Piosenki, od których bolą zęby... - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 23:01   #1111
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Ja do kaczuch nic nie mam, za to z wesel nie znoszę "Kawiarenek".
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 08:53   #1112
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

http://www.youtube.com/watch?v=fVZXJziAFTc
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 10:10   #1113
wieczna_urlopowiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 504
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

kto oglądał "festiwal" tj. dno party polsatu? Była ukochana Dżula, Mrozu, dziadzia Kombi, Mirami bez seksualnej i Afromental sama śmieNtanka
wieczna_urlopowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:05   #1114
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;36123517]Ja do kaczuch nic nie mam, za to z wesel nie znoszę "Kawiarenek".[/QUOTE]

Akurat jeśli chodzi o wesela, to prawie 90% repertuaru powinno się tu znaleźc... A skoro już przy tym jesteśmy, to nienawidzę piosenki "Daj mi tę noc". W żadnym wykonaniu. Wiem, że to szlagier, ale NIE ZNOSZĘ.
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:34   #1115
sweetcorn59
Raczkowanie
 
Avatar sweetcorn59
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 497
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Nienawidzę piosenki "Skrzydlate ręce"(Enej) a cały czas słyszę ją w radio, którego de facto nie słucham sama, ale słyszę jak słuchają go inni.
Nienawidzę wszystkich piosenek tego beztalencia Juli.
Nienawidzę polskiego rapu, ale tych utworów piosenkami raczej nie nazwę.
No a o disco polo czy podobnych "gatunkach" nie chcę się nawet wypowiadać.
sweetcorn59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:25   #1116
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Ja najazdów na Eneja nie rozumiem, ale to ja. Jak ktoś lubi te klimaty to niech zapozna się z resztą twórczości tego zespołu.
Słucham akurat teraz na youtube i tak myślę, że na żywo brzmią jeszcze lepiej. No i ta energia...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2012-08-26 o 16:31
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:07   #1117
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

No no, raz słyszałam piosenkę Juli za każdym razem (masakra)nie zrozumiałam przekazu! Myślałam, że to takie pitu pitu o wielkim love, wiecie bezgranicznie zakochana, infantylne zapewnienia o miłości, obejrzałam teledysk, a tu jakiś kryzys i o tym traktuje ten utwór. A nie zrozumiałam przesłania... bo nie rozumiałam słow, ta dziewczyna jak jakiś automat śpiewa.

Nie słucham radia od jakiś 4 może miesięcy, jakoś nie dawno włączyłam jakąś stację w samochodzie i leciała lista przebojów. No i facet zapowiada piosenkę, jakąś szałową, przebój lata itp. w ogóle, że taki hit, ale teraz lekko spadek w dół zanotował, ale dalej wychwala to coś pod niebiosa.

w Końcu doczekałam się, puścili tego hita a tu jakieś słitaśne, kokieteryjne i bardzo infantylne jak 14- latka (bez obrazy dla 14-latek) zawodzenie tej dziewczynki, co to śpiewała.

Coś tam było, że jestem crejzi, masz tu mój namber i kol mi mejbi, bleee okropne. I to ma być hit???/
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 23:22   #1118
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

STRASZNIE denerwuja mnie 2 piosenki, ktore w radiu miedzy 7 a 16 lecialy tydzien temu 33 x.

Loren-Euphoria
KOL MI MEJBI.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 07:58   #1119
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Ostatnio oglądając TV natknęłam się na ten kawałek Masakra! Nie da się słuchać i oglądać tego

__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:00   #1120
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądając TV natknęłam się na ten kawałek Masakra! Nie da się słuchać i oglądać tego

To ta laska, która występowała w 'Mam talent' czy 'X factor' :O
https://www.youtube.com/watch?v=FhHGzQGITiI taki głos a tu taka papka. Wytwórnia ją tak urządziła?

Swoją drogą o dziwo Ewa Jach i jej piosenka 'Mamy czas' nie działa mi na nerwy Szok.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 15:08   #1121
whou
Raczkowanie
 
Avatar whou
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 37
GG do whou
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Tak blisko Rafała Brzozowskiego. O Chrystulku!
__________________
tumblr
whou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 16:19   #1122
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
To ta laska, która występowała w 'Mam talent' czy 'X factor' :O
https://www.youtube.com/watch?v=FhHGzQGITiI taki głos a tu taka papka. Wytwórnia ją tak urządziła?
.
Niestety, dosyć powszechne zjawisko. To jest właśnie najgorsze, kiedy ludzie naprawdę utalentowani nagrywają gnioty, bo te Jule, Paulle i inne takie z przeciętnymi lub wręcz nędznymi głosami i tak nie mogłyby się wykazac w lepszym repertuarze...
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 16:32   #1123
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
, Paulle i inne takie z przeciętnymi lub wręcz nędznymi głosami i tak nie mogłyby się wykazac w lepszym repertuarze...
Paulla podobno ma 5 oktawowy głos, może i tak ale ta jej maniera śpiewania na Edzię Górniak
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 17:35   #1124
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Paulla podobno ma 5 oktawowy głos, może i tak ale ta jej maniera śpiewania na Edzię Górniak
Dobrze, wytnijmy więc Paullę i wstawmy w to miejsce Gosię Andrzejewicz albo Ewę Sonnet albo Honoratę Skarbek
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 18:48   #1125
sweetcorn59
Raczkowanie
 
Avatar sweetcorn59
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 497
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja najazdów na Eneja nie rozumiem, ale to ja
No to jest oczywiście sprawa gustu, mi ta piosenka się STRASZNIE nie podoba, co nie znaczy od razu, że jestem uprzedzona, zwłaszcza że nie znam całej twórczości zespołu (a "radio hello" nawet wpada w ucho ). Poza tym postaw się na moim miejscu - nie dość, że nie lubię tej piosenki to jeszcze ciągle ją gdzieś słyszę.

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
ta dziewczyna jak jakiś automat śpiewa./
Ona w ogóle nie potrafi śpiewać, to słychać już na tych nagranych piosenkach, na żywo to już w ogóle masakra (porównywalnie z Mandaryną) , ma może słuch, ale emisja głosu u niej leży i, być może jestem zbyt surowa, ale moim zdaniem ktoś kto nie umie śpiewać nie powinien się za to zabierać. A jak usłyszałam, że ta "piosenkarka" ma prowadzić jakąś grupę w Bitwie na głosy to myślałam, że to jakiś żart. Ale cóż, może czegoś tam się nauczy przy utalentowanych osobach.

A jeśli chodzi o te "hity" w radiach to jest jakieś dno ostatnio. Poza tym zawsze wydawało mi się, że w radiach takich jak rmf fm lecą różne piosenki, nie tylko te nowe, a jak ostatnio słyszałam co nieco, to zauważyłam, że tam nawet jeśli chodzi o starsze piosenki to codziennie leci określona grupa tych samych utworów, żadnego urozmaicenia. A przecież jest tyle wspaniałych piosenek...

Cytat:
Napisane przez whou Pokaż wiadomość
Tak blisko Rafała Brzozowskiego. O Chrystulku!
Ooo o tym też zapomniałam. Nie chcę uchodzić za jakiegoś hejtera, ale tego też nie trawię.
sweetcorn59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 18:56   #1126
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

ja wczoraj obejrzałam kawałek jakiegoś koncertu na ktorejś ze stacji i śpiewała Honorcia Honey. Jak ona fałszuje... że też ludzie jej słuchają, głos ma straszny.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:50   #1127
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
ja wczoraj obejrzałam kawałek jakiegoś koncertu na ktorejś ze stacji i śpiewała Honorcia Honey. Jak ona fałszuje... że też ludzie jej słuchają, głos ma straszny.
Przecież ona jest od tego żeby ładnie wyglądała a nie śpiewała. Po co? Przecież na tym obecnie polega muzyka.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 22:14   #1128
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
ja wczoraj obejrzałam kawałek jakiegoś koncertu na ktorejś ze stacji i śpiewała Honorcia Honey. Jak ona fałszuje... że też ludzie jej słuchają, głos ma straszny.
A skąd ona się w ogóle wzięła ???
Mi też nie podoba się jej głos, ani jej twórczość (słyszałam tylko jedną piosenkę)

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetcorn59 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o te "hity" w radiach to jest jakieś dno ostatnio. Poza tym zawsze wydawało mi się, że w radiach takich jak rmf fm lecą różne piosenki, nie tylko te nowe, a jak ostatnio słyszałam co nieco, to zauważyłam, że tam nawet jeśli chodzi o starsze piosenki to codziennie leci określona grupa tych samych utworów, żadnego urozmaicenia. A przecie jest tyle wspaniałych piosenek...
Dokładnie. Fakt, że na rmf czy zetce puszczają cały czas to samo,nad czym ubolewam, ale wolę to niż eske czy planete tam to jest dopiero rzeźnia dla moich uszu
Naprawdę mało która "dzisiejsza" piosenka mi się podoba , więc słucham polskiej stacji. Tam większość puszczanych piosenek jest mniej więcej z lat 90-tych, czyli tych które lubie najbardziej

Tak poza tym,kiedyś piosenki były o czymś, miały jakieś przesłanie, a teraz tekst jest z reguły o d.pie marynie
Ale jak już ktoś wspomniał - najważniejsze jest "wyglądać"
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 22:38   #1129
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

aż włączę tego Rafała, nie znam
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 22:39   #1130
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

ostatnio często słyszę piosenkę "Winny" Libera i Kogośtam
Za każdym razem kiedy słyszę "nazywam sie winny, bo ..." mam nadzieję, że zaśpiewa "nazywam się milion, bo za miliony...."
z przerażeniem stwierdzam, że zaczyna mi wpadać w ucho. Mam nadzieję, że nie skończę jak ona
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 22:43   #1131
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Ewa Jach, o dziwo , nie irytuje mnie

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

aa to znam tego Rafcia fajne te gwizdołki w tle, ale piosenka

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Bardzo się cieszę, że nie grają już tak często Ani Wyszkoni "czy ten pan i pani", takie to mdłe było..
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 08:31   #1132
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Cytat:
Napisane przez sweetcorn59 Pokaż wiadomość
No to jest oczywiście sprawa gustu, mi ta piosenka się STRASZNIE nie podoba, co nie znaczy od razu, że jestem uprzedzona, zwłaszcza że nie znam całej twórczości zespołu (a "radio hello" nawet wpada w ucho ). Poza tym postaw się na moim miejscu - nie dość, że nie lubię tej piosenki to jeszcze ciągle ją gdzieś słyszę.



Ona w ogóle nie potrafi śpiewać, to słychać już na tych nagranych piosenkach, na żywo to już w ogóle masakra (porównywalnie z Mandaryną) , ma może słuch, ale emisja głosu u niej leży i, być może jestem zbyt surowa, ale moim zdaniem ktoś kto nie umie śpiewać nie powinien się za to zabierać. A jak usłyszałam, że ta "piosenkarka" ma prowadzić jakąś grupę w Bitwie na głosy to myślałam, że to jakiś żart. Ale cóż, może czegoś tam się nauczy przy utalentowanych osobach.

A jeśli chodzi o te "hity" w radiach to jest jakieś dno ostatnio. Poza tym zawsze wydawało mi się, że w radiach takich jak rmf fm lecą różne piosenki, nie tylko te nowe, a jak ostatnio słyszałam co nieco, to zauważyłam, że tam nawet jeśli chodzi o starsze piosenki to codziennie leci określona grupa tych samych utworów, żadnego urozmaicenia. A przecież jest tyle wspaniałych piosenek...



Ooo o tym też zapomniałam. Nie chcę uchodzić za jakiegoś hejtera, ale tego też nie trawię.
Ja zauważyłam, że w radiach dobre i te starsze kawałki są puszczane w nocy
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 12:44   #1133
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że w radiach dobre i te starsze kawałki są puszczane w nocy
O to to ! w dodatku w większości, jak nie w całości jest to polska muzyka
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:53   #1134
sweetcorn59
Raczkowanie
 
Avatar sweetcorn59
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 497
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że w radiach dobre i te starsze kawałki są puszczane w nocy
O no właśnie, bardzo możliwe bo raz jak wstawałam ok 5 rano i mama radio włączyła to usłyszałam kilka fajnych starych piosenek w tym wiele rockowych, których w życiu w radio nie słyszałam.
sweetcorn59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 22:51   #1135
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Nie lubię większości obecnie modnych piosenek, poza tym tych weselnych też.
A jeśli o bardziej klasyczne chodzi to nie cierpię "Don't worry be happy"- nie wiem nawet kto to śpiewa ale sluchac nie mogę i "Bicycle race" Queen - choć ich piosenki uwielbiam i cenię, ta jest wyjątkiem. Gdy słyszę te piosenki czuję się tak jakby ktoś wbijał kroił styropian w mojej obecności
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:23   #1136
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Podobno Gosia Andrzejewicz wraca, widziałam jakiś wywiad z nią. Ma być niby dojrzalsza, ale wątpię

A wracając do tematu, nie mogę znieść tego gościa z Flo-ridy, drugi Pitbull widzę, bo też z każdym nagrywa jak leci

I nowa piosenka Shaggiego, czy tylko ja nigdy nie rozumiem co ten gość śpiewa? Jakby bulgotał coś w swoim własnym języku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 14:31   #1137
Catalina7
Zakorzenienie
 
Avatar Catalina7
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 260
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...



Podobnie jak piosenka "Loca people" Nie ma to jak ambitne teksty Aaa i jeszcze nie lubię brazylijskiego disco polo, czyli Michel Telo, Gustavo Lima i najbardziej Leo Rodriguez i jego "Bara bara bere bere"
__________________
"I hope you learn to make it on your own and if you love yourself, you'll never be alone."

Edytowane przez Catalina7
Czas edycji: 2012-08-29 o 14:33
Catalina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 16:01   #1138
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

nie znałam ten piosenki Bara bara.... ale niestety poszukałam jej na YT znalazłam jeszcze taką wersje http://www.youtube.com/watch?v=TR-Om4HY09A
a obczajcie to http://www.youtube.com/watch?v=LtBb3pkrse8
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 16:01   #1139
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

dubelek :;/
__________________

Edytowane przez asia_z
Czas edycji: 2012-08-29 o 16:02
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 13:58   #1140
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Piosenki, od których bolą zęby...

Pitbull - back in time :/ Mnóstwo tego, ale to jakoś przyszlo mi do głowy pierwsze
stupify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 19:38:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.