Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki... - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 09:05   #1111
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Dziękujemy , kochane , za miłe słowa

A ja znów dobrych wieści nie mam... Okazało się, już na 100%, bo wcześniej były przypuszczenia tylko, że Karola ma jedną nerkę. I do tego coś z nią nie tak, bo poziom leukocytów podobno jest ogroomny. nie znam się na tym kompletnie, nowimy obwieścił nam nefrolog. zresztą ma u siebie wyniki i nie bardzo nawet mogę w necie czegoś poszukać, bo nie znam konkretów. miała robiony jeszcze posiew, ale nie wyszedł, niestety, chociaż żeby pobrać mocz, pojechałam z nią do szpitala na cewnikowanie.. w poniedziałek powtarzamy badanie. jak nie urok, to ....
ojej a juz myslalam ze wszystko jest na dobrej drodze
badzcie dzielne obie- Karola musi byc zdrowa
trzymam kciuki bardzo mocno:kci uki:
daj znac jak bedziesz wiedziec cos wiecej
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:19   #1112
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Nabuko trzymam kciuki, żeby wyniki wyszły ja najlepiej
Buziaki dla Karolinki
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:58   #1113
morelka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 129
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Dziękujemy , kochane , za miłe słowa

A ja znów dobrych wieści nie mam... Okazało się, już na 100%, bo wcześniej były przypuszczenia tylko, że Karola ma jedną nerkę. I do tego coś z nią nie tak, bo poziom leukocytów podobno jest ogroomny. nie znam się na tym kompletnie, nowimy obwieścił nam nefrolog. zresztą ma u siebie wyniki i nie bardzo nawet mogę w necie czegoś poszukać, bo nie znam konkretów. miała robiony jeszcze posiew, ale nie wyszedł, niestety, chociaż żeby pobrać mocz, pojechałam z nią do szpitala na cewnikowanie.. w poniedziałek powtarzamy badanie. jak nie urok, to ....
wysoki pozim leukocytów w moczu oznacza ZUM-a (zakażenie układu moczowego)
nabuko przepraszam, że znów będę truła ale czy Karolinka miała zrobioną pełną diagnostyke pęcherza - cystografię, przepływ cewkowy i urodynamikę? Te trzy badania to podstawa do zdiagnozowania pęcherza.
Jeżeli pęcherz jest w porządku to jedna nerka powinna sobie poradzić z filtrowaniem moczu, tyle ludzi żyje z jedną nerką, a bakterie w moczu (bo duża ilość leukocytów wskazuje na bakterie) mogą oznaczać pęcherz neurogenny
A oprócz nefrologa jeździcie gdzieś do urologa?
morelka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:41   #1114
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Kochana nabuko...
jestem z Tobą całym sercem.
Też jestem młodą mamą z trudnym dzieciątkiem, choć choroby mojego synka nie da się porównać do schorzeń Twojej córeczki, ale mniej więcej mogę sobie wyobrazić, co codziennie przeżywasz.
Z synkiem spędziliśmy w szpitalu 1,5 miesiąca, trafiliśmy tam tydzień po porodzie, najpierw OIOM dla noworodków (2 tyg.), potem endokrynologia (1 miesiąc i 2 tyg.), swoje przeszliśmy... tym bardziej, że cała ciąża przebiegała wzorcowo, choroby naszego maleństwa nie dało się zdiagnozować w życiu płodowym, wyszła na jaw dopiero w 7 dobie od porodu... teraz jest lepiej, ba, duuużo lepiej, ale mi jakoś tak ciągle smutno i czasem po prostu zwyczajnie trudno...
wkurzam się, nie mogę zrozumieć, dlaczego akurat mój synuś, nie mogę się ciągle z tym pogodzić, ale zaciskam zęby i daję radę...
Życzę Tobie bardzo dużo siły wewnętrzej i oparcia w bliskich, bo wiem, jak takim mamom jak my jest to potrzebne...
Twojej córci zaś życzę zdrowia, siły do przejścia koniecznych zabiegów i operacji i żeby jej Mama zawsze przy niej była
Całuję Was obie!
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 09:05   #1115
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki bardzo mocno:kci uki:
daj znac jak bedziesz wiedziec cos wiecej
dziękujemy jak tylko będziemy coś wiedzieć, na pewno napiszę

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Nabuko trzymam kciuki, żeby wyniki wyszły ja najlepiej
Buziaki dla Karolinki


Cytat:
Napisane przez morelka78 Pokaż wiadomość
wysoki pozim leukocytów w moczu oznacza ZUM-a (zakażenie układu moczowego)
nabuko przepraszam, że znów będę truła ale czy Karolinka miała zrobioną pełną diagnostyke pęcherza - cystografię, przepływ cewkowy i urodynamikę? Te trzy badania to podstawa do zdiagnozowania pęcherza.
Jeżeli pęcherz jest w porządku to jedna nerka powinna sobie poradzić z filtrowaniem moczu, tyle ludzi żyje z jedną nerką, a bakterie w moczu (bo duża ilość leukocytów wskazuje na bakterie) mogą oznaczać pęcherz neurogenny
A oprócz nefrologa jeździcie gdzieś do urologa?
morelko, właśnie tego zakażenia boję się najbardziej.. i tak omija nas cewnikowanie, więc myślałam, że z infekcjami nie będziemy mieć problemu.. co do badań.. nie wiem, jak to wygląda w innych szpitalach, ale musiałam wybłagać skierowanie na jedno z badań i dali nam na urodynamikę. wszystko niestety zależy u nas od operacji. dopiero po niej mamy zgłosić się do łodzi na oddział do matki polki. tam karola ma być dokłądnie przebadana. co do pęcherza neurogennego - karola pięknie siusia sama i mocz jej nie zalega. ostatnio miała usg i podczas badania siusiała właśnie i pięknie było widać, jak wypływa mocz. zresztą sika takim strumieniem, że mimo, że nie jest chłopcem, potrafi nieźle mnie obsikać
poza tym, morelko, truj, truj dzięki temu nieco się dowiem, bo wiadomo, że sporo muszę się jeszcze nauczyć

Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
Kochana nabuko...
jestem z Tobą całym sercem.
Też jestem młodą mamą z trudnym dzieciątkiem, choć choroby mojego synka nie da się porównać do schorzeń Twojej córeczki, ale mniej więcej mogę sobie wyobrazić, co codziennie przeżywasz.
Z synkiem spędziliśmy w szpitalu 1,5 miesiąca, trafiliśmy tam tydzień po porodzie, najpierw OIOM dla noworodków (2 tyg.), potem endokrynologia (1 miesiąc i 2 tyg.), swoje przeszliśmy... tym bardziej, że cała ciąża przebiegała wzorcowo, choroby naszego maleństwa nie dało się zdiagnozować w życiu płodowym, wyszła na jaw dopiero w 7 dobie od porodu... teraz jest lepiej, ba, duuużo lepiej, ale mi jakoś tak ciągle smutno i czasem po prostu zwyczajnie trudno...
wkurzam się, nie mogę zrozumieć, dlaczego akurat mój synuś, nie mogę się ciągle z tym pogodzić, ale zaciskam zęby i daję radę...
Życzę Tobie bardzo dużo siły wewnętrzej i oparcia w bliskich, bo wiem, jak takim mamom jak my jest to potrzebne...
Twojej córci zaś życzę zdrowia, siły do przejścia koniecznych zabiegów i operacji i żeby jej Mama zawsze przy niej była
Całuję Was obie!
dziękuję, kochana, i trzymam mocno kciuki za Twoje dzieciątko! a Tobie życzę dużo siły


dziś po południu mamy kolejne wyniki posiewu. ponieważ ostatnie , dziwnym trafem, nie wyszły...
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 13:53   #1116
morelka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 129
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

no to jest własnie chore podejście naszej służby zdrowia do pacjenta, do czego to podobne, żeby rodzic musiał prosić o skierownie na badania, normalnie ręce opadają
to bardzo dobrze, że Karolinka ładnie siusia i że mocz jej nie zalega, no i zobacz ja sądziałam, że zakażenia to się robią właśnie z zalegającego moczu (tak jest u nas) albo przez cewnikowanie i już wiem dlaczego się boisz o nereczkę małej:-(
a do Łodzi macie bliżej niż do Warszawy? bo ja osobiście polecam CZD i Dr. Skobejko, jest chyba najlepsza z pęcherzy neurogennych
w każdym bądź razie trzymam kciuki, może te bakterie to nic strasznego
morelka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 18:25   #1117
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

dzięki, morelko my mamy namiary na dr jaskólską z łodzi. dzwoniłam już do niej i czeka na nas. to już nie o odległość chodzi - do zakopca nie mamy zbyt blisko a do warszawy chcemy jechać na kurs vojty z małą. musimy popracować mocniej nad nóżką, bo mój mąż zauważył wczoraj, że ruszyła stópką
wyniki będą dopiero w poniedziałek, więc jeszcze poczekamy. ale w sumie to dla nas nic nowego
a jak u Was z cewnikowaniem? cały czas co 3 godziny cewnikujecie, czy jest szansa, żeby zmniejszyć albo wogóle wycofać cewniki?

i mam newsa - Karola powiedziała "tata" i czekam na "mama" z utęsknieniem. mam nadzieję, że lada chwila, bo pyskowanie ma już opanowane nieźle
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 23:48   #1118
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Super, że Karolka ruszyła stópką, śliczna z niej dziewczynka, super filmiki jak je kaszke i chichocze . Gratuluję zabka i pierwsezgo słowa, no i mam nadzieję, że szybko się doczekasz "mama" również
Buziaczki dla Karolci
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 10:02   #1119
morelka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 129
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
dzięki, morelko my mamy namiary na dr jaskólską z łodzi. dzwoniłam już do niej i czeka na nas. to już nie o odległość chodzi - do zakopca nie mamy zbyt blisko a do warszawy chcemy jechać na kurs vojty z małą. musimy popracować mocniej nad nóżką, bo mój mąż zauważył wczoraj, że ruszyła stópką
wyniki będą dopiero w poniedziałek, więc jeszcze poczekamy. ale w sumie to dla nas nic nowego
a jak u Was z cewnikowaniem? cały czas co 3 godziny cewnikujecie, czy jest szansa, żeby zmniejszyć albo wogóle wycofać cewniki?

i mam newsa - Karola powiedziała "tata" i czekam na "mama" z utęsknieniem. mam nadzieję, że lada chwila, bo pyskowanie ma już opanowane nieźle
nasza mała nie jest cewnikowana, ma niskociśnieniowy pęcherz z dużą pojemnością, bez refluksów do nerek. Co prawda cały czas jej coś tam zalega, ale cewnikowania udaje się nam unikać przynajmniej na razie, jak długo to potrwa nie wiem, mam nadzieję, że ta "przyjamność" nas omienie.
Nie wiem czy jest szansa na zmniejszenie ilości cewnikowań, nasza pani doktor twierdzi, że opróżnianie pęcherza co trzy godziny jest bardzo zbliżone do fizjologii człowieka, podobno zdrowy człowiek też opróżnia pęcherz przeciętnie co trzy godziny, ale znam chłopca, którego rodzice cewnikują dwa razy dziennie rano i wieczorem.
Nie wiem czy istnieje szansa na wycofanie cewników ale jak sama pewnie zdążyłaś już zauważyć, nasze dzieciaki i ich choroba jest nie przewidywalna i tak naprawdę nikt nie wie co będzie za jakiś czas
morelka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:40   #1120
lulka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

witam, jestem w 8 tygodniu ciąży, niedawno dowiedziałam się ,że moja mama nie mogła przez dlugi czas zajść w ciążę, kiedy udało się jej to za pierwszym razem, po badaniach prenatalnych okazało się ,że dziecko urodzi się z Zespołem Downa, mówiła ,że to była dla niej bardzo cieżka decyzja i długo nie mogła się po tym pozbierać...ale usuneła ciąże. Udało się za drugim razem.... szczerze mam do niej żal ,że nigdy wcześniej mi o tym nie powiedziała – nie wiem co mam robić, czy zwykłe badania prenatalne rozwieją moje obawy??? Nie mówiłam jeszcze o tym mężowi....
lulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:13   #1121
Renia76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Moim zdaniem powinnas zrobic normalnie w 10 tygodniu badania prenatalne. Nie wiem tez czy to będzie mialo jakis związek, czytalam ostatnio o podobnej sytuacji – tyle ze tam maz był obciazony genetycznie http://smyk.com/index.php?option=com...53246&Itemid=0
ekspertka polecila wykonac badania kariotypu. Ale nie wiem czy w tym przypadku byloby to potrzebne napewno musisz powiedziec o tym mezowi.
Renia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 11:05   #1122
mp.cedra
Przyczajenie
 
Avatar mp.cedra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Ok, a co zrobisz jeśli się dowiesz ,że jednak dziecko będzie chore? Postąpisz jak Twoja matka?
mp.cedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 16:55   #1123
Fruzja
Raczkowanie
 
Avatar Fruzja
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 51
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Witam gorąco... smutno na tym forum, ale sam tytuł zawiewa chłodem
Popieram wszystkie przedmówczynie nadzieja umiera ostatnia i wierzę, że dzidzia urodzi się zdrowa... mam nadzieję również, żę będziesz wspominała te pełne grozy miesiące trzymając na kolanach dokazujące dzieciątko.
Moja siostra poroniła parę razy... ma 3 letniego urwisa... i w drodze kolejne dziecko... okazuje się, żę dziecko jest za małe jak na określany wiek... otrzymuje bolesne zastrzyki w brzuszek i bierze tabletki... jest to tymbardziej bolesne jak patrze na nia i widze jak bardzo tego dziecka pragnie, jak z całego serca się stara... ale jak ktos już wcześniej napisał "to co jest nam zapisane itak nas dopadnie" poprzednie ciąze poronione ((

smutek ogarnia
trzymam kciuki za wszystkie kobiety cięzarne, które maja problemy z dzidziusiem ! i staram sie zrozumiec to przez co przechodzicie.
__________________
"Często szuka się sensu życia przy użyciu bezsensownych metod." – Janusz Leon Wiśniewski

Walka o mniejszą wartość na wadze
Fruzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 01:51   #1124
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Czytam ten wątek od kilku godzin i jestem w szoku...w sensie pozytywnym.

Przede wszystkim ogromny podziw dla Karolinki i jej cudownych rodziców, aż trudno jest o tym pisać, ale jesteście po prostu wspaniali za to co robicie.

po drugie to niesamowite ile tutaj pozytywnej energii. Właściwie to przywróciliście mi wiarę w to, że są jeszcze na świecie dobrzy ludzie. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich udzielających się w tym wątku.

Co do głównej bohaterki...to zapewniam o modlitwie w intencji jej zdrowia
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 12:16   #1125
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Czytam ten watek od rana i właśnie skończyłam poryczałam się przy tym, ja mam dwójkę zdrowych dzieci i nie zdaję sobie sprawy nawet ile as to wszystko kosztuje, ale całym serduchem jestem z Wami, buziaki dla /Karolinki i trzymam kciuki, będzie dobrze
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 19:02   #1126
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Ja również czytam ten wątek od kilku godzin - zaczęłam w pracy i zapomniałam o całym świecie. Płakałam i uśmiechałam się na przemian.
Nabuko - jesteś wspaniała, Karolinka cudowna. Sama mam 3letniego synia, troszkę w życiu przeszłam - ale Was dziewczyny (i męża, oczywiście!) podziwiam.
Dołączam do stałych cioć Karolinki
aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:50   #1127
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Nabuko - przeczytałam cały wątek - zeszło mi sie z tym dwa dni Twoją córcię poznałam własciwie przez inne forum , na którym mam watek z rocznika i miesiąca mojego synka . Jak Twoja karolcia jest on z września . Jedna z dziewczyn która tu pisała rozsyłała linka o Karolci. procencik przekazany
Silna z Ciebie kobieta i cieszę się , że Karolinka ma się dobrze , że jest taka cudowna i wesolutka . Ma wspaniałych rodziców i trzymam mocno za nią kciuki . Napewno będę śledziła dalsze losy Karolinki .
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 19:30   #1128
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Cytat:
Napisane przez dorbar Pokaż wiadomość
Buziaczki dla Karolci


Morelko, no to cudnie, że ominęło Was cewnikowanie zawsze to jakis stres i dla rodziców, i dla dziecka..
ale nie wyobrażam sobie cewnikować dwa razy na dobę.. jak ten chłopiec to znosi? nie ma stale zakażenia ukł. moczowego?

Lulka, przede wszystkim myśl pozytywnie. To, że choroba dotknęła Twoje rodzeństwo nie oznacza, że Twoje dzieci też są na nią skazane. Najpierw badania, potem ewentualny smutek. Pamiętaj! Nie jesteś teraz sama. Niech Twoje dziecko czuje, że się uśmiechasz Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Fruzja Pokaż wiadomość
Witam gorąco... smutno na tym forum, ale sam tytuł zawiewa chłodem
optymizmu też się trochę znajdzie tylko trzeba poczytać

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
Przede wszystkim ogromny podziw dla Karolinki

po drugie to niesamowite ile tutaj pozytywnej energii. Właściwie to przywróciliście mi wiarę w to, że są jeszcze na świecie dobrzy ludzie. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich udzielających się w tym wątku.

Co do głównej bohaterki...to zapewniam o modlitwie w intencji jej zdrowia
dziękujemy bardzo a to prawda, wszystkie dziewczyny są niesamowite ! podnoszą na duchu nawet, gdy wydaje się, że nie może być gorzej, niż jest..

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
całym serduchem jestem z Wami, buziaki dla /Karolinki i trzymam kciuki, będzie dobrze


Cytat:
Napisane przez aagnieszka Pokaż wiadomość
Ja również czytam ten wątek od kilku godzin - zaczęłam w pracy i zapomniałam o całym świecie. Płakałam i uśmiechałam się na przemian.
Nabuko - jesteś wspaniała, Karolinka cudowna. Sama mam 3letniego synia, troszkę w życiu przeszłam - ale Was dziewczyny (i męża, oczywiście!) podziwiam.
Dołączam do stałych cioć Karolinki
cieszymy się, że nasza historia dostarcza Wam tylu wzruszeń i powoduje, że pojawia się u Was uśmiech

dziękujemy za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Nabuko - przeczytałam cały wątek - zeszło mi sie z tym dwa dni Twoją córcię poznałam własciwie przez inne forum , na którym mam watek z rocznika i miesiąca mojego synka . Jak Twoja karolcia jest on z września . Jedna z dziewczyn która tu pisała rozsyłała linka o Karolci. procencik przekazany
Silna z Ciebie kobieta i cieszę się , że Karolinka ma się dobrze , że jest taka cudowna i wesolutka . Ma wspaniałych rodziców i trzymam mocno za nią kciuki . Napewno będę śledziła dalsze losy Karolinki .
dziękujemy
a czy przypadkiem nie z babyboom wiesz o Karoli?

a to nasza 10-miesięczna królewna na poprawinach u cioci i wujka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karolcia2.jpg (23,2 KB, 447 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Karolcia.jpg (46,1 KB, 397 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karola z mamą2.jpg (39,2 KB, 492 załadowań)
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 19:55   #1129
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość



dziękujemy
a czy przypadkiem nie z babyboom wiesz o Karoli?

a to nasza 10-miesięczna królewna na poprawinach u cioci i wujka
Dokładnie z BB
Ślicznie Karolcia wyglada , a jaka piękna sukienka /
Mam kawalera dla Karolci
Oto SZymonek z 9 wrzesnia
Tylko nie wiem , czy nie powie że za młody he he
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000978.jpg (24,5 KB, 161 załadowań)
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 19:57   #1130
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość


Morelko, no to cudnie, że ominęło Was cewnikowanie zawsze to jakis stres i dla rodziców, i dla dziecka..
ale nie wyobrażam sobie cewnikować dwa razy na dobę.. jak ten chłopiec to znosi? nie ma stale zakażenia ukł. moczowego?

Lulka, przede wszystkim myśl pozytywnie. To, że choroba dotknęła Twoje rodzeństwo nie oznacza, że Twoje dzieci też są na nią skazane. Najpierw badania, potem ewentualny smutek. Pamiętaj! Nie jesteś teraz sama. Niech Twoje dziecko czuje, że się uśmiechasz


optymizmu też się trochę znajdzie tylko trzeba poczytać


dziękujemy bardzo a to prawda, wszystkie dziewczyny są niesamowite ! podnoszą na duchu nawet, gdy wydaje się, że nie może być gorzej, niż jest..





cieszymy się, że nasza historia dostarcza Wam tylu wzruszeń i powoduje, że pojawia się u Was uśmiech

dziękujemy za miłe słowa


dziękujemy
a czy przypadkiem nie z babyboom wiesz o Karoli?

a to nasza 10-miesięczna królewna na poprawinach u cioci i wujka



Śliczniutka jest!!!!!!!!!
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:28   #1131
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Justynko!

Karolinka jest wprost przecudna! Ale z niej pannica wyrosła że hoho! Jestem nią oczarowana!
Kochana, przesyłam moc uścisków i całusy od siebie i Poli!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:34   #1132
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Nabuko aż się popłakałam jak was zobaczyłam... Karolcia jest taka śliczna!!! Piękna z niej dziewczynka! Tak wyrosła! Cudownie razem wyglądacie! Karola jest ubrana jak prawdziwa dama
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 07:25   #1133
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Justynko Karolcia jest śliczna!! piękną ma sukieneczkę a ta spineczka we włoskach rozbrajająca)) a jak tam jej zdrówko?? wiesz już coś nowego?? buziaki dla Was!
__________________
16.10.2008r. - Adaś
05.04.2012r. - Piotruś


gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 08:47   #1134
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość



a to nasza 10-miesięczna królewna na poprawinach u cioci i wujka
Piękna! I pomyśleć, że takiego cuda mogłoby nie być...
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 09:03   #1135
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
a to nasza 10-miesięczna królewna na poprawinach u cioci i wujka
jejciu jaka ona śliczna jest
no po prostu nasza księżniczka
buziaki dla Was
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 11:55   #1136
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Dokładnie z BB
Ślicznie Karolcia wyglada , a jaka piękna sukienka /
Mam kawalera dla Karolci
Oto SZymonek z 9 wrzesnia
Tylko nie wiem , czy nie powie że za młody he he
dziękujemy

a co do BB - pytam dalej majako?

Podejrzewam, że te 20 dni różnicy Karoli nie zrobi może być tylko zazdrosna o tę ilość włosków
Szymonek jest przesłodki na początku myślałam, że go, Mama, w szelki wystroiłaś

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Śliczniutka jest!!!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Justynko!

Karolinka jest wprost przecudna! Ale z niej pannica wyrosła że hoho! Jestem nią oczarowana!
Kochana, przesyłam moc uścisków i całusy od siebie i Poli!
tak się zbieram i zbieram, żeby zadzwonić do Was, kochane póki co, dziękujemy i przesyłamy buziale

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Nabuko aż się popłakałam jak was zobaczyłam... Karolcia jest taka śliczna!!! Piękna z niej dziewczynka! Tak wyrosła! Cudownie razem wyglądacie! Karola jest ubrana jak prawdziwa dama
no baaa, bo to jest prawdziwa dama

dziękujemy

Cytat:
Napisane przez gosiaizbyszek Pokaż wiadomość
Justynko Karolcia jest śliczna!! piękną ma sukieneczkę a ta spineczka we włoskach rozbrajająca)) a jak tam jej zdrówko?? wiesz już coś nowego?? buziaki dla Was!
dziękujemy
w pt idziemy na kolejny posiew. dopiero w przyszłym tyg będę wiedziała, czy antybiotyk pomógł.

a teraz kolejna afera, bo nam górna jedynka wychodzi a jaka wieeeelka

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
Piękna! I pomyśleć, że takiego cuda mogłoby nie być...
dokładnie. każdego dnia dziękuję, że nasza decyzja była taka, a nie inna, i że Karola nie posłuchała lekarzy

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
jejciu jaka ona śliczna jest
no po prostu nasza księżniczka
buziaki dla Was


Kochane, przesyłamy tysiące buziaków dla Was i Waszych maleństw!! I strasznie się cieszę, że Wy, nasze wizażanko-groniaczki jesteście cały czas z nami

A jak mijają Wam wakacje? Jak maleństwa znoszą temperatury (chociaż ostatnio pewnie nie ma z tym problemu )?
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 12:16   #1137
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Hey nabuko pewnie mnie nie pamietasz juzrozmawialysmy dosc dawno
Karolinka sie bardzo zmienila jest przepiekna dziewczynkafajnie ze dajesz sobie radE
Ja jak sama widzisz urodzilam pod koniec kwietnia wspanialego synka
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 18:56   #1138
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Karolinka jest boska duzo zdrowka dla Was dziewczynki
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:40   #1139
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Ale Karolcia jest śliczna ! Dużoooooooooo zdrowia Karolinko
__________________
"Aniu, ja wierze że jeśli ktoś teraz długo jest sam, to przyjdzie taki czas że w końcu pozna osobę wartą naszego uczucia i te szczęście przyjdzie do nas ze zdwojoną siłą" - Hmm no to teraz trzeba czekać ..

tylko jak długo ??
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:48   #1140
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Trudna ciąża - zamiast radości ogromne smutki...

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
dziękujemy

a co do BB - pytam dalej majako?

Podejrzewam, że te 20 dni różnicy Karoli nie zrobi może być tylko zazdrosna o tę ilość włosków
Szymonek jest przesłodki na początku myślałam, że go, Mama, w szelki wystroiłaś





)?
Nie , dziewczyna ma na BB nick Kicia , teraz juz bardzo mało pisze , ale napisała nam o Karolci i miała w podpisie linka do jej stronki .. Zreszta czy to ważne , dobrze że wiesci ida w swiat i wiele ludzi może Karolci pomóc ( a nie oddac ten jeden procent do US ) , a wy pewnie i tak macie mase wydatków szczególnie związanych z dojazdami do lekarzy , rehabilitacją itp.
No SZymek już od urodzenia ma mase włosków , pierwszy raz poszedł pod nozyczki jak miał 4 miesiace , bo chdziłam z nim na basen i ciekło mu po oczach.
Jest wogóle taka możliwośc żeby kiedys karolcia mogła na basen chodzić ? Mój smyk miał problem z główką trzymał ja tylko w jedna stronę , po basenie przeszło w kilka tygodni. To drobiazg w sumie , ale widac basen jest dla dzieci cudowną forma rehabilitacji, już nie wspominajac o rozwoju wszystkich mięsni.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.