Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 12:08   #1111
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
powinno przejść. Ja ze swoim stażem miałam tak, że do 30.09.2012 pracowałam na kasie, 30.09 dostałam telefon od przedszkola, w którym pytałam o staż, powiedziano mi, że mnie wezmą. 1.10 poszłam do urzędu. Od 8.10 zaczynałam staż, mimo, że nawet nie miałam odebranej decyzji o przyjęciu na bezrobocie chyba zależy od dobrej woli urzędnika.

oo widzisz, też tak chciałabym
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 12:09   #1112
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

żałuję, że ja się o staż mogę ubiegać dopiero za rok ;/
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 12:10   #1113
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
powinno przejść. Ja ze swoim stażem miałam tak, że do 30.09.2012 pracowałam na kasie, 30.09 dostałam telefon od przedszkola, w którym pytałam o staż, powiedziano mi, że mnie wezmą. 1.10 poszłam do urzędu. Od 8.10 zaczynałam staż, mimo, że nawet nie miałam odebranej decyzji o przyjęciu na bezrobocie chyba zależy od dobrej woli urzędnika.
Ja pamiętam, że pojechałam do PUP zarejestrować się tylko dlatego, że właśnie po znajomości chcieli mnie na staż. Pojechałam się zarejestrować i jednocześnie powiedziałam im, że mam ofertę stażu i wszystko chyba załatwiłam w jednym dniu.

Nawet sprawdziłam w dokumentach: 17.04 zarejestrowałam się i dostałam status osoby bezrobotnej, 18 byłam jeszcze raz w PUP, bo mam tak w terminarzu wpisane, a 19 rozpoczęłam staż.
__________________

Edytowane przez pulinaj
Czas edycji: 2013-04-08 o 12:16
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 12:20   #1114
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Jutro jestem zaproszona na rozmowę i to ma być rekrutacja grupowa, jakieś zadania do rozwiązania w grupie. Nigdy nie brałam udziału w takim czymś, nie wiem z czego mam się przygotować? Jak to wygląda?
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 12:23   #1115
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

czyli mówicie, że możliwe... ale się zestresowałam...

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kluska234 Pokaż wiadomość
Jutro jestem zaproszona na rozmowę i to ma być rekrutacja grupowa, jakieś zadania do rozwiązania w grupie. Nigdy nie brałam udziału w takim czymś, nie wiem z czego mam się przygotować? Jak to wygląda?

a to do jakiegoś sklepu?? byłam na takiej, było kilka grup po kilka osób i w każdej było jakieś zadanie do rozwiązania, rekrutujący chodzili naokoło i przyglądali się każdemu jak sobie radzi a później wybrali kogo chcieli
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 12:31   #1116
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Nie do sklepu. Do pracy biurowej - działu handlowego firmy z branży medycznej, a drugie spotkanie mam w środę do "chwilówek" i też grupowo. Pamiętasz jakie to było zadanie? Zupełnie nie wiem czego mam się spodziewać i jak się przygotować. Wcześniej miałam rozmowy (dawno)więc miałam przygotowane pytania jakie najczęściej się pojawiają wraz z tym co powinnam odpowiedzieć. Mam dylemat na jutro mam zaproszenie do Poznania a drugie w moim mieście. Zupełnie nie wiem co robić... co wybrać... pierwsza propozycja z banku, druga dział handlowy .... Pierwsza propozycja (jeśli by się udało, bo mają być 3 etapy) wiązałaby się ze zmianą miejsca zamieszkania , zarobki jedynie takie żeby się jakoś utrzymać. Mam mętlik w głowie. TŻ i rodzina już mi odradzają rozmowę w Poznaniu, a ja sama widzę jak ciężko jest znaleźć coś w moim mieście. Tyle CV co wysłałam a rozmów miałam dopiero 3 od stycznia!!!!
__________________


Edytowane przez kluska234
Czas edycji: 2013-04-08 o 12:44
kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 12:32   #1117
liittleedeviil
Raczkowanie
 
Avatar liittleedeviil
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 235
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

u każdej coś się dzieje, tylko u mnie cisza, żadnego ogłoszenia, na które mogłabym aplikować i z którego mogłabym czekać na telefon
liittleedeviil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 12:34   #1118
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez liittleedeviil Pokaż wiadomość
u każdej coś się dzieje, tylko u mnie cisza, żadnego ogłoszenia, na które mogłabym aplikować i z którego mogłabym czekać na telefon

a chodziłaś gdzieś osobiście się pytać czy zostawiać cv??

ja byłam w kilku miejscach, rekrutacja ma być ale na niepełny etat...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 12:56   #1119
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez kluska234 Pokaż wiadomość
Tyle CV co wysłałam a rozmów miałam dopiero 3 od stycznia!!!!
ja miałam dziś 8. równo miesiąc temu miałam pierwszą rozmowę. jak widać ilość nie przekłada się na pracę
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 13:00   #1120
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

do mnie w zeszłym roku częściej dzwonili, a teraz nie wiem co się stało, że taka cisza...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 13:13   #1121
liittleedeviil
Raczkowanie
 
Avatar liittleedeviil
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 235
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
a chodziłaś gdzieś osobiście się pytać czy zostawiać cv??

ja byłam w kilku miejscach, rekrutacja ma być ale na niepełny etat...
Nie, nie wiem gdzie miałabym pójść. Na stanowisko, na które chce aplikować nie chodzi się roznosić CV, jeżeli jest wakat bo ktoś się zwolnił/został zwolniony/awansował/zostaje otwarty nowy sklep to jest ogłoszenie na portalach rekrutacyjnych, ale w moim mieście kilkanaście sklepów w galerii handlowej i w centrum zostało zliwidowanych z powodu polityki cenowo-czynszowej CH i kryzysu, od kilku miesięcy żaden nowy sklep się nie otworzył. Jeżeli zwalnia się etat na stanowisku kierowniczym w sieciówce to z reguły (o ile pracownicy mają predyspozycje) jest rekrutacja wewnętrzna. Już wyobrażam sobie minę kierowniczki.kierownika jak daję jej CV i informuję, że szukam pracy i tak właściwie to interesuje mnie jej stanowisko i myślę, że byłabym lepszym kandydatem Do urzędu pracy nie mogę się zarejestrować, bo studiuję dziennie, więc szystkie propozycje pracy z PUP, kursy doszkalające, staże etc. w moim przypadku odpadają. Paradoksalnie podczas studiów zarabiałam więcej niż mogłabym zarabiać po skończeniu studiów mgr - nie wiem jaką byłam idiotką, wybierając studiowanie przedmiotu szkolnego, nie zamierzając uczyć potem w szkole.
liittleedeviil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 13:37   #1122
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez liittleedeviil Pokaż wiadomość
wybierając studiowanie przedmiotu szkolnego, nie zamierzając uczyć potem w szkole.
Skoro studiujesz przedmiot szkolny, to spróbuj udzielania korepetycji, zawsze to jakieś własne dochody i zajęcie.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 13:45   #1123
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
Jestem!
No dobra - zero zaskakujących pytań, aczkolwiek pani bardzo wnikliwie pytała o każde moje zatrudnienie, i była pod wrażaniem "ciągłości" od 6 lat, nie wiem, czy to jakiś ewenement Były pytania co robiłam, za co odpowiadałam w każdym z miejsc, zapytała dlaczego nie poszłam na magistra, no to powiedziałam, że zrobiłam prawo jazdy, potem kilka kursów nio i też ze względu na wyjazdowy charakter pracy, ciężko było by mi to połączyć. Mają dać znać do środy. Jak pozytywnie to potem druga rozmowa z Prezesem, a potem dzień próbny i praca generalnie od poniedziałku kolejnego. Super by było, to 20 minut i dom, a dodatkowo niedaleko mieszkają moi rodzice i w firmie dwa piętra wyżej pracuje koleżanka

Idę napisać maila do tego Pana co mnie chciał, a chyba zapomniał
Oby tak dalej, trzymam kciuki

Ja też byłam dziś na rozmowie. Dowiem się w przeciągu kilku dni jaki wynik.. 9,53brutto Tygodniowe umowy ale niby czasem dają na miesiąc.. No zobaczymy
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 14:59   #1124
smerfetka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 303
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Idę dzisiaj porozmawiać z dziewczyną, na której stanowisko miałabym wskoczyć (pisałam w piątek - sklep odzieżowy - po znajomości!)
Zobaczymy co z tego wyjdzie, jakie warunki finansowe i godziny pracy..
Nie wiem czy do tego telemarketingu w ogóle jechać na rozmowę, raczej mnie to nie interesuje, raz próbowałam i nie podobało mi się, to nie jest praca dla mnie, zbyt monotonna... Zobaczę po dzisiejszej rozmowie

Mam nadzieję, że niedługo wszystkie z nas będą pisać pozytywne posty, że znalazły pracę
smerfetka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 15:24   #1125
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
staż w administracji.. kończę studia, zaocznie





to jest duża firma, może akurat udałoby się.. w jesieni jeszcze byłam zarejestrowana, 3 miesiące pracowałam a teraz szukam.. rozmowa pojutrze..

a Ty znalazłaś sama jakąś fiirmę czy tak sami się odezwali??
Oby sie Tobie udało.

Nie szukalam, ale jakis program w UP jest i wypełniałam kwestionariusz na dziennik podawczy. Pójde i zobaczę, bo jak ma sie okazac, ze szkolenia sa z UP a staz sama mam załatwic to dziękuję.
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 15:53   #1126
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

TŻ mnie wkurzył przed chwilą. Zapytał mnie co z tą rozmową dzisiaj, a ja że nie pojechałam. Powiedziałam mu, że uważam, że każda normalna firma dzwoni do pracownika ws. rozmowy kwalifikacyjnej (po to przecież podaję nr telefonu), aby po pierwsze mieć pewność, że informacja dotarła do zainteresowanej osoby, a po drugie, żeby podać chociaż podstawowe dane firmy jak nazwa i adres. Po drugie, żeby uszanować czas swój i mój podaje godzinę spotkania. Tłumaczę mu, że firma ta jest dla mnie niewiarygodna, bo osoba, która do mnie pisała, nie pisała z firmowego maila, nie podała swojego stanowiska, nazwy firmy, nic. Gdyby ze mną pojechał, to spoko. Pod adresem, który był podany w mailu, nie znalazłam żadnej firmy. Jego reakcja była taka, że wymagam Bóg wie czego, chciałabym pracować w nie wiadomo jakiej międzynarodowej firmie i na końcu: "to sobie siedź dalej". Powiedziałam mu, że on to by mnie pewnie sprzedał za 12 srebrników

Mój bilans wygląda następująco - 4 zaproszenia od mniej więcej połowy stycznia, z czego:
-jedno do Play, ale podziękowałam. Mam dość branży i nie nadaje się, było minęło czas na zmiany
-drugie do firmy, której nazwy nie było w ogłoszeniu, okazało się, że dojazd kijowy, potrzebne prawko na już
-trzecie do firmy, która non stop ogłasza się z tymi samymi stanowiskami. Generalnie zajmuje się telemarketingiem, natomiast ogłoszenie dotyczyło pracy biurowej. Nie pojechałam. Co dziwne dzwonili po dwóch tygodniach znowu, mimo, że nie powinnam być dla nich wiarygodna, bo nie uprzedziłam, że nie przyjadę. Skoro są ok, to dlaczego nadal (mija 2 miesiące) nie mają pracownika? Ogłoszenie pojawia się regularnie. Wymagania nie były z kosmosu, wręcz przeciwnie.
-czwarte to co opisuje na początku posta.

Wybredna ze mnie księżniczka Będę siedzieć w domu do usr**ej śmierci
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 15:57   #1127
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Jego reakcja była taka, że wymagam Bóg wie czego, chciałabym pracować w nie wiadomo jakiej międzynarodowej firmie i na końcu: "to sobie siedź dalej". Powiedziałam mu, że on to by mnie pewnie sprzedał za 12 srebrników
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:06   #1128
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

nie wszystkie firmy dzwonią w sprawie rozmowy, mimo że mają w cv numer. W cv jest przecież także adres e- mail do mnie już kilka razy pisali w sprawie rozmowy, ale podawali nazwę firmy, numer tel w razie w, konkretna osoba się podpisywała i konieczne było potwierdzenie czy na danej rozmowie będę
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:07   #1129
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
Jestem!
No dobra - zero zaskakujących pytań, aczkolwiek pani bardzo wnikliwie pytała o każde moje zatrudnienie, i była pod wrażaniem "ciągłości" od 6 lat, nie wiem, czy to jakiś ewenement Były pytania co robiłam, za co odpowiadałam w każdym z miejsc, zapytała dlaczego nie poszłam na magistra, no to powiedziałam, że zrobiłam prawo jazdy, potem kilka kursów nio i też ze względu na wyjazdowy charakter pracy, ciężko było by mi to połączyć. Mają dać znać do środy. Jak pozytywnie to potem druga rozmowa z Prezesem, a potem dzień próbny i praca generalnie od poniedziałku kolejnego. Super by było, to 20 minut i dom, a dodatkowo niedaleko mieszkają moi rodzice i w firmie dwa piętra wyżej pracuje koleżanka

Idę napisać maila do tego Pana co mnie chciał, a chyba zapomniał
To tylko trzymać kciuki super
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 16:09   #1130
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
To tylko trzymać kciuki super
Gwiazdeczko i kiedy zaczynasz ten tydzień próbny?
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:12   #1131
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Ja już po pierwszym dniu tego wolontariatu i w sumie mam mieszane uczucia
Nie wiem czy ogarnę taką liczbę dzieci haha ale w sumie było fajne, wiadomo jak to dzieci, jedne kochane i słodkie a inne diabełki w czwartek będę prowadziła zajęcia
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:14   #1132
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ja już po pierwszym dniu tego wolontariatu i w sumie mam mieszane uczucia
Nie wiem czy ogarnę taką liczbę dzieci haha ale w sumie było fajne, wiadomo jak to dzieci, jedne kochane i słodkie a inne diabełki w czwartek będę prowadziła zajęcia
Kiedy dostaniesz odp czy cię przyjęli po tym wolontariacie ? Będziesz już w piątek wiedzieć co dalej ?W następnym tyg przychodzi ktoś inny na wolontariat ? Zastanawiam się czy ta Pani tak co tydz nie bierze kogoś nowego na wolontariat.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:17   #1133
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez liittleedeviil Pokaż wiadomość
u każdej coś się dzieje, tylko u mnie cisza, żadnego ogłoszenia, na które mogłabym aplikować i z którego mogłabym czekać na telefon
u mnie jest to samo, nie martw się. Tyle, że ja szukam ściśle pracy w zawodzie- przynajmniej na razie
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:20   #1134
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Kiedy dostaniesz odp czy cię przyjęli po tym wolontariacie ? Będziesz już w piątek wiedzieć co dalej ?W następnym tyg przychodzi ktoś inny na wolontariat ? Zastanawiam się czy ta Pani tak co tydz nie bierze kogoś nowego na wolontariat.
No właśnie nie wiem kiedy dostanę odpowiedź.
Nie wiem też czy pytać teraz czy czekać na piątek...
Niestety też mam takie myśli...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:38   #1135
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez liittleedeviil Pokaż wiadomość
u każdej coś się dzieje, tylko u mnie cisza, żadnego ogłoszenia, na które mogłabym aplikować i z którego mogłabym czekać na telefon
Witam w klubie, u mnie to samo...

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
u mnie jest to samo, nie martw się. Tyle, że ja szukam ściśle pracy w zawodzie- przynajmniej na razie
Ja tak samo - wysyłam na to, co mnie faktycznie interesuje i w czym się widzę. Ale tego jest "tyle co kot napłakał"...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:40   #1136
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ja już po pierwszym dniu tego wolontariatu i w sumie mam mieszane uczucia
Nie wiem czy ogarnę taką liczbę dzieci haha ale w sumie było fajne, wiadomo jak to dzieci, jedne kochane i słodkie a inne diabełki w czwartek będę prowadziła zajęcia
To w sumie nie takie zwykłe przedszkole więc się nie dziwie.
Dasz radę, wierzę w Ciebie! Wiadomo, ja tez miałam problem z zapanowaniem nad maluchami, były wyjątkowo gadatliwe.
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem kiedy dostanę odpowiedź.
Nie wiem też czy pytać teraz czy czekać na piątek...
Niestety też mam takie myśli...
Może poczekaj do piątku.
Myślmy pozytywnie! Będzie git.
Ja już w poniedziałek zaczynam.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:46   #1137
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Melissa w moim mieście nie ma żadnych takich ogłoszeń.
W Poznaniu się zdarzają, ale teraz mało. Szczerze mówiąc spodziewałam się tego. Myślę, że więcej się pojawi we wakacje ofert pracy, żeby zaczynać od września wraz z nowym rokiem szkolnym.
Póki co mój plan jest taki, że po skończeniu praktyki na początku maja, będę próbowała się łapać na wolontariat, to w końcu też jakieś doświadczenie, żeby jakaś ciągłość była i zacznę się martwić jak we wrześniu pracy nie znajdę.
także jeszcze trochę was tu będę męczyć moimi wpisami

A Ty w jakiej branży szukasz?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:55   #1138
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Melissa w moim mieście nie ma żadnych takich ogłoszeń.
W Poznaniu się zdarzają, ale teraz mało. Szczerze mówiąc spodziewałam się tego. Myślę, że więcej się pojawi we wakacje ofert pracy, żeby zaczynać od września wraz z nowym rokiem szkolnym.
Póki co mój plan jest taki, że po skończeniu praktyki na początku maja, będę próbowała się łapać na wolontariat, to w końcu też jakieś doświadczenie, żeby jakaś ciągłość była i zacznę się martwić jak we wrześniu pracy nie znajdę.
także jeszcze trochę was tu będę męczyć moimi wpisami

A Ty w jakiej branży szukasz?
Ja chcę pracę znaleźć przed wakacjami, bo potem kolejne masy studentów skończą studia i się zrobi spora konkurencja...

A szukam w branży reklama/ marketing/ PR, ale broń Boże nie działy handlowe. Ewentualnie praca w przedszkolu, ale mogę być tylko pomocą, a to zazwyczaj praca na 3/4 etatu.


A u mnie w mieście szukają pracownika do kebabiarni. W sumie, skoro jest pierogarnia i naleśnikarnia, to kebabiarnia chyba też może być, nie? Ta nazwa mnie rozwaliła na łopatki.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 17:04   #1139
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość

A u mnie w mieście szukają pracownika do kebabiarni. W sumie, skoro jest pierogarnia i naleśnikarnia, to kebabiarnia chyba też może być, nie? Ta nazwa mnie rozwaliła na łopatki.
ja kilka dni temu widziałam specjalistę ds. kebaba
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 17:12   #1140
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

teraz to wszyscy są specjaliści
niedługo babcia klozetowa na dworcu pkp będzie miała tytuł specjalisty ds. uzupełniania asortymentu w wc i zachowania czystości i porządku
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.