Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 11:40   #1051
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

M&S ma fajne staniczki

http://www.marksandspencer.com/gp/no...&mnSBrand=core

Podobają mi się tak zwane t-shirt bras http://www.marksandspencer.com/gp/br...A2BO0OYVBKIQJM
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2008-04-22 o 19:40
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 13:28   #1052
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Lece z Infernami na poczte, im szybciej odesle, tym szybciej oddadza kase i zamowie nowe.
Fotek nie wrzucam, bo musialam zrobic jakies w bardzo duzej rozdzielczosci, a pewnie i tak musialybyscie z lupa szukac gdzie sie pod tym Inferno kryja moje cacyki
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 13:29   #1053
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Podobają mi się tak zwane t-shirt bras http://www.marksandspencer.com/gp/br...A2BO0OYVBKIQJM
O Ty wstręciocho

Takie fajne i kosztują po 14 funciaków?

Za 2 tygodnie też będą tyle kosztować?

edit:
Patrzę na ten i jestem zauroczona
http://www.marksandspencer.com/gp/pr...ze=9&rh=&page=

Szalenie podoba mi się to, że duże staniki prezentują kobiety z dużym biustem, jesli wiecie o co mi chodzi?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 13:51   #1054
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A ja właśnie bije sie z myslami czy nie zamówić Freya Arabella
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 13:53   #1055
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
A ja właśnie bije sie z myslami czy nie zamówić Freya Arabella
ja juz przestalam sie bic - zamowilam na ebay :P
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 13:57   #1056
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
ja juz przestalam sie bic - zamowilam na ebay :P

A kiedy go dostaniesz? I jaki nosisz rozmiar - bo bardzo jestem ciekawa czy ten model bedzie powodował ze piersi będą mocno rozchodziły się na boki?
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 14:04   #1057
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
A kiedy go dostaniesz? I jaki nosisz rozmiar - bo bardzo jestem ciekawa czy ten model bedzie powodował ze piersi będą mocno rozchodziły się na boki?
powiem tak - to moj pierwszy stanik we "wlasciwym" rozmiarze, z tabeli wyszlo mi 70F, ale zamowilam 65F bo ten model wyczytalam ze sie mocno rozciagliwy i ze ma wieksze miseczki niz standardowo. Nie mam pojecia czy bedzie powodowac rozchodzenie sie piersi na boki mam nadzieje ze nie
Kiedy go dostane hmm nie wiem, podobno dzis wyslano go z Anglii, nie mam pojecia ile ida rzeczy stamtad bo akurat z tego kraju zamawiam pierwszy raz ale przynajmniej cla nie bedzie a wyszedl mnie ok 80zl.
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 14:18   #1058
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Lece z Infernami na poczte, im szybciej odesle, tym szybciej oddadza kase i zamowie nowe.
Fotek nie wrzucam, bo musialam zrobic jakies w bardzo duzej rozdzielczosci, a pewnie i tak musialybyscie z lupa szukac gdzie sie pod tym Inferno kryja moje cacyki
Więcej powodzenia następnym razem życzę.

____________________

Ja tymczasem odebrałam swoje Inferno i... jeśli jeszcze kiedyś wpadnę na pomysł by kupić bieliznę w ciemno to będzie znaczyło, że zdurniałam doszczętnie.

Moje Inferno 70E jest tak koszmarnie ciasne w obwodzie, że nie da się tego opisać. W imadle byłoby mi wygodniej. Bolą mnie żebra, mam wrażenie, że zaraz strzelą mi haftki, pod stanikiem robią mi się buły, tak po bokach pleców, których normalnie nie mam, takie dwa skośne zwisy...

Sam stanik natomiast robi z biustu... w sumie to nawet nie wiem co on robi. Coś dziwnego, to pewne. Jakoś tak ściska boki i przegarnia biust na środek. Nienaturalnie bardzo. A co śmieszniejsze ładniejszy rowek ma w swoich powyciąganych Gorteksach 75D.

Pod bluzką wyglądam w nim idiotycznie. Dół piersi wygląda jak u Marilyn Monroe, prosty zamiast naturalnie okrągły jak to zwykle biusty od spodu, potem jest ostry kant i widoczny szef, potem dopiero w miarę normalna pierś.

Nie lubię tego stanika, jest beznadziejny! I stwierdzam to z całą mocą po 10 min w nim.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 14:20   #1059
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja tymczasem odebrałam swoje Inferno i... jeśli jeszcze kiedyś wpadnę na pomysł by kupić bieliznę w ciemno to będzie znaczyło, że zdurniałam doszczętnie.

Moje Inferno 70E jest tak koszmarnie ciasne w obwodzie, że nie da się tego opisać. W imadle byłoby mi wygodniej. Bolą mnie żebra, mam wrażenie, że zaraz strzelą mi haftki, pod stanikiem robią mi się buły, tak po bokach pleców, których normalnie nie mam, takie dwa skośne zwisy...
A jakie Ty masz wymiary, bo ja głupolek oczywiście nie pamiętam...

Czyli z Twojej relacji wynika, że Inferno to ścisliwiec, hm?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 14:24   #1060
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A jakie Ty masz wymiary, bo ja głupolek oczywiście nie pamiętam...

Czyli z Twojej relacji wynika, że Inferno to ścisliwiec, hm?
Na ciasno mierzone mam pod biustem 75cm. Ten stanik to 70. Mam problem w nim oddychać. Po 10 min. mam piekące pręgi na obwodzie.

W biuście 95-97. Miska E przy obwodzie 70 jest dobra.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 14:26   #1061
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Na ciasno mierzone mam pod biustem 75cm. Ten stanik to 70. Mam problem w nim oddychać. Po 10 min. mam piekące pręgi na obwodzie.

W biuście 95-97. Miska E przy obwodzie 70 jest dobra.
w sumie masz prawie takie same wymiary jak ja, więc teraz wiem, żeby nie kupować tego stanika w rozmiarze, który ogólnie miałby byc dla mnie dobry
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 15:02   #1062
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
powiem tak - to moj pierwszy stanik we "wlasciwym" rozmiarze, z tabeli wyszlo mi 70F, ale zamowilam 65F bo ten model wyczytalam ze sie mocno rozciagliwy i ze ma wieksze miseczki niz standardowo. Nie mam pojecia czy bedzie powodowac rozchodzenie sie piersi na boki mam nadzieje ze nie
Kiedy go dostane hmm nie wiem, podobno dzis wyslano go z Anglii, nie mam pojecia ile ida rzeczy stamtad bo akurat z tego kraju zamawiam pierwszy raz ale przynajmniej cla nie bedzie a wyszedl mnie ok 80zl.
No to ja czekam na relacje jak go dostaniesz Cena bardzooo atrakcyjna

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja tymczasem odebrałam swoje Inferno i... jeśli jeszcze kiedyś wpadnę na pomysł by kupić bieliznę w ciemno to będzie znaczyło, że zdurniałam doszczętnie.

Moje Inferno 70E jest tak koszmarnie ciasne w obwodzie, że nie da się tego opisać. W imadle byłoby mi wygodniej. Bolą mnie żebra, mam wrażenie, że zaraz strzelą mi haftki, pod stanikiem robią mi się buły, tak po bokach pleców, których normalnie nie mam, takie dwa skośne zwisy...

Sam stanik natomiast robi z biustu... w sumie to nawet nie wiem co on robi. Coś dziwnego, to pewne. Jakoś tak ściska boki i przegarnia biust na środek. Nienaturalnie bardzo. A co śmieszniejsze ładniejszy rowek ma w swoich powyciąganych Gorteksach 75D.

Pod bluzką wyglądam w nim idiotycznie. Dół piersi wygląda jak u Marilyn Monroe, prosty zamiast naturalnie okrągły jak to zwykle biusty od spodu, potem jest ostry kant i widoczny szef, potem dopiero w miarę normalna pierś.

Nie lubię tego stanika, jest beznadziejny! I stwierdzam to z całą mocą po 10 min w nim.

uuuuu nie dobrze... dlatego ja kurcze mam takie opory przed kupowaniem staników przez net.. jasne moge odesłać, ale nie lubie takich rozczarowań jakie ty dzis zaliczyłas..
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:22   #1063
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
powiem tak - to moj pierwszy stanik we "wlasciwym" rozmiarze, z tabeli wyszlo mi 70F, ale zamowilam 65F bo ten model wyczytalam ze sie mocno rozciagliwy i ze ma wieksze miseczki niz standardowo. Nie mam pojecia czy bedzie powodowac rozchodzenie sie piersi na boki mam nadzieje ze nie
Kiedy go dostane hmm nie wiem, podobno dzis wyslano go z Anglii, nie mam pojecia ile ida rzeczy stamtad bo akurat z tego kraju zamawiam pierwszy raz ale przynajmniej cla nie bedzie a wyszedl mnie ok 80zl.
Mam ten stanik w identycznym rozmiarze. Piersi sie nie rozchodzą, ładnie je zbiera. Jak dla mnie bardzo fajny stanik ale musiałam sie przyzwyczaić do tych przezroczystości Faktycznie rozciagliwiec i szybko przestałam go nosić bo piersi szybko wymigrowały spod pach
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:29   #1064
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Mam ten stanik w identycznym rozmiarze. Piersi sie nie rozchodzą, ładnie je zbiera. Jak dla mnie bardzo fajny stanik ale musiałam sie przyzwyczaić do tych przezroczystości Faktycznie rozciagliwiec i szybko przestałam go nosić bo piersi szybko wymigrowały spod pach
a jakie masz wymiary?

a jak nastepuje migracja to przerzuca sie na jaki rozmiar (np z 65F na..?)
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:42   #1065
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
a jakie masz wymiary?

a jak nastepuje migracja to przerzuca sie na jaki rozmiar (np z 65F na..?)

Piersi robią sie większe przez wymigrowanie tkanki tłuszczowej spod pach, poprzez noszenie dobrego rozmiaru. Dobrze wspomagać masowaniem
Moje wymiary to aktualnie 68/93. Tak, powinnam nosić 60-tki ale na poczatek łatwiej dostępne 65 moga byc. Na razie mam 65FF, może zacznę się przerzucać na G.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:44   #1066
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Moj panache wlasnie przyszedl. Myslalam, ze to nie bedzie multiway, ale jednak jest. Nie wiem co o nim myslec. Zrobilam fotki, zebyscie mi mogly pomoc. Ledwo co sie zapielam na najluzniejsza haftke. A jak dzisiaj sie mierzylam, to nawet mi 2 cm ubylo w obwodzie od ostatniego mierzenia. Robi mi tluszczyk. Widac to z boku. Z tylu robi mi tez pod biustonoszem. Zle to wyglada. Co mi sie podoba, to to ze miseczka zaczyna sie naprawde z boku pod pacha. Ale gora troche odstaje i najgorsze ze moj biust dopiero zaczyna sie tam gdzie moj palec. Probowalam to jakos poprawic ale nie da sie. Odstaje tez material pod drucikami po srodku tak do gory. Nie przylega do ciala. Nie wiem teraz czy to wszystko sie jakos ulozy, czy jednak za duzy ten biustonosz/miseczka a za ciasny obwod. Zamowilam 65E. Moje wymiary wtedy byly 73/88, a dzisiaj 71/89. Moze jednak 70D? Tez nie ma takiego efektu plungeowego. Wcale nie zbiera mi biustu do przodu, sa tak jak byly na miejscu. Ale w sumie to moze i dobrze, bo naturalnie to wyglada.
Wstawiam fotki, ocencie prosze.

EDIT:
Udalo mi sie go troszeczke podniesc do gory. Zdjecie 3.
Szkoda, ze pierwsze zdjecie za bardzo od gory, a trzecie od doly, ale nie mam juz sily robic jeszcze raz zdjec dzisiaj.
Duzo podciagnelam tez ramiaczka na zdjeciu 3. Troche jest teraz bardziej "wypchany". Ale mimo tego u gory odstaje (w sumie na calej dlugosci miseczki od srodka az do ramiaczek), a watpie, ze cos mi wyemigruje, poniewaz nigdy pod pacha niczego nie mialam. Jak go rozciagnelam bardziej do gory, to mi zachodzi troche w pache, jak daje rece do przodu, wtedy ociera troche. Nie drucik, bo on jest nizej i bardziej z tylu, tylko tam gdzie konczy sie u gory miseczka. No i tluszczyk dalej robi. Robi tez troche smieszny biust z boku, jakbym mialam brodawke bardzo u gory. Moja brodawka nie spotyka sie z tym miejscem biustonosza gdzie jest wyprofilowany. Jest troche nizej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (70,3 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (63,5 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (66,0 KB, 111 załadowań)

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-04-18 o 16:41
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:44   #1067
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Piersi robią sie większe przez wymigrowanie tkanki tłuszczowej spod pach, poprzez noszenie dobrego rozmiaru. Dobrze wspomagać masowaniem
Moje wymiary to aktualnie 68/93. Tak, powinnam nosić 60-tki ale na poczatek łatwiej dostępne 65 moga byc. Na razie mam 65FF, może zacznę się przerzucać na G.
acha ja mam 77/96 zobaczymy co z tego bedzie

dziewczyny nie wiecie moze co to za model Freya ? nie wiem o jakim mam poczytac w sprawie rozciagliwosci i rozmiarowki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 349224746.jpg (46,7 KB, 46 załadowań)
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 16:47   #1068
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
acha ja mam 77/96 zobaczymy co z tego bedzie

dziewczyny nie wiecie moze co to za model Freya ? nie wiem o jakim mam poczytac w sprawie rozciagliwosci i rozmiarowki
Widzę, że nikt nie odpowiada. Sama zainteresowałam się tym modelem w sklepie, całkiem ładny, ale nie było mojego rozmiaru. Niestety zapomniałam spojrzeć na nazwę..
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 16:54   #1069
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Widzę, że nikt nie odpowiada. Sama zainteresowałam się tym modelem w sklepie, całkiem ładny, ale nie było mojego rozmiaru. Niestety zapomniałam spojrzeć na nazwę..
juz odnalazlam - tigerlily
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 17:00   #1070
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Moje Inferno odeslane.
Kiedy go zamawialam mialam 75/98, myslalam wtedy o 70E, ale na Lobby przekonano mnie do 70F i taki zamawialam.
Zmierzylam sie teraz tak na szybko, mam jakies 74/92 (wolalabym, zeby mi chudla a nie cacyki , ale ciesze sie, ze w ogole chudne, bo mi jedna wredna "kolezanka" powiedziala, ze po 30-tce to juz sie tylko tyje, a nie chudnie ).
OK, wracam do tematu.
Inferno o obwodzie 70 dalo sie zapiac na najciasniejsza haftke, bylo ciasno, ale nie tak, zebym przez ten ucisk cierpiala, wiec chyba moglabym celowac nawet w 65.
Miseczki - to ze byly za duze to jedno, piersi spoczywaly w nich luzno, nie byly ani splszczone, ani nie robil sie rowek. Probowalam wpychac w nie cale piersi z bulkami i przyleglosciami, ale efekt byl taki jak u Fruity, tzn. dol miseczki znajdowal sie jakis centymetr pod piersia, kiedy wepchnelam piers do dolu miseczki, to gora odstawala, nie chodzi juz tylko o to, ze miseczka byla za duza, ale ten biustonosz tak mi sie ukladal, kiedy podciagnelam ramiaczka, zeby cala konstrukcje podciagnac wyzej boki biustonosza wlazily pod pachy.
Nie wiem teraz, czy (kiedy juz mi zwroca kase) zamawiac Inferna 70E albo 65FF czarne i biale (bo przynajmniej 2 dobre biustonosze w tych kolorach miec musze), czy wybrac jakies inne modele, moze Tango Plunge, albo Freye Retro Plunge?


T-shirt bra sa swietne, chyba bylyby idealne tak na co dzień.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 17:07   #1071
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja nie wiem czy mam odeslac ten. Kurcze nie stac mnie, zebym kupila sobie biustonosz tylko na 2 tygodnie, bo potem okaze sie, ze to nie ten rozmiar. A zdrugiej strony boje sie, ze jak go odesle i zamowie np 70D to ten rozmiar bedzie gorzej wygladal.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 17:07   #1072
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Moj panache wlasnie przyszedl.
Fruity, ja mam dokładnie tak samo. Nic nie pasuje. To dziwne wygięcie z przodu na dole, między fiszbinami też mam, materiał stoi do góry. Z boku biust wygląda brzydko.

Załączam moje foto.
Jak się teraz przyjrzałam to jednak mam wrażenie, że ta miska jest za mała... Z drugiej strony gdyby była większa nie byłoby efektu plunge.

Przepraszam wielbicielki, ale wg mnie ten krój bez względu na rozmiar jest do

Edit. Dołączam foto w bluzce - piękna krawędź na pierwszym planie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00545zm.jpg (44,4 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00546zm.jpg (37,2 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00575zm.jpg (49,0 KB, 111 załadowań)
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 17:15   #1073
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Friuty, ty chyba tez zamawialas w Naturalfigures na Ebayu? Zobaczymy jak sie szybko uwina z oddaniem kasy

Kropka, na tym zdjeciu z boku rzeczywiscie jest jakby mala buleczka

Najlepiej byloby zamawiac jeden model w kilku rozmiarach i porownywac, bo moze sie rzeczywiscie okazac, ze np. rozmiar 70E wymieniony na 70F byl lepszy. Tylko skad wiziac tyle kasy

Zastanawiam sie nad Freya Retro Plunge, bo z wygladu podobna jest troche do Inferno, ale z tego co czytalam, ta gabka nie jest taka gruba i ogolnie jest delikatniejszy.
W tej aukcji sa fotki Retro Plunge z kilku stron
http://cgi.ebay.de/Freya-32DD-RETRO-...QQcmdZViewItem
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 17:21   #1074
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Tak, tez w naturalfigures.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 17:22   #1075
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Miseczki - to ze byly za duze to jedno, piersi spoczywaly w nich luzno, nie byly ani splszczone, ani nie robil sie rowek. Probowalam wpychac w nie cale piersi z bulkami i przyleglosciami, ale efekt byl taki jak u Fruity, tzn. dol miseczki znajdowal sie jakis centymetr pod piersia, kiedy wepchnelam piers do dolu miseczki, to gora odstawala, nie chodzi juz tylko o to, ze miseczka byla za duza, ale ten biustonosz tak mi sie ukladal, kiedy podciagnelam ramiaczka, zeby cala konstrukcje podciagnac wyzej boki biustonosza wlazily pod pachy.
To jest bardzo częste zjawisko w Inferno i choćby dlatego nie poleca sie go na początek. Tak naprawdę w innym rozmiarze ten efekt może wcale nie zniknąć.

Polecam na początek Freye Rio. Dobre podobno jest też Panache Tango II.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 17:26   #1076
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
To jest bardzo częste zjawisko w Inferno i choćby dlatego nie poleca sie go na początek. Tak naprawdę w innym rozmiarze ten efekt może wcale nie zniknąć.

Polecam na początek Freye Rio. Dobre podobno jest też Panache Tango II.
A Freya Retro Plunge? Jaki plunge bylby dobry na poczatek, bo plunga bardzo chce miec
Jakis inny "normalny" stanik tez oczywiscie


Friuty, ja tez myslalam, ze to bedzie Inferno z nieodpinanymi ramiaczkami, zastanawialam sie, czy nie zaplacic o polowe wiecej (bo taniej bialych i czarnych nie bylo) i nie zamowic multiway w innym sklepie. Dobrze, ze zostalam przy Naturalfigures
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 17:34   #1077
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ach, ale teraz mam metlik w glowie. Nie wiem czy go odeslac czy nie. Czy to co mi sie robi to znaczy, ze zly rozmiar czy zly kroj. Jutro, czy najpozniej w poniedzialek musze sie zdecydowac co zrobic. Moze jeszcze wiecej doswiadczonych z inferno sie wypowie.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 17:43   #1078
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ach, ale teraz mam metlik w glowie. Nie wiem czy go odeslac czy nie. Czy to co mi sie robi to znaczy, ze zly rozmiar czy zly kroj. Jutro, czy najpozniej w poniedzialek musze sie zdecydowac co zrobic. Moze jeszcze wiecej doswiadczonych z inferno sie wypowie.
Ja odeslalam swoje bo byl ewidentnie za duze, ale poniewaz moje piersi krzycza "My chcemy Inferno", to po zwrocie kasy zamowie chyba jednak czarne 70E (lub 65FF), zeby sprawdzic, czy rozmiar jest OK, i jesli bedzie dobry to wezme i ten bialy.
Wiem, ze Inferno jest be na poczatek, ale to silniejsze ode mnie
No chyba, ze uda mi sie gdzies zlapac tanie Retro Plunge, to bialy wezme Retro, a czarny Inferno
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 18:00   #1079
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Kropka, na tym zdjeciu z boku rzeczywiscie jest jakby mala buleczka
Musiałabyś widzieć te buły z tyłu... Aż wstydzę się je zaprezentować.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Ja odeslalam swoje bo byl ewidentnie za duze, ale poniewaz moje piersi krzycza "My chcemy Inferno", to po zwrocie kasy zamowie chyba jednak czarne 70E (lub 65FF), zeby sprawdzic, czy rozmiar jest OK, i jesli bedzie dobry to wezme i ten bialy.
Wiem, ze Inferno jest be na poczatek, ale to silniejsze ode mnie
No chyba, ze uda mi sie gdzies zlapac tanie Retro Plunge, to bialy wezme Retro, a czarny Inferno
Misiu, dlaczego Twoje piersi tak krzyczą? W dobrym staniku możesz mieć ładny, okrągły, zebrany biust, nawet gdy to nie jest plunge.
Wydaje mi się, że E też Cię nie zachwyci. Jeśli nie wyjdą Ci bułki jak mnie to ja będę święty turecki.

Ps. Ile na tym Twoim ebayu kosztuje to Inferno?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 18:23   #1080
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Musiałabyś widzieć te buły z tyłu... Aż wstydzę się je zaprezentować.


Misiu, dlaczego Twoje piersi tak krzyczą? W dobrym staniku możesz mieć ładny, okrągły, zebrany biust, nawet gdy to nie jest plunge.
Wydaje mi się, że E też Cię nie zachwyci. Jeśli nie wyjdą Ci bułki jak mnie to ja będę święty turecki.

Ps. Ile na tym Twoim ebayu kosztuje to Inferno?
Nie wiem czemu tak sie napalilam na to Inferno, obsesja jakas

Koralowe i Granatowe - 15€
Czarne i biale - 24€

To ceny z UK, od Germanca po 20€ wiecej


Edit: Juz wiem! To nie obsesja Inferno, ale obsesja rowka
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.