   #1073
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez emza Pokaż wiadomość
hmm.. ja go uzywam dlugi czas i jestem zadowolona, jest chyba taki lekki (trzymam go wlasnie w raczce), ale maluje dobrze. a klientka wogle go uzywala? dziewczyny ide na zaliczenie z farmakologii (kolejne zaliczenie dzisiaj ehh) trzymajcie kciuki
Trzymam kciuki
Połamania długopisu, czy czego można życzyć ?
Ehh, te zaliczenia....
Ja już to troche dawniej zaliczałam, przerabiałam
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:27   #1074
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
własnie napisałam wiadomość ze strefy...
Przychodze w piątek z pracy otwieram pudelko z kosmetykami a tam 17 nowych katalogów zamiast 20... może i bym się tak nie wściekła, ale jak zobaczyłam ta makulaturę, 15 starych katalogów to mi sie cisnienie podniosło Stare potrafią dobrze policzyć, ale nowych nie, a planowałam jakieś wieksze zamówienie z tego katalogu mieć....


Napisałam żeby przy zatrudnianiu osób pakujących wymagali umiejętności liczenia do 20!!!
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Co do liczby katalogów -kiedyś zamiast 5 dostałam 4, ale bez problemu dosłali.

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
No tak tylko zaznaczyłam w wiadomości, że z katalogu 01/2010 nie bede już składać zamówienia, a w późniejszym terminie to niech sie pocalują w 4 litery... (troche to ładniej ujełam)
no chyba, że sami doślą na swój koszt to będę chwalić

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rozumiem, że o to Ci chodziło Mi też chodziło o to, ze dosłali poczta, a nie dodali w paczce

Przyślą pocztą! Hosenka miałaś rację
__________________
MIŁEK
12.10.2014
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:29   #1075
myszka1313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Hej dziewczyny!
Mam takie głupie pytanie, ale jestem w Avonie od pół roku i jeszcze mi sie taka sytuacja nie zdarzyła.
Otóż od początku katalogu 1 nie miałam zamówień wiec opuściłam i termin 1 i 2. Teraz na 3 termin mam zamówienie ale tylko na 60 zł. Czy to kryterium że trzeba miec 150zł w pierwszym zamówieniu to dotyczy zamówienia na pierwszy termin czy zamówienia pierwszego z katalogu? Czyli czy mogę teraz spokojnie zamówic paczkę regularnie czy musze jechac z tym do COKu żeby mi nie naliczyli 10 zł?
Będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
Konsultantka AVON


"Everytime I hear thunder I wonder if Vampires are playing baseball"
myszka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:31   #1076
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

sub.
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:38   #1077
Iza1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez myszka1313 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam takie głupie pytanie, ale jestem w Avonie od pół roku i jeszcze mi sie taka sytuacja nie zdarzyła.
Otóż od początku katalogu 1 nie miałam zamówień wiec opuściłam i termin 1 i 2. Teraz na 3 termin mam zamówienie ale tylko na 60 zł. Czy to kryterium że trzeba miec 150zł w pierwszym zamówieniu to dotyczy zamówienia na pierwszy termin czy zamówienia pierwszego z katalogu? Czyli czy mogę teraz spokojnie zamówic paczkę regularnie czy musze jechac z tym do COKu żeby mi nie naliczyli 10 zł?
Będę wdzięczna za odpowiedź
Nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze mozesz spokojnie drogą internetową zamowic i nie poniesiesz kosztu realizacji małego zamowienia, bo w katalogu 1/2010 go nie ma. NIE JESTEM PEWNA xP
Iza1801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:54   #1078
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Uwaga nadaję relację z otrzymanej dzisiaj przesyłki
Torebka Mary-Beth - brak, produkcja zakończona, proszę nie zamawiać.
Usb w kształcie serduszka boskie i fajnie mienią się te kamyki tylko trochę ciężkie...
Perfumy Eternal Magic też są super, są świeże i nie mdlące, naprawdę ładny zapach, myślę że każdej wizażance na pewno by się spodobały
Krem nawilżający do stóp cukier i wanilia trochę wydaje się tłusty ale dobrze się wchłania i fajnie pachnie
Lawendowa kąpiel do stóp też ładnie pachnie, wystarczy wlać odrobinkę i już się pieni, mimo małej pojemności jest gęsta w użyciu więc starczy na długo.
Zamówiłam sobie też naszyjnik Gwendoline za 19.90, bardzo fajnie wygląda na szyji.
Tak więc z dzisiejszej dostawy jestem bardzo zadowolona
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:54   #1079
myszka1313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Iza1801 Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze mozesz spokojnie drogą internetową zamowic i nie poniesiesz kosztu realizacji małego zamowienia, bo w katalogu 1/2010 go nie ma. NIE JESTEM PEWNA xP
Właściwie tak ale na stronie napisali że przy zamówieniu powyżej 150zł...
Specjalna oferta na przesyłki kurierskie i Koszt Realizacji Małego Zamówienia
Brak Kosztu Realizacji Małego Zamówienia, oraz Przesyłka Kurierska w cenie 9, 90 zł dla zamówień elektronicznych, na co najmniej 150 zł* obowiązuje:
- w III terminie katalogu 17,
- w trakcie trwania katalogu 01/2010.


Uwaga! Do zamówień kurierskich składanych tradycyjnymi kanałami (na formularzu uniwersalnym lub dyktowanych telefonicznie) nadal będzie doliczana opłata w wysokości 28zł.
Do wartości zamówienia będą wliczały się wszystkie produkty doliczane do bazy opustu.

*W katalogu 01/2010 z braku Kosztu Realizacji Małego Zamówienia i z opłaty 9, 90 za zamówienie na min. 150 zł, można skorzystać tylko raz.
__________________
Konsultantka AVON


"Everytime I hear thunder I wonder if Vampires are playing baseball"
myszka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:59   #1080
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Perfumy Eternal Magic też są super, są świeże i nie mdlące, naprawdę ładny zapach, myślę że każdej wizażance na pewno by się spodobały
(...)
Tak więc z dzisiejszej dostawy jestem bardzo zadowolona
To fajnie, że zadowolona Ale mi narobiłaś apetytu na ETERNAL MAGIC Kurde, teraz mam dylemat, bo tyle mi stoi perfum na półce, w każdej buteleczce zużycia z 50% i tak je męczę, a tu nowości korcą

P.S. Do jakich avonowych perfum Ty byś porównała ETERNAL MAGIC?
Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.