Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-07, 20:03   #1111
en20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez en20 Pokaż wiadomość
Hej, to mój pierwszy post w tym temacie, mam nadzieję że mi pomożecie.

(mam już konto na wizażu, ale założyłam osobne na ten dział, bo o tamtym wiedzą osoby, które nie powinny wiedzieć, że mam problemy z jedzeniem).



U

Ś (8.00): jogurt naturalny, 100g borówek amerykańskich, dwa orzechy włoskie, herbata
IIŚ (10.00): jabłko, czarna kawa
O (13.30): zupa pomidorowa czysta, kotlety z soczewicy (domowej roboty, cztery okrągłe o średnicy mniej wiecej 4cm), 25g brązowego ryżu(przed ugotowaniem oczywiście) , pomidor, herbata
P (17.00): pomidor
K (19.00): serek homo naturalny ze szczyptą kakao, czerwona herbata

plus 2l wody (pewnie jeszcze z litr więcej będzie)

z góry dziękuję za pomoc, bo chyba naprawdę jej potrzebuję.

ps. zdecydowałam się na U, bo zanikł mi okres
a czy to jest za mało kalorii? mam 160cm, więc moje zapotrzebowanie wychodzi około 1000 a tu jest chyba sporo więcej

Edytowane przez en20
Czas edycji: 2009-09-07 o 20:24 Powód: literówki
en20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 20:08   #1112
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez gosienkaa Pokaż wiadomość
ok, doszły dwa kawały babki :P

karoolaO, to co mówisz jest nielogiczne. jesteś na P, a czujesz głód. to znaczy, że zdajesz sobie sprawe, że nie przytyjesz, a nic z tym nie robisz. o co tu w ogóle chodzi?
jakoś brakuje mi w tej diecie ziemniaków, pizzy, fast foodów; do tej pory tak się odżywiałam, po za tym bardzo nieregularnie, i najwięcej wieczorami; nie czułam głodu ale nie tyłam, bardzo chciałabym przytyć dlatego postanowiłam jeśc regularnie i zdrowo

dorzuciłam dziś jeszcze 5 kanapek z ciemnego chlebka z serkiem żółtym, papryką i rzodkiewką
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 20:18   #1113
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez en20 Pokaż wiadomość
Dziękuję.

tak, ostatnio zaczynam dochodzić do wniosku, że to już ed.

Mam nadzieję, że okres wróci bez tycia (bmi 18,4).

Trochę już nie mam siły sama do siebie.
zajrzyj na KC
post izy o normalnym odzywianiu...
i...szukaj pomocy...szybko!!!!
jak najszybciej!
bo potem moze byc za pozno!
twoj jadlospis to tragedia...
a piszesz ze rozpoczynasz U....
to juz obie moge wyopbrazic jak wygladalo dotad twoje jedzenie....
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 20:23   #1114
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
zajrzyj na KC
post izy o normalnym odzywianiu...
i...szukaj pomocy...szybko!!!!
jak najszybciej!
bo potem moze byc za pozno!
twoj jadlospis to tragedia...
a piszesz ze rozpoczynasz U....
to juz obie moge wyopbrazic jak wygladalo dotad twoje jedzenie....


poza tym, jak Ty obliczałaś swoje zapotrzebowanie? na pewno nie wynosi 1000kcal, oblicz jeszcze raz.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 20:58   #1115
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
moje R: prosze o ocenke

1. owsianka na wodzie(7lyzek,brzoskwinia ,40g jagod) , siemie lniane
no a z czym ta owsianka?taka na wodzie tylko?bez mleka ?jogurtu?
jakies bailko musi byc:/
2.jablko pieczone, kanapka z 2 kromek zytniego chleba z plasterkiem drobiowej, salata, pomidorkiem
tu ładnie tylko tej szynki to mogłas sobie nie oszczedzac...
3.golabek, jablko pieczone
eeeeee...to raczej nie jest obiad dla nastolatki/kobiety:/
za malo zdecydowanie!!!do gołabka jakis ryz jeszcze warzywa...
i nie jeden!
conajmniej 2 lub 3
4.2 kromki zytniego chlebka, salata, ogorek kiszony, wedlina drobiowa, malutkie jabluszko,ok. 150g arbuza
to to chyba mialo wiecej wartosci niz obiad...:/
i nie dziwie sie ze wcale nie bylas po nim najedzona
5.2kromki slonecznikowego(nie powinno go tu byc) , 2 bialka na twardo, salata, ogorek, szczypiorek
a dlaczego jajka nie cale?
malo bialka tu:/


---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez en20 Pokaż wiadomość
a czy to jest za mało kalorii? mam 160cm, więc moje zapotrzebowanie wychodzi około 1000 a tu jest chyba sporo więcej
za malo??jeszcze pytasz??
1000 to orgaznizm zuzywa na funkcje zycuiowe..prace serca itp!!te niezalezne od ciebie!!
a gdzie ruch!
ile masz lat??
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 20:59   #1116
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

dzieki za ocenke. nie moge mleka i jego przetwrow jesc i to dlatego tak malo bialka
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 21:09   #1117
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Pożegnalne U/P :/ ejjjj Mała co jest? hmm?
I. Duża miska domowej granoli z wkrojonym bananem i mlekiem eko 3,5%
Kawa ze smietanka super
II. Danio+ grahamka z masłem, duzy kawał arbuza, cappuccino ajerkoniakowe danio warzywne czy "słodkie"?
III. Krem z borowikow z grzankami, ziemniaki, piers z kurczaka smazona, kiszona kapusta zasmazana przepyyysznie
po; 3 bit orzechowy, Kubuś bananowy orzechowy? jest taki?
IV. 2 kromki slonecznikowego z brie,szynka i pomidorem
Serek wiejski 200gr z kawa i cukrem migdalowym, garsc nerkowcow moje ulubione połączenie
VI. Omlet z 2 jaj z szynka, pieczarkami, kukurydza,zoltym serem i ziołami.
i będzie jeszcze wino czerwone super!

Mam dosyc wciskania mi jedzenia, pilnowania,ciaglego gadania i tego wszystkiego;/
Patuś doskonale Cię rozumiem, ale bądź nadal na U, proszę przypomnij sobie co mi pisałaś tak niedawno...oczywiście nie wciskaj i nie wmuszaj w siebie jedzonka bo to ma być przyjemność,ale wierzę, że nadal pozostaniesz na rozsądnym U

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
moooje Uu (chyba niezłe) :
Śn: duuuża kroma chleba ww (100 gram) z serem topionym w plasterkach + jajko na twardo z ketchupem + pół dużego ogórka a może jajecznica do tego?
IIŚn: kajzerka 70 gram z wędliną i pomidorem (złożona taka, bo to w szkole) + pół Twix'a (jeden paluszek) i 2 blow up'y (muszę się odzwyczaić od gum ;/) ok, dodaj jeszcze jakiś soczek bo szkoła wymaga duuuuuuuzio energii
Ob (przed 16): pół talerza dużego kaszy gryczanej polanej trochę sosem + 2 pulpety takie średnie + 4 ogóry kiszone dlaczego sosu trochę? powinno być duuuużo i więcej pulpecików bo deserrru brak i podwieczorku
tutaj jabłko wielkie 300 gramowe mininum z cynamonem
K: teraz będą 2 wafle ryżowe z margaryną i serem żółtym + pomidor + serek wiejski 200 gram z łychą dżemu lub miodu (jestem rozdarta) wafleeee są bleeee, daj chlebek


no i jak śliczności wszystkie wizażowee??? komentować proszę ach dzięki Tobie poczułam się chwilowo piękna
Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
pyszne jadło!


no to moje dzisiejsze U:

Ś: owsianka (mleko kozie, płatki owsiane, banan, otręby granulowane, amarantus, cynamon, twaróg) + kawa z mlekiem pyszny standardzik

IIŚ: kromka żytniego z pasztetem orientalnym+ polędwica sopocka, rzodkiewki, ogórek małosolny + gruszka ok, ładnie o ile kromka spora

O: łosoś gotowany w oregano i cytrynie z musztardą francuską+ miseczka makarony durum+ całaa micha sałaty z pomidorem, cebulką i przyprawami fajnie
d: gruszka

P: kilka łyżek wieśniaka+ pestki słonecznika, italian mix od feliksa, orzechy laskowe posypane ostrą papryką dlaczego kilka łyżek a nie cały? reszcie było smutno

K: omlet (2 jaja, cebula, polędwica sopocka, oregano, cząber) polany ketchupem + miseczka sałaty z łyżką wieśniaka omlet bez mąki?/mleka?

i jak, lepiejjj?
jw, a sama czujesz, że jest lepiej?

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
I. owsianka z 4 łyżek płatków z jabłkiem i pestkami słonecznika zmieszna z jogo nat wymieszanym z cynamonem i cukrem, kawa inka z mlekiem nie malutko te 4 łyżeczki?

II. drożdżówka z serem, jabłko ok

III. kanapka z orkiszowego złożona z masłem, sałatą, szynką jakąś, nektarynka b. ładnie

IV. makaron 'pełne ziarno' lubelli z sosem pomidorowym ze słoiczka z dorzuconą kkrydzą i oregano .. mmmm szkoda, że mięska brak

nektarynka

V. serek wiejski 200g z dużą il. orzeszków w karmelu, kromka w.w chleba masłem orzechowym, inka ok

iiiii ?
iiii jest ładnie, ale chyba coś ktoś tak kombinuje, żeby mniej było?

Cytat:
Napisane przez funky87 Pokaż wiadomość
Moje U,zwiększyłam kcal, a i tak nie potrafię zapanować nad napadami Funkuś dj sobie troszkę czasu...organizm musi się przyzwyczaić bądź dzielna

ś: owsianka (6 łyżek owsianych, mleko, 150g twarogu, 2 łyżki wiórek kokosowych), kawa z mlekiem, princessa kokosowa i kawałek biszkopta z kremem i malinami noomm superrrr, pychaaa

II i IIIś (w pracy)
IIś: kanapka (2 kromki chleba słonecznikowego posmarowane grubo freskiem paprykowym, 2 plastry filetu z indyka) porcja surówki z selera z rodzynkami , 4 śliwki węgierki.

IIIś: kanapka j.w pięknie, smacznie

O: 1/2 opakowania warzyw na patelnie z keczupem, mintaj panierowany i smażony na teflonie, ćwikła i surówka z kapusty.
po: i tutaj poległam garść winogron, 2 kawałki biszkopta z kremem , posmarowane powidłem śliwkowym, princessa kokosowa, garść rodzynek to nie napad, pomyśl, że miałaś ochotę na słodkie i zjadłaś, zapomnij o tym, podejrzewam, że odmawialaś sobie słodyczy więc organizm dopomina się teraz większej ilości, sama wiesz "zakazany owoc smakuje najlepiej", ale z czasem to minie, poczekaj troszkę

nie zjadłaś kolacji i podwieczorku, a tak być nie powinno

+ 2 kapsułki tranu, mg i żelazo (blada cera, osłabienie i wypadające garściami włosy) to akurat znane mi skutki uboczne diety polecam drożdże
ok 3000 kcal,
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 21:41   #1118
en20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość

za malo??jeszcze pytasz??
1000 to orgaznizm zuzywa na funkcje zycuiowe..prace serca itp!!te niezalezne od ciebie!!
a gdzie ruch!
ile masz lat??
20 lat

Jestem raczej mało aktywna, bo skończył mi się karnet na siłownię, wf się jeszcze nie zaczął a na sporty na dworze już za zimno tylko krótkie spacery zostają.

Ale pewnie macie rację, że to faktycznie mało, tylko ja się strasznie boję przytyć (aż mi wstyd, że taka głupia jestem).
en20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 21:43   #1119
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
dzieki za ocenke. nie moge mleka i jego przetwrow jesc i to dlatego tak malo bialka

rozumiem
ale sa inne zródła:P
ryby morskie, drób chudy bez skóry, cielęcina, chude wędliny

Zawartość białka w wieprzowinie wynosi 15-21%, wołowinie 16-21%, cielęcinie 18-23%, a baraninie 17-20% Podroby zawierają tez stosunkowo dużo białka (11-17%) i są bogatsze w witaminy i składniki mineralne, ale wysoka zawartość cholesterolu i kwasów nukleinowych ogranicza możliwość szerszego stosowania ich w dietach leczniczych Drób zawiera 18-23% białka Zawartość białka w mięsie ryb jest podobna do zawartości tego składnika w mięsie zwierząt rzeźnych (16-19%

Bardzo bogate w białko są nasiona roślin strączkowych takich jak na przykład fasola. Rośliny te mogą mieć od dwudziestu pięciu do nawet czterdziestu procent białka, ale za to ich skład aminokwasowi jest znacznie gorszy niż ten, jaki występuje w białku zwierzęcym. Chlubnym wyjątkiem wśród roślin pod względem ilości białka jest soja. Jeśli chcemy, aby dieta była odpowiednio zbilansowana warto łączyć w poszczególnych posiłkach nasiona roślin strączkowych z nasionami zbóż. Właśnie taka dieta potrafi dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości aminokwasów, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu organizmu oraz do utrzymania zdrowia. Wśród owoców bogatych w białko warto zwrócić również uwagę na orzechy. Orzechy zawierają bardzo dużo białka a w zasadzie w codziennej diecie powinno znaleźć się kilka orzechów
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo

Edytowane przez tapetka22
Czas edycji: 2009-09-07 o 21:46
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 23:28   #1120
Truuuskawek
Raczkowanie
 
Avatar Truuuskawek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 148
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

tapetka22- dziękuję za ocenę co do fitelli to powiem Ci, że ta z płatkami jogurtowymi i wiśniami jest pyyyyycha na drugim miejscu jest tropikalna a ostatnim z płatkami w czeko i truskawkami ;p
kika171- również dziękuję orzeszki są nawet bardzo dobre i szkoda, że tak szybko znikają Na P jestem już ok. 3 miesięcy i jedząc mniej przytyłam 5kg. Troszku szkoda, że tak szybko ;p ale najwidoczniej mój metabolizm jest w opłakanym stanie ;o
Truuuskawek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 23:36   #1121
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Dzisiejsze U

Iśn: Pszenna kajzerka z pasztetem pomidorowym i pomidorkiem z cebulką, jogurt naturalny 125g z płatkami (kulki zbożowe kokosowe) + herbatka mandarynkowa z cukrem.

IIśn: 3? plastry świezego ananasa ; p, Kinder country, szklanka pepsi.

Ob: Zupa szczawiowa, ziemniaczki z sosem pomidorowym, pierś z kurczaka w cieście francuskim + buraczki z cebulką.
d: czekolada do picia orzechowa + kilka suszonych śliwek.

P: Budyń z kiślem(kisielem?) polany śmietaną i posypany startą czekoladą.

K: 2 jajka na miękko z majonezem, 2 grzanki (1 z masłem czosnkowym, 2 z serkiem topionym z ziołami) + herbata czerwona grejfrutowa z cytrynką i cukrem.
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 00:40   #1122
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

kisielem
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 01:13   #1123
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Chciałam napisać swój dzisiejszy jadłospis ale mówiac szczerze nie nadaje sie on na P Ale dzisiaj nie miałam ochoty na jedzenie, było z tego raczej ładne U hahaha proszę o wybaczenie i przepraszam za OTa ale dzisiaj mam optymistyczny dzień
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 06:26   #1124
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
jw, a sama czujesz, że jest lepiej?
hmm.. wiesz.. kalorycznie jest, ale tak ogólnie to mam wrażenie, że się cofam
dzięki za ocenę

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Dzisiejsze U

Iśn: Pszenna kajzerka z pasztetem pomidorowym i pomidorkiem z cebulką, jogurt naturalny 125g z płatkami (kulki zbożowe kokosowe) + herbatka mandarynkowa z cukrem. fajnie fajnie

IIśn: 3? plastry świezego ananasa ; p, Kinder country, szklanka pepsi. ee no mogło być lepiej... ;p lepiej więcej tego ananasa zamiast pepsi ;p (jak ja jej nie lubię haha )

Ob: Zupa szczawiowa, ziemniaczki z sosem pomidorowym, pierś z kurczaka w cieście francuskim + buraczki z cebulką. mniaam! pycha obiad. super, że dwa dania
d: czekolada do picia orzechowa + kilka suszonych śliwek. i do tego taki deserek pychaa

P: Budyń z kiślem(kisielem?) polany śmietaną i posypany startą czekoladą.

K: 2 jajka na miękko z majonezem, 2 grzanki (1 z masłem czosnkowym, 2 z serkiem topionym z ziołami) + herbata czerwona grejfrutowa z cytrynką i cukrem. ładnie
Luźne, fajne U
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 07:18   #1125
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
Chciałam napisać swój dzisiejszy jadłospis ale mówiac szczerze nie nadaje sie on na P Ale dzisiaj nie miałam ochoty na jedzenie, było z tego raczej ładne U hahaha proszę o wybaczenie i przepraszam za OTa ale dzisiaj mam optymistyczny dzień
hmm no dobrze, zdarzają się i takie dni ale mam nadzieję, że następnym razem optymizm sprawi, że zjesz duuuuużo smakowitych rzeczy jak na Piękne P Przystało

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Dzisiejsze U

Iśn: Pszenna kajzerka z pasztetem pomidorowym i pomidorkiem z cebulką, jogurt naturalny 125g z płatkami (kulki zbożowe kokosowe) + herbatka mandarynkowa z cukrem. ok, bułka taka mała czy dosyć duża?

IIśn: 3? plastry świezego ananasa ; p, Kinder country, szklanka pepsi. aaaa tak miałam ochotę na KC, niedobra Kamilka

Ob: Zupa szczawiowa, ziemniaczki z sosem pomidorowym, pierś z kurczaka w cieście francuskim + buraczki z cebulką. pyyyyyszny obiadek, takiej piersi jeszcze nie jadłam
d: czekolada do picia orzechowa + kilka suszonych śliwek. super

P: Budyń z kiślem(kisielem?) polany śmietaną i posypany startą czekoladą. tzn zmieszany po przyrządzeniu? baardzo pomysłowo i zapewne smacznie

K: 2 jajka na miękko z majonezem, 2 grzanki (1 z masłem czosnkowym, 2 z serkiem topionym z ziołami) + herbata czerwona grejfrutowa z cytrynką i cukrem. mhm, ładnie
jw,b. ładne U Kamiś

Cytat:
Napisane przez Truuuskawek Pokaż wiadomość
kika171- również dziękuję orzeszki są nawet bardzo dobre i szkoda, że tak szybko znikają Na P jestem już ok. 3 miesięcy i jedząc mniej przytyłam 5kg. Troszku szkoda, że tak szybko ;p ale najwidoczniej mój metabolizm jest w opłakanym stanie ;o
nmzc popatrz na to z innej strony-możesz przytyć, nie musiz się borykać z problemami typu: jem, jem a waga maleje, wezmą mnie do szpitala, a przecież spożywam wiele posiłków a metabolizm napewno podkręcisz jesteś młoda i wszystko jeszcze możesz naprawić

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
hmm.. wiesz.. kalorycznie jest, ale tak ogólnie to mam wrażenie, że się cofam
dzięki za ocenę proszę ale dlaczeg masz takie wrażenie? coś się dzieje? jakieś myśli "złe" zaprzątają Twoją głółwkę? jeśli masz jakieś problemy i chcesz pogadać-możesz śmiało pisać np pw


__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 07:31   #1126
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

beaufyf00l, Kikuś = dziękuje za ocenkę

Kika, bułeczka była dosyć spora w każdym bądz razie najadłam się nią a ten bydynio kisiel Mama przygotowywuje mi od dziecka pierw robi budyń a gdy ten juz trochę się ostudzi nalewa na niego kisiel a potem śmietankę. Naprawdę polecam
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 07:49   #1127
MalaLejdi
Zadomowienie
 
Avatar MalaLejdi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 863
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
beaufyf00l, Kikuś = dziękuje za ocenkę

Kika, bułeczka była dosyć spora w każdym bądz razie najadłam się nią a ten bydynio kisiel Mama przygotowywuje mi od dziecka pierw robi budyń a gdy ten juz trochę się ostudzi nalewa na niego kisiel a potem śmietankę. Naprawdę polecam
To jest pyszne naprawde- jak byłam mała zawsze nam to dawali na deser w przedszkolu- wszyscy tak się tym zajadali, że aż się uszy trzęsły i zawsze chciałam dokładke
MalaLejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:54   #1128
vana
Raczkowanie
 
Avatar vana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: your mind.
Wiadomości: 278
GG do vana
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Przyszła Vana trochę się popastwić

Cytat:
Napisane przez trytofindme Pokaż wiadomość

...i wklejam swoje wczorajsze U:

sniadanie: omlet budyniowy z 3 jaj z rodzynkami, cynamonem i prazonymi jablkami, czekoladowe mleko sojowe i po jakims czasie kisc winogron pycha śniadanie choć znając siebie, polałabym omleta sosem toffie
2 sniadanie: bagietka z maslem, serem brie, pomidorkami koktajlowymi i majerankiem mniam!
obiad: smazona piers z kurczaka w ciescie nalesnikowym, ryz dziki&bialy, fasolka szparagowa z maslem i koperkiem ślicznie
deser: pudding czekoladowy z bita smietana, 3 rafaello też ok
podwieczorek: 2 skrzydelka z grilla w ostrej marynacie, 2 ziemniaki w mundurkach z sosem czosnkowym, sok malinowy też chcę grilla ;p
kolacja: kajzerka z pasztetem z kaczki i korniszonami, 2 parowki z keczupem uwielbiam ten pasztet jak jestem we Francji, to zawsze mam swój słoiczek
j.w., nie mam zastrzeżeń i przy okazji dziękuję bardzo za miłe słowa Ty też sobie radzisz c u d o w n i e!

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
ah piękne jadłospisy doszły a Vany nie mogę pamiętać, ale jak czytałam poprzednie NCJ-y to się natknęłam haha, widzę, że moje jadło jest owiane sławą

moooje Uu (chyba niezłe) : no zobaczymy, zobaczymy
Śn: duuuża kroma chleba ww (100 gram) z serem topionym w plasterkach + jajko na twardo z ketchupem + pół dużego ogórka jeśli duża kroma, to ok, choć dodałabym jakiegoś owocka
IIŚn: kajzerka 70 gram z wędliną i pomidorem (złożona taka, bo to w szkole) + pół Twix'a (jeden paluszek) i 2 blow up'y (muszę się odzwyczaić od gum ;/) czemu tylko pół? nic do picia?
Ob (przed 16): pół talerza dużego kaszy gryczanej polanej trochę sosem + 2 pulpety takie średnie + 4 ogóry kiszone no niech będzie, choć te miary takie sobie ale brzmi smacznie!
tutaj jabłko wielkie 300 gramowe mininum z cynamonem to jako podwieczorek? owoc to nie posiłek...
K: teraz będą 2 wafle ryżowe z margaryną i serem żółtym + pomidor + serek wiejski 200 gram z łychą dżemu lub miodu (jestem rozdarta) czemu wafle? o wiele lepiej byłoby zamienić je na jakiś dobry chlebek
nie wiem, jak jadłaś wcześniej, ale jest w miarę ok smacznego i na zdrowie!

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
Jeeejjj to jest boskie U Super luźne, zdrowe i smaczne! Tylko pozazdrościć dziękuję ale nie ma czego zazdrościć, po prostu sama się staraj, a będziesz mogła jeść do woli, nie tyjąc

no to moje dzisiejsze U:

Ś: owsianka (mleko kozie, płatki owsiane, banan, otręby granulowane, amarantus, cynamon, twaróg) + kawa z mlekiem jeśli sporo płatków, to ok; mleko ile %?

IIŚ: kromka żytniego z pasztetem orientalnym+ polędwica sopocka, rzodkiewki, ogórek małosolny + gruszka wydaje mi się, że kromka to malutko...

O: łosoś gotowany w oregano i cytrynie z musztardą francuską+ miseczka makarony durum+ całaa micha sałaty z pomidorem, cebulką i przyprawami dobrze, że jest rybka, szczególnie łosoś do sałatki dodałabym oliwy z oliwek albo śmietany, makaron też jakiś taki suchy
d: gruszka

P: kilka łyżek wieśniaka+ pestki słonecznika, italian mix od feliksa, orzechy laskowe posypane ostrą papryką mogłaś zjeść przynajmniej 200g serka, no i nie wiem, ile tych pestek

K: omlet (2 jaja, cebula, polędwica sopocka, oregano, cząber) polany ketchupem + miseczka sałaty z łyżką wieśniaka omlet na maśle, mam nadzieję? a ta łyżka wieśniaka brzmi śmiesznie

i jak, lepiejjj?
wydaje mi się, że trochę za bardzo kontrolujesz to, co jesz, ale trzymam za Ciebie mocno kciuki iiii mam nadzieję, że głupie myśli odejdą daleko

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
rozumiem, że U?
I. owsianka z 4 łyżek płatków z jabłkiem i pestkami słonecznika zmieszna z jogo nat wymieszanym z cynamonem i cukrem, kawa inka z mlekiem 6 łyżek i byłoby cacy pod warunkiem, że owsiana na mleku

II. drożdżówka z serem, jabłko rozumiem, że w szkole, ok

III. kanapka z orkiszowego złożona z masłem, sałatą, szynką jakąś, nektarynka tu też ok

IV. makaron 'pełne ziarno' lubelli z sosem pomidorowym ze słoiczka z dorzuconą kkrydzą i oregano .. mmmma gdzie mięso jakieś? wydaje mi się mało... chyba, że porcja była spora

nektarynka

V. serek wiejski 200g z dużą il. orzeszków w karmelu, kromka w.w chleba masłem orzechowym, inka ok

iiiii ?
wydaje mi się, że coraz mniej przez pewien czas byłaś na ładnym P, a później chyba trochę zaniedbałaś, hm? chodzisz do szkoły, ruszasz się, więc i tak wszystko spalasz
__________________
we are the sound.
we do belong.
my life is free now, my life is clear.
walczę!
vana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 14:23   #1129
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

R, z prosba o ocene.

Sn: dluga grahamka,taka bagietkowa,duza , z masłem,100g wiejskiego,wedlina drobiowa,salata,pol pomidora,majeranek
2Sn: 100g wiejskiego,2czubate lyzki otrebow jablkowo-sliwkowych,gruszka
O: salatka ( salata lodowa i pekińska,poł pomidora,pół puszki groszku,piers z kurczaka z ziołami z teflonu,3lyzki jog nat)
P: garść mieszanki orzechów
15min skakanki,20min cwiczen na brzuch
K:wiejski lekki 3%,pomidor,2wafle ryzowe (wystarczy jako wegle po aerobach? ) kolacje jem o 20.30,wiec nie wiem ,moze darowac sobie te wegle juz?
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 14:38   #1130
insolente
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez insolente Pokaż wiadomość
U/ lekkie R

Ś : ziarnista, ciemna buła, cały pomidor malinowy (kocham je) i full ziół jak zawsze + oliwa zamiast masła, jabłko
II Ś : otręby, garść granoli orzechowej, o.laskowe, rodzynki i mały jogurt naturalny, wszystko posypane cynamonem
III Ś ( tak tak wiem, ale nie mam innej opcji, bo strasznie późno zaczynam szkołę) 1/2 bułki takiej jak ze śniadania posmarowej wiesniakiem i posypana pietruszką
O/K : pół fileta z łososia, szpinak, wszystko posypane ziołami i innymi cudami ( uwielbiam tak ) polane oliwą z oliwek
D : 5 takich dużych kostek gorzkiej czekolady Lindt'a, miseczka śliwek

prosiłabym bardzo ładnie o ocenkę
ponawiam
__________________
56 - 55 - 54 - 53 - 52

84/60/90 - > ?/60/87 (in progress)
insolente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 14:59   #1131
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

tym razem pamiętam co jadłam, ale np. nie mam pojęcia co sobie zrobię na obiad za 10 minut ;P chyba coś ze mną nie tak :P nic nie planuję...

U:
1. cornflakesy, mleko 2%, łyżeczka miodu, pasek białej czeko. z jakimiś takimi m&msami
2. spora grahamka z masłem, pomidorem i pietruszką+ wieśniak ze szczypiorkiem 150g
3. powiedzmyyy, że: 3 babeczki drożdżowe z pieczarkami polane sosem z wołowiny, który został i porcja jakiejś surówki kupnej

tutaj trening 1,5h+ 7km rower

4. eee może jakieś propozycje? póki co: włoszczyzna gotowana, sosik, garść ziemnych i białka jaj (zostały z robienia babeczek chyba 3 to nie będę marnować)

a jak będę głodna to jeszcze coś :P


aoii- staram się rozkręcać w weekendy jem więcej kcal sporo potem w tyg. jednak i apetyt mniejszy i czasu brak.. nie chce mi się juz liczyć kcal, w ogóle mam na to wsyztsko jakoś za przeproszeniem wyj***ne :P

ps. i chyba pierwszy raz w mojej karierze na wizażu zostałam pochwalona za odpowiedni jadłospis
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:19   #1132
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

subskrybuję, bo mimo ze juz nie pisze to co jakis czas podczytuje
deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:31   #1133
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

u
  • płatki jogurtowe z mlekiem 0,5%, tost z serem żółtym,pieczarkami i cebulą
  • tost jak wyżej,chuda parówka drobiowa (na zimno)
  • pierś z kurczaka na oliwie z o.,pół talerza frytek z przyprawą chili,spora porcja surówki pekińskiej
  • kromka razowca z szynką,jajko na twardo


cholery dostaję..niby U,a znowu tyję na takim jadłospiosie
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:47   #1134
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
u
  • płatki jogurtowe z mlekiem 0,5%, tost z serem żółtym,pieczarkami i cebulą
  • tost jak wyżej,chuda parówka drobiowa (na zimno)
  • pierś z kurczaka na oliwie z o.,pół talerza frytek z przyprawą chili,spora porcja surówki pekińskiej
  • kromka razowca z szynką,jajko na twardo


cholery dostaję..niby U,a znowu tyję na takim jadłospiosie
nie jesz dużo, ale b. często masz fastfoody w jadłospisie, może dlatego?
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:47   #1135
gosienkaa
Raczkowanie
 
Avatar gosienkaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość


cholery dostaję..niby U,a znowu tyję na takim jadłospiosie
a byłaś na jakiejś niskokalorycznej diecie?
wiesz, ja też kiedyś tyłam z powietrza. ale zwiększyłam liczbę kalorii i podziałało. tzn, pare dni po tym jak zwiększyłam, waga trochę wzrastała. ale potem wróciła do normy.

a poza tym, może jakiś sport albo coś?
__________________
keeps getting better


gosienkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 16:06   #1136
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
rozumiem
ale sa inne zródła:P
ryby morskie, drób chudy bez skóry, cielęcina, chude wędliny

Zawartość białka w wieprzowinie wynosi 15-21%, wołowinie 16-21%, cielęcinie 18-23%, a baraninie 17-20% Podroby zawierają tez stosunkowo dużo białka (11-17%) i są bogatsze w witaminy i składniki mineralne, ale wysoka zawartość cholesterolu i kwasów nukleinowych ogranicza możliwość szerszego stosowania ich w dietach leczniczych Drób zawiera 18-23% białka Zawartość białka w mięsie ryb jest podobna do zawartości tego składnika w mięsie zwierząt rzeźnych (16-19%

Bardzo bogate w białko są nasiona roślin strączkowych takich jak na przykład fasola. Rośliny te mogą mieć od dwudziestu pięciu do nawet czterdziestu procent białka, ale za to ich skład aminokwasowi jest znacznie gorszy niż ten, jaki występuje w białku zwierzęcym. Chlubnym wyjątkiem wśród roślin pod względem ilości białka jest soja. Jeśli chcemy, aby dieta była odpowiednio zbilansowana warto łączyć w poszczególnych posiłkach nasiona roślin strączkowych z nasionami zbóż. Właśnie taka dieta potrafi dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości aminokwasów, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu organizmu oraz do utrzymania zdrowia. Wśród owoców bogatych w białko warto zwrócić również uwagę na orzechy. Orzechy zawierają bardzo dużo białka a w zasadzie w codziennej diecie powinno znaleźć się kilka orzechów
dziekuje niestety ze wytzkiego co napsiaas moge jesc tlyko najchudsze wedliny(drob,indyk) i orzechy, straczkowych nie moge tlustego nie moge mam zalecenie na lekkostrawna diete, bez wzdymajacych rzeczy, nie wiem co jest wlasnie zeby bialko uzupelnic za duzo orzechow nie bede jadla bo przytyje..
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 17:15   #1137
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje U.
Śniadanie: 2 kromki pszennego chleba: 1 z 2 plasterkami żółtego sera i pomidorem, 2 z pomidorem i ogórkiem zielonym
30 minut marszu
II śniadanie: drożdżówka z ciasta francuzkiego z budyniem, jabłko, banan
mała galaretka w czekoladzie
30 minut marszu
Obiad: głęboki talerz łazanek (biały makaron świderki, smażone pieczarki, gotowana kapusta kiszona, troche żółtego sera, przyprawy)
Podwieczorek: Jogobella light, Twix, 3 ciasteczka z nadzieniem kokosowym, kawa ze śmietanką 12% i łyżeczką cukru
Kolacja: mała grahamka z pomidorem, ogórkiem zielonym i cebulką
Proszę o ocene.
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 17:27   #1138
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Truuuskawek Pokaż wiadomość
tapetka22- dziękuję za ocenę co do fitelli to powiem Ci, że ta z płatkami jogurtowymi i wiśniami jest pyyyyycha na drugim miejscu jest tropikalna a ostatnim z płatkami w czeko i truskawkami ;p
o

szkoda ze sa takie drogie i male :

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
dziekuje niestety ze wytzkiego co napsiaas moge jesc tlyko najchudsze wedliny(drob,indyk) i orzechy, straczkowych nie moge tlustego nie moge mam zalecenie na lekkostrawna diete, bez wzdymajacych rzeczy, nie wiem co jest wlasnie zeby bialko uzupelnic za duzo orzechow nie bede jadla bo przytyje..
przykro mi
no a lekarze co mowia?
bialko jest bardzo bardzo potrzebne!!
ja dostalam taka odzywke bialkowa...moze tez powinnas cos takiego jesc?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetAboutMe Pokaż wiadomość
Moje U.
Śniadanie: 2 kromki pszennego chleba: 1 z 2 plasterkami żółtego sera i pomidorem, 2 z pomidorem i ogórkiem zielonym
masełko?
chlebek lepszy jakis pelnoziarnisty
a na te druga kanapke dlaczego tylko warzywa??
za malo jak na sniadanie zdecydowanie...
kanapki conajmniej 3...do tego owoc jakis ...kawa z mlekiem...

30 minut marszu
II śniadanie: drożdżówka z ciasta francuzkiego z budyniem, jabłko, banan
mała galaretka w czekoladzie
no tu zdecydowanie lepiej
moze soczek jakis?
30 minut marszu


gdzie tak maszerowalas??
Obiad: głęboki talerz łazanek (biały makaron świderki, smażone pieczarki, gotowana kapusta kiszona, troche żółtego sera, przyprawy)

a bialko?miesko jakies do tego??wiesz jakie by bylo dobre gdybys sobuie tam fileta dodala?? i salatke jeszcze jakas swieza

Podwieczorek: Jogobella light, Twix, 3 ciasteczka z nadzieniem kokosowym, kawa ze śmietanką 12% i łyżeczką cukru
dlaczego light?
reszta ok
Kolacja: mała grahamka z pomidorem, ogórkiem zielonym i cebulką
a bialko gdzie???znowu zero
ryba jakas do tego..tunczyk...makrela.. .
jajka..omlecik...
albo chociaz wiesniak..twarog...
i tych warzyw wiecej!!!
Proszę o ocene.
moim zdaniem zdecydowanie za malo
bialka min ilosci..podobnie nnkt...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 17:32   #1139
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
moim zdaniem zdecydowanie za malo
bialka min ilosci..podobnie nnkt...
Maszerowałam do szkoły i ze szkoły - mam 30 minut drogi w 1 strone (;
Mięsa nie jem, jestem wegetarianką.
Jogobella light bo miałam ochote na jogurt,a nie miałam innego w lodówce.
Do kolacji ugotuje sobie jajko i będzie białko, okey?
I naprawde za mało? Myślałam,że dzisiaj jest już całkowicie normalnie.
Dziękuje za ocene
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 17:37   #1140
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
u

  • płatki jogurtowe z mlekiem 0,5%, tost z serem żółtym,pieczarkami i cebulą
moze by tego tosta zastapic tostem pelnoziarnistym :d
zamiast zółtego sera solidna porcja białka w postaci fileta z kurczaka albo chudej wedliny...

ile tych platkow jesz?moze lepsze bylyby owsiane?
nie sa przetworzone tak jak te wszystkie inne dosladzane...
do tego jakis owocek...
  • tost jak wyżej,chuda parówka drobiowa (na zimno)
moze grahamka?
a z parowkami to roznie bywa...lepsze inne wedliny drobiowe...

warzywka jakies...
  • pierś z kurczaka na oliwie z o.,pół talerza frytek z przyprawą chili,spora porcja surówki pekińskiej
te frytki warto byloby zastapic ryzem, kasza...makaronem...
  • kromka razowca z szynką,jajko na twardo
tu ładnie tylko warzywka dodaj...
a podwieczorek gdzie?

cholery dostaję..niby U,a znowu tyję na takim jadłospiosie
jw

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetAboutMe Pokaż wiadomość
Maszerowałam do szkoły i ze szkoły - mam 30 minut drogi w 1 strone (;
Mięsa nie jem, jestem wegetarianką.
Jogobella light bo miałam ochote na jogurt,a nie miałam innego w lodówce.
Do kolacji ugotuje sobie jajko i będzie białko, okey?
I naprawde za mało? Myślałam,że dzisiaj jest już całkowicie normalnie.
Dziękuje za ocene

a no to jak wege to rozumiem
a ryb tez nie jesz?

powoinnas nadrabiac pasztetem sojowym, kotlecikami...;p
i duzioooooo serkow , jaj, twarogow...
a do kolacji dwa jajka;p
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.